Nová Evropa: Německo a Francie dnes podepsaly v Cáchách klíčový dokument o...

Nová Evropa: Německo a Francie dnes podepsaly v Cáchách klíčový dokument o vzniku dvourychlostní Evropy, podpis se odehrál necelých 40 kilometrů od Maastrichtu za přítomnosti vrcholného německého a francouzského zednářstva! Reformátování Evropy oficiálně začalo, kdo zůstane pozadu, v Evropské unii skončí, ale ne jako rovnocenný partner, ale jako země určená k “osvobození” skrze vnitřní procesy a rozvraty za pomoci národních řízených opozic! A bohužel, v Česku to již začalo naplno!

Nová Evropa: Německo a Francie dnes podepsaly v Cáchách klíčový dokument o vzniku dvourychlostní Evropy, podpis se odehrál necelých 40 kilometrů od Maastrichtu za přítomnosti vrcholného německého a francouzského zednářstva! Reformátování Evropy oficiálně začalo, kdo zůstane pozadu, v Evropské unii skončí, ale ne jako rovnocenný partner, ale jako země určená k “osvobození” skrze vnitřní procesy a rozvraty za pomoci národních řízených opozic! A bohužel, v Česku to již začalo naplno!

Sionistické židovstvo dnes opět na území Evropy dosáhlo dalšího důležitého úspěchu. V okultním a mystickém městě Aachenu (česky Cáchy) v Severním Porýní – Vestfálsku se totiž odehrála klíčová schůzka zakladatelů Evropské unie, zástupců Německa a Francie. Angela Merkel a Emmanuel Macron se zde sešli a podepsali velkou německo-francouzskou dohodu [1] o těsné spolupráci a konečné budoucí integraci, čímž de facto obnovili podobně motivovanou předchozí smlouvu podepsanou v roce 1963 v Paříži. Smlouva vyzývá hned k několika krokům, z nichž hlavní je apel na vytvoření společné armády a ozbrojených sil, prohloubení ekonomické spolupráce, ale především, a to je neuvěřitelné, vytvoření německo-francouzské bezpečnostní rady jako protiváhy vůči vojenské radě NATO v Bruselu. Obě země tak zatroubily signál k rozpuštění NATO, resp. k odchodu USA z NATO v Evropě, což bude mít stejný efekt a výsledek.

Podpis Aachenské smlouvy.

Oběma zemím rovněž silně vadí amerikanizace evropské mládeže a rozvoje angličtiny, která je dokonce mezi některými pozorovateli v Paříži považována za nástroj americké hybridní války proti Německu a hlavně Francii. Angličtina je prostředkem americké globální moci a Paříž konstatuje, že spolu s tím dochází k podkopávání myšlenky jednotné Evropy, protože angličtina do kontinentální Evropy podle Německa a Francie nikdy historicky nepatřila. Cíle smlouvy v Cáchách je i tak plán na postupné obnovení výuk německého a francouzského jazyka v Evropě a pomalé vytlačování angličtiny ze škol v Evropě. Francie a Německo potom chtějí posílit bilingualitu v obou zemích, aby Němci i Francouzi uměli mluvit jazyky obou zemí. Cáchy jsou vzdálené necelých 40 kilometrů od holandského Maastrichtu, kde globalčiky podepsali před dávnými lety klíčovou smlouvu o transformaci EHS do EU. Symbolika je více než patrná.

Maastrichtská smlouva EU zakládala, Aachenská smlouva ji rozbije a přetransformuje.
Kalergiho pohrobci pohřbili v Aachenu bílou civilizaci v Evropě. V nedalekém Maastrichtu EU založili, v Aachenu ji právě rozbili a chtějí ji transformovat do megastátu

Hlavním imperativem dohody z Aachenu je však integrace Evropské unie, kde Německo a Francie chtějí vytvořit jádro mocenského řízení v Evropě. Kdo se nebude chtít připojit k tomuto jádru pod vedením Německa a Francie, ten v Evropské unii skončí. Ten konec si ale nepředstavujte jako odchod rovného partnera, ale jako vyhlášení studené války, kde hlavním cílem bude odpadlé země převychovat, potrestat je a izolovat je, aby vnitřní procesy následně vedly ke změně řídících kádrů a k návratu do jádra Evropské unie. Všude to okolo sebe vidíte každý den, ale pouze si to asi neuvědomujete, že veškeré pokusy o odpor a opozici vůči vystupování z EU jsou likvidovány přímo tam, kde vznikají. Přímo uvnitř stran alternativy. Pokud čtete Aeronet, tak jistě sami víte, jak smutná je to realita a skutečnost.

Cena Karla Velikého v Aachenu, pozvaní hosté.

Německá AfD byla v dobách, kdy ji řídila Frauke Petry, spolehlivým pilířem alternativy a odporu vůči EU a NATO. Po skončení parlamentních voleb v Německu, hned v den vyhlášení výsledků, Frauke Petry na tiskové konferenci oznámila, že odchází, vzala si tašku a sbohem. Dnes se ukazuje, proč to udělala. Stranu ovládly zevnitř sionisticko-zednářské kruhy prosazující globalizaci. Alice Weidel jako spolupředsedkyně je LGBT aktivistka a lesbička, dříve pracovala pro Goldman-Sachs, spolupředseda Alexander Gauland je členem Rotary klubu a editor rotariánského magazínu a má vazby na londýnskou zednářskou lóži Ordo Lumensis, kterou založili Rothschildové, tedy ti samí Rothschildové, pro jejichž banku pracoval francouzský prezident Emmanuel Macron. Z německé AfD se tak stala židozednáři a sionisty řízená opozice. O tom svědčí i to, že AfD založila členskou organizaci určenou pro Židy [2], aby prý byla strana zbavena nálepky antisemitské partaje. Hotový Gleichschaltung.

V celé Evropě probíhá likvidace odporu pomocí formování řízené opozice z řad alternativních hnutí

Jenže situace je špatná, moc špatná i v České republice. SPD se rovněž a bezpochyby začíná stávat řízenou opozicí, už o tom není žádných pochyb. Zdaleka už nejde jenom o to, že bývalý velmistr pražské zednářské lóže byl na Praze 1 dosazen na čelo kandidátky před pana Kobzu a všechny ostatní. Nejde ani o nějakou tiskovku pana Okamury bok po boku demobloku. Ani nejde už o výroky pana Radima Fialy na ČT těsně po volbách do sněmovny, že SPD nechce vystupovat z NATO, a pokud ano, že by to strana nedoporučovala. To všechno je doslova nic v porovnání s tím, co probíhá v posledním období v systémovém ukotvení SPD, které vyvolává zděšení. Začalo to už v prosinci 2017, když se SPD na pražském summitu leaderů alternativních evropských stran zastoupených Okamurou, Le Penovou a Wildersem připojila k plánu nahradit ve svých volebních programem původní výzvy k vystoupení z EU k modifikované variantě plánu na pouhou reformu EU zevnitř. A teprve poté, když to prý tak nějak nepůjde, se strany vrátí k myšlence vystoupení z EU.

V prosinci roku 2017 se v Praze setkali Tomio Okamura, Marine Le Pen a Geert Wilders.

Právě tady se mnoha voličům SPD rozsvítil varovný vykřičník a nedávné volby do komunálu potvrdily ten hrozivý propad preferencí SPD v krajích, městech a obcích.  A namísto nějaké reflexe a návratu k pevným postojům, k alternativě a původním myšlenkám přichází z SPD další a další šokové elektrické terapie na hlavy voličů SPD. Jen před týdnem a něco to byl šéf bezpečnostního výboru poslanecké sněmovny pan Radek Koten, který šokovaným divákům na ČT povídal [3] o tom, že je potřeba věřit agentům z BIS a NÚKIB, když přinesou zprávu o nebezpečné Huawei, protože jsou to odborníci na svoji práci. Takže vylhaná a Američany zorganizovaná kauza proti Huawei se dočkala podpory i od vysokého předáka SPD a šéfa bezpečnostního výboru sněmovny.

Poslanec za SPD: Víme o dezinformačních webech, samozřejmě běží spousta zpravodajských informací a ruských her zpravodajských služeb

A uběhlo jen pár dnů a přišla další pecka do hlavy pro voliče SPD. Právě ve zmíněném bezpečnostním výboru poslanecké sněmovny je i další člen SPD, poslanec Radovan Vích. A ten před několika dny reagoval [4] a ostře nesouhlasil s výroky ex-prezidenta Václava Klause na adresu “čučkařů” v kauze Huawei. Radovan Vích se totiž postavil na obranu čučkařů stejně, jako to udělal Radek Koten a šéf výboru. Radovan Vích totiž pro Parlamentní listy uvedl: “Bezpečnostní informační služba pracuje špičkově a nemám v podstatě vůči její práci nějaké zásadní výhrady.” V rozhovoru činnost BIS a čučkařů chválí, ale to není všechno. Radovan Vích dokonce v rozhovoru uvedl toto, a pokud stojíte, raději si sedněte, ať to s vámi nepraští: “Jsou veřejné informace a neveřejné informace. A ty veřejné vycházejí z veřejných zdrojů, víme o dezinformačních webech, samozřejmě běží spousta zpravodajských informací a ruských her zpravodajských služeb, které vykazují nějakým způsobem svoji činnost.”

Radovan Vích, poslanec za SPD.

Tohle je výrok hodný Romana Mácy nebo Jakuba Jandy, ale že něco takového uslyším od poslance SPD, který sedí v bezpečnostním výboru sněmovny, to by mně ještě nedávno v životě nenapadlo. SPD tak začíná svými výroky jet tvrdou materializaci Gleichschaltung přeformátování z alternativní strany do strany řízené opozice. Znovu jsme zde svědky něčeho velmi podivného, posuďte sami: Tomio Okamura říká věci, se kterými se dá souhlasit, jeho videa působí poctivě a alternativně, ale jeho poslanci ve sněmovně se chovají doslova a do písmene jako nejtvrdší kádry TOP09, které chrání čučkaře z BIS, kteří před několika dny dokonce zahájili přepisování školních učebnic [5], protože prý obsahují témata, která kopírují sovětský model školní výchovy. A o těchto čučkařích mluví poslanci SPD z bezpečnostního výboru jako o špičkových odbornících? To jako vážně?

Procesy z Německa se neúprosně kopírují do alternativy v ČR

Ještě jedna věc mně zarazila z Víchova rozhovoru, totiž tento výrok: “Na druhou stranu je naším zájmem si udržovat dobré diplomatické a řekněme ekonomické vazby s velkými světovými mocnostmi, jako jsou například Rusko a Čína, ale také samozřejmě jako je Velká Británie, a neříkám, že i Německo a Francie.” To je ale náhoda, že? Proč Radovan Vích mluví o tom, že ČR musí udržovat vazby s Ruskem a Čínou, to bych pochopil, jsou to velmoci, ale proč proboha mluví o Velké Británii? Proč zapomněl na USA? Chápete? Tento pán totiž chápe, že Velká Británie je centrem řízení sionistické globalizace, kterou řídí židé (sionisté), a to právě činí Velkou Británii světovou velmocí.

A stejně tak i považuje za velmoci už i Německo a Francii. Lituji voliče SPD, kteří prohlédli až nyní, k jakému účelu je SPD nyní řízena: k modelu řízené opozice, která pojme nespokojené voliče, aby nedělali bordel v ulicích. Stačí se podívat do Německa, jak to vypadalo v ulicích německých měst, dokud ještě nebyla AfD tak známá. V ulicích řádila Pegida jako utržená ze řetězu a na jejích demonstracích se volalo po odsunu muslimů z Německa. Potom ale přišla AfD, nespokojenci z ulic se přesunuli k volebním urnám a do řad AfD a dnes už žádné hromadné statisícové demonstrace nejsou, všichni se uklidnili a tomu spolku AfD šéfuje sionistka z Goldman Sachs a rotariánský zednář. To nevymyslíš.

Největší slavnost sionistů: Předávání ceny Karla Velikého.

A tak najednou i v SPD začíná probíhat totéž, co v německé AfD. Ve vedení strany probíhají názorové posuny dalece vzdálené slibům před volbami, poslanci za SPD ve výborech ve sněmovně varují před dezinformačními weby a ruskými akcemi a vychvalují špičkové práce čučkařů, kteří mezitím přepisují školní učebnice jako kdysi Sicherheitsdienst za Protektorátu. Jenže tito lidé v SPD už chápou procesy v Evropě a ví, že Francie a Německo budou novými velmocemi v rámci globalizace a Velká Británie je pro ně už dnes velmocí, protože je sídlem světové sionistické globalizace a především sídlem světového zednářstva, což je jejich rekrutační středisko výchovy nových poslušných řídících elit pro sionisty okupované země. Chceš podíl na moci? Musíš přijmout svatavu v zednářské lóži. Proč myslíte, že Ivan Bartoš jako předseda Pirátské strany byl vloni v Barceloně na zednářské okultní výstavě La Llum Negra? [6] Protože se musel podrobit zednářské svatavě. A jakmile se podrobil, už oznámil do médií, že má plány být premiérem [7]. A média ihned a ochotně o tom informovala, poslušně a servilně.

Když Frauke Petry viděla, kdo infiltroval AfD zevnitř, sebrala tašku a odešla. Měla charakter. Kolik takových ještě najdeme?

Proto chtěl i Tomio Okamura svého zednáře do čela kandidátky v Praze [8], aby SPD měla šanci získat podíl na moci a odpovídající svatavu, ale mám pocit, že Tomia Okamury se postupně budou chtít zbavit, protože pro styl a model politiky, kterou předvádí čím dál tím více jeho poslanci, se postupně samotný Tomio stane přítěží a překážkou. Stejně by dopadla i Frauke Petry, ta to ale pochopila zavčas, protože jinak by se jí zbavili stejně, jenom o něco později. Tyto procesy tak ukazují, že dnešní smlouva z Aachenu mezi Berlínem a Paříží je počátkem rozjezdu Nové Evropy, vrcholného díla sionistické globalizace a prototypové jednotné vlády, která nebude už postavena na modelu národních zájmů 27 zemí Evropy, ale pouze na modelu zájmu sionisty ovládaného celku, který převyšuje nad zájmy jednotlivých národů. A to je definice neomarxismu.

Frauke Petry po oznámení odchodu z čela AfD.

Ten celek budou řídit pověření manažeři a správci, příslušně zasvěcení pod zednářskou svatavou. Až zase uvidíte, jak někdo cpe do čela na kandidátku zednáře nebo velmistra, až uvidíte, jak se předseda nějaké strany fotí v Barceloně na zednářské výstavě, až uslyšíte, jak jiný předseda alternativní strany na nejmenovaném rádiu vychvaluje svobodné zednáře v českých dějinách, tak už budete vědět a chápat souvislosti. V plánu na světovou sionistickou vládu není místo a prostor pro góje, ani žádný podíl na tzv. politické moci, pokud gój nepolíbí nohu sionistovi a neskloní při ritu svatavy svoji hlavu nad talmudem. Ve chvíli, kdy poslanec za SPD varuje před “dezinformačními weby”, které pomohly Tomiovi a jeho SPD dostat se do parlamentu v roce 2017, už je zcela jasné, že sionisté si podchytili v ČR i SPD zevnitř způsobem, který zhroutí iluze stovkám tisíc příznivců alternativy. Smlouva z Aachenu je vyústěním snah o vytlačení americké moci z Evropy po II. sv. válce a vytvoření nové transformované a jedinou vládou řízené Evropy pod kontrolou sionistů.

Ve městě, kde je hrob Karla Velikého, vyznamenávají sionisté své věrné Karlovou cenou a ve stejném městě došlo k podpisu smlouvy mezi Francií a Německem

Ještě jedna věc je zajímavá. Minulý rok v květnu v Aachenu dostal Emmanuel Macron na svůj krk medaili Charlemagne Prize (Cena Karla Velikého) [9], která je udělována v Aachenu jako ocenění osobnostem za unifikaci Evropy. Medaile je ve skutečnosti replika historické středověké městské pečeti, která vyobrazuje Karla Velikého. Ten byl ve středověku zakladatelem první evropské globalistické organizace nazvané “Svatá říše římská” a v Aachenu je Karel Veliký taktéž pohřben. Aachen má proto pro židozednáře extrémní význam, je to centrum okultismu z toho důvodu, že Karel Veliký byl majitelem Svatého grálu a disponoval obrovskou mocí.

Všichni sionističtí globalisté, kteří se uvolili k likvidaci a rozvratu vlastních národů ve prospěch globalizace jako celku, dostávají za odměnu právě tuto cenu. Karel Veliký je totiž pro ně historicky uznávaným vzorem pro globalizaci a sjednocování Evropy. Tuto cenu obdrželi např. Bill Clinton, Václav Havel, Konrad Adenauer, Tony Blair,  Donald Tusk, Henry Kissinger, Winston Churchill, Herman von Rompuy, Martin Schulz, Helmut Kohl, Jean-Claude Juncker, papež Jan Pavel II a mnoho dalších. Ale jestlipak víte, kdo získal tuto cenu jako úplně první v roce 1950? Nebyl to nikdo jiný než architekt přeformátování Evropy a likvidace západní bílé rasy, Richard von Coudenhove-Kalergi [10].

Držitelé Karlovy ceny. Bill Clinton a za ním Václav Havel.

Takže už víte, odkud vychází globalizace? Z osidel světového sionistického židovstva. Jsou to oni, kdo vymysleli současnou globalizaci, kdo navrhli její principy, systémy řízení, kdo uvedli do praxe model “ekonomického růstu na základě vyvolaných krizí” a “systém nekonečného sporu a válek”, který zaručuje nekonečný ekonomický růst a opakující se krize. Všichni globalisté mají to společné, že pracují ve prospěch plánu na vznik světové sionistické vlády na úkor zájmů vlastních národů, ze kterých pochází. Zvrácené, že? Zájem globalizace je totiž nadřazen zájmu jednotlivých národů.

Kalergi se stal prototypem globalistického sionisty, který půjde přes mrtvoly bílé rasy. Jeho cestu následují další a další zrádci svých národů

Proto doufám už chápete, proč Angela Merkel nemá problém likvidovat vlastní národ islamizací, proč Bill Clinton neměl problém hispanizovat celé USA migranty z celé Latinské Ameriky a proč nechal pozavírat americké fabriky a odešly do Asie, kde byla laciná pracovní síla a celá americká průmyslová města se stala rázem městy duchů, např. Detroit. Cílem Kalergiho doktríny je likvidace bílé rasy, protože ta jediná ohrožuje aspirace židů na celosvětovou vládu. A pokud někdo toto ještě nechápe, jak poznat rozdíl mezi skutečnou alternativou a její řízenou obdobou, potom doufám, že po přečtení tohoto článku je vám to už jasnější.

Dva držitelé ceny Karla Velikého: Jean-Claude Juncker a Martin Schulz.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám zjevně zachováváte i v novém roce. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali 68% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami, včetně cenzury a zahazováním emailů. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Vrchni nacista překrucuje historii… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bernd-Posselt-v-CT-Extremiste-jsou-placeni-Putinem-Le-Penova-zastupuje-nacismus-567886
A tihle sním souhlasí… Der National Colaborantische Partei von KDU-Čsl… v čele s Bělobrádkem, Bartoškem, Hermanem, Jurečkou a spol…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jenom náckové a potomci vrahů ze Sudetendeutsche landsmannschaftu/otec by mohl vyprávět/ mají nad hlavami svatozář, kterou u nás podporuje kromě kdu-čsl ještě ODS a top…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

VK – článek:
“Angela Merkel a Emmanuel Macron se zde sešli a podepsali velkou německo-francouzskou dohodu o těsné spolupráci a konečné budoucí integraci, čímž de facto obnovili podobně motivovanou předchozí smlouvu podepsanou v roce 1963 v Paříži.”

Řekla bych, že Německo a Francie tímto Aktem jasně POPÍRAJÍ SMYSL JEDNOTY EU, a základní Smlouvy EU, jako Smlouvu o Fungování EU, nebo Lisabonskou Smlouvu, které tak hrdě Soudruzi z “EU” vnucovali všem přistupujícím Státům signatářům…

Dva státy EU si dělají v EU Stát ve “Státě” – v Unii….
Navíc za absolutní ignorace zakládajícího Státu EHS/EU – Itálie, které je “za trest” za politiku Salviniho blokování dovozu “inženýrů a doktorů” z Afriky, jasně dáváno najevo, že blokací aktivit německých “neziskových” lodí, vyloďujících africké “intelektuály v Itálii, se zařadila do skupiny podřadných – neplnohodnotných Států EU!

(Efektivnější Evropa: Lisabonská smlouva zjednodušuje rozhodovací postupy a pravidla hlasování, racionalizuje a modernizuje instituce, aby byly přizpůsobené 27 (!!!) členům, a zvyšuje akceschopnost EU v prioritních oblastech.

Efektivní rozhodování (!!!): hlasování kvalifikovanou většinou v Radě bude rozšířeno do nových oblastí, čímž se rozhodování zrychlí a zefektivní. Od roku 2014 se bude kvalifikovaná většina počítat na základě dvojí většiny členských států a obyvatel, která je odrazem dvojí legitimity EU. Dvojí většiny bude dosaženo, pokud souhlas s návrhem vysloví 55 % členských států, které představují nejméně 65 % obyvatel unie. (!!!)
———–
Vyšší akceschopnost EU v zájmu kvality života občanů (!!!) : smlouva zvyšuje akceschopnost EU v několika oblastech, jimž občané v současnosti přikládají velký význam. Jedná se zejména o boj proti terorismu a trestné činnosti a další otázky z oblasti svobody, bezpečnosti (!!!) a spravedlnosti. Do určité míry se to týká i dalších oblastí, a to především energetické politiky, veřejného zdraví, civilní ochrany, změny klimatu, služeb obecného zájmu, výzkumu, vesmíru, územní soudržnosti, obchodní politiky, humanitární pomoci, sportu, cestovního ruchu a spolupráce správních orgánů. )
http://ec.europa.eu/archives/lisbon_treaty/glance/index_cs.htm

Pokud tedy F a D popírají vlastní Pravidla EU, které samy nastavovaly, chtějí zřejmě dát otevřeně najevo ostatním členům, že žádný “Stát EU” vlastně neexistuje, stejně jako nějaký “EU Parlament”, nebo “EU Prezident” je jenom taková účelová hra?

Ve skutečnosti je to tak. 😉

EU, a všechny její modifikace, nejsou ničím jiným, než pouhou SMLOUVOU! Navíc – pro některé Státy dokonce nezávaznou…. jak je vidět.

Jak názorně předvádí nyní D a F, jediné, co nás váže k PODŘÍZENÍ SE této cizí HŘE, je ČL. 10 v NAŠÍ ÚSTAVĚ, který NADŘAZUJE cizí (MEZINÁRODNÍ) SMLOUVY NAD (!) náš právní Řád, naše zákony, a naši Ústavu!
Toto je potřeba změnit!
Je načase veřejně odsoudit TY, kteří se změnou NAŠÍ ÚSTAVY V R, 1992-3 podíleli na VLASTIZRADĚ našeho národa a naší Republiky institucionálním popřením NAŠÍ SUVERENITY A SVRCHOVANOSTI ČR!

Ivana
Návštěvník
Ivana

Podle mého selského rozumu bude v dohledné době Německo s Francií ve velké hospodářské krizi. Nemůže dlouhodobě živit miliony negramotných muslimů. Velká porodnost muslimských rodin porazí velkopanské Německo i Francii. My Slované jim otroky dělat nebudeme. Obracejme se na východ, i když jsme západní Slované, kořeny máme na východě. Máme slovanskou mentalitu, dobrou kulturu, vzdělané lidi, ale i dobrý humor, se kterým se dá mnohé zvládnout. A Židé? i Satan bude chtít jednou zaplatit a Židé zaplatí.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Kde bere prachy Francie – z afrických kolonií. Německu dochází finance – proto chce mít také něco z afrických kolonií. Také proto ta dohoda…

Ministr zahraničí Tomáš Petříček přispěchal s uklidněním občanů a oznámil, že smlouva z Cách není komplikací pro Česko.

Vítová: Německo a Francie podepsaly smlouvu, která může svědčit o tom, že se chystají být spojenci ve válečném konfliktu. Je důležité si povšimnout, že obě země v této smlouvě ale hovoří jménem celé EU. Jaké stanovisko zaujme česká vláda anebo český prezident k bilaterální smlouvě dvou největších států EU, které vlastně hovoří i naším jménem? Česká vláda by měla jasně říci, co tato kvalitativní změna uvnitř EU znamená pro Českou republiku.

V preambuli smlouvy se uvádí, že oba státy chtějí sblížit své ekonomiky a zejména věnovat zvláštní pozornost genderu — tedy posílení postavení žen a rovnosti žen a mužů.

Vítová: De facto to znamená zcela volné pole působnosti pro nadnárodní korporace a ničení národních ekonomik. Ale ráda bych vás upozornila na nejpodstatnější články dohody, které hovoří o tom, že oba státy posílí evropskou autonomní akční kapacitu, totálně propojují politiku EU a NATO. Smlouva opakovaně konstatuje, že oba státy jsou přesvědčeny o neoddělitelnosti svých bezpečnostních zájmů a budou si pomáhat všemi prostředky, které mají k dispozici, včetně ozbrojené síly v případě agrese proti jejich území. A musíme mít na paměti, že Francie má jaderné zbraně. Oba státy zřídí francouzsko-německou obrannou a bezpečnostní radu jako svůj nový politický orgán.

Je možné, že francouzsko-německá smlouva pouze posílí evropskou bezpečnost?

Vítová: Mýlíte se, to všechno ve skutečnosti mluví jenom o změně poválečného uspořádání světa, které reflektuje především Rada bezpečnosti OSN. Francie — jako jedna z vítězných mocností 2. světové války — je stálým členem Rady bezpečnosti a začne prosazovat, aby členem RB bylo i Německo. Oba státy totiž rozšiřují spolupráci mezi ministerstvy zahraničí, včetně diplomatických misí. Budou si vyměňovat vysoce postavený personál a to i v rámci stálých představitelů OSN v New Yorku! Oba státy se zavazují dokončit mezivládní jednání o reformě Rady bezpečnosti OSN v tom smyslu, aby se jejím členem stalo nově i Německo.
A to není všechno. Článek 6 francouzsko-německé smlouvy je také chuťovka. V oblasti vnitřní bezpečnosti vlády obou států hodlají nejen posilovat bilaterální spolupráci v boji proti terorismu a zločinu, ale provádět i opatření, rozmístění a vytvoření společných jednotek pro stabilizační operace ve třetích zemích!
Článek 7 hovoří o integraci Evropy a Afriky. Obě země se zavázaly k těsnějšímu partnerství mezi Evropou a Afrikou. Především jim jde o posílení spolupráce v oblasti rozvoje soukromého sektoru.
Mimochodem většina afrických zemí je povinna ukládat v Banque de France v Paříži přibližně 85 % svých devizových rezerv. Vzhledem k tomu, že 15 % rezerv je pro potřeby afrických zemí nedostatečné, musí si půjčovat další finanční prostředky od francouzské státní pokladny, ale již za tržní ceny! Jen sama Francie čerpá z afrických zemí přibližně 440 miliard eur ročně.
Afrika je Západem systematicky okrádána o všechny své zdroje a to již po staletí. Německu nyní klesá ekonomika, a proto se na africkém neokolonialismu potřebuje přiživit. O strategicky plánované migraci afrických obyvatel do EU nemá v této chvíli smysl ani mluvit…

https://cz.sputniknews.com/nazory/201901239011207-francie-nemecko-cachy-superstat/

raspberry
Návštěvník
raspberry

A co Holandsko? Proč by se mělo 15 milionů Holanďanů udřít na 1 milion Marokánců + 1 milion Turků, kteří většinou nepracují, pokud za to nepovažujeme postávání v kebabstoru, a vyžírají sociální systém?

Ať táhnou domů do Maroka a Turecka!

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Asi před týdnem jedna diskutující položila Pozorovatelce otázku: “Proč se významné události odehrávají 11tého nebo 22tého”? No a včera bylo 22.

Administrator
Admin

Kdyby Pozorovatelka měla takový přehled o Kabale jako pan VK, tak by věděla, že 22 je symbol dvouhlavé hydry, která je vyrytá na hlavní straně Efezského Talmudu. Stráží vstup do prvního kruhu podsvětí. Je to symbol sionistů a Kabaly. Není divu, že tahle data používají ke svým zvráceným plánům a rozvratům. Však co bylo 11. září 2001? Dvě jednotky v Kabale jsou symbolem dvou Satanových rohů (shofar). Kabalisté vždy požívají symboly ve dvojicích, protože Kabala učí o dualismu. Všechno dvakrát, ve dvojicích. Čísla, symboly, epitomy. To nemám ze svojí hlavy, to je z té nové knihy pana VK. Bude to bomba, až vyjde.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Administrátor
A k čemu je přehled pana VK dobrý, když nevidí roli Íránu, který má nahradit Izrael?

Dokola tady tvrdím, že kabala je východní učení a stejně tak jsem tady mockrát upozorňovala na čísla 11 a 22 na íránské vlajce, cituji:

“Uprostřed bílého pruhu je umístěn červený íránský znak. Ten tvoří čtyři malé půlměsíce, obklopující svisle ležící čepel meče, nad kterou je umístěn znak arabského písma nazývaný at-tašdíd.[1]

Kresba znaku je stylizace Alláhova jména. Pět hlavních prvků znaku symbolizuje pět základních pilířů islámu a jejich svislá poloha naznačuje cestu k jedinému bohu. Čtyři půlměsíce představují fázi jeho narůstání, tak jak roste islámská víra. Meč znamená sílu a statečnost, která je navíc zesílena znakem at-tašdíd. Podoba znaku zároveň evokuje představu zemského glóbu. Červená barva vlajky znamená revoluci, bílá mír, zelená islám. Dvaadvacetkrát se opakující text na okrajích barevných pruhů připomíná 22. bahmán revolučního roku 1357 (11. únor 1979), který je oslavován jako den vítězství íránské revoluce.”
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A1_vlajka
comment image

K tomu si i na Wikipedii k Íránu můžete přečíst toto:
“Jako oficiální cíl íránská vláda uvádí vytvoření Nového světového řádu na základě světového míru, globálního vojenského paktu a spravedlnosti.”
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1n

A co například Írán a Masaryk – nic?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kuřbuřtovi Jandovi z “evropských hodnot se prý nelíbí zdanění církevních restitucí. Nám se zase nelíbí teploušské porno a hlavně to , že takovej lidskej pó nám slušným lidem vůbec sděluje, co se mu líbí a co ne. Co nám je do toho?

Ivana
Návštěvník
Ivana

Dříve byli prostituti na okraji společnosti, dnes jsou hlavními představiteli Evropských hodnot. Divná to doba.

Erfolg
Návštěvník
Erfolg

Byl tu člověk,který bojoval za národ a jeho budoucnost jmenoval se Adolf Hitler.Bohužel takový už dnes nikdo není,kdo by svůj národ chránil a staral se o jeho blaho a rozvoj.

Milada
Návštěvník
Milada

Hitler poznal bidu a hlad, proto rozumel idem, kteri byli na tom, jak on. proto byl tak obliben, dal lidem praci – po jeho dalnicich se jezdilo jeste v r. 2000. Jen zidi jej nesnaseli – protoze meli po ksefte. lidi si nemuseli pujcovat a tak mu zacli vyhrozovat svatou vlakou a to jiz v. 1933. K tomu jeste zidovsti bolsevici, kteri zapalili i Reichstag. Neustale psali a nabadali ostatni staty k nenavisti nemeckeho naroda.

heriq
Návštěvník
heriq

comment image

comment image

comment image

comment image

Max
Návštěvník
Max

To jsou informace pro obetni “dobytek”..to je jak semite nazivaji lidi a zeny . Nejhorsi je ze Rotchildovy potomci marx a hitler jsou zidovska elita …kolik stal nacismus? kolik stal komunizmus? Jen vin ze prevrat v cr kde sli prachy pres vatikan stal okolo $5mil a cela ta sgvanice proti slovanum??? Zotroceni Lidi si svou praci kopou vlastni hrob ..z prace zeme a energie jsou chtonici, semite zivy spise parazitujice nez zivy..

Clovek vedom si ducha se pta “kolik zivotu narod ztrati pri obrane sve zeme a vedske kultury?”

chtonik – semit se pta kolik penez je potreba (rozumej kolik lidi zotrocit a zemi vydrancovat)
na rozsireni chtonicke satanicke ideologie

Zidaci zkoupily nemecky majetek a pak do nemeckych bezdomovcu kopali na ulici…..

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No a podobne vyzyvala US media po 11tem zari bojkot na nemecka auta kdyz se Nemecku do Afghanu s Bushem ml. moc nechtelo (apropo – bylo dokazano ze skoro 80% Nemcu uz tehdy neverilo oficialni verzi likvidace WTC – tedy verili ze to byla prace zevnitr). Vsimnete si ze ten rukopis se stale opakuje – oni to nosati ani jinak neumi. Jenom gojum to porad jaksi nedochazi.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Milada
Proto se nechal platit Rothschildy a Rockefellery a jejich sídel ve Švýcarsku se ani nedotkl … A naopak jim ještě pomohl, aby ve švýcarských bankách měli ještě více zlata a diamantů….
To by jeden nevěřil, že tady bude oslavován Hitler….

Bannon odvádí “dobrou” práci
https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-01-13/europe-s-crisis-of-confidence-opens-door-to-bannon-style-chaos

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Pozorovatelka

A proto dodávali židé z USA masivní podporu SSSR proti Hitlerovi?! Proto v tu samou chvíli (to by se také stalo, kdyby Hitler nezaútočil na SSSR) měli židé v plánu dobytí celé Evropy Sovětským svazem?!

Erfolg
Návštěvník
Erfolg

Však na ně by taky přišla řada.

Tralala
Návštěvník
Tralala

Není vám hanba velebit Hitlera??? Provokujete nebo máte vymyté mozky ???? Platí i pro paní Miladu…..Kdyby Hitler nebyl zlikvidován, tak jste tady nebyl ani jeden!!!!!

ne2019
Návštěvník
ne2019

Jenze kdyby obstal, tak Vy sem nepisete.

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

Faktem je, že soudruzi židohůni(aškenázi) se snaží dosáhnout světovlády právě teď, když oni si svou hloupostí a nedočkavostí rozpoutali v Syriji Armagedon. někteří jsou toho názoru, že Armagedon začal už dříve. A tak by chtěli už tu světovládu mít teď a hned. To na víc ukazuje i ta skutečnost, že podepsali polská židohůnka
Andula Mrkalová a Eman Buzna macaroni ten pakt. Ale i já nerad vidím používání angličtiny v Evropě, ale proto že jsem expert na němčinu, kdybych byl expert na angličtinu tak bych zase prosazoval angličtinu. Jinak bych SPD a člověka OKAMURU nějak neodsuzoval. Vždyť jsem tu také psaql, že metody židohůnů jsou ze vnitř rozbít nepohodlné strany prostřednictvím infiltrovaných agentů. Člověk do lidí nevidí. Jinak bych dodal, že ne všichni židohůni stojí za enono, jsou a dnes je jich už hodně, kteří s plány soudruhů židohůnů na světovládu nesouhlasí
a někteří z nich vstoupí klidně i do stran oposičních aby zde prosazovali své názory. Petry neodešla z vedení
AfD, že by nesouhlasila s vedením AfD odchod vysvětlila ještě před tím než toto nové vedení strany bylo zvoleno a jejim důvodem, byl velmi pokročilí stav těhotenství.

Milada
Návštěvník
Milada

To cekala 5te dite, dne ceka seste. Prave pro tehostestvi neodesla, ale vedela, kdo se usadil na jeji misto – lesba a zednar. udelala velmi dobre, ze odesla.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

AlexiZZ někteří naši političtí idiodi jsou dávno připojeni. Herman a Bělobrádek a ta jejich klerofašistická strana
se veřejně paktuje s pohrobky nacistů ze sudetoněmeckého landsmanšaftu a navštěvují jejich srazy. Založili
dokonce pobočku v česku a Herman je předsedou. Fiala s Udženyjí a ta jejich strana zlodějů to samé a od
doby kdy byli vyhnáni ze správních rad ČEZu a VZP odkud tunelovali stát a přišli o zdroje , jsou sudeťáky
podporováni aby pomáhali k rozvracení republiky a kreatury jako bláznivá kandidátka všude a do všeho Němcová , lžiprcek Benda s falešným titulem z Plzně a další léta této zemi aktivně škodí. Banda vyobcovaných gaunerů ze všech možných stran TOP09 s kreaturami jako největší gauner česka Kalous, hloupej nedouk hajnej , slípka Pekarová a masaj z buše po zásahu elektrickým proudem, kteří jsou béčkem klerofašistů a také jejich “hitlerjungen” piráti a pár dalších,jako falešní starostové, ti se připojili dávno a velmi čile za jidášský groš se angažují v podvracení republiky. Už jen přesně takoví ve všech zemích evropy ještě zastávají EU a ne proto, že by byli přesvědčeni o nějaké její zářné budoucnosti , takové hovadině už nemůže věřit nikdo, ale proto , že dokud bude existovat přetrvává jejich šance na přežití a parazitování na většinové společnosti slušných lidí ve všech státech evropy.

Josef
Návštěvník
Josef

Neuvěřitelné, místní překrucující baba jaga níže tvrdí, že jí mínusují banderovci!? Bože, to je idiotka!!

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Josef
Výše právě vidím, že už se tu oslavuje Hitler a Vy se divíte pojmenování “banderovci”?

“Himmler ve svém projevu v Poznani 4. října 1943 řekl: “Zda jiné národy žijí v blahobytu nebo umírají hlady, mě zajímá pouze do té míry, že jsou potřebné pouze jako otroci naší kultury”. A dále řekl: “Slované jsou národ nižší rasy s kapkou naší krve,který není schopen udržet řád ani vlastní samosprávu. Jedná se o nekvalitní lidský materiál, který není schopen udržovat řád.My,Němci, jsme ve světě jediní,kdo se slušně chová ke zvířatům a budeme se slušně chovat i k těmto lidským zvířatům, bylo by však zločinem vůči vlastní krvi starat se o ně”.

“A proč dva studenti měli v referátu slova právě o “nevinných”? Sami si to tam samozřejmě nevepsali, jiní jim to tak řekli a poradili a oni se ztotožnili s ideou, že vojáci Wehrmachtu byli nevinní. A lidé, kteří měli tu drzost, že se bránili proti vnášené demokracii, jsou také nevinní – zločinec zabitý při vykonávání zločinu je stejně nevinný, jako člověk, kterého ten zločinec zabil! Byli zabíjeni nevinní – to je klasické Overtonovo okno a tady není třeba přímo prosit o odpuštění, to totiž teprve přijde…Po prohlášení,že vojáci Wehrmachtu umírali nevinně, už nemůže být ani řeč o tom, že byla nějaká Velká vlastenecká válka a tím bude otázka uzavřena. Padlí vojáci Wehrmachtu jsou nevinní a ti, které zabíjeli, jsou také nevinní – tak se to prostě stalo, taková to byla kaše a na tom se může dále stavět: “Vždyť oni vlastně přinášeli kulturu a Rusko se tomu bránilo, tak ať teď žádá o odpuštění!”

Pjakin k vystoupení ruských studentů v Bundestagu o otevírání owertonova okna
https://aeronet.cz/news/v-v-pjakin-z-27-11-2017-rusti-studenti-v-bundestagu-a-overtonova-okna-putin-v-soci-a-porazka-isil-v-syrii-a-diplomaticky-maraton-vcetne-setkani-s-prezidentem-zemanem-minske-dohody-a-ut/

Ale oslavujte tady Hitlera..!

První na koho se Hitler v Rusku vrhl, byl ukrajinský Dněpropetrovsk, dnes už by měl na Ukrajině proti Rusku spojence – ale to už není třeba, protože Hitlera dnes nahradí muslimové … Ukrajinci už zblbli, teď ještě je třeba proti židům (“jako” proti židům) poštvat i Evropany a celý svět
comment image

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

https://eurozpravy.cz/domaci/politika/246961-dusno-kvuli-restitucim-ustupovani-komunistum-se-nikdy-nevyplatilo-je-to-ostuda-a-eticka-sprostarna-zuri-politici/
Velmi dobře, komunisti prosadili zdaneni cirkevnich restituci. A kavarna už řve a jeste se odvolava na Ježiše. To určite. Ježiš by se nikdy nesoudil se statem o 60 miliard, jen at cirkve koukaj platit dane, zalezou a moc na sebe v dnešni dobe islamizace Evropy neupozornujou. Muslimove jsou na prachy, ty jejich nabyte miliardy muzou leckoho motivovat.

ne2019
Návštěvník
ne2019

Co cekat od kupcu s virou. Jezis by je vyhnal bicem.