Odkud fouká z Kavčích hor? Nakonec to vypadá, že Centrum proti terorismu...

Odkud fouká z Kavčích hor? Nakonec to vypadá, že Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zřídili u Chovance fakt jenom kvůli Aeronetu. Bublan potvrdil naši informaci, že centrum bylo okopírováno z německého modelu!

Odkud fouká z Kavčích hor? Nakonec to vypadá, že Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zřídili u Chovance fakt jenom kvůli Aeronetu. Bublan potvrdil naši informaci, že centrum bylo okopírováno z německého modelu!

Včerejší pořad Události a komentáře na ČT byl opět ve znamení diskuse o spuštění Centra proti hybridním hrozbám pod správou ministerstva vnitra. František Bublan a Jan Veleba (SPO) diskutovali o tom, jestli je nebo není potřebné občanům z pozice útvaru ministerstva vnitra vysvětlovat o informacích z médií, co je a není pravda. Diskuse zastánce a odpůrce tohoto centra skončila tak, že pan Bublan de facto přiznal, že politické zneužití tohoto dohledového orgánu může být politicky zneužito před podzimními volbami a také zaznělo, že toto centrum vzniklo v obavách z kopírování modelu politických a volebních revolucí v cizině, především pak strach z opakování modelů Brexitu a Trumpexitu.

Chovancova cenzura okopírovaná z Německa od slečny, která za mlada pracovala pro východoněmeckou Stasi

František Bublan zároveň potvrdil naší informaci z podzimu minulého roku, že celý útvar je opravdu okopírovaný z německého modelu novodobého “Sicherheitsdienst”, který v Německu pod kuratelou ministerstva vnitra vede Anetta Kahane, bývalá spolupracovnice východoněmecké tajné služby Stasi a současná kamarádka Angely Merkel, když obě podporovaly ideály socialismu a Anetta tehdy prý sympatizovala i s operacemi západoněmecké teroristické skupiny Frakce Rudé armády (RAF), ale to prý už je dávno. O vzniku německého útvaru pro cenzuru jsme psali přesně před rokem zde.

102161583.jpg
Anetta Kahane, koordinátorka německého Centra proti kybernetické zločinnosti a xenofobii.

V pořadu na České televize také zaznělo, a to by mělo opravdu lidem vyrazit dech, že nasbírané informace Centra proti terorismu a hybridním hrozbám (dále jen CTHH) budou předávány policii (video v čase 09:20), takže nejde o monitorovací orgán, ale orgán “rozkladný”, jehož výstupy budou používat policejní složky ke své činnosti, ať už to bude sledování osob, odposlechy, čtení emailů anebo jiná forma sledování osoby, která třeba někde na Facebooku napíše názor, který se začne lavinovitě šířit. Nejde tedy pouze o nějaký monitoring a uvádění stanovisek ministerstva vnitra k nějaké údajné dezinformaci, ale půjde o aktivní rozkladnou činnost proti subjektům, které obecně nazýváme alternativní zpravodajskou scénou.

Nejde o cenzuru, ale rovnou o tvrdé “práskání” a udávání na policii

Německý model pracuje přesně tak, jak uvedl v pořadu pan Veleba. Pokud dnes na německém webu napíšete něco, co je v rozporu s německými antixenofobními zákony, útvar německého ministerstva vnitra otevře speciální administrační webovou stránku, skrze kterou americký Facebook poskytuje administrační přístup německé policii přímo do infrastruktury Facebooku. Tam policie získá IP adresu, GPS polohu zařízení, ze kterého byl komentář nebo článek na Facebooku odeslán a policie rovnou zavolá dotyčnému na telefon a telefonicky si ho předvolá k výslechu. Na německé alternativě jsou komplexní výpovědi lidí, kteří se s tímto už setkali na vlastní kůži. V Česku to možná takto rychle (zatím) fungovat nebude, ale model a princip evidentně bude zachován. Centrum nasbírá informaci, předá jí policii.

f47a8f2a39d1aaa8382d956382f5_base_optimal.jpg
Eva Romancovová se stala koordinátorkou českého Centra proti terorismu a hybridním hrozbám.

Cílem těchto operací není cenzura. V tomto opravdu souhlasím s panem Bublanem. Cílem CTHH je totiž něco úplně jiného, totiž zastrašení lidí a vnesení strachu mezi obyvatelstvo ze svobodného projevu na internetu. Předvolání k podání vysvětlení už přitom začalo. A není to nic příjemného. Server EUportál přinesl informaci o muži, který byl předvolán k podání vysvětlení za výrok na Facebooku. Více zde. To je pouze ukázka toho, jak bude Chovancovo centrum ideologické pravdy pracovat. Zajímavé je i zjištění, že tomuto útvaru proti dezinformacím bude šéfovat Eva Romancovová, která je proslulá svými silně protiruskými postoji. To je stejné, jako udělat ze zmíněného Koniáše předsedu klubu beletrie. Českého občana by mělo hned zkraje vyděsit, že paní Romancovoá ani netuší, kdo to pan Koniáš byl. Možná to netuší proto, že se nesetkala ještě s výrazem “kladivo na čarodějnice” a s ním spojené pálení knih a v nich napsaných závadných názorů.

Neví, kdo to byl Koniáš, ale být jím prý nechce…

Nerozumím úplně tomu, jak se může někdo bez všeobecného vzdělání a znalostí základů české historie stát koordinátorem centra pro třeskutou pravdu a jak někdo může vyvracet informace bez jistoty znalosti pravdy samotné. Pani Romancovová si plete pojmy pravda a fakta. V rozhovoru na DVTV tvrdí, že pokud jejich útvar najde něco, co neodpovídá faktům, které centrum má, tak informaci uvedou na pravou míru a původní článek označí za dezinformaci. Jenže v minulosti už bylo tolik případů, kdy oficiální fakta se později ukázala býti dezinformacemi toho nejtvrdšího kalibru. Pan Veleba v Událostech správně uvedl “fakta” o zbraních hromadného ničení, která předložila americká CIA, ta samá CIA, která dnes předkládá “fakta” o útocích ruských hackerů na servery v USA.

[VIDEO] Eva Romancovová neví, kdo to byl Koniáš, ale nechce jím být…

Pan senátor Veleba také zmínil informace z našeho článku [1], že Donald Trump má podle svých vlastních slov informace o tom, že za hackerskými útoky nestáli Rusové, ale podle všeho americké tajné služby. Tato informace pochází z americké alternativy z okolí Stevea Banona (vrchního poradce Donalda Trumpa a šéfa Breitbart News), kterou v ČR jako první převzal AE News, a to právě v mém článku. A když pan František Bublan hovořil, že německá rozvědka BND zaregistrovala stejné stopy hackerů v Německu, jako jsou ty z USA, tak je to vlastně výstřel do vlastní nohy ze strany pana Bublana. Pouze to odhaluje skutečnost, že americké tajné služby nehackují jenom servery Demokratické strany v USA, ale i servery v Německu. Prostě to všechno do sebe zapadá a my se jenom musíme usmívat, že k tomuto potvrzování informací z Aeronetu, ale nejen od nás, ale i od ostatních alternativních serverů,  dochází právě na České televizi.

Česká televize na Velebu vytáhla Aeronet a článek o Pussy Riot

V Událostech rovněž zaznělo, že pan senátor Veleba v minulosti sdílel článek o Pussy Riot z našeho serveru a pan redaktor Dolanský se pana senátora ptal, jestli ještě pořád čte Aeronet a jestli mu věří. Já bych se pro změnu zeptal čtenářů AE News, jestli pořád ještě sledují ČT a věří ji? To je asi stejně postavená otázka, ale pouze se potvrzuje, že Aeronet je první a poslední na tapetě, jako kdyby snad celé to Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám tady bylo jen kvůli Aeronetu. Právě tady na Aeronetu předkládáme fakta, ale neděláme si nárok na pravdu, protože pravda je konečný stav cesty jejího hledání. My hledáme pravdu, nikdy bychom si netroufli stavět se do role certifikátora pravdy. A to ani přesto, že na rozdíl od paní Romancovové opravdu všichni v redakci víme, kdo to byl Antotnín Koniáš.

Powell.jpg
V roce 2003 předváděl Colin Powell v OSN důkazy o zbraních hromadného ničení v Iráku. Důkazy “vyrobila” CIA, dnes už to víme, ale tehdy mainstreamová média tato “fakta” akceptovala jako pravdu.

Pochybujeme, že útvar pana Chovance a paní Romancovové bude kdy mít přístup k interním informacím a faktům, kterými disponuje naše redakce díky našim rozsáhlým zákulisním kontaktům nejen ve strukturách EU a v Severoatlantické Alianci, ale i třeba v Rusku, aby paní Romancovová měla možnost na základě svých limitovaných faktů rozhodovat o tom, jestli ta nebo ona informace z Bruselu nebo z ruského ministerstva zahraničí publikovaná u nás je pravdivá, nebo je součástí nějaké propagandy. AE News vede interní diskusi a dialog i mezi našimi autory, kdy v hledání pravdy se střetáváme názorově i mezi sebou, třeba v pohledech na globalizaci nebo úlohu Donalda Trumpa. Jak bychom proboha mohli certifikovat pravdu, když sami neznáme konečná fakta? Pouze ochota hledat a vidět souvislosti nám nabízí pohledy, které nás přibližují k pravdě a konvergují nás k cíli. K pravdě se můžeme limitně blížit, ale dosáhnout jejího apexu, to je asi nemožné.

K pravdě se můžeme pouze limitně blížit

Koncový čtenář má na krku zařízení od Pánaboha, kterému se říká hlava. Někdo jí nahradil dubovou palicí, někdo jí má dutou, někdo ji má jako věrtel. Někomu stačí, že se posadí před televizi a nechá si do hlavy nasypat všechno a neprotestuje, naopak se usmívá jako měsíček na hnoji. A potom je skupina lidí, kteří hlavu používají k myšlení, k tomu starému účelu, ke kterému hlava slouží. Lidé chtějí myslet a uvažovat, dávají si věci do souvislostí. V tomto procesu hledají pravdu. Pravda se nedá přijmout, ani z České televize, ani z novin, ani z rádia. Pravda se musí hledat a člověk musí pochopit, jakou cestou se k pravdě došlo. Pokud za vstupní údaj považujeme fakta, potom jsme diskreditovali proces hledání pravdy na minimum.

iraq-030205-powell-un-17300pf-20.jpg
V roce 2003 pustilo americké ministerstvo zahraničí do médií tento obrázek jako důkaz o zařízeních na výrobu zbraní hromadného ničení v Iráku. Nic z toho se později v zemi nenašlo, naopak se ukázalo, že v kamionech byla televizní technika irácké televize. Nikdo CIA neobvinil. Nepadl žádný trest za vyvolání zničující války na základě falešných “faktů”. Zahynulo podle odhadů přes milion lidí v konfliktu.

Je to stejné, jako když vám policista do odemčeného vozu nastrčí 5 kg methamfetaminu nebo heroinu. U soudu se nebudou zabývat pravdou, ale fakty, jestli jste měl nebo neměl drogy v autě. Znamená to snad, že fakta v takové chvíli jsou ekvivalentem pravdy? Přál bych si, aby žádné centrum pro ideologickou čistotu nevzniklo. Ale protože jsem realista, tak to musím přijmout jako fakt a naší usilovnou prací musíme nadále přinášet lidem v ČR a také na Slovensku pravdivé informace, a to tak maximálně pravdivé, jak jen to bude možné při zapojení nejen faktů, ale i souvislostí a souher události, které vytvářejí mozaikový obraz reality. Pravda je komplexním obrazem poskládaným z tisíců kamínků faktů souvislostí a souher událostí. Na AE News musíte informace sami posuzovat a sami se snažit o jejich posouzení z pohledu širokých souvislostí. My vám jen pomůžeme ty souvislosti vidět, pochopit je ale už musíte sami.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Česká televize [2]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
joejoe
Návštěvník
joejoe

A hele Jakob Greenberg genius po dedovi.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

EU chce mít pod kontrolou i vzduchovky. Všichni majitelé budou muset na policii
Chystaná evropská směrnice o zbraních bude mít mnohem širší dopad, než se dosud předpokládalo. Aktuální návrh počítá totiž s tím, že majitelé vzduchovek, které patřily k výbavě každého kluka, znehodnocených zbraní, plynových pistolí nebo replik pušek budou muset své zbraně zaregistrovat na policii. Totéž se má týkat i exponátů v muzeích.
https://www.novinky.cz/domaci/426089-eu-chce-mit-pod-kontrolou-i-vzduchovky-vsichni-majitele-budou-muset-na-policii.html

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

6 bodu s Ustavy ČR vláda porušuje
to je na podáni Demise a na zbaveni funkcí na zavřeni za Vlastizradu plus za brani od G.Sorose uplatku což je na kriminal a nebo na občany vykonanou Revoluci a unčineni občany nad Vlastizrádci Soud už dávno mely občane zasahnout a né čekat

Administrator
Admin

Nepoužíváte vůbec interpunkce. Oddělovače vět, čárky, tečky. Nic. Nečtete po sobě. Nemůžu vám takové komentáře pouštět. Akismet to považuje za spam a já to musím pořád ručně procházet. Začněte psát normálně. Poslední výzva.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Dobře beru na vědomí, má chyba vždy chci dát to aj s půl článkem.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Marek Obrtel a František Krejča o plánovaném odzbrojování občanů
https://www.youtube.com/watch?v=7GeCJGQfTXE

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Chazarsko fašistická sebranka potřebuje nové vymývačské instituty a v nich teplé fleky pro své kámoše. Nic pozoruhodného. Colin Powell mávající nějakým práškem v RB OSN, náš příklad a vzor vyspělého euroatlantického informování veřejnosti. Ha ha ha…

jaris
Návštěvník
jaris

Když se pan Bublan zaštiťuje pojmem pravda tak lže, jak když tiskne. Od objevu kvantové fyziky je přeci všem osvíceným jasné, že pravda je relativní. Záleží jen na pohledu pozorovatele. Neboli co je pro někoho výhoda, pro druhého může být pohroma. Svět je totiž drsně dualistický. A jevy se periodicky cyklují a převrací. O ničem jiném totiž podstata univerza není. A protože je to podstata ( princip ) univerza, tak bych opravdu nemrhal zdroji na zkoumání počátku vesmíru, protože podle tohoto principu se vesmír zhroutí zpět do singularity odkud se rozpínal. Reálný hmotný svět je nižšího řádu než energetický duchovní svět. Ale bez hmoty by se energetický svět nemohl sebezdokonalovat. Protože jeho informace rostou přes naše životy. Naše realizované představy. Stačí zhlédnout Nekonečný příběh I. jinými očima než dětskými

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

“Od objevu kvantové fyziky je přeci všem osvíceným jasné, že pravda je relativní. Záleží jen na pohledu pozorovatele.”
– prdlačky.
Pozorovatel ovlivňuje pozorované – tolik ke kvantové mechanice.
A pravda samozřejmě je jedna a je absolutní – a pro nás nedosažitelná, je to úběžný bod. “Relativní pravda” je logicky nesmysl, nic takového neexistuje, tento pojem je kontradikce a je vynalezený pejzatejma pro vytváření chaosu, i z toho důvodu vytvořili falešný mýtus Ajnštajna (podvodníka, plagiátora), aby “jeho” teorii relativity použili k podložení rozkladné doktríny relativismu, která s fyzikou nemá nic společného. Další takový jewrejský “gigant” byl narkoman a deviant Frojd.

Administrator
Admin

Relativní pravda je ve fyzice opravdu realitou. Strunová teorie dokonce považuje pravdivostní tvrzení za “obor hodnot”, resp. řadu. Tvrzení 1+1 je pravdivostní pouze v jedné planární rovině. V kvantové rovině je toto tvrzení neurčité. V superskalární definici má množinu hodnot (limit). A ve strunové teorii může mít definovaný počet n^x planárních rovin, kdy 1+1 může být 6 anebo 0,333 periodických.

Pravda je tudíž ve fyzice posuzována z pohledu pozorovatele. Pokud pozorovatel změní planární rovinu, je pravdivostní tvrzení řízeno jinými pravidly. Pravda je absolutní, je-li vztažena k téže planární rovině. Pravda je relativní, je-li vztažena k jiné rovině, kterou pozorovatel nevidí.

Vyšší procesy řízení elit jsou skryté, nevidíme je a pravidla planární roviny pro ně platí jinak, než pro nás. Kdybychom je viděli, pravdivostní tvrzení bychom pochopili. Hledání pravdy je model superskalární roviny. Limita je definována jako obor pravdivostních tvrzení, které se blíží limitně absolutní pravdě, ale nikdy jí nedosáhnou. Pokud je pravda jednorozměrná (bod), potom nemá obsah a nemá informaci. Z tohoto je matematicky odvozeno, že pravda není, ale je pouze obor hodnot, které pravdu popisují při různých pohledech z různých planárních rovin a blíží se k ní. Je to de facto důkaz sporem, že pravda není absolutní, ale že je to vektor, nebo limita, obor hodnot nebo řada, ale to by bylo na jiné povídání.

Pokud vyjádříte tvrzení, že voda je voda, je to pravda. Při zkoumání do hloubky ale zjistíte, že jde o sloučeninu vodíku a kyslíku. Molekuly rozeberete na atomy, elektrony, protony a neutorny. Je možné o protonech, elektronech a neutronech říct, že to je voda? Ne. K tomu už je potřeba připočítat valenční vazby, neutronové čislo a vytvořit definici, aby to mohla být voda. Bez definičního oboru by to totiž mohl být peroxid a bůhví co ještě by se dalo z elektronů a protonů poskládat. Pokud neznáte definiční obor, je voda absolutní. Při znalosti molekulové fyziky už to pravda ale není, vod je několik typů, přičemž většina z nich při napití vás zabije, třeba právě zmíněný peroxid.

Když by Bůh řekl, aby byla voda, musel by vytvořit vodu pomocí definičního oboru, popisu, plánu. Rovnítko v matematice je popisem stavu, ne výsledkem pravdivostního tvrzení, jakkoliv to zní šíleně. Ta barva je černá, řekne někdo při pohledu na černou obrazovku vypnuté televize. Pokud jí podrobíte spektrální analýze, zjistíte, že černých je nekonečný počet a černá obrazovka je jenom vlastně šedá. Není to tudíž absolutní pravda. Pravda je to jenom v případě, že vytvoříte definiční obor X barev. Modrá je opravdu světlejší než černá. Tehdy je to pravda. Jindy ovšem ne, pokud porovnáváte 10 milionů černých barev a není možné určit, která je černější. Teorie relativity není mýtus, ale je to základ celého časoprostoru okolo nás. S relativní pravdou to má společný jen název, to nedávejte do souvislosti.

Jajka
Návštěvník
Jajka

Podle mě Pravda a Vědění jsou dva odlišné pojmy. Pravda je psychologický efekt v duševním životě člověka, a má v sobě emocionální náboj; a ve vesmíru pravděpodobně vůbec neexistuje. My však poznáme dříve nebo později co je pravda a co není, pravda přináší úlevu od nejistoty a přináší jistý stupeň blaženosti. V jisté rovině se dá říct, že pravda bojuje za svého nositele. Nositel vědění se snaží formulovat realitu do definic a konfrontovat je s praxí. I Tady se říct, že Vědění bojuje za svého nositele, a možná mu přináší určitý stupeň úlevy, ale jestli blaženost – Vím, že nic nevím, člověka moc nepotěší.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Vysvětlovat a komunikovat s občany, to není práce vnitráckých úředníků, ale politiků. Od toho jsme si je zvolili, za to jsou placeni. Za to, aby komunikovali s voliči a trpělivě a srozumitelně jim vysvětlovali.Česká politika bohužel dospěla do takového stádia, že vysoké posty zastávají lidé, kteří už s lidmi dávno nekomunikují a ani nechtějí komunikovat.

henry
Návštěvník
henry

k te Anetta Kahane, pokud vam prijmeni prijde takove nenemecke, tak trefa, dalsi zido-rudy komunard, socialni inzenyr s patentem na pravdu, za jehoz spolusoudruhy v nedavne minulosti zustala jen smrt a potoky krve, devastace krestanstvi. .

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No kdyz jsem jen namatkou mrkl na 1 OFICIALNI server – tedy diskuzi na tema “us tajne sluzby” tak si rikam ze CTHH bude m it zatracene hodne prace. A to i bez alternativy 🙂
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/trump-se-kvuli-hackovacimu-skandalu-setka-s-sefy-tajnych-slu/r~5a3c7e2ed3e211e6a78c002590604f2e/v~diskuse/

t**
Návštěvník
t**

Tak to tedy budou mít hodně práce (i ve vlastních řadách) Popisovat tu zvláštní sortu lidí, co jsou vždy na správné straně, správně se angažují a neomylné bojují za dobro pro tu správnou, momentálně vládnoucí kliku, jde těžko. Je s podivem, jak jsou vždy přesvědčeni, že jsou to právě oni, kdo třímá prapor pokroku. A tak se za války spojí s nacisty, pilně udávají vlastence a židy, aby se jich ve jménu budoucího blaha nacistické Německo s konečnou platností zbavilo. S blížícím se koncem války, když vidí, že jim teče do bot, přešaltují. Po posledním výstřelu jejich hrdinství spočívá v “odhalování ” nepřátel vlasti, udavačů a spolupracovníků SS. Jsou vypočítaví. Musí svou vinu svalit především na ty, kteří o jejich kolaboraci věděli. V tomto duchu se nesla padesátá léta, kdy se bývalí náckové, kryjící se členstvím v KSČ, zbavovali při politických procesech všech, kteří by je mohli ohrozit. Začalo komunistické blouznění a oblbování. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Grázlové měli plnou hubu bolševických frází. Věděli proč. Jejich fanatismus byl účelově předstíraný. Padesátá léta byla volným pokračováním Hitlerova Německa. Provolávání “Ať žije Sovětský svaz!” bylo pro mnohé pouhou omluvenkou za hříchy, jichž se dopustili za Třetí říše. Tím měli svůj kádrový profil vyřešený. Co čert nechtěl, přišel “osmašedesátý” a větrné korouhvičky byly s rozhodováním jak se zachovat ve vákuu. Nevěděly, co si počít. I zvolily přístup laskavých lidumilů a zmírnily cenzůru. (Svobodná Evropa byla ale po celou dobu “Pražského jara” rušená). Přetvářka za dobré, laskavé strejce se jim však nevyplatila. Riskovali kariéru a peníze. Mnozí opět prozřeli a mnozí opět vstupovali do strany očištěné od ztroskotanců a renegátů. A zase se tato sorta lidí měla dobře. Lidé, kteří režim pozlobili byli postříkáni vodními děly, odvezeni v “antonech” na policii a skončili ve vyšetřovací vazbě. Ti, kteří to měli na svědomí, prohlubovali přátelství a skláněli hold velkému Leonidovi. A byli na koni. Čas však oponou trhnul a cinkalo se klíči. Kdo by se opět nedral k moci…? No přece ti, kdo už tu moc měli. Stačilo se pevně semknout s davy a hlásat, jak to všechno bude od teďka skvělé. LId demonstruje, je třeba rozkrást co se dá, a ještě se tvářit jako spasitelé. Tentokkrát ti praví a nefalšovaní. Přehodí se výhybka z východu na západ a jede se dál. Pochopitelně podle not “bývalých” aparátčíků. A už tu máme nerozborné přátelství, tentokrát s USA, opět tu máme bratříčkování, tentokrát s našimi “opravdovými osvoboditeli” My vám dáme, holenkové, abyste nám měli za zlé naše vřelé vztahy k NATO a USA. Rovnice zní: Čím více jsem škodil za komunistů, čím více jsem se angažoval v novém režimu, tím spíše musím tlačit na pilu a obdivovat a vychvalovat svoje chlebodárce, (pro většinu národa novou okupační moc). A tak ti, co jsou na správné straně za každého režimu, opět rozhodují o tom, co si máme myslet. Takže se nic nezměnilo. Říká se tomu z bláta do louže. Čím víc někdo z této podivné suity nenávidí Putina, tím více byl angažován v komunistickém systému. Udavač a grázl se totiž hodí všem. HItlerem počínaje a Obamou konče. ..

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

“… A tak se za války spojí s nacisty, pilně udávají vlastence a židy,…”

Ano, ano, takový žid Soroš, přesně tak, a i na židech se za WW2 pakoval. Ale čím to je, že mezi těmito degeneráty a parazity je VŽDY tak velmi nedisproporčně zachazarováno? Ať jde o bonzování v jakémkoliv režimu…