Od pravdy si nestačí umýt myš, paní Cigánková! Pravdu musíte hledat a...

Od pravdy si nestačí umýt myš, paní Cigánková! Pravdu musíte hledat a přemýšlet o ní! Obojí bolí, obojí bortí iluze postavené na lžích a výsledkem není pocit blaženosti, ale deziluze o současném světě! Zatímco my na Aeronetu hledáme historická fakta a pravdu, vy si od pravdy umýváte nejen PC myš, ale i vlastní svědomí!

Od pravdy si nestačí umýt myš, paní Cigánková! Pravdu musíte hledat a přemýšlet o ní! Obojí bolí, obojí bortí iluze postavené na lžích a výsledkem není pocit blaženosti, ale deziluze o současném světě! Zatímco my na Aeronetu hledáme historická fakta a pravdu, vy si od pravdy umýváte nejen PC myš, ale i vlastní svědomí!

Redakce AE News přináší reakci našeho redaktora na výrok mluvčí ministerstva kultury na adresu našeho serveru. Kauzu jsme probírali v článku zde.

Paní Cigánková,

      s velkým a důrazným despektem jste se vyjádřila k názorům, které vyslovili někteří občané k problematice pracovního tábora v Letech u Písku, uvedených na webu Aeronet.cz. Avšak nejen že jste se s despektem vyjádřila  k názorům na tábor, Vy jste také zcela neobjektivně zkritizovala, podle Vás obskurní web Aeronet.cz, který považujete za dezinformační portál publikující  nejrůznější konspirační teorie, a jeho autoři se skrývají za pseudonymy. 

    K Vašemu pozoruhodnému vyjádření,  že názory diskutujících čtenářů webu Aeronet.cz považujete za cituji: páchnoucí kbelíček štvavých nepravd, lží, nenávisti, překrucující neoddiskutovatelně tragickou historii holocaustu, který je produkován tak statečnými pisateli, že se ani neumějí podepsat,  je jen jedna část Vašeho oduševnělého a hloupého názoru na web Aeronet.cz.

     Paní Cigánková, pokud jde o Vámi zmíněné centrální téma, tedy otázka zpochybňování holocaustu v pracovním táboře v Letech u Písku, chci Vás   upozornit, že ze strany autorů Aeronetu.cz nejde o úmyslně překrucující neoddiskutovatelně tragickou historii, případně o samotnou podstatu holocaustu, jak jste se vyjádřila, ale o snahu vyjasnění problematického charakteru tábora. Na tuto otázku  jsem se chtěl původně zaměřit a vyjádřit svůj názor, ale vzhledem k tomu, že na webu CFP, resp. České nezávislé zpravodajství (jaký názorový postoj k tomuto webu zaujímáte nevím)  je záležitost tábora v Letech široce a vyčerpávajícím způsobem popisována, jsem od svého úmyslu upustil. Pokud máte zájem znát a upřesnit si některé fakta,rád bych Vás odkázal na článek [1]. Po jeho přečtení byste snad mohla změnit svůj názor na problematiku holocaustu v „koncentračním táboře“ v Letech u Písku.

K prasečáku vede cesta stejným směrem jako k památníku. A proto se prý musí český daňový poplatník podojit. Kdo se nebude klanět romskému holokaustu, toho čeká likvidace. Cikanizace české společnosti pokračuje zběsilým tempem. Historiky nikdo neposlouchá, jsou překřičeni Romeou a Českou televizí.

      Paní Cigánková, vzhledem k Vámi nijak neprokázaným skutečnostem, kterými ostře napadáte a kritizujete web Aeronet.cz a jeho autory a čtenáře, se   projevujete jako  člověk, neschopný, resp. neochotný respektovat názory jiných než ty, které sám uznává za jedině správné. Ano, řada názorů v diskuzi je publikována pod hlavičkou anonymity, ale mohu Vás ujistit, že jsou i adresní autoři nejen v diskuzi, ale i jako autoři příspěvků a článků do Aeronetu.cz., mezi které patřím i já. Nemýlím-li se, nejde však tak ani tak o anonymitu a případnou vulgaritu, jako o samotný obsah příspěvků, že paní  Cigánková. Ten je totiž pro Vás zřejmě nepřijatelný, že?

    Mohu pochopit jisté výhrady a názory, které máte k webu Aeronet.cz, přesto nechápu, co Vás přimělo k tak strohému názoru na odsouzení webu Aeronet.cz, který považujete za ostudnou skládku odpadu a to jak v případě těch „statečných anonymů“, kteří ho tvoří, tak i těch, kteří tuto „žumpu financují“. S tímto názorem paní Cigánková, si dovolím zásadně nesouhlasit protože si nemyslím,, že by tvůrci webu Aeronet.cz jenom proto, že nepíší podle Vašich představ, vytvářeli nějakou ostudnou skládku odpadu, zvláště ve srovnání např. s Think-tank Evropské hodnoty v čele s promiskuitním panem Jandou, nebo také  webem Aktuálně.cz, zde  s panem Fendrychem, které nejsou a ani nemohou být  vzorem nějaké publicistické  morální čistoty a už vůbec ne objektivity a pravdy. Pokud bych měl  použít Vaše kritéria hodnocení, jsou to právě tyto (a řada jiných) weby, které jak vy je nazýváte ostudnou skládkou odpadu. Půjdu-li ještě dál, pak nejen mě, ale i mnoha dalším právě z jejich obsahu zvedá žaludek. A to ani nezmiňuji, kdo tu „jejich žumpu“ financuje.

    Jak jste sama přiznala paní Cigánková, údajně až na základě stále četnějších upozornění slušných lidí, kteří vám na ministerstvo (nechápu, proč zrovna k vám na samo o sobě problematické ministerstvo) píší a posílají odkazy prý na rasistické články anonymního dezinformačního webu Aeronet.cz, jste se na jeho stránky podívala a následně konstatujete, že se Vám z jeho obsahu zvedl žaludek. To mně utvrzuje v názoru, že jste také nečetla  Think-tank Evropské hodnoty ani Aktuálně.cz., pokud o jejich existenci vůbec víte, protože ty možná píší podle Vašeho vkusu. V tom případě Vás však lituji.

Odkup prasečáku v Letech podepsal bývalý nadřízený Simony Cigánkové, ministr kultury Daniel Herman. Stát odkoupí od firmy AGPI, a.s. celý komplex za více jak 400 milionů Kč ze státního rozpočtu. Proč se na odkup nesloží romské neziskovky?

    Z Vašeho značně podrážděného vyjádření vyplývá, že Vám chybí  schopnost objektivní analýzy a objektivního zhodnocení článků a příspěvků na webu Aeronet.cz, stejně jako ne vždy zcela korektně vyjádřené názory v diskuzních příspěvcích anonymních pisatelů. Je to však celkem logické, protože právě demokracie a z ní plynoucí právo na svobodu slova dává člověku možnost nejen svobodně, ale i anonymně vyjadřovat své příspěvky  nebo názory. Že jsou někdy  vyjadřovány neslušnou, resp. vulgární formou je jiná věc a něco, čemu nelze ani zabránit, ani tomu předejít, pokud by taková forma diskuze nebyla zákonem  zakázána.

     Otevřeně říkám, že se to nelíbí mě, ani mnoha dalším lidem, ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Ostatně jsou mnohem závažnější záležitosti, proti kterým jsme právě z titulu demokracie a svobody slova zcela bezmocní, jako    je dlouhotrvající, bezprecedentní a odsouzení hodná  dehonestace osobnosti prezidenta Miloše Zemana. Nějak mi uniklo, že byste se vůči těmto až neskutečně páchnoucím kýblům štvavých lží, nenávisti a urážek  postavila stejně důrazně kriticky, jako v případě obhajoby holocaustu a tábora v Letech!

     K Vašemu pozoruhodnému názoru, paní Cigánková,  že  se musí zvednou žaludek „každému příčetnému a rozumnému člověku“ který navštěvuje web Aeronet.cz si myslím, že totéž lze konstatovat o lidech, kteří navštěvují a čtou Think-tank Evropské hodnoty nebo Aktuálně.cz a některé další weby. Nicméně si myslím, že je věcí každého se svobodně rozhodovat, co chce číst, důležitější však je, čemu věří a jak jej obsah webů v jeho myšlení ovlivňuje.

    Už jen na závěr, paní Cigánková, pokud se domníváte, že tomuto serveru (rozumí se Aeronet.cz) udělá až frenetickou radost, že ho navštívil slušný člověk (čímž máte zřejmě na mysli svou maličkost), který vyjádřil svůj názor  na jeho obsah a dokonce se nebál uvést své jméno a příjmení pak Vás mohu ujistit, že nejste zdaleka jediná, která se k obsahu serveru vyjadřujete. Jen s tím rozdílem, že ti, co se k obsahu webu vyjadřují, píší převážně  pozitivně a pochvalně snad s jednou shodou s Vámi, že rovněž odsuzují některé neslušné vyjadřování pisatelů. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že je Aeronet.cz přijímán jako jeden z těch, který nejenže píše jinak, než ostatní prorežimní weby a média, ale hlavně, že (z pohledu jeho čtenářů) píše pravdivě a objektivně. A o tom to všechno je, paní Cigánková.

       Rada na konec. Pokud se Vám při čtení Aeronetu.cz opravdu zvedá kufr, nejlepší bude, když jej nebudete číst. O jednoho čtenáře víc nebo méně! Já při vědomí, že bych se z některých zmíněných webů mohl dokonce pos..t, je také nečtu a raději  se mrknu na Aeronet.cz. Tož asi tolik, paní Cigánková.

Jiří  B a ť a , 8. února 2018

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jokles
Návštěvník
Jokles

Pane Baťo, nelze než plně souhlasit. Proč se nikdy nepoložila otázka tohoto podvodného záměru cikánům ? Mají vůbec o tuto zlodějnu zájem ? A jaký význam bude mít “památník” pro naší zemi ? Copak jsme opravdu naprosto tupým a neschopným národem rozhodovat a řídit si své věci sami ?

ksb
Návštěvník
ksb

Výborně pane Baťa,jsem rád,že pan VK v tom není sám a ,že se snažíte alternativnímu serveru pomoci a toho já si cením a držím palce k dalšímu rozvoji tohoto servru,který mě otevřel oči a zatím nezklamal.Ještě jednou děkuji.

woodpecker
Návštěvník
woodpecker
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

TVRDA CENZURA JAKO TREND EU:
http://www.nwoo.org/2018/02/07/nedele-s-lubachem-cenzura/
Nastesti mame v digitalnim veku vyhodu, ze my nekteri, na rozdil od digitweetlike magoru, jeste umime psat perem na papir, a digitalni kontrola neni vybavena ani personalne, ani intelektualne, ke cteni a kontrole rucne psaneho pisma – tedy dopisu…… 😉
Aby nam ovsem Soudruzi nakonec nezatrhli postu! 😉

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Připadne mi vážně komické ,že možná jednou někoho napadne, zde postavit památník i německým vojákům zde pohřbeným. To se jejich duše budou pěkně hádat….

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Trochu pravdy paní Cigánková:
Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva je třeba pokud možno co nejdříve změnit. Jednu možnou cestu změny popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.

acidjoe
Návštěvník
acidjoe

Dědku, tak ty seš i tady? Jak to, že tu nejsi inženýr? A zase dáváš odkazy na svůj zcela pomýlený blogspot?

Všem diskutujícím, dědek je nemocný pán a tak je ho třeba brát

M.C.
Návštěvník
M.C.

No nevím, nebylo už toho rozpatlávání výplodu paní Cigánkové dost?
Zas tak zásadní myšlenka to nebyla, abychom ji rozebírali tři dny.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nejde ani tak o tu blběnu. Ta je opravdu jen hovno v trávě.

antikrist
Návštěvník
antikrist

nechci hodnotit co je v článku, jedno vím jistě, co je z MK z doby fráterníka Hermana je hnus fialový a nevkus. Takže radši se budu mýlit s aeronetem než dát za pravdu komukoliv z MK z doby Hermana. Dnešní církev má desatero obrácené naruby. Chudák p. Duka.

Arnošt
Návštěvník
Arnošt

Zablokovat “proruský” Aeronet? Mluvili jsme s bývalou Hermanovou mluvčí a ta nám k tomu řekla dost nečekané věci

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zablokovat-prorusky-Aeronet-Mluvili-jsme-s-byvalou-Hermanovou-mluvci-a-ta-nam-k-tomu-rekla-dost-necekane-veci-523593

Paw
Návštěvník
Paw

Je nelidsky pozadovat na zenach a zvlaste svlikacich feministkach , vlastnit Rozum , nebo aspon gram..
Pozadovat na nich aby mysleli. To je opravdu nespravedlive.
Napriklad shlednete program Oprah ,nebo jiny Zvanivosti TV a uvidite ty stovky zfanatizovanych feministek , ktere vzhlizeji ke kazdemu koho jim nastrci pred ksichty.

Paw
Návštěvník
Paw

Budme spravedlivi ta prazdnota jejich , ktera se da zaplnit lehce cimkoliv se jim urci je take rozsirena mezi dnesnimi EUNUCHY vseho druhu…

Jakub z Holešovic
Návštěvník
Jakub z Holešovic

Pane Baťo plně se ztotožňuji s Vaší odpovědi. Rád bych vás ovšem upozornil na nebezpečí, které paní mluvčí jen naznačila a nevěnoval jste této části jejího rozhovoru pozornost “Tento páchnoucí kbelíček štvavých lží a nenávisti překrucující neoddiskutovatelně tragickou historii holocaustu(…)”

Obávám se, že se zde jedná o mediální operaci kdy se u nás na této pseudouze o cikánském holocaustu a jeho popírání bude stavět mediální lynč o popírání holokaustu.

Prosím mohl by jste na to zareagovat a uvést to případně do kontextu se soudním procesem ohledně knížky A.Bartoše?

Jsou připravovány procesy k zahájení čistek ve společnosti i s pomocí “kavárenského” křídla ANO v čele s Pelikanem a Stropnickým? Jako důvod bude právě ono popírání cikánského holokaustu?

Děkuji za váš názor.

Jelikož se obávám z budoucnosti, skutečně si nedovolím podepsat se jménem, ale máte mou plnou podporu.

S pozdravem

J.

Kevin
Návštěvník
Kevin

Pan Baťa ve svém článku polemizuje s paní Cigánkovou(jak příznačné jméno), jásá nad výrokem historika AV, že tábor v Letech nebyl koncentrákem, ale vůbec si nevšímá toho, že historikovo vyjádření v ČT je velice tendenční. Zabývá se pouze ročním obdobím existence tábora od srpna 1942 do 1943. Neříká nic o vzniku tábora v roce 1940 a jeho původním účelu. Hlavně si všímá fotografie dětí a hraje na city. Neříká však, jak se tam ty děti objevily. Je to celé vytržené z kontextu. Ukazuje snímek tábora s oplocením, ale už neříká, jak to oplocení vypadalo a zda umožňovalo opustit tábor. Neříká mnoho věcí, které jsou zachyceny velmi uceleně na webu CFP.
Prostě říká jen to, co se mu hodí. A nepadla ani otázka, zda vepřín stojí přímo na místě tábora, nebo jen na jeho velmi malé části. Prostě paskvil ČT. Není nad čím jásat.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Plot je kolem skoro každého domu s pozemkem, a krematorium je v každém okresním městě.

Deratizér
Návštěvník
Deratizér

Tak jednak pan historik byl opatrný ve formulacích a hlavně ví o co jde. Jemu i ČT. Je samozřejmostí, že se taková vyjádření na obrazovku připravují. Rozsah otázek k tématu, časová délka vystoupení.