Odhalení a video: Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale...

Odhalení a video: Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale zaměstnanec sekretariátu strany, který byl vloni zavražděn! [CZ Titulky]

Odhalení a video: Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale zaměstnanec sekretariátu strany, který byl vloni zavražděn! [CZ Titulky]

Záhada okolo skandálních úniků emailů ze serverů Demokratické strany, ze kterých vyplynuly kauzy jako Pizza Gate [1], ovlivňování médií vedením strany, psaní pozitivních článků o Hillary Clinton na objednávku u největších mainstreamových médií v USA a další kauzy, je blíže svému vyřešení, i když nezodpovězených otázek nyní naopak přibylo. Včera na televizi Fox News uvedl soukromý vyšetřovatel a detektiv Rod Wheeler, že zaměstnanec Demokratické strany Seth Rich [2], který byl vloni v červnu zavražděn dvěma výstřely do zad ve Washingtonu D.C. nedaleko svého bytu, zanechal na svém počítači důkazy o tom, že před svojí smrtí intenzivně komunikoval s vedením Wikileaks.

Seth Rich, zavražděný whistleblower a zaměstnanec Demokratické strany.

Rod Wheeler má podle svých slov svědka z řad policie a dostatek důkazů, aby prokázal, že to byl právě Seth Rich, kdo předal Wikileaks miliony emailů Demokratické strany [3]. Toto prohlášení včera doslova otřáslo americkým mainstreamem, který se okamžitě dnes pokouší kauzu upozadit a překrýt ji novým skandálem Donalda Trumpa, že prý prozradil Sergeji Lavrovovi utajované informace o ISIL. Typické vrtění psem a odvádění pozornosti.

Inside job!

Zjištění detektiva Roda Wheelera naprosto vyvrací lživá obvinění z Demokratické strany, že za únikem emailů stojí ruští hackeři a naopak se potvrzuje, že šlo o tzv. inside job, tedy o práci zevnitř. Seth Rich za předání emailů Wikileaks zaplatil životem a není se čemu divit. Materiály obsažené v emailech Demokratů odhalily monstrózní spiknutí washingtonských elit, zneužívání malých dětí, krvavé rituály a obchod s dětmi pro sexuální zneužívání v úzkém kruhu pozvaných elit, které zdaleka nejsou omezeny jen na území Spojených států, ale stopy kauzy Pizza Gate vedou až do Evropy, do Londýna, Berlína, Paříže a dalších měst.

Wikileaks vypsali odměnu za dopadení pachatele vraždy Setha Riche.

Vraždu Setha Riche od počátku provázejí podivnosti. Policie motiv vraždy zhodnotila jako pokus o loupežné přepadení s následkem smrti oběti, přičemž ale Sethu Richovi se nic neztratilo, zůstala mu peněženka s více než 800 dolary, zlatý prsten, mobilní telefon i klíče od auta. Z auta mu také nic nezmizelo. Policie pouze konstatovala, že měl na ruce přetržený řemínek hodinek, ovšem hodinky na místě činu zůstaly i s řemínkem. Podle policie domnělý lupič oběti nic nesebral, protože zpanikařil a utekl poté, co Riche chladnokrevně zastřelil zezadu.

Loupež, při které se nic oběti neztratilo, “jenom” byla popravena…

Rodina Setha Riche se závěrem nálezu policie nesouhlasila, a proto najala soukromého vyšetřovatele a bývalého detektiva Roda Wheelera. Ten má dlouholeté zkušenosti s vyšetřováním loupeží a vražd a na celé věci se mu od začátku nezdál tzv. modus operandi pachatele. Z nálezů na místě činu bylo zjištěno, že pachatel chladnokrevně zastřelil Setha Riche dvěma výstřely do zad, resp. jedna střela šla do zad a druhá do zátylku. Vražda tak ve skutečnosti spíše připomínala popravu.

Seth Rich na fotografii v patriotickém oblečení.

Přestože policie v dané lokalitě eviduje zvýšenou kriminalitu v posledních letech, způsob loupeže v tomto případě tomu neodpovídal. Lupič jde provést svůj čin s cílem zisku a usiluje o to, aby operace proběhla v klidu. Výstřely bez tlumiče a do zad pachatele nemají s loupeží nic společného, zejména ve chvíli, kdy oběti se nakonec vůbec nic neztratí a pachatel si to “rozmyslí” a nic oběti nevezme. Rod Wheeler pracuje s teorií, že pachatel Setha Riche zastřelil proto, že si myslel, že u sebe něco důležitého měl mít, ale když to pachatel po prošacování mrtvoly Riche nenašel, tak utekl. Cenností a peněz si ovšem vůbec nevšiml. Wheeler se proto zaměřil na historii Setha Riche a nakonec za pomoci lidí zevnitř policie zjistil, že v jeho počítači mají být záznamy a logy z komunikace s Wikileaks.

Policie dostala příkaz, aby se z případu stáhla

Rod Wheeler uvedl, že během svého vyšetřování se setkal s hradbou mlčení jak ze strany policie, tak ze strany FBI. Podařilo se mu však v řadách washingtonské policie najít spojence, který mu prozradil, že washingtonská policie dostala ze shora neobvyklý příkaz, aby se držela od případu dál. Stejně tak mu zdroj řekl, že mu nemůže předat další informace, protože podle Wheelera je Richův osobní počítač v rukách policie anebo FBI a bude usilovat o jeho získání. Rodina dodnes počítač zpátky nedostala, stejně tak mobilní telefon a tablet Setha Riche.

Podle policie prý jde o standardní postup a tyto věci zůstávají v archivu policie jako doličné důkazy pro budoucí vyšetřování, pokud bude dopaden pachatel. Jakou souvislost ale má soukromý počítač nebo mobilní telefon s loupežným přepadením, to policie odmítá vysvětlit. V těchto případech nejsou osobní věci oběti předmětem důkazů proti pachateli, takže není důvod k tomu, aby policie tato zařízení měla ve své úschově. Pokud ovšem stopa k pachateli nevede v emailech na těchto zařízeních, ale to by potom vylučovalo náhodné loupežné přepadení na ulici.

Vyšetřování smrti Setha Riche povede k Hillary Clinton?

Podle detektiva pochází tyto obstrukce z úřadu washingtonské starostky Muriel Bowser (D) a vedení Demokratické strany. Starostka a DNC ovládají washingtonskou policii a podle Wheelera stojí za blokováním vyšetřování smrti Setha Riche. Celé konspirační divadlo tak doslova kopíruje proces vyšetřování vraždy JFK. Nepohodlná osoba je washingtonským Deep State odstraněna, policie poslušně spolupracuje, FBI poslušně spolupracuje, média poslušně kauzu umlčí a neinformují o ní, a pokud informují, tak pouze v takové rovině, aby byla zdůrazněna oficiální verze a policejní stanovisko k celé kauze.

Washingtonská bažina nevraždila poprvé a ani i naposled!

Únik emailů z Demokratické strany odhalil hrozivé fungování washingtonského Deep State. Soukromé osoby, sponzoři, přátelé politiků s obrovským vlivem, provozovatelé obchodů s dětmi, ovládání televizní obrazovky skrze osobní vazby mezi politiky a moderátory televizí, reportáže na objednávku, modelování informačního pole pro Hillary Clinton za pomoci novin a serverů mainstreamu, konzultování strategií s redaktory médií, ovlivňování policie a blokování vyšetřování vražd. Toto nejlépe vystihuje a definuje tzv. washingtonskou bažinu. Setha Riche odstranili záměrně tímto teatrálním způsobem, aby vyslali vzkaz svým vlastním členům, aby se nepokoušeli opakovat čin a zradu Setha Riche.

Probublávání informací o smrti Setha Riche by mohlo být začátkem přípravy mohutného útoku proti americkým neocons a proti Hillary Clinton. Pokud se do MSM médií začínají provalovat takováto svinstva, není to projev nějakého zázračného procitnutí mainstreamu, ale je to součást plánu na likvidaci vybraných osob z washingtonského Deep State. Hovoří se o obvinění a obžalobě Hillary Clinton nebo některé z dalších velkých figur amerických neocons. Vyhazov šéfa FBI Jamese Comeyho minulý týden by mohl být signálem začínajícího útoku proti strukturám neoconů ve Washingtonu.

Shawn Lucas žaloval DNC za ukradení hlasů Berniemu Sandersovi v primárkách. V srpnu loňského roku byl nalezen ve svém domě mrtvý.

A pozor, dnes nově unikla informace, že Donald Trump v přátelském a družném rozhovoru se Sergejem Lavrovem mu poskytl supertajnou informaci, kterou USA neposkytly ani svým spojencům, ale Donald Trump jí bez obalu předal Sergeji Lavrovovi [4]. Mohla to být náhoda. Ale když si to spojíme s vyhazovem Comeyho z pozice šéfa FBI a když najednou slyšíme na mainstreamové televizi Fox News výbušná obvinění proti DNC a demokratické starostce Washingtonu o tom, že společně brání vyšetření vraždy Setha Riche, tak mi to všechno dává dohromady obrázek odstavování neoconů ve Washingtonu. Rich nebyl jediný. V srpnu 2016 byl zavražděn Shawn Lucas, který žaloval Demokratickou stranu za to, že ukradla v primárkách hlasy Berniemu Sandersovi, protikandidátovi Hillary Clinton. Jedna z dalších obětí washingtonské bažiny?

Mocenský tenzor Trumpovy politiky se vrací k likvidaci neoconů?

Úloha Donalda Trumpa je o to více nejasná a komplikovaná. Nakonec by to mohlo dopadnout tak, že Donald Trump se pouze pohybuje v rámci velmi komplikovaného mocenského tenzoru, kdy musí své kroky a rozhodnutí vést místy v ostrém rozporu se svými tezemi, aby za chvíli se mohl ke svým tezím vrátit. Z hlediska teorie mocenských tenzorů, o kterých jsem hovořil minulý pátek na Svobodném rádiu [5], by takové chování Trumpa bylo zcela logické a nepřekvapivé, nicméně systém mocenských tenzorů tvoří lineární řadu mocenských sil, které definují směr a sílu mocenského toku jako řeka.

A jen málokterá řeka umí téct do kopce. Možné to je pouze za použití čerpadel. Uvést Washington do opačného proudu, než kterým dosud plynul, tedy z pozice nepřátelství k Rusku do pozice přátelství, bude vyžadovat zbourání mocenského jeviště ve Washingtonu a jeho obsazení novými figurami. Vyšetřování Hillary a Demokratické strany s novým šéfem FBI by tomu mohlo otevřít prostor.

Aktualizace z USA dnes 16. 05. 2017 – FBI potvrdila informace Roda Wheelera!

Dnes ráno potvrdil zástupce FBI na Fox News, že z forenzní analýzy počítače Setha Riche vyplynulo, že opravdu poskytl Wikileaks blíže neurčený objem interních emailů Demokratické strany. Emailové důkazy o této transakci má FBI k dispozici [6]. Celá pitomá a stupidní historka o ruských hackerech tak dostala definitivní smrtelnou ránu a je už jasné, že šlo o inside job a já jen dodám, že my jsme to přece říkali celou dobu na alternativě. Jinak kontakt s Wikileaks z počítače Setha Riche proběhl podle FBI skrze jiného člověka a spolupracovníka Wikileaks, Gavina MacFadyena [7], který je shodou okolností už také po smrti a také najednou zemřel, vloni 22. října 2016. MacFadyen byl investigativní novinář a aktivista obhajující whistleblowery.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
.lak
Návštěvník
.lak

Chudáci číňani co jim tam ti komunisté dělají.
comment image
Ó to hle mi tam skočilo omylem, nechť už to nechám. Klávesa není co byla, oprava a obrázek nad.
Špatná definice bruselon, reálně jsou, eš, 17. 5. 2017 6:33:25
podneziskovka komisky a zadarmo drahého křoví korporátníků, navíc ziskovek islamistů na blízkém východě a africe a s kalergiádou privilegující semity a negry. . https://www.youtube.com/watch?v=rKmMIGTKIQo . http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=88251 . https://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fwww.svobodny-vysilac.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F04%2F2017-04-12-Tapin-radio-PhDr-Vladimira-Vitova-Ing-Jaroslav-Tichy.mp3&sa=D&ust=1493474263926000&usg=AFQjCNFpPcG7f7igNhl6

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

http://www.hlavnespravy.sk/izraelsky-predstavitel-vyhlasil-ze-asada-treba-zavrazdit/1005062
Arabáči to fest posrali, když měli jediněčnou možnost ty nelidi utopit ve středozemním moři! Dnes sklízejí důsledky své nedůslednosti a s nimi nejenom blízký východ ale i zbytek civilizace! Nebýt těch nelidí, tak neexistuje invaze negrů a slimáků, neumírají lidé na Ukrajině, nejsou barevné revoluce odzkoušené a exportované jako produkt tzv. arabského jara!
Na konci každého problému, doslova a písmene, vždy najdeš zakukleného žida!

kari
Návštěvník
kari

ty “nelidi”, co byli nalakani do Evropy, jsou.jen figurky na sachovnici, se kterymi se hybalo.

.B.
Návštěvník
.B.

Tak naše kurvy se pustily do historie:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/prezident-zeman-v-cine-navstivil-pomnik-kontroverzniho-nankingskeho-masakru-31481?seq-no=15&dop-ab-variant=&source=article-detail

Poklonil se obětem “kontroverzního”(!!!) nankingského masakru. A proč je podle Seznamu masakr kontroverzní? Protože “někteří konzervativní japonští politici a akademici ale masakr zcela popírají.”

Voila. Příště bude co? Kontroverzní zabrání Sudet? Kontroverzní obviňování Hitlera?

Administrator
Admin

Stačí se podívat na majetkové vlastnictví Seznamu a musí to být každému jasné, proč ten server píše tyhle sračky. Seznam ovládá kyperská společnost Helifreak Limited, takže v ČR milardový Seznam nedaní ani zlámanou grešli. Globál firmička jako vyšitá. Jo, ale Babiš tvrdí, že květinářky ze stánků kradnou nejvíc, když nejsou napíchnuté na EET. Lukačevič ze Seznamu ho nesere, Andrej jde po krku živnostníkům s přijmem nula nula něco. To “něco” musí Bureš vybrat, aby bylo na zalepení rozpočtu a mohl říkat, že maká. A co takové banky, které v ČR nedaní nic? To Andrejovi taky nevadí? Velké dlouhé dildo na voliče a bude líp. Volič už ani ten koblih potřebovat nebude. Kontroverzní Nanking, za chvíli kontroverzní Stalingrad, za chvíli kontroverzní zrušení Portektorátu v roce 1945. A Bohouš se bude šklebit po volbách, že ČSSD a jejích 7% ve volbách je slušný výsledek a původní očekávání 20% že nebyla zasazena do reálného rámce a nabídne se Babišovi jako malá koala do vlády.

Forever
Návštěvník
Forever

A to není vše. Americká neokonská propaganda jede intenzivně doteď v případě Sýrie – snažící se udělat z Asada nového Hitlera a zjevně i lidojeda:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/syrsky-rezim-stavi-podle-usa-ve-veznicich-krematoria-zbavuje-se-tel-tisicu-odpurcu-31477?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

.B.
Návštěvník
.B.

To je fotka z roku 2012 a není to žádné krematorium, nemá ani komín, ten je pouze ve vizualizaci Amnesty international. Tohle je další vtip.

Lumpir
Návštěvník
Lumpir

Libi se mi vedouci spravy techto stranek, ze umite mit lidsky peprny jazyk v porovnani s panem slusnym VK, jste spravna dvojka, co se dobre doplnuji..

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Reklamu na Seznamu mám totálně zablokovanou, podobně jako to jejich sračkodajství se zrzavou ku*vou jako maskotem. Nebezpečný odpad.

kari
Návštěvník
kari

seznam se pro me odhalil, kdyz zablokoval diskuzi pod oznamenim o smrti Rochefellera. Chtela jsem mu tam poprat “uprimnou soustrast ” ☺

.B.
Návštěvník
.B.

Pokud by se to vzalo vážně, musela by se odhalit kompletní pedofilní síť, která je rozsáhlejší a hrozivější, než si 99,99 % lidí dokáže představit.

Včetně té české.

Proč se tak nestane je jistota, že by to zcela otřáslo systémem, a to extrémně. Ani největší ignoranti by už nemohli předstírat, že je de facto vše v pořádku a vady systému jsou jen kosmetického rázu.

Pedofilie, okultismus a rituální vraždy – to je klíč.

CML
Návštěvník
CML

1. Hodně dobrý hacker za sebou nezanechává stopy
2. Pokud nějaké stopy zanechá, tak jsou to stopy falešné pro odvedení pozornosti jinam
3. A pak jsou týpci, kteří si na hackery pouze hrají, občas se někam nabourají, občas vypustí červíka, no a ti fungují jako užiteční idioti, někteří jdou i bručet, pro výstrahu ostatním…

.B.
Návštěvník
.B.

Seth Rich ale nebyl hacker, byl whistleblower.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Ale to bylo přece jasné od začátku každému přemýšlivému člověku, že zde nějací ruští hackeři nehráli žádnou roli a že jde o pohádku pro malé děti – a v USA dnes nemalá část občanů jsou jako malé děti… Takže se nedivme, že jim někdo vypráví pohádky o ruských hackerech. Pro mě je děsivé, že tuto pohádku musím poslouchat i na našem mainstreemu. Aeronetu díky za další odhalení pravdy, která se dala celkem snadno tušit.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Seth by hrdina, zasloužil by si pomník.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Máme tak trochu štěstí, že nevládne jedna mafie, a proto sem tam z války konkurečních gangů (třeba státní elity versus globální) prosáknou nějaké kompra pro vytváření infopolí!
Jinak bychom věděli akorát tak prd!
Vraždí se všude a nonstop, lidé mizí a jenom když je to žádoucí pro ten který gang ,tak se to pustí ven.
Třeba Vatikán je proslulý náhlými úmrtími neposlušných-viz Echavarriá, šéf Opus Dei ,kterému bylo doporučeno odejít do důchodu poněvádž Franta 266. tam chtěl svého kámoše. Javier se cítil být pevný v kramflecích, tak odmítl , načež téměř okamžitě zemřel v římské nemocnici na akutní zánět plic! Tak takhle se to dělá- náhlá srdeční slabost-viz ruští diplomaté zasaženi náhlou epidemii kardiopathií…nebo u bankéřů velice oblíbené skoky z oken, které nejde zevnitř otevřít…

tomax
Návštěvník
tomax

U nás jich taky několik bylo, jen namátkou: Jan Masaryk, Alex. Dubček, Karel Kryl….

Forever
Návštěvník
Forever

Korupce, intriky, vraždy – jako kdysi v Římské říši. Snad tu jen chybí už průběžné vraždy prezidentů. V Římě bylo vraždění císařů v jistých obdobích zcela běžné.
Zatím v USA byli zavražděni celkem 4 prezidenti:

Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley a John F. Kennedy.

Jestli skutečně Trump provádí to, o čem je přemítáno i v tomto článku, měl by si dávat bacha, aby nepřibyl jako pátý do řady zavražděných amerických prezidentů. Deep state se jen tak nevzdá. A zavraždění Johna F. Kennedyho byla jedna z největších ukázek toho, jak skončí ten, kdo se tomuto “Deep state” postaví.

No, jsem přesvědčen, že možná žádná třetí světová válka nakonec nebude. Rusko možná nebude muset nic moc konat. USA se zřejmě zničí svými vnitřními vnitropolitickými rozbroji, možná tak intenzivními, jako vnitropolitický mocenský spor v SSSR ve 20. (v druhé polovině 20. let) a 30. letech.

Třeba tento mocenský boj mezi elitami v USA povede k té občanské válce, před kterou mnozí varují.

alek
Návštěvník
alek

Já mám zase jiné mravenčení, že tomu Deep statu s ubývajícím dechem rupne v kouli a bude se mstít. Tito prohrávat neumí i za cenu vlastní zkázy.

kari
Návštěvník
kari

Teda ta Clintonova na te fotce ma ale prdu. ?. A ruska manipulace US voleb je nesmysl. Americane volili zcela dobrovolne, rozhodovala tam ekonomika, chudoba, kriminalita, nezamestnanost a domaci temata. Clintonova po volbach ani nedokazala predstoupit pred sve fanousky a jakkoliv se vyjadrit, absolutne tu prohru neunesla. Jak by v tehle dobe chtela ridit Ameriku? Ta se svym Billem by radej mela zalest a ani nedutat . A demokraty mohl hacknout kde kdo. To prvni co me napada je, ze republikani.

Rus
Návštěvník
Rus

Jo , má zlej kukuč . Čímpak ji asi někdo naštval ? 🙂

lubajs
Návštěvník
lubajs

Asi si někde přečetla výrok našeho prezidenta o ní. “Žena, která nedokázala uspokojit vlastního manžela, nedokáže uspokojit ani Ameriku.

Jaris
Návštěvník
Jaris

To je typicky Zemanuv zvast. Smarjaaa, ten je blbej az toboucha dverma!!!

Blanka
Návštěvník
Blanka

Váš příspěvek byl zadán v čase 3:14 nechci být jízlivá, ale sedí to. 🙂

tomax
Návštěvník
tomax

Asi hodně pálivá Pizza, když leze ven (_I_).

Tom
Návštěvník
Tom

Nepsalo se tady na AE, že je Hilary mrtvá:)))