O světové moci

O světové moci

O světové moci

K pochopení fungování a struktury světových elit je třeba pochopit základní koncept. Až díky němu lze pochopit i dění ve světě“. Ve videu nahoře si nezapomeňte zapnout v YouTube přehrávači české titulky. Jeden ze čtenářů na zdejší stránky dal odkaz na video, které uvedl slovy, z nichž část jsem volně citovala. V návaznosti na článek o vzniku Euroasijské unie (zde) se mi jeví vhodné vložit video samostatně.

A nedá mi nevložit video, které jsem zde už jednou dávala, které je z roku 1985 a je aktuální, obzvláště když v něm bývalý sovětský agent promlouvá k obyvatelům západních zemí:

– Pozorovatelka –  21. 4. 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jano257
Návštěvník
jano257

Zaujímavé. Teórii o riadení sveta je ale viacej. Je potrebné všetko pozorne preštudovať, ale zároveň si zachovať zdravý rozum a nebáť sa podrobiť danú teóriu aj kritike, ak v nej vidíme zjavné a logické rozpory Aj v tejto prednáške záver, kde prednášajúci vysvetľuje, ako sa spozná fašistická spoločnosť, zjavne niečo nesedí,pretože definícia fašizmu perfektne sedí aj na KOMUNIZMUS. Kto pamätá vie…..Tak ako si vysvetliť obhajobu boľševizmu, Stalina a Putina prednášajúcim? Iba tak, že pán je pod silným vplyvom ideológie, ktorej verí a teóriu o GP si napasoval, aby dokázal svoju pravdu?

Owl
Návštěvník
Owl

Thovt – Projekt lidstvo, Thovt – Brány Atlantidy – tam najdete základní odpovědi na Vaše otázky. Čtěte dokud nepochopíte. Přeji hezké probuzení 🙂

Manicka
Návštěvník
Manicka

Diky za pekny clanek. Pjakinovo video o GP jsem videl ciste nahodou minuly tyden, ikdyz ve vysledku ne nahodou, protoze se cilene prokousavam postupne masou vsech informaci, ktere se tykaji naseho boje za svobodu, a ze je jich hodne! Jinak, je videt ze Pjakin je kapacita. Taky se mi libilo jeho vysvetleni fasismu na konci.

Pojem GP, krome hloubkoveho vyznamu chapu tak, ze je to jednoduche oznaceni sloziteho pojmu. Oznaceni, podle ktereho kazdy hned pochopi o cem je rec a ze se bavime o Koncepci Socialni Bezpecnosti a ne o nejake onalepkovane konspiraci. Zaroven je to tak trochu eufemisticky pojem nahrazujici vsechny ty terminy jako iluminati, kabala, NWO atd, ktere si mnoho lidi spojuje s ruznymi nalepkami a obecne vede k nedorozumneni.

Ohledne pyramid, ty bych nechapal negativne. Negativni je to jiste jako kabalisticky symbol na dolarovce ve spojeni s vsevidoucim okem. Nicmene pyramida jako takova je geometricka konstrukce koncentrujici energii vyverajici ze Zeme do jednoho bodu, odkud ji lze odebirat. Ve staroveku tato vec byla obecne znama a proto byly pyramidy hojne rozsirene, obecne mezi ruznymi civilizacemi, ktere ani o sobe nevedely. Je to to same, jako kdyz dnes dva ruzne narody maji atomovou elektrarnu a pritom muzou byt kazdy z nich opacneho moralniho svetonazoru.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Maničko, moc ráda Vás tady vidím – bez ohledu na téma článku. Minulý měsíc jste zachránil existenci Aeronetu doslova za pět dvanáct (zjistila jsem to tehdy úplnou náhodou poté, co naskočila ta rekordní výše příspěvku a za sebe, za toho “posedlého psavce” Vám dodatečně velmi děkuji) a pak jste se úplně ztratil. Velmi ráda Vás tady vidím se všemi Vašimi komentáři.

Manicka
Návštěvník
Manicka

No ja se neztratil 🙂 Ne vzdy se vracim ke clankum pro komentare. jsem silene vytizeny a taky se snazim cist kde co.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Pro doplnění informací o GP aneb o hierarchii světové moci. Pokud má někdo zájem studovat dále:

Krátká citace: Vyšší žrečestvo antického Egypta, realizující konceptuální moc v obou smyslech toho termínu, sestávalo z desítky vyšších zasvěcených Severu a desítky vyšších zasvěcených Jihu. Každá desítka měla v čele jedenáctého žrece – prvohierarchu a vedoucího. Všichni byli vybírání po principu dědičnosti z otce na syna.

Tato konceptuální moc, staletí stojící nad faraóny a státní mocí, přišla v době Mojžíše spolu se zasvěcenci hiearchie Amona s novou misí, zastavila patronství nad Egyptem, přešla do podzemí a na globální nadstátní úroveň řízení.

Právě k tomuto období se váží kořeny nyní vládnoucí euro-americké (biblické) koncepce řízení, a také principiálně jiné světonázorové představy svatoruského žrečestva, které bylo v kontaktu s egyptskou hierarchií Ra v předcházejících dobách. Posledním faraonem, nesoucím pravdu jedinoboží (истину единобожия) byl Achnaton (1375-1325 př.n.l.).

Od té doby se změnilo máloco. Na vrcholu globální mocenské pyramidy se nachází stejných 22 dědičných klanů, jediná skupina, která je uměle, pro vytvoření iluze volby rozdělena na dvě skupiny (levou a pravou).

Těchto 22 klanů, v souladu s funkcí nositelů konceptuální moci globální úrovně významu, je možné nazvat globálním prediktorem (scénáristou-plánovačem). Oni neinzerují svou činnost, viditelná je jen jejich výkonná periferie. Ta realizuje skutečné řízení ovládanými zeměmi ve světovém měřítku skrze dědičnou korporaci klanových finančních rodin, kontrolující mezinárodní organizace, strany, fondy, nadnárodní korporace a banky.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/

nebo interview s V. Zaznobinem s titulky:
http://oraclesworld.com/vm_vm_vm/V_M_Zaznobin___interview_22_5_2013/132103/

Valerij
Návštěvník
Valerij

Pár postřehů z přednášky V. M. Zaznobina 22.5.2013, viz můj odkaz výše.

Jedním z hlavních cílů GP a jeho přisluhovačů je docílit a udržet, aby se lidé nestali (přestali být) Lidmi. Aby nebyli schopni samostatně myslet a rozvíjet se. Aby byli trvale jakýmisi zombie, otroky světských pozlátek a jedů, které je snadné ovládat.

Způsoby, jakým docílit, aby lidé nebyli Lidmi se všemi dary, které jim Bůh dal, je učinit je závislými na věcech jako je konzum, produkty Hollywoodu, sex, alkohol, drogy, šířit nesváry mezi skupinami lidí (náboženské, generační, politické …), rozvrátit rodinu propagací homosexuality, pedofilie, juvenilní justice, podporovat neplození dětí atd. Vše pokud možno od útlého dětství.

Člověk, jehož veškerá činnost je soustředěna na výše uvedené věci odporující jeho Božímu poslání, přestává být Člověkem (obrazem Boha). Je dokonce méně než zvíře, neboť ztratil vše lidské (svobodu volby a vůle) a přišel i o přirozené instinkty a o intuici, tzv. šestý smysl, které zvířata mají.

Cílem business projektu zvaného církve – biblický projekt, je zakrýt libovolnému člověku možnost komunikovat bezprostředně s Bohem. Křesťanství není založeno na Kristově učení, bylo vytvořeno v otrokářském Římě, aby sloužilo jeho účelům. Není tedy o svobodě a součinnosti s Bohem, je o podřízení se církevním hodnostářům a o ztrátě možností osobně cítit Boha, osobně s Bohem komunikovat.

Třetí světová válka už probíhá. Je to válka proti všem, kteří by chtěli být Lidmi a stali by se tak svobodnými. Pak by totiž žádné umělé chrámy ani umělé radosti nepotřebovali a všechny tisíce let budované instituce by pozbyly smyslu.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Video jsem měla zatím puštěno jej cca půl hodiny a s lítostí jsem jej musela zastavit a věnovat se povinnostem, těším se na večer, až se dodívám do konce. Zatím pán hovoří, že radost poslouchat. Díky za odkaz.

Změna je život
Návštěvník
Změna je život

Prima, můžeme se tu bavit přímo k videu (ne jen jako jeden z komentářů k jinému článku). Už jsem to psala jinde, že mi stejně moc neřekl o tom Globálním prediktorovi. Kdo to je? Ve videu zmiňuje jeho původ v žrectvu starověkého Egypta. Jsou tím myšleni faraoni nebo ještě někdo nad nimi? Jakou formou to do dnešního dne pokračuje (jejich potomci, po tisíciletí cíleně pěstovaní jedinci nebo někdo, kdo se vzepřel našemu vnímání času??)?

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Něco o tom jsem psala v článku https://aeronet.cz/news/homo-sapiens-v-ohrozeni-znici-sebe-i-svet-filosofie-usa-k-tomu-nebezpecne-vede/ (a tady mám na mysli tuto část: “13 tisíc let p.n.l. – homo sapiens přežil, pokračujeme: Nevíme, co se v polovině cyklu dělo, ale z doložitelných kultur následné doby je to Egypt, kdo drží žezlo nejvyššího poznání a je nejvyspělejší říší na zeměkouli. Jeho souputníky jsou Izraelité, s kterými je úzce propojen a jejichž dějiny sahají ještě hlouběji”). Něco jsem psala v článku https://aeronet.cz/news/globalizace-ceka-nas-osud-neandertalcu-atlantidy-babylonu-ci-jen-padu-rima-kam-nas-vede-filosofie-usa-propasne-homo-sapiens-svuj-potencial-zakon-casu-a-duchovni-sila-jedine-prekazky-m/
Myslím, že něčím zlomovým byla doba kolem 13. tisíciletí před n.l., o které nic nevíme, ale údajně to byl konec Atlantidy, ze které se prý údajně někteří jedinci zachránili a tajná učení předali Egyptu – samozřejmě jsou to ale jen domněnky. Co domněnkou není, je skutečnost, že ze všech stran na nás v nějaké podobě civí Egypt a Babylon (tam rovněž byli Izraelité v zajetí a jsou tedy s Babylonem historicky nějak provázáni). Já jsem doposud nikde nenašla vysvětlení, proč je na americké bankovce právě pyramida.
A že pyramidy jsou pořád velká záhada, to ví každý,ale něco k tématu je například v těchto dvou videích
https://www.youtube.com/watch?v=HoM01bGAJsA#action=share
https://www.youtube.com/watch?v=nhlAJLtke2I
A může za vším být tzv. energetická mřížka Země, ve které je Jeruzalém vrcholem a do které spadají i nedávno objevené pyramidy na Krymu?
comment image
Jinak asi před týdnem byl v tv dokument m.j. i o anglické královské rodině a byl na téma, že po tisíciletí si mocné královské rodiny světa udržovali pokračování krve, sahající údajně až do dob Egypta a Babylonu a proto u nich byl tak běžný incest, údajně mají jinou DNA.
Všechno jsou to jen domněnky a pravdu se nedozvíme, ale těch symbolů se naší současností táhne opravdu moc a logiku nějak nemají…

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Tzv. energetická mřížka Země ještě jinak:comment image

Změna je život
Návštěvník
Změna je život

Dobrý den, Pozorovatelko. Děkuji Vám za odpověď a odkazy na další zdroje. Přečetla jsem si Váš článek o Homo Sapiens v ohrožení – moc pěkný a zajímavý kousek! I když řadu věcí dáváte do souvislostí, tak se stejně nemůžu ubránit pocitu, že nám k pochopení stále nějaké části chybí. Stále tápeme, bloudíme v kruhu, neustále narážíme na věci, které jsme už viděli a slyšeli a stále to nedává smysl.
Z nějakého důvodu se také nemůžu zbavit myšlenek na věci jako jsou obrazce v obilných polích a hlas Vrillonu (který prý sice nebyl v podobě, v jaké je k nalezení na youtube, ale dle řady lidí se opravdu udál a to ve formě pouze zvukové). To poselství (Vrillon), ať už to udělal kdokoliv, stojí za pozornost. Kromě varování (nejen před falešnými proroky) a nabádání k životu v míru, jsou tam i instrukce: “Nemějte strach, usilujte pouze o poznání sama sebe a žijte v harmonii s cestami (způsoby?) vaší planety Země” (tak, jak to vyjádřili, mi to přijde zvláštní a nejsem si jistá, co je přesně myšleno tím “ways of your planet”). Vychází mi z toho také podnět k individualizmu, a to ve formě osobního rozvoje, který umožní rozvoj lidstva. Čili že začít musí každý sám u sebe a pokud se jednotlivci nezlepší, lidstvo se těžko může posunout dál. I dopady transformace související s věkem Vodnáře prý mají být individuální.
Co se náboženství a různých božstev týče, musím se přiznat, že souhlasím s Danikenem. Když si člověk přečte různá zjevení z Bible a zamyslí se nad tím, aniž by mu někdo řekl, jak to má chápat, tak ho musí napadat otázky a příp. vysvětlení, která uváděl i Daniken. Zajímavé je i to, jak se prvotní velký zájem o jeho tvorbu povedl uhasit a lidská zvědavost ukolébat na několik desítek let.

Jen ještě doplněk k videu, ve Vašem starším článku: Symbolika okultismu, kterou našli v úvodním ceremoniálu k OH 2012, je velmi uvěřitelná.

Změna je život
Návštěvník
Změna je život

PS: Ještě v té Vrillonské výzvě nabádají, aby se lidé naučili naslouchat svému vnitřnímu hlasu (intuici), která jim pomůže odhalit pravdu od lží a manipulací. Tak trénujme. 🙂

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Po článku o vzniku Euroasijské unie jsem zas jednou dospěla k názoru, že pro odpovědi se musím vrátit k tomu, co říkají “nahoře”, protože kolem nás je jenom mlžení. A všechno se to točí kolem Venuše (Světlonošky, ze které údajně pocházíme, Däniken se zřejmě nemýlil) a kolem veliké transformace lidstva, ve které od roku 2008 do roku 2028 právě my žijeme. Nebudu teď psát jiné články, dokud nedokončím přinejmenším první ze dvou rozepsaných: o roce 2015 a v něm o významu roku 2012 (druhý je o Věku Vodnáře).

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Tak to se moc těším! Teď,jestli to nesplníte, tak to bude jako když se holka nechá od kluka svléknout a pak mu sdělí, že na to ještě není připravená. 😀 (Doufám, že to berete s humorem. Tak je to myšleno.)

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jo, rozumím Vám a ano, přesně tak…

xerox
Návštěvník
xerox

levitko zajímavá odpověď a smělá hypotéza …

taky jsem přesně nechápal co tím pjakin myslí … video znám už sem ho zachytil i dřív díky otitulkovaným překladům nickem – hox a další videa od – irena aneri na you troubě …

řekl bych že to do sebe zapadá , pokud bych si chtěl zaspekulovat tak židé to částečné poznání přebrali od egypťanů což tvdí i pjakin , ale možná jim i vzali nebo ukradli nějaký velevýznamný sakrální předmět , nebo celou poznanou nauku …
proto je možná při exodu židů z egypta nakonec pronásledoval faraón až k pověstnému rudému moři , kde zázračně židi prostřednictvím mojžíše nebo sakrálního předmětu překročili suchou nohou moře …

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

xeroxi, díky za tu informaci k Taurusovi – já tušila, že to je nějak tak a že to skutečně není troll, četla jsem i tu diskusi a musím poděkovat Hoxovi i Vám. Jinak to odkaz na video Pjakina tady jinde v diskusi vložil Valerij a hodně mě oslovilo právě kvůli tomu Egyptu, proto jsem ho vložila samostatně. Židovský Josef byl vykladačem faraonových snů a Mojžíš žil na královském dvoře a 40 let byl vychováván jako Egypťán, to mě dovedlo k pochybnostem, jestli Starý zákon je skutečně dílem židů anebo jsou v něm nějaká egyptská tajná učení, nemluvě o Talmudu, který má kořeny v Babylonu. Pro sebe z toho mám domněnku, že v Izraelitech se spojují učení Egypta a Babylonu a že tato učení se táhnou celým našim Věkem Ryb, který začal pádem Egypta (porážka Kleopatry), současným rozkladem Římské říše (smrt Césara i Antonia) a zároveň zrozením Krista – a hned na to vznikem papežského stolce….

Manicka
Návštěvník
Manicka

Ja nemam pochyb o tom, ze stary zakon je kompilace starsich legend, ktere zide sesbirali a sepsali do jedne knihy. Na internetu je spousta clanku, ktere dokladuji, ze starozakonni legendy jsou opisy starsich, at uz sumerskych ci dalscich legend pouze se zmenami mist a jmen, pricemz pribeh zustava stejny. Z toho duvodu to taky tak beru, jako pouhou a ucelovou kompilaci.

Kladikus
Návštěvník
Kladikus

myslím, že Egypt a Babylon byli ve spojení, nebo alespoň o sobě věděli(minimálně skrz obchodníky). Židi nebyli jediní, kdo byl zajat v babylonu. Těch národností tam bylo více. Mě se nejvíce uvěřitelné zdá toto: Židovská elita byla zajata v tom babylonu. TAm se od nich dověděli informace o původu člověka. Babyloňané byli na místě po Sumeru. A znali sumerské příběhy. V 19.stol.byly nalezeny v dnešním Iráku hliněné tabulky, na kterých jsou příběhy podobné bibilikým(Potopa, Zrození a ještě jakási kterou si už nepa), ale o 2000let starší. Ty příběhy jsou ale přecijen trochu jiné než jak je to v Bibli. Bible byla sepsána někde kolem r.600 př.n.l. a říká se , že vznikala 2000let. Tedy klidně to tak být mohlo. Tedy v době, kdy byli Židi propuštěni…. Zřejmě si to Židi tak nějak zaonačili na sebe ty příběhy a učinili sebe(místo sumeřanů/babyloňanů) ony vyvoléne. Je dost možné, že se v Babylonu naučili i nějaké nauky.

Talmud je rabínský výklad Tory. A časem se z něho stala uctívanější kniha než Tora. Je to čistě účelový výklad.
Pak je tu ještě tajná naukaKabala a ta opravdu může mít kořeny v E.či B.

Co ale vrtá v hlavě mi je, proč se s náma ti mocní tak serou? Pokud by chtěli redukovat populaci, tak to udělají eště dnes. Co nebo kdo by jim v tom zabránil? Je prokázáno, že neexistuje snad jediné úspěšné povstání či revoluce, kterou by neměli podchycenou a nesloužila jejich zájmům. Tak by nás redukovali, pak propagandou a PR zpracovali naše(těch přeživších) myšlení tak, aby na to “zapomněli”. Kdo si ještě dnes vzpomene na Klausovu amnestii? Na peněžní reformu v 53. Na církevní restituce. Prostě o čem se nemluví, o to přestanou mít lidi zájem. A i když budou ti co přežijou na ty mocné nahněvání a hodně, tak za pár let už jim to odpustí. Viz.volby do parlaentu/senátu…

TAké by se ti mocní mohli prohlásit za vládce přímo. A nikdo by se nevzbouřil, páč by na to neměli kapitál…

Věřím z 60% tomu, že jsme byli stvořeni někým. Viz.Deniken. Za nějakým účelem, který můžou ti mocní znát. My dole ho ale neznáme. Neznají ho ani politici včetně am.prezidentů. Nezná ho ani většina superboháčů. Ten pravý důvod zná zřejmě jen pár informovaných “vyvolených”, kteří se to dověděli v B/E.

My tady můžeme být třeba nějaký systém, na který stvořitelé čekají, až se dovyvine. Třeba jako když člověk roste a až kolem 20ti let je dospělý a může jít makat. A my tu na Zemi se třeba vyvíjíme postupně třeba jako když se někde v poušti staví nějaká továrna či elektrárna. Nejprve se tam postaví zázemí pro dělníky, pak se navozí matroš. Pak se postaví základy, lešení atd až z toho je nějaký obří závod se složitým systémem. A tento závod pak něco vyrábí či slouží. A možná, že celá Země je jen taková “továrna ve výstavbě”. A ti stvořitelé mohouž žít klidně stovky tisíc let. A nějakých 5000let vývoje civilizace je pro ně jen taková “stáž v zahraničí”. A třeba se budeme rozvíjet ještě dalších iks tisíc let,než dosáhneme požadované hotovosti. A až pak odklidí přebytečné lidi. Prostě je “spláchnou jak myši do kanálu”. Bez otázek, bez smilování, bez pohnutky. Asi jako když zbourají to zázemí dělníkům po dokončení továrny. Prostě si pojedou svůj příběh a my je nezajímame vůbec. My jsme pro ně nanoboti, co jim kompletují tu “tovaárnu”.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Před nějakými deseti lety jsem četla knihu, kde je popsáno propojení křesťanství, judaismu a kultur Egypta a Sumeru, včetně Babylonu. Jejími autory jsou dokonce dva svobodní zednáři a teď o víkendu mě napadlo si jí přečíst znova. Knihu jsem teď četla zcela jiným pohledem a kořeny opravdu vedou do Sumeru a Egypta, teď se dívám, že kniha se pořád prodává, tady můžete vidět, že už anotace říká hodně: https://www.kosmas.cz/knihy/152109/klic-k-chiramovi/

facitoris
Návštěvník
facitoris

Pozorovatelka a Vedy.sk si si pozrela skús trocha sa dostaneš hlbšie do Slovanskej a Arijskéj hystorie o Azoch,Vedmy,Tartarie,Žrecoch,Bojaroch,Žrec je človek ktorý má velké znalosti a vedomosti ,magiu tak ako vedma ktorá všetkým odovzdáva svoje vzdelanie a nezneúživa to len vo svoj prospech ako sto spravili Chazari použivajte správný viraz nie židia.

Hox
Návštěvník
Hox

Ohledně GP, pochopení o co jde se neobejde bez pár desítek přečtených stran, lze to najít zde: http://leva-net.webnode.cz/tags/glob%C3%A1ln%C3%AD%20prediktor/

Pro pochopení je třeba minimálně:
chápat 5 druhů vnitrosociální moci
chápat Plnou funkci řízení
chápat kategorie (priority) zobecněných prostředků vlivu / komunikace / agrese a chápat metody informačních válek a dosahování cílů metodou “kulturní spolupráce”