Novel Coronavirus 2019-nCov čelí podezření, že může jít o prototyp biotechnologické zbraně...

Novel Coronavirus 2019-nCov čelí podezření, že může jít o prototyp biotechnologické zbraně zaměřené prioritně na čínské muže, rozuměj čínské vojáky! Potvrzuje to studie 6 výzkumníků publikovaný na serveru americké biotechnologické laboratoře Cold Spring Harbor Laboratory z New Yorku! Podle slovenského lékaře mechanika viru vyvolává v plicích nemoc ARDS, která vede k ukončování procesu okysličování krve a ke smrti! Britský ministr obrany již v roce 1997 předpověděl, že některé patogeny a viry by šly použít pro vyhlazení celých specifických ras a etnik!

Novel Coronavirus 2019-nCov čelí podezření, že může jít o prototyp biotechnologické zbraně zaměřené prioritně na čínské muže, rozuměj čínské vojáky! Potvrzuje to studie 6 výzkumníků publikovaný na serveru americké biotechnologické laboratoře Cold Spring Harbor Laboratory z New Yorku! Podle slovenského lékaře mechanika viru vyvolává v plicích nemoc ARDS, která vede k ukončování procesu okysličování krve a ke smrti! Britský ministr obrany již v roce 1997 předpověděl, že některé patogeny a viry by šly použít pro vyhlazení celých specifických ras a etnik!

Slovenský server Zem a Vek před několika dny přinesl zajímavý článek [1], který vyvolává mnoho obav a otazníků ohledně podezření, že současná krize okolo Coronaviru by mohla být testem použití selektivní biotechnologické zbraně, která je zamířena primárně na tzv. sinologický, tedy čínský genom a jeho charakteristické biologické znaky. Celé to začalo tím, že šestice čínských výzkumníků publikovala již 26. ledna 2020 článek, který způsobil doslova poprask na alternativní zpravodajské scéně.

Vědcům se totiž podařilo identifikovat mechanický model množení virových buněk Coronaviru, který exploituje a tedy zneužívá jedné biologické vlastnosti plic, která se manifestuje převážně u čínského etnika. Celou věc pro Zem A Vek komentoval slovenský lékař MUDr. Ján Lakota a dovolíme si jeho výrok zde přímo ocitovat.

“V plicích jsou v zásadě přítomny pneumocyty I. a II. typu (v angličtině AT1 a AT2). Přes ty první – AT 1, probíhá výměna plynů (O 2 a CO 2 ), ty druhé, AT 2 “podporují” AT 1. Pokud se kvůli čemusi AT 2 příliš rozmnoží a přerostou AT 1, výměna plynů vázne, vzniká ARDS (adult respiratory distress syndrome) a pacient se, obrazně řečeno, zadusí,” vysvětluje náš spolupracovník MUDr. Ján Lakota. A zmíněné receptory ACE2 jsou zahuštěné právě v buňkách AT 2. Když se na ně naváže nový virus, začnou se tyto buňky příliš množit, čímž se zvyšuje riziko vzniku ARDS a pravděpodobné smrti.

Symbol povinnosti nošení roušek.

Tento komentář slovenského lékaře se vztahuje právě ke zmíněnému výzkumu čínských vědců, který byl publikován na serveru americké laboratoře Cold Spring Harbor Laboratory, což je nezisková americká laboratoř, která se zabývá výzkumem biologických a virových nákaz. Celá studie včetně grafů je publikována zde. Papír však obsahuje i zobecněnou předmluvu [2] v podobě Abstract části pro představu popisující, čeho se výzkum týkal a co zjistil. A v dokumentu se uvádí toto:

V prosinci roku 2019 byl ve Wu-hanu v provincii Hubei v Číně identifikován nový koronavirus (2019-nCov). Tento nový koronavirus vedl v Číně k tisícům případů smrtelné choroby, přičemž další pacienti byli v mezinárodním měřítku rychle identifikováni. Bylo zjištěno, že 2019-nCov sdílí stejný receptor, enzym 2 konvertující angiotensin (ACE2) jako SARS-Cov. Zde jsme na základě veřejné databáze a nejmodernější techniky jednobuněčné RNA sekvence analyzovali expresní profil RNA ACE2 v normálních lidských plicích. Výsledek ukazuje, že exprese receptoru viru ACE2 je koncentrována v malé populaci alveolárních buněk typu II (AT2). Překvapivě jsme zjistili, že tato populace AT2 exprimujícího ACE2 také vysoce exprimovala mnoho dalších genů, které pozitivně regulují reprodukci a přenos viru. Porovnání mezi osmi jednotlivými vzorky prokázalo, že asijský muž má v plicích extrémně velké množství buněk exprimujících ACE2. Tato studie poskytuje biologický základ pro epidemické zkoumání infekčního onemocnění 2019-nCov a mohla by být informativní pro budoucí vývoj terapeutické strategie anti-ACE2.

Výzkum vyvolal podezření, že 2019-nCov by mohl být prototypem selektivní biozbraně

Tyto informace jsou děsivé v tom, že tato studie de facto zjistila, že 2019-nCov se rozmnožuje a nejlépe šíří právě v plicích Číňanů, tedy potažmo Asiatů, ale navíc studie mluví pouze o mužích a o mužských plicích, čehož si Zem a Vek asi hned napoprvé nevšiml, protože tato zmínka ze studie velmi výrazně prohlubuje a potvrzuje podezření, že 2019-nCov může být prototypem biotechnologické zbraně, která má účinkovat proti čínským mužům, rozuměj čínským vojákům.

Studie specificky mluví o mužských plicích, takže čínské ženy nemají zjevně susceptibilitu na zvýšenou aktivitu buněk AT 2. Tyto charakteristiky viru vyvolávají opravdu velké obavy, co doopravdy spočívá za vypuknutím této virové nákazy. Čína se snaží veškeré informace o počtu nakažených a mrtvých popřít a ututlat, na veřejnost však z mnoha míst unikají další a další pravdivá čísla. A také ukazují, že tato epidemie už dávno přesáhla dopady viru SARS.

Zdravotníci převáží ve Wuhanu nemocného člověka, který zkolaboval na ulici.

Naprosto bizarní je situace ve Wuhanu. Mladý čínský novinář, který přinesl video a informace z Wuhanu o stavu v nemocnicích, před 2 dny zmizel a jeho zoufalá matka zavěsila [3] na YouTube video, kde žádá občany ve Wuhanu, aby jí sdělili, co se stalo s jejím synem. Ten se měl večer předtím vydat do nemocnice Bang Chang ve Wuhanu a natočit další video a svědeckou reportáž. Jenomže, od té doby se neozývá a zmizel.

S největší pravděpodobností byl zatčen čínskou státní bezpečností a odvezen na neznámé místo. Mladík Chun Chu-shil natočil totiž výbušné video, které jsme na Aeronetu publikovali [4] s českými titulky před několika dny. Kromě záběrů pořízených skrytou kamerou v nemocnicích ve Wuhanu, uveřejnil i jednu zdánlivě banální informaci, že některé oblasti ve Wuhanu mají zákaz vycházení. Někomu tato informace nepřipadala zvláštní, ale právě tato informace možná vedla k jeho zmizení.

Karanténa ve Wuhanu vyvolává velké podezření, několik budov je pod nejvyšším stupněm karantény a lidé jsou pod dozorem armády a nesmí opustit své byty

Pokud je totiž kdekoliv vyhlášena karanténa, tak podle pravidel Světové zdravotnické organizace WHO má karanténa několik stupňů, které se odlišují podle toho, jakým způsobem se virus nebo bakterie šíří. Podle oficiálních informací čínské vlády došlo k vypuknutí nákazy v jedné z pouličních restaurací, kde si lidé kupovali smažené netopýry, místní čínská lahůdka. Původně se přitom tvrdilo, že šlo o pečené hady, teď nově jsou to netopýři.

Problém spočívá v tom, že maso se nesmí smažit příliš dlouho, protože maso ztvrdne. Kuchaři tak netopýry jenom lehce restují a aby opravdu byl zákazník spokojen, tak čím kratší restování, tím lepší chuť. Může tak dojít k nepropečení masa a některé patogeny z těl netopýrů se smažením nezničí, protože teplota přesahující 180 stupňů Celsia se nedostane hluboko do masa netopýra. Čínské úřady proto uvádí, že nákaza se přenesla na pacienta č. 0 z nedostatečně tepelně upraveného netopýra. Jako logické vysvětlení se to zdá být v pořádku a nebyl důvod tomu nevěřit.

Ohniska rozšíření nákazy v Číně a okolí.

Jenže, čínský novinář Chen Chu-shill ve svém videu uvedl a odhalil, že ve Wuhanu jsou oblasti, ve kterých mají lidé zakázáno vycházet ven. Oblast se podle informací z čínského WeChatu nachází ve vládní čtvrti s několika výškovými budovami, kde je oblast zabarikádovaná zátarasy a oblast střeží po zuby ozbrojená čínská armáda. Jedná se o rezidentní budovy pro zaměstnance čínského ministerstva obrany a vnitra. A tohle právě nedává smysl.

Pokud totiž nákaza vypukne cestou tzv. kontaminace jediného Pacienta 0, potom se podle stupnice WHO stanoví, jak agresivně se virus šíří. Po vyhlášení karantény se tedy určí stupeň karantény. A v celém Wuhanu je karanténa na stupni 1, tedy uzavření města před okolím, a to je všechno. Jenže informace mladého čínského novináře, který před 2 dny zmizel, odhalují i skutečnosti, že ve Wuhanu se ve zmíněných čtvrtích nachází zóna s nejvyšším stupněm karantény (podle všeho by to měl být stupeň 6), kdy lidé nesmí opustit konkrétní, specifickou a lékaři označenou budovu a bytovou jednotku.

Čínská armáda drží ve Wuhanu v domácí karanténě zaměstnance ministerstva vnitra a obrany. V čem jsou tak nebezpeční, když Coronavirus prý vypukl na tržišti s jídlem, kde se státní zaměstnanci stejně nikdy nestravují?

Stupeň 6 znamená, že lidé nesmí opustit místo, kde se nachází, a to z toho důvodu, že jejich nákaza je způsobena BUĎ virem či bakterií s tak agresivní charakteristikou, že po opuštění budovy by se virus či nákaza začala šířit vzduchem a roušky a respirátory by tomuto šíření nezabránily, ANEBO jde o Pacienty 0-N, kteří jsou sice nakaženi virem, ale neonemocní, pouze virus šíří. Jenže tato druhá možnost neodpovídá oficiálnímu popisu viru 2019-nCov.

Lidé si musí jít nakoupit, nemohou doma umřít hladem, takže mohou chodit ve Wuhanu ven, musí mít respirátory a tím se zabrání vlastní nákaze, ale i šíření nákazy od nemocných. Jenže pokud opravdu jsou ve Wuhanu čtvrti, ve kterých lide nesmí vycházet, tak to znamená, že se nám neříká pravda a vypuknutí nákazy nezačalo na trhu s občerstvením, ale uniklo z nějakého projektu, laboratoře, anebo, jednalo se o útok proti čínské vládě a jejím zaměstnancům. Zaměstnanci ministerstva vnitra a obrany byli vystaveni primárnímu a obrovsky silnému a koncentrovanému zdroji tohoto viru.

Měření teploty cestujících v hromadné dopravě.

Koncentrace primárního zdroje musela být tak obrovská, že Pacienty 0 se ve skutečnosti staly stovky zaměstnanců čínského ministerstva obrany a vnitra, takže potom by logicky se vysvětlovalo, proč čínská armáda ve Wuhanu zakazuje obyvatelům těchto vládních bytů vycházet ven. Existuje totiž jedna situace, kdy stupeň 6 karantény je naprosto nezbytný. Je to právě ve chvíli, kdy dojde k úniku inženýrsky upraveného viru, který z Pacientů 0 nedělá nemocné, ale pouze nosiče viru, kteří nemoc rozšiřují bez známek příznaků. V případě biologické nákazy se hovoří o těchto lidech jako o “Bacilonosičích”, tedy o lidech, kteří roznáší nemoc, ale sami nikdy neonemocní.

Hrozba nespočívá v nemocných lidech, ale v přenašečích viru, kteří nejsou nemocní a mají roli neutrálních Pacientů 0 bez příznaků nemoci, ale jsou vysoce nakažliví pro své okolí

Pokud někdo, a jedná se opravdu o spekulaci, zaútočil na zaměstnance čínského ministerstva obrany a vnitra prototypem biotechnologické zbraně, která z lidí vytváří imunní nositele, tedy Pacienty 0-N (neutral), potom je logické, že vláda musí tyto lidi izolovat, jinak by nastala pohroma a epidemie biblických rozměrů. Takové osoby jako vironosiče bez vlastních příznaků onemocnění by mohly nakazit po několika měsících celou čínskou populaci. A proto uzavření některých oblastí ve Wuhanu armádou, kde je obyvatelům domů zabráněno opustit byty pod hrozbou zastřelení, dává tušit hrozivé a děsivé souvislosti, které zmizením mladého čínského novináře získávají na reálných obrysech.

Školení lékařů, jak zacházet s nakaženými pacienty.

Závěrem ještě zmíním informaci ze slovenského serveru Zem a Vek o tom, jak britský ministr obrany již v roce 1997 mluvil o tom, jako mohou vzniknout selektivní biotechnologické zbraně zaměřené na konkrétní etnika.  To, co vyvolává obavy, jsou vyjádření ministra obrany Williama S. Cohena v červnovém čísle (1997) časopisu Janes ‘s Defense Weekly o tom, že některé typy patogenů by byly etnicky specifické, a tak by prostě eliminovaly některé etnické skupiny a rasy. “

V srpnu 1997 tentýž ministr tvrdil, že vědecká komunita je velmi blízko k tomu, aby vyrobila geneticky modifikované patogeny, které mohou být etnicky specifické. Ještě dříve, v roce 1992, se v časopise Defence News objevilo toto tvrzení: “Genové inženýrství nám umožní rozpoznat DNA různých lidí a přilepit (na ni) různé věcičky, které zabijí jen jistou skupinu lidí … Budeme schopni rozpoznat rozdíly mezi černými, bílými a orientálci, mezi Ž i DMI a Švédy a Finy a vyvinout látky, které zabijí jen danou skupinu.”

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Josef.cz
Návštěvník
Josef.cz

V tomto článku česká molekulární genetička MUDr. Soňa Peková, PhD., se kterou mluvil MUDr. Ján Lakota, zcela jasně říká, že koronavirus vznikl ve Wu-chanu. Citace z odpovědi MUDr. Pekové: Skutečně se potvrdilo, že v laboratoři ve Wu-chanu se pracuje s koronaviry. Laboratoře s molekulární biologii používají množství modelových organizmů, bakterie, houby, různé viry. Ty viry jsou vždy jako kdyby přizabité, chybí jim nějaké sekvence nebo cosi, aby nebyly nebezpečné, kdyby se to náhodou dostalo do životního prostředí. Na to se, minimálně v západním světe hrozně moc dbá. Pokud ale někdo kultivuje přírodní izoláty a na nich dělá nějaké experimenty a geneticky je modifikuje vznikne virus. Podle toho jak vypadá a jak se chová to není přírodní izolát. Já se domnívám, že ten izolát je uniklý z laboratoře nějakou nešťastnou náhodou.
Celý text rozhovoru: https://zemavek.sk/koronavirus-je-umelo-vytvoreny-unikol-z-ciny-aj-slovensku-sa-da-urychlene-pomoct-1-cast/

pedro chang
Návštěvník
pedro chang

no Indočína je celkově nějak hodně přelidněná .. takže bych se nedivil kdyby se někomu hodilo zredukovat populaci , jelikož začíná ubývat potravin …akorát se jim to trochu vymklo z “laboratoří” … něco takové je již v Evropě v podobě neplodnosti mužské populace .. taky asi někomu něco uniklo a nedá se to zvrátit … možná to sem zavlekli Číňani protože něco takového roky vytvářeli v laboratořích u nich .. no genová a bio válka již dávno začala a každá strana se snaží vymyslet jiné náplně ” nábojů” ..

Nova
Návštěvník
Nova

Remote Viewing The Corona Virus:
(zdroj:https://www.youtube.com/watch?v=qJc9CzD0wps)
abstrakt
Globalna elita pravdepodobne nasadila tuto zbran ako resetovat ekonomicky system a nastolit novy druh
– 18:50 – dialkove nahliadanie_Korona ako prechod ku kryptomene
– 25:00 – redukcia populacie, ludia ako karbonove jednotky, ktore “znecistuju” planetu (Greta mytus)
– 40:30 – autor Dean Koontz v knihe Eyes of Darkness napisal v roku 1989
o viruse s nazvom WUHAN 400(Gorki-400_1981): “Okolo 2020 silna choroba sa rozsiri vsade po svete, ktora bude napadat pluca a priedusky. Virus bude odolny voci vsetkym znamym liecivam.”
…magia nasadena do globalneho povedomia, hypoteza, ze Corona bola uz planovana navyssimi kruhmu spred 100 rokmi.

Martin
Návštěvník
Martin

Je to jasná redukce obyvatelstva ze strany Čínské vlády.

mato
Návštěvník
mato
Greg
Návštěvník
Greg

Copak? Čína už taky končí s dolarem????

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

No asi to moc prioritně na čínské muže zeměřeno není když už je nakažených lidí i všude jinde. A vzhledem k tomu,že ten blábol vyslovilo 6 nějakých šašků “výzkumníků z NewYorku ,tak to ani nestálo za komentář. Úrověň nějaké “laboratoře” v NY při útovni studia na jejich školách je asi jako když koupíte děcku na hraní soupravu “mladý chemik” nebo knížku “základy biologie”.

hirameki
Návštěvník
hirameki

moc kecáš, a víš prd, ty úrovni. víš totální prd o pokročilosti výzkumu v molekulární genetice ve Státech, sekvenci lidského genomu etc etc. totální prd.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hirameky
stejně jako ty,že? Jenže ty máš navíc palici zastrčenou jako puberťák v zadku těch potomků zločinců z celého světa.

aragonit
Návštěvník
aragonit

Zo dňa na deň je v číne 60 000 nakazených A 1356 mŕtvych. Teda 241 za deň a 15 000 nakazených za deň vraj je na vine špatná diagnostika. Blbosť. Fraf raketovo vystúpal. VK bude mať asi pravdu v Číne je to horšie ako sme si mysleli

Martin
Návštěvník
Martin

Sekvence lidského genomu, je sekvence lidského genomu,nic víc,nic míň, takže taky víš prd, jen se schováváš za odborné názvy.

ABCD
Návštěvník
ABCD

Vy to už asi číst nebudete, ale p. VK uvádí, že studie prokázala, že virus se nejlépe šíří v plicích Číńanů, potažmo Asiatů a tam máte odpověď na svou poznámku.

jopp
Návštěvník
jopp

na stránke majú zaujímavé videá z Číny. Vypadá to ako obrana voči bakteriologickému útoku

https://ac24.cz/en/-/v-cine-prituhuje-silna-dezinfekce-mes-nektere-domy-policiste-zapecetuji-lide-se-nemohou-dostat-ven

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Mimo téma.
Kupodivu nerezonuje ani na alternativách….
(převzato ze Zvědavce)

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa
7.2.20

Sýrie:
Civilní Airbus A320 se 172 pasažéry na palubě musel v pátek nouzově přistát na ruské vojenské základně Hmímím. Ruský ministr obrany skrze agenturu RIA Novosti uvedl, že jej téměř zasáhla raketa syrské protivzdušné obrany. Letadlo mělo jít na přistání v době, kdy izraelské stíhačky útočily na předměstí Damašku.

_______
Izraelské stíhačky v Damašku? Ona byla vypovězena válka mezi Sýrii a Izraelem? Nebo je tam pozvala sýrská vláda? Co, prosím, dělaly izraelské stíhačky nad územím suverenního státu, může mi to někdo vysvětlit? A proč to nikoho nevzrušuje?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/airbus-letadlo-nouzov

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zvedava matka
Me to nesmirne vadi az mam z toho vysoky tlak. Nikoho to nevzrusuje(az na par lidi, kteri maji pet pohromade), protoze zidaci maji v pazourech uplne vse a gojim se boji vznest jakoukoliv kritiku, aby nedejboze nebyl onalepkovan jako antisemita. Je neskutecne, co si zidaci at uz z Evropy, tak z USA nebo Ruska dovoli. Neni divu, kdyz ovladaji svetove finance, media, prava, skolstvi, ‘kulturu’, obchodni retezce, obchod s organy, obchod s detmi, pornografii, obchod s drogami, obchod s otroky, obchod se zlatem a jinymi vzacnymi kovy, obchod s diamanty. Kam se podivate je zidacka nastrcena zidacka hnata. Staci se podivat na bezzube OSN, zalozene Rothchildy a hned budete vedet na cem jste. Je k neuvereni jake krivdy a lzi projdou zidakum z teroristickeho Izraele, zatimco ostatni narody jsou trestany i za dokazanou pravdu a v lepsim pripade ignorovany.
Zidaci chteji valcit a je jedno kde, protoze valka je pro ne voda na mlyn vyroby a zisku. Tu vyrobu pro ne vytvareji gojimove a zidak si odnese zisk.
Jestli se nekdy bily muz vzbouri proti zidacke nadvlade, bude to zazrak. Z muzu totiz udelaly trubce zidacke feministky. To jsou ty svine, ktere propaguji potraty, kariery zen, aby bud nechtely zalozit rodinu nebo byly od ni temer odlouceny kvuli svemu ‘dulezitemu’ postaveni v praci. Rovnez je trend, ze matky se hlasi co nejdrive do prace a mimino je hned od zacatku vychovavano cizimi ucitelkami, ktere k detem nemaji takovy vztah jako matka ditete.
Obavam se, ze zapadni svet je natolik nahlodan zidackymi parazity, ze mu moc casu na zachranu nezbyva.
Zidaci nami pohrdaji a kdyz slysim skrehotaveho chazara Babise pohrdlive oslovovat ‘cau lidi’, otvira se mi kudla v kapse.

4fun
Návštěvník
4fun

Musite se prosím vyjadřovat přesně!

Mám za úkol zalogovat váš příspěvek do databáze nepřátel Izraele, a není z toho jasné, zda popíráte holokaust nebo schvalujete holokoaust.

r.m.
Návštěvník
r.m.

dejte jí tu variantu, za kterou je větší flastr))

Jaris
Návštěvník
Jaris

4fun
Nejsem popirac holocaustu, protoze tam zahynula spousta lidi., nejenom zidaku. Vadi mi, ze se pouze vyzdvihuji zidacke obeti a cislo sest milionu je znacne prehnate, coz bylo nekolikrat dokazano. V koncentracich umirali ve vetsine jine narodnosti, nejenom profesionalni narikaci – zidochazari. Ti dokazou vytriskat penize i z vlastnich mrtvych. Slysel jste nekdy, ze by o kompenzaci zadali na Nemecku Rusove? Ja ne! Povinne kazdorocni lomeni rukama nad sesti miliony zidaku neuznavam.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Jaris
Tohle bych dal Kapalovi opsat 100x, aby se mu trochu rozsvítilo v kebuli.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

zvědavá matka
Izrael dávno provádí agresi na území Syrie. Dříve to zdůvodňoval odvetnými útoky proti
Hizbaláhu. Ale k žádným odvetám nebyl důvod,protože Hizbaláh působil na Golanských
výšinách které rovněž patří Syrii a Izrael tam má hovno co dělat . Dnes už židáci drze útočí
po celém území Syrie, využívají zbytku konfliktu spojeného s likvidací posledních teroristů IS
a USA placené protivládní opozice. A zbaběle se kryjí se svými útoky za dopravní letadla nad
územím státu kde nemají co dělat. Prostě židovské svinstvo.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

zvědavá matka
zbabělí židáci aby se dostali se svými útočnými letadly do vnitrozemí Syrie, kryjí se za dopravními letadly které pak na sebe stahují rakety zem vzduch vypuštěné protivzdušnou obranou. Je to pěkné svinstvo které jasně ukazuje co je židák za zbabělého parchanta který vystavuje stovky nevinných lidí smrtelnému nebezpečí. To by i ve válce bylo bráno jako válečný zločin. A tihle parchanti ani v žádné vyhlášené válce nejsou, jsou tam jen jako sprostí teroristé a machrují prože mají za prdelí terotistické USA.

sys
Návštěvník
sys

Stránka nenalezena.

alena
Návštěvník
alena

Proč to nikoho nevzrušuje? Izraelci jsou “všude doma. Čtu knihu “Lstí a klamem” Victor Ostrowski – je to o Mossadu. To by vám leccos vysvětlilo. Byla to svého času “skandální” kniha. Autora žaloval stát Izrael

Hádes
Návštěvník
Hádes

6. října 1973 ve 14:00, když koalice Egypta a Sýrie za podpory dalších arabských zemí zahájila o nejvýznamnějším židovském svátku Jom kipur překvapivý útok na Izrael v oblasti Suezského průplavu a na Golanských výšinách.

rado
Návštěvník
rado

jo nosaci si delaju co chcu ..

alexis231
Návštěvník
alexis231

Este jedno vysvetlenie. V Cine prebieha statny prevrat (alebo rozsiahle cistky), zamestnanci vnutra ( nie len oni) su lustrovany, a ak lustraciou nepresiel tak je oznaceny ako nositel virusu, a ma domace vezenie (zatial domace neskor ….). Proti tomu sa neda obhajit ani dokazat svoja nevina/zdravie. Lekar povie ano si zdravy ale mas virus. Cista praca. Teoriu statneho prevratu ( a hru roznych elit a globalcikov) podporuje aj Pjakin a viac analitikov co som cital volne dostupne veci na nete. Tato hra ma mnoho hracov a urovni, neriesi iba jednu ves ale complex veci. Nic nie je cierno-biele. Po rokoch citania som nasiel iba jedinu knihu kde je aj riesenie a nie len popis problemov: Anastasia- Zvoniace cedry Ruska.

tana
Návštěvník
tana

V USA zas unikla data lidí v insolvenci , a že jich je.