Nový český ministr zdravotnictví má obrovský střet zájmů, provozuje živnost na výrobu...

Nový český ministr zdravotnictví má obrovský střet zájmů, provozuje živnost na výrobu zdravotnických prostředků! Provoz živnosti ke dni jmenování ministrem zdravotnictví nepřerušil, podle Lex Babiš je tak podle pravidel Evropské unie ve vztahu neslučitelném s výkonem funkce! Roman Prymula si založil v polovině června podnikání na výrobu roušek a respirátorů, teď je bude jako ministr zdravotnictví nařizovat občanům k permanentnímu nošení uvnitř i venku? A proč proboha Radek Koten z SPD doporučuje přesouvat peníze od neziskovek na testování českých občanů na Covid-19 zdarma? To je doslova vlhký sen distributorů testů, pokud by úhrady za pochybné a mnohdy cinknuté PCR testy platil stát namísto občana!

Nový český ministr zdravotnictví má obrovský střet zájmů, provozuje živnost na výrobu zdravotnických prostředků! Provoz živnosti ke dni jmenování ministrem zdravotnictví nepřerušil, podle Lex Babiš je tak podle pravidel Evropské unie ve vztahu neslučitelném s výkonem funkce! Roman Prymula si založil v polovině června podnikání na výrobu roušek a respirátorů, teď je bude jako ministr zdravotnictví nařizovat občanům k permanentnímu nošení uvnitř i venku? A proč proboha Radek Koten z SPD doporučuje přesouvat peníze od neziskovek na testování českých občanů na Covid-19 zdarma? To je doslova vlhký sen distributorů testů, pokud by úhrady za pochybné a mnohdy cinknuté PCR testy platil stát namísto občana!

V České republice přinesl počátek týdne zase další neuvěřitelné chucpe, kterými se republika začíná v poslední době naplňovat až k prasknutí. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (Hnutí ANO) totiž ráno oznámil svoji rezignaci [1] a už po obědě byl narychlo a jmenován [2] nový ministr, epidemiolog a profesor Roman Prymula. Všechno to bylo prý dohodnuto dopředu, celé se to upeklo o víkendu, kdy Andrej Babiš měl s Adamem Vojtěchem dlouhé povídání a bylo potřeba, aby někdo na sebe vzal roli viníka za současnou virovou epidemii v ČR, kde neustále rostou počty pozitivně otestovaných osob.

Veřejnost chce hlavu někoho, kdo za to ponese zodpovědnost, zaznělo o víkendu několikrát na adresu Adama Vojtěcha, a ten tak musel v pondělí podat rezignaci. Jenže, už dopředu bylo s Milošem Zemanem dohodnuté, že v pondělí okolo oběda jmenuje Romana Prymulu novým ministrem, protože se prý osvědčil na jaře jako hlavní epidemiolog vládního krizového štábu. A prezident se jmenováním Prymuly neměl problém, protože pan profesor měl v minulosti blízko ke straně SPOZ, takže náhrada Vojtěcha za Prymulu prošla hladce.

Adam Vojtěch a Roman Prymula

Roman Prymula je tak již novým ministrem, ale nikoho zřejmě vůbec netrápilo, že nový ministr má obrovský střet zájmů podle zákona č. 14/2017 Sb. o Střetu zájmů v platném znění [3], tedy podle tzv. zákona “Lex Babiš” z roku 2017. Přestože je Roman Prymula ministrem zdravotnictví, k dnešnímu dni je podnikatelem, živnostníkem [4], IČO 09254447 a zabývá se výrobou zdravotnického materiálu, tedy roušek, respirátorů atd. Roman Prymula si přitom živnost zařídil teprve nedávno, před 3 měsíci, konkrétně 17. června 2020. Pro server TN.CZ a také pro CNN Prima News ale Prymula nedávno uvedl [5], že nic nevyrábí, že prý si založil živnost jen kvůli tomu, aby mohl přednášet, ale pozor, takové vysvětlení je velmi podivné.

Pro pořádání přednášek podle Živnostenského zákona stačí do živnostenské žádosti při registraci uvést kódy 60 (Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků), 64 (Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd) a 72 (Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti), a tím to hasne. Kódy volných živností jsou zde. Jenže, Roman Prymula má v živnostenském oprávnění, kromě těchto 3 kódů, ještě i kód 39 (Výroba zdravotnických prostředků), a to je problém, to nemá s přednáškami naprosto nic společného.

Roman Prymula nastoupil do funkce ministra zdravotnictví ve střetu zájmů podle Lex Babiš, má totiž živnost na výrobu zdravotnického materiálu, kterou nechce přerušit po dobu výkonu funkce

Nový ministr zdravotnictví pro CNN Prima News nedávno uvedl, že protože jenom přednáší a nic nevyrábí, že nemusí ani přerušovat živnost, když radí české vládě a tehdejšímu ministrovi Adamu Vojtěchovi. Tento rozhovor pro CNN Prima News proběhl již 10. září 2020 a už tehdy byl Roman Prymula v podezření, že může být ve střetu zájmů, když má živnost na výrobu zdravotnického materiálu a současně radí ministru zdravotnictví. Jenže dnes už nejde o podezření, protože po dnešním jmenování doopravdy a skutečně je Roman Prymula ve střetu zájmů, a to podle zákona č. 14/2017 Sb. o Střetu zájmů v platném znění.

Bez ohledu na to, jestli Roman Prymula vyrábí zdravotnický materiál, to má jenom napsané v živnostenském listu pro-forma, anebo jenom přednáší na vysokých veřejných školách, které jsou veřejnými příspěvkovými organizacemi, které za přednášky mohou ministra finančně odměňovat, tak v každém takovém případě je ministr zdravotnictví ve střetu zájmů do té doby, dokud trvá jeho živnost s uvedenými předmětnými činnostmi. Ministr zdravotnictví musí svoji živnost přerušit a během výkonu funkce ministra se zdržet všech ziskových aktivit v souvislosti s výrobou zdravotnického materiálu, v souvislosti s příjmy za přednášky na veřejných vysokých školách atd.

Střet zájmů Romana Prymuly

K provozování přednášek o medicíně a epidemiologii, pokud by to byly přednášky zdarma pro studenty, není potřeba mít živnost s kódem č. 39, protože tato živnost nemá nic společného s přednáškami a pro přednášení není potřeba mít ohlášenou živnost na výrobu zdravotnického materiálu. Jedinou výjimkou je, pokud by pan profesor studentům něco prodával ve stánku, nějaké vzorky, potom by kód č. 39 v živnosti měl smysl a význam, i když pouze v případě, že by prodávané zboží bylo alespoň montováno panem Prymulou dohromady, např. ze součástek z Číny apod.

V Česku existují živnostníci, kteří z Číny dováží galony dezinfekce v barelech a v ČR to přelévají do malých lahviček s pumpičkami a prodávají s českým návodem. Taková činnost je výrobou, i když jde jenom o přelévání tekutin z velkých galonů do menších lahviček. A právě pro takovou činnost živnostník použije v žádosti o registraci živnosti kód č. 39. Pokud pan Prymula mluví pravdu v rozhovoru pro TN a CNN Prima News a nic nevyrábí, potom se nabízí otázka, proč vlastně do živnostenského oprávnění tuto výrobní činnost uváděl, když tedy podle svých slov nechtěl nic vyrábět a chtěl jenom přednášet?

Proč má ministr zdravotnictví živnost na výrobu zdravotnického materiálu jako jsou roušky, respirátory a dezinfekce, když podle svých slov nic nevyrábí a jenom přednáší?

Prymula doslova uvedl v dotazu na přerušení živnosti: „Proč bych ji přerušoval? Žádný zdravotnický materiál nevyrábím. Nevyrábím nic. Mám to proto, abych mohl třeba přednášet,“ prohlásil. „Dezinfekci ani roušky vyrábět nehodlám. Nepřipadá to v úvahu,“ uvedl Prymula pro web iDNES.cz. Jenže, v živnostenském registru má Roman Prymula uvedenou výrobu zdravotnického materiálu, kromě tedy dalších živností vztahujících se k přednáškám.

Teoreticky může dojít k tomu, že ministr zdravotnictví Roman Prymula za několik dní vydá nějaké opatření, které se bude vztahovat např. na roušky, jejich nošení, jejich vyžadování a všichni se budou ptát, jak je možné, že ministr zdravotnictví má stále platnou a běžící živnost na výrobu zdravotnického materiálu? Takový střet zájmů by s největší pravděpodobností skončil u Evropské komise, která by začala Romana Prymulu vyšetřovat pro střet zájmů z titulu nejen toho, že ministr podniká v souvislém oboru, kterému šéfuje jako ministr, ale i z toho titulu, že do ČR a do zdravotnictví proudí z EU dotace.

Nevím, jaké politické standardy se používají v ČR pro jmenování ministrů, jestli se jedná o standardy tradiční demokracie, nebo o standardy banánové republiky, ale jmenovat do funkce ministra zdravotnictví osobu, která má živnost na výrobu zdravotnického materiálu, by prošlo možná někde v Africe, ale že to projde v ČR v roce 2020 s požehnáním premiéra a posléze i prezidenta, to je bizár, který se jinde opravdu nevidí.

To je stejné, jako kdyby ministr obrany byl majitelem vlastní zbrojovky a prezident by ho bez mrknutí oka jmenoval ministrem obrany s tím, že ministr tvrdí, že nic nevyrábí, jenom to má zapsané v obchodním či živnostenském rejstříku. Opravdu, v nějakém Gabunu nebo Nigeru by se tomu nikdo nedivil, ale v Evropě je to neuvěřitelné chucpe. Jenže, kdo by se čemu divil, že? Ani opozice není etalonem rozumu. Předseda Bezpečnostního výboru parlamentu, pan Radek Koten (SPD), vypustil na ČT opravdu a velice nešťastný výrok. Vyzval [6] totiž, aby peníze pro neziskovky v ČR byly raději převedeny na testování občanů na COVID-19 zdarma! Bože, ty to vidíš!

Předseda bezpečnostního výboru za SPD vyzval k přesunutí peněz od neziskovek soukromým a státním testovacím laboratořím, aby Češi mohli být testováni na Covid-19 zdarma! To znamená všichni, protože by to bylo grátis!

Já nevím, jestli pan Koten sleduje a má čas sledovat alternativu, ale PCR testy na Covid-19 jsou vysoce nebezpečnou záležitostí, protože nejen, že testují pozitivně i ovce, kozy a tropické ovoce na koronavirus [7], ale dokonce absolvování takového testu může člověka přivést do kritického stavu v nemocnici, kdy zdravý člověk po podstoupení testu do několika dnů těžce onemocní.

Testy jsou totiž v mnoha případech, a podle všeho nejen v USA, odkud jsme přinesli šokující reportáž [8] o kontaminovaném testu, vysoce nedůvěryhodné a opravdu hrozí, že testy jsou záměrně farmaceutickými společnostmi používány na umělé navyšování hysterie a počtů pozitivních osob. A v této situaci výrobci testů, mimochodem, právě tací lidé jako Roman Prymula, kteří mají výrobu zdravotnického materiálu ve svém portfoliu, usilují pouze o jedinou věc, aby veškeré úhrady za testy PCR na koronavirus hradil stát a lidé to tak měli zadarmo.

Brutální český způsob testování na Covid-19 převzatý z Číny. V Německu se takto netestuje, používají se stěry dutiny ústní z vnitřních stran tváře.

To je přesně ten největší a vlhký sen všech distributorů a výrobců testů, protože tím by propuklo masivní a celoplošné testování, protože skoro každý by se běžel zadarmo otestovat, a to právě kvůli tomu, že by to měl zadarmo. Zadarmo! Zadarmo! Protože cokoliv je v ČR zadarmo, to se “prodává” nejvíc. Tuhle poučku znají všichni podnikatelé v ČR, že kdykoliv něco platí stát a pro lidi je to “zadarmo”, je z toho největší vývar. Stačí se podívat na tzv. Kotlíkové dotace a šílenství okolo nich, protože je to zadarmo! Zadarmo! Zadarmo!

V případě covidových testů by to ale znamenalo spuštění katastrofy v ČR a Bill Gates by mohl bouchnout šampus, protože tolik pozitivních lidí by nikde na světě nebylo jako v Česku, pokud by se začalo testovat “zadarmo”, to vám garantuji, pane Kotene. O to by se totiž farmaceutické společnosti postaraly, aby na to plošné testování zdarma byly do ČR dodány přes české macaté distribuční firmy “ty správné” testy, které v lidech vyvolají automatickou poptávku i po vakcínách, které by ihned po těch testech zdarma zcela jistě následovaly! Proto jsem zděšen z politiků SPD, z jejich konceptuální slepoty. Pane Kotene, testovat lidi zdarma na agendu Covid-19 opravdu nechcete!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 43% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Historik
Návštěvník
Historik

No konečné jsem se četl kvalitní komentář na parlamentní debatu..:-))
“Já jsem Primerák a já Vás ochráním !”

kumir
Návštěvník
kumir

27. 9. neděle – Praha – Demonstrace proti omezováním svobody, proti lžím pod záminkou pandemie! Bude tam zas jen pár desítek uvědomělých? http://www.nwoo.org/2020/09/21/demonstrace-proti-omezovanim-svobody-proti-lzim-pod-zaminkou-pandemie-spojme-se-se-v-jedno-spolecne-srdce

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

radeji si zjistit, kdo to porada?
zeby opet estebacky politruk a vyznavac vseho usarenskeho michal s kamosi z chatry vasky flasky, vcetne nasackovani se do SPD, ktereho udajni vlastenci, tak radi hltaji na jutubku a penize mu posilaji?

angel
Návštěvník
angel

díky , já už myslela, že to tak vidím jen já… šílený bylo to jejich ,, vystoupení,, před usa ambasádou s israelským kandidátem do ,, českého,, rypákatého senátu, bohbotem…..to bylo děsný…ano, svatoušek tam bude taky…

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

pekny ptacek zpevacek!!! :)))
pod videii maze nesouhlasne prispevky a dokonce se na jednom jutubku nechal slyset, ze si “nerady” nechava zjistovat a zna jejich jmena i adresy.
neeee adresu pocitace (IP), ale adresu bydliste.
tak mi prosim reknete, kde je ukecany pelmel (jud, komunista, estebak) martin asi bere?:)))
ja bych to typoval na stare dobre struktury stb..

angel
Návštěvník
angel

video ,, z místa ,, …svatoš a jeho melody boys , to je soutěž o největší rypák ? :

https://www.youtube.com/watch?v=7tr_3qanpDY

Lasman
Návštěvník
Lasman

Co dodat, gramotný člověk s průměrným IQ tento článek jen potvrdí, co sám ví.
Ale jukněte na to “jÉpÉgÉČKO” s prezidentem.
Zajímalo by mě co vidíte 😉
A názor lidí co umí pracovat s Photoshopem.

Ctenar
Návštěvník
Ctenar

Tak ze si to shrňme:
1) Primula ma stred zajmu. Bude to resit EU. ČR dostane pokutu. Zaplati to vsichni,kromě Primuly a vlady cr. Mezi tim se zprisni opatreni, zlikviduje ekonomika, náš stát.
2) Vsichni budou nadavat a hrozit,ze uz je nezvoli. Zvoli se sami. Budto stejna politicka strana,nebo stejni lide s jinym nazvem politicke strany. Ti politici budou stejni,jen se budou jinak jmenovat (obrazne receno).
3) Nadavat u pivka (doma- hospody budou off), na netu budou vsichni.
4) Do ulic pujde par desitek lidi. Provest defenestraci nepujde nikdo. Ostatni budou priposesouvani,ze prijdou o praci a budou sedet doma s tim,ze on to nekdo za ne zaridi.
5) Nikdo nic nezaridi.
6) Dostanem vakcinu pod zakonem.
7) Nikdo uz nadavat nebude, bo z nas budou roboti, kterym ani nedojde, ze jsou roboti.

Abych nezapomnel, vetsina z nas umre na nemoci z vakciny, hliniku, tezkych kovu a z 5G ozarovani..
Na webech budeme informovani o probihajicich bodech…
Na jedna a jedna nemusim byt Nostradamus, vakcinu nic-nedelani a tupe poslusnosti uz mame vsichni…

Pesimista
Návštěvník
Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Šak Pantomio , dycky říkal ,že s Lapeňou postupují ve frakci jednotně a nějak nám vypli gen. Blažko . Kapalini z noname rejdia sháňa kvalitnějšu raužku a očkovat ho přesvědčí až káma Pantomio.

NWO-reality
Návštěvník
NWO-reality

Prymula není Babíšův kůň, ale Zemanův
Z tisku: Ambiciózní Prymula se dočkal. Po Babišově podrazu nastupuje neřízená střela s krytím Hradu

Lostris
Návštěvník
Lostris

Nesmysl. Zeman tomu vakcinologovi dal šanci demaskovat sama sebe a celou jeho farmalobby na kterou je napojen. Na postu ministra Prymula bude muset s maskou dolů a ukázat za koho kope. Vůbec to není Zemanův kůň, je to jen další Zemanův chytrý tah. Opozice řvala na něj a Babiše, že “jejich” Vojtěch dělá všechno špatně. Tak teď má opozice na postu ministerstva vlastního člověka – očkovacího fanatika a specialistu na promoření národa. Hin sa ukáže…

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

jiné téma, chemtral

Někdo dával odkaz na knihu Michael Morris – Co nesmíte vědět, díky!
http://www.bicybo.cz/trasy/others/cnv.pdf

Vybírám:
1/ 18.května 1977 byla uzavřena konvence (=úmluva) OSN,která manipulace spočasím odmítá, dohoda trvala tuším do 1998. To je ta dohoda mocností o který furt píšu.
2/ Důkazy potvrzující skutečnost, žepříliš vysoký podíl hliníku v pitné vodě může poškozovat paměť, byly podány vroce 1988.
3/ Studie „McLachlans-Ontario“podává důkaz, žepři pravidelné konzumaci pitné vody sobsahem více než 100 mikrogramů hliníku na litr onemocní Alzheimerem 2,5krát více lidí, než při běžných hodnotách. Při podílu více než 175 mikrogramů hliníku na litr vody onemocnělo sedm až osmkrát více lidí. Kromě toho hliník v deodorantech může způsobit rakovinu prsu.
4/ firma Monsanto vyvinula anechala si patentovat genově manipulované osivo(#7582809), zekterého vyrostou rostliny iv půdě zamořené hliníkem.
…atd

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Jistě že hliník v nanočásticích, podotýkám v dámských deodorantech (v pánských se skoro nevyskytuje) a hlavně v těch kuličkách do podpaží proniká přes pokožku do tkáně, odkud se šíří až do prsou, kde se zřejmě zapouzdří a je jen otázkou času u které ženy se projeví jako nádorové bujení. To ale není nic nového.

Sonic
Návštěvník
Sonic

Ohľadne toho očkovania/vakcinácie na ochorenia typu Covid a podobných: Pôvodný zámer s vakcínami bol,aby každý zaočkovaný získal na určitú dobu,ktorá je závislá na zdravotnom stave očkovaného imunitu,ktorá by však v žiadnom prípade imunitou byť nemala. Keďže očkovacia látka tentokrát,na rozdiel od bežných funkčných vakcín mala mať schopnosť v prvej fáze akejsi klamlivej ochrany pacienta.Tento dostane niečo ako potvrdenie o takomto očkovaní (Covid Pass) a nemusí už nosiť rúšku…(no kto by to nebral po toľkej buzerácii a dusení sa). Samozrejme médiá budú okamžite tvrdiť že vírus sa zmenil a to čo sa zdalo predtým neuveriteľné,je v niektorých prípadoch naozaj možné a to…že príliš dlhé a príliš časté nosenie rúšok škodí. No to už bude vakcína,alebo aj viac vakcín na trhu. Nie že by už pred tým neboli,len bolo treba počkať na správny čas( …aktívne riadenie spoločnosti). No najväčšie tajomstvo a diabolský plán len teraz nastupuje. Po dobu pokiaľ bude vakcína pacienta chrániť,bude tento na základe látok obsiahnutých v sére vakcíny aktívne šíriť nákazu všade okolo seba pomocou vydychovaného vzduchu a tým spôsobovať ochorenie a smrť ľudom s ktorými príde do kontaktu!!! Inak na takúto nákazu budú reagovať ľudia ktorý budú mať už Covídka v sebe a inak bez tohoto vírusu.Týmto sa laická i odborná verejnosť ešte viac zmätie a rozštiepi na viac táborov a zástancov rôznych popieračov, rúškofanatikov, vakcinátorov, ale hlavne si nebudú môcť vysvetliť toľko rôznych spôsobov a priebehov ochorenia. No a nakoniec keď po určitom čase prestane vakcína účinkovať,obráti sa proti svojmu nosičovi ochorenia,teda tomu človeku ktorý sa dal zaočkovať. Veď už teraz počúvame z médií,že sa budeme musieť možno očkovať pravidelne raz za rok,či dva. No obávam sa že im nik nepovie…ak to urobíte,ohrozujete svoj život…nakoľko vakcína je urobená tak aby Vás zabila tak či tak a pri tom čo si myslíte že si zachraňujete či predlžujete život,v skutočnosti hráte s vakcínou Ruskú ruletu a budete mať na svedomí niekoľko stoviek,tisícov či možno aj viac ľudí!!! Tak ako už nedávno pán VK písal o f.AstraZeneca….problém nastal u tejto vakcíny v tom,že laboratórne výsledky,ešte neznamenajú úspech v praxi,preto to testovanie na dobrovoľníkoch,nakoľko je potreba tento produkt vyladiť a “doladiť” na určenú skupinu ľudí….doslova by sa dalo povedať,že genetika dnes umožňuje presné naladenie a to nielen vakcín na požadované etnikum. A ono je to aj čo sa liekov týka v určitých prípadoch nevyhnutné. Nakoľko rovnaký liek nemá niekedy ani z daleka rovnaký účinok v Európe,Afrike či Ázii. Takže aj renomovaná Britská spoločnosť musí najprv otestovať pár vzoriek.Tu môžeme jasne vidieť aké nebezpečné svinstvo to je ak to nefunguje perfektne,tak Vás to môže zabiť prakticky za pár hodín,alebo rôzne zmrzačiť!!! A teda ak do teraz mali pravdu aj tzv. popierači Covidu a rúšok,od vakcinácie im bude už zavretá huba na trvalo. Myslím si že na základe príprav na vakcináciu sa odohrala aj liečba D.Trumpa. No uvidíme ako bude pristupovať k vakcinácii,teda ak bude prezidentom aj dalšie obdobie,ak nevyhrá bude to bezpredmetné. A preto si štáty objednávajú na skúšku len pár tisíc vakcín proti Covidu,nakoľko im bolo doporučené,otestovať malú vzorku,a zistiť tak reakciu obyvateľstva. lebo ak by začala masová vakcinácia,bezhlavo a zrazu by sa tu vyskytla dašia vlna či masové úmrtia očkovaných,resp. nakazených,mohlo by sa okamžite prevaliť,že sa to deje na základe vakcinácie. Oni by to nakoniec pomocou médií ľudom postupne vytĺkli z hláv,ale načo si situáciu sťažovať,keď ľahká ani pre nich nieje – (čierny humor).

Thom
Návštěvník
Thom

Základná otázka je. Čo oni vedia, čo mi nie. Oni majú jednu odpověď, my tisíc teórií.

Luboš
Návštěvník
Luboš

Mimo téma:

Vážení vlastenci.

Ráno mně doručili do schránky letáky se stranami, co kandidují do Krajských voleb v Jihomoravském kraji. Zkorumpovaných letáků vlastizrádných stran jsem si vůbec nevšímal a hned je rovnou vyhodil. Tam dobře vím, že to jsou jen samí korytáři, podvodníci, lháři a zloději. Ale zaujal mě leták Trikolory. Je tam na ní Klaus junior s ředitelem ZŠ v Blansku Nezvalem lektorem inkluze pro Jihomoravský kraj. Už naše babičky říkaly: “Křivá huba, křivý charakter!” No a leták Trikolory to jen potvrzuje. To byl pro mě první šok. Klaus přece neustále všude v médiích hlásá na všechny světové strany, že chce zrušit inkluzi. Mohu Vás ubezpečit, že nechce! Prošel jsem si opakovaně jejich Plán pro Jižní Moravu, ale o zrušení inkluze jsem tam nenašel ani písmenko. Jsou to dva vymývači mozků. Klaus vymývá mozky občanům – rodičům. Říká, že zruší na školách inkluzi a přitom podle toho letáku lže, protože tam o zrušení inkluze není vůbec nic, nic, nic! No a ten druhý gauner Nezval jako lektor inkluze nejen že každodenně dětem vymývá jejich mozečky ve škole, ale dokonce vzdělává učitelky a ředitelky, jak dětem ty jejich hlavičky vymýt a zdebilizovat. Fakt neskutečné chucpe. Připomínám, že Klausovci jsou Židé. Volte potom takové podvodné hajzle. Trikolora = ODS 2.

PS: Může mně někdo prosím poradit, jak mohu dostat do komentářů fotografie a jak spustit psaní tučných písmen? Děkuji Vám předem.

Dáša
Návštěvník
Dáša

to jsem říkala už dávno, že je to falešná opozice

kumir
Návštěvník
kumir

Nikdo nemusí volit ty zločince, kteří kandidují … http://www.slovanstvi.cz/politika/sam
Ale jít k volbám je důležitý.

aechmea
Návštěvník
aechmea

Tak tomuhle říkám naprosto super nápad…!!! Určitě budu volit takto! Díky !!!

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

ja jsem dnes zazil jine pobavenicko…
na kazde zeleznicni stanici, trat praha x benesov, a zpet, jsou plakaty pucfleka hamacka.
najednou si jeden cestujici nahlas ulevil mozkovy pretlak a pravil: “proboha, vsude ta predrazena cinska menstruacni vlozka pouzivana na hajzliku v aspen institutu.”..

kumir
Návštěvník
kumir

Nevolte zločince z kandidátek, volte sebe! http://www.slovanstvi.cz/politika/sam

Dan
Návštěvník
Dan

Lístky letěly do koše. K volbám ale zajdu, nechci svůj hlas “přerozdělit”. Vhodím jim tam lístek s něčím jadrným 🙂

kumir
Návštěvník
kumir
Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Jdi do někam s tou tvou ezoterikou, karmou, různými energiemi a podobným šarlatánstvím nastraženým od zlého! Ještě tam chybí Cibulkovo kyvadélko a je to komplet.

aechmea
Návštěvník
aechmea

Co když se pletete Vy? Proč myslíte, že existují různé okultní elitářské spolky? Proč by asi měli zapotřebí pořádat nějaké okultní ceremonie v Bohemian grove například? Oni totiž moc dobře vědí, co dělají a dobře si nás vychovali prostřednictvím materialismu, a jiných ismů abychm MY nevěděli a nevěřili…

Rostislav
Návštěvník
Rostislav

Nebrat.

kumir
Návštěvník
kumir

Admine, kolikrát ještě budu muset napsat příspěvek aby ho Akismet nesmet? Nebo snad je závadný?

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

kumire on to jen zachytí a pak(za nějakou dobu) to pustí…klídek

VM-83
Návštěvník
VM-83

No mně ho včera pustil za 10 hodin, když zde již byl jiný článek. To je pak k ničemu.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

…hm,to je pravda…

rodák
Návštěvník
rodák

Tohle měl Kudláček pravidelně na jeho Českém deníku palcovými titulky na titulní straně https://prnt.sc/ulyt7h

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Vše vyhazuju…jsou to podvodníci

nicema
Návštěvník
nicema

Obrázek na Aeronet vložíte tak, že vložíte odkaz na obrázek.

1) Buď pravým tlačítkem myši kliknete na obrázek, který jste našel na jiném webu, najedete na “Kopírovat adresu obrázku” a levým tlačítkem odkliknete. Můžete také “Otevřít obrázek v nové záložce” pravým tlačítkem myši a zkopírovat jeho adresu dle bodu 2).
Do svého příspěvku pak kliknete myší na správné místo a stisknete Ctrl+V nebo dáte pravým tlačítkem příkaz “Vložit”.

2) Nebo adresu rovnou zkopírujete z adresního řádku. Ten je většinou druhý shora a lze jej přepisovat. Musíte být na stránce obrázku, ne pouze na stránce článku s obrázkem. Časem to poznáte podle přípony – části adresy za poslední tečkou. Obrázky mívajíé příponu .jpg, .jpeg, .png, .gif atd. Stačí pak do adresního řádku kliknout levým tlačítkem myši, čímž se adresa označí nebo adresu označit tažením myší se stisknutým levým tlačítkem. Označenou (zvýrazněnou) adresu zkopírujete pomocí pravého tlačítka příkazem “Kopírovat” nebo Ctrl+C a následně vložíte dle bodu 1).

3) Chcete-li vložit obrázek vlastní, musíte jej nejprve nahrát na nějaký webový server. Pokud nevíte kam, zadejte do vyhledávače dotaz “kam nahrát obrázek”. Dále postupujete dle bodu 2) nebo/a 1).

Tučný text, vykřičníky ani velká písmena nemám rád, stejně jako některé parazity, tak neporadím.

Jaris
Návštěvník
Jaris

nicemo, dik, take se to budu ucit.