Nové video z Las Vegas potvrzuje, že útočili minimálně dva střelci ze...

Nové video z Las Vegas potvrzuje, že útočili minimálně dva střelci ze dvou různých míst! V celém Clark County byl vyhlášen výjimečný stav, v ulicích hlídkuje Národní garda. Teror jako záminka pro nasazení armády do ulic kvůli zabránění demonstracím? Budou podobně potlačeny i demonstrace za odtržení Kalifornie od USA?

Nové video z Las Vegas potvrzuje, že útočili minimálně dva střelci ze dvou různých míst! V celém Clark County byl vyhlášen výjimečný stav, v ulicích hlídkuje Národní garda. Teror jako záminka pro nasazení armády do ulic kvůli zabránění demonstracím? Budou podobně potlačeny i demonstrace za odtržení Kalifornie od USA?

Od útoků v Las Vegas, kde údajně jediný střelec postřílel 59 lidí a dalších více jak 500 jich zranil, uběhly už dva dny a ve včerejším článku jsme publikovali znepokojivé informace o průběhu střelby a poznatky z americké alternativy a ze zákulisí celého případu. Pokud jste článek a video neviděli, tak je to zde. Přitom už včera se na americké alternativě začaly objevovat v té době nepotvrzené informace, které informovaly o tom, že střelba přicházela minimálně ze dvou od sebe vzdálených míst, jiné zdroje uvádí dokonce 3 až 4 různé pozice střelců. Během dnešního dne se dostalo ovšem na veřejnost zásadní video jedné Američanky, řidičky taxíku, která právě se svým autem přijela k hotelu Mandalay Bay. Video je nahoře v úvodu článku. V jedné chvíli je slyšet střelba, které je velmi blízko, a to odpovídá oficiálnímu příběhu. Je to střelba útočníka, který ve 32. patře hotelu Mandalay Bay střílí do lidí na country festivalu zhruba o necelý půl kilometru vzdušnou čarou od hotelu.

Muž zjišťuje zdravotní stav postřelené přítelkyně.

Jenže za několik okamžiků přichází palba z velké vzdálenosti, z jiného místa. Po chvíli se ozývá střelba opět z blízkosti hotelu. Následuje potom palba jak v těsné blízkosti, tak i ze vzdáleného místa. Ve videu lze na okamžik zaregistrovat i nesynchronizovanou palbu ze třetího místa. Toto video je naprosto klíčové po zvukové stránce, protože potvrzuje svědectví lidí, kteří včera volali do pořadu Alexe Jonese z Infowars a potvrzovali mu, že byli na zmíněném koncertu a když byla zahájena palba, lidé začali utíkat od místa, odkud přicházely výstřely. Když se ale dav rozeběhl směrem pryč od střelby, někdo zahájil palbu z protější strany, kam zrovna lidé utíkali. Dav tak běžel přímo do rány druhému střelci. Tato bizarní informace mne včera šokovala a hledal jsem proto videa a podklady, které by to potvrdily. A právě výše uvedené video přesně potvrzuje tyto informace, které včera na americké alternativě zazněly od očitých svědků na místě střelby.

Guvernér vyhlásil v celé oblasti Las Vegas výjimečný stav. Inspirace výjimečným stavem ve Francii?

Stejně tak jsme včera uvažovali nad tím, co je motivem tohoto jasného false flagu a co tímto útokem je sledováno. Troufám si tvrdit, že dnes už to asi víme. Včera okolo půlnoci našeho času vydal guvernér státu Nevada Brian Sandoval nařízení o vyhlášení výjimečného stavu v celém okresu Clark County, do kterého Las Vegas spadá. Podle federálního zákona byly aktivovány silové složky federální obrany a do ulic města byla vyslána Národní garda. Ta nyní hlídkuje v ulicích Las Vegas a lidé proti přítomnosti armády nijak neprotestují, naopak přítomnost armády vítají. Mnozí se ale začínají ptát, jaký je důvod nasazení Národní gardy, obrněných vozů a těžké techniky do ulic, když šlo “jenom” o teroristický útok a útočník je mrtev? S velkým překvapením zjistíme, že to, co vidíme v Las Vegas, je kopie bezpečnostního modelu z Francie.

Brian Sandoval oznamuje vyhlášení výjimečného stavu v Clark County a Las Vegas.

Úplně přesně zareagovala francouzská vláda před dvěma lety, když po útocích ozbrojenců ze 13. listopadu 2015 v Paříži na hudební klub Bataclan a místní restaurace vyhlásila na celém území Francie výjimečný stav, který trvá ve Francii prakticky už 2 roky a dává francouzské vládě a armádě rozsáhlé pravomoci. Jenže i tehdy se dostala na světlo videa, která zpochybňují oficiální verzi, jak k útokům došlo. I tehdy šlo o false flag. Přinesli jsme o tom videa a články zde, ale také zde. Během výjimečného stavu jsou zakázány demonstrace a shromažďování lidu, vláda a armáda může konfiskovat movité i nemovité majetky pro potřeby národní obrany, soukromá a civilní práva jsou omezena, stejně tak výkon těchto práv.

Pretextem k tomuto výjimečnému stavu byl teror v Bataclanu a přilehlých restauracích. Kvůli tomuto teroru však dodnes ve Francii trvá výjimečný stav. Cui bono? Pokud by bylo potřeba např. potlačit demonstrace Francouzů proti migraci, francouzská vláda má k dispozici výjimečný stav. Ve výjimečném stavu musí demonstrace a shromáždění lidu schvalovat vláda společně s armádou. Pokud tedy by chtěl ve výjimečném stavu svolat demonstraci politický blok, který by šel proti cílům globalizace, armáda by takové shromáždění rozehnala. Pěkně to bylo vidět u prezidentských voleb, kde vojáci se samopaly hlídaly volební shromáždění.

Generální zkouška na false flag v Kalifornii?

Ve Spojených státech byly po zvolení Donalda Trumpa do funkce prezidenta odstartovány masivní snahy a tendence o odtržení Kalifornie od USA. A protože tyto snahy představují opravdu hrozbu, že podpora pro Calexit v případném referendu by opravdu mohla projít, tak se hledají cesty, jakým způsobem v americkém federálním systému nastavit precedenty pro řešení takové krize. Podle všeho to vypadá, že americká vláda a jmenovitě neoconi přichystali v Nevadě generální zkoušku pro vyhlášení výjimečného stavu na základě teroru a tzv. ochrany zdraví a bezpečnosti obyvatelstva. Podívejte se, co se děje v Katalánsku ve Španělsku. Snaha o odtržení tam de facto už proběhla a zemi hrozí v pořadí už druhá občanská válka. Španělská vláda nenašla mechanismy, jak referendu zabránit, ani jak zabránit demonstracím, které referendu předcházely.

Návštěvníci country festivalu utíkají před střelbou a odnáší zraněného.

Neoconi v USA vědí, že globalisté chtějí USA rozbít zevnitř a že proces rozpadu USA je nachystaný. Neoconi se budou této snaze bránit tak, jak to už mají natrénováno. Vrtěním psem a brutalitou, která je za hranicí představivosti. Když lidé v Kalifornii budou chtít odtržení od USA, budou nejprve chtít za tuto myšlenku demonstrovat. Jakmile myšlenka získá podporu ulice, elity v Kalifornii toho využijí a uspořádají referendum. V takové chvíli bude už pozdě pro neocony cokoliv řešit.

Pokud ovšem během demonstrací za odtržení dojde v Kalifornii k teroru a ke střelbě do davů lidí, útok se hodí na duševně nemocného střelce nebo psychopata, ale současně vláda vyhlásí v celém regionu výjimečný stav a do ulic vyjede armáda. V takové chvíli jakékoliv referendum padá ze stolu, protože lidé a média budou řešit teror, hrozby, bezpečnost, šílené střelce, regulace zbraní a tím se odvede pozornost od jakéhokoliv referenda. Víme a pamatujeme si, jak hlavním tématem amerických médií od listopadu 2000 do září 2001 bylo jedno jediné téma: Protesty proti G. W. Bushovi po celých USA, že ukradl na Floridě hlasy Al Goreovi. Jakmile ale přišlo 11. září 2001, toto téma médií z hodiny na hodinu zmizelo a bylo nahrazeno útokem teroristů na USA a záběry padajících mrakodrapů v New Yorku. Lidé zírali a nevěřili svým očím, co jsou ti teroristé, po kterých zůstaly jen nepoškozené cestovní pasy, vlastně zač.

Pozornost od zločinu lze odvést jen spácháním zločinu mnohem většího

V USA byly po 11. září 2001 přijaty nové zákony omezující občanská práva a svobody, nejen Patriot Act, ale desítky dalších, americká armáda rozpoutala dvě nové války, v Afghánistánu a v Iráku, destabilizovala mnoho dalších zemí a pozornost americké ulice se přesunula od ukradených voleb G. W. Bushe na Floridě z roku 2000 k úplně jiným tématům. Nácvik vyvolání podmínek a záminky pro vyhlášení výjimečného stavu proběhl v Nevadě úspěšně. Nikdo neprotestuje proti armádě v ulicích. Lidé si to dokonce chválí.

Lidé se schovávají před střelcem.

Mám proto obavy, že pokud se v jakémkoliv americkém státě objeví segregační snahy o odtržení USA, neoconi použijí tento francouzský model vyhlášení výjimečného stavu na základě hrozeb vyvolaných zinscenovaným teroristickým útokem. Tímto mechanismem může federální vláda vyslat do kalifornských měst a ulic nejen tolik vojáků, kolik bude chtít, ale občané Kalifornie za to dokonce budou rádi, že mají ochranu před psychopaty, šílenci, teroristy a kasínovými milionáři z domovů důchodců, kteří bez jasné příčiny si natahají do hotelového pokoje desítky zbraní a začnou střílet z okna do lidí. Když vás píchne vosa do nohy, odvedou vaší pozornost a bolest tím, že vám chrstnou vařící olej do obličeje. Na nějakou vosu a její žihadlo v tom okamžiku zapomenete. Pozornost od zločinu se odvede jinam tím, že je spáchán zločin mnohem větší. Bohužel, tento systém manipulace s informačním polem funguje.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pippy
Návštěvník
Pippy

Je těch hrůz po světě dennodenně tolik, že už to člověk raději vytěsňuje,
aby se nezbláznil! Lidstvo bude muset vymřít, aby konečně zavládl na planetě
Zemi klid – mír – řád a pořádek?!!!

osoba
Návštěvník
osoba

A kde na těch videích jsou zranění a mrví. Není, slyšte jejich řev. Například ostřelovači ve válce často střílí od útočících tak, že zraní do břicha a ten řev toho nebožáka je tak strašný, že to zpomaluje či zastavuje útok. A tady nic.

Pozorovatelka
Autor

Mimo téma:
Holandsko, Haag, 2. října – demonstrace radikálních islámistů, Alláhu Akbar
https://www.youtube.com/watch?v=bqGHdfh7XQk&feature=youtu.be
http://rusvesna.su/news/1507239308

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Na ČT 1 vždy běží Vyhrazeno politickým stranám
A volby 2017 oblbovačky na voliče pozor svině se tam předvádí

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Aeronet měl pravdu SPD půjde v ruku v ruce s ANO
https://youtu.be/ezwZkB6IfIw

zvědavej
Návštěvník
zvědavej

No neviděl jsem žádné prokazatelné záběry mrtvých, či zraněných (ale je jich prý 500!!).
V okamžiku palby do davu lze čekat že zasáhne i více osob jedna kulka (z kulometu) a ten řev těch zraněných po dávce cca 120 střel by podle mne musela být děsivá… zatímco na videu to vypadá jako když střílí do vzduchu, na což usuzuji z reakcí lidí, protože se jen podivují a na některých záběrech se i usmívají holky…sice přikrčené ale to by asi v prostředí kde někdo kosí lidi po stovkách mělo snad vypadat jinak, ne?
Nejsem na toto specialista, ale řev zraněných po jedné dávce by zasáhl tak 50-100 lidí jistě v hustém davu, to by byl jiný řev… a tam je klídek. (pouze objímající se lidé či zalehnuvší)
No pravdy se nedočkáme, tak si klaďme otázky sami. A odpovídejme na ně.
Pan účetní co uměl vše jako James Bond mi v tom moc nehraje, co o něm tvrdí a nakonec se sám zastřelí.. Psali v novinách nejčastěji o 58 obětech.(později začali psát 59) Jaké zranění způsobí průstřel z kulometu? (dosti vážné a devastující asi ne?)

Zejména pokud se vše odehraje přímo před Pyramidou hotelu Luxor a Sfingou. (dne 1.10.2017)
A dne 17.11.1997 v Egyptském Luxoru tehdy zahynulo 58 západních turistů a zbytek byli místní policisté a průvodci, celk.62) (viz. wiki. Luxorský masakr 1997) … jakási koincidence.

Ale mohu se mýlit, a nechci nikomu křivdit, zvláště pokud opravdu zahynuli. To je velmi smutné.
Ale stejně jako muselo být stovky, či tisíce očitých svědků letu a nárazu druhého letadla do věží WTC, když koukali na první, již hořící věž, (a neslyšel jsem jediného očitého říci že viděl letadlo), tak minimálně, když už nic, (a tak tomu není), už to by bylo podivné. Ve zveřejněmém podivném videu projíždí okolo hotelu pořád dokola jakási taxikářka co o sobě pořád říká že je holka, a na evidentně v šoku lidi má jedinou otázku, dělá

Martin
Návštěvník
Martin

Ešte som si všimol takú zásadnú vec, ktorá sa nespomína a je dosť podstatná na koncerte kopu ľudí malo mobily zapnuté aj kamery, tak prečo v dnešnej dobe je taká mizerná kvalita autentických videí ja mám napr.: na mobile svetelnosť optiky 1,7 aj 4k tak prečo tak mizerná kvalita videí, youtube zámerne degraduje kvalitu videí? A prečo sú, len tieto v obehu a nieje ich viacej?

trigger
Návštěvník
trigger

Ty kvalitní videa YT maže..

Radek
Návštěvník
Radek

pěkný článek o makrele a politice neodporování zlu
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Uprchlici-odrazeni-vodnimi-dely-To-bych-nesnesla-rekla-Merkelova-a-prijimala-Vypichane-oci-obeti-islamistu-v-Parizi-Zcenzurovano-Duvody-proc-se-bojime-a-ustupujeme-506668

je mi úplně jedno proč tam v Las Vegas stříleli. Podstatné je, že středověk neskončil, středověk trvá… bylo tu pěkně a naši předpřiposraní politici to přivedli tam, kde to teď je, je třeba se připravit, ozbrojit a zásobit. Policie a armáda vám pomůže tak leda do hrobu. Alá Katalánsko.

SugarRay
Návštěvník
SugarRay

Zajímavý video z kanálu Black childa – https://www.youtube.com/watch?v=Xl41Fyw8hE0
v médiích v USA proběhla nějaká zprává mezi elitářská kde byl ten střelec označenej jako bývalej účetní je to asi kod pro Mk ultra tzv. spícího střelce , je jasný že nebyl sám ani to nemusel být ten chlápek o kterym se všude mluví že to udělal on , ale Black child ukazuje v tom videu princip a ovládání těch spících střelců – Mk ultra a je to i v těch filmech Jason Bourne a jeden se dokonce jmenuje Účetní ten Afleckem – zajímavý .

.B.
Návštěvník
.B.

OT: pro nás důležitější: Lithium buddou těžit australané, Diamo prý “nejevilo zájem”

http://zvedavec.org/komentare/2017/10/7390-lithium-vlada-schvalila-kradez-stoleti.htm

Kdo je Diamo? Státní podnik. Kdo tedy nejevil zájem? Stát.

http://zvedavec.org/komentare/2017/10/7390-lithium-vlada-schvalila-kradez-stoleti.htm

HumanaeLibertas
Návštěvník
HumanaeLibertas

Budou, pokud to dopustime, proto je potřeba zákon o referendu, abychom si veškerá práva na těžbu, zpracování, výrobu a prodej jako stát podrzeli.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Ta střelba do davu z hotelu a mlžení kolem jako by z oka vypadlo střelbě na Majdanu v Kyjevě.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Už to říkám pár dní, ale většina to tak zřejmě nevnímá….Mandalay-Majdan.

Zajímavý je ale tento postřeh (než to smáznou…;-) ) :
“A STALO SE TO VŮBE DOOPRAVDY? ”
https://youtu.be/lztlqh0qahw?list=PLJs05IOyIHZx0XGRbvciH01nugKWRdL3h
…nebo to byla brigáda za 20 babek na hodinu, účel splněn – odeberme všem všechny zbraně!

Petr
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Naši Soudruzi ve Vládě také přísahali….
mimo jiné i to, že “nezneužijí svého postavení”.
Není náhodou předání dispozičních práv k těžbě NÁRODNÍCH ZDROJŮ – LITHIA cizákům proti národním hospodářským zájmům?
Není to náhodou porušení Přísahy Vládních činitelů, když takto urychleně, a proti národním zájmům zneužívají svého postavení ke zbavení Státu/Republiky/NÁS VŠECH možnosti o našich zdrojích rozhodovat – a to 3 týdny před vypršením mandátu, a aniž by k tomu byli čímkoliv nuceni?
Nejen že tedy porušili Soudruzi PSP+Vláda svoji Přísahu, ale klidně by se to dalo nazvat Vlastizradou, Zneužitím Pravomoci Veřejného Činitele, a Zpronevěrou Národního Majetku.
K tomuto jim nikdo nedal mandát – já tedy ne!

tana
Návštěvník
tana

A kdo, kromě Lidovců, měl mandát k církevním “restitucím”?
V Doxanech byl zrušen klášter Josefem II a na jeho pozemcích byla postavena pevnost Terezín. Za války byli mrtví z Terezína spalováni a jejich popel rozsypán na přilehlá pole, ty “hrobečky” před vchodem do Malé pevnosti je jen kulisa.
Klášter dostala církev v “restituci” a na polích se těží písek.
Není to horší, než prasečák, který stojí vedle bývalého tábora v Letech?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Klerikalni mafie nema dost, a snazi se prolomit restitucni “tecku”!
” Kvuli chybe statu soud rozhodl, ze firme nepatri majetek, ktery pred vice nez dvaceti lety zprivatizovala. Prihlasila se o nej totiz cirkev.
Verdikt muze slouzit jako vzor pro podobne kauzy.”
(Mf DNES -dnes 7/8.10.2017)

Takze nenazrani Soudruzi z Bratrstva kocici pracky dostali vyplaceny MILIARDY cash z nasi spolecne Statni Pokladny za “hypoteticky restituovatelne a nerestituovane” – kterezto MILIARDY byly prezentovany nam, majitelum a prispevatelum do teto spolecne Pokladnicky, jako DEFINITIVNI TECKA ZA RESTITUCEMI “CIRKEVNIHO MAJETKU”…..
Evidentne vsak opet “nekdo” nechal v Zakone zadni vratka, protoze nejdnom RYBNIKY V TREBONI se mohou jeste Vatikanske “cirkvi” hodit…
To je uz nestoudne!!!

To, co popisujete, Tano, v Terezine, kde na rozptylove louce pro “miliony upalenych zidu, cikanu a Slovanu” Soudruzi z Vatikanske “cirkve” klidne otevreli komercni tezbu pisku, jen svedci o tom, jak si ve skutecnosti vazi lidskeho zivota! Prachy az na 1. miste!