October Surprise: Volební kampaň Joea Bidena zachvátila panika, média zaplavují kompromitující materiály...

October Surprise: Volební kampaň Joea Bidena zachvátila panika, média zaplavují kompromitující materiály z notebooku Bidenova syna Huntera, ty ukazují na korupci, úplatkářství, obchod a užívání narkotik a především a hlavně na čínské peníze! Stopy vedou k Zemanově vlajkové lodi čínských investic v ČR, ke společnosti CEFC, která měla podle uniklých dokumentů z Hunterova notebooku vyplácet členy Bidenovy rodiny za politické ovlivňování obchodních zakázek v USA skrze Hunterova otce Joe Bidena! Notebook zadržela FBI, ale kopii pevného disku má Rudy Giuliani a New York Post bude postupně každý den uvolňovat obsah disku! Twitter a Facebook jdou k vyšetřovací komisi Kongresu, začaly totiž na svých sítích mazat informace o tomto skandálu!

October Surprise: Volební kampaň Joea Bidena zachvátila panika, média zaplavují kompromitující materiály z notebooku Bidenova syna Huntera, ty ukazují na korupci, úplatkářství, obchod a užívání narkotik a především a hlavně na čínské peníze! Stopy vedou k Zemanově vlajkové lodi čínských investic v ČR, ke společnosti CEFC, která měla podle uniklých dokumentů z Hunterova notebooku vyplácet členy Bidenovy rodiny za politické ovlivňování obchodních zakázek v USA skrze Hunterova otce Joe Bidena! Notebook zadržela FBI, ale kopii pevného disku má Rudy Giuliani a New York Post bude postupně každý den uvolňovat obsah disku! Twitter a Facebook jdou k vyšetřovací komisi Kongresu, začaly totiž na svých sítích mazat informace o tomto skandálu!

Jak už jsem před mnoha měsíci předpovídal v jednom z mých pořadů na Svobodném vysílači CS, těsně před americkými volbami v USA došlo k odpálení tzv. říjnového překvapení, v angličtině “October Surprise”, což je americký výraz pro zvrat v předvolební situaci, který zcela mění rozložení sil a šancí na zvolení. Ne, že by v těchto volbách bylo třeba něco měnit, Donald Trump bude s přehledem znovuzvolen, ale to, k čemu včera došlo, to je rána z milosti na ukončení trápení se Joea Bidena, který už to nedává. Americký list New York Post totiž včera odpálil [1] první ze série investigativních článků, který se týká obchodních aktivit Huntera Bidena, syna Joea Bidena.

Celé to začalo už před několika měsíci, kdy jistý John Paul Mac Isaac, provozovatel obchodu s opravami počítačů Mac ve státě Delaware, se stal již v dubnu 2019 majitelem notebooku Apple Mac Book Pro z druhé ruky [2], který dříve vlastnil Hunter Biden. Počítač byl prodán Isaacově opravně na protiúčet jako poškozený vodou, kdo byl prodejcem ovšem Isaac novinářům odmítl sdělit s odkazem na příkaz FBI o mlčenlivosti.

Isaac ve středu však přesto hovořil s médii téměř hodinu a naznačil, že obsahu je mnohem více, než kolik zveřejnil New York Post, že na disku počítače je i nelegální obsah a uvedl, že se bojí o svůj život kvůli obsahu na tomto pevném disku. Isaac také naznačil, že FBI dosud zakrývá obsah notebooku jako formu politické laskavosti rodině Bidenů, a že ho FBI varovala, aby informace, které má, nezveřejňoval.

Americký “Luděk Sobota” zničil poslední šance Joe Bidena na zvolení prezidentem. Příběh, který by ani Hollywood nevymyslel. V hlavní roli opravář počítačů

V jednom okamžiku rozhovoru s novináři Isaac vysvětloval, že během své kariéry profesionála v oboru oprav počítačů se při opravě počítače jednoho muže jednou setkal s dětským pornem a okamžitě zavolal policii. Porovnal to s tímto incidentem a řekl, že zatímco na Hunterově počítači neviděl žádné dětské porno, ale viděl nelegální materiály a diskuse o nelegálních aktivitách, a došlo mu, že jeho „život bude v nebezpečí“.

John Paul Mas Isaac, opravář počítačů… to nevymyslíš!

Dále naznačil, že existuje mnohem více než to, co bylo v současné době publikováno, což může být nejasným náznakem toho, že má pojistku pro případ, kdyby se mu něco stalo. “Obávám se, že se někdo chce ujistit, abych na tom nevydělal peníze, nebo abych ten počítač nechal být. Umlčují lidi. Takže jsem se bál,“ řekl v jednu chvíli Isaac. “Jen jsem to chtěl dostat pryč z mého obchodu.”

Opravář notebooků, kterému se dostal do ruky počítač Huntera Bidena, syna Joea Bidena

Isaac rovněž vysvětlil, že se obával „věcí, kterými si lidé v tomto dnešním politickém prostředí prochází,“ zjevně s odvoláním na několik posledních měsíců občanských nepokojů a politického násilí ve Spojených státech. Tvrdil také, že lidé, kteří pracují pro Joe Bidena, ohrožují jeho život. Když byl dotázán, zda o počítači a jeho obsahu hovořil nejprve s FBI nebo s Rudym Giulianim, novinářům řekl, že tyto informace nejprve poskytl FBI, protože jim „důvěřoval“, a bylo to vůbec poprvé, co prý dostal předvolání k soudu. Isaac také potvrdil, že za poslední měsíc nemluvil s nikým z FBI.

Ne, to není Luděk Sobota ve filmu Jáchyme, hoď ho do stroje… to je John Paul Mas Isaac, prostě člověk, který odpálil v USA největší předvolební skandál v historii

Média se opakovaně ptala, zda se s informacemi obrátil na Giulianiho nebo jeho právníka, nebo zda byl osloven jako první, což Isaac odmítl konkretizovat. Na tento dotaz reagoval Isaac velmi podrážděně a pokračoval: „Obávám se, že řeknu špatné věci, a že se dostanu do větších potíží, než už jsem. Bojím se o svou bezpečnost a ze svého podnikání chci zachránit, co se dá.“ Když se novináři zeptali, jaký typ problémů by mohl mít, znovu zopakoval frustraci z mainstreamových médií a řekl: „Je tu tak milion lidí z tisku, kteří mně mlátí v tisku už dnes za to, že jsem s tím šel ven.“ Když mu média řekla, že jeho odmítnutí odpovídat na časovou osu, jak přišel do styku s Giulianim, bude mít za následek zpochybnění jeho bezúhonnosti, znovu kritizoval média.

Kopii pevného disku má Trumpův člověk, Rudy Giuliani

“Pravděpodobně nebudu mít žádnou integritu, stejně to tak napíšete.” Jsem do značné míry v bodě, kdy mě nezajímá, co si lidé myslí – nejsem politický operativní pracovník. Jsem jen člověk, který měl z toho obchodu něco, co jsem chtěl.“ Na otázku, proč byl ochoten spolupracovat s Giulianim, vysvětlil: „Když se bojíš a nevíš nic o vodách, ve kterých jsi, chceš najít nějakého plavčíka.“ V jednu chvíli Isaac uvedl, že agenti FBI, se kterými mluvil, navrhovali, aby veřejně nemluvil o obsahu Hunterova notebooku.

Rudy Giuliani

“Řekli mi, že lidem, kteří nemluví, se nikdy nic nestane, a to mě vyděsilo, protože to není výrok, který bych očekával od FBI,” řekl Isaac, než si zjevně uvědomil rozsah svého prohlášení. Potom to rychle změnil: “Ne, ne, to tam nepište – to jednání s FBI bylo více v tom duchu, že se takové věci nestávají lidem, kteří mlčí, že se nestane nic špatného,” dodal. Jeden reportér poté uvedl, že Isaac údajně kryje FBI. V tomto bodě je zvuk z audio nahrávky [3] zmatený a přehlušený reportéry, kteří spolu hovoří, ale zdá se, že Isaac řekl: „Jo, tak nějak cítím. No sakra. Bez komentáře – už je pozdě. “

FBI naznačovala opravářovi, že když nebude vypovídat a mluvit, nic se mu nestane

Dále řekl, že po těchto odhaleních nechce mluvit s FBI, protože očekává, že „pravděpodobně nebudou nadšeni, a že si s ním promluví.“ Isaac opakovaně prohlašoval, že šel za FBI, protože si myslel, že je to správná věc vzhledem k velikosti materiálu, který má. “Myslel jsem, že takový je postup,” trval na svém. Na otázku, proč notebook jednoduše nevyhodil, odpověděl, že „by to nebyla správná věc.“ Na otázku, zda existuje třetí kopie materiálů, jiná než kopie ve vlastnictví FBI a kopie ve vlastnictví Giulianiho a alespoň částečně New York Post, Isaac řekl, že vytvořil třetí kopii a dal ji důvěryhodnému příteli jako bezpečnostní opatření a pojistku „ze strachu, že kdyby se mi něco stalo, něco špatného, ​​dal jsem dispoziční práva někomu, kdo to snad využije.“ Dále uvedl, že tato třetí kopie již ale neexistuje.

John Paul Mas Isaac, nahoře Rudy Giuliani, vpravo Hunter Biden na uniklé fotce z notebooku při kouření “cracku”

Jak rozhovor pokračoval a Isaac byl nakonec požádán o své pocity ohledně toho, že Giuliani nakonec předal příběh New York Post, tak Isaac řekl, že nemá žádné emoce a řekl, že je to lepší než atentát na Bidena, přičemž se zmínil o smrti Setha Riche, zaměstnance výboru Demokratické strany (DNC), o němž někteří dodnes tvrdí, že se podílel na úniku nebo hacknutí e-mailových serverů DNC v roce 2016, a že měl napojení na Jeffreyho Epsteina, manažera miliardářského pedofilního hedgeového fondu, který se mimo jiné účastnil banketů britské královské rodiny, a měl styky s rodinami Clintonových a Billa Gatese.

“Nemám na věc žádný názor,” uvedl v závěru pro média. “Chci říct, že dávám přednost tomuto výsledku místo toho, abych byl ráno zastřelen, “ řekl Isaac a vysloužil si pohrdání jedním reportérem, který trval na tom, že to je prý konspirace, že by Richova vražda měla co do činění s uniknutými nebo hacknutými e-maily DNC. “Jen jsem vám dal příklad,” řekl Isaac novináři. “Epstein se opravdu nezabil, a ten chlap (Seth Rich) byl zastřelen při běhání, jen tak. Zamyslete se, pokud to dovedete při vaší profesi novináře mainstreamu,” dodal.

Hunter Biden dostával peníze za sjednávání schůzek pro ukrajinské oligarchy se svým otcem, tehdejším Obamovým viceprezidentem

New York Post včera na ochutnávku uveřejnil první balíček emailů z Hunterova notebooku a jeden z nich ukazuje na to, že Hunter dostával od ukrajinské plynárenské společnosti Burisma peníze za to, že domlouval schůzky pro ukrajinské předáky a oligarchy s americkými politiky a především s jeho otcem, tehdy viceprezidentem Joem Bidenem.

Uniklý email od Požarského Hunteru Bidenovi

Podle e-mailu ze dne 17. dubna 2015, viz. sken výše, se Hunter Biden, který byl tehdy zasedajícím viceprezidentem Burismy, osobně setkal s Vadimem Požarským, poradcem představenstva Burismy. Bursima je těžební a plynárenská ukrajinská energetická společnost, která umístila Huntera Bidena do představenstva firmy a platila mu údajně 50 000 dolarů měsíčně, i když Hunter nemá a neměl žádné známé zkušenosti v energetickém sektoru a nemluví žádným z jazyků, kterými se na Ukrajině hovoří.

Hunter se svým otcem Joem

Datum e-mailu je důležité. Setkání mezi Požarským a tehdejším viceprezidentem  Bursimy se konalo osm měsíců předtím, než Biden pohrozil zadržením americké pomoci Ukrajině, pokud by země nesouhlasila s vyhazovem ukrajinského státního zástupce, který vyšetřoval Burismu. A prokurátor byl opravdu nakonec vyhozen. Přinesli jsme o tom podrobný článek a video zde a následně i informaci o zahájení vyšetřování zde.

Joe Biden nechal vyrazit z funkce ukrajinského generálního prokurátora, když začal vyšetřovat korupci ve firmě Burisma, v jejímž představenstvu seděl Bidenův syn Hunter jako viceprezident firmy

Právě v roce 2018 se Biden chlubil na Radě pro zahraniční vztahy (CFR) s tím, jak byl vyhozen ukrajinský generální prokurátor. “Podíval jsem se na ně a řekl jsem: Odjíždím za šest hodin.” Pokud nebude prokurátor do té doby propuštěn, nedostanete peníze. No, kurva. Vyhodili ho!“ A vyšetřování Burismy bylo ihned poté novým prokurátorem ukončeno. New York Post ale včera publikoval nový email, který ukazuje na to, že Hunter sjednával i schůzky pro Ukrajince se svým otcem, viceprezidentem Joem Bidenem, ale bez lobbistického povolení, což je v USA federální zločin. Ve videu níže zapnete české titulky tlačítkem CC v liště videa.

V emailu stojí: “Drahý Huntere, děkuji, že jsi mě pozval do DC a dal jsi mi příležitost setkat se s tvým otcem a strávil jsem s ním nějaký čas společně. Je to skutečná pocta a potěšení,“ píše se v e-mailu od Požarského. Toto není první důkaz, který dokazuje, že Joe Biden lhal, když tvrdil, že: „Nikdy jsem se svým synem nemluvil o jeho zahraničních obchodních jednáních.“ V loňském roce byla zveřejněna fotografie Joe Bidena na golfovém hřišti s Hunterem Bidenem a Devonem Archerem, kteří seděli v představenstvu Burismy.

Devon Archer úplně vlevo, Joe Biden druhý zprava a Hunter Biden úplně vpravo

Fotografie byla pořízena v dubnu 2014, kdy byl Joe Biden viceprezidentem ve vládě Baracka Obamy, a pouhé dva roky před tím, než Joe Biden pohrozil zadržením americké pomoci ve výši 1 miliardy USD, pokud Ukrajina nevyhodí prokurátora, který vyšetřoval společnost Burisma vyplácející jeho synovi 50 000 USD měsíčně.

Hunter Biden dostával peníze od čínské společnosti CEFC napojené na čínský vládní režim

Jenže, to není všechno. New York Post dnes odpálil další email z Hunterova pevného disku, a tentokrát je to mnohem horší. Dokumenty potvrzují, že Hunter Biden a jeho otec a kandidát na prezidenta Joe Biden pracovali pro čínskou společnost CEFC, přesně tu CEFC, která měla být garantem investic v ČR pod křídly prezidenta Miloše Zemana a samozřejmě Jaroslava Tvrdíka. Syn kandidáta na prezidenta si totiž korespondoval s největším čínským soukromým poskytovatelem energií, se společností CEFC, jak potvrzují zprávy objevené v poště na Hunterově notebookuV jedné zprávě zaslané společnosti CEFC v květnu 2017 s názvem „Očekávání“ byly diskutovány podrobnosti o „balíčcích odměn“ pro šest lidí v obchodním podniku.

Hunter Biden v jednom z propagačních videí pro investory z dřívější doby

Hunter Biden byl identifikován jako „předseda / místopředseda” v závislosti na dohodě se CEFC, což je zjevný odkaz na nyní zkrachovalý šanghajský konglomerát China Energy Co. Hunterův plat byl v balíčku odměn uveden jako „850“ a korespondence také naznačovala, že „… má nějaká kancelářská očekávání ve firmě, která vypracuje.“ Tato emailová odhalení přicházejí sotva 24 hodin poté, co New York Post zveřejnil další e-maily, které ukazovaly, že Joe Biden lhal, když řekl, že „se svým synem nikdy nemluvil o svých zahraničních obchodních jednáních. “

Twitter vypnul oficiální účet volební kampaně Donalda Trumpa

Hunter Biden kšeftoval s čínskými aparátčíky ze CEFC

V poslední sadě emailů se zdá, že jeden e-mail popisuje „prozatímní dohodu“, kde by 80 procent „vlastního kapitálu“ bylo rovnoměrně rozděleno mezi čtyři lidi, jejichž iniciály se týkaly Huntera a dalších tří příjemců. James Gilliar poslal e-mail od poradenské firmy J2cR a napsal: „Velmi rádi se Zangem vysvětlíme podrobnosti, pokud by došlo k nejasnostem“. Zang se jeví jako odkaz na Zang Jian Jun, který byl bývalým výkonným ředitelem CEFC.

V dalším e-mailu z roku 2017 údajně Hunter Biden diskutoval o dohodě s Ye Jianmingem, předsedou od té doby již zaniklé CEFC. Rovněž se snažil vyjasnit, že jeho úsilí by nemělo zůstat bez odměny, když Hunter napsal: “Poplatky za konzultace jsou jedním z našich příjmových toků, ale důvod, proč tento návrh předsedy byl pro mě a moji rodinu mnohem zajímavější, je ten, že bychom také byli partnery v rámci vlastního kapitálu a zisků JV (Joint Venture – společného podniku).“

Bidenova rodina je napojena na čínský kapitál, což je bezpečnostní hrozba pro USA

Celá Bidenova rodina je tak finančně propojena s vrcholnými předáky čínských polostátních firem napojených na Komunistickou stranu Číny a kandidatura Joe Bidena na post prezidenta USA tak představuje potenciální ohrožení národní bezpečnosti. Celý pevný disk Hunterova notebooku prý obsahuje více jak tisícovku materiálů, textů, videí a fotografií, z nichž něco bude v následujících dnech a týdnech denně publikovat New York Post a možná, že i další zdroje, pokud na něco v New York Post nebudou mít odvahu. Panika ve volební kampani Joea Bidena se nedá popsat. A panika v centrále společností Facebook a Twitter je ještě větší. Project Veritas zažil neuvěřitelnou cenzuru na Instagramu, která patří Facebooku. Instagram znemožnil sdílení skrze změnu jména účtu na neexistující jméno během 5 vteřin od publikování videa na Instagram! Celou událost se podařilo naživo natočit.

 

Tyto dvě sociální sítě vsadily úplně všechno do volební kampaně Joea Bidena, veškerý svůj kredit i kapitál, protože pokud Joe Biden nevyhraje volby, Trumpovi se podaří prosadit v USA změnu komunikačního zákona a zbaví obě společnosti imunity podle sekce č. 230 komunikačního zákona, která zbavuje provozovatele sociálních platforem trestní zodpovědnosti za obsah uživatelů. Ovšem tím, že obě sociální sítě uplatňují cenzuru obsahu na bázi politické či světonázorové orientace, tím se dopouští neoprávněného zásahu do obsahu platformy a stávají se tak ve skutečnosti vydavatelskými domy, nikoliv jen platformami. A situace je opravdu vážná.

Americké sociální sítě tuší svůj konec, ale že to trvalo

Facebook i Twitter dnes začaly mazat účty republikánských aktivistů, kteří sdílí články New York Post o skandálu Huntere Bidena a Twitter smazal i oficiální příspěvek justiční kongresové komise Republikánské strany, což nemá v americké historii obdoby. Komise sdílela článek New York Post o Hunteru Bidenovi a jeho napojení na předáky čínské CEFC a Twitter příspěvek smazal, později vrátil, ale doplnil varováním o škodlivosti příspěvku. Senátor Ted Cruz už zahájil právní kroky a předvolal zástupce Twitteru a Facebooku k vyšetřování před kongresovou komisi kvůli ovlivňování voleb z jejich strany, umlčování svobody slova a informací federální úřadů, kterým tyto dvě sociální sítě blokují a cenzurují příspěvky.

Jenže, Twitter hraje o všechno a je mu už všechno jedno, před několika okamžiky zablokoval i oficiální twitterový účet volební kampaně Republikánské strany. To je válka a zasahování do chodu voleb v USA, tentokrát ovšem ne ze strany Ruska, jak bylo pro MSM novináře moderní tvrdit poslední 4 roky. Ne, tentokrát volby ovlivňují bez maskování Facebook a Twitter, a to způsobem, že mažou a vypínají už i oficiální účty volebních kampaní. Jak už jsem říkal na počátku tohoto roku: V Izraeli a ani v USA ještě není hotovo, a proto musí být zvolen Donald Trump, za každou cenu. Tak jest dáno! A proto říjnové překvapení nemůže nikoho konceptuálně gramotného překvapit. Bidenův notebook jako zničehonic zjevená Pandořina skříňka černých můr pro volební kampaň demokratů je prostě očekávaným vyvrcholením volební komedie v USA, o jejímž vítězi je již rozhodnuto od roku 2016.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
SuperMario
Návštěvník
SuperMario

Keď si všimneme foto kde je Hunter vo vaňi kde údajne fajčí nejakú drogu…
1.tak si môžete všimnú že ťažko určiť čo to má v ústach keďže sa dá potvrdiť len to že to vypadla ako cigareta
2.komu pózoval; kto odfotil Huntera keď na fotke má založené ruky na hrudi
3. nedá sa jasne potvrdit že vo vani nieje voda,.. ale nič nenasvedčuje že v nej voda je… Hunter nemá mokrú žiadnu časť tela

Tým pádom mám v hlave veľký otáznik.
Prečo Hunter vliezol možno iba do pól pása vyzlečený, do vane so špakom v ústach len aby niekomu zapózoval na fotku. Následne si to dal do notebooku a potom “náhodne” sa to dostalo na verejnosť, cez nejakého malopodnikateľa alebo živnostníka , či čo to je… keď pri tom bohatý ľudia využívajú len tie najdrahšie a najdiskretnejsie služby … a to sa týka aj servisu elektroniky. Je to urážlivé a zároveň smutne že na ovplyvnenie “stáda” úplne stačia takéto umelé a amatérsky vykonštruované kauzy.
Je to veľké divadlo z ktorého má spraviť Trumpa za mesiáša. Je to to iste ako Nežná revolúcia: “My nechceme zlý komunizmus, my chceme dobru demokraciu” … všetci vieme ako to dopadlo.

Jana
Návštěvník
Jana

Steve Bannon na australské SKY TV … americké TV stále cenzurují výbušné informace. FBI měla tyto kompromitující materiály již před několika měsíci, ale nechala proběhnout impeachment, ač už věděla…
BUCKLE UP! Bannon Drops HUGE Huntergate BOMB on Bidens Reveals Hunter’s NIGHTMARE Just Beginning
https://www.youtube.com/watch?v=LY9J1YmzHKo

Jana
Návštěvník
Jana

Tento muž – Tom Fitton, president organizace Judical Watch je Trumpem dosazen, aby dohlédl na řádnou činnost soudců. Fitton a JW neustále podávají žaloby, aby získaly záznamy FOIA. Dostali videa z Pentagonu v roce 2006. Dostali soukromé e-maily Hillary Clinton…
Bombshell Biden Docs, Judicial Watch Study on DIRTY VOTING ROLLS, Clinton Update, & Tom’s New Book!
https://www.youtube.com/watch?v=3EjXs-T7Hp4&feature=youtu.be

Mirek
Návštěvník
Mirek

Šokující – nové informace o Clintonech, Bidenovi a dalších

http://www.nwoo.org/2020/10/16/sokujici-nove-informace-o-clintonech-bidenovi-a-dalsich/#more-319370

Amarant
Návštěvník
Amarant

Super článek, díky za info. Doufám, že tahle kauza Bidenovi politicky zlomí vaz, a Demokrati ostrouhají. Trump je sice nafoukaný sebestředný nabob (prostě “diagnóza amík”), ale alespoň v tom nejede s tou neomarxistickou svoločí alá Antifa nebo BLM. Jo a je neskutečně dobře, že Facebook a Twitter odkazy na tuhle kauzu zuřivě mažou a cenzurují (přímo s pěnou u huby), alespoň se tak krásně odkopávají, co je to za šmejdy a každý, kdo má oči, to může vidět takřka v přímém přenosu, stačí jen chtít. Nakonec si tou svojí zuřivou cenzurou sami pod sebou podříznou větev.

Co se týče listopadových voleb v USA, tak je třeba počítat s tím, že jestli Trump vyhraje, tak se ve státech bude s velkou pravděpodobností střílet, protože Demokrati, Deep state a neomarxistická pakáž v ulicích půjde do hry vabank. Ty přestřelky budou mít v lepším případě podobu nějakých lokálních střetů, v horším případě to ale může přerůst až v otevřenou občanskou válku. Společnost v USA je velmi rozdělená (ostatně jako i v jiných státech), ale v USA je ve společnosti obrovské množství zbraní, jejichž většina je ale nejspíš (a asi i naštěstí) v rukách Trumpových podporovatelů, respektive odpůrců Deep state a těch progresivistických manýrů, kterými jsou USA v poslední době zaplavovány.

Pro USA by taková občanská válka byla tvrdá rána, ale pro ostatní svět by to paradoxně mohla být úleva, protože když bude mít Američan problémy sám se sebou, nebude mít kapacity na to rozesírat po světě suverénní státy.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Rudy Giuliani už se nechal slyšet, že mnohem horší než Watergate scandal, a že Bidenova kriminální rodina pracuje ve své zločinnosti už přes 30 let – s vědomím FBI!
Sdělil také, že materiály, které má teď i on k dispozici, bude pravidelně zveřejňovat, aby americká veřejnost se o tom také dozvěděla, co je to za kriply.
https://pandemic.warroom.org/2020/10/14/giuliani-biden-crime-family-has-operated-for-decades-fbi-and-sdny-have-known-about-it/

vojta
Návštěvník
vojta

A zase se musej všichni omluvit Zemanovi. Pořád ho obviňovali ze spolupráce s čínskými “komouši” a ono se zatím jedná o společnost, která financuje miláčka teplých židozednářů z pražské kavárny !

Jana
Návštěvník
Jana

Překlad článku jsem poslala kolegovi z USA. Odepsal mi, že zažili podobné s počítačm Weinera, a pak mi napsal “The whole country doesn’t read the NY Post. If the info doesn’t go viral it won’t affect the election”

mickeymouse
Návštěvník
mickeymouse

No tiez to vidim podobne. Ak je nenavist k Trumpovi silna spolu s tou masazou, tak nejaka kauzicka s Ukrajinou ani nikoho zaujimat nebude, ani nevedia, kde to je. Navyse to ani socialne siete nepustia von, takze neviem, aky dosah to mat bude.
Aj tak tie volby ako pisu aj dole nikto neuzna a pojde to do konfliktu, akych rozmerov je tazke si predstavit, ale amerika bude vo velkej krize. Ozyvaju sa tu vselijake hlasy, uz aj sa zdruzuju, ze je to podvod, mnoho lekarov, vedcov, zaloby, ale kde to budu zalovat? Ved tie sudy su ich, cely system je ich, mne to pride, ze sa ides stazovat na zleho susesa zlemu susedovi. No aku sancu mas uspiet?
Obcianskym, koordinovanym odporom, silnym, ale koho, ked vacsina ludi si mysli, ze spinava handra usita doma zo stareho tricka ich chrani pred smrtiacim virusom.
Len bastia tie medialne kraviny a sami nic, ziadny vyskum, len debilne memecka a degeneracia.

Asi som prilis negativny, ale skot mi to pride viac racionale, ako negaticne,
Ved uvidime, aj tak sme tu len v nejakej hre, smrti sa nebojim, skor ma stve, ze zijem v base neviem akej.

Jen tak
Návštěvník
Jen tak

Presne. To je jako kdyz Rude pravo melo v rubrice ze zahranici vzdycky neco ve smyslu: “Daily Worker” v Britanii ostre odsoudil, nebo uvedl ze…. Co uz ovsem cesky ctenar nevedel, ze Worker byl nejakej fanzin a jeste patrne prolezlej agentama MI5, kterej nikdo necetl, zatimco cela zeme hltala the Sun.

Jana
Návštěvník
Jana

Zde více ke kauze Benghazí / CIA whistleblower Parrot

https://www.bitchute.com/channel/lF6fSmlmHjKe/