Obama dělá v Evropě pořádky – Británie musí hlasovat pro EU, přítelkyni...

Obama dělá v Evropě pořádky – Británie musí hlasovat pro EU, přítelkyni Merkelové poděkoval za migrační politiku a za podporu TTIP. O demonstracích v Hannoveru nic – video

Obama dělá v Evropě pořádky – Británie musí hlasovat pro EU, přítelkyni Merkelové poděkoval za migrační politiku a za podporu TTIP. O demonstracích v Hannoveru nic – video

Do Evropy přijel prezident světové mocnosti nb. 1 – přesněji světového policajta nb. 1, neboť mocnost by měla být spontánně uznávána jako autorita, ale v případě Spojených států je to uznání vnucené silou, ba co víc, ani to už nezabírá. A zřejmě je to už jen zoufalé kopání kobyly v koncích, co Barack Obama za USA v Evropě předvádí – přesto se mu to daří především díky náklonnosti “přítelkyně” Merkelové, a ač to neřekl takto přímo, zřejmě i zásluhou přítele Camerona.

Jak jinak si vysvětlit, že prezident USA přijel přesvědčovat obyvatelstvo VB, aby v letním referendu o pokračování členství v EU hlasovalo “pro”, čímž podpořil snahy Camerona, aby se tak stalo a vůbec mu nevadilo, že Brity toto vměšování USA do jejich suverenity rozladilo (viz zde, či “Můžu být upřímný. Setrvání Británie v EU je v našem zájmu, řekl Cameronovi Obama” viz zde)

Návštěva Obamy pokračovala směr Německo, kde měl podobně volat k evropskému národu, aby přijal dohodu TTIP. V tom jej měla podpořit Angela Merkelová, kterou už před setkáním pochválil za její politiku vůči migrantům. Obama také řekl, že Merkelová byla s to zajistit „zachování evropské jednoty během ruské agrese proti Ukrajině“. Merkelovou označil za „strážkyni Evropy“. Podle něho jde o pragmatickou političku, která se zaměřuje na to, čeho je skutečně možné docílit. „Když něco řekne, tak si to i myslí. Když řekne, že něco udělá, udělá to. Důvěřuji jí,“ prohlásil Obama s tím, že je „hrdý, že Angela je jeho přítelkyně“ (viz zde).

„Myslím, že postoj kancléřky Merkelové v uprchlické krizi, stejně jako mnoha Němců, byl odvážný,“ řekl prezident Spojených států, podle kterého Merkelová prokázala „skutečné morální a politické vedení“. Německo by nemělo nést celé břímě migrační krize, dodal Obama, podle kterého „nedávná dohoda mezi Evropskou unií a Tureckem (o migraci) byla krokem ke spravedlivějšímu rozdělení této odpovědnosti“.

Den před příjezdem Obamy do německého Hannoveru, kde má Obama otevřít mezinárodní strojírenskou výstavu, proběhla právě v Hannoveru velká demonstrace proti dohodě TTIP, o kterou Obamovi setkáním s Merkelovou očividně jde především.

Po schůzce Obamy s Merkelovou následoval brífink, který měl sjednocují název “V jednání o TTIP musíme pokročit, shodl se Obama s Merkelovou”. Česká televize brífink odvysílala v přímém přenosu, bohužel, v záznamu už jej na svých stránkách nemá a přináší pouze informaci – viz zde.

Shrnutí

Prezident země světového policajta nb. 1 přijel do Evropy dělat pořádky – Británii pohrozil, že vystoupí-li z EU, z pohledu USA se zařadí na nejzadnější místo, viz “Obama pohrozil Londýnu sankcemi” – více. Merkelovou pochválil za migrační politiku a za její velmi vstřícné asistence přesvědčoval Evropu, že dohoda TTIP je to jediné, co Evropu může zachránit!

Když si vše ale cakum-pikum shrneme, tak Evropa se pod tlakem USA stala vazalem USA – tu přímo přes podporu dohody TTIP, tu nepřímo přes migrační politiku, kterou má plně pod palcem NATO spojenec USA – Turecko. Přítelkyně Obamy (kdo shlédl dokument “Občan Snowden” o amerických odposleších Merkelové tajnými službami USA, tomu asi dojde, na jakých základech toto “přátelství” stojí, nemluvě o tom, že tomu také dojde podoba americké “demokracie”), tak či tak jeho výsledkem je Merkelová podporující jak dohodu TTIP mezi Evropou a USA , tak i migrační politiku, v rámci které činí z Evropy i vazala Erdogana.

Jak jinak si vysvětlit, že Merkelová nejen brojí za podporu TTIP, ale v těchto dnech současně schválila zatčení německého satirika – “Německá vláda v pátek vyslovila souhlas se zahájením trestního stíhání satirika Jana Böhmermanna kvůli básni zesměšňující ve veřejnoprávní televizi ZDF tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Před novináři to oznámila kancléřka Angela Merkelová, ale že v Německu došlo také k zatčení předsedy německé Pirátské strany poté, co recitoval satirickou báseň o Erdoganovi  (více zde ):

A Merkelové (a EU) zřejmě nevadí ani to, že v Turecku byla za kritiku Erdogana  – zatčena i holandská novinářka -viz zde  )

Shrnuto – Evropa je vazalem USA, jak to právě předvádí návštěva Baracka Obamy v Evropě a jak to předvádí obzvláště Merkelová, která nemá na výběr, než naslouchat tu USA, tu americkému spojenci – Turecku.  A Merkelová se ani jedné straně nevzepře, byť i jí už musí být jasné, že vede Evropu do záhuby, protože nejen, že je už z dob komunismu velmi úslužná nastolení marxismu (Kto je Merkelová a prečo nespomína život v Donecku), ale také proto, že existují ty americké “demokratické” odposlechy (Odposlech mobilu Merkelové byl přímo z ambasády USA). A podobně je na tom Cameron, na kterého byly vytaženy účty v rámci Panama papers (Měl jsem v Panamě akcie po otci, přiznal Cameron).

Co z toho plyne? Evropa je v moci pro-amerických loutek a Obama jakožto vyšší loutka, nepřijel do Evropy učinit nic jiného, než nižší loutky loutky povodit správným směrem – směrem k přijímaní uprchlíků a směrem k přijetí dohody TTIP!

-Pozorovatelka- 24.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

MAKRELA JE V PROTEKTORÁTU !

To jsem se pobavila v komentářích tohoto článku :
Prej: Kdo je platí, ty s těma českejma vlajkama ???
Nebo: Je ostuda, že nevyvěsili pro takovou návštěvu německé vlajky!

https://www.novinky.cz/domaci/412857-on-line-merkelova-dorazila-do-prahy-na-uradu-vlady-ji-vital-piskot.html

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Varovný článek. Faktem je, že na začátku 21. stol. pořád existuje na zemi velké množství velmi inteligentních lidí, kteří svůj um a schopnosti soustřeďují na vzájemné soupeření, které nepřináší žádné hodnoty, ale naopak války a ničení hodnot. Je nejvyšší čas začít něco zásadního v lidských vztazích měnit. Zdroje planety nejsou nevyčerpatelné, živelné působení lidstva na planetu ničí podmínky pro život všeho živého a solidní přežití lidstva vyžaduje zásadní změnu. Jedno možné řešení je uvedeno v článku „Otevřený dopis všem lidem na planetě“, který byl zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

tana
Návštěvník
tana

Teď nastala opravdu nebezpečná doba, mnohým končí volební období a vidí, že již zvoleni nebudou, viz prezidentské volby v Rakousku.
Obama “ukecal” Němce, aby stavěli v Turecku vojenské letiště. K tomu mají na krku vetřelce.
Teprve teď jim dochází, do jaké ekonomické propasti se řítí – dnes mají sice jen 5% chudých důchodců, ale za 20 let jich bude 50%.
Příčina leží již v základech SRN, kdy byl zvolen model bohatého státu chudých občanů – levných městských bytů na úkor soukromého vlastnictví bytů. Dnes městské domy potřebují investice – nejen opravy z důvodů stáří, ale i změny legislativy – zateplení. Města na to nemají prostředky a celé domy prodávají “investorům-spekulantům”. Investoři se zbavují nájemníků a po rekonstrukci byty prodávají nebo pronajímají nesrovnatelně dráž.
Postižení Němci s hrůzou zjistili, že oni osobně jsou mnohonásobně chudší, než občané Řecka, Španělska a Itálie – zemí, kterým Německo pomáhá z dluhů.
Tato tematika se dostala i do diskusí ve veřejnoprávní TV , v pořadu “Hard aber fer” /tvrdě ale férově – něco jako naše Jílková/, kde moderátor uvedl, že “normální člověk s cca 3 000 EUR hrubého – 1 900 EUR čistého, bude mít důchod něco málo nad 1 000 EUR, poslanec po 2 volebních obdobích /přítomný v diskusi/ nebude mít nikdy méně, než 3 000 EUR důchodu.
Veřejnost byla dost pobouřena, ale moderátor protestujícího poslance usadil tvrzením, že lidé mají právo znát výši příjmů všech lidí placených ze státní kasy, i výši jejich budoucích důchodů.

zdenda
Návštěvník
zdenda

to jsem ani nevěděla…díky, je to hrozné…. a jakto, že to prochází a merkelová má stále skoro půlku lidí na své straně a ještě prosazuje katastrofální TTIP ?

frank
Návštěvník
frank

Bere ještě někdo tu černou briketu, kterou někde setřásli se stromu, vážně?

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Neskutečný kraviny ten Obama vypouští z pusy.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Býval kdysi takový exot znalec diskuter..Zmizel,ale jeho postřehy jsou zajímavé http://www.zvedavec.org/showname/318033/6183/1/a/

M.L.
Návštěvník
M.L.
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ano, pokrytecké projevy, z kterych mrazi. Napred nehorazne vychvali soucasnost, poté vsak musi pripustit degradaci celosvetové situace a propad stredni tridy, ktera je motorem ekonomického rustu v rozvinutych zemich. Jako reseni nabizi celosvetovou nivelizaci, coz pro zasvecené znamena, ze bude jeste hur!

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Přiletěl cirkus s klaunem v čele, kopněte jej do p…le.
Bude sranda veliká podělá to Evropa.
Je to jedno kdo to vede, na Východě se prý maj skvělě.
Dluhy nic moc, zlata dosti, represe nefunguje a to je k zlosti.
Milión lidí mají ve zbrani, prý nějaké NĚCO nás ochrání.

pavlina
Návštěvník
pavlina

NEMOHU NAJÍT TENTO ČLÁNEK :
Svobodná Evropa – zázrak propagace americké svobody
Kdo je vlastně vlastníkem, když by případnou prohru v arbitráži platili čeští občané? Vážně jsme tady tuto propagandistickou hlásnou troubu chtěli?
Tomáš Plhan v Lidových novinách (jaksi zapadlo) velmi kvalitně popisuje kauzu….
NEMÁTE TO NĚKDO ?

Bear
Návštěvník
Bear