Objevitel viru HIV a držitel Nobelovy ceny za medicínu vyhodil do povětří...

Objevitel viru HIV a držitel Nobelovy ceny za medicínu vyhodil do povětří všechny teorie o Coronaviru, podle jeho výzkumu obsahuje SARS-Cov-2 sekvence HIV viru, které někdo vpravil pomocí molekulárních nástrojů v laboratoři do těla Coronaviru! Podle jeho názoru se Čína pokoušela vytvořit vakcínu proti nemoci AIDS a něco se asi pokazilo a experimentální virus unikl! Prohlášení držitele Nobelovy ceny přišlo vzápětí poté, co Donald Trump obvinil Čínu, že vyrobila Coronavirus ve své Národní referenční laboratoři pro biologický výzkum ve Wuhanu! Padouch křičí chyťte padoucha? Vrtění ampulkou a odvádění pozornosti od průseru v laboratoři Fort Detrick v Marylandu?

Objevitel viru HIV a držitel Nobelovy ceny za medicínu vyhodil do povětří všechny teorie o Coronaviru, podle jeho výzkumu obsahuje SARS-Cov-2 sekvence HIV viru, které někdo vpravil pomocí molekulárních nástrojů v laboratoři do těla Coronaviru! Podle jeho názoru se Čína pokoušela vytvořit vakcínu proti nemoci AIDS a něco se asi pokazilo a experimentální virus unikl! Prohlášení držitele Nobelovy ceny přišlo vzápětí poté, co Donald Trump obvinil Čínu, že vyrobila Coronavirus ve své Národní referenční laboratoři pro biologický výzkum ve Wuhanu! Padouch křičí chyťte padoucha? Vrtění ampulkou a odvádění pozornosti od průseru v laboratoři Fort Detrick v Marylandu?

Obskurní a nekonečná komedie o původu a vzniku Coronaviru nebere konce a do hry se dostávají nejtěžší váhy ve své profesní kategorii a přitom Aeronet o tom, že Coronavirus zřejmě pochází z laboratoře, psal už před čtvrt rokem v lednu. Před třemi týdny se američtí vědci pokoušeli v časopisu Nature Medicine prokázat [1], že Coronavirus má přirozený a přírodní původ, ale tato studie je dnes už oficiálně mrtvá. Americká administrativa na pokyn Donalda Trumpa a na podnět [2] ministra zahraničí Mikea Pompea začala ve středu prověřovat, jestli Coronavirus nepochází z čínské Národní referenční laboratoře ve Wuhanu. Až dosud americká vláda tvrdila, že Coronavirus má přírodní původ a teorie o laboratorním původu považovala za hoaxy.

Luc Montagnier: “Genom SARS-Cov-2 obsahuje sekvence HIV”

Jenže, jakmile čínské ministerstvo zahraničí začalo v posledních týdnech tlačit na USA, aby odhalily svého pacienta 0 a vysvětlily, co se stalo v americké vojenské laboratoři Fort Detrick, která byla od léta 2019 do dubna 2020 zavřená kvůli havárii [3] čističky odpadních vod z laboratoří, tak v tom okamžiku americká vláda změnila narativ a taktiku a v tu ránu najednou americká vláda vyšetřuje, jestli Coronavirus nepochází z čínské laboratoře ve Wuhanu. Je to obrana protiútokem. To ne my, ale Čína! Prezident Donald Trump to oznámil tuto středu, že americké tajné služby mají důvodné podezření, že Coronavirus unikl z referenční laboratoře ve Wuhanu. A hned následující den, včera ve čtvrtek, přišel další šok.

Aeronet psal o spojitosti s HIV virem před týdnem, nyní to potvrdil i nositel Nobelovy ceny

Francouzský virolog Dr. Luc Montagnier, který v roce 2008 obdržel Nobelovu cenu za medicínu, publikoval ve čtvrtek výbušné prohlášení [4], které znovu potvrzuje informace Aeronetu z článku [5] z minulého týdne, kde jsme přinesli informace o tom, že Coronavirus je podezřele podobný svým chováním s některými viry z rodiny Lentavirů, mezi které patří právě virus HIV, který způsobuje nemoc AIDS. Uběhlo 10 dní a je to tady znovu, ale tentokrát to netvrdí jenom pan VK, ale přímo Dr. Luc Montagnier, který ve čtvrtek uvedl, že podle jeho výzkumu Coronavirus obsahuje sekvence viru HIV, které se tam ale nemohli dostat přirozenou mutací, ani přenosem z člověka, že by se jednalo o Coronavirus, který napadl člověka s virem HIV a Coronavirus by potom od HIV převzal některé sekvence.

Dr. Luc Montagnier

Toto podle Dr. Luc Montagniera není možné, protože změny ve viru se nachází v jiné části, než která přirozeně mutuje. Tím de facto Dr. Luc Montagnier potvrzuje výroky české molekulární bioložky Soni Pekové. A podle Dr Luc Montagniera tyto změny v řídící části viru musely být změněny v laboratoři a někdo musel sekvence z viru HIV přenést do řídící části Coronaviru za použití molekulárních nástrojů v laboratoři. Tohle není tvrzení alternativy, to je tvrzení držitele Nobelovy ceny a objevitele viru HIV z roku 1983. Podívejme se, co Dr. Luc Montagnier uvedl [6] pro francouzský server Pourqui Docteur.

Dr. Luc Montagnier: Coronavirus obsahuje sekvence HIV a unikl Číňanům při výzkumu vakcíny na AIDS

Na rozdíl od příběhu, který tlačí hlavní proud, že virus COVID 19 byl výsledkem přirozené mutace a že byl přenášen na lidi z netopýrů pomocí pangolinů, Dr. Luc Montagnier muž, který objevil virus HIV zpět v roce 1983, nesouhlasí a říká, že virus byl vytvořen člověkem. Profesor Luc Montagnier, držitel Nobelovy ceny za medicínu za rok 2008, tvrdí, že SARS-CoV-2 je manipulovaný virus, který byl náhodně vypuštěn z laboratoře v čínském Wuhanu. Čínští vědci prý použili koronaviry při své práci na vývoji vakcíny proti AIDS. Uvádí, že fragmenty viru HIV byly nalezeny v genomu SARS-CoV-2.

“Věděli jsme, že čínská verze toho, jak se objevil koronavirus, je stále více pod útokem, ale zde je teze, která vypráví úplně jiný příběh o pandemii Covid-19, která je již zodpovědná za více než 110 000 úmrtí na celém světě.” Podle profesora Luc Montagniera, nositele Nobelovy ceny za medicínu v roce 2008 za „objevení“ HIV jako příčiny epidemie AIDS, spolu s Françoise Barré-Sinoussim, je SARS-CoV-2 virus, který byl zmanipulován a náhodně vypuštěn z laboratoře v čínském Wuhanu v posledním čtvrtletí roku 2019. Podle profesora Montagniera se tato laboratoř, která je známa svou prací na koronavirech, pokusila použít jeden z těchto virů jako přenosový vektor pro HIV při hledání vakcíny proti AIDS!

Národní referenční biologická laboratoř ve Wuhanu

“S mým kolegou, bio-matematikem Jean-Claude Perezem, jsme pečlivě analyzovali popis genomu tohoto viru RNA,” vysvětluje Luc Montagnier v rozhovor s Dr. Jean-François Lemoine při každodenním podcastu v Pourquoi Docteur a dodává, že ostatní tuto cestu již prozkoumali: “Indičtí vědci se již pokusili zveřejnit výsledky analýz, které ukázaly, že tento genom koronaviru obsahoval sekvence jiného viru, konkrétně viru HIV (virus AIDS), ale byli nuceni stáhnout svá zjištění, protože nátlak z hlavního vědeckého proudu byl příliš velký, aby se nerozšířila ve světě panika, že Coronavirus má něco společného s virem HIV.”

Jean-François Lemoine v odpovědi na náročnou otázku usoudil, že vyšetřovaný koronavirus může pocházet od pacienta, který je již jinak infikován virem HIV. Jenže názor Montaignera je jiný. “Ne,” říká Luc Montagnier, “aby bylo možné do tohoto genomu vložit sekvenci HIV, jsou zapotřebí molekulární nástroje, což lze provést pouze v laboratoři.” Podle nositele Nobelovy ceny za medicínu z roku 2008 by byla věrohodným vysvětlením nehoda v laboratořích ve Wuhanu. Dodal také, že účelem této práce bylo hledání vakcíny proti AIDS. V každém případě má tato práce, obhajovaná profesorem Luc Montagnierem, pozitivní obrat. Podle něj jsou pozměněné prvky tohoto viru postupně odstraněny mutacemi viru, protože se šíří: „Příroda nepřijímá žádné molekulární drcení, odstraní tyto nepřirozené změny, a to i když se nic neděje, věci se zlepší, ale bohužel až po mnoha úmrtích.“ Luc Montagnier dodal, že pomocí rušení těchto vln šíření viru bychom tyto sekvence mohli odstranit a v důsledku toho zastavit pandemii.

Ve středu Trump a Pompeo oznamují, že zahájili vyšetřování Číny pro únik Coronaviru z laboratoře ve Wuhanu, ve čtvrtek jejich výrok podporuje nositel Nobelovy ceny za objev HIV

Pouhý den poté, co Donald Trump a Mike Pompeo oznámili, že začali vyšetřovat Čínu, jestli Coronavirus neunikl z čínské laboratoře ve Wuhanu, tak nositel Nobelovy ceny za medicínu a objevitel viru HIV poznává “své dítě” v podobě viru HIV a jeho sekvencích importovaných laboratorně do struktur Coronaviru, a to přesně tak, jak tvrdila [7] už před dvěma týdny Soňa Peková, molekulární bioložka. Takže, máme tady dvě teorie a máme si vybrat. Podle Donalda Trumpa, Mikea Pompea a nyní i podle nositele Nobelovy ceny za medicínu a objevitele viru HIV stojí za původem viru čínská laboratoř ve Wuhanu. Naopak, podle čínské vlády pochází Coronavirus z americké vojenské laboratoře Fort Detrick v Marylandu, kde od roku 2018 až do léta 2019 nefungovala čistička odpadních vod z laboratoří BSL-4 a američtí vojáci nemoc ve skutečnosti zatáhli do Wuhanu při Světových vojenských hrách v říjnu 2019.

Mike Pompeo a Donald Trump oznamují zahájení vyšetřování Číny a úniku Coronaviru z laboratoře ve Wuhanu.

Když to v červenci 2019 zjistila CDC, tak laboratoře nechala zavřít, a ty byly otevřeny až nyní počátkem dubna 2020. A již 7. dubna Fort Detrick oznámil, že laboratoře začnou testovat kandidátní vakcínu proti Coronaviru. Více v článku zde. O vakcíně si ale Čína a čínská laboratoř ve Wuhanu může nechat jenom zdát. Takže, jaké teorii budeme věřit? Pokud by Číňané ve Wuhanu manipulovali s virem HIV a s Coronaviry, opravdu by neznali vakcínu? Zásadou těchto laboratoří je znalost charakteristik viru, a mít protilátky pro personál, pokud by došlo ke kontaminaci. Jak je možné, že laboratoře Fort Detrick v Marylandu poté, co byly zavřené tři čtvrtě roku, jsou schopny přijít a zahájit testování kandidátní vakcíny proti Coronaviru po pouhých 7 dnech od znovuotevření laboratoří?

Dvě teorie, ale ve výsledku platí, že je to americká laboratoř Fort Detrick, která po 7 dnech od znovuotevření začala překvapivě testovat vakcínu proti Coronaviru, když tři čtvrtě roku byla laboratoř zavřená

Jak je možné, že ve středu Donald Trump a nejvyšší neocon v americké vládě, bývalý šéf CIA a dnešní ministr zahraničí, Mike Pompeo oznámí, že zahajují vyšetřování Číny kvůli úniku viru z laboratoře ve Wuhanu, a hned druhý den se ozve držitel Nobelovy ceny za objev HIV a potvrdí tvrzení Donalda Trumpa a Mikea Pompea? Můžete věřit na náhody, časové souhry náhod, ale já tomu nevěřím. Výroky Dr. Luc Montagniera přišly přesně v pravou chvíli kvůli tomu, aby podpořily výroky Donalda Trumpa a Mikea Pompea o den dříve, aby jejich výrokům poskytly kredibilitu ze strany nositele Nobelovy ceny.

Virové laboratoře americké armády ve Fort Detrick, MD.

Ještě do středy byl laboratorní původ Coronaviru hoaxem a konspirací Aeronetu, jak napsal jistý český umanutý “manipulátor” na svém webu a hle… od středy už to není hoax, ani konspirace, ale oficiální postoj Bílého domu, oficiální tvrzení Donalda Trumpa a ministra zahraničí Mikea Pompea, a dokonce je to už oficiální postoj držitele Nobelovy ceny za medicínu a uznávaného objevitele viru HIV. Dámy a pánové, kdo z vás to má? Včera konspirace pana VK, dnes oficiální tvrzení americké vlády a virologa s Nobelovkou v kapse. Jaký je rozdíl mezi konspirací a realitou? Asi tak dva až tři měsíce. A v případě toho HIV viru a podobnosti v Coronaviru, asi tak týden nebo 10 dní. Chucpe? Chucpe!

Nejen o tomto převratném tvrzení francouzského virologa budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na vlnách Svobodného vysílače CS, probereme aktuální situaci a události za uplynulý týden z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kvakin
Návštěvník
kvakin

Zdravim. Jen me napadlo jestli to neni virus, ale ovlineni buněk v těle vysílači mobilních telefonů
nebo satelity, aby se začaly buňky chovat jako virus. To pokryti najednou celého sveta virem je podivné. Umělá inteligence je schopna zaměřit každého z nás a vyřadit nás a řekne se, že to byl covid:)

bolen
Návštěvník
bolen

A to ještě mike pompeo stih napadnout chakery kdoví odkud,že virujou nemocnice v čr.Asi jako šteernberk na 130%ne

Anar
Návštěvník
Anar

Dobrý článek.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Mrdky americky.. taky mate spojence leda piču z osla..
Na čase vykopat je z planety..! Lurvy kurwy ktery kvuli 18% ztrate (cina ukousla) na vlastnim trhu.. Tam MRDKY použijou derivat HIV a pomalu utopi svet ve vlastnich plicich..

r.m.
Návštěvník
r.m.

Je to běžně používaná metoda, nic speciálního. Ale důkaz laboratorní manipulace jak hrom.
Lentivirový vektor v genové terapii – Lentiviral vector in gene therapy…
https://cs.qwe.wiki/wiki/Lentiviral_vector_in_gene_therapy
Lentiviry jako nástroj transgeneze u hospodářských zvířat…Béééé
https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/130201640

Lentivirový vektor (přenašeč) rLVUbi-LifeAct-TagGFP2 – KRD
https://shop.krd.cz/products/lentivirovy-vektor-rlvubi-lifeact-taggfp2/
Aktinový marker používaný k vizualizaci F-aktinu v živých buňkách po lentivirové transdukci… Cena s DPH: 35 364,67 Kč

Lentivirové reportérové systémy jako nástroj pro testování účinku potenciálních protinádorových léčiv in vitro
https://theses.cz/id/0d069u/Kateina_karabellov_Bakalsk_prce.pdf

a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

prepojenia gates, clinton, rumsfeld, … s rodinami cinskych komunistickych pohlavarov cez biznis a nadnarodne spolky, who, unitaid,…
podporovane sorosovymi investiciami.
us farma konglomeraty, cinske farma konglomeraty, francuzske farma konglomeraty, …
usa gilead spolupraca s cinskym wuxi a francuzskym merieux pri budovani laboratorii, studiu a vytvarani novych koronavirusov.
remdesivir od gilead sciences patentovany v cine wuhanskym institutom virologie.
….

https://libertyunyielding.com/2020/04/05/as-each-thread-of-the-wuhan-coronavirus-link-is-pulled-coincidences-mount-or-it-doesnt-seem-to-be-soros-but-you-can-see-him-from-here
http://graphics.thomsonreuters.com/14/03/CHINA-PRINCELING.pdf
https://greatgameindia.com/coronavirus-deep-state-unitaid-gilead-sciences-wuxi-apptech/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Já jen nechápu, že článek se opírá o vědce – “držitele Nobelovy ceny”, když zde na AEN mnohokrát, během let, zaznělo jasně, že “Nobelovky” jsou JEJICH ocenění – že si je Soudruzi dávají mezi sebou “za zásluhy” (viz Obama – bez dalšího komentáře)… 😉

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

není důležité o CO se to opírá , ale jestli se TO hodí do krámu 🙂
účel světí prostředky ….
Ty to neděláš?
🙂
Představ si, že nějaký nobelista, dejme tomu, prohlásí, že Země je placatá … no a ty , jakožto odpůrce nobelovek, ALE zastánce plochosti… uděláš co?
Řekneš si… hmmm…. nobelista je jejich agent… tedy Země není plochá?
To asi ne… takže , nebudeš ho citovat??? …. to asi ne… takže ….
To máš jako Buzz Aldrin… řekl něco jako že nebyli na můůnu a ty to tady porád cituješ… OK ale není on ten aldrina agent? Jako kozonaut by měl bejt… dokonce i kdyby nebyl… on to věděl celo tu dobu a MLČEL… takže jaká “morální” autorita ON je?
Nula… Zero… je jejich jako krááva… a cituješ ho.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

To je jednoduchý,
Buzz napřed (jako každej chlap) rád načechral Ego (Astronaut!!!) a napěchoval šrajtofli /(za mlčení.
Pak ho to tížilo (asi má zbytky svědomí 😉 ), a začal chlastat 1. ligu,
a pak novináři, který chtěl, aby mu přísahal na Bibli, že byl na Měsíci, rozbil hubu,
a pak malé, osmileté Zoe na její zvědavou a čistou otázku nedokázal už lhát … 😉
Také je důležitým momentem, že u vesla je Donny, a ne Bush-Clinton klika, která to divadlo podporovala, a Donny z něho udělal kosmického poradce – protože ví, že on ví, a cítí správně. 😉
Každý může prohlédnout, one day … 😉

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

No, a tak asi i ten nobelista , co ho cituje pán veka, prozřel 🙂
vida malou nevinnou Zoe…
a velmi správně 🙂 označil činnu za říši ZLA 🙂
Navíc je to Ital… a ti nelžou 🙂
kurwa to je zase smajlíků… to neprojde 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hafáček
kdyby čína byla říše zla , tak co by pak byla ta banda židofašistických parchantů z USA? Čína je vedle nich zemí která předvedla , že rozumná směsice kapitalismu a socialistického centrálního řízení, se zachováním klíčových odvětví ,energetiky, bankovnictví, vody a surovin ve vlastnictví státu hravě poráží ekonomicky předpotopní kapitalismus a proto je solí v očích židofašistických parchantů. A navíc si ti šašci musí každoročně půjčovat od číny 2 biliony dolarů aby přežili. Jenže teď jim to čína zatrhla, protože nebude půjčovat hajzlům kteří do ní stále ryjí a zcela nesmyslně “uvalují sankce” a navíc už dávno nemají z čeho dluhy splácet. Bez číny by USA dávno neexistovaly.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
potřeboval se logicky zajistit na stáří a tak držel basu než byl za vodou. Ostatně v takových případech se podepisuje tak zvaná “držhuba” na určité období, tedy mlčenlivost která je podmíněná tak aby si dotyčný rozmyslel v tom období ji porušit. Ostatně v době, kdy on přiznal,že na měsíci nikdy nebyli to už celý svět věděl a ta jejich šaškárna byla i vědecky vyvrácena.
Ostatně nebyl sám, přiznal se i režisér té holyvůdské opičárny a přes ně popsal jak to bylo natočeno a narafičeno tak, že ani v tom “řídícím středisku” nevěděli, že přes satelit hovoří s “kosmonauty” kteří sedí na
zemi v izolaci a čekají až budou z letadla shozeni s přistávacím modulem na padácích aby si užili vítání z “kosmu”.

Radek
Návštěvník
Radek

Zvědavá matka
comment imagecomment image
Svobodní zednáři jsou vázáni slibem mlčení, proto skoro všichni američtí astronauti byli svobodní zednáři, aby ten mamutí podvod zůstal utajen. Ti, kteří nechtěli mlčet měli nehodu. Jako tady ten pán:comment image
https://www.matrix-2001.cz/clanek/1967-prvni-kosmicka-vrazda-11080
Buzz Aldrin měl v té době zasvěcení 32. stupně skotského ritu z lóže Montclair v New Jersey. Podle zednářů měl sebou vlajku se znakem skotského ritu, kterou zasadil na Měsíci. Podle mě se to nestalo a Apollo 11 se dostalo jen na nízkou orbitu v maximální vzdálenosti do 800 km od Země, kde ještě není tak tvrdá radiace od Van Allenových pásů. https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Van_Allenovy_p%C3%A1sy V tomto se neshoduju s VK nebo Chvátalem. Chvátal si myslí, že měli na palubě olověné sarkofágy, ale to je nesmysl, protože na to tam není místo. Už jsem o tom tady psal. Pokud se podíváte na video z novinek tak musí být každému jasné, že Apollo nemělo žádnou ochranu proti tvrdé radiaci, které by mohlo být dosaženo jen tím, že by měla plášť z betonu, olova nebo sloupcem vody mezi vnitřním a vnějším pláštěm, který by snížil dopad radiace. Kdo viděl seriál Černobyl, tak ví jak dopadli soudruzi, když poslali k odkrytému jádru robota bez dostačné radiační ochrany. comment imagecomment image?
Toto je ta vlajka, kterou měl mít Aldrin u sebe, nicméně po návratu na Zem byl povýšen na 33.stupeň. Odvedl dobrou práci jako jediný z posádky neměl problém lhát narozdíl od Armstronga, který nebyl zednář, i když jeho otec byl.
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/lide-mohou-v-praze-nahlednout-do-makety-lunarniho-modulu-apolla-11-40290477
http://www.osel.cz/4063-jak-prezit-ve-vesmiru-se-zarenim.htmlcomment imagecomment image
Zde je seznam astronautů, kteří jsou zednáři a z jaké lóže jsou: https://freemasonry.bcy.ca/biography/spacemason/comment imagecomment image
Freemasons in space
https://youtu.be/Pbih2keHVlgcomment image
Vtipné je, když jsem to sem ukládal, tak jsem musel zadat heslo RITED 😎

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Radek
Nic není náhoda 😉

Tady Trump ve slavném videu s Buzzem:
https://youtu.be/jOKbkxREPMc
min 8 : Buzz je skvělej kamarád..
min. 9: A poletíme zase na Měsíc! Už jsme tam dlouho nebyli!
A poletíme i na Mars.. a dál! …
min 10: Co ty na to Buzz?
Buzz: … Jako okolo ??
Trump: Jo, okolo … takhle okoloooo…, no jo, už je to dlouho, že? Už si to nepamatuješ… 😉

A zde ti, co “nepřežili” katastrofu/explozi raketoplánu Apollo po startu, a v USA z toho měli národní smutek … a dnes vesele učí, nebo dělají pojišťovací agenty… 😉
https://youtu.be/FtYzN81PWYk
Je to stejný divadlo, jako corona … kdo ví, co se právě děje za tou corona oponou..?

Z leaknutých dokumentů jen jedna info pro ilustraci – že Soudruzi mají v plánu The “COVID” divadlo zatím! na 18 měsíců (1,5 roku!)/str. 4/, a i zbytek stojí za přečtení..
https://int.nyt.com/data/documenthelper/6819-covid-19-response-plan/d367f758bec47cad361f/optimized/full.pdf#page=1

Radek
Návštěvník
Radek

Samozřejmě máte pravdu. Vtipné video je také s Trumpem, když v roce 2017 volal na ISS a ocenil jaký je to skvělý podvod (podvědomí dělá divy) :
https://youtu.be/JqIccqZeNJ4
Mimochodem, ten Radek, který si z vás lehce utahoval kvůli Putinovi, jsem nebyl já. Na Aeronetu je ta duplicita poměrně častá dva jarynové, dva MiK apod.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Radek
Jj, to video je dobry, zvlast v min 5:05 😉

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Radek
Odpovedela jsem Vam vcera, ale zase to zmizlo … 🙁
… jako i moje dalsi …
Prestava me to uz bavit, protoze na ztraty casu nemam cas.
Zdravim.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hafáček
mluvíš o tom sice poněkud zmateně, nicméně lze vyrozumet, že i ty chceš říci,že nobelovka není žádnou zárukou autority či odbornosti. V posledních letech byla opravdu ta cena naprosto zprofanovaná a dostali ji zcela nepochopitelně takoví šašci,že člověk žasl. Třeba nobelovku za
mír obdrželi v podstatě váleční zločinci a teroristé.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
Nobelova cena je posledních cca 30 let naproisto zprofanovaná. Dostávali ji takoví parchanti a škudci lidstva , kteří si zasloužili spíše minimálně doživotí.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Pro jistotu zavřít.

Vladimíru
Návštěvník
Vladimíru

Shocking Report Shows Half The Homeless At Boston Shelter Tested Positive For COVID-19: And None Had Symptoms

https://www.zerohedge.com/geopolitical/shocking-report-shows-half-homeless-boston-shelter-tested-positive-covid-19-and-none

DDD
Návštěvník
DDD

No vida, stačí být celý den venku na sluníčku/denním světle a mít tak dostatek vitamínu D 😀

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

O ničem, páč se autor odvolává na nějakou studii, žádné jméno, nic, ale tvrdí, že počet případů onemocnění je o 50 až 80 procent vyšší. Jak na to přišel?

To jsou takoví ubožáci, co se chtějí zviditelnit tím, že přinesou šokující zprávy, ale solidní podklad nikde.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

pvoda
třeba mají svůj mozek a logiku, a pak i svůj názor/pohled,
a nemusí jez citovat a zdrojovat …
Ověřit si cokoliv je dnes snadné. 😉

net
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

net
to je nic proti tomku až opravdu naserou rusy. A že se o to snaží hodně.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

hovinky mohou jít se svými zprávami domů, tj. do řiti. Hory mrtvol?

Jedymedia už převzala hollywodskou taktiku a pojedou a pojedou a pojedou horory.

Pláč a nářek ze strachu, to ano, ale hory mrtvol v nemocnicích nejsou ani po ulicích nejsou.