Obavy černého náčelníka: USA se chystají ze sestřelení letu MH17 obvinit ukrajinského...

Obavy černého náčelníka: USA se chystají ze sestřelení letu MH17 obvinit ukrajinského “dezertéra” z armády. Mediální komedie Bílého domu, ze které si klepou na čelo už i seriózní americké noviny.

Obavy černého náčelníka: USA se chystají ze sestřelení letu MH17 obvinit ukrajinského “dezertéra” z armády. Mediální komedie Bílého domu, ze které si klepou na čelo už i seriózní americké noviny.

Tak dlouho lhali a tvrdili, že za všechno špatné a zlé ohledně letu MH17 může Kreml a Putin, až jim teď hrozí, že budou odhaleni a označeni za lháře vlastními lidmi a novináři z USA. No není to doslova velezrada? Neměli by takové americké novináře pro jistotu zavřít? Nebo odvézt na Guantanámo k “podání vysvětlení”, zda-li nejsou ruští špióni nebo alespoň Ruskem placení informátoři? Jak už jsme před 2 dny na AE News informovali, americký uznávaný novinář Robert Parry pustil do světa zásadní informaci, že má od svého informačního zdroje z amerických tajných služeb důvěryhodné poznatky, že americká vláda má k dispozici satelitní důkazy, které dokazují, že raketa z komplexu BUK, která údajně let MH17 sestřelila, byla vypálena z pozic držených a kontrolovaných ukrajinskou regulérní armádou [1]. Parry není negramotný pisálek z iDnesu, ale je držitelem několika novinářských cen, jeho angažovanost v odhalení skandálu Iran-Contra je dobře známá [2].

[FOTO] Černý náčelník v Bílém domě kráčí ve stopách předchozích Bílých otců…

Tento jeho report, který jenom se skřípáním zubů tlumočila i západní evropská média, má ale pokračování. Noviny L.A. Times totiž včera uveřejnily článek [3] o tom, že americká administrativa a ministerstvo zahraničí USA se chystá “znehodnotit” zprávu Roberta Parryho v tom smyslu, že americká vláda sice pod tlakem důkazů přizná, že raketa BUK byla vypálena z ukrajinské armádní protiletadlové baterie, ale tu prý obsluhoval nikoliv ukrajinský voják ale pouze ukrajinský dezertér. Jinými slovy, připravuje se scénář, který má ochránit americkou administrativu ze 100% lži a pokud nějaká stopa lži na ní ulpěla, tak ne více než padesátiprocentní. Co na tom, že to byla ukrajinská armádní baterie. Že to byly ukrajinské pozice držené pod kontrolou Kyjeva. Důležité je, že raketu, podle Bílého domu, odpálil dezertér… hnusní pro-ruští separatisté ho zajisté zkorumpovali! A za to může Putin! Ecce Homo Erectus, sluší se dodat podle mediální příručky…

Bílý dům se tak bude snažit provést náročný “damage control” pověsti americké administrativy, aby nebyl přistižen se špinavýma rukama v hromadě lží, jejichž zápach dalece přesahuje odér z rozkládajících se tel pasažérů ze sestřeleného letu MH17. Co to znamená ale pro mainstreamová média v Evropě, to si nedovedu představit. Již dopředu vykreslený zlý Putin z per různých Palatů a jiných uvědomělých svazáckých novinářů, Putin vraždící holandské děti, je jaksi ve světle těchto nových informací de facto už ne za viníka ale za oběť mezinárodní propagandy mustrované přesně za jediným účelem, tedy poškození Ruska a jeho další izolace.

[VIDEO] Protiletadlový komplex BUK v akci. Jak je možné vidět, náročnost obsluhy vyžaduje družstvo profesionálů…

Možná se dočkáme omluvy ruskému prezidentovi, možná, že slušná mainstreamová média seberou kuráž a napíšou: “Promiňte, Vladimíre Vladimiroviči, mýlili jsme se…”. Ale kolik znáte popravdě takových slušných mainstreamů? Znáte vůbec nějaký? Anebo znáte spíš takový ten mainstream, který místo omluvy napíše jen kontra další článek ve smyslu: “Putin to sice neudělal, ale kdyby mohl, tak to udělá!…”. A přesně o tomto jsou mediální mainstreamové zprávy z pera nejroztodivnějších presstitutek a presstitutů. Pravda nakonec vyjde najevo, ale hodně zlacněná, jak říkají Obamovi poradci, že je to “discounted truth”. Jestli je tedy pravda o letu MH17 a o tom, kdo ho sestřelil, “discounted”, potom je lež o letu MH17 a údajném sestřelu ze strany povstalců pořádně “overpriced”.

-VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
DavoutViceEmperor
Návštěvník
DavoutViceEmperor

Už je několik let po události, tak ani nevím, jak se to rozuzlilo nakonec a zda se to vůbec rozuzlilo… Mám jen takovou připomínku k Surface to Air Missile System (SAM) – na videu máte znázorněn BUK-M2. Pokud vyjdeme z hypotézy, že to byl opravdu BUK, pak se dle Ministerstva obrany Ruské federace jedná o verzi BUK-M1.

spoox
Návštěvník
spoox

a “defector” je uz po smrti …

Kempes
Návštěvník
Kempes

Ještě jeden dodatek k článku, že mezi hlavní viníky sestřelení MH 17 patří ukrajinský oligarcha Kolomojský, který se svými soukromými gardami bojuje po boku Kyjeva proti povstalcům. A Oděsa byla také v jeho režii.

jeffbond
Návštěvník

Tak máme 16. srpna a je to tady černé na bílém … článek na novinkách: “Boeing mohli sestřelit ukrajinští dezertéři, tvrdí kontrarozvědka SBU” Podle analýz ukrajinských expertů SBU – ha, ha, analíz SBU ??? kdopak to těm SBU asi nadiktoval ???
http://www.novinky.cz/zahranicni/345170-boeing-mohli-sestrelit-ukrajinsti-dezerteri-tvrdi-kontrarozvedka.html

odbukadobuka
Návštěvník
odbukadobuka

Alžírsko ztratilo kontakt s letadlem: AH 5017
Alžírský letecký úřad ztratil kontakt s osobním letadlem letícím z Burkiny Faso. Zmizelo náhle z radarů a jeho další osud není znám !

LK
Návštěvník
LK

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/malajske-letadlo-sestreleno-den-po-prijezdu-polskeho-kontingentu-na-ukrajinu-jeho-odjezdu-do-p

Na tomto blogu Kateřiny Amiourové najdete spoustu informací a odkazů na další info. Vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o false fllag operation. Existuje o tom bezpočet důkazů a také to, že se konspirátorům (míněno spiklencům, nikoli konspiračním teoretikům) nepovedlo vše, jak zamýšleli.

ID
Návštěvník
ID

“Možná se dočkáme omluvy ruskému prezidentovi, možná, že…” Ani náhodou. Není jednodušší koupit si nějakého z domobranců a udělat s ním rozhovor?
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/343075-rekli-nam-o-letadle-s-kyjevskymi-vysadkari-popsal-separatista-sestreleni-boeingu.html
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/343092-rakety-buk-jsme-meli-priznal-separatista-palbu-na-boeing-pry-vyprovokoval-kyjev.html

Investice se rozhodně vyplatí, stoupne čtenost a provize z reklam vydělá víc než mohl stát ten velitel…
A aspoň se nemusí řešit, proč nikdo neviděl kouřovou stopu od BUKu, neslyšel jeho start a překonání M-1 blízko nad zemí, atd.

ID
Návštěvník
ID

Možná ještě jinak, ani není třeba koupit si velitele. Stačí zkomolit to co říká a neuvést originál. Takové malé “ztraceno v překladu”
http://janica9.wordpress.com/2014/07/22/nekolik-slov-o-podivne-provokaci-a-tragedii-v-nebi-nad-doneckem/comment-page-1/#comment-18056

ID
Návštěvník
ID
Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jak to jeden dezertér dokázal?

“V mnoha blozích se objevují spekulace, zda a kdo Boeing 777 sestřelil. Jestli to byla raketa z kompletu BUK tzv. separatistů nebo ne. Tak dovolte, abych napsal svůj názor, jako člověk, který sloužil u podobné zbraně (KUB, ne 4 ale 3 rakety a o něco kratší dolet)” . Celý text:
http://jankraus.blog.idnes.cz/c/417972/Slouzil-jsem-u-KUBu.html

solium
Návštěvník
solium

Ale BUK neobsluhuje a ani nedokaze to 1 clovek, vazeni…!!!!

Já
Návštěvník

Hm jen by mě zajímal ten odkaz na článek v LA Times… protože v tom odkazu “3” se nic takového, co se zde uvádí, nepíše…?

Moyo
Návštěvník
Moyo

No, já jsem to četl a napsané to tam je docela jasně:

U.S. intelligence agencies have so far been unable to determine the nationalities or identities of the crew that launched the missile. U.S. officials said it was possible the SA-11 was launched by a defector from the Ukrainian military who was trained to use similar missile systems.

Jenom pro vysvětlení, defector je dezertér v překladu, ne “vadný člověk”, jak jsem se nedávno doslechl ve zprávách TV Nova během jejich komentování reportáže o Sýrii… :-))

Moyo
Návštěvník
Moyo
Já
Návštěvník

No to ano, ale ve světle toho, že stále omílají, že to byli separatisté, maximálně říkají, že u separatistů byl přeběhlík z UK army… proto se ptám, kde je napsáno to, že to vystřelila ukrajinská armádní baterie.

Moyo
Návštěvník
Moyo

Nevím, ale já tam od vedoucího čtu, že to s těmi bateriemi tvrdí zdroj toho amerického novináře. A v reakci na to chce americká vláda situaci zachránit tím, že řekne, že to odpálil dezertér z té ukrajinské protiletadlové baterie, jakoby to něco měnilo na tom faktu, že to bylo na území ovládaném ukrajinskou armádou a že to byla urkajinská armádní protiletadlová baterie. Prostě šlapání vody ze strany Obamy. Parry o tom píše jasně: http://consortiumnews.com/2014/07/20/what-did-us-spy-satellites-see-in-ukraine/

Trinity
Návštěvník
Trinity

V tom LAT je řečeno, že to mohl odpálit dezertér z ukrajinské armády, ale zda na ukrajinské či povstalecké baterii se tam nic nepíše, to už jen konstrukce!
To už je logičtější vysvětlení: Američané nevědí, jak to navléci na povstalce, tak vymysleli, že to hodí na dezertéry, kteří přeběhli jakože k povstalcům, aby je naučili střílet s Bukem