Online výuka dětí 5. třídy základní školy jako z učebnice neziskové organizace,...

Online výuka dětí 5. třídy základní školy jako z učebnice neziskové organizace, děti se učí přikládat ikonky smajlíků a červených šipek směřujících dolů ke zdrojům informací, kterým mají věřit, a kterým se mají vyhýbat! Děti věří v podstatě jen televizi, nevěří dokonce ani svému okolí nebo rodičům! Sociální experiment převzatý od Fabian Society z 80. let minulého století z britských škol se nově aplikuje na české děti v lockdownech! Děti nejsou učeny k vyhledávání informací, ale k jejich přijímání a konzumaci z přesně vymezených zdrojů! Rodiče jsou zděšeni, jaký indoktrinační odpad je dětem tlačen do hlav k vytvoření selektivního žebříčku důvěry!

Online výuka dětí 5. třídy základní školy jako z učebnice neziskové organizace, děti se učí přikládat ikonky smajlíků a červených šipek směřujících dolů ke zdrojům informací, kterým mají věřit, a kterým se mají vyhýbat! Děti věří v podstatě jen televizi, nevěří dokonce ani svému okolí nebo rodičům! Sociální experiment převzatý od Fabian Society z 80. let minulého století z britských škol se nově aplikuje na české děti v lockdownech! Děti nejsou učeny k vyhledávání informací, ale k jejich přijímání a konzumaci z přesně vymezených zdrojů! Rodiče jsou zděšeni, jaký indoktrinační odpad je dětem tlačen do hlav k vytvoření selektivního žebříčku důvěry!

Vymývačka o vakcinaci se už začíná projevovat i na základních školách. Učitelé se aktuálně z vlastní svazácké iniciativy snaží dětem vštěpit, jak mají nahlížet na očkování. Přitom jedou podle klasického schématu: Očkování je skvělé, a jakékoli odmítání je znakem hoaxu a fake news. Učitelé tak české děti už na začátku 2. stupně učí, že vládní buzerplacy a cvičáky jsou super, nesmíme o nich pochybovat, ani kriticky přemýšlet, protože jinak budeme označeni za dezinformátory a konspirátory. Vážně něco neuvěřitelného. Naše redakce byla začerstva zalarmována zděšenou matkou, která na vlastní oči spatřila online výuku své ratolesti. Kvůli perzekucím rodiny nebudeme uvádět nic, ani jméno, ani pohlaví dítěte, prostě nic, protože dětem by se potom škola stala peklem.

Online úkol pro děti v 5. třídě

V našem případě jde o Základní školu Dymokury ve Středních Čechách [1]. Teprve 12-letá ratolest dostala od pana učitele (naše redakce jméno učitele zná) při vyučování češtiny za úkol rozeznat hoax a fake news a učitel si vybral za příklad hoaxu očkování seniorů proti Covid-19. Text zněl ve stylu, že po očkování mělo zemřít několik seniorů. Maminka koukala ratolesti přes rameno, a tak viděla na vlastní oči, co se děje na displeji počítače. Další příklad popisoval příklad hoaxu o tom, že koronavirus nemá rád teplou vodu. Dalším příkladem hoaxu byl článek ze serveru CZ24 News o tom, že vakcína proti Covidu způsobuje u žen sterilizaci. To není hoax, ale americkými lékaři popsaný rizikový stav syndromu ADE, o kterém jsme přinesli informace ve čtvrtek [2].

Údajný hoax jako příklad v online testu pro děti
Indoktrinace dětí fabiánským školním testem okopírovaným ze škol ve Velké Británii z dob vlády Margaret Thatcher

Maminka ratolesti nám zaslala skeny pracovních elektronických sešitů, dá-li se to tak nazvat, kde děti měly za úkol na počítači přiřadit buď zelené smajlíky, anebo červené šipky se směrem dolů ke zdrojům informací, kterým děti mají věřit, a kterým vůbec ne. Děti měly k dispozici dva smajlíky a dvě šipky. Děti nejčastěji smajlíky označovaly televizi, rádio a rovněž noviny.

Ukázka hoaxu, jak učitel učí děti, že nemají věřit kamarádům a lidem okolo sebe

Naopak zdrojům informací, kterým nesmí věřit, jsou internet a sociální sítě, k těm umisťovaly červené šipky směrem dolů, zjevně nahrazující palce dolů. Děti ovšem označovaly i osoby ve svém okolí, kterým nesmí věřit, logicky tedy rodiče, prarodiče a kamarády. To, že děti nesmí věřit lidem okolo sebe, označilo více dětí v online třídě, a to je opravdu znepokojivý stav tohoto fabiánského testu. A to si samozřejmě musíme vysvětlit, protože o tzv. fabiánském školním testu jste asi v ČR ještě nikdy neslyšeli.

Fabian Society je tajemná britská organizace, o které jsme psali v článku zde a je to jedna ze škol globalizace, druhou školou je potom tzv. Frankfurtská škola. A právě fabiánský školní test se používal od 70. až prakticky do konce 80. let v základních školách ve Velké Británii, a to zejména za vlády Margaret Thatcher. Test spočíval v tom, že děti měly ve škole přípravu na téma sovětské propagandy ve Velké Británii a měly přiřazovat na papír názvy novin a médií, kterým lze věřit ve Velké Británii, a které naproti tomu jsou štvavými levicovými médii. Dále se děti učily, jestli věřit televizi, rádiu, novinám, a kterým novinám, vládě, armádě, rodičům a kamarádům.

Fabiánský test: Označ rodiče jako nepřítele, kterému nelze věřit. Označ televizi, jako důvěryhodný zdroj, kterému můžeš věřit

Jedním z tvůrců tohoto testu v 70. letech byli členové Fabian Society, organizace velice úzce napojené na vládu konzervativců, kteří v pozadí tahali za nitky vstupu Velké Británie do EHS a rovněž za volnou směnitelností britské libry. Ovšem zmíněný školní test používaný od počátku 70. let vedl k takové míře fašizace v britském školství proti rodině a rodičům dětí, které byly učeny v testu, že rodičům nesmí děti věřit, protože rodiče mohou být komunisté a socialisté, že skupina Pink Floyd o tom dokonce v roce 1979 natočila skladbu Another Brick In The Wall, která se stala naprostou legendou.

Píseň popisuje fašizaci v britském školství v důsledku fabiánského testu, který měl z dětí udělat pevnou zeď proti komunismu, tedy wall a každé dítě bylo jednou cihlou (brick) v této pevné zdi. Ve skutečnosti se ale projekt minul účinkem a vedl namísto toho k vytvoření fašizace britských dětí proti rodině a rodičům, nikoliv proti socialismu. A přesně tento test v roce 2021 najednou přichází do naší redakce od maminky ratolesti, která s nevěřícím pohledem jej spatřila na počítači svého dítěte během online výuky.

Děti jsou tak již zhruba ve věku okolo 12 let indoktrinovány k tomu, aby věřily jen médiím, tedy Velkému Bratrovi, ale aby nedůvěřovaly osobám ve svém okolí, tedy automaticky hlavně rodičům, protože kamarádi se do toho logicky ani mezi dětmi nepočítají. Za našich časů v 5. třídě v dobách komunismu nás nikdo nenutil psát a skládat takovéto sračky, naopak, škola učila milovat maminku, děti vyráběly dárky maminkám na MDŽ.

Děti rovněž psaly slohy o mamince, co dělá, jak se stará, o tatínkovi, jaký je to silák, jak jezdí s náklaďákem, nikdy nebyly děti indoktrinovány k tomu, aby dávaly v nějakém testu palec dolů nebo červenou šipku dolů ke svým rodičům jako lidem v okolí a smajlíka k obrázku televize nebo novin. Kdybych chodil dnes do školy, asi bych si šel koupit provaz a při cestě ze školy bych si to hodil na nejbližším stromě. Jako dítě bych tyhle sračky prostě nedal.

Online výuka umožňuje rodičům na vlastní oči spatřit otřesné učivo svých dětí, o kterém by se normálně rodiče nikdy nedozvěděli

Děti nemají co čerpat za informace, děti se mají učit, jak si vyhledávat informace, děti mají být vychovány, že nejvyšší autoritou je máma a táta, a všechno co se říká ve škole, v televizi a obecně v médiích, je potenciální propaganda a dezinformace. Nikdy by mně nenapadlo, že děti 30 let po zkorumpované revoluci budou donášet na své rodiče, resp. že budou své rodiče shazovat, že jim nevěří a budou k nim přiřazovat červené palce směrem dolů v podobě šipek.

Děti to mají samozřejmě ze školy, protože slyší od učitelů, že musí věřit televizi, rádiu a novinám, ale nesmí věřit ničemu na internetu, ničemu na sociálních sítích, a jak je vidět, ani nikomu ve svém okolí, tedy logicky ani rodičům. Hey, teacher! Leave them kids alone! Sami se podívejte na obrázky nahoře, jakým způsobem se fabiánský test dostává do hlav žáků 5. třídy jedné školy.

Naše redakce by zároveň ráda požádala učitelskou obec, pokud má informace o prováděni fabiánských testů na přiřazování důvěry ze strany dětí k jednotlivým zdrojům informací, aby poskytli informace naší redakci, kdo je gestorem tohoto programu, o jakou osnovu se jedná, kdo je autorem metodického manuálu a která nezisková organizace za importem fabiánského testu do online výuky na českých ZŠ stojí.

Na situaci je potřeba upozornit i politické strany v ČR, aby se před volbami začaly zajímat o situaci v českém základním školství, které v době online výuky je prakticky přehlídkou bizarních projektů, které mohou být v gesci nadnárodních grantorů, ale může jít i o soukromé aktivity jednotlivých učitelů a různých svazáků. Na jedné straně BIS vrtá do školních osnov, že prý v nich je stále patrný ruský vliv, na straně druhé se do českých škol nasouvá britský vliv a vymývání hlav českých nezletilců odpadem, který zamořoval a fašizoval britské školství celá 70. a 80. léta.

Záznam pátečního pořadu na SVCS

 

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Zeman se mýlil, když říkal že je v naší zemi 50% blbů. Podle toho co tady lidé píší to vypadá na 2/3.

net
Návštěvník
net

Dobrý.

Lollo
Návštěvník
Lollo

Dnešní test v 7. třídě – jak poznat fake news. Takových blbostí naráz jsem už dlouho nečetla. Takže už našim dětem říkají, co si mají myslet, jaká je pravda a co je lež. Dostali očividně nové “noty”. Ten test jsem syna nenechala udělat a řekla jsem mu, co si o tom myslím, ať klidně má kouli.

999
Návštěvník
999

Audio v trapu, byla jsem v půlce. Vadí jim to evidentně hodně.

švec Juklík
Návštěvník
švec Juklík

Tato rážžová paní se zaslužila o mnoho trápení zde v naší krajině. Naše povinnost obrany je svatá v těchto těžkých časech a každý, kdo se nám postaví bude smeten.
comment image

mokele
Návštěvník
mokele

Dej ženský funkci a vyrobíš potížistu. Proto je globalčiky všude dosazují. Na feminy už mám alergickou reakci.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Jedna z nejvýznačnějších špatných vlastností židáka je, že je zbabělý. Proto je nutno použít řešení na šesté prioritě. Jedině z té on má v současné době obavy. Ale je nutno toto řešení použít co nejdříve, než i tato bude židem kontaminována. Různými petry a pavly a podobnou sebrankou. . .

švec Juklík
Návštěvník
švec Juklík

Tady se jedná o skryté jednání, pod rouškou zdraví nás likvidují. Nesmyslná nařízení, jedna rouška, pak 3 roušky, pak ptačí respirátory, a stejně nic nepomáhá CDC dodnes nemá vzorek viru z terénu.

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Z jedné věci mám radost.
Že Babiš, Hamáček, Blatný a další, budou mít za chvíli odstáté uši jak netopíři,…..
z nošení roušek.
😀 😀 😀

Právě živě na TV 24.
Zase Babiš vypadá jak Drákulův švagr…
Ušaté torpédo..! 😀

PaVo
Návštěvník
PaVo

jako otevřený taxík.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Babiš s Blatníkem ty uši jak za 10 korun tlačeky mají už i od přírody a Hamajda na tom intenzivně poracuje.

Harrison Bergeron
Návštěvník
Harrison Bergeron

Babiš : ” Mám dobrou zprávu pro všechny ovčany ČR , dohodli jsme se s hejtmany na dalším prodloužení nouzového stavu ”

Dnes máte šťastný den… jste zachraněný… vámi zvolení ovčáčtí psi vás ochránili před těmi vlky tam venku 🙂

…. no tak jen čekám, až po volbách dostane babiš stopku, tak se dohodne s hejtmany a zůstane u moci… přece zákony, sněmovna … to jsou jen obtížné hmyzy ….
tady vidíte, že pokud je ZADÁNÍ z vyšších míst, nezmůže nic ani americký prezident (prezidentský systém) ani parlament (parlamentní systém u nás). Volby se manipulujou a pokud náhodou vyhraje někdo kdo nedrží basu , tak ho zničí, rozloží… a pokud se nějakým nedopatřením ta svoloč posranecká rozhodne proti NIM , tak to prostě NEPLATÍ.

Každej z těch hejtmanů co “požádali” o mezinárodní pomoc soudruhů kovidérů je vlastizrádce a vrah.

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Babiš musel být asi ve velkém tlaku, když si musel koupit i hejtmany, aby vyšel vstříc požadavkům a tlaku Německa.
I když je pravdou, že na hejtmany mají Němci taky svoje páky.
Napsal jsem to přesně v diskuzi v předchozím článku o ADE, že to zavedou znovu a najdou si nějakou kličku.
Škoda, že jsem se nemýlil.

Likvidace ekonomiky České republiky musí pokračovat, protože finanční jestřábi z Rothschildových bank s plnými kufry peněz jsou už silně netrpěliví, a zájem na nákupu zkrachovaných firem, obchodů, restaurací, hotelů, a všech ostatních, kdo zákaz podnikání nepřežili, má i Agrofert, i když Babiš vydělává už tak dost na celém kšeftu kolem testování a jiných opatření na Covidovém spiknutí.

Důležité je, že Babiš to ještě neví, ale po tomto podrazu na občany, ANO ve volbách končí, a jestli se dostane do PS v podzimních volbách, tak jen do opozice a do dalších voleb ANO nepřežije.

Je to jen “hnutí”, které se může hýbat jen tehdy, když má nejlepší přístup ke korytu, protože celé hnutí je složené jen z jedinců, kteří potřebují stále “krmit”.
Jak není co, tak opouští pozice a hledají další výhodný flek u koryta, protože Babiš je z peněz Agrofertu sám živit nebude.

Počítejte s tím, že zavřená ekonomika bude až do voleb, protože jen tehdy je šance, že výměnou lidí v PS, které nebude za kule držet Soros, se může něco změnit, pokud opět nezfalšují volby tak, že se tam dosavadní šlechta udrží.

Dnes “plesnivec” Stanjura z ODS hovořil v TV, že volby budou konečně spravedlivé a pro voliče se zase tak nic moc nezmění.
Jako vždy lhal, protože pro voliče se toho změní hodně.
Jestliže voliči vycházeli z předchozího modelu voleb a počítali s tím, že se konečně zbaví politických stran, které jim tady přes třicet let znepříjemňovaly život, tak se jim to zase nepodaří, protože jim dal Rychetský zase šanci, že se do PS dostanou a budou národu škodit za peníze daňových poplatníků vesele dál.

Z Babiše se stal uštěkaný poslušný ratlík Merkelové na prodlouženém vodítku, protože kam nemůže čert, tam nasadí Makrelu, a kam nemůže přijet Makrela, protože to tam má pošramocené, tam pošle Babiše.

Proto musel další Covidové noty do Maďarska Orbánovi osobně doručit sám Bábeš, a to se stejným posláním jako emisar, musel navštívit i Srbsko, aby prý tam zjistil (v divadle pro veřejnost), jak tam bojují s Covidem a jak se Sputnikem.

Pro další instrukce si zítra pojede k bankéřům do Rakouska, kde v předklonu bude hlásit, jak se mu podařilo neústavně opět zachránit situaci s uzavřením ekonomiky, protože podílníci a zástupci Rothschildových bank Erste, Raiffaisen,, a dalších,… se už těší na další levnou “sklizeň” majetků v Česku, a získání nových otroků do jejich montoven.

To jsme to dopracovali, … že soudruzi mafiáni ze západu?!

Dáša
Návštěvník
B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Vystrčil je vyčůraný jak pan učitel z Werichovy povídky o “Lakomé Barce” z Fimfárum.

https://www.youtube.com/watch?v=t-DgYOlrjxc

Jak mu z toho nic nekáplo a Babiš ho obešel, tak si hraje na státotvorného.
Koquot!

hrabě ze Špajeru
Návštěvník
hrabě ze Špajeru

Babiš má jak se říká svoje lidi. Mezi ně patří asi i Jarmilka Rrážová hlavni hygienička ČR a z její dílny opakovaně pochází řada kokovid nesmyslů jako jsou roušky, ptačí respirátory, pro děti ve školách před obědem kovidgel se čtyřmocným čpavkem atd. Nyní vydala tato paní zákaz používání hadrových raušek, vyloženě jde po nás. Máme právo se bránit co myslíte?
Vyslovte dvoj-číslo při pohledu na tu lůdru.

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Jarmilka je členkou dozorčí rady Albert. Za loňský rok si připsali zvýšení tržeb na 19 miliard. Rovněž internetový obchod spol. Albert zažívá boom. Možná ji přibylo členství v nějaké dozorčí radě výrobce respirátorů. 😜

vydra Rafice
Návštěvník
vydra Rafice

hrabě ze Špajeru
Přesně jak píšete. Tato figura nám škodí kde muže. Zde je.

anonymka
Návštěvník
anonymka

B-L-B Bum
Něco k tomu Chorvatsku, odtud do Srbska je jen skok, ale premiér neuznal za nutné, navštívit zhruba desetitisícovou českou menšinu v Srbsku, kde právě bylo po zemětřesení. Zbořené domy, potlučení lidé, na krajany se prostě sere. jako velký odvaz dostala česká menšina od našeho státu darem 300 tisíc, ano, právě tuto částku dali postiženým lidem přírodní katastrofou. Za dvě ošátkované baby, co měli navěky zůstat v muslimském kriminále dal Zaorálek několik milionů výkupného, do kdejaké rozvojové země posílají miliony humanitární pomoci, ale na české lidi peníze nejsou. osobní přítomnost premiéra naší země, to už je nejspíše přílišný požadavek.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/krajane-postizeni-zemetresenim-v-chorvatsku-dostanou-od-cr-financni-pomoc-40351103

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Babiš dnes občanům:
“Mám pro vás dobrou zprávu. Od pondělka bude stav nouze zase pokračovat”.
Vítězný únor – svévole Babiše triumfuje. Nakonec přeci jen odhodil masku. Kašle zvysoka nejen na parlament, ale i zákony.
Babiš dnes k občanům::
“Nemyslím, že za 14 dní nouzového stavu se zlepší situace natolik, aby bylo možné pokračovat v březnu i bez něj. Budu se o tom snažit přesvědčit sněmovnu.”

Dáša
Návštěvník
Dáša

Tak takového prezidenta budou všichni volit a milovat.

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Od 14-tého února plus dalších 14 dní = 28 února…

Ten únor bysme měli “Veškr-t-nout” z kalendáře, protože nám nic dobrého nikdy nepřinesl.
https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/ceskoslovensko-ksc-statni-prevrat-unor-1948.A180220_103809_vojenstvi_erp

Dnes nás nestraší Gottwald třídním nepřítelem, ale jeho pohrobek Babiš virem, který je víc smrtelný, než imperialisti.

Plíživá totalita je ale zase na postupu!

Lidé bďete!

valach Žemlička
Návštěvník
valach Žemlička

Babiš má jak se říká svoje lidi. Mezi ně patří asi i Jarmilka Rážová hlavni hygienička ČR a z její dílny opakovaně pochází řada kokovid nesmyslů jako jsou roušky, ptačí respirátory, pro děti ve školách před obědem kovid gel se čtyřmocným čpavkem atd. Nyní vydala tato paní zákaz používání hadrových raušek, vyloženě jde po nás. Máme právo se bránit co myslíte?
Vyslovte onodvojčíslo při pohledu na tu ludru.

vydra Rafice
Návštěvník
vydra Rafice

Tuhle zde proběhla vydra Rafice.