O Halloweenu se velký asteroid srazí s Měsícem. A mimozemšťané už jsou...

O Halloweenu se velký asteroid srazí s Měsícem. A mimozemšťané už jsou zde a na obloze jsou budovy a na Marsu je voda

O Halloweenu se velký asteroid srazí s Měsícem. A mimozemšťané už jsou zde a na obloze jsou budovy a na Marsu je voda

Odborníci NASA vydali zprávu o asteroidu, který se vysokou rychlostí – 35 kilometrů za sekundu – řítí k Zemi. Nejblíže k ní bude 31. října, o Halloweenu, kdy bude k naší planetě rekordně nejblíže za 9 let – 499 tisíc kilometrů. Tato vzdálenost odpovídá 1,3 vzdálenosti Měsíce od Země. Vědci věří, že Zemi žádné nebezpečí nehrozí, avšak nevylučují, že asteroid s názvem 2015 TB145 a o průměru 290-650 metrů, by mohl narazit do Měsíce. (zdroj)

Na obrázku níže je ukázáno, o jak velký asteroid jde:

Mezi spoustou “kosmických” zpráv, které se v poslední době sypou ze všech stran, tato skutečně vypadá seriozně, přesto si nemyslím, že je důvod k obavám. Či spíše si to nemyslím právě proto, že těch zpráv je v poslední době tolik.

Voda na Marsu

A z poslední doby bych začala tou, že na Marsu je voda – zvláštní totiž je je její načasování, protože vyšla ve chvíli, kdy měl Putin projev na půdě OSN. Rusko k tomu vydalo tento komentář:

USA se snaží “přebít” projev ruského prezidenta Vladimira Putina, z tribuny Valného shromáždění OSN zprávou o vodě na Marsu, řekl politolog, předseda Státní dumy Výboru pro vzdělávání, člen Rady pro zahraniční a obrannou politiku Ruské federace Vjačeslav Nikonov. Nikonov řekl, že Putinův projev v Organizaci spojených národů byla středobodem zasedání Valného shromáždění a  od začátku o ní byl veliký zájem. A není náhoda, že Spojené státy provedly tak významné a bezprecedentní opatření, jako je kombinace Putinova projevu a tisková konference NASA, na které bylo oznámeno, že na Marsu je voda, což se samozřejmě stalo hlavní světovou událostí,” – řekl Nikonov. (zdroj)

V České televizi zprávu komentoval pozvaný odborník a byl k ní velmi skeptický a myslím si, že zpráva vyšumí do ztracena (tedy alespoň prozatím, než se Mars více prozkoumá).

Mimozemšťané jsou všude, hovoří o nich i Snowden

“Zaručených” zpráv o mimozemšťanech je všude tolik, že žádný odkaz není třeba vkládat. Mě v poslední době zaujalo, že se o nich zmiňoval i Snowden, který řekl, že právě nastala doba, kdy k nám mimozemšťané intenzivně promlouvají a přes satelity nám dávají šifrované zprávy, kterým pořád nerozumíme, ale blížíme se kontaktu (zdroj, zdroj) 

Na obloze jsou mrakodrapy – dokonce je to snad New York  

Tato zpráva v poslední době způsobila snad největší rozruch a vysvětlení úkazu, kdy se na čínské obloze objevil dokonalý obraz budov, velmi připomínajících New York, hledají i odborníci. Podívaná to skutečně musela být velmi zneklidňující a až depresivní.

Ruský odborník vysvětluje, jak k jevu mohlo dojít:

Shrnutí

Nedovolila bych si nic z těchto zpráv jednoznačně zavrhovat – nedovolím si tvrdit, že neexistují mimozemšťané ani tvrdit, že k nám promlouvají tu hlasy přes naše satelitní vysílání, která podle Snowdena šifrují, tu obrazy na obloze, jak tomu mnozí věří v případě Číny. Nedovolím si ani vyvracet, že na Marsu je voda. A to vše přesto, že jsem vůči těmto věcem skeptická – resp. pokud důkazy nejsou skutečně potvrzené, neumím tyto zprávy brát jinak, než s nadhledem.

A co mě na současné intenzitě “kosmických” zpráv obzvláště zaráží, je jejich intenzita, kterou vnímám jako velmi vhodně načasovanou. V rámci globalizace přece byl dávno naplánován takový nepřítel, který pomůže ke sjednocení lidstva – a k jeho poslušnosti. Velmi, velmi mi to připomíná poslušnost egyptských otroků, na které ve chvílích vzpoury “nebe seslalo tmu” a kdy jen moudří kněží věděli, že jde o zatmění Slunce a že pouze využili znalostí, které se k běžnému lidu nedostaly.

Scéna z filmu Faraon – zatmění Slunce nastává: “Otroci, Bohové se zlobí, buďte poslušní!”

A je na obrázku níže pořád jen faraon anebo je to už i podoba papeže? Pokrývka hlavy, symboly v rukou i křeslo a posed jako by byly z Vatikánu:

 

A tak mě napadá, jestli “práškování” oblohy m.j. neplní ten účel, aby se jim vytvořilo celosvětové promítací plátno, na kterém konečně “přiletí” ti mimozemšťané či se “vrátí” Ježíš. Anebo možná se zjeví nový “prorok” Lucifer, který lidstvo sjednotí pod to kýžené nové a celosvětové “náboženství” – hlavně že to splní ten účel, jaký plnilo zatmění Slunce na otroky Egypta.

Očekávám, že podobných zpráv bude přibývat. A nějakou “náhodou” právě v současné době… Dávná egyptská pyramida (rozuměj systém moci) právě realizuje své nové “Oko Boha Hóra” tím, že se sama pasovala na Božstvo.

-Pozorovatelka-   23.10.2015

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 20% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

Milá Pozorovatelko, vypadlo na mne náhodou toto video, a jelikož mám pocit, že Vy se pohyby ve vesmíru zabýváte dlouhodobě, prosím Vás o Váš pohled, či komentář :
https://youtu.be/VJJ0N-Qq3CI
Pro mne, jako laika, je ta informace docela znepokojivá, i s ohledem na člověka – astronom, vědec a seismolog / 90 let – který ji předává….
Děkuji, LCZ

Robert
Návštěvník
Robert

Vážená pozorovatelko, prosím, pokud chcete zvýšit svou reputaci ze stupně “a jejda, zas něco napsala!” alespoň na stupeň “budu nad jejími články přemýšlet”, odkazujte na zdroje, které mají ten obsah, který jim přikládáte ve svých článcích.

Nyní v tomto článku tvrdíte, že, cituji: “(…) Snowden, který řekl, že právě nastala doba, kdy k nám mimozemšťané intenzivně promlouvají a přes satelity nám dávají šifrované zprávy, kterým pořád nerozumíme, ale blížíme se kontaktu (zdroj, zdroj)”.

Když si rozkliknete alespoň ten anglicky psaný článek na Dailymail.co.uk, tak zjistíte, že Snowden tam říká, že, stručně shrnuto, “Snowden is not the only person who believes aliens may be trying to make contact with us, but we are unable to hear them”.

Což znamená česky asi toto: “Snowden není jediná osoba, která věří, že mimozemšťané se mohou pokoušet nás kontaktovat, ale my nejsme schopni rozumět jejich signálům”. V kontextu článku to slovní spojení “mohou pokoušet” je uváděno s dovětkem, “pokud vůbec existují”.

Tedy jde o teoretickou diskuzi typu, “pokud by byly v prdeli ryby, měly by problém s námi komunikovat, protože bychom neuměli rybí řeč.”

Snowden – polopaticky řečeno – vůbec nepředpokládá existenci mimozemšťanů, natož aby ji potvrzoval. Pouze teoretizuje na téma, KDYBY něco takového existovalo, tak by to mohlo mít takové a takové důsledky.

Vyvozovat z tohoto závěry, které vyvozujete, uškozuje nejen Vám, ale celému Aeronetu. Je to škoda.

Vyzývám Vás: Více střídmosti, více kvality, více přesnosti v myšlení!

Jinak Vás ale zdraví a vše dobré přeje

Robert

Alkid
Návštěvník
Alkid
paja
Návštěvník
paja

Nemám dobrý pocit ohledně zítřejšího dne – datumu… nedávno to zde někdo zmiňoval

QA
Návštěvník
QA

Mám AEnews docela rád a jejich zprávy o běžném dění (třeba o Ukrajině, či o boji Ruska, o rizicích islamizace EU…) jsou užitečné.

Nicméně nemůžu váš server doporučit svým přátelům.
Třeba by je i zaujal, ale takovéhle zprávy právě ponižují důvěryhodnost serveru.
Proč se nezabýváte normáním zpravodajstvím a dáváte místo “ufonským” spekulacím a podobným nesmyslům ?

PS:
když jste tak skvěle anonymní (to je v podstatě dobře), proč sbíráte v diskusi emaily ?

Aksal
Návštěvník
Aksal

Další atak na dolar. Číňané 21.10.2015 umístili na Londýnskou burzu cenné papíry v juanech, ve výši 5 mld. se splatností na jeden rok a výnosem 3,1%…Bylo to v předvečer oficiální návštěvy prezidenta Číny ve VB…

zombie
Návštěvník
zombie

video je z barákama působivé,ale podle mě se jedná o klasickou fatu morganu…

Honzík ze Západu
Návštěvník
Honzík ze Západu

ještě mě zarazila jedna věc.. Odborníci z NASA?? 😀 díky za pobavení. Odborníci čeho?? Mediálního klamu? Páč co je NASA? Je nutno nejdříve vědět přesně co je NASA a proč je NASA. Nasa je vlastně soukromá firma.Vojensko-kosmické.. ale soukromé.. Čily nespadají pod vládu a nemusí se nikomu zodpovídat.Nemusí a ni nesmí nic ukazovat. Nechtěj to lidé, co řídí Nasu.Je to zároň nejlepší výrobna na desinformace. Já osobně nevěřím ničemu oficiálnímu z NASy. Z toho sem vyrostl a růžový brejle sundal. Od nasy já čekám to samý co od microsoftu. Firma pracující na neustálému podkopávání lidtva.Nasa disponuje nezvratnými důkazy o EMzákách a má opravdu velmi mnoho materiálů, ale zároveň je to výrobna desinformací.. Respektive Blue Book stále podle mě běží a nikdy neskončil.. A ten asteroid .. o kterým najednou NASA mluví.. to nemusí bejt právě vůbec asteroid.Ale může to být i mimozemská flotila.No co by asi nasa řekla??Že to je asteroid..Jak jinak vsvětlíte, že NASA se nebude bavit s nikým, kdo řekl že něco viděl. Včetně kosmonautů? Ti byly svdci hodně pozorování.. Sami kosmonauti o tom mluvily, že jakmile člověk opustí atmosféru a přelétne do kosmu byť jen na oběžnou dráhu spatří jak je vesmír totálně plný života. A já přesně ropzumím tomu, proč se raději vymění vláda, než aby se řeklo návštěva mimozemšťana. Raději elita zabaví NASu, než aby se dostávaly na povrch věci, co oni nechtěj, aby se dostávaly. Někdo řekne NASA a mě hned napadne Majestik 12. Nebo Men in Black.Né ti z filmu.Filmaři se jen inspirovaly. Respektive strategie může znít: Dělejte filmy a komedie z toho, co je pravda-neboť pak máme rovnou vysvětlení pro lidi.. Zde se uvádí asteroid. Nasa to tvrdí, páč může. Páč kdo jinej se může kouknout??My asi těžko. Oni to vědí, a tak nám můžou vykládat co chtěj a kdy chtěj a naopak neukazovat to, co nemaj. Nasa NEMÁ ze státem nic společnýho. Ať si každej ověří kde chce, pravda to je. Takže jakej mám mít důvod věřít nase s čímkoliv?? Nejen se šutrem i emzákama. Ale.. jedno je faktem-poslouchat Nasu a věřit jim, je STEJNÉ poslouchat TV Novu a věřit jim. Tak to je.Takže mě nezajímá ani trošku s čím přijde zrovna NASA.

Honzík ze Západu
Návštěvník
Honzík ze Západu

Fakt skvělý video. Kdo si myslí, že EMzáci by se zabývaly takovou dementní zábavou, jako je vytváření iluzí pro lidi, co touží vidění úžasných věcí??Ten by jim tedy velmi křivdil.Víe, já bych řekl, že tohle by bylo extrémně pod jejich úroveň a oni nemají smysl pro zábavu.Ale EMzáci jistě vlastní technologii, která je nesrovnatelná s naší a taktéž by na tom byly i jejich záměry zde na planetě a taktéž by na tom bylo i jejich chování.Čily oni by si s tímto nadávaly práci.Já v tom spíše vidím člověka.Páč jen ten, kdo hodlá manipulovat se strachem lidí by vymyslel městěčko s mrakodrapy nad městem v číně.Emzák by takhle neracionálně ani neuvažoval. Kdyby ano, tak je člověk asi tam, kde byl před 140 000 lety. Toto udělal člověk, páč člověk ví, jak zasáhnout lidskej strach.. člověk zá člověka a tak ví jak na něj. Tedy na ty slabší povahy.Se mnou tohle ani nehne a objasním si to během chvíle klidně sám s pomocí půl dnem hledání :D.. Ale sou samozřejmě povahy, které se snad z toho pomalu hroutí, že se blíží invaze..Já si myslim, že oni disponují takou techno, že kdyby chtěly, tak nás smetou , jak bordel ze stolu a nepotřebují si hrát jak děti, než něco udělaj. Oni by neviděly potřebu v tom , zahrávat si s naší myslí.Toto dělají jen a pouze vlády.Tedy organizace s touto technologí na objednávku vlád. Číňani dostaly to, o co si sami říkaj. Kdo vyrábí telefony jak divewj? Koho tak strašně baví telefony, internet a úžasná podívaná?? No přece Číňany!!Neustále se na sebe snaží upozornit. Je pravda, že naše média tou tak nakažený západem, že sou úplě v prdeli, když nemluví jen hodinu o zas*aný USA nebo čemkoliv co je západního stylu.. Evropan vlastně ani neví pořádně kdo je dnešní rus nebo číňan, páč veškerý média dělají vše proto, aby to lidi nezjišťovaly. Takže mě napadá tohle o čem mluvím a další co mě napadá, když vidím to divadlo na obloze.HAARP,Chemtrails a v poslední době so dovídám o projektu Blue Beam.Takže by to klidně mohlo být i to. Ať tak, či onak… Je to člověk a dělá to lidská ruka na příkaz lidské mysli.. Se vsadim, že pokud tohle bude mít celosvětovej rozruch,tak to bude to, co elita chce. Pak zinscenujou další příchod krista, další vidění panny Marušky.Vždyť projekce je od toho, aby lidi udivovala.

Karel
Návštěvník
Karel

Určitě se něco stane 21.12.2012

Určitě se něco stane v září až bude 4. zatmění Měsíce

Určitě se něco stane na Hallowena…..

Nevím jestli jste si toho vědomi, ale životaschopnost tohoto média čerpáte z neustálého strašení jakéhosi dne, kdy už to konečně přijde.
Věřím, že je dost lidí, které to nadchne a nějaký čas se zase mají na co těšit. Je to přece lepší, než monotónnost života chozením do práce a placením účtů.

Protože se ale nic nestane ani na toho hallowena, tak byste možná mohli přestat šířit tyto poplašné zprávy. Co vy na to?

TSq
Návštěvník
TSq

“Určitě se něco stane na …..”, chápete to trošku nešťastně, to je jako politické rozhodnutí, než uvidíte jeho důsledky, tak to chvíli trvá, nebo jako semínko, zasadíte a ono vyroste až někdy, pak ještě chvíli trvá než nese svoje plody.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Mně si JIŽ STALO,po 45letech práce POVINNÉ,neexistovalo BULAČENÍ,to je milí upocení budovatelé pravicujích zítřku..VYHÝBÁNÍ SE PRÁCI a jsem VON,čili svobodný duchodce z Prahy,který si to již OSM LET užívá…