O demokracii, která umřela. Dnes večer na Svobodném rádiu!

O demokracii, která umřela. Dnes večer na Svobodném rádiu!

O demokracii, která umřela. Dnes večer na Svobodném rádiu!

Události uplynulého týdne opět probere na Svobodném rádiu dnes od 19:00 hodin náš šéfredaktor. Zmanipulované volby v Rakousku, demonstrativní průjezd americké armády přes Česko, propuštění Savčenkové z ruského vězení a hrozba války NATO s Ruskem. Spolu s dalšími tématy i dnes dojde na telefonické dotazy posluchačů. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záložní streamy:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/

http://svobodneradio.listen2myradio.com

http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

http://svobodneradiocz.Caster.fm/

Záznam pořadu

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jesuis
Návštěvník
Jesuis

Demokracii vymyslel démon KRACIE !!!..napálili vás!!!! Až si to uvědomíte přestanete jí vyžadovat!!!!!!! AE pokračujte,jsme s vámi!!!!!!

Le Sage
Návštěvník
Le Sage

Realizace Kallergiho plánu s ohledem na dnešní situaci vyvolává pro mne obtížné zodpovědnitelne otázky … možná ale pan VK odpovědi zná 🙂

– jak zajistit mísení ras, kdy drtivá většina migrantů je pro bíle ženy nejatraktivní, především rasově? Pokud by toto někdo vyřešil (možná edukací?)vyvstávají dalsi překážky:
– jak zajistit mísení ras, když drtivá většina migrantů ma “holý zadek” a drtivé většině i zůstane, neboť na byty a spol. si nikdy nevydělají – i díky nastupujícmu průmyslu 4.0, ktery zdecimuje evropský ( a nejen evropský) pracovní trh.
– Jak zajistit mísení ras, když proti zástupům migrantů stojí jako obrovská konkurence zástupy bilych mužů?

Cili jednodušší asi bude, když bude nastroj (islám) fungovat tak jak má a dojde k postupnému ovládnutí Evropy způsobem, jakým to probíha v UK, Švédsku ale už i Německu, kdy relativně poklidně dojde k převzetí moci a pak se s Evropany naloží způsobem, jaký se používá odpradavna.

Jan Hofírek
Návštěvník
BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Nikoho nejmenuji, ale pokud je někdo paranoidní grafoman, jehož díla se nedají číst, pak to, že je nikdo nečte, nemusí nutně souviset s tím, že je náhodou také odpůrcem současné vlády, ale může to být způsobeno jednoduše tím, že je to paranoidní grafoman, jehož díla se nedají číst.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Trochu paradoxně v současné době největší anti-systémovou propagandu dělá ČT a mainstream.

Ti jdou proti národu takovým způsobem, že to tu opravdu rozloží. Za tři roky nebyli schopni najít jediný web financovaný z Ruska, ale žvaní každý den o tom, jak je ničí ruská propaganda.

Nakonec s překvapením zjistí, že sami nejvíce vytočili národ proti západnímu systému každodenním rvaním havloidních hňupačin do ČT, o které nikdo nestál, kromě pár mamlasů z pravdoláskových “neziskovek”.

Válka, kterou nevidíte (cz tit.): https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

marmaris
Návštěvník
marmaris

Včera to bylo fajn. Díky. Možná to bude blbý, ale pozdravuju pejska pana V.K. a majiteli přeju hodně trpělivosti. Pejskové občas utečou za fenkou. Teď jsem se musel smířit s dalším novým štěnětem do rodiny v zájmu zachování klidu a míru. Už to zas začíná. Ach jooo, mám pejsky rád, ale tohle jsou výdaje jak pro mimino. A kdo se o něj posléze postará? No jo, zase já.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

koukám podle příspěvků že p. Kapal měl opět pravdu. Pražská kavárna povolala rezervní zálohy. Však jde o přežití a tedy o prachy. Až domeček lží spadne a dotace skončí hypotéka nepočká.

Jari
Návštěvník
Jari

Demokracie byla a je stále jen zbraní hromadného ničení u ,,mnohomluvných politiků a mnohomluvných obchodníků-cizinců a cizáků , ůskočných lišek a kukaček.Vše je lež a podvod, Démona Kracie Prvního manipolátora logisty a tiskaře peněz.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Takže soudruh odchovanec aktivoval 10 odbor /chartisté/ bývalé STB pro boj z vnitřním nepřítelem …

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vcelku mam rad moderovani vasich vstupu panem Kapalem …(Dukat, nebo Zikmundova mi jezi vlasy na hlave!). Pan Kapal ma prijemny hlas a dobre zvlada jazykové obraty. Jedna vec mi vsak na nem vadi. Cas od casu zaperli a pousti do “éteru” zmatené nesmysly, aniz by byl kymkoliv opraven. Takovy pristup na kredibilite nikomu neprida. Vcera napriklad zaperlil kdyz tvrdil, ze bitka mezi migranty v Calais byla mezi Afghanci a Pakistanci, coz uz jen z etnického hlediska je vylozeny nesmysl. Bitka se odehrala mezi Afghanci a Sudanci.

albatros
Návštěvník
albatros

Pan Kapal opravdu čas od času zaperlí, nejnověji jeho Brixet aneb Brexit :), ale lidi často zapomínají, že nesledují alternativní mainstream, ale nadšené a statečné amatéry, kteří si své pořady musí vyrobit doma na koleně. Doslova. Takže já jim takové úlety odpouštím a maximálně je na to slušně upozorním na jejich stránkách, aby ty chyby zbytečně neopakovali.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vzdyt ja to taky tak beru …jenom kdyz zaperli, tak stale jeste nevim, jestli se mam smat, nebo plakat. Hodne mezinarodnich informaci mam z prvni ruky. Zajima mne vsak i cesky pohled na vec. Proto ted sleduji i patecni vysilani s p.VK. Zatim si jeste zvykam …ale porad se mi libi. Jeho analyzy jsou hodnotné, presné …a krute pravdivé.

pedros
Návštěvník
pedros

jestli mate hodne mezinarodnich informací z prvni ruky,tak to znamena,ze stojite hned vedle Putina,nebo hned vedle banána,nebo hnedka vedla nevzdělaného maoistu šultze,nebo kde?Muzete nam to prozradit?Samosebou jestli nejste 00sedum,to byste nas musel hnedka pozabijat,že!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No to se dalo cekat …misto aby si vzal ponauceni z kritiky a zacal delat veci jak se delat maji, Dukat zase dostal zacpu! No nic, jen tak dale. Na vnitru z vas maji urcite radost, nebot misto aby jste pritahoval nové posluchace, tak je svou blbosti odpuzujete.

pedros
Návštěvník
pedros

Otázka byla naprosto jednoduchá.
Jak důležitej post to zastáváte,že máte mezinárodné informace z první ruky, a to dokonce tak,že HODNĚ!
Zkusíte odpovědět,nebo jste fakt agent 00sedum,nebo dokonce WC4?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Jedna moudrost za jeden Dukat …vira a veci se nesmi nikdy brat doslova, nebot jejich kombinace dela z lidi absurdni idioty.

pedros
Návštěvník
pedros

Takže socka 00prd,materiálně i mentálně!A máte to z první ruky,chacháááá

jiný satan
Návštěvník
jiný satan

Přeji aeronetu hodně štěstí a obzvlášť panu VK,který vydává svojí energii a má tu trpělivost nás informovat o událostech kolem nás,na rozdíl od těch dementních, pomluvačných pisatelích,kteří zde píší pro ti těmto logickým faktům.Opravdu nechápu tyhle lidi.Samozřejmě,že budocnost nikdo přesně nezná a všechno tak nemusí být.