Offshore sem, offshore tam! Český server, který do ČR přinesl kauzu Pandora...

Offshore sem, offshore tam! Český server, který do ČR přinesl kauzu Pandora Papers, zveřejní jenom některá jména českých občanů v offshore firmách ve svodkách, prý podle klíče veřejného zájmu! Babiš ano, Bakala ne? Jenže, v čele dozorčí rady investigativců přitom je žena, která sama sedí v čele firmy vlastněné hned dvěma offshore firmami! A navíc byla v čele Sórošovy pražské pobočky Open Society Fund a dnes je provozní šéfkou operací jeho Media Development Investment Fund, který stál i za investicí do tiskárny největšího slovenského vydavatele novin a v Rusku je fond na seznamu nežádoucích organizací!

Offshore sem, offshore tam! Český server, který do ČR přinesl kauzu Pandora Papers, zveřejní jenom některá jména českých občanů v offshore firmách ve svodkách, prý podle klíče veřejného zájmu! Babiš ano, Bakala ne? Jenže, v čele dozorčí rady investigativců přitom je žena, která sama sedí v čele firmy vlastněné hned dvěma offshore firmami! A navíc byla v čele Sórošovy pražské pobočky Open Society Fund a dnes je provozní šéfkou operací jeho Media Development Investment Fund, který stál i za investicí do tiskárny největšího slovenského vydavatele novin a v Rusku je fond na seznamu nežádoucích organizací!

Tohle opravdu nemá obdoby. Kdyby se vydávaly ceny za největší chucpe v České republice, tak by cenu za letošní rok vyhrál server Investigace.cz se svojí kauzou Pandora (Gate) Papers. Tahle neuvěřitelná operace s cílem potopit ve volbách Andreje Babiše, který si z české banky a z českého účtu nakoupil nemovitosti ve Francii a kvůli ochraně soukromí využil služeb několika firem v cizině, je orchestrována v ČR lidmi z těsného okolí americko-maďarského finančníka George Sorose.

Pandora Papers

Není to žádná spekulace, od této chvíle je to oficiální a nezpochybnitelný fakt. Jak zjistila naše redakce, v čele dozorčí rady projektu Investigace.cz, který přinesl kauzu a skandál Pandora Gate do ČR, totiž sedí nám dobře známá postava ze struktur neziskového impéria Open Society Foundations George Sorose. Předsedkyní dozorčí rady Investigace.cz je totiž Marie Němcová [1], která v letech 1994 až 1998 pracovala jako programová ředitelka pražské pobočky Sórošovy Open Society, která funguje pod názvem Open Society Fund Praha [2]. A to není všechno.

Kam pohlédneš, tam vedou stopy k Sórošovi

Marie Němcová je totiž v současné době šéfkou provozních operací v nadaci Media Development Investment Fund (MDIF), což je americká neziskovka z New Yorku se dvěma sídly, v New Yorku a v Praze [3]. George Soros stál u zrodu této organizace a v roce 1995 na její rozjezd zainvestoval 500 000 USD [4] a dodnes tuto organizaci kontroluje skrze své lidi, vlastní vychované kádry. Naše redakce v roce 2018 publikovala investigativní článek [5] o MDIF a jeho aktivitách na Slovensku, kde MDIF zafinancoval výstavbu tiskárny Petit Press pro největší slovenský deník SME.

Open Society Fund Praha

Až do roku 2020 stál v čele Sórošova MDIF Alexej Fulmek, generální ředitel Petit Press a zakladatel deníku SME. Tento investiční fond z New Yorku a z Prahy je na seznamu nežádoucích organizací, které mají zákaz činnosti v Ruské federaci [6]. Jenže, to pořád není všechno. Marie Němcová je totiž statutárním orgánem [7] pražské pobočky Sórošovy MDIF. Takže je jasné, jak vysoce postavená osoba v hierarchii Sórošových firem je v čele dozorčí rady projektu jakýchsi novinářů, kteří 5 dní před volbami ovlivní volby v ČR a účelově vytáhnou na Andreje Babiše údaje o jeho zahraničních akvizicích. Jenže, to pořád není všechno.

Novináři z projektu napojeného na Sórošovy lidi oznámili, že z Pandora Papers uveřejní jen vybraná jména českých občanů, na kterých je podle novinářů “veřejný zájem

Jaký je to pocit, když skupinka českých novinářů křičí, že Andrej Babiš si založil offshore firmy, když přitom předsedkyně dozorčí rady organizace, která tyto novináře zastřešuje, je sama v čele jedné takové firmy vlastněné offshore subjekty? Ano, je to tak! Marie Němcová je totiž jednatelkou [8] české SFS Ventures s.r.o. a vlastníky, resp. společníky této firmy jsou dva zahraniční offshore subjekty. Tím prvním je Salvatorska Ventures, LLC registrovaná v americkém daňovém ráji v Delaware, a druhým společníkem je Stichting Pnyx registrována pro změnu v Holandsku, což je evropský daňový ráj.

SFS Ventures s.r.o. v obchodním registru

A teď pozor. Pokud vám název první offshore firmy připadá povědomý, tak máte správný pocit. Výše zmíněna pražská kancelář Media Development Investment Fund (MDIF) totiž sídlí v Praze právě na adrese Salvátorská 1092 na Starém městě, takže nepřekvapí, že offshore firma v Delaware se jmenuje Salvatorska Ventures, LLC.  Marie Němcová tak pracuje právě v této pražské pobočce MDIF jako šéfka provozních operací Sórošovy newyorské MDIF.

Jenom na někoho to vytáhneme, tvrdí novináři

A teď se podržte. Včera ve středu zástupci serveru Investigace.cz uvedli [9] pro česká média, že v uniklých dokumentech Pandora Papers figuruje 300 českých občanů a 178 offshore firem s českou stopou, ale že novináři publikují jen některá jména českých občanů, a to prý podle veřejného zájmu. Ano, slyšíte správně. Novináři Investigace.cz si vyberou, koho zveřejní, a koho přikryjí. Tím se de facto novináři naplno odkopali a je jasné, že celá akce je účelovka, tedy klasická účelová kampaň na poškození Andreje Babiše před volbami.

Dozorčí rada Investigace.cz

Některá jména novináři publikují, jiná zamlčí. A která jména zamlčí? Nějaké bezvýznamné osoby, anebo někoho, ke komu mají novináři blízko? Nenachází se náhodou v seznamech třeba i Zdeněk Bakala? Anebo někdo napojený na neziskové aktivity Sórošova konglomerátu Open Society? Co je to za novináře, kteří publikují jen digest, tedy výběr? To ale potom není novinařina, to je zpravodajská operace proti vybraným osobám s účelem ovlivnit volby, případně destabilizovat politické procesy v ČR těsně před volbami.

V čele dozorčí rady českých novinářů bojujících proti offshore firmám je jednatelka Sórošova mediálního fondu, která sama je jednatelkou firmy, kterou vlastní dvě offshore firmy. To nevymyslíš!

Je neuvěřitelné, že Investigace.cz vyrazí do boje proti lidem využívajícím offshore organizace, ale přitom v čele dozorčí rady Investigace.cz je žena, která sama je jednatelkou firmy, kterou vlastní dvě offshorové firmy. To je možné jenom v Česku! Česko snese fšecko. Tenhle neuvěřitelný boj proti offshore firmám je přitom naprosto falešný. V daňových rájích jako je Delaware mají sídla tisíce světových korporací, včetně těch největších, např. farma gigant AstraZeneca, a to samé platí pro Holandsko. Offshore struktura chrání soukromí podnikatelů a vlastníků, chrání nejen celebrity a politiky, ale jak sami vidíte, tak i neziskovky a neziskové organizace. A co je dobré pro neziskovku, není snad dobré pro podnikatele?

MDIF – Media Development Investment Fund, zakladatelé a investoři

Tady se prostě ukazuje, že Andreje Babiše chce Brusel odstranit od vesla v ČR, protože jeho přibližování ČR k USA, k Maďarsku a Polsku v otázce zahraniční politiky ohrožuje plány globalistů ve Střední Evropě. Andrej Babiš zaujal polohu kádra a ochránce Izraele, Jeruzaléma a trans-atlantických vazeb. Tím vyhlásil válku Bruselu a Domu Sion. Je to naprosto průhledné.

Přijdou volby a skupinka novinářů napojených tak těsně na George Sorose, že těsněji to ani nejde, najednou začne 5 dní před volbami šířit dezinformační olovo proti Babišovi. A ani se netají tím, že z uniklých svodek publikují jenom něco, jenom vybrané lidi. A divíte se potom, že Andrej Babiš pořád křičí, že je to kampaň, že je to účelovka? Protože on má pravdu, jak sami z tohoto článku výše vidíte, je to kampaň a účelovka řízená lidmi z okolí Sórošova neziskového impéria Open Society.

Bez ohledu na výsledky voleb, koncepty řízení v ČR se již přes 30 let naprosto v ničem nemění

V konceptuální rovině, která vzbuzuje tak obrovské emoce i mezi čtenáři Aeronetu, platí v této situaci v ČR dvě možné varianty iteračního vývoje. ČR může směřovat buď cestou blíže k Bruselu (k vítání migrace a k islamizaci Evropy), anebo blíže k Washingtonu a k Izraeli (k vítání a ochraně Izraele, Američanů jako spasitelů a k agresi vůči Rusku). Nic mezitím bohužel nebude. Alternativa nemá zatím v populaci dostatečnou konceptuální podporu, a tím je to dané. Znovu je potřeba zopakovat, že konceptuální procesy nemají nic společného s volbami a s pocity, koho volíte, nebo koho v politice obdivujete.

Patička webu MDIF – Adresy obou sídel

Konceptuální procesy jsou nezávislé na volbách, i na politicích a politických stranách. Chcete důkaz? Dobře, tak tady jeden máte. Kontrolní otázka: “Kdy naposledy se změnila politika a politické procesy, tedy ty opravdu podstatné, systémové a zahraničně-politické, od předchozích voleb?” A když se zamyslíte, s hrůzou zjistíte, že po roce 1989 ani jedny volby nezměnily ani jeden z řídících politických konceptů v zemi. Ať to byla pravice nebo levice, nebo středové strany, nebo vlády odborníků, koncepty se nikdy nezměnily. Podpora Izraele, podpora více USA než Bruselu, zesilující útoky proti Ruské federaci, neochota k Euru a k Eurozóně. Uběhlo 30 let a koncepty se nezměnily bez ohledu na měnící se vlády. Není vám to divné?

U voleb v ČR se každé 4 roky rozhoduje o tom, jestli ČR bude dělat politiku PRO anebo PROTI vlivu státu Izrael na ČR

Ano, je to divné, ale pokud posloucháte mé pořady na SVCS a čtete mé články, tak vás to nepřekvapí, protože je to důsledek konceptů řízení ukotvených nad ČR po roce 1989 zednářskými spolky s obrovským napojením na okultní procesy řízení a Izrael, viz. korespondence disidenta a politického vězně Miroslava Dolejšího. Proto v konceptuální rovině platí, že politika v ČR je o obrovském boji mezi Pax Americana spolu s Izraelem a Domem Sion.

Každé volby v ČR jsou o tom, jestli nová vláda bude více pro-izraelská a pro-americká, anebo bude více pro-bruselská a pro-německá. Takhle jednoduše se to dá shrnout a občan jenom s udivením zírá a kouká, že něco na tom asi bude. Národní kádr a vlastenec se pozná podle toho, že jde tvrdě proti konceptu věrchušky, a to jak té amero-izraelské, tak i té bruselsko-globalistické. A hlavním poznávacím znakem je chemický test s lakmusovým papírkem s názvem “Izrael”.

Miloš Zeman převzal ocenění “Bojovník za pravdu” z rukou šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera

Vlastenecký kádr nemůže ani omylem chránit a bránit Izrael, který svojí politikou apartheidu indukuje palestinskou migraci do Evropy, a který se podílel na destabilizaci Sýrie během války v Sýrii s cílem svrhnout ve spolupráci s Američany a Islámským státem Bašára Asada. Český vlastenec nemůže ochraňovat Izrael, který anektuje syrské Golany a Západní Břeh Jordánu, odkud potom utíkají Palestinci k nám do Evropy v tureckých kamionech. Takové chucpe!

Poslanec, který zvedne ruku pro Izrael v poslanecké sněmovně, se zpronevěřuje českému vlastenectví. Zažili jsme Mnichov, nemůžeme přece tolerovat Golany, ani Západní Břeh. S každým dalším anektovaným akrem palestinské půdy se zvyšuje počet Palestinců v Evropě. A je neuvěřitelné, že některé údajně vlastenecké strany ve sněmovně hlasují na podporu Izraele v jeho akcích a anexích, a potom ty samé strany prohlašují, že jsou proti migraci! Ano, proti migraci těch Palestinců, které Izrael vyhání z jejich anektovaných území. Tomu se říká konceptuální chucpe! Čím více válců, tím více Takešiho hrad!

Výsledky voleb jsou projevem emocionálního stavu voličů, nikoliv konceptuálního vnímání

Každé volby jsou jen tak smysluplné, kolik konceptuálně gramotných voličů přichází k volbám. A protože k volbám chodí hlavně lidé podle emocí a ne podle konceptuálního myšlení, výsledkem jsou volby, po kterých se ani po 30 letech zase nic nezmění. Volič je jeden z davu, který posledních 30 let žil v eugenickém prostoru informačního pole. Jeho myšlení i výchova byla poplatná konceptu.

Nemůžete od ovcí očekávat pohyby tygrů, a to ani na ulici, ani u volební urny. Sorry jako, ale nemůžete. Maximem možného je skupina černých ovcí, i tak díky za ně. Ale upřímně, na změnu konceptu řízení nedosáhnou. Ani Donald Trump nedosáhl. Jedinou cestou trvalé změny je práce na první prioritě v rámci vnitřního kruhu rodiny. A tam je to už i dnes největší boj. Když rodina nevychová dítě k vlastenectví, ve škole ho nenajde. A nenajde ho ani u voleb, kam dítě přijde v dospělosti.

Miloš Zeman u Zdi nářků v Jeruzalémě

Dospělé dítě vezme v 18 letech volební lístek a hodí to Pirátům. Objektivní proces konceptuálního řízení jako důsledek konceptu za posledních 30 let. Když dosluhující prezident v záchvatu emocí vykřikne mantru: “Jsem Žid!” a v té samé chvíli Izrael anektuje Golany a tím vyšle na exodus desítky tisíc Palestinců do Evropy v tureckých kamionech, tak si člověk připadá jako v absurdním skeči od Monty Python.

Více Izraele znamená více migrace do Evropy. A to už není taková legrace. Takže se znovu vrátíme na začátek. Voliče čeká buď více Izraele a USA, anebo více Bruselu a migrace. To první s Babišem, to druhé s Piráty a těmi zoufalci ze SPOLU. To ovšem neznamená, koho máte volit, protože volby nemají s touto konceptuální rovnicí nic společného. Volby jsou totiž o emocích, a o těch nemá smysl psát analýzy. Minimálně ode mně předvolební emo-texty nečekejte.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Naděje
Návštěvník
Naděje

USA HNŮJ,ukradli nám volby, můj názor!!!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Na té fotce u zdi s tím deklíkem na hlavě píše Mojše Jsemžid ježíškovi , aby mu naložil novej gumák na rybník. A větší , aspoň pro tři, protože pádlovat když jej vítr odnese od břehuuž musí ochranka.

Svědek anticoviduv
Návštěvník
Svědek anticoviduv

Vyzývám všechny, aby volili Volný blok. Lubomír Volný a Marian Bojko jsou mnohem větší svědci anticovidovi než já a svou neunavnou činností dokázali, že si náš hlas zaslouží. Luboš se navíc ve svých videích opakovaně odvolaval na informace z AE news.

dendy
Návštěvník
dendy

Volby sú prežitok, bez funkčného referenda s pravidlami aspoň ako vo Švajčiarsku sa západná “demokracia” nepohne z miesta. Každý vie nájsť mnoho argumentov proti referendu, ale nech si skúsi tie isté argumenty dať na voľby. Funkčné referendum by totiž zrejme zastavilo všetky tieto “sorosgames”…

maori
Návštěvník
maori

V SSSR měli před válkou Sověty – na každé vesnici.
Tam se radili, jak postupovat v běžých vesnických záležitostech. Radili se tak dlouho, až dosáhli jednomyslného výsledku. Takže dopředu si nezadělávali na jakékoliv rozpory. Směr k rozbití Svazu byl zasazen v okamžiku, kdy z těchto Sovětů (rad) začali vylučovat některé jedince, případně zástupce směrů, které se již nehodili těm, co chtěli moc, bohatství apod. Do té doby byl nejpřednější veřejný zájem. Proto měl SSSR takové skvělé výsledky v rozvoji země a vzdělávání obyvatel. Proto se za cca 20 roků (1917-1941) mohl připravit na válku takovým způsobem, že ji vyhrál. Proto první družice, první kosmonaut.. . Dnes volíme své zástupce, kteří na svoje voliče zapomenou v okamžiku zvolení. Ne voliči, obyvatelstvo, ale “stranické zájmy” jsou přednější. Za “stranické zámy” se vydává zájem veřejnosti, ale ve skutečnosti jsou to zájmy jednotlivců a skupin zastupujících gloabilistické korporace. Díky rozbití školství se žákům nedostanou studenti odpovídající konceptuální znalosti, takže nejsou schpni tohle poznat a ať dělají, co dělají, neustále se točí v kruhu. Země se (česká) neposune dopředu, pokud nebude odbouráno vnější řízení (ze zahraničí). Ale tento směr znamená jít do války s nejsilnější mocností (globalisty), která používá bezstrukturní řízení. Tím je téměř nezranitelná, nevíme kdo jizastupuje, kdo ne, kdo si chrání jen své zájmy. Nevíme na koho namířit, případně co způsobíme odstraněním někoho (bude to k horšímu, nebo k lepšímu?). Kdo se v tom chce vyznat, musí studovat řízení sociálních supersystémů a po čase se mu ta mozaika objeví před očima. Z dnešní nabídky na volebních lístcích není osoby, strany, uskupení, které by chtělo prosadit tento směr (zvyšovní kompetencí republiky, přeměrování moci zákonodárné (přebírání zákonů a norem z
Bruselu – implementace – je pouze předání zákonodárně moci do Bruselu, ne naopak), znovu vykonávání moci ideologické a konceptuální našimi (českými) lidmi (ne papouškování nějakých pokynů ze zahraniči). Bez toho směrování k vyhynutí českého národa, jeho rozpuštění v Evropě a vznik nějaké nové světlehnědožluté, divné rasy s IQ max 80, nezabráníme. Jde o všechno. Co předáme svým dětem, co jejich dětem? Má někdo ze čtenářů tohoto webu vizi České republiky v roce např. 2200? Bude ještě nějaký Čech? Dělejte vše, aby jste Českou republiku a český národ zachovali pro naše potomky. K tomu také potřebujete znalosti, jinak se v tom nevyznáte. Palečky mně dávat nemusíte. Ale proboha, vezměte si knížky a začněte studovat, co je to stát, národ, jak státy vzinkají, jaká je úplná funkce řízení, jaké jsou druhy sociální moci.. . Studujte dějiny, protože v nich najdete konkrétní události, které přesně konceptuální znalosti dokážou vysvětlit.

Nazor
Návštěvník
Nazor

To je ale blabol. Vyvrazdovani inteligence ti nic nerika. Prvnich 20 let v sssr byl upadek vseho. Hladomor. Likvidace obyvatelstva a vzdelani. Az s prichodem valky se to trochu zmenilo. V prvnich dnech 2. Svetove valky byla dokonce jizda. Jela proti tankum. Spoustu schopnych generalu bylo popraveno a ten maly zbytek zachranila valka. Napr. Zukov. Na zacatku valky armada v zanedbanem stavu. 1 puska na 3 lidi a kazdy mel 5 naboju. Trestni oddily. Ne ze bych byl nejak vzdelany, ale tohle je uz hranice blabolu o SSSR. 1/5 ukrajiny byla vyvrazdena Stalinem pred valkou.

Metatron
Návštěvník
Metatron

..teď mě napadlo: Volný na Hrad…! ☺

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Metatron
no by tedy bodlo. Konečně by půo tom podvodu na národ v 89 měla země skutečného prezidenta z lidu , za kterého by se nemusel co chvíli stydět a který by nesmrděl česnekem a smradlavými černými kaftany a nelepil si na hlavu ten deklík těch parchantů
zvící “jarmule”. Protože ti tři, škoda mluvit. Naprostou hrůzou a ožralým povalečem z židovské kolaborantské rodiny to začalo , druhý vymyslel megazlodějnu na rozkradení státu a ukradl co viděl a třetí je ze stejného hnízda jako ten druhý , akorát není kleptoman a stát převzal už rozkradený a tak si rád hraje na chuďase a brázdí rybník na gumáku za tři pětky.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Vyšetřování jistilo že úmrtí mezi mladistvými se ve Velké Británii zvýšilo o 47% po tom, začali dostávat vakcínu proti Covid-19. (podle oficiálních údajů ONS), anglicky

https://theexpose.uk/2021/09/30/deaths-among-teenagers-have-increased-by-47-percent-since-covid-vaccination-began/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

VERITAS DEI VINCIT
a vzhledem k cenzuře a zatajování skutečnosti a pravdy jsou ta procenta mnohem vyšší.

Marcela Schultzová
Návštěvník
Marcela Schultzová

Vďaka za smutnú, ale cennú informáciu!

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

nahlášené případy pro VAERS (překladač):

VAERS id 1166062
Pětiměsíční kojené dítě mělo vyrážku jeden den poté, co jeho matka dostala úder Pfizer. Do 24 hodin byl neutišitelné, odmítalo jíst a dostalo horečku. Lékařské testy zjistily, že dítě má zvýšené jaterní enzymy. Dítě bylo hospitalizováno, ale jeho stav se zhoršil a byla mu diagnostikována trombotická trombocytopenická purpura (TTP), což je vzácné onemocnění krve.
Při TTP se v malých krevních cévách v celém těle tvoří krevní sraženiny. Sraženiny mohou omezit nebo zablokovat tok krve bohaté na kyslík do tělesných orgánů, jako je mozek, ledviny a srdce.

Dítě zemřelo o dva dny později.
——–
VAERS id 1386841
16letý muž obdržel vakcínu Pfizer a dva dny po druhé dávce se u něj objevila bolest hlavy a podrážděný žaludek. Bohužel následujícího dne byl chlapec nalezen mrtvý v posteli.
—————

zde mužete dohledávat dle čísla vaers:
https://openvaers.com/openvaers

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

VERITAS DEI VINCIT
sníženou schopnost kve k dopravě kyslíku k orgánům těla , lze zjistit u všech “očkovasných” u pár hodin po aplikaci té falešné “vakcíny”. Důvodem je zahuštění krve a tvorba trombů a shluků tvořící sraženiny, které bezprostředně hrozí infarktem a mozkovými příhodami.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

POZOR, La Quinta Columna, 7.10.2021
Shoda mezi vakcínou ProQuad (děti 9-13let) a oxidem grafenu pod světelným mikroskopem

“Injekce ProQuad obsahuje oslabené viry spalniček, příušnic, zarděnky a planých neštovic…
….Zde je optická mikroskopická analýza, kterou provedl lékař, který je v kontaktu s La Quinta Columna.
Jeho jméno zatím ponecháváme v anonymitě, protože víte, jaká je situace. Tento lékař analyzoval vakcínu ProQuad. Je to ta, který je zvláště určena pro děti ve věku od 9 měsíců do 3 let. Povinná vakcína, údajně proti viru spalniček, příušnic, zarděnek a planých neštovic.

Dále tohoto muže napadlo získat v obchodě Graphene Box “roztok” prášku redukovaného oxidu grafenu.

Závěr: podobnost toho, jak vypadá vakcína ProQuad a prášek redukovaného oxidu grafenu, je šokující. Dalo by se říci, že mezi nimi není téměř žádný rozdíl.

https://www.orwell.city/2021/10/proquad.html

fotky jsou vidět v odkazu

defector
Návštěvník
defector

je tedy možné to shrnout a uzavřít,že kdo z investigativců a známějších novinářů nemá patřičné krytí při své řekněme práci-shánění drbů,tak jak je zde podrobně popsáno, obvykle končí jako ten co si myslel,že o všem rozhodne,ten slovenskej floutek Kuciak.Kdopak se už na ně na všechny nevy….už to leze a vleze všude jako vtíravej pitralon.

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

My jsme VOLNÝ BLOK

wiKing
Návštěvník
wiKing

Kdo je zásadně proti systému, tak volí toho, koho systém nejvíce banuje a koho systémové struktury a jeho exponenti nejvíce pomlouvají. V současnosti je to zcela jasné – VOLNÝ BLOK.