Nové sankce na Írán uvalil Donald Trump na příkaz Izraele, uvádějí zdroje...

Nové sankce na Írán uvalil Donald Trump na příkaz Izraele, uvádějí zdroje z blízkosti Bílého domu! Za sankcemi stojí AIPAC a skupina sionistického prophetismu Velkého Izraele a rozhodující války! Proč ale 8 zemí dostalo výjimku, ale EU ji nedostane? Na mapě světa zjistíte, že s íránskými sankcemi je to úplně jinak! Celé je to o kontrole dodávek ropy do Evropy ve hře Rusko vs. Írán, resp. Chabad vs. Globalisté!

Nové sankce na Írán uvalil Donald Trump na příkaz Izraele, uvádějí zdroje z blízkosti Bílého domu! Za sankcemi stojí AIPAC a skupina sionistického prophetismu Velkého Izraele a rozhodující války! Proč ale 8 zemí dostalo výjimku, ale EU jako celek ji nedostane? Na mapě světa zjistíte, že s íránskými sankcemi je to úplně jinak! Celé je to o kontrole dodávek ropy do Evropy ve hře Rusko vs. Írán, resp. Chabad vs. Globalisté!

Donald Trump dnes oznámil, že USA uvalily na Írán dopředu avizované 2. kolo sankcí, které uvaluje zákaz nákupu íránské ropy pro americké firmy a taktéž hrozí sankcemi pro firmy ze třetích zemí, které budou s Íránem pokračovat v obchodech [1]. Evropská unie to odmítá a připravuje s Teheránem novou platební metodu EuroSWIFT, kdy Írán by měl prodávat svoji ropu do světa a zejména do EU za evropské Euro. Byrokratický aparát v Bruselu se ale zasekl, protože Evropská komise čelí obrovskému tlaku a dokonce vyhrožování ze strany USA do takové míry, že to připomíná válku, takže EuroSWIFT zatím není v dohledu.

Americký ministr zahraniční a bývalá šéf CIA Mike Pompeo dnes uvedl, že cílem je uvalit na Írán tak těžké a nesnesitelné sankce, aby režim Ajatolláhů v Teheránu padl a byl svržen nespokojenými Íránci [2]. Tento přístup přitom paradoxně v minulosti právě proto vedl k upevnění moci islámského kléru v Íránu, protože sankce nedopadaly na hlavy ajatolláhů, ale na životní úroveň obyčejných Íránců. Tato politika však povede k tomu, že v Teheránu získají převahu konzervativní a ortodoxní kruhy a křídlo radikálních představitelů Revolučních gard. Prostor pro reformisty v Íránu skončí a válka mezi Íránem a Izraelem se znovu přiblíží.

“Sankce přicházejí…” Trump použil repliku ze seriálu “Hra o trůny” jako předzvěst sankcí proti Íránu.

Komu vyhovuje tento proces? Pouze jediné zemi, Izraeli. A není proto překvapením, s čím přišel Alex Jones. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo totiž byl před 3 dny spatřen v Trumpově hotelu Plaza v New Yorku s představiteli výboru AIPACu, izraelské lobbingové organizace. Schůzka proběhla po půlnoci, v půl jedné ráno v malém salónku východního křídla. Podle Jonese a jeho zdroje ladil Mike Pompeo rozsah sankcí a podrobnosti s představiteli AIPACu. Jinými slovy, komunikace podoby a rozsahu sankcí proti Íránu je dohodnuta podle not sionistického uskupení, tedy toho křídla židů, kteří usilují o vznik Velkého Izraele, o naplnění písma Talmudu a o zničení Izraele ve válečném ohni. Trump tedy zdánlivě přistoupil na hru sionistů. Jenže, jak se ukazuje, vydupal si jednu zajímavou podmínku a celé je to jinak.

Trump: “Sankce budou tvrdé, drtivé a nemilosrdné!” Pompeo: “Výjimku dostane 8 zemí, ty budou moci dál ropu od Íránu kupovat…”

Mike Pompeo dnes potvrdil, že nové sankce proti Íránu nebude muset dodržovat celkem 8 zemí. Seznam není veřejný, je prý utajovaný, ale z diplomatických zdrojů už unikl. Výjimku dostanou Čína, Taiwan, Turecko, Indie, Irák, Japonsko, Jižní Korea a Řecko. Čína je jaderná velmoc a největší zahraniční věřitel USA, je logické, že Trump musel výjimku udělit. Taiwan je pro změnu klíčový spojenec americké armády na dohled Číny. Turecko má největší armádu v NATO a Pentagon si nemůže dovolit ztratit Turecko jako partnera. Indie je největší protiváhou v Číně, strategická karta. Irák hostí americké základny a US vojáky. To samé Jižní Korea, klíčový spojenec USA. A nejpikantnější je Řecko. To hostí sice také americké základny, ale především je Řecko největším dlužníkem Německa a pro USA je Řecko pákou na Berlín. Sankce proti Íránu tak nejsou myšleny vážně, protože kdo zabrání těmto 8 zemím v překupnictví a posílání íránské ropy dál do světa? Chápete? Však je to úplně průhledné.

Mike Pompeo, ministr zahraničí USA.

Tyto výjimky mají platit po dobu 6 měsíců a není jasné, co bude následovat poté. V této chvíli tak sankce mají pouze dva úkoly, uspokojit americké židy s malým “ž” v USA, jejichž sionistické ambice na rozpoutání války s Íránem jsou doslova cítit na každém kroku. Donald Trump navíc před úterními volbami do amerického kongresu ukáže tvrdou pěst, a to zejména ve chvíli, kdy těsně několik hodin před otevřením volebních místností má na mexicko-americkou hranici dorazit migrační vlna, tzv. karavana, ve které jsou desítky tisíc ekonomických migrantů. Na hranici by měli první skupiny dorazit už dnes. Americká armáda vybudovala na hranici plot ze žiletkového drátu a vojáci mají ostře nabité zbraně. Podle posledních zpráv si nesou migranti štípací kleště, koberce na přemostění plotů, pracovníci neziskovek jim rozdávají americké předplacené platební karty VISA a MasterCard s přednabitým kreditem 500 USD do startu a začátku v USA.

Trump vyhlásil sankce proti Íránu v předvečer voleb do amerického kongresu. Je to politický krok určený pro voliče, na zacpání huby AIPACu a současně plán Chabadu na ovládnutí kontroly na dodávky ropy do “izolované” Evropské unie

Volby začnou zítra a není tedy divu, že Trump vyhlásil nové sankce proti Íránu právě dnes. Je to symbol a vzkaz pro voliče, že je tvrdý politik, ale udělení 8 výjimek dělá z celého sankčního procesu trhací kalendář a trapné divadlo. Proti silným zemím jako je Čína nebo Turecko nemůže Trump používat postoj siláka, protože by to nefungovalo. Proti ostatním zemím na seznamu zase nemůže jít, protože to jsou spojenci, mají na svých územích klíčové americké základny, které USA nemohou obětovat a ztratit. Takže Izraelci a AIPAC dostanou své, budou mít Izrael pod sankcemi, ale Čína a Indie budou kupovat íránskou ropu furt pryč. Tedy minimálně po dobu dalších 6 měsíců. A to bude jaro. A na jaro se chystají velké události, zejména v Evropě. Evropské volby, proběhne také Brexit, dojde ke změnám procesů, neoconi vypoví smlouvu INF, začne se vyjednávat o rozmístění raket středního doletu v Evropě. Horké jaro 2019.

V Íránu již propukly demonstrace proti USA.

Do těchto plánů může vhodit vidle zase jenom Írán, protože se může stát, že Teherán použije k odvedení pozornosti od ekonomické izolace vojenské procesy, provede nové raketové zkoušky, situace bude na pokraji války. Donald Trump bude chtít uspokojit nejen AIPAC, ale i Ronalda Laudera a Americký židovský kongres, tzn. Židy s velkým “Ž”. Chasidské tlaky vidíme právě v tom, že Trump musel nechat Íránu otevřené dveře v podobě 8 zemí, které budou moci nadále ropu od Íránu kupovat. A jsou to jaké země? Tak se podívejte na mapu světa. Jsou to země těsně sousedící s Íránem, ale ve směru na západ vidíme co? Ropnou stezku íránské ropy. Které země jsou ve výjimce? No přece Irák -> Turecko -> Řecko (EU). Chápete? Tohle je prostě hra na blbého a blbějšího. Na jedné straně řev proti Íránu, na druhé straně výjimky po země, které po trase vedou do Evropy.

Výjimky jen pro vybrané země, ale ne pro EU jako celek!

Mike Pompeo dnes kategoricky uvedl, že výjimky se nebudou vztahovat na EU jako celek. Slovo “celek” zdůraznil, což dokladuje právě výjimka pro Řecko jako tranzitní země pro ropu z Íránu. Jde totiž o hodně, především neoconům. Evropské země plánují modernizace vojskových systémů, česká armáda chce kupovat americké vrtulníky Bell, slovenská armáda americké stíhačky F-16, takže Američané nemohou píchnout vidle do Evropy jako celku, ale zabodnou je pouze do Bruselu, zatímco svými výjimkami pro vybrané země EU získá americká státní moc mimořádný vliv v těchto zemích. Trojské koně USA v EU! Američané budou opět důležití, protože umožní výjimky na íránskou ropu té a té zemi v EU, ale ne EU jako celku, to znamená ne Bruselu, potažmo a hlavně ne Berlínu!

Bell UH-1Y Venom, tento typ helikoptér chce AČR koupit od USA.

Znovu se tak ukazuje, že Donald Trump hraje stejnou hru jako Andrej Babiš a jako další státní manažeři v Evropě. Hraje to na obě strany, vyjde vstříc sionistům, eskaluje situaci pro Izrael, ale současně privileguje soupeře sionistů, chasidské skupiny a zájmy amerického a ruského Židovského kongresu, který se napakuje na íránské ropě laskavě pouštěné do EU za pomoci Trumpových výjimek ze sankcí. To nevymyslíš! Na obchodu s ropou z Íránu do Evropy přes privilegované země vydělají “nosatí” obchodníci, kteří chtějí Izrael zachovat pohromadě a utvořit z Jeruzaléma hlavní město Židů a jejich vlády.

Trump na povel “klekl” na EU a Írán, ale ropu nechá proudit, jenom už to nebude pod kontrolou Bruselu, ale lidí z okolí Chabadu a Židovského kongresu v Rusku a v USA

Američané mají základny v mnoha dalších zemích, ale těm výjimky Trump neudělil. Protože cílem bylo vytvořit cestu pro íránskou ropu z Íránu do EU skrze Irák, Turecko a Řecko. Je to de facto nový plán, jak Američané mohou EU diktovat cenu ropy, která jim ale vůbec nepatří. To je gól, že? Tedy, abych byl přesný, ceny nebudou diktovat Američané, ale Chabad okolo Trumpa. Protože Židům jde o kontrolu ropy putující do Evropy, zatímco židům  (sionistům) jde hlavně o válku s Íránem. Tento zájem na kontrole ropy do Evropy má především Rusko a Ruský židovský kongres, tzn. Chabad Lubavitch. Kruh se uzavírá.

Donald Trump během ritu Chabad Lubavitch spolu s rodinou.

Jednou hrstí nakrmí sionisty, druhá hrst nakrmí Chasidy. Sankce na Írán a bububu, aby se to líbilo Izraeli a Netanyahuovi, a výjimky pro země, přes které íránská ropa dál vesele poteče do EU. A bude to díky komu? Díky Trumpovi? Ne, bude to díky Chabad Lubavitch, který získá bič na Evropu v podobě íránské ropy, kterou bude skrze Trumpa kontrolovat právě Chabad (potažmo Ruský židovský kongres). Proto si všimněte, že v tajence se nikde nezjevuje zmínka o Rusku. Přitom bylo slibováno, že sankce padnou 5. listopadu i na Rusko. A ono nic. Huhuhu, bububu, všichni, ať se dívají na Írán, zatímco Rusko získá kontrolu nad exportem konkurenční íránské ropy do EU skrze Chabad, který ovládá procesy jak v Kremlu, tak i celý Bílý dům, jako jedna rodina. Čím více křiku od Trumpa, tím větší maskírovka. Ale pozor, to samé platí i o jiných státních manažerech, včetně Česka!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
René
Návštěvník
René

Dobrý den pánové,
Jako vždy se zde nacházejí jedinci co ne nemají rádi Židi. Mnozí jsou zde křesťané ale stejně nadává na Židi. Je zajímave že první lidé který svedčili o p. Ježišovi boli Židé ale stejně se bude na ně nadávat. Je potřebné si řádně přečíst bibli abych člověk pochopil jakou úlohu mají a měli Židé ve světě. A na závěr jsem zastánce Izraele a podporují politiku Izraele.

zleoš
Návštěvník
zleoš

Koukám, dle plusů a mínusů, že tady začala řádit židovská úderka.
Jen klikejte, probouzení většinové, ‘gójské’ společnosti tím nezastavíte.
Blíži se čas kdy se otřesem a zbavíme se vás jako pes blech sajících jeho krev.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

https://cz.sputniknews.com/byznys/201811078415339-usa-dluh-trump/
Trump zlikviduje celý dluh USA. Už existují varianty, na čí úkor.

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

Ad) AntiSion a dalila

Kolegové, pár slov „z pera“ věřícího žida. Neberu Vám váš názor/názory na židy a naší úlohu v dějinách. Ale Talmud učí, že „moudrý je ten, který vidí“ – což si já překládám – „ten, který vidí věc z několika odlišných úhlů pohledu“. Není na škodu zde některé z nich uvést.

1) my, židé, jsme „vyvoleným národem“, jehož vyvolenost zakládá SMLOUVA. Tedy nikoli rasa, antropologické znaky, znalost „časoprostorových zakřivení“ a následné povědomí o úrokových sazbách, naše bohatství. Tuto SMLOUVU moji „předkové“ uzavřeli s B-hem na Sinaji tři měsíce po exodu z Egypta. Naše vyvolenost neznamená nic víc, ani nic méně, než vyvolenost ke konkrétnímu „dějinnému“ úkolu – tikun olam – náprava nedokonalého světa. Jak to kdo dělá, je jiná věc, pochopitelně.

2) křesťané jsou legitimní součástí božího plánu, ve kterém si Všemohoucí vyvolil tuto skupinu, kterou v průběhu jejich života povolal. Nikdo, komu nebylo dáno boží sebe-zjevení, v B-ha neuvěří. Stejně jako my, máte i vy svoji smlouvu s B-hem, které říkáte „nová“.

3) nevím nic o židovské nenávisti ke křesťanství, zato vím o staletí trvající křesťanské nenávisti k věřícím mého božího lidu. Násilné konverze, pogromy, které mnohdy samotní křesťanští panovníci podněcovali, masové vraždy, pálení Tory atd.

4) Mesiáš v naší „teologii“ NENÍ B-h sám, nebo dokonce nějaká Jeho hypostáze – vtělení, nebo „bytost“. Nebereme vám víru v člověka, které byl podle vašeho mínění B-hem samotným, ale nikdy se této koncepci klanět nemůžeme a NEBUDEME. My se klaníme B-hu, nikoli člověku, o kterém vy tvrdíte, že je B-h.

5) Tora je 1.-5. kniha Mojžíšova, tedy část textu, který vaše tradice převzala a říká jí „starý zákon“. Talmud je soubor nekonečných úvah na téma „života podle boží vůle“, který byl uzavřen v 5.-6.století našeho letopočtu. NIKDY nebyl a není SVATOU knihou – KÁNONEM!!! Je to pouze sbírka rabínských úvah, naučení, odpovědí na otázky jak a proč. NIC VÍC.

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Obcan Republiky Texas Texe Marrs, byvaly US vojensky oficir a universitni profesor, autor mnozstvi knih, a odbornik na zidovskou otazku, odhalil a oznacil zidy (spravne judaisty) a judaismus (Babylonsky Talmud a Kabala) za “satansky kult”. Tyto 2 dabelske spisy jsou pro judaisty “nabozenstvim”, noseni Tory na verejnosti je ke zmateni gojimu. Judasimus ma svuj puvod ve farizejstvi, ktere odsoudil Kristus coby “Traditions of elders”, a rekl ze tyto “tradice” udelaly zakony Boha neplatnymi. Tudiz, Tradice Starsich, pozdeji sepsane v Talmud a Kabalu nejsou zadne “nabozenstvi”. Zadne nabozenstvi nemuze udelat Zakony Boha neplatnymi. Judaismus je co definoval Texe Marrs, “satansky kult”, a zide (spravne judaiste) jsou nositeli a pachateli techto zverstev a zla.
Viz
http://www.texemarrs.com/
https://www.amazon.com/Science-Jewish-Bloodline-Texe-Marrs/dp/1930004818

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

Děkuji za odkazy. Nerad bych se pouštěl do diskuze o judaismu nebo křesťanství, neboť obě náboženství si pochopitelně Bibli upravují podle svého (ruší přikázání, nachází v jednotlivých verších něco, tam jiní nevidí apod). Ale mám taky jeden dobrej zdroj, o tom, kým jako žid jsem a co všechno máme na svědomí (viz níže). Ten film je z mýho pohledu fascinující, protože (bez ohledu na ty zažitý stereotypy o finančních spekulantech a prašivcích, kteří znesvěcují křesťanskou civilizaci:-)…čerpá hodně z halachy- tedy tradice a způsobu jakým my-boží služebníci “sinajské smlouvy” žijeme s B-hem.

https://ulozto.cz/!K4o6W1i1mlt0/vecny-zid-der-ewige-jude-1940-dokument-alfatanker-avi

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Der ewige jude je jasny propagacni film slouzici ne nejakym “nacistum”, ale v prve rade ZIONISTUM!
Zioniste zidy (judaisty) potrebovali pro pripravenou loupez Palestiny, zadny zidovsky stat z arabske / mohamedanske populace nemohli vytvorit. Na to bylo treba zidy (judaisty), tj. nasledniky Talmudu a Kabaly, Das Capital judaismu.
Az na zfanatizovane chazary z Ruska se nasim zidum (judaistum) z pohodli a bohatstvi v Evrope mezi tahavymi a lehce ochocitelnymi gojimy nekam do pisku bojovat proti (netahavym, linym a neschopnym) arabum ale nechtelo.
Tak kdyz to nejde po dobrem, tak to pujde po zlem! Evropskym zidum (judaistum) takovouto propagandou zioniste vnutili uverit Matku vsech Lzi, tj. ze vsichni zide (judaiste) jsou jednotnou “rasou” a “narodem”, ze jsou hnusni, jsou vsemi evropskymi gojimy nenavideni, a mezi nimi zit nemohou.
Jeden gojim ci zid muze z filmu zazanamenat jasnou lez a propagandu za splneni cile zionistu (a nacistum se to tez hodilo k odzizeni Evropy), kde jim receno, ze vsichni jednotne pochazi z Abrahama, a ze jejich jedina zeme kde muzou zit je — Palestina.
Jasna lez, Matka vsech Lzi, neb evropsti zide (judaiste), tez znami AskeNazi jsou chazarskeho puvodu, a s Abrahamem a biblickymi Israelity maji asi tolik spolecneho co cernosi v Detroitu maji spolecneho s Anglo-Saxony.
Der Ewige Jude je jasny propagacni film, zrejme objednan u Hitlera a narodnich socialistu na prikaz od samotneho Rothschilda. Ten je s Hitlerem jsou skutecnymi zakladateli moderniho Izraele na uloupenem uzemi od nepameti osidlene lidem uzemi, Palestinci, z nichz mnoho ma puvod z historicke Judei, pouze s tim rozdilem, ze jejich predci neprijali satansky kult Farizeju, to je nestali se zidy, ale namisto se stali bud krestany ci pozdeji muslimy a zustali na uzemi jako “lid zeme”, lid Palestiny.

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

On ten rasový původ byl problém už i v Bibli (které křesťané říkají „starý zákon“). Takovou „pramatkou“ všech konvertitů je třeba biblická Rút – Noábitka ze Středního východu, která odmítne opustit svou hebrejskou tchýni. Není bez zajímavosti, že Ježíš z Nazareta, sám učený farizej, nebyl žákem nikoho menšího, než byl rabín Hilel (mimochodem rovněž konvertita, který s „abrahámovskou rasou“ neměl společnýho vůbec nic. A Pavel z Tarsu? Kdo ví, co to bylo zač – čistokrevný Hebrej samozřejmě ne.

Nedivím se Vám, že jste z toho zmatený a skládáte různé faktograficko-historické částečky příběhu dohromady. Síla interpretace je přece nekonečná. Ale abych nekončil zbytečně moc filosoficky, připomenu biblický příběh, který se čte o tomto šábesu (prosím, nikoli sabatu – tento výraz používají čarodějnice na 30.dubna:)…a je z oddílu Toldot. Určitě to znáte sám. Starý Izák „omylem“ požehná svému „mladšímu“ synovi, který nemá právo ani na prvorozenectví (jež předtím opět podvodem ukradne „staršímu“ bratrovi Ezau). A k dovršení vší té mizérie ho k tomu (podvodu na vlastním otci) navede jeho matka Rivka, manželka Izáka. A pak má člověk něčemu věřit, když sama Bible představuje hrdiny-padouchy a B-h jim za jejich „odvážné“ konání ještě zatleská (a požehná)…

Šabat šalom !

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Shalom Herr Kostka,
treba si mysli, ze jsem jen zmateny gojim, tak budiz.
Abych Vam rekl pravdu, ano, jsem prachobycejny smrtelny gojim, krestan, zijici v exilu 40 let. A co dnes vidim z dalky, tak nemam absolutni zajem navstivit moji vlast, dnes 100% Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel, ani na hodinovou navstevu. Mate to na haku, blahopreji!

Jsem uchvacen tim, co si vsechno pamatujete z toho co krestane nazyvaji “stary zakon”. Predpokladam, ze jak vam rabin narizuje, “do stareho zakona nekoukej, vse je v Talmudu!” A vubec, abych vedel s kym mam tu cest si vymenit nazor, z jakeho ze jste to kmene, tj. z tech 12 ??

A že “Ježíš z Nazareta, sám učený farizej, nebyl žákem nikoho menšího, než byl rabín Hilel? To mate od vaseho rabina? Tim Hilelem, to myslite toho ne-Hebrejce, ne-Israelitu, Babylonana z Babylonu (jako rabin Ovadia Yosef – dnes na vecnosti u sveho otce, Satana, tez Babylonan z Iraku, jehoz matertinou byla arabstina a dosmrti rackoval v pro nej neprirozene umele hebrejstine, ktery nez odesel za svym otcem Satanem tak vyhlasil do sveta, ze “gojimi jsou na svete pouze proto, aby slouzili zidum/judaistum)?
Jako prachsprosty gojim se Vas ptam proto, protoze nic takoveho neni psano ani v Talmudu, ani v Novem Zakone.

Co je ale psano v Talmudu, to jsou chutovky. A ze by farizejove prohlasili jineho farizeje za bastarda, ktery se narodil behem menstruace sve matky (Panna Maria), a dnes se vari v horkych hovnech & farizejskem semenu, to nejak nedava smysl. Ale az zitra pujdete do synagogy na shabbez, kouknete se do Talmudu na nize prilozene odkazy, urcite s rabinem tomu budete lip rozumet nez ja, prachsprosty gojim. Omlouvam se, ze namisto ceske verze je prilozen anglicky preklad vaseho “nabozenstvi” – Talmudu. Ale urcite, jako uceny a pravy zid se znalosti sve histrorie a puvodu, v denesnim svete kdy anglictina je svetovym jazykem, budete rozumet. Enjoy!
Pura vida.
http://www.answering-christianity.com/jews1.htm

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

Zdravím, když jsem v osmdesátých letech vyrůstal, byly noviny a TV plné hrozeb americko-sionistické agrese. Dneska žijeme v době, kdy americko-sionistická agrese stále nepolevuje. Vzpomínáte na politické procesy v Československu v 50.letech? Opět řádil světový sionismus a americký imperialismus…Každý proto, ať si tento typ nebezpečí “pro světový mír” vyhodnotí po svém…

V naší tradici je koncept (axióm) podvojné Tory. Tedy psané (“starý zákon”) a ústní (která se později kodifikovala v Talmudu) a komentářích následných staletí. Umožnilo to zachovat základ v podobě biblického textu a pružně reagovat na proměňující se podmínky světa, ve kterém židé žili a žijí. Ty výkladové (“talmudické”) texty se dělí na halachu (tedy odpověď na otázku “jak” žít s B-hem a agadu – tedy nekonečný soubor různých naučení, homiletických kázání, podobenství, mudroslovných výroků atd.)

Ježíš byl (na stránkách evangelia Matouše a Marka) naprosto jasně vyprofilovaný farizej. Nebo se s tímto typem učenců setkával a učil se od nich (což je logické vzhledem k jeho práci a sociálnímu postavení – farizejové se “rekrutovali” z řad drobných obchodníků, řemeslníků apod). Všechna ta podobenství, to je farizejské myšlení v té nejryzejší podobě. A jeho diskuze s jinými farizeji o různých úkonech všedního dne nebo o šabat – to je zase halachická diskuze (učedníci v obilí, mytí rukou apod).

A konečně k těm údajným židovským výpadům v Talmudu proti Ježíšovi a božímu lidu vaší smlouvy. To je taková typická řevnivost, jakou najdete mezi lidmi přece všude. Když přijede do Prahy Kometa Brno, tak jako Sparťani řveme na protější kotel v O2 Aréně, že jsou to “k*koti”, oni nás zase častují přízviskem “pražské k*rvy”:-))). V podstatě ale sdílíme chuť podívat se na dobrej hokej, kterej oba týmy předvádí. Tohle žido-křesťanské špičkování je nutný brát stejně. Už proto, že jestli něco mezi našimi a vašimi věřícími skutečně dominuje, tak naprostá lhostejnost jedněch k druhým. Je prima, že my dva jsem tuto bariéru “nicoty” mohli prolomit naší korespondencí. Vše dobré Vám přeju!

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Gutn shabbez, vie geyts es?
Mno, co na to rict main her, proste zida v sobe nezaprou, snazi se vykroutit ze vseho, i kdyz tak okateho a prokazatelneho jako je Novy Zakon.
Ten jejich “ustni” Tora (v 500 n.l. ustniho prekrucovani & ohybani uz bylo presprilis a habadej, tak v jejich prave svate stolici Babylonu sepsano v Babylonsky Talmud), to mluvi samo o sobe. Nerikali mi (ne jejich) gojimsti krestansti predci, “Co je psano, to je dano”?
Oni bezpochyby vi co znamena, “verter zol men vegn un nit tseylen” (slova by nemela byt brana vazne, ani pocitana”), a jak se modli “dopredu”, do Noveho roku, u Kol Nidre, ze “vsechny sliby ktere daji v Novem Roce nemaji zadnou hodnotu, a podle potreby jsou neplatne”.

Ve sve 40 lete inzenyrske praxi v exilu tez doslo ke kopirovani teto yiddish moudrosti, dnes velmi popularlni “oral engineering”. Muzou se zeptat: Co to je? Mno, ja jim to prozradim: To je to, ze v inzenyrske profesi existuji takovi, a jejich pocet diky kopirovani z US dnes roste po celem svete, kteri nic nenechaji za sebou na papire, nic dokumentovano, aby nezustala zadna stopa. A pak, kdyz potreba vyvstane, tak se to vse ume oralne prekrouti (nase gojimske babicky rikaly jednoduse, “olze se to”, osidi – puvodne ozidi). Takovy “oral speciaist”, kdyz projekt se dokonci uspesne, tak pak beha s kafacem po officu, a rika: “Vidis, ja to rikal, udelal jsi to dobre, protoze jsi me poslouchal!”. Ale v pripade, kdy projekt ci podobny problem i v mensim meritku dobre nedopadl, tak nas “oral engineer / specialist”, jelikoz neexistuje zadny psany dokument, vse popre, ze s fiaskem nema nic spolecneho.
A necim podobnym je i jejich “ustni Tora” (od 6.stoleti v pismu Babylonsky Talmud). Co neni psano, da se prekroutit, prihnout, prizpusobit podle potreby. Dovedou si predstavit, ze v dnesnim Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel (a vlastne vsude po svete) jsou jen “ustni zakony”? Ci prodejni / kupni smlouvy jsou jen ustni forme ?? V takovem pripade se obavam, ze Jude Protektorat by mel takovych alespon 9 milionu Kozenych, Belu, Mrazku, Pitru, Kellneru, Kabalu-Bakalu, apod. Proste nebeska paradyza.

Kristus tento farizejsky podvrh, plny necestnosti, perverzi (vcetne pedofilie, bestiality, etc.), nenavisti “nestraniku” horlive odsoudil, v Novem Zakone (a odkazuji se na angl. text King James Version 1611, neb preklad do Bible Kralicke je casto nepresny az ubohy a nepravdivy) nazvano “Traditions of elders”. I Judeanec (tj. je zadny “Zid”, ale pouze podle zeme Judea, recky Ioudaio) Josephus Flavius napsal ve svych pametich ze “vladci Jerusalemu nenasledovali psane zakony, ktere Mojzis obdrzel na hore Sinai, ale nasledovali to co “zdedili od SVYCH otcu”! Tj., a Novy Zakon to povrzuje i jinde (treba v Acts 2, 5-11, Jerusalem byl v te dobe jak Kreml o 2000 let pozdeji s mezinarodnim sjezdem sovetu, a svete drze, mezi temi zidy / judaisty byli i Arabi! Co by na to rikal jejich rebbe ??), ze ti co nenavideli zavrazdili Krista nebyli zadnymi Israelity (10+ kmenu se nikdy nenavratilo z Assyrskeho zajeti o 700 let predtim). I v John 11, 47-57, vrchni Farizej Caiphas se boji ze Kristus privede z exilu zpet roztrousene Israelity, Caiphas je nazyva “Deti Boha” (tak jsou Israelite znami ze SZ) a ONI ztrati zem a kontrolu nad lidem, proto Krista musi zabit .. Zde je jasne svedectvi, ze ti co nasledovali tradice svych otcu, tj. “Traditions of elders” nebyli “Deti Boha”, tj. nebyli Israelity, ackoliv podle zeme (pozdeji podle nasledovani tohoto satanskeho kultu) byli Judejci, Judaisty – dnes zname coby — Z/zidy ..

A to ze tvrdi ze Kristus byl “vyprofilovaný farizej”? Ha-ha, to me na shabbez rozesmali! Necht (kdyz jim to rabin dovoli) nakouknou do Matyase 23, 13-33, kde Kristus ve vsi zlosti napadl farizeje, ze to jsou “hadi, a RASA zmiji”, apod. Ano, ta “generation” neni zadne “pokoleni”, ale z rectiny “genea” = RASA. Viz Strong’s Concordance 1074. Dalsi krasny dukaz ze Kristus, Syn Boha a Buh byl (a JE dodnes) naprosty protipol farizeju je zaznamenan treba v John 8, 42-44, kde Kristus farizej nazval detmi dabla, ktery je lhar a vrah od prvopocatku sveta. Ze by Kristus tak nazvaval sve “partajniky”, “bratry”? Novy Zakon svedci o opaku.
A nakonec, posledni vyskyt terminu “Zid” (spravne Yewhudii, podle 4 syna Jakoba – Israele), Zjeveni 2:9, a aby i tem nenatvrlejsim gojimum to doslo (coz jak je videt nepomohlo) hned vzapeti v 3:9: “Ti kteri tvrdi ze jsou Zide (Yewhudii) lzou, nejsou, ale jsou SATANOVA SYNAGOGA”. Netvrdi dnes oni, vas rebbe, a miliony jinych ze jsou “Zide”?
Vyznamny US rabin Michael Rodkinson (puv. jmeno Frumkin, rusky chazar) v predmluve sveho velkodila Babylonsky Talmud definoval: “Moderni zid je produkt Talmudu”.
Amen.

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

No teda…jak to, že máte tak dobrý povědomí o božím lidu naší („sinajské“) smlouvy?! Smekám, jste dobrej:)!

Ta diskuze o „překrucování Písma“ je o tom, že zákony jsou psány, ale život se vyvíjí…a ta reglementace, která dříve stačila nějakým způsobem upravovat mantinely lidskýho soužití už prostě časem nestačí a je třeba nějak „novelizovat“. Vezměte si například otázku potratů, eutanazie, rozvodu ženy, které muž nechce, nebo nemůže dát „rozvodový lístek“ – problém „agunot“. Problém soužití s většinovou moderní společností. Co je ještě přípustné, židovské a co už je za hranou atd, atd…o správném stravování podle tradic „košer“, konzumaci masa ani nemluvě. Náboženství je prostě jedna velká „konspirační teorie“ a její nositelé „spiklenci“, kteří už vědí…Teď jde jen o to, aby se v tom „babylonu světa“ nerozpustili, neztratili identitu, svoje kořeny, tradice, smysl…

Co se týče Ježíšova farizejského (z pohledu proudu učení, které ho v judaismu nejvíce formovalo a Matouš a Marek o tom jednoznačně svědčí)…zaměření, orientace. Tady musíte chápat lidskou psychologii. Kdo nás nejvíc v životě sere? Kdo nás zraňuje? Kdo nám ubližuje? … Neznámí lidé, někdo, s kým se ani kdovíjak často nesetkáváme?…Samozřejmě, že ne. Nejvíce bolesti nám způsobují ti nejbližší – a těmi byli pro Ježíše právě farizeové. S nikým jiným nevedl na stránkách vaší bible („nového zákona“) tolik sporů, diskuzí, interakcí. Takže ano, právě proto, že Ježíš byl sám farizej, svoje kolegy tak plísní a peskuje – měl je nejvíc rád!

A konečně, kdyby Ježíš viděl, co všechno jste vy-příslušníci božího lidu „nové smlouvy“ za těch dvacet století předvedli, asi by se hodně divil. Nemluvím teď o naprosto bezprecedentním sadismu, který Ježíšovi následovníci přinesli v rámci misie celému světu – o vyhlazených kulturách, vykradených zemích, zničených civilizacích – budiž, byli jste silnější a po právu nakopali prdel všem, kdo se vám postavili. Mluvím teď o staletí válek a ničení, kdy jste se zabíjeli sami mezi sebou…a to z naprosto stejných důvodů, které Ježíš vyčítal farizeům. Svými naukami jste zrušili boží slovo a vaše výmysly jimi nahradili. Kdo to neuzná, musí „jít“ – buďto na hřbitov, nebo do exilu…

Trochu se bojím, že vyčítat něco židům z tohoto pohledu je přehnaně jednostranné – zameťte si napřed před svým vlastním prahem. Těch břeven máte plné oči, tak se nestarejte o naše třísky:).

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

“Co se týče Ježíšova farizejského (z pohledu proudu učení, které ho v judaismu nejvíce formovalo a Matouš a Marek o tom jednoznačně svědčí)” …

Main her, muzou mi prosim rici, kde Matous a Marek “o tom jednoznacne svedci?” Nemaji to snad od jejich rebbeho, ci dokonce primo z Talmudu?

Proc se ptam, jen tak z formality, neb 23 Matous a 12 Marek SVEDCI jaky protipolni vztah mel Kristus k farizejum. V Matyasi 23:33 Kristus otevrene odhalil rasovy puvod vladnouci kliky farizeju, nazval je “hady”, a “RASOU (genea v rectine je RASA) zmiji”. Kristus se nimi opet setkal v hadkach v Jan 8:42-44, a zde je jim vmetl do tvari, ze jsou detmi dabla, zatimco Jeho Otec je BUH:
Jan 8:44 Vy z otce ďábla jste, a žádosti otce svého chcete činiti. On byl vražedlník od počátku, a v pravdě nestál; nebo pravdy v něm není. Když mluví lež, z svého vlastního mluví; nebo lhář jest a otec lži.

Kdyz ve svych hadkach farizejove Kristovi argumentovali, ze nikdy nikomu v otroctvi nebyli, Jan 8. kapitola –
32. A poznáte pravdu, a pravda vás vysvobodí.
33. I odpověděli jemu: Símě Abrahamovo jsme, a v žádném otroctví jsme nikdy nikomu nebyli. I kterakž ty díš: že svobodní budete?
– to je jen dalsi dukaz, ze judeanska farizejska klika, ktera nenavidela a zabila Krista nebyli Israelite, neb ti byli v Egyptskem otroctvi, ani pozdeji v Babylonu 2 kmenu (a krome toho 10+ kmenu z assyrskem zajeti, 700 let pred Kristem, ze ktereho se NIKDY na puvodni uzemi Israele nenavraili).
Neni tajemstvim ze judeanskym (zidovskym) kralem byl Herod, a jeho dynastie. A Herod, nebyl Israelita, byl to Edomita (recky Idumean). Edomite byli ve sve rase cananite, od prvopocatku nepratele Israelitu na zivot a na smrt. Ale kolem 135 pred Kristem, juedeansky vladar Yochanan Hyrcanus dobyl Edom (jizne od Judei), nasilim obrezal Edomity, z tech se provzddy stali zide … Z uhlavnich nepratel 12 kmenu Israele – zide …

Kristus vedel moc dobre, ze chromosom Y se dedi z otce na syna. To je v pripade jeho nepratel, ze ac ti mohli mit Abrahama jako jednoho z predku (i Arabi tvrdi ze jejich patriarch was Abraham – Ibrahim), tak byli hybridy tzv. “spadlych dablu”. Viz Genesis 6:2, a pak podrobne v Knize Enocha: Tech satanu pod vedenim Lucifera bylo na 200, a smisili se dcerami Adama, hebr. “aw-dam” = ukazovat tvere v tvari, coz je vlastnost pouze BILEHO cloveka. Genesis rika sama ze ty dcery cloveka (aw-dam, Adam) byly “fair” = bile.

Zatimco v pripade Krista vyfabrikovane lzi zidu, ze Kristus byl zid a farizej (zide kdyz potrebuji zdiskreditovat sve uhlavni nepratel, tak vyfabrikuji lez, ze ti byli taky zide, jedni z nich .. Viz tri v historii zidy nejnavidenejsi, v poradi: 1. Kristus, 2. Sv. Pavel 3. Hitler) jsou v rozporu se svedectvim Noveho Zakona, tak na druhe strane, Saul z Taurusu (Hebrejec Hebrejcu, z kmene Benjamin), Sv. Pavel jako mlady byl u farizeju. Saul jako mlady muz prihlizel ukamenovani prvnich krestanu jako Stepana (viz Novy Zakon, Acts 7:57), ale po zjeveni Pane pri ceste do Damasku se naprosto obratil, vystoupil z dabelske farizejske strany, a stal se hlavnim apostolem uceni Krista mezi “gentiles”. Jestli oni nevi main her, tak “goyim” v hebrejstine a “gentiles” v latine znamena stejne: NARODY. Stary Zakon (hebrejsky text) svedci ze Abraham byl otcem “mnoha goyim”. I za komunistu bylo mnoho tech, kteri do strany vstoupili jako naivni mladi, ale kdyz pozdeji v zralejsim veku prisli na to jaky je komunismus dabelsky podvod, tak sami od sebe z partaje vystoupili, a stali se nejcennejsimi svedky proti zlu komunismu.

I Pavel pozdeji v Novem Zalkone podal radu svedectvi proti farizejum, a proti tem Judeancum (ci uz jen judaistum), kteri tento satansky kult nasledovali. Jedno z nejcenejsich Pavlovych svedectvi je zaznamenano v Novem Zakone, v knize 1. Tessalonicenským, 2. kapitola:
” 14. Vy zajisté, bratří, následovníci učiněni jste církví Božích, kteréž jsou v Judsku v Kristu Ježíši; nebo jste takovéž věci i vy trpěli od svých vlastních, jako i oni od Židů.
15. Kteříž i Pána Ježíše zabili, i své vlastní proroky, a nás vyhnali, a Bohu se nelíbí, a všechněm lidem jsou odporní,
16. Nedopouštějíce nám mluviti k národům, aby ti spaseni byli, aby tak vždy doplňovali hříchy své. Nebo vylit jest na ně hněv konečný.”

Main her, to je sila!, “A BOHU se NELIBI, a vsechnem lidem jsou ODPORNI”. To nejak neodpovida tomu, co hlasate gojimum, a mozna ze i tomu sami verite, tj. ze jste pry “Bohem vyvoleni”.

Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku.
Amen

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Jeste co jsem se jim zapomel zminit, a snad mi to odpusti, vsak uz jsem jeden “alter cocker”, ale snad “gut mentsch”, ze Kristus krome toho, ze podle Noveho Zakona byl rasista (jako kdyz nazval v Matyasi 23 farizeje ze jsou “rasou zmiji”), a diskriminoval vuci diversite, neb porusoval zakony “Equal Employment Opportunity” (na prostranstvi mluvil v hadankach, kdyz jeho “nazi party” = clenove/apostolove se Ho ptali proc tak mluvi, On vysvetlil : “Ma slova jsou pro VAS, a ne pro NE”), tak Pan Jezis Kristus navic vyhrozoval zidum holokaustem.
Tj., ze az se navrati se svymi andely, tak je bude zidy palit, a ti budou kvilet a skripat zuby.
Matous, 13. kapitola
37. On pak odpovídaje, řekl jim: Rozsevač dobrého semene jest Syn člověka.
38. A pole jest tento svět, dobré pak símě jsou synové království, ale koukol jsou synové toho zlostníka.
39. A nepřítel, kterýž jej rozsívá, jestiť ďábel, žeň pak jest skonání světa, a ženci jsou andělé.
40. Protož jakož vybrán bývá koukol a ohněm spálen, takť bude při skonání tohoto světa.
41. Pošle Syn člověka anděly své, i vyberouť z království jeho všecka pohoršení, i ty, kteříž činí nepravost,
42. A uvrhouť je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a škřipení zubů.
43. A tehdážť spravedliví stkvíti se budou jako slunce v království Otce svého. Kdo má uši k slyšení, slyš.
49. Takť bude při skonání světa. Vyjdou andělé, a oddělí zlé z prostředku spravedlivých,
50. A uvrhou je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a škřipení zubů.

Nemysli, main her, ze Kristus by mel byt dnes vami, tj. Satanovou Synagogou obvinen z propagace holokaustu? A ze by mel byt souzen v Haagu? Snad na Jeho ulevu by mohlo slouzit to, ze nevyhrozoval cyklonem B a plynovyma pecema ..
Amen

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

Moje příspěvky už Aeronet nezobrazuje:(. Takže tuto reakci dávám jako zkoušku, když projde, rád odpovím detailněji.

Nora
Návštěvník
Nora

+ “Co na tom zalezi”, váš partner v této diskuzi mne požádal, aby vám vyřídila toto. Rád zodpoví vaše dotazy, ale má problém se zobrazováním svých příspěvků zde. Jestli chcete, napište mu, adresa je jeho jméno a příjmení dohromady, po zavináči následuje volny, tečka a cé, zed.

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Noro, nez jako krestan budu schopen zidovi – jak rikate “partnerovi v diskuzi ochotnemu zodpovedet me dotazy” – napsat, tak abych vedel s kym mam tu cest, nejdrive potrebuji vedet, z ktereho je kmene, a jestli svou kmenovou narodnost muze prokazat svym rodnym listem. Ja osobne jsem toho nazoru, ze pro kulturni, etnicke a rasove obohaceni je nase vzajemne kmenove predstaveni uctivosti. Ja s klidnym svedomim svoji kmenovou prislusnost prozradim: Jsem z kmene praotce Cecha, a svoji kmenovou narodnost mam zapsanou v rodnem liste.
Pura vida

Nora
Návštěvník
Nora

+ “Co na tom zalezi”. Vážený pane, požádal mne o laskavost, tak jsem vám napsala. Víc mne nezajímá, řešte si mezi sebou a mne vynechte. Na shledanou.

Pokora
Návštěvník
Pokora

A ve které to Noře se nám ukryl Vladimír Kostka, který ve svém příspěvku, hned v úvodu, nabubřele a arogantně píše jak nás, primitivní gojímy, poučí o moudrosti Talmudu:
“Kolegové, pár slov „z pera“ věřícího žida. Neberu Vám váš názor/názory na židy a naší úlohu v dějinách. Ale Talmud učí, že „moudrý je ten, který vidí“ – což si já překládám – „ten, který vidí věc z několika odlišných úhlů pohledu“. Není na škodu zde některé z nich uvést.”
A v průběhu dalších jeho slov se pyšně naparuje, povýšeně a bohorovně nám píše:
1) My, židé, jsme vyvoleným národem… Ano, klaníme se, pane! Ta dikce vyvolává jisté reminiscence, něco mi to připomíná. Ach, ty odlišné úhly pohledu, že by to byla ta moudrost?
2) Vy křesťané jste legitimní součástí Božího plánu…. No, uctivě děkujeme za povolení, pane!
3) Neví nic o židovské nenávisti ke křesťanství….no jak by taky mohl, vždyť voni jsou svatí, že ano. Ale zato ví o křesťanské nenávisti, tj. nenávisti toho hrozného náboženství lásky k Bohu a bližnímu s tím jejich Mesiášem…….Jaké potěšení a radost žít pod vaši spravedlnosti, no ještě, že vás máme, Vy Nejvyšší Nejspravedlivější Soudče ze Své Vlastní Vůle Světa Pane
4) Mesiáš není Bůh, vy hlupáci, to je člověk, na kterého My čekáme, že z Nás udělá bohy a z vás naše otroky, no a to je v tom Talmudu. My vám ale nebereme víru v člověka, toho vašeho Mesiáše, ale My se mu klanět NEBUDEME…… No to je přece samozřejmé, že nemůžete sloužit dvěma pánům, no a tak jste si sami dobrovolně zvolili mezi Pánem Bohem a Satanem toho druhého, no a na nás zbyl jen ten první – Pán Bůh.
5) No, a tak to je v kostce, jak píše Kostka, vše k tomu Talmudu, vy blbci, stejně byste víc nepochopili a navíc je to tajné, a co je vám vůbec do toho. Tak se tady moc nepoflakujte a mazejte do práce, ať si můžete vzít nějaký ty půjčky a ty úvěry, jinak se k tomu NWO nedohrabem.
Tak to byl jen velkolepý začátek Kostky a po pěti diskuzních příspěvcích s “Co na tom záleží”, usvědčená ze lži a sprostoty, se z Kostky stala Kostička menší, menší, až nejmenší Kostička, a tak nabubřelá pyšná bublina Kostka splaskla, moudrost Kostky, který vidí věc z několika odlišných úhlů pohledu je ta tam, a nakonec se kostka schovala pod sukně nejaké Noře v noře.
Ať tam i zůstane.
Až nadejde čas a přijde Pán Ježíš Kristus Syn Boží, ten už si s Kostkou poradí, a s námi všemi taky.
Maranatha, přijď Pane Ježíši!
Amen.

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Pokoro, skvela znalost a postrehy, dekuji za vsechny gojimy verici v Pana Jezise Krista, ktery byl, je a bude provzdy na veky veku jedinym Mesiasem.
Me tato cast od zida Kostky tez primela zapojit se do schmoozu, specielne kdyz vysvetloval o “ustni Tore” sepsanou v Talmud, a jak ten Talmud za ta staleti musi zachovat svou pruznost, prizpusobovat se okamzitym potrebam zidu.
A tak me napada, jestli v tech jesivach, shulech a synagogach se dneska zidi uci “Pruznost Pevnost” Talmudu?

Kdyz zid z Nory projevil zajem mi bokem “odpovidat na me dotazy” (samozrejme, podle Talmudu on je b-h, ja zvire gojim v lidske podobe, a tak jako takovy muzu b-hu / zidovi predkladat dotazy, a on pak ve svem milosrdenstvi a vuli muze podat vysvetleni z “pruzneho” Talmudu), chtel jsem ho skrome prokadrovat.
Snad budete souhlasit, ze je treba mit gojimskou znalost, z jakeho to ze kmene zid je, s kym mame tu cest. Protoze muze se stat, ze ten Kostka to muze byt nejaky zakukleny gojim (treba nejaky pravnuk gojimskeho komunisty Stanislava Kostky Neumanna) , ci rado-by-byl zid, a tak nejake papiry ci doklady na kmenovou a rasovou prislusnost jsou k prokazani b-zi vyvolenosti a pro nas gojimsky respekt a ponizeni, nezbytne. A je-li nas zid tim pravym pohadkovym zidem, tak nejaka takova lejstra na musi mit.

Kouknete treba na Chabad.org
https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/679454/jewish/How-Can-I-Find-Out-Which-Hebrew-Tribe-Im-From.htm
zde si o tom zide pisou, vzajemne se predstavuji z jakych kmenu jsou, tak proc by nas cesky mluvici kolega zid Kostka na to nemel taky nejaky to lejstro?

Znalost kmenove prislusnosti kazdeho zida je pro nas gojimy velmi dulezita, protoze jinak, alespon ja, jsme popleteny, nebot v nasem Svatem Pismu Noveho Zakona, v kapitole James 1 (zadny Jakub jak je nesmyslne prelozeno v Bibli Kralicke), je naprosta nesrovnalost s tim co zide nas gojimy krmi. Ono totiz, spekuluje se ze James byl bratr Pane, a ze do roku 66 n.l. kdy byl ukamenovan nenavistnou internacionalni sebrankou zidu, tak spravoval v Jerusalemu prvni Kristuv chram.
A kdyz cteme co rika James pred rokem 66 kdy byl ukamenovan temi zidy,
“Jakub, služebník Boží a Pána Ježíše Krista, dvanácti kmenům rozptýlených v zahraničí, pozdrav”, tak aspon ja jsem z toho zmateny: zidi nam gojimum tvrdi ze jsou z kmene Judah, a ze ten byl vyhnan z Jerusalemu a Judei Rimany v roce 70, a tady James nam krestanskym gojimum zni spis jak Michal Tucny — “Všichni jsou už v Mexiku, Buenos Dias já taky jdu”,
https://www.youtube.com/watch?v=4Gq9AV_0Sdw
akorat ze to chudak James nestih, nenavistna judeanska sebranka ho stacila ukamenovat ..

U Jamese (Jakuba v BK) 1 je zahodno se tez pozastavit pro nejake vysvetleni z “pruzneho” Tamudu, neb za prve to neni o zadnych “dvanácteru pokolení rozptýlenému” jak je nesmyslne prelozeno v BK, ale “dvanácti kmenům rozptýlených v zahraničí”, tj. mezi tema kmenama rozptylenych v zahranici musel byt i Judah! Tak pane, z toho uz jsem jelen .. Kdo vi jestli predci toho slivovicovyho krale Jelinek nebyli nejdriv gojimi, ale pak se taky z toho stali jeleni, a tak z vypocitavosti vstoupili do Satanovy Synagogy a stali se Jelinkama ..
Ze Strong’s Concordance, “tribe” v Rectine 5443 je “5443 phule foo-lay’ from 5453 (compare 5444); an offshoot, i.e. race or clan:–kindred, tribe”, tj. rasa, klan, kmen stejneho druhu, zadne “pokoleni”.
A zde udiv zmateneho gojima: Jak kmen Judah (podle verze zidu) byl v Jerusalemu az do 70 n.l., kdyz pred 66 n.l. uz tam podle Bible Svate nebyl, a mozna jak Michal Tucny zpiva, “vsichni (tj. vsech 12 kmenu) uz byli nekde v Mexiku”?

To by pak dokazovalo to, co se pise ve Skutcich 2.kapitola, ze ti zide v Jeruzalemu uz v ty dobe byli takovym internacionalnim sjezdem sovetu, vcetne zidu-arabu, zatimco vsech 12 kmenu PRAVEHO Israele byly rozptylene v zahranici, mozna ze dokonce jak zpiva gojim Tucny, “Vsichni byli uz v Mexiku”!

5. Byli pak v Jeruzalémě přebývající židé, muži nábožní, ze všelikého národu, kterýž pod nebem jest.
6. A když se stal ten hlas, sešlo se množství, a užasli se, že je slyšel jeden každý, ani mluví přirozeným jazykem jeho.
7. I děsili se všickni, a divili, řkouce jedni k druhým: Aj, zdaliž nejsou tito všickni, kteříž mluví, Galilejští?
8. A kterak my slyšíme jeden každý jazyk náš, v kterémž jsme se zrodili?
9. Partští, a Médští, a Elamitští, a kteříž přebýváme v Mezopotamii, v Judei a v Kappadocii, v Pontu a v Azii,
10. V Frygii a v Pamfylii, v Egyptě a v krajinách Libye, kteráž jest vedlé Cyrénu, a příchozí Římané, Judeánci Židé, i v nově na víru obrácení,
11. Kretští i Arabští, slyšíme je, ani mluví jazyky našimi veliké věci Boží.

Všichni jsou už v Mexiku,
Buenos Dias já taky jdu.
Aspoň si poslechnu pěknou muziku,
co se hraje v Mexiku…

Pura vida
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus az na veky veku, Amen.

sestka
Návštěvník
sestka

vse zajistili prodejni anglicane jiz v 1917 kdy 1 president zidu a zide z Ameriky udelali tajnou dohodu ohledne acetonu a zajistili zidum ukradeni Palestiny jiz v teto dobe ,vse jsou lzi a kdo lze ten krade jak mne rikala ma mama a jako mela pravdu !! A dake podvodem zahnali Ameriku do valky jak v 1 svetove tak i ve 2 svetove

René
Návštěvník
René

Hezký napsáno.

sestka
Návštěvník
sestka

Pane zide ,vse je svinstvo vcetne katolickych pervertu kterym bych nechal rezat koule ,cili kastrace .(jen v jednom state v USA 300 pervertu s tisicem nejmene ojebanych kluciku -ministrantu) A TITI KAZATELE VCETNE RABAJU A JINYCH SYCAKU kazi vodu a chlastaji koralku -dobytek a ja plne souhlasim s Hitlerem a komunisty na plny zakaz a vymyceni ze spolecnosti Nekazte nam zde bludy ktere si vymysleli posahani idioti kteri vedi jak malo staci na oblbovani prostych dusi Plati stale ze poloblb je v risi blbu king a toho plne vyuzivaji i dnes

Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…blbě se to poskládalo – zařadilo v processingu, ach jo

Vladimír Kostka
Návštěvník
Vladimír Kostka

Dobrý den, pane VK…opakovaně jsem se Vás snažil kontaktovat ve věci “židovských” reálií, které tak často a barvitě vykreslujete ve svých článcích a promluvách na SVCR. Bohužel bez úspěchu:(. Byl byste tak laskav a poslal mi konkrétní zdroj, odkud čerpáte při užívání obratů typu “talmudický” nebo “hebrejský” výklad Tory, “talmudická proroctví velkého Izraele” apod? Jsem věřící žid, který přečetl o písemné tradici mého božího lidu kde co, ale s těmito postřehy jsem se nikdy nesetkal. Za kladné vyřízení mé “žádosti” předem děkuji a jsem s pozdravem. Vladimír Kostka

.lak
Návštěvník
.lak

F jidiš, makrela to ztransformuje přes ponorky v knessetu a zatančí.
https://www.youtube.com/watch?v=fxo0eTXI6FY
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Shalom Herr Kostka!
Jen v rychlosti, nez pujdete na shabbez do synagogy, tak Vam zasilam (snad se nevnucuji p. Vedoucimu Kolotoci) par nadher na “talmudicky” vyklad Tory.
A tak ve vlastni pohodlnosti, s vasim rabinem, treba u stamprdlete vami “$$$posvecene$$$” gojimske vizovicke slivovice, tyto talmudisticke nadhet proberte a prodiskutujte.
Omlouvam se, ze prilozena linka je preklad talmudistickych pasazi do anglictiny, ale vy, jako “vyvoleni” jazyky znate, a tak to urcite nezpusobi nijake prekazky. Je to absolutni parada s cim vasi politruci Satana (Farizejove, pozdeji rabini) prisli, a s cim se kazdy zvidavy gojim (podle vaseho Talmudu “zvire v lidske podobe”) by mel byt obeznamen ..
http://www.answering-christianity.com/jews1.htm

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak nevím, jak to s těmi sankcemi vlastně je…

– Jéňa dával ten odkaz na Spencerovou pod jeden z předcházejících článků – viz:
http://radimvalencik.pise.cz/6309-ranni-kavicka-terezy-spencerove-3-11.html
a já jsem reagovala, že Itálie je vlastně vstup/ port do Evropy….
O Řecku tam není řeč, zato Itálie je branou/portem EU….

– “sankce” je významově ´potrestání´, tak nechápu, čeho se ty “sankce” US jako týkají….
“sankce” jsou míněny jako potrestání koho a za co?
Potrestání Íránu za co? Za to, že si na svém výsostném území dělá, co chce?
Nebo snad potrestání celého světa, s výjimkou poloviny světa za to, že nakupuje íránskou naftu?
A jaké budou sankce ( trest/postihy) pro ty, kteří nedodrží “sankce”? 😉

Írán prohlásil, že se právě osvobodil z americké nadvlády….

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zvedava matka

Me by zase zajimalo z jake pozice si JewSA drze dovoluje udelovat sankce. Vyhrozujou kdekomu. Take sikladu otazku, jak mohou byt ruzne staty tak hloupe, ze si uschovavaji zlate rezervy u nejvetsiho zidovskeho zlodeje FEDu a pak se nestaci divit, ze jim zlato zpet nechteji vydat, popripade ho nahradi wolframem. Duvodem k sankcim jsou neskutecne lzi, intriky a nepravdiva obvineni. Moc bych si prala, aby svet uvalil sankce na JewSA. Kdy uz je konecne svet posle do…..
Doplnte podle sveho gusta.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…aby to nezapadlo, dám sem dřívější vyjádření a informace k Saudské Arábii pro Ty, které zajímá i jiný názor na dění v tomto procesu (z místní diskuze):

https://aeronet.cz/news/strelba-v-synagoze-v-pittsburghu-nastala-behem-ranniho-sabatu-a-slavnostnich-obrizek-na-miste-zustalo-lezet-11-hostu-dalsi-provokace-a-symbol-proti-chabadu-a-donaldu-trumpovi/#comment-204443

tana
Návštěvník
tana

Zvědavá matko, když jsem si článek přečetla, podívala jsem se do atlasu. A pohled mi řekl, že Trump přiznal porážku USA Čínou – když se “může” Iránská ropa exportovat do Číny a Japonska – tak vznikne “ropovodová hedvábná stezka” protínající pravděpodobně Afganistán a celou Asii.Co si Číňani postaví, to si ohlídají. Obyčejným Afgáncům dodávají, co Afgánci potřebují, generátory, potraviny…… .Čína nevyhrožuje a “nekecá”, Čína jedná. Na Kubě staví 2 “kontejnerové řístavy”, co je v těch všech kontejnerech ?
Takhle nějak vypadá odcházení ze scény podle Cimmermanna. Vítr odnáší ze scény jednoho herce za druhým……. .
USA v tom mají praxi z Vietnamu, jenže i američtí kolaboranti se poučili z Vietnamu …. a škodí co to jde….

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

tana
“Na Kubě staví 2 “kontejnerové přístavy”, co je v těch všech kontejnerech ?”

Kdo ví?
Třeba tam plánují s Rusy něco takovéto:

https://www.youtube.com/watch?v=amRy2hUHo6o
https://www.youtube.com/watch?v=fCFjfUz3FaM

Minulý pátek byl Díaz-Canela u Putina a pak pokračoval do Číny, mimo jiné..
🙂

tana
Návštěvník
tana

No tak to je mega průůů……………….. . Zlatá Kubánská krize

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Vim ze je to recnicka otazka, ale kde jsou slibovane Trumpovy sankce na Saudy kvuli v Istanbulu “rozpustenemu a vypustenemu” opozicnimu saudskemu novinari Jamalu Khassoghimu ?

Neznama
Návštěvník
Neznama

V případě konfliktu Spojených států s Čínskou lidovou republikou, bude zničena nejen Ruská federace jako čínský spojenec, ale také evropské členské státy NATO coby spojenci USA. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-vydirani-evropy/

Voda
Návštěvník
Voda

Putin poslušně jede globalizaci, tak nechápu, jak může ještě někdo baštit hru na válku.

Neznama
Návštěvník
Neznama

20 tisic ozbrojených migrantů se připravují na vstup do EU!
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/desitky-tisic-ozbrojenych-migrantu-se-pripravuji-na-vstup-do-eu/

70 000 migrantů se připravuje na vandr po Evropě prostřednictvím „Soros Express“, upozorňuje Maďarsko. https://www.nejvic-info.cz/70-000-migrantu-se-pripravuje-na-vandr-po-evrope-prostrednictvim-soros-express-upozornuje-madarsko/

Nelegální přistěhovalci s kreditní kartou UNHCR jsou na cestě do EU http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nelegalni-pristehovalci-s-kreditni-kartou-unhcr-jsou-na-ceste-do-eu/

Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, v Německu 274 milionů ? ?http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/podle-eu-by-mohlo-zit-v-cesku-az-68-milionu-lidi-v-nemecku-274-milionu/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Neznámá
tak nevím, kdo ses tou budoucí populací v ČR mýlí…. 😉
“Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí”,
zatímco Deagel ve své previzi na r. 2025 uvádí snížení populace cca o 1 milion:
http://www.deagel.com/country/Czechia_c0055.aspx