Obchodní centra v USA jsou v tichosti přestavována na detenční tábory. Příprava...

Obchodní centra v USA jsou v tichosti přestavována na detenční tábory. Příprava na ekonomický kolaps země nebo násilnou implementaci NWO v USA?

Obchodní centra v USA jsou v tichosti přestavována na detenční tábory. Příprava na ekonomický kolaps země nebo násilnou implementaci NWO v USA?

Ačkoliv se zdá, že největší problém pro naše okolí je přistěhovalecká vlna, stále se snažíme sledovat některé zvláštnosti v USA a hledáme mezi nimi možné souvislosti. V minulém pozorování jsme se věnovali novému urbanistickému plánu America 2050 [1], který má za cíl vybudování obrovských aglomerací, a tím de facto přesun obyvatel z amerického venkova do měst, a opírají se  o fakta ze společnosti Deagel, která předpovídá snížení obyvatel z 316 miliónů na 69 miliónů, tedy o více než 70%. Tato předpověď je samozřejmě děsivá a nakolik tomuto údaji lze věřit nebo ne, je na každém z nás. Na druhou stranu to vypadá, že Deagel své předpovědi vydává ze solidního titulu. Deagel totiž spadá pod CIA a je světovým dealerem zbraní a vojenské inteligence. A kromě toho vydává světové odhady vývoje populace v jednotlivých státech pro následující dekády. Je to zajímavé a trochu děsivé spojení.

Fotografie vlaku s technikou zachyceným v Oklahomě

Konspirativně jsem na chvíli uvěřil statistice snížení populace v Americe a tedy faktu, že k němu musí dojít nějakou vojenskou či přírodní katastrofou, přičemž nejvíce se hovoří o válce občanské, a začal jsem sledovat další souvislosti.

Chtě nechtě jsem se musel hledat vodítka ve svém dřívějším výzkumu, kde jsem sledoval podivné rekonstrukce obchodů sítě Walmart [2], které byly přestavovány za účelem instalatérských prací, ale rozsah rekonstrukce tomu vůbec neodpovídal. Druhým zkoumáním, které jsem provedl v minulých měsících, byly masivní přesuny vojenské techniky napříč Amerikou [3].

Pojďme tedy popořadě. Je to již několik měsíců, co si lidé v USA všímají vlakových konvojů vojenské techniky, ať už vojenských Humvee, tanků apod. Ať už bylo odůvodnění vojenských transportů v průběhu vojenského cvičení v USA Jade Helm 15 jakékoliv, je třeba říci, že přesuny vojenské techniky stále pokračují. Níže přikládám video zachycené v Portlandu v Oregonu a dále video vlakového transportu zachyceného v Tehachapi v Californii. Podle autora videa je to na této trati již třetí konvoj za poslední měsíc.

Tyto úkazy Američany samozřejmě znervózňují a vyvolávají spoustu otázek, o kterých lze jen spekulovat. Jedna z mnoha je například, proč potřebuje Aljaška vojenské cvičení. Odpovědi neznáme, leda že bychom přijali asi nejrozšířenější spekulaci, že vojenská technika je po státech rozsévána za účelem přípravy na nepokoje, které mají být v zemi uvedeny úmyslně aplikací tzv. false-flag operace (např. bostonský atentát), občanskou válku, a následné zavedení stanného práva.

Pokud bychom k této teorii hledali nějaké reálné vodítko, můžeme se pozastavit nad faktem, že spousta vojenské techniky, která je spatřována na vlakových konvojích je označena písmeny UN [4] (jsou to všechno bílé stroje, neplést si s našedlými stroji americké armády). Na základě tohoto pozorování se lidé obávají, jestli americká armáda a probíhající vnitrostátní cvičení Jade Helm 15, nejsou infiltrovány zahraničními složkami OSN. V této souvislosti je poměrně znepokojující informace o 260 příslušnících armády USA vysokých hodností a seniorských pozicích, kteří byli Obamovo vládou systematicky od roku 2011 propouštěni [5]. Tak razantní zaměstnanecká výměna v instituci, jakou je Americká armáda, je historický milník; stojím si za tím, že za tímto aktem je ještě něco jiného. Existuje teorie, která říká, že výše zmiňovaná občanská válka bude v režii právě jednotek OSN a „reformované armády USA“ [6]. A na to by důstojníci, kteří slouží 30, 40 let v armádě nepřistoupili.

Zde je zachycen vlakový transport techniky OSN

Ukázka transportu techniky OSN

Texarkana, Texas. Stovky až tisíce vojenských vozidel zaparkovaných podél cesty u lesa (ne v rámci vojenské základny). Posouzení, na kolik je to parkoviště nebo příprava na konflikt, nechám na vás.

Walmarty jako budoucí vojenská střediska

Kromě velkého počtu vojenské techniky je ještě jedna věc, která je pro spoustu pozorovatelů stejně znepokojující. Je to aktivita v obchodním řetězci Walmart. Ta se hlavně, pokud jde o její rozsah, v očích mnoha pozorovatelů jeví stejně neúměrně, jako například přítomnost vojenských děl na Aljašce a vůbec transportu tanků a techniky, o které jsme mluvili výše. Problémem je, že rozsah prací zdaleka neodpovídá účelu prací.

Rekonstrukce probíhá asi tak, že z obchodů vyjíždějí kamiony plné regálů a obchodního zařízení, které byly podle nepotvrzených důkazů nahrazovány patrovými postelemi …Celý proces je jinak utajen, zaměstnanci, kteří vykonávají rekonstrukci, mají zakázáno na pracoviště vnášet mobil. Před obchody stojí desítky až stovky lodních kontejnerů, ale údajně také vojáci v uniformách a vozidla ochranné služby. Oficiální vysvětlení situace je, že obchody jsou rekonstruovány za účelem instalatérských prací. Obchody jsou samozřejmě uzavřeny a nenabízejí zboží.

Rogers, Arkansas. Desítky lodních kontejnerů přivážejících „nové vybavení“. Tato pobočka je stále otevřená, nicméně uvěřit, že jde o instalatérské práce je velmi těžké.

Rozsah rekonstrukcí a podezřelé uzavírky jsou záležitostí celého území USA a obavy z vojenské přítomnosti a utajení u mnohých vyvolávají obavy z možné proměny Walmartů na vojenské základny, zásobovací střediska, nebo dokonce také detenční centra na zadržování nepohodlných, o které jsme také psali [7]. Tato teorie by zapadala do hypotézy o možných civilních nepokojích a chystané občanské válce.

Tyto vize jsou podpořeny několika dalšími podezřelými skutečnostmi. Není tajné, že uzavírky Walmartů probíhají i v menších městech jako např Adamsville v Alabamě. Město, které nemá ani 5000 obyvatel, kdysi potřebovalo Walmart Super Center (největší typ), ale nyní už ho z nějakého důvodu nepotřebuje. V Adamsville bylo podobně jako u ostatních Walmertů zachyceno několik obrněných policejních a vojenských aut.

Druhá skutečnost, která napovídá obavě, že Walmarty mají v budoucnu sloužit jako vojenské nebo detenční zařízení například v období války nebo stanného práva je struktura staveb. Některé civilní stavby, ať už to jsou obchodní domy, školy podle některých názorů svou strukturou až nápadně připomínají FEMA kempy nebo vězeňské zařízení [8]. Jinými slovy, stavby byly údajně tímto způsobem postaveny záměrně, aby se daly snadněji přeměnit v budovy sloužící výše popsaným účelům. Zde nabízím několik příkladů budov, pro které jsou společné prvky jako věže okolo stavby, silné oplocení atp.

Závěr

V USA se v posledních měsících děje několik zvláštních úkazů, které probíhají v utajení. Jsou to nekončící transporty techniky, některé pod značkou OSN, jiné jako armáda USA. Lidé spatřují obavy také v podezřelé aktivitě v obchodních centrech Walmart poblíž svých domovů. Na internet vkládají obrázky a svědectví o přítomnosti security firem, zaměstnanci stavebních firem vypovídají o zákazu používání mobilních telefonů na pracovišti při rekonstrukci.

Mnoho pozorovatelů si tyto jevy dává do souvislostí, nejen pro svou vážnost, ale také proto, že se dějí současně. Někteří zvěsti o prorokované občanské válce a vojenském cvičení Jade Helm 15 berou tak vážně, že dokonce ve velkém nakupují trvanlivé potraviny jako sušené mléko; v některých eshopech byla poptávka tak velká, že eshopy nebyly s to dodávat [9].

Souvislostí, které podporují teorii o budoucím (uměle vyvolaném) konfliktu v rámci USA je nemálo, minimálně dost na to, aby stály za malou ostražitost.

-Namibudoucim-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
cenda
Návštěvník
cenda

k tomu bych dodal třeba tohle
https://www.youtube.com/watch?v=_Fn0v0VX3wM

neo
Návštěvník

Ani jeden z vas to netrefil ach jo . Reknu to kratce . Bouchne jim yelowstone . Meli byste se zacit pripravovst i tady to bude jak na sibiri . Be prepare. Sam nejsem ale aspon vim co se deje .

Aksal
Návštěvník
Aksal

ISIL plánuje vyhodit do vzduchu Yellowstone…
http://cont.ws/post/128790

Aksal
Návštěvník
Aksal

Americká vláda nebyla schopna k 30.9.2015 zaplatit své závazky. Poslední šance k zaplacení bude 17.10.2015. Jinak je bankrot. Zachránit ji můžou jedině Číňané… Takže následující 3 týdny budou horké….

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Pamatujete se na ten obrázek z The Economist, kde jsou dva šípy a u nich data 11.3. a 11.5.? Že by to opravdu bylo myšleno jako 3. a 5. listopadu? Čímž pádem by se to mělo asi týkat hlavně těch zemí, kde měsíc píšou první (Amerika)?

Víte ale co? Už nějakou dobu přemýšlím o tom, že se zde na AE News soustřeďujeme na katastrofické scénáře. Přiznám se, že to ve mně nevyvolává dobré pocity. Práce zdejších autorů si velmi vážím, ale ty negativní emoce to vyvolává. Soustředíme se na špatné věci, dáváme jim energii. Myšlenky jsou nebezpečná věc. Myšlenky formují budoucnost. Kolektivní myšlení to jen posiluje. Zní to bláznivě, ale věřím tomu. Pojďme se soustředit na pozitivní věci. Nemyslím tím přestat zde psát a diskutovat tak, jak se dosud dělo. Mám na mysli, abychom se všichni pokusili představovat si ,jak bychom chtěli, aby to bylo řekněme v ideálním světě. Zaměřme se na představu míru, lásky, přátelství, spolupráce, zažívání příjemných chvil s ostatními… Prosím, zkusme to.

Leonvigild
Návštěvník
Leonvigild

Ahoj čtenářko, chápu tě ale křečovitý pozitivismus tě nezachrání, když se potápěl Titanik tak myslíš že by všem pasažérům pomohlo chytnme se za ruce a mysleme na pozitivní a hezké věci a přestane se to potápět? jediná možnost je najít záchranný člun, díky Bohu, že jsem jej našel, jen ten nahoře tom srovná a nebojte srovná to, každá voda teče dolů a Stázina se dostane Kubovi za ženu-vzpomínáte na ten večerníček ? no atak to bude jen abychom každý před ním obstáli na tom pracujte ne na záchraně titaniku ale aby Vás vzal do člunu

TSq
Návštěvník
TSq

Záchranný člun, já to vidím dost jednoduše, ostatně již zde zmiňovala Pozorovatelka, čisté svědomí je nejtvrdší měna a já dodávám, nenechat si zakalit mozek strachem, to pak mozek funguje špatně a nevnímá ty správné signály.

Vabio
Návštěvník
Vabio

To není křečovitý pozitivismus … ten vypada jinak, toto je jediná funkční cesta. Čemu věnujete pozornost, to roste … peníze, strachy, moc, láska, radost, štěstí .. to je úplně fuk o čem to bude.

Je to o myšlenkách (ty jsou na počátku úplně všeho) a nebo ještě jinak je to o energii (všechno je ve finále jen nějaká forma energie) a čemu věnujete pozornost/myšlenky/energii …. to roste (i nadávání, rozčilování, hněvání je zaměřování pozornosti a ve velký výdej myšlenek/energie určitým byť asi nechtěným směrem).

Takže to co napsala Čtenářka je jediná možná fukční cesta. Každý musí ale začít u sebe a pokud to nepochopí, tak se stane součástí těch, co pomohou snížit počet lidí na planetě … protože energie je jen určitou vibrací a Země vstoupila v rámci vesmíru do oblasti vyšších vibrací (a to je to, co se tu projevuje všude okolo nás) a ten kdo na tu výšku těch vibrací nebude vnitřně naladěn (nebude na to mít), tak si holt zdejší pobyt zkrátí.

Ale věřit tomu co je zde napsáno nikdo nemusíte :o) .. ale můžete a můžete i pro sebe něco udělat, když si začnete uvědomovat více svoje každodenní chování …

Aksal
Návštěvník
Aksal

Nová zpráva. Obama dostal odklad do 11.12 2015. Velice zajímavá je číslovka 11, že by poslední varování od GP?

Pedros88
Návštěvník
Pedros88

Nevypadá to rozhodně na přípravu na občanskou válku či nepokoje uvnitř států, spíš na obranný štít na Západním pobřeží…proč? jen zkouška, nebo opravdová válka? válka může být způsobena mnoha věcmi, přímým útokem ze zahraničí, vnitřním rozkolem, provokací uvnitř apod, vzhledem k dění posledních let, nepředpokládám že Rusko či Čína mají za to, aby útočily na USA, spíš bych si typnul na vnitřní hru, ty spekulace o snížení populace bych řekl jsou minimálně přitažené za vlasy a nepodložené vzhledem ke společnému tématu, rád bych viděl i zdroje, které se mohou od sebe lišit, už dvacet let je nám řečeno, že svět má být depopulizován na 500 mio lidí, nyní se dozvídáme o zlaté miliardě, jak to tedy má být… zdroje i informace se velmi liší a některé z nich nejsou příliš důvěryhodné, jsou pouze konspiracemi či domněnkami, mnoho z těchto informací se totiž často nepotvrdilo… takže vyvolávat strach je předčasné…

Peter Kotrčka
Návštěvník
Peter Kotrčka
Trollling again
Návštěvník
Trollling again

Ale o vsech moznych i nemoznych neuspesich Ruska nas zasobuje mainstream velice vydatne od rana do vecera, kazdy den nekolik clanku. Myslite, ze je nutne vytvaret dalsi?

Peter Kotrčka
Návštěvník
Peter Kotrčka

ano. ak sa tento platok nazyva objektivnym a na druhej strane zamlcuje fakty ktore su neprijemne pre obraz ruska, vyvolava to dojem ze to s tou objektivitou nebude az tak vazne. a potom tu fnukaju ked ich nazyvame “proruske medium”. je to fakt, potvrdili to viackrat a toto je len jeden dalsi kamienok do mozaiky.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Tohle NENÍ Bruselský čurající chlapeček https://www.youtube.com/watch?v=y0e6Ro72suY

abaxas
Návštěvník

Budu reagovat přímo zde: Bod 1. Vojenská technika je spatřená na západním pobřeží, struktura neodpovídá občanské válce, protože to by nasadili pouze BVP (bojová vozidla pěchoty), ale nenasazovali by tanky, které jsou pomalejší a poškozují více silnice (jsou určeny pro použití proti armádě protivníka!)
To že jsou transporty na západním pobřeží, by naznačovalo, že tím směrem je cíl! Pokud je to tak, pak by se dalo předpokládat, že je to buď Rusko, nebo Čína! Navíc, vozidla s označením UN se dají nenápadněji přesouvat do spřátelených zemí, kde mohou být přestříkána..!
2) Walmarty, mohou být přestavěny na kryty, protože jsou známé a všichni vědí, kde jsou! Pokud by chtěli udělat zadržovací zařízení, proboha proč by je nepostavili “někde v poušti”, kde lišky dávají dobrou noc? Proč by je stavěli všem na očích? Navíc vedle toho walmartu je hned druhý supermarket? To jako si budou občané moci koupit u koncentráku nějaký “suvenýr”? Já to spíše vidím na válku, hoši se připravují, že někam půjdou!

Jana
Návštěvník
Jana

No já to vidím trochu jinak:
13 % amíků vidí SVOU zemi jako největší hrozbu pro světový mír (průzkum WIN and Gallup international)
49 % amíků vnímá svou vládu jako hrozbu pro svou vlastní bezpečnost (nedávný průzkum Gallup).
60 % amíků už nevěří mainstreamu!
Bouří se černoššská komunita.
A na to
Stupňující se policejní vraždy a brutalita.
A dnes další střelba v oregonské škole – false flag jako nátlak na odzbrojení populace..
Sečteno podtrženo: GP likviduje USA zevnitř!
Už brzy to tam velice špatně dopadne!

tomax
Návštěvník
tomax

Jenže na tom dlouhém videu (8:50) je prakticky výhradně kolová technika, tank jsem tam neviděl ani jeden, dokonce ani pásové BVP(M2-Bradley), maximálně jsou tam tak ty Strykery, ani M113 jsem tam neviděl.

abaxas
Návštěvník

Zato na krátkém videu jich pár je! Jinak pochopte, že pokud by to bylo dění v rámci celé USA, tak proč by přesouvali techniku na západní pobřeží? D.C. je na východním a to je nejdůležitější, protože pokud padne vláda, je konec! Není vám divné, že se armáda stahuje na západ?! Kdybych měl od boku nadhodit, byla by to Severní Korea! Armáda na západním pobřeží má zajistit, že nedojde k pozemnímu útoku a “walmarty” případnou distribuci potravin v případě spadu od atomovky, pokud by něco dolítlo na západní pobřeží! Samotný útok by pak provedli ze základen v Japonsku!
Samozřejmě je tu možnost, že půjde o Čínu, ale to je spíše minimální!

Ovšem dozvíme se to již brzy, protože pokud by šlo o to co tu píši, tak by to museli udělat nejspíše v tomto roce (vliv na úrodu)! Uvidíme

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Tohle taky zní děsivě. Přikládám odkaz na článek z Protiproudu, kde je úryvek dopisu české zdravotní sestry pracující v Bavorsku o situaci s migranty. V článku mimo jiné zmiňují, že nad Německem už nějakou dobu létají těžká, americká letadla přivážející neznámý náklad.
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1970-nemecko-napeti-pred-vybuchem-i-vojaci-bundeswehru-se-uz-museji-stehovat-do-stanu-kasarna-obsazuji-imigranti-epidemie-znasilneni-i-epidemie-chorob-jiz-brzy-take-u-nas.htm

Nějak se mi to přestává líbit. Ať se pletu a nic zlého se nechystá!

bantustan
Návštěvník
bantustan

Tak si zanotujme tu pravou z HRDINNÝCH DOB…https://www.youtube.com/watch?v=mgk-4xoNwNE

judi
Návštěvník
judi

mne to cele pripada podla tej kospiracnej teorie, ze sa chysta znizovanie poctu obyvatelstva a nemam pocit ze pojde o belochov, prave naopak . Mozno preto ta urputna snaha privitat vsetkych tych ludi, aby nevznikol ani naznak podozrenia

bantustan
Návštěvník
bantustan

Plastic people of coffin..To se na youtube propírá snad pět let..Lágry a miliony plastových rakví…Nic nového,jen se přikládá pod kotel,až prdne…Třeba v Yelowstone…Nechtěl bych osobně tloustnout třeba na Floridě s nějakou českou hereckou celebritou..