Obvinění Andreje Babiše z trvajícího střetu zájmů je odvetou Berlína a Evropské...

Obvinění Andreje Babiše z trvajícího střetu zájmů je odvetou Berlína a Evropské komise za dramatický posun české zahraniční politiky od EU k americkému projektu Trojmoří! Americký ministr zahraničí volal Babišovi a vyjádřil mu podporu za vyhození Rosatomu z projektu dostavby Dukovan! Došlo na splnění prognózy Aeronetu, podpora obyvatel české vládě po likvidačních lockdownech je na historicky rekordním minimu, naopak podpora Evropské unii je na rekordním maximu! Globalisté dosáhli přesně toho, před čím jsme na Aeronetu varovali. Podařilo se jim vyvolat nenávist obyvatel vůči národní vládě, pomoc a záchranu vidí v Bruselu a v globalizační centrále!

Obvinění Andreje Babiše z trvajícího střetu zájmů je odvetou Berlína a Evropské komise za dramatický posun české zahraniční politiky od EU k americkému projektu Trojmoří! Americký ministr zahraničí volal Babišovi a vyjádřil mu podporu za vyhození Rosatomu z projektu dostavby Dukovan! Došlo na splnění prognózy Aeronetu, podpora obyvatel české vládě po likvidačních lockdownech je na historicky rekordním minimu, naopak podpora Evropské unii je na rekordním maximu! Globalisté dosáhli přesně toho, před čím jsme na Aeronetu varovali. Podařilo se jim vyvolat nenávist obyvatel vůči národní vládě, pomoc a záchranu vidí v Bruselu a v globalizační centrále!

Zhruba půl roku po mém varování před zavedením lockdownů v ČR došlo znovu na další vyplnění mé prognózy. Evropská agentura Eurobarometr provedla v minulých týdnech průzkum v celé Evropské unii, který ukázal děsivou realitu následků brutálního lockdownu a omezení prodejen, živností a volného pohybu v ČR od podzimu loňského roku do jara 2021. Podle tohoto průzkum [1] věří české vládě historicky nejméně obyvatel v EU, a to pouhých 19% obyvatel. A pozor, současně s tím dramaticky narostla důvěra českých občanů v tomto období v Evropskou unii, a to opravdu neuvěřitelně.

Zatímco minulý rok věřilo Evropské unii 39% českých obyvatel, letos je to neuvěřitelných 48% lidí, tedy prakticky rovná polovina. Za pouhý rok tak koronavirová opatření, která uplatňovala česká vláda na občanech, vedla k vybudování obrovské nenávisti obyvatel vůči své vlastní národní vládě, zatímco ta donedávna neschopná a nenáviděná EU je najednou šampionem a lidé se masivně přiklání na její stranu, věří více Bruselu než Praze. Pamatujete, co jsem psal a rovněž říkal na SVCS vloni ke konci roku, když jsem varoval, k čemu povedou lockdowny? No, a je to tady.

Donald Trump a Andrej Babiš

Na konci minulého roku jsem varoval, že lockdowny povedou ke schizofrenní situaci v populaci, kde národní vláda na podnět globalistů začne terorizovat vlastní obyvatelstvo, začne jej omezovat na pohybu, na lidských právech, na svobodách, a že to v důsledku nakonec povede k tomu, že lidé začnou na pomoc volat Evropskou unii a začnou více uznávat globální vládce v Bruselu než národní vládu, čímž dojde k destrukci národního procesu řízení.

Terorizované ovečky začnou volat o pomoc Brusel, začnou uznávat globální vládu EU a vlastní národní vládu budou nenávidět. Uběhlo půl roku a podívejte se na průzkum Eurobarometru. Je hotovo, vymalováno, přesně jak jsem varoval vloni v prosinci. Pouhých 19% lidí věří všem těm Babišům a Hamáčkům, a to pouhých 5 měsíců před podzimními volbami. Debakl Hnutí ANO bude katastrofální.

Andrej Babiš se chytil koncem minulého roku do pasti, nevzal si příklad z Viktora Orbána

A přitom Babiš se do této pasti chytil sám. Viktor Orbán tento trik globalistů odhalil už vloni na podzim, že žádné lockdowny nebudou, protože není debil. Muselo mu být jasné, k čemu by to vedlo, k vyvolání lidové nenávisti proti jeho vládě a vedlo by to k přimknutí obyvatel k Bruselu. Někdy si opravdu říkám, jestli je Andrej Babiš opravdu tak politicky naivní, že nezná tyto mocenské tance a nedokázal prokouknout hlavní účel lockdownů, tedy přesunutí důvěry obyvatel k EU na úkor národních vlád. Varoval jsme ho přitom už vloni na počátku prosince, že jestli nechce skončit v politice, musí přestat dělat kopance a nesmysle v národní politice, kdy jediným výsledkem teroru špejlí, testů a lockdownů bude nenávist lidí k vládě a o to větší příklon k Bruselu a EU.

Andrej Babiš v Bílém domě v březnu 2019 s Donaldem Trumpem

Podle všeho se ale zdá, že někdo Andreje Babiše drží pod krkem a nutí ho dělat tyto destrukční kroky proti jeho vůli a rozumu. Důsledky lockdownu, který trval od prosince až de facto do počátku května, budou mít katastrofální dopad na podzim u voleb. A to není pro Babiše vůbec to nejhorší. Celá Babišova vláda za 4 roky posunula českou zahraniční politika na obrovské míle a vzdálenosti od Evropské unie a Bruselu, tedy potažmo Berlína, k americkému projektu Trojmoří v Evropě.

Andrej Babiš vsadil veškerou moc a všechny karty na spolupráci s hroutící se velmocí za mořem, o které si myslí, že mu pomůže ochránit jeho zájmy v Evropě. Ne, nepomůže. Viděli jsme to přesně před týdnem, když Evropská komise zasadila Babišovi smrtelný úder rozhodnutím, že se nachází ve střetu zájmů i přesto, že převedl Agrofert do svěřenského fondu.

Antony Blinken pochválil Andreje Babiše za vyhození Rusů z Dukovan, tisková zpráva z USA se do ČR dostala náhodou

Brusel tak minulé pondělí zastřelil Andreje Babiše kulkou přímo do čela a vyslal tím vzkaz, že Brusel již s Andrejem Babišem definitivně nepočítá a na podzim nastoupí v ČR nová vláda, nově vybrané kádry z okolí liberálně-progresivistické a neokomunistické levicové fronty v ČR, na jejímž čele dlí Pirátská strana. Andrej Babiš proto v šoku zjistil, že nemá už v EU oporu, a proto včera v neděli proběhl telefonát mezi Andrejem Babišem a Antony Blinkenem, americkým ministrem zahraničí. A představte si, že Andrej Babiš to ani neoznámil, úplně náhodou se to zjistilo poté, co tiskový mluvčí amerického ministerstva Ned Price zavěsil na web tiskovou zprávu [2] v tomto znění:

Ministr zahraničí Antony J. Blinken dnes jednal s předsedou vlády České republiky Andrejem Babišem. Ministr Blinken zdůraznil solidaritu USA s Českou republikou v její odvážné reakci na podvratné a smrtící akce Ruska na českém území. Ministr Blinken a premiér Babiš se shodli na potřebě pokračovat v jednotě a rozhodnosti v reakci na destabilizující akce Ruska. Rozhodnutí české vlády vyloučit Rosatom z jaderného tendru v Dukovanech a dramaticky omezit přítomnost ruských zpravodajských služeb v Praze zvýšilo bezpečnost České republiky a Aliance NATO.

Toto strohé avšak naprosto jasné tiskové prohlášení amerického ministerstva zahraničí okamžitě dalo jasně najevo, že Česká vláda řídí svoji zahraniční politiku podle instrukcí a not z Bílého domu. A nemyslete si, že tyto telefonáty a notičky znepokojují jen české vlastence a občany.

Jedno Polsko už Berlínu v Evropě stačí, druhé v podobě ČR by už politicky nerozdýchalo, proto Babiš musí po volbách v ČR pryč

Úplně stejně znepokojují Babišovy kroky i Brusel a hlavně Berlín, který spatřuje příklon Prahy k Washingtonu jako vysoce nebezpečný proces, který ohrožuje německou národní a ekonomickou bezpečnost. Angela Merkel už minulý rok koncem léta pronesla ten výrok, že “Jedno Polsko nám v EU už bohatě stačí…” v reakci na kroky Babišovy vlády ve snaze neorganizovat nákupy vojenské techniky ve spolupráci s EU, ale nakupovat americké zbraně a helikoptéry přímo na základě bilaterálních dohod Prahy s USA. Není jasné, proč Andrej Babiš vsadil všechno ve své politické kariéře na chcípající kobylu v podobě USA, které se hroutí samy do sebe v neuvěřitelném chaosu a destrukci řídících procesů, a to nejen po ukradených volbách vloni v listopadu, protože ten proces začal v USA už mnohem dříve, pouze nebyl tak okatě vidět v amerických ulicích a městech.

Antony Blinken, ministr zahraničí USA

Logika věci by velela, že Andrej Babiš půjde na ruku Berlínu a Německu, protože má v této zemi významné ekonomické a podnikatelské zájmy s ohledem na Agrofert. Jenže, tento předpoklad se nepotvrdil a Babiš celé 4 roky dělal zahraniční politiku s cílem co největšího protichůdného tlaku proti Berlínu a jeho zájmům, a naopak s cílem co největší ochoty a spolupráce s americkými neocony, kteří usilují o vražení klínu mezi Berlín a Moskvu v Evropě, protože spojení Moskvy a Berlína by vedlo k zániku americké moci v Evropě. To vědí Američané už desítky let, že musí zabránit tomuto spojení za každou cenu, jinak v Evropě skončí.

Návštěvy Andreje Babiše v roce 2019 v Izraeli a poté hned v USA jsou zahaleny podivným tajemstvím

Proto si všimněte, jak Berlín usilovně tlačí na dostavbu Nord Stream 2, bez ohledu na ruské sankce, bez ohledu na všechny protiruské zpravodajské hry Američanů, tak tupě a nevěrohodně inscenované českými čučkaři a mediálními statisty v záloze, dokonce ani léčba údajně novičokem otráveného Alexeje Navalného v Berlíně nezmařila dostavbu plynovodu s Rusy. Američané jsou z toho na prášky a už neví, z čeho mají Rusy fiktivně obvinit, aby to donutilo Berlín zastavit účast na Nord Stream 2. Jenže, ono už nejde nic zastavovat.

Berlín se rozhodl po 2. sv. válce ukončit dominanci USA v Evropě a hledá Moskvu nejen jako surovinového partnera, ale i jako partnera v roli nástupce SSSR jako vítězné velmoci ve II. sv. válce. Proto si všimněte, že v kauze Vrbětic v té bizarní zpravodajské hře nakonec ruské diplomaty vyhostilo jen Česko, solidárně Slovensko, ale Německo hraje mrtvého brouka.

Andrej Babiš v únoru 2019 u Zdi nářků v Jeruzalémě

Andrej Babiš si nasadil v roce 2019 při návštěvě v Jeruzalémě jarmulku a hned poté odletěl do USA na návštěvu Bílého domu a Donalda Trumpa. Šéf BIS Michal Koudelka letěl spolu s ním, a zatímco Babiš rozdával úsměvy v Bílém domě, tak Michal Koudelka o pár desítek kilometrů dál v sídle Ústřední zpravodajské služby CIA v Langley ve Virginii přebíral z rukou ředitelky Giny Haspel zlatou medaili za “Skvělou spolupráci” s touto zpravodajskou agenturou. Mezi zpravodajci v ČR se od té doby šíří dokonce vtip, že ta Babišova cesta do USA byla jen maskírovka na odvedení pozornosti od cesty Michala Koudelky, který si přijel do Langley převzít jednak medaili, ale rovněž svazek notiček pro následující roky.

Proč Andrej Babiš jde tak moc a okatě na ruku americkým neoconům a CIA, i když to likviduje jeho politickou kariéru a dokonce i business?

Můžete to brát jako vtip, ale sami se zeptejte, jaké důsledky jsou pro ČR větší a podstatnější s odstupem času? Návštěva Babiše u Trumpa, nebo návštěva Koudelky u šéfky CIA? A když se nad tím zamyslíte, najednou vás smích přejde, protože to do sebe logicky zapadá. Rok 2019 kauza Koněv. Rok 2020 protiruská kauza Ricin odpálená v dubnu 2020 Bakalovým časopisem Respekt. Rok 2021 opět v dubnu a opět v Respektu protiruská kauza Vrbětice s Patem a Matem. A všechny 3 zpravodajské hry odpálené poté, co si šéf BIS v únoru 2019 převzal v Langley od CIA medaili za spolupráci. Chápeme spojení Bakalových médiích z bezpečnostních svodek docela jasně, známe úlohu Zdeňka Bakaly i Michala Koudelky, ale role Andreje Babiše v operacích CIA pořád nedává jakoby logický smysl.

Medaile šéfa BIS Michala Koudelky za spolupráci s americkou CIA

Disponuje CIA nějakým komprem na Babiše? Nějaké nahrávky z 80. let ohledně údajné spolupráce s StB? Nebo role dvojího agenta, který pracoval nejen pro StB, ale i pro CIA v 80. letech během svých pracovních pobytů v Maroku a v dalších zemích, kam ho vyslal PZO Petrimex? Proč by jinak Babiš likvidoval svoji politickou kariéru, de facto i podnikání Agrofertu, jenom aby vycházel vstříc Američanům z lásky k nim? To nedává u špičkového manažera Babiše naprosto žádný smysl. Pokud někdo toto dělá a likviduje svoji stranu a obchodní vztahy, tak to dělá buď za peníze, že dostal velmi značně zaplaceno, anebo je vydírán. A uplácení miliardáře mi nepřipadá zrovna reálná varianta. Takže, čím je Andrej Babiš podněcován k tak oddané a bezmezně poslušné spolupráci s Američany? To je záhada, která čeká na své rozklíčování.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Uzávěr
Návštěvník
Uzávěr

Dnes se ten Pirát točil na Primě u tých daní jako had. Nevěřil jsem mu ani jedno slovo. Se třesou na tý daně jak divý. Úkol zněl jasně.. zlikvidovat střední vrstvu .

Ocún
Návštěvník
Ocún

OT: Loď Akademik Cherskyi, pokládající potrubí NordStream2 se nečekaně po několika dnech ocitla u pobřeží ostrova Bornholm. Naproti ní pluje stejná loď Fortuna, pokládající potrubí z terminálu Greiswald, která se měla setkat s Akademikem někde na ose Bornholm-Štětínský záliv a tam provést podmořský svár a spojení obou potrubí. Obě lodě vysílají AIS, a obě aktuálně hlásí nulovou rychlost (0kn). Nevím co se děje, ale je to podezřelé, porucha, poškození na plavidle, nebo zas nějaké nesmyslné sankce? Akademik Cherskyi je tak cca 50nm mimo osu budoucího potrubí, u severovýchodního pobřeží Bornholmu, i s pravděpodobně doprovodnou nákladní lodí Ivan Sidorenko.

notornik
Návštěvník
notornik

Někde v předchozím příspěvku zde bylo řečeno, že ti ve vládě jsou idioti.

Promiňte, jestli to nedokážete vstřebat a jste slabší povahy, ale idioti jsme my, když jsme zadělaní strachy, nedokážeme si vyhrnout rukávy, neumíme se domluvit a co je od nás největší lumpárna, necháme si krást naše děti.

No tak nic, už bude zase večeře. Tak co, von to už za nás někdo nějak vyřeší.

— Probuďme se. —

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Opozice se snaží za každou cenu vyvolat předčasné volby po vyslovení nedůvěry vládě, které zřejmě brzy proběhne. Nové kauzy tomu nasvědčují. Havloidi chtějí vše. Teď nám sundají roušky, otevřou obchody, služby… tak mohli by jsme být “povolnější” a méně pozorní. A zrovna toho chtějí využít. Babiš a Hamáček už byli opotřebování a stali se ikonami nekompetentnosti a zla. Umělé kauzy s Ruským zasahováním taky rychle vychladnou v záplavě nových argumentů a skutečností. Proto ty kvalty a přímo hysterické mediální lynčování. Jakákoliv změna v “naší” židofašistické vládě bude jenom kosmetická úprava na ošálení gojímů a dočasné oživení polomrtvých nadějí v budoucnost.
Dokuď budou na důležitých rozhodujících místech sedět židé/Židé, žádná budoucnost nás nečeká. Naopak. Bude hůř.

PaVo
Návštěvník
PaVo

“Podařilo se jim vyvolat nenávist obyvatel vůči národní vládě, pomoc a záchranu vidí v Bruselu a v globalizační centrále!”

Tak tam je asi překlep, nemáme národní vládu , dal bych: ….vůči vládě, co vládne národu

A pokud vím, stále je víc lidí, co chtějí z EU pryč. Brusel si je teprve bude muset začít něčím libivým kupovat.

ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

pryč z EU a NATO

4info
Návštěvník
4info

BIDEN: “ANYBODY MAKING LESS THAN $400K A YEAR WILL NOT PAY A SINGLE PENNY IN TAXES”
https://www.bitchute.com/video/2bY8TEJx8vlg/

Ten kdo vydělává míň jak 400 000 UD$ ročně …
… (8,598,400.00 Kč) …
… nebude platit žádné daně!

Teda …
… jestli zase něco nezvoral 🙂

To vystěhovávání lidí z domovů kvůli dluhům …
… a exekuce nemovitostí Židama …
… to už zakázal?

Ale strašně huhlá …
… moc tomu nerozumím …
… možná tam bude nějaké “ale”, “když”, … 😐

Asi je to jen dočasně …
… nebo je to jen pro Ocejchované vakcínou?

JUDr. ФСБ
Návštěvník
JUDr. ФСБ

Špičkový manažer StB BUREŠ? Ale no-tak hoši! Velký důraz se u manažera klade na jeho formální a neformální autoritu. Je důležité, aby obě autority spolu korespondovaly. Neformální autorita závisí na znalostech, dovednostech, výši odborného vzdělání. Dále je ovlivněna pracovní morálkou, vztahem ke spolupracovníkům a také jeho vlastnostmi – poctivost, důslednost … každý manažer by měl mít schopnost komunikovat. On neumí ani mluvit ČESKY, natož psát!

Stačí zveřejnit „jeho“ bankovní účty ve Švajcu (CIA) a je v řiti! Babiš mladší je KLÍČ: hovořil o „pseudonemoci“ a odmítl, že by musel kvůli ní být pod „neustálým dozorem“ … švýcarské občanství. Štefan Babiš jako poradce při OSN v Ženevě. Babiš mladší díky tomu vystudoval tamní gymnázium. AGROFERT spoluzakládal BUREŠ krátce po rozpadu Československa v roce 1993. Po odchodu z bratislavské společnosti Petrimex o dva roky později „zajistil peníze“ na rozvoj firmy díky kontaktům ve ŠVÝ-CAR-SKU (německy Schweizerische Eidgenossenschaft, francouzsky Confédération suisse, italsky Confederazione Svizzera, rétorománsky Confederaziun svizra, latinsky Confoederatio Helvetica), je vnitrozemský stát ve střední Evropě.

ŠVÝ-CAR-SKO: je členem Rady Evropy, OSN, EFTA, OECD a WTO a součástí schengenského prostoru. Je tradičně sídlem řady mezinárodních institucí – Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, Mezinárodní červený kříž, Lékaři bez hranic, Evropská vysílací unie, YMCA, Světová obchodní organizace, Světové (SCHWAB) ekonomické fórum, UEFA, FIFA, Mezinárodní olympijský výbor a mnohé další. Neutralita není zadarmo. Nacisté našli místo, kam uložit své zlato. Navíc tudy posílali celé vlaky zbraní do Itálie. Na druhé straně tehdejší švýcarská vláda v tichosti vedla rozhovory s Francií, v Bernu působili i spojenečtí AGENTI: Švýcarsko je (Crypto) zemí, která mimo jiné umožnila Spojeným státům prosazovat jejich zájmy na Blízkém východě po třicet let. Je to totiž země, která prodala Íránu upravené šifrovací stroje, které nesou označení „Made in Switzerland“, aby ho mohl Washington odposlouchávat. Oni NWO-S/ZION řídí COVID PANDEMIC & THE GREAT RESET!

S pozdravem, СПЕЦНАЗ ФСБ РОССИИ!
comment image

PaVo
Návštěvník
PaVo

Dobrý postřeh, nepochybuji, že máš přehled o Švajcu i za II. světové války, nikdy nebyla vláda v této zemi neutrální, to se jen předhodilo k sežrání lidstvu. Co všechno bylo a je ukryto ve skalách, lidi by žasli.

Mila
Návštěvník
Mila

Doktore, už se dočkáte,dokonalí piráti už nezadržitelně směřují k vítězství v budoucích volbách,s programem antibabiš.nic jiného nemelou,museli se spojit jak gangsteři aby se dostali ke korytům,tak moc po nich touží.vlastne nás zachraňují, měli bychom jim poděkovat.
co se vám vybaví když se řekne pirát??? mě někdo koho nechci potkat,tihle to mají hrdě v názvu strany.babis není bůhví co,ale toto?????!!!! uvidíme jakou budete zpívat za rok.
2.nejen naši zemědělci pobírají dotace,ti západní ještě vyšší, potřebují to tu jen zlikvidovat a vykrást,v bruseli se smějí takovým pitomcum.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

15letý chlapec zemřel na infarkt dva dny po podání vakcíny Pfizer, neměl žádnou historii alergických reakcí.
https://www.globalresearch.ca/15-year-old-boy-dies-heart-attack-two-days-after-taking-pfizer-vaccine-had-no-history-allergic-reactions/5744178
Nám ti dobytkové také chtějí očkovat děti…

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Ještě větší dobytkové jsou rodiče, co svoje děti nechají tím židovským záhadným svinstvem očkovat.

angel
Návštěvník
angel

dobytek a bestiální zrůda je každý , kdo si přisvojí právo rozhodnout za člena rodiny , psychicky ho zterorisuje , citově vydírá , zmanipuluje a nakonec vydeptaného odvleče katovi pod vakcinační jehlu – viz. zde nedávný pláč přispěvatele nad kritickým zdravotním stavem maminky po 2. dávce vakcíny , když se ji ,, rozhodl dát vakcinovat !!! ,, … za vraždu matky by ve zdravé společnosti následovala poprava … nejlépe veřejná !

psát o ,, rodičích ,, vakcinujících své děti nebudu .. tolik vulgarismů a kleteb neznám ani já …

ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

včera jsem slyšel řev dítěte ze střediska vakcinace až na ulici, otec na ně klečel…
šel jsem se tam podídat, že mě vyhodili bylo jasné…

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Sme už dosť viac ako rok v tomto sionistami rozbehnutom svinstve. Tzn. už bolo veľmi, ale veľmi veľa príležitostí satanizmu sa vzoprieť. A výsledok ich využitia vidíme všetci okolo seba, max. 10% proti 90%. A to som ešte zrejme véééľký optimista.
A na vine sú „ti dobytkové“? Hm …

Iste, pri takejto úvahe by sa tých 10% nemalo vzoprieť tomu 1%, ale tým 90%. A s týmto aj samozrejme to 1% počíta. Resp. má moc dobre vymyslené, ako vrátiť úder. Ale žiaľ, čísla nepustia a takto to na tejto planéte je. Kdepak ti dobytkové … Vitajte v realite a zoznámte sa s Homo Sapiens Sapiens.

Jak pravil p. B. Stejskal: „Furt to čteš, furt to čteš! Kdejaká vražda, totók, znásilnení … únose. A kde sa to rodí? V porodnici.“
https://www.youtube.com/watch?v=7W7oZpJi1_U

4info
Návštěvník
4info

Doctors warn of possible transmission of the spike protein created by the injected mRNA to unvaccinated people
Lékaři varují před možným přenosem spike proteinu vytvořeného injektovanou mRNA na neočkované osoby
https://greatreject.org/transmission-of-spike-protein-by-the-injected/

Asi celkem srozumitelný popis mechanismu fungování toho “spike proteinu” a “vakcinační zbraně” 😐