O světové moci

O světové moci

O světové moci

K pochopení fungování a struktury světových elit je třeba pochopit základní koncept. Až díky němu lze pochopit i dění ve světě“. Ve videu nahoře si nezapomeňte zapnout v YouTube přehrávači české titulky. Jeden ze čtenářů na zdejší stránky dal odkaz na video, které uvedl slovy, z nichž část jsem volně citovala. V návaznosti na článek o vzniku Euroasijské unie (zde) se mi jeví vhodné vložit video samostatně.

A nedá mi nevložit video, které jsem zde už jednou dávala, které je z roku 1985 a je aktuální, obzvláště když v něm bývalý sovětský agent promlouvá k obyvatelům západních zemí:

– Pozorovatelka –  21. 4. 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jano257
Návštěvník
jano257

Zaujímavé. Teórii o riadení sveta je ale viacej. Je potrebné všetko pozorne preštudovať, ale zároveň si zachovať zdravý rozum a nebáť sa podrobiť danú teóriu aj kritike, ak v nej vidíme zjavné a logické rozpory Aj v tejto prednáške záver, kde prednášajúci vysvetľuje, ako sa spozná fašistická spoločnosť, zjavne niečo nesedí,pretože definícia fašizmu perfektne sedí aj na KOMUNIZMUS. Kto pamätá vie…..Tak ako si vysvetliť obhajobu boľševizmu, Stalina a Putina prednášajúcim? Iba tak, že pán je pod silným vplyvom ideológie, ktorej verí a teóriu o GP si napasoval, aby dokázal svoju pravdu?

Owl
Návštěvník
Owl

Thovt – Projekt lidstvo, Thovt – Brány Atlantidy – tam najdete základní odpovědi na Vaše otázky. Čtěte dokud nepochopíte. Přeji hezké probuzení 🙂

Manicka
Návštěvník
Manicka

Diky za pekny clanek. Pjakinovo video o GP jsem videl ciste nahodou minuly tyden, ikdyz ve vysledku ne nahodou, protoze se cilene prokousavam postupne masou vsech informaci, ktere se tykaji naseho boje za svobodu, a ze je jich hodne! Jinak, je videt ze Pjakin je kapacita. Taky se mi libilo jeho vysvetleni fasismu na konci.

Pojem GP, krome hloubkoveho vyznamu chapu tak, ze je to jednoduche oznaceni sloziteho pojmu. Oznaceni, podle ktereho kazdy hned pochopi o cem je rec a ze se bavime o Koncepci Socialni Bezpecnosti a ne o nejake onalepkovane konspiraci. Zaroven je to tak trochu eufemisticky pojem nahrazujici vsechny ty terminy jako iluminati, kabala, NWO atd, ktere si mnoho lidi spojuje s ruznymi nalepkami a obecne vede k nedorozumneni.

Ohledne pyramid, ty bych nechapal negativne. Negativni je to jiste jako kabalisticky symbol na dolarovce ve spojeni s vsevidoucim okem. Nicmene pyramida jako takova je geometricka konstrukce koncentrujici energii vyverajici ze Zeme do jednoho bodu, odkud ji lze odebirat. Ve staroveku tato vec byla obecne znama a proto byly pyramidy hojne rozsirene, obecne mezi ruznymi civilizacemi, ktere ani o sobe nevedely. Je to to same, jako kdyz dnes dva ruzne narody maji atomovou elektrarnu a pritom muzou byt kazdy z nich opacneho moralniho svetonazoru.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Pro doplnění informací o GP aneb o hierarchii světové moci. Pokud má někdo zájem studovat dále:

Krátká citace: Vyšší žrečestvo antického Egypta, realizující konceptuální moc v obou smyslech toho termínu, sestávalo z desítky vyšších zasvěcených Severu a desítky vyšších zasvěcených Jihu. Každá desítka měla v čele jedenáctého žrece – prvohierarchu a vedoucího. Všichni byli vybírání po principu dědičnosti z otce na syna.

Tato konceptuální moc, staletí stojící nad faraóny a státní mocí, přišla v době Mojžíše spolu se zasvěcenci hiearchie Amona s novou misí, zastavila patronství nad Egyptem, přešla do podzemí a na globální nadstátní úroveň řízení.

Právě k tomuto období se váží kořeny nyní vládnoucí euro-americké (biblické) koncepce řízení, a také principiálně jiné světonázorové představy svatoruského žrečestva, které bylo v kontaktu s egyptskou hierarchií Ra v předcházejících dobách. Posledním faraonem, nesoucím pravdu jedinoboží (истину единобожия) byl Achnaton (1375-1325 př.n.l.).

Od té doby se změnilo máloco. Na vrcholu globální mocenské pyramidy se nachází stejných 22 dědičných klanů, jediná skupina, která je uměle, pro vytvoření iluze volby rozdělena na dvě skupiny (levou a pravou).

Těchto 22 klanů, v souladu s funkcí nositelů konceptuální moci globální úrovně významu, je možné nazvat globálním prediktorem (scénáristou-plánovačem). Oni neinzerují svou činnost, viditelná je jen jejich výkonná periferie. Ta realizuje skutečné řízení ovládanými zeměmi ve světovém měřítku skrze dědičnou korporaci klanových finančních rodin, kontrolující mezinárodní organizace, strany, fondy, nadnárodní korporace a banky.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/

nebo interview s V. Zaznobinem s titulky:
http://oraclesworld.com/vm_vm_vm/V_M_Zaznobin___interview_22_5_2013/132103/

Valerij
Návštěvník
Valerij

Pár postřehů z přednášky V. M. Zaznobina 22.5.2013, viz můj odkaz výše.

Jedním z hlavních cílů GP a jeho přisluhovačů je docílit a udržet, aby se lidé nestali (přestali být) Lidmi. Aby nebyli schopni samostatně myslet a rozvíjet se. Aby byli trvale jakýmisi zombie, otroky světských pozlátek a jedů, které je snadné ovládat.

Způsoby, jakým docílit, aby lidé nebyli Lidmi se všemi dary, které jim Bůh dal, je učinit je závislými na věcech jako je konzum, produkty Hollywoodu, sex, alkohol, drogy, šířit nesváry mezi skupinami lidí (náboženské, generační, politické …), rozvrátit rodinu propagací homosexuality, pedofilie, juvenilní justice, podporovat neplození dětí atd. Vše pokud možno od útlého dětství.

Člověk, jehož veškerá činnost je soustředěna na výše uvedené věci odporující jeho Božímu poslání, přestává být Člověkem (obrazem Boha). Je dokonce méně než zvíře, neboť ztratil vše lidské (svobodu volby a vůle) a přišel i o přirozené instinkty a o intuici, tzv. šestý smysl, které zvířata mají.

Cílem business projektu zvaného církve – biblický projekt, je zakrýt libovolnému člověku možnost komunikovat bezprostředně s Bohem. Křesťanství není založeno na Kristově učení, bylo vytvořeno v otrokářském Římě, aby sloužilo jeho účelům. Není tedy o svobodě a součinnosti s Bohem, je o podřízení se církevním hodnostářům a o ztrátě možností osobně cítit Boha, osobně s Bohem komunikovat.

Třetí světová válka už probíhá. Je to válka proti všem, kteří by chtěli být Lidmi a stali by se tak svobodnými. Pak by totiž žádné umělé chrámy ani umělé radosti nepotřebovali a všechny tisíce let budované instituce by pozbyly smyslu.

Změna je život
Návštěvník
Změna je život

Prima, můžeme se tu bavit přímo k videu (ne jen jako jeden z komentářů k jinému článku). Už jsem to psala jinde, že mi stejně moc neřekl o tom Globálním prediktorovi. Kdo to je? Ve videu zmiňuje jeho původ v žrectvu starověkého Egypta. Jsou tím myšleni faraoni nebo ještě někdo nad nimi? Jakou formou to do dnešního dne pokračuje (jejich potomci, po tisíciletí cíleně pěstovaní jedinci nebo někdo, kdo se vzepřel našemu vnímání času??)?

Hox
Návštěvník
Hox

Ohledně GP, pochopení o co jde se neobejde bez pár desítek přečtených stran, lze to najít zde: http://leva-net.webnode.cz/tags/glob%C3%A1ln%C3%AD%20prediktor/

Pro pochopení je třeba minimálně:
chápat 5 druhů vnitrosociální moci
chápat Plnou funkci řízení
chápat kategorie (priority) zobecněných prostředků vlivu / komunikace / agrese a chápat metody informačních válek a dosahování cílů metodou “kulturní spolupráce”