Operace Gideon: Venezuela dopadla 2 americké žoldáky CIA a dalších 6 pučistů...

Operace Gideon: Venezuela dopadla 2 americké žoldáky CIA a dalších 6 pučistů s cílem provedení atentátu na prezidenta Nicolase Madura na základě kontraktu v ceně 213 milionů dolarů, který s americkou bezpečnostní firmou podepsal samozvaný prezident Venezuely Juan Guaidó! Za operací stála soukromá bezpečnostní firma z Floridy s napojením na lidi z okolí ochranky Donalda Trumpa a žoldáky s krytím CIA! Z moře se mělo vylodit až 300 žoldáků a provést zatčení nebo zastřelení Nicolase Madura, a to podle situace v prezidentském paláci! Peníze na operaci vyjednala Juanu Guaidóvi CIA v podobě půjčky od Goldman Sachs ručené barely venezuelské ropy, jak je uvedeno v uniklé smlouvě!

Operace Gideon: Venezuela dopadla 2 americké žoldáky CIA a dalších 6 pučistů s cílem provedení atentátu na prezidenta Nicolase Madura na základě kontraktu v ceně 213 milionů dolarů, který s americkou bezpečnostní firmou podepsal samozvaný prezident Venezuely Juan Guaidó! Za operací stála soukromá bezpečnostní firma z Floridy s napojením na lidi z okolí ochranky Donalda Trumpa a žoldáky s krytím CIA! Z moře se mělo vylodit až 300 žoldáků a provést zatčení nebo zastřelení Nicolase Madura, a to podle situace v prezidentském paláci! Peníze na operaci vyjednala Juanu Guaidóvi CIA v podobě půjčky od Goldman Sachs ručené barely venezuelské ropy, jak je uvedeno v uniklé smlouvě!

Zatímco trojice českých politických komediantů oslavující fašistické vojáky Vlasovovy armády se ukrývá pod postelemi a ve sklepích na neznámých místech před agenty ruské GRU, ve Venezuele si americká tajná služba CIA uřízla pořádnou ostudu. Venezuelské bezpečnostní složky totiž pozatýkaly 8 žoldáků, kteří pronikli do země a chtěli naplánovat zatčení anebo zastřelení venezuelského prezidenta Nicolase Madura [1]. To by nebylo nic neobvyklého v Jižní Americe, jenže mezi 8 zatčenými jsou dva američtí občané, žoldáci z bezpečnostní firmy Silvercorp USA z Floridy, které šéfuje americký válečný veterán Jordan Goudreau, americký veterán a trojnásobný držitel Bronzové hvězdy za statečnost z misí v Iráku a Afghánistánu, kde působil jako zdravotník ve speciálních silách americké armády, tzv. Black SpecOps [2]. Tyto jednotky přitom nejsou pod přímým velením Pentagonu, ale pod velením zpravodajského přidělence CIA v Pentagonu, což je zásadní rozdíl.

Luke Alexander Denman a Aaron Barry

Zadržení američtí žoldáci se jmenují Luke Alexander Denman a Aaron Barry. Jordan Goudreau jako šéf Silvercorp USA potvrdil, že to jsou jeho lidé a pracují pro jeho firmu. Jordan Goudreau řekl několika tiskovým agenturám, že ti dva muži pracovali pro jeho společnost, a poznamenal Reuters: „Pracují se mnou. To jsou mí kluci.“ Zatímco Associated Press informoval, že nemohl ověřit Goudreauova tvrzení, agentura ho citovala, protože řekl, že dva Američané byli na misi nazvané “Operation Gideon”, jejímž cílem bylo svrhnout Madura jménem opozičního samozvaného prezidenta Juana Guaidoa.

Podle Drewa Whitea, bývalého obchodního partnera ve společnosti Silvercorp USA, byl Goudreau představen Trumpovu dlouholetému bodyguardovi Keithu Schillerovi skrze známého v soukromé bezpečnostní agentuře, který jej doprovázel, aby se setkal se zástupci Juana Guaida v Miami loni v květnu, informovala AP [3]. Jordan Goudreau na Schillera neudělal dojem a podle jeho názoru nebyl schopen provést ve Venezuele úspěšnou misi na odstranění Nicolase Madura. Jordan Goudreau si však ze schůzky odnesl kontakty na Guaidovy lidi a výsledkem byla smlouva podepsaná v říjnu loňského roku, která dnes unikla na veřejnost, viz. kopie níže v textu.

Likvidace venezuelského prezidenta měla stát 213 milionů dolarů

V této smlouvě, která dnes unikla na veřejnost, si samozvaný venezuelský prezident Juan Guaidó objednává u firmy Silvercorp USA služby na provádění bezpečnostních operací a úkolů ve Venezuele v hodnotě 212 900 000 USD a tyto peníze floridská bezpečnostní firma dostane naproti úvěru, který si musí sama obstarat, ale tento úvěr bude krytý barely venezuelské ropy [4]. Úvěr podle ruských médií poskytla newyorská židovská banka Goldman Sachs s úrokovou sazbou 1,07% a půjčka je de facto nevratná, protože je vedena jako “collateral loan” naproti deponovaným barelům venezuelské ropy. Silvercorp USA tedy získal úvěr ve výší prakticky 213 milionů dolarů, který nemusí splácet, protože jej splatila venezuelská junta Juana Guaida skrze kolaterál v podobě barelů ropy.

Zadržená skupina žoldáků.

Z hlediska amerického práva tak americká vláda a ani CIA neposkytly venezuelské opozici ani dolar, protože půjčku si vzala americká žoldácká firma z Floridy, která úvěr zaručila třetí stranou, tedy ručitelem ve Venezuele a jeho barely ropy. Americká vláda i CIA se tím vyhnuly obvinění z financování terorismu a státních převratů. Zdeněk Hřib, Pavel Novotný a Ondřej Kolář by se měli poučit, jak to dělají americké tajné služby, když chtějí někoho oddělat. Poučit by se měl i Ondřej Kundra, aby nepsal bláboly o diplomatech s ricinovými lahvičkami, protože likvidace a vraždy prezidentů provádí CIA přes soukromé žoldácké firmy a na zamaskování financování se používají půjčky, které jsou nevratné a naproti kolaterálu se banka hojí skrze třetí stranu, která ručí něčím, co jí ani vlastně nepatří. To je vysoké bankovnictví na pochopení, že?

Do prezidentského paláce mělo vtrhnout zhruba 300 žoldáků, vesměs naverbovaných v sousední Kolumbii pod vedením amerických žoldáků z Floridy s napojením na kontraktory CIA

Venezuelská média přinesla informaci, že během zásahu venezuelských zpravodajských agentur proti operaci připravené Američany byla ve státě Aragua zadržena skupina 8 osob, která byla spojena s pokusem zorganizovat státní převrat [5]. Mezi zatčenými jsou jednak zmínění 2 američtí žoldnéři, kteří pracují pro polovojenskou organizaci Silvercorp USA, a také syn bývalého venezuelského ministra obrany Raúla Badeula, který byl zatčen v době Chávezova prezidentství za korupci, masivní zpronevěru a zneužití moci. Mezi zatčenými jsou také nejméně 2 venezuelští vojáci, kteří uprchli v loňském roce po neúspěšném puči. Pučisté měli na území Venezuely postupně zformovat oddíl zhruba 300 mužů, jejichž cílem by bylo zatčení Nicolase Madura na objednávku Juana Guaida, a pokud by se vpád do prezidentského paláce nevyvíjel podle očekávání, mělo místo zatčení dojít k likvidaci a zastřelení prezidenta Nicolase Madura. Žádné rukavičky, pěkně demokraticky, americky a s plnou palbou.

Kopie uniklé smlouvy.

Brutálně zpackaná operace neměla šanci na úspěch, protože venezuelská tajná služba o operaci věděla dopředu. Silvercorp USA totiž většinu ze 300 žoldáků měl verbovat v sousední pro-americké Kolumbii, která je ale prolezlá agenty a špiony venezuelských tajných služeb, takže Madurova vláda měla všechno jako na talíři a z první ruky. Navíc do toho vstoupil i Coronavirus a desítky žoldáků v Kolumbii onemocněly, takže operace se nedala realizovat podle původního plánu. Přesto však došlo k výsadku 8 mužů z moře a mezi nimi byli právě dva kontraktoři Silvercorp USA, kteří měli zajišťovat velení operaci. Jediným spokojeným je nyní Jordan Goudreau na Floridě, který vyinkasoval 213 milionů dolarů a nemusí nic splácet nosatým Goldmanům, protože je to kolaterál přikrytý venezuelskou ropou. A vzhledem k pádu světových cen ropy kvůli Coronaviru to jako vypadá, že i Goldman Sachs na tom prodělá, ale to je pouze iluze, banka prostě získá více barelů ropy za hubičku vzhledem k nízkým cenám ropy.

Loutková vláda Juana Guaida zaplatila floridské žoldácké firmě formou kolaterální záruky za úvěr v USA, který si vzala sama na sebe bezpečnostní firma. Finanční nesmysl? Ne, jenom zakrytí financování od CIA

Za celou operací pochopitelně stála CIA, která používá tzv. front-houses ve smyslu nastrčených amerických bezpečnostní společností, které ve spolupráci s židovskými bankami v USA provádí financování black-ops operací v zahraničí způsobem, aby to nebylo trestné z pohledu amerických zákonů. Pokud by CIA poskytla peníze americkému občanovi k provedení vraždy jiné osoby, byl by to trestný čin spiknutí a navíc podpory terorismu, ze kterého by CIA byla v USA obviněna. Proto CIA pracuje jinak.

Nastrčená žoldácká firma si v USA vezme mamutí úvěr a CIA zajistí v bance kvitanci, kdy bankovnímu domu na základě mlčenlivosti NDA představí ručitele za úvěr, který je v zahraničí. Ručitel ručí něčím, co má hodnotu, a co bude následně bance postoupeno jako náhrada poskytnutého úvěru nastrčené žoldácké firmě, která úvěr nikdy nesplatí a peníze jí zůstanou. Banka se poté hojí naproti kolaterálu z ciziny, čímž dojde k tomu, že žoldácká firma dostane zaplaceno, ale nejsou to peníze od CIA, ale od banky, takže CIA nemusí nic deklarovat a obávat se vyšetřování, že zafinancovala ze svého federálního rozpočtu nějakou likvidaci nebo soukromou válku v zahraničí.

Podpisy na smlouvě.

Aby toto fungovalo, musí existovat banky, které jsou ochotny spolupracovat s tajnými službami a akceptovat jejich zahraniční kolaterály naproti bankovním kvitancím pro domácí subjekty, které v podstatě mohou sloužit jako nastrčené firmy, anebo jako reální kontraktoři CIA, i když pod krytím skrze další subjekty. Ve výsledku se tak nikdy nelze dopátrat k CIA, pokud jdete po stopě peněz, protože veškeré peníze, na které narazíte, mají podobu úvěrů a půjček krytých kolaterálními zástavami v cizině. To je pro vás novinka, že? A od takové CIA se ostatní učí a někteří přebírají od ředitelky CIA i medaile za spolupráci. Americká CIA tak byla právě přistižena, jak chtěla ve Venezuele odkráglovat úřadujícího prezidenta, ale v českých médiích je ticho po pěšině.

Nikdo z české politické scény pokus americké CIA o odkráglování venezuelského prezidenta americkou tajnou službou neodsoudil, a tím je to dané, co se stane s Českou republikou v rámci projektu Trojmoří

TOP 09 v poslanecké sněmovně nekřičí, že je potřeba vyhostit americké diplomaty z ČR za projev agrese ve svrchované a suverénní zemi v Jižní Americe, kdepak. Američané mohou vraždit, zabíjet, provádět atentáty a česká loutková politická reprezentace bude mlčet. Ovšem pokud do Prahy na letiště přiletí ruský diplomat, a světe div se, přiveze si i kufřík, jaká to opovážlivost, tak se spustí na povel křik z médií, z Respektu vyletí ricinová kachna, Hřibové, Novotní a Kolářové zalézají pod postele a volají médiím, že je diplomat přijel zabít a otrávit. A samozřejmě české tajné služby jim poskytují alibi a ochranu. A proto i dnes, 5. května v den 75. výročí vypuknutí Pražského povstání, se objevují od těchto lidí provokace, oslavy a propagace fašismu skrze oslavy a budování pomníků Vlasovcům.

Zadržení žoldáci, kteří chtěli provést zadržení, případně likvidaci Nicolase Madura.

Kdyby jakákoliv jiná země poslala své žoldáky do jiné země zabít prezidenta, byl by to akt vyhlášení války. Když to ale udělá americká CIA s tichým souhlasem americké vlády, celý svět mlčí. A nemlčí kvůli tomu, že by se bál Donalda Trumpa. Mlčí, protože ví, že peníze pro tyto operace poskytují banky Domu Sion. Žoldáci, vrazi, zabijáci, atentátníci, drogoví dealeři… to je nosatá diplomacie ve své nejryzejší podobě. Nelíbíš se nám, necháme tě oddělat, i když jsi byl demokraticky zvolený lidem. Nehraješ podle našich not, nikdy sis nenasadil jarmulku, ani zástěru (Muammar Kaddáfí, Saddám Hussein, Viktor Janukovyč, Kim Čong Un), nemáš právo být prezidentem žádné země, pokud my nechceme! A je hrozivé, že tyto obrysy uvažování se už objevují i v české politice. Spolu s plánem na Jaltu 2.0 je tak postupně jasné, že Česká republika se dostane do exkluzivní sféry moci USA a amerických neoconů.

Česká republika se dostává do exkluzivní sféry vlivu USA v rámci nového Jaltského protokolu, stačí se dívat kolem sebe a spatříte, co se děje

Ty signály jsou všude kolem vás. Jenom se musíte dívat. Šéf BIS Michal Koudelka vloni v březnu převzal Tenetovu cenu, zlatou medaili CIA za kolaboraci. Andrej Babiš a Robert Pelikán vydali úslužně Jevgenije Nikulina do USA. Česká vláda nakupuje americké helikoptéry. Pražské radnice odstraňují sovětské maršály z podstavců a přejmenovávají ulice. Česká média a tajné služby rozjíždí zpravodajské hry proti Rusku o tom, že Rusové útočí hackersky na české nemocnice, a že chtějí ricinem zabít starostu Prahy 6. A na sjezdu ODS Saša Vondra vyzývá k vybudování americké strategické letecké základny v Ostravě – Mošnově. A poslední signál z neděle, v ČR začala oficiálně vysílat americká CNN jako v první zemi Východního bloku v Evropě ve spolupráci s Primou. CNN Prima News je potvrzením, že ČR se dostává oficiálně do sféry vlivu USA a veškeré vazby na Rusko a posléze i na Čínu budou zcela eliminovány.

Sovětský tank T-34 s německou vojenskou helmou jako symbol Vlasovců na vrcholu sloupu u památníku Vlasovců v Praze v Řeporyjích. Provokace Pavla Novotného na účet městské části Praha – Řeporyje.

Potvrzuje to i nový trend vměšování AFP do České republiky, který cenzuruje českým občanům jejich názory na americké sociální síti Facebook [6]. AFP založil v roce 1835 v Paříži židovský novinář Charles-Louis Havas [7]. Jeho zaměstnanec Paul Julius Freiherr von Reuter se později odštěpil a založil v Londýně vlastní agenturu Reuters [8]. Paul Julius Freiherr von Reuter získal německý šlechtický titul sňatkem s dcerou německého bankéře a jméno si změnil ještě před sňatkem, protože sám se narodil jako Žid s původním jménem Israel Beer Josaphat v Kasselu v Německu. Jeho otec Samuel Levi Josaphat byl v Kasselu rabínem. Dvě největší světové tiskové agentury tak pochází ze stejné židovské větve v Paříži. A tím je to dané, tím je to zpečetěné a nemůžete se divit nad tím, jaká dáma [9] potom českým gójům maže jejich názory na Facebooku. Proto v Praze nad Mah’ralem bude nyní americká vlajka, která ale bude ochraňovat zájmy Domu Sion v Praze. Náhlá invaze AFP do českých Facebooků je toho jasným signálem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

No a přestav si.. že je daj k metru a do emeriky je doručej v penálech.. to bude OSN kvičet jak čerstvě zařízlý prase.. jako dělA si svět fakt prdel?? Nebo sou všichni jen.. nečekaně debilní?? Americký mrdky se na evropě jen přizivujou od operace paperclip po nato jebat ameriku ! Sráče analerický!

konzerva
Návštěvník
konzerva
Konspirace
Návštěvník
Konspirace

Lidi mrkněte na toto video, mě se chtělo z toho zvracet, brečet atd. Pokud možno šiřte to dál. A hlavně hledejte, pátrejte a uvidíte sami, že něco na tom je!!!
https://www.youtube.com/watch?v=jYj2gKwRTbI&list=PLv9MadrOdoYr1mN7F-7nWchtmqPTs0uUM

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jeden z američanů udělal prohlášení… https://colonelcassad.livejournal.com/5846515.html

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
krotkej a pokornej jak beránek. Mizernej zbabělej amík. Vraždit za peníze nevinné lidi ze zálohy na to je užije. Doufám že z něho stáhnou kůži zaživa a věřejně pro výstrahu všem těm americkým parchantům co se živí jen terorizmem, agresí a zlodějnami. Tenhle druh lidí je opravdu na planetě nadbytečnej a je třeba o tuhle bandu snížit populaci i třeba dle zvráceného plánu Gatese, protože tihle lidé opravdu spotřebovávají kyslík a vydechují CO2 zbytečně. Nikomu prospěšní nejsou, jen škodí. A ten pseudoprezidednt Guaidó jmenovaný nezákoně amíky, který to všechno platí naftou která patří mlidu Venezuely by měl viset na háku vedle těch teroristů jako kolaborant a vlastizrádce.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

ten Luke Alexander Denman a Aaron Barry vypadají jako Monthy Pythons 🙂
comment image
comment image

max
Návštěvník
max

Hafáček
Budro, Bublo, Zblblo, už jsi se omluvil za to, že jsi tu v únoru roku 2018 ostatní peskoval, že kdo nevolil Babiše a Okamuru je zrádce nebo hlupák?

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

jo , už jo

max
Návštěvník
max

Hafáček
Budro, Bublo, Zblblo, lžeš. A pokud ne, kde a kdy jsi se omluvil?

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Proč nemáte v PS člověka, který se na tohle vždy zeptá v interpelacích. Prosím o vysvětlení VK nebo admina !

Administrator
Admin

Na naše podněty nereaguje ani SPD, ani KSČM. Zasílali jsme podněty k odmítnutí navyšování počtů vojáků do misí NATO a podmínění důvěry vládě jen v případě, že k navýšení nedojde, k projevení nedůvěry Babišové vládě, pokud vláda nakoupí americké helikoptéry, urgovali jsme poslance, aby odmítli anexi Golan ze strany Izraele, ale nikdo na tyto podněty nereagoval. Nechtějí ta témata řešit, a jak říká pan VK, tím je to dané. Když si vzpomenete na Venezuelu vloni, jak Miloš Zeman pozval Juana Guaido do Prahy, tak to prostě nepotřebuje komentář. Čepice a zástěry, to je to, oč tu běží.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Okamura je srab, i s tou jeho bandou přelezlíkú ze všech politických stran,…. počínaje Fialou z ODS a konče Hrnčířem z TOP09.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

VK: “Aeronet odhaluje, že SPD řídí židovské procesy a to jim vadí, proto ty útoky.”
https://www.youtube.com/watch?v=chcQThEYjmU&t=213s

Kipy a zednářské zástěry.

BenHur
Návštěvník
BenHur

Proč neslyším křik zapřisáhlých obránců demokracie, počínaje Jandou, přes Mináře a konče Kalouskem?

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Tak je ten Juan Guaidó levobočkem Baraka Obamy, nebo jen dalším klonem, protože původ Obamy taky nejde dohledat, když se prý narodil v Africe?

https://aislec.wordpress.com/2019/02/03/obama-clone-for-venezuela/

comment image?w=510&h=347

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vlk samotář
Obama se narodil v Mombase v Keni. Byl dohledán a zveřejněn i jeho pravý rodný list. Rodiče se s klučíme přestěhovali na Havaj a když se USA rozhodly,že budou oblbovat svět, že už jsou zemí
bez rasismu a potřebovali nastrčit černého prezidenta , CIA musela Obamovi který byl vybrán zfalšovat rodný list , protože s tím pravým z afriky by podle US zákonů nemohl být prezidentem.
Informace proběhlo i že “uměke oposkládali celou rodinu jako příklad pro svět. V každém případě na to doplatili. Za Obamova prezidentování právě USA nejvíce zaspaly. Hrkaly starými
krámy po světě a vyvolávali konflikty v zemích kde které pak vykrádali a nevšimly si,že svět už
má jejich terorismu, vykrádání cizích států a hraní si na světového čstníka dost. A tak se svět v
klidu připravil na to,až amíkům dojde dech, doběhnou je astronomiské dluhy které nadělali,aby mohli předstírat americký sen. A najednou zjistili, že už se jich nikdo nebojí.Imalé státy se začaly aktivně bránit jejich agresi a krádeže surovin , které vedle dělání dluhů byl druhý největší
zdroj pro přežití byly stále těžší. A tak nejen , že USA zaostaly výrazně ve vojenské technice , ale
i ekonomicky a nejsilnější a nejrychleji se rozvíjející ekonomikoumse stala čína a veldle vojensky
nejsilnějšího ruska i druhou nejsilnější vojenskou velmocí. A amík najednou čuměl jak puk a
začal v zoufalství a strachu z padu dělat zoufalé činy.

San
Návštěvník
San

Cui bono…
Výborné otitulkované video,přesně v kontextu posledních článků pana V.K. k současné krizi!
Než to někdo smaže!

https://www.youtube.com/watch?v=JUTg_xipjO4&feature=youtu.be

pozor prosím!
Návštěvník
pozor prosím!

Koukal jsem na to a ano, petici proti ukotvování digitalizačních technologií do systému vzdělávání, protože přesně to si přejou Gatesové, Rockefelerové a Rotschildové. Ukrást vše lidské, komunikaci přirozenou, nahradit digitální, která bude plně kontrolovaná, šmírovaná a cenzurovaná, manipulující a zneužívaná skrze zmiňovaný p.a.t.e.n.t. zaregistrovaný Gatesem nyní v dubnu! Chtějí unést a ukrást lidství, trestat jakékoliv vybočení z jejich otrokářského systému skrze CHIP implantovaný do těla člověka a provázaný s digitální měnou!

Pane VK, proveďte prosím nějakou analýzu je to nyní myslím skutečně t.é.m.a největší!

Jde o nyní patentovaný implantační chip, kde v popisu z jedné jeho vlastností je “Aktivita lidského těla asociovaná s úkolem uloženým uživateli” a propojené to bude s kryptoměnou, bez které se v budoucnu samozřejmě neobejdete. Lidi budou motivovaný být otroky…

Gatesovo PATENT číslo WO/2020/060606 přijatý nyní v dubnu.

Lidi budou motivovaný dělat jenom to, co se po nich chce, protože jinak nedostanou peníze na jídlo pohyb a jsem přesvědčenej že i samotné dejchání. Oni to myslí smrtelně vážně!! Je to tady. Jde o ten patent a digitální měna začíná získávat svou pravou tvář a smysl. Zotročení člověka. Jakmile stát přehnaně dozoruje a zde soukromá korporace, je všechno špatně. Žádná svoboda a za pár let je tady MATRIX jako vyšitej. Z něj se nedostanete kvůli zákonům, které se pomalu ale jistě přijímají a přitom tyto střípky do sebe zapadnou do jednoho pekelného funkčního celku, je to PLÁN šlechty.

mantid
Návštěvník
mantid