Nová šéfka TOP 09 si v Maroku nechala na levou paži vytetovat...

Nová šéfka TOP 09 si v Maroku nechala na levou paži vytetovat jména členů své rodiny, samozřejmě v arabštině! Tak daleko zatím nezašla žádná z evropských neoliberálních političek, Pekarová Adamová se tím zařadila do proudu evropských globalistických vůdkyň! Ve volbě předsedy TOP 09 se strana definitivně rozešla se šlechtickými rody poté, co Karel Schwarzenberg odmítl hlasovat pro usnesení na podporu Izraele a odveta přišla okamžitě! Kníže Czernin byl poražen ženou s arabským nápisem na levé ruce! Adamová je dokonce i členkou Bakalova pražského Aspen Institute!

Nová šéfka TOP 09 si v Maroku nechala na levou paži vytetovat jména členů své rodiny, samozřejmě v arabštině! Tak daleko zatím nezašla žádná z evropských neoliberálních političek, Pekarová Adamová se tím zařadila do proudu evropských globalistických vůdkyň! Ve volbě předsedy TOP 09 se strana definitivně rozešla se šlechtickými rody poté, co Karel Schwarzenberg odmítl hlasovat pro usnesení na podporu Izraele a odveta přišla okamžitě! Kníže Czernin byl poražen ženou s arabským nápisem na levé ruce! Adamová je dokonce i členkou Bakalova pražského Aspen Institute!

Pokud čtete mé články a rovněž jste si i přečetli moji druhou knihu, tak určitě už chápete a vnímáte souvislosti, které běžným laikům unikají. Nikdo v Evropě se nedostane a ani neudrží u moci, kdo se nepokloní vyvolenému národu, a tím myslím jak sionistům, tak i Židům, Jeruzalému a Izraeli. Co se stane, když odmítnete složit poklonu a vyjádřit podporu Izraeli, to jsme mohli vidět během uplynulého víkendu na sjezdu TOP 09, kde sjezd volil nového předsedu. Přestože se všeobecně očekávalo, že bude zvolen šlechtic Tomáš Czernin, který byl podporován jak Miroslavem Kalouskem, tak i bývalým předsedou a šlechticem Karlem Schwarzenbergem, tak hlasování skončilo obrovským překvapením. Něco se stalo, nikdo neví co, ale mezi členy strany se proslýchá, co vlastně za tím bylo, že šlechtic Czernin vyhořel a místo něho byla zvolena žena.

Vytetované arabské nápisy na levé paži nové šéfky TOP 09.

Sjezd TOP 09 totiž o víkendu zvolil do čela strany Markétu Pekarovou Adamovou, která se tak stala jedinou ženskou šéfkou strany v poslanecké sněmovně. Sázka na ženskou kartu může být vnímána hned v několika směrech jako evropský kalkul, protože dosazovat do čel politických stran ženy je globalistický trend v celé Evropě a rovněž v USA, který jde ruku v ruce s procesy feminizace a genderovými procesy. Alespoň tak se to zdá na první pohled. Jenže v případě TOP 09 došlo opravdu k něčemu, co nebylo v plánu.

Volby měl vyhrát Tomáš Czernin, který by navázal kontinuálně na éru Karla Schwarzenberga a současně by byl zachován onen šlechtický éthos, který v roce 2009 vymyslel právě Miroslav Kalousek, kdy se jeho strana měla stát magnetem na vyšší střední třídu v ČR, která byla šlechtici doslova uhranuta. Miroslav Kalousek měl v plánu na toto navázat a raději zapomenout na experiment s Jiřím Pospíšilem, který stranu přivedl na pokraj vypadnutí ze sněmovny. Jenže tento plán s Tomášem Czerninem nevyšel.

Nové šéfce TOP 09 se podle jejích slov líbí arabské nápisy, a tak si nechala na ruku vytetovat jména svých blízkých. Adamová je rovněž členkou Bakalova pražského Aspen Institute

Místo něho byla zvolena žena, která šokovala na povolebním brífinku, ovšem nikoliv svými modrými šaty, ale arabským tetováním na levé paži [1]. Okamžitě se rozjely dohady a spekulace, co to ksakru má znamenat, jestli nejde o Photoshop, nějakou fotomontáž, Deep Fake nebo prostě nějaký jiný trik, ale vzápětí se ukázalo, že to opravdu není fotomontáž, jedná se o skutečné arabské tetování, které si Markéta Pekarová Adamová nechala udělat v Maroku. Nápis obsahuje arabské tvary jmen členů její rodiny: Miroslav, Zlata, Margarit, Daniela a Martin. Samotná Adamová pro média uvedla [2], že si tetování nechala udělat proto, že se jí líbí arabské písmo.

Tetování si nechala v Maroku udělat v době, kdy tam pracovala v místním dětském domově jako dobrovolnice. Signál, jaký to ovšem vysílá lidem, kteří dokáží číst tyto vzkazy a politické symboly, je naprosto děsivý a zároveň zcela logický. Markéta Pekarová Adamová je navíc členkou Aspen Institute Prague [3], který z USA přivezl a v Praze jako pobočku založil Zdeněk Bakala. Členem této lobbingové organizace je mnoho osobností a politiků, např. ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček.

Markéta Pekarová Adamová na brífinku po svém zvolení. Nápis na levé ruce doslova bije do očí.

Bylo naprosto vyloučeno, aby byl do čela strany znovu zvolen šlechtic, když Karel Schwarzenberg před 2 týdny jako jediný poslanec v poslanecké sněmovně nehlasoval ani pro jeden z bodů parlamentního usnesení na ochranu Izraele a odpor proti bojkotu Izraele, v některých bodech usnesení se zdržel, zatímco v jiných dokonce hlasoval proti. Přinesli jsme o tom článek zde a bylo jen otázkou času, kdy přijde odveta za tuto opovážlivost, kterou si dovolil Karel Schwarzenberg.

Odveta přišla v opravdu kruté podobě a s drsným symbolem a vzkazem. Namísto šlechtice Tomáše Czernina, kterého podporoval jak Karel Schwarzenberg, tak i Miroslav Kalousek, byla zvolena žena, která ostentativně a provokativně po svém zvolení oblékla modré barvy, ve válečné terminologii globalistů jde o barvu “nepřítele” a na levé ruce ukázala nová šéfka TOP 09 své znamení “šelmy”, arabské nápisy se jmény členů své rodiny. Proč česká žena od české rodiny si nechala vytetovat jména svých blízkých arabsky? Je to symbol, vzkaz toho, co čeká celou Evropy, je to brutální symbol vyslaný těm, kteří vědí. Namísto šlechtice a muže, je zvolena žena a navíc okouzlená islámem a arabským písmem, jak sama přiznala pro média, že se jí arabské písmo líbí.

Odveta Karlu Schwarzenbergovi za jeho disent při hlasování o usnesení ve sněmovně na ochranu Izraele

Strana TOP 09 se tak tímto okamžikem změnila z původního konceptu elitářské strany pro zlatou mládež a vyšší střední třídu okouzlenou šlechtici na tvrdou neoliberální a pro-bruselskou stranou s důrazem na inkluzivní, genderový a nově i feministický, pro-integrační a neoliberální akcent. Stejný proces už delší dobu probíhá tady v Německu, kde místní CDU už zcela rezignovala na myšlenku volit do čela strany někoho jiného, než je žena. Hollywood dosazuje do filmů ženy do hlavních rolí místo mužů, tento feministický “drajv” tak už dorazil zjevně i do ČR.

Podobný éthos již panuje v AfD, kde straně šéfuje lesbička Alice Weidel, bývalá bankéřka Goldman Sachs a politická vyprázdněnost je nahrazována ženským faktorem, který sám o sobě je shledáván jako dostatečná změna, která by mohla na voliče zapůsobit. Je to samozřejmě iluze, ale jen do chvíle, než taková žena v čele moci a státu začne provádět sebevražednou protinárodní politiku, jako třeba předvedla Angela Merkel v roce 2015, když vykřikla do světa, že Německo vítá uprchlíky. V takovém okamžiku taková žena opravdu přináší najednou změnu do společnosti, ale rozhodně ne k lepšímu.

Tomáš Czernin byl favoritem Karla Schwwarzenberga a Miroslava Kalouska.

Miroslav Kalousek po zvolení Adamové nijak neskrýval své rozčarování, jeho favorit Tomáš Czernin prohrál jen o 15 hlasů, ale výsledek zkrátka znamená, že Miroslav Kalousek už neřídí TOP 09 a ztratil zvolením nové šéfky svůj dosavadní vliv. Není to ale tím, že by snad udělal nějakou chybu, jeho se to totiž vůbec netýká. Nezvolení šlechtice Tomáše Czernina je odveta Karlu Schwarzenbergovi za to, že nezvedl ruku pro usnesení na podporu Izraele ve sněmovně. Zvolení ženy a navíc okouzlené islámem je odveta za to, že odmítl podpořit Izrael. Když nepodpoříš Izrael, budeš potrestán migrací a kádry, kteří jsou okouzleni islámem! Přesně takto funguje systém odvet ve válce mezi židy a Židy. Když se odmítneš přiklonit na stranu Židů a přihlásit se k ochraně Izraele a Jeruzaléma, nasadíme ti do strany nepřátele z druhého tábora, ze strany židů, tedy sionistů. A budeš trpět!

Když se neskloníš před Izraelem a nepolíbíš prsten vyvolenému národu, okamžitě přijde odveta

Tento systém války mezi židy a Židy připomíná nacistické procesy řízení válečného úsilí na Ukrajině a při tažení do Ruska. Pokud neslíbíš věrnost Říši a boji proti Stalinově bolševismu,  předhodíme tě Stalinovi a jeho bolševikům jako našeho kolaboranta. Toto, co se stalo v TOP 09, je úplně to samé. Proto najednou dva týdny po hlasování o usnesení o Izraeli, kde Karel Schwarzenberg vyjádřil odpor a disent, se namísto favorizovaného šlechtice Tomáše Czernina objevuje v čele strany globalistka, dokonce by se dalo říct islámofilka, minimálně milovnice arabského písma, která je jím tak uhranutá, že si v tomto písmu nechala na ruku vytetovat jména všech členů své rodiny, což opravdu není normální u občanky České republiky v prostoru Střední Evropy, která má politické ambice.

Karel Schwarzenberg

Toto je vzkaz a symbol vyslaný Karlu Schwarzenbergovi, že se jedná o odvetu židovských mocenských kruhů v Praze za jeho nepodpoření usnesení na ochranu Židů, Izraele a Jeruzaléma. Odvetou je globalistka obdivující symboly islámu v čele kdysi šlechtické strany, šlechtický nástupce Karla Schwarzenberga je odstaven, a rovněž je i odstaven architekt strany Miroslav Kalousek. A to všechno jako odveta za to, že Karel Schwarzenberg jako jediný poslanec nepodpořil ani jediný bod usnesení sněmovny na podporu Izraele.

Ve všech bodech usnesení projevil disent a nezvedl ruku ani pro jeden z bodů návrhu. A to se neodpouští. A co je ještě horší, že nová šéfka TOP 09 se tímto kádrovým profilem a s vytetovaným arabským vzkazem zařadila bok po boku evropským vůdkyním bojujících za integraci Evropy. Záleží na tom, jak se osvědčí globalistům, její budoucnost v české i evropské politice může být budována stejně důsledně jako v případě Angely Merkelové. Všechno napoví nejbližší měsíce, zejména postoj, jaký zaujme nová zglobalizovaná TOP 09 ve vztahu k migraci, k integraci do EU, k inkluzi, k přijímání migrantů, dětských běženců atd.

S námi čtete, s námi objevujete… i ke konci roku.

Vážení čtenáři Aeronetu, blíží se konec měsíce listopadu a potřebujeme Vaši pomoc a podporu, abychom mohli mluvit a psát svobodně a bez cenzury i nadále. Do konce tohoto měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen 45% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Blíží se Vánoce a chápeme, že toho máte moc na starosti, ale… pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás po celý rok děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Ta má v hlavě nasráno od začátku …

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Svět je plný psychopatů a v Tropce jich je skutečně hodně.

Josef
Návštěvník
Josef

.

asocz
Návštěvník
asocz

V TOPce testují slovenskou cestu, když to vyšlo s Čaputkou, proč ne zde ?

Radek
Návštěvník
Radek
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Radku
už se v podstatě stalo.Ostatně chybělo už jen málo, už tam vlastně byli.

Radek
Návštěvník
Radek

Bohužel se tak nestalo a tak dál dostávají prostor v Bakala médiích aby mohli ovlivňovat informační pole. Navíc proti nám hraje čas, kdy mladí naprogramování bioroboti budou volit proti této zemi to jest proevropsky. Rodí se nový eurosvazáci jako například Roman Vyšanský (alias youtuber Velkej Kápo, podobný blb jako Kovy), který ovlivňuje dětské ovce.
Tady jen tak pár jeho příspěvků https://youtu.be/4pJJ2Ty-2NE a dokonce se dostal do ČT http://www.gymjil.cz/35139-2/
Sleduji slovenský kulturblog.sk a když jsem se koukal na video Lívie Garčalové Boli sme na košickom PRIDE, tak jsem byl zděšen komentáři pod videem, tou degenerací https://youtu.be/bXGaFM29xWk

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Radek

Bože, z toho je člověku vážně na zvracení (ty komentáře pod videem). O některých individuích ve videu ani nemluvě (ani jsem nebyl schopen dokoukat – pár vteřin opravdu stačilo). Zlaté dávné časy, kdy ještě lidé nazývali věci pravými jméno (zlo zlem, degeneraci degenerací).

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ta póza a roztažená náruč je jako by říkala : “tak poďte chlapci , po jednom a poslední mě věze domů”.

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Co na to říci…, snad slova mé bývalé studentky – cituji (prosím nemazat): “Lidem mrdlo!” K tomu jsem přidal, že Čechům navíc i jeblo.
Pluk truchlivých spodniček a plochých živůtků, vyzáblých, klimakterických fosilií (např. M. Němcová) co už nevědí, jak na sebe upoutat pozornost, kompenzovat si nedostatek citu v původních rodinách, snad i nedostatek sexu… Nenapadá mě nic, co by se dalo slovně ošetřit bez použití pejorativních výrazů.
Už chápu, proč se i dorůstající dívenky stejně jako dačické matróny navzájem oslovují “VOLE”, tedy v tom lepším případě…

lochotron
Návštěvník
lochotron

Stokrát lepší Pekarová než Socani, kteří jen počád rozhazujou peníze, jen pořád zvedat minimální mzdu a zadlužovat stát. Top09 se chová finančně zodpovědně a v dobách, kdy se daří ekonomice budou splácet státní dluh. TOP09 je jednoznačně budoucnost ČR.

Abbe Faria
Návštěvník
Abbe Faria

jako vtip dobré!! ani jeden ani druhý se nedostane do parlamentu a pokud tak s mizivou nadějí na to cokoli tam ovlivnit!

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

srandysto, statni dluh kalouska muzes zaplatit i za nasi rozsahlou rodinu….jinak, slimaci a plavaci protlacovani HOP TROP, ODS, KDU-CSL, stan, piraty, havloidy, zelenymi s dalsimi odnozemi a de facto i socany, te budou stat mnohem vice, nez vydaje pro obcany CR, vcetne prednostne pridelenych bytu, zamestnani, studii, zdravotnictvi a nadstandardnich socialnich davek s 21.tisici/hlavu…..jedinou moznost v tve rozkvetajici budoucnosti spatruji ve zmene pohlavi, tam jeste muzes neco utrhnout :))))

anonymka
Návštěvník
anonymka

lochotron
Z které psychiatrické léčebny jsi zdrhnul?
TOP09 je jednoznačně budoucnost ČR. To určitě, proto jsou ovšem nevolitelní.

San
Návštěvník
San

Neměl jsem z pracovních důvodů možnost se zapojit do diskuse k předminulému článku,tak činím tedˇ
Pro mě je jasným ukazatelem,jak to v náboženství chodí zde:

http://files.reckokatolici-otrokovice.webnode.cz/200000831-7630d772b1/Zakon%20sudnyj%20%C4%BEjudem.pdf

Tímto 1.článkem,který říká:”Pokud nebudete věřit tomu co vám přikážeme,tak přijdete o veškerý majetek”…
Není pochyb o tom,že to byla 1.majetková loupež v našich dějinách a není pochyb,kdo z toho zbohatl: tedy tehdejší šlechta a tehdejší církev…
A tak Slované postupně začali přicházet o svoji náboženskou svobodu,majetek,kulturu a svébytnost…Byli ničeny veškeré památky,aby Slované zapomněli svůj původ,který jim umožňoval svobodný život provázený úctou k vzdáleným předkům a jejich učení…
Od té doby začala tažení proti Slovanství,kteří západní kulturu spojenou s materiálními požitky a vysávání obyčejných lidí od církve a šlechty odmítali!Zrady pánů nás provází celými dějinami,od r 1918 i zrady politiků…
Nespokojenost pak vrcholila o pár století později Husitskými válkami!(opravdu ta podobnost 1948 s Pražským jarem 1968-tedy nové myšlenky a naděje versus pokus o napravení původních neuskutečněných změn)
Nic jiné v tom totiž není –majetek a bohatství a koláče bez práce– stejné jako v dnešní době,kdy nám z TV radí různá individua,ale ne proto,aby jsme se měli lépe my,ale aby se měli lépe oni nebo ti,kterým slouží…

Jak to souvisí s tímto článkem?:ČR rozděluje majetky,prý dříve ukradené komunisty- šlechtě a církvi!Proto byla založena TOP 09,aby tyto procesy navracení měla pod kontrolou,tak jednoduché tj.
Nyní je navráceno,tak se TOP 09 může věnovat bohulibějším věcem,jako je dovoz migrantů k likvidaci toho mála,co tady po původních Slovanech ještě zbylo!

Pozn.Pravoslaví nemůže být náboženství Slovanů,protože Slované existovali dávno před Kristem!Je to tedy umělé přizpůsobené náboženství určené k likvidaci prapůvodních Slovanských nauk o životě,přírodě a vesmíru a sloužící vládnoucím silám k ovládání lidí!Je jedno jestli jsou to politici nebo ruští carové…

Pro Jaris:
Nevím,jak vám by se líbilo,kdyby pod každým vaším příspěvkem byly kopírovány již 1000x zkopírované výroky od jedněch a těch samých nicků a to ještě ne jejich vlastní(ohledně PP)

Pro pvodatvp9h:
Dal jste si práci a rozebral příspěvek-cením,ale některé myšlenky jsem nevyslovil a nejsem ovlivněn nikým,mám svoji hlavu!Oni ty názory se zase moc neliší,procesy jako takové existují jen výklady jsou různé…

Jaris
Návštěvník
Jaris

San
Asi vam dost dobre nerozumim jak jste to myslel.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

San

Děkuji za váš komentář k tomuto důležitému a zajímavému tématu.
K vašemu komentáři:

1) Omyl. Slované neexistovali dávno před Kristem. Kristus (pravý Bůh) existoval dávno před Slovany. Ještě před stvořením světa.

2) Staré slovanské pohanství byla počáteční víra Slovanů, ale nikoli pravá – byl to jen předstupeň cesty Slovanů ke Kristu. Střípky pravdy, vedoucí k Bohu (v dobách po pádu člověka od Boha) – zpečetená křtem Slovanů. Mnohé střípky pravdy ze slovanského pohanství přijalo pravoslavné křesťanství za své – můžeme to často vidět u slovanské lidové zbožnosti (viz např. ruská lidová zbožnost – tolik haněná západními rusofoby).

3) Slované nepřišli o svou svobodu a kulturní a duchovní svébytnost. Naopak si ji uchovali, rozvinuli a zušlechtili (platí hlavně pro Slovany, kteří přijali pravoslavnou křesťanskou víru – latinizovaní a protestantizovaní Slované takové štěstí neměli). A skutečnou [vnitřní] svobodu v Kristu právě že nalezli. Carské Rusko (Svatá Rus) je toho přímým dokladem a nádhernou ukázkou.

4) Staré slovanské pohanství je něco jiného, než vaše novodobé slovanské neo-pohanství (jak pak by ne, když nikdo pořádně neví, jakou přesnou podobu vlastně mělo staré pohanství Slovanů). Životní duchovní praxe moderních slovanských neo-pohanů taktéž není přesvědčivá k tomu, že jde o pravou víru a cestu, jakou by Slované měli jít.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Forever Slav
to snad ne. Bůh a stvoření světa? Milej zlatej osídlení tu bylo tisíce let před naším letopočtem. Jen věstonická venuše je stará 6000 let. Ty “boží” kecy v 21 století jsou akorát směšné.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jaryn

Bůh tu byl ještě mnohem dávno před vaší věstonickou Venuší. Ještě než existoval tento hmotný svět. Bůh nemá konec ani začátek. Bůh je věčný.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Forever Slav
“bůh” je blbost a výmysl primitivních lidí kteří si nedokázali v počátku lidstva vysvětlit přírodní úkazy. A když “tu byl” před věstonickou venuší, tak proč se doba těch černoprdelnických výmyslů váže k r. 0 našeho letopočtu ty mysliteli?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jaryn

“A když “tu byl” před věstonickou venuší, tak proč se doba těch černoprdelnických výmyslů váže k r. 0 našeho letopočtu ty mysliteli?”

Protože tehdy došlo k příchodu Krista na Zem: kdy došlo ke vtělení Boha do člověka. Kdy Vykupitel lidské rasy (náš Pán Ježíš Kristus) vzal na sebe lidskou podobu. Kdy se z Marie Panny narodil Bohočlověk, ve kterém se spojily dvě přirozenosti (Božství a lidství).

Proto.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Forever Slav
Aspon je vidět kterou verzi bible používáte jak zde někdo psal minule.
Ke vtělení Boha do člověka dochází např. když se narodí miminko, každé obsahuje esenci tedy kousíček Zdroje tomu zas věřím já.

JanD
Návštěvník
JanD

Zapomněl jste na víru, tedy: Věřím, že Bůh tu byl ještě mnohem dávno před vaší věstonickou Venuší. Věřím, že Bůh nemá konec ani začátek. Věřím, že Bůh je věčný. Protože o ničem jiném než o “víře” to není.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

JanD

Víra je o důvěře k Bohu. Stejně jako láska (ta skutečná) mezi dvěma lidmi je o důvěře. Bez důvěry neexistuje žádná upřímná láska. A bez důvěry není ani žádné upřímné víry a lásky k Bohu.

Něco, na co je rozum člověka příliš krátký.

A.S.
Návštěvník
A.S.

Věstonická Venuše je z doby 29 000 let před naším letopočtem.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Forever Slav
Jděte se už s tím vaší Kristem vycpat, vždyť vy jste nemocnej magor. Takovouhle kravinu by netvrdil ani ten nejprofláknutější flaďák.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

anonymka

Tímto přístupem (velice “slušným”) mě chcete přesvědčit, že se mýlím?

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Je to tak že uzemí koruny české je království české markrabství moravské a knížecví opavsko sleské a atím je dané čí to je a prosim vás šlechta nadace/církev mněli věci jen v panské a pozemkové spravě cirkev ještě v každé obci desátek lánú ješ obhopodořovala fara ale nic víc jí nepatřilo neš to co se postavilia stoho si mohli dědičně pobirat ourok ale oni napoak od 30 leté války scela protiprávně provozovali nevonicví a zvišovali robotní povinost ješ byla pevně daná a nepodléhá inflaci !!!
cirkev samořečená svatá o většinu přišla za husitských válek a hlavně církevní reformo a co se týká pozemkové reformi při zrušení i šlechty si panská a pozemková sprava si mohla nechat caa 200-250 hektarů i s lesi k vlastnímu obhospodořování a to od první rel´publiky takže kdo tu komu krade takž komunisti nemhli ukrást něco co dotyčnému ani nepatřil.
Jiank váš výrok že Pravoslaví nemůže být náboženství Slovanů je kravina na entou to by rusko-polští monglové ze zbitků zlaté hordy(pásmo osídlení) nemhli býti ž/Židy a mít dnes pod palcem ISlamské/židovské dvojstátí velký IZRAEL ješ byl dávno předtí neš oni dokočovali ze stepí za URAL do Evropi, jelikoš byli stejně jako kazachové či tataři dávno před přijetím vyznání a tradiční východní křesťansví snad krom Arménů vlastní národ nemá jem patrijarchy v daném regionu jako ortodoxní řekové egipští koptové či RUSké pravoslaví (vší RUSi !!!)