“Okupant” Putin na Krymu. A setkání s Berlusconim. Videa

“Okupant” Putin na Krymu. A setkání s Berlusconim. Videa

“Okupant” Putin na Krymu. A setkání s Berlusconim. Videa

Italský politik Silvio Berlusconi navštívil 11. září Krym.  Tam se bývalý italský premiér setkal s Vladimirem Putinem. Silvio Berlusconi  přijel na Krym na soukromou návštěvu. Prezidentův mluvčí Dmitrij Peskov již dříve oznámil, že zde dojde k soukromé schůzce prezidenta Putina a Berlusconiho. Před návštěvou Krymu strávil Berlusconi dva dny v Soči a návštěva Krymu vyšla z jeho iniciativy.

Vladimir Putin a Silvio Berlusconi na Krymu

Na Krymu Vladimir Putin a Silvio Berlusconi navštívili horu Gosfort a položili květiny k památníku, který zde byl postaven na počest Italů padlých v Krymské válce:

Procházka na Jaltě:

Další den navštívili město krymské město Bachčisaraj a jeho památky. Prezident a jeho italského hosta všude provázely desítky lidí, vyjadřující Vladimíru Putinovi podporu. “Děkuji vám!” – křičely. V určitém okamžiku lidé volali města, ze kterých přišli: “Petěrburg s vámi, Vladivostok s tebou, Lotyšsko je s tebou!”  Vše, co se dělo, se podobalo předchozí procházce podél promenády v Jaltě.

Putin a Berlusconi také navštívil katedrálu svatého Vladimíra v Čersoněsu.  Hlava státu a jeho italský host zapálili svíčky u ikony Narození Panny Marie a zdejší opat vyprávěl o historii chrámu. Ruský prezident navrhl zřízení křesťanského centra v Sevastopolu.

Při svém příjezdu do krymského města Bachčisaraj byl Vladimir Putin přivítán způsobem, který neladí s tvrzeními západních médií, že Rusko Krym anektovalo násilím:

Západní média tvrdí, že Putin je autoritativní politik, ale jestli ono to není tak, že ve skutečnosti mu západní politici závidí autoritu, kterou má. A to nejen u národa, ale i ve světě. Samozřejmě, jeden politik nic neřeší, ale zmůže hodně, je-li aspoň jeden. Který z našich a všech západních se mu může rovnat?

Merkelová zve do Evropy uprchlíky, český premiér doprovodí šéfa NATO, aby společně pozdravili americký konvoj – velmi doporučuji rozhovor, který šéf NATO Stoltenberg dal České televizi a který rozhodil i Babiše. Tak asi tak to máme s těmi “neautoritativními” a “demokratickými” politiky – loutkami USA.

Použitý zdroj: zde

-Pozorovatelka-  13.9.2015

 

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
pavol
Návštěvník
pavol
B
Návštěvník
B

Lehce offtopic: pro ty, kdož by si dělali iluze o Číně, CEFC bude ve Slavii zastupovat Tomáš Syrovátka, spoluzakladatel Neovlivní.cz!!

http://sport.lidovky.cz/tomas-syrovatka-slavia-cefc-dps-/fotbal.aspx?c=A150914_201335_ln-sport-fotbal_makr

xerox
Návštěvník
xerox

strejda hitler je užitečnej i po smrti , tak to má byť , tak je to správné …

,, Migranty v Německu ubytovali i v bývalém nacistickém táboře Buchenwald ,,
http://goo.gl/Sz17DB

možná že teta makrela má svůj plán nebo to jenom usnadňuje svému nástupci … každopádně zpráva z touto pozoruhodnou destinací obletí svět … :–)

syndrom psí
Návštěvník
syndrom psí

úplně z jiného soudku – omlouvámse, ale přijde mi to velmi důležité. Zaznamenal jste někdo z médií toto: http://www.vlada.cz/cz/clenove-vlady/pri-uradu-vlady/jiri-dienstbier/aktualne/vlada-schvalila-akcni-plan-prevence-domaciho-a-genderove-podmineneho-nasili-na-leta-2015-_-2018-126943/ Akční plán příložen. A tuto téměř čerstvou zprávu: http://www.vlada.cz/cz/clenove-vlady/pri-uradu-vlady/jiri-dienstbier/aktualne/studijni-cesta-do-norska-za-prevenci-domaciho-a-genderove-podmineneho-nasili–134087/ Ač se vše tváří jako velký přínos pro náš život, je tomu opravdu tak? Obávám se širších souvislostí – viz juvenilní justice.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Čína a Indie vykoupili všechno fyzické zlato v Londýně… Firmy obchodující s papírovým zlatem čeká krach…
http://politikus.ru/events/57886-kitay-i-indiya-vykupili-vse-zoloto-s-londonskoy-birzhi.html

bantustan
Návštěvník
bantustan

Planeta HOOWA je mateřská planeta židu,kteří MĚLI POSLÁNÍ..Je zneužito Chazary a Sionisty…Otázka je,jak VYŠŠÍ MOC rozhodne ve věci zneužití svobodné vule..Pro záchranu Země…..

bantustan
Návštěvník
bantustan
Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Tak to byl nejkrásnější komentář ze všech. *:)

xerox
Návštěvník
xerox

tahle návštěva se dá vysvětlovat různě , ale ta italská napomádovaná úlisná berle vedle putina mi nesedí … zřejmě je to tak , že státní italská elita se snaží zachránit co se dá nebo něco chce , berle je mocný člověk a mohl by mít fotku ve slovníku pod heslem – evropský oligarcha …

Jurka
Návštěvník
Jurka

To, že je Berlusconi odepsaný, a možná půjde ještě sedět, je známá věc. A to, že je to vedle našeho Ovara Usvědčeného Lháře Zemana I. asi další z mála, kdo se s tím ruským fašounem ještě baví, je věc druhá.. ))

Kodl
Návštěvník
Kodl

Vivat Putin 🙂

bantustan
Návštěvník
bantustan

Dnes jsem s vypnutým zvukem měl monitoring slovutné ČT24 ve zprávách v 7 večer..Kromě události,že psi se budou povinně vláčet na vodítku ani zmínka o demonstracích pod ocasem a dole na konci Václavského nám…https://www.youtube.com/watch?v=I86M83hwaxM