Nová doba virová: Chytré telefony, chytré hodinky, chytré wristbandy a data mobilních...

Nová doba virová: Chytré telefony, chytré hodinky, chytré wristbandy a data mobilních operátorů mohou být brzy nasazena na určování karanténních seznamů osob, které přišly nebo se přiblížily do styku s nakaženým člověkem! Česká i slovenská vláda již oslovily mobilní operátory s žádostmi o poskytnutí pohybové lokalizační historie mobilů vytipovaných obyvatel za posledních 30 dnů, na Slovensku k tomu dokonce vláda použije zmocňovací zákon, jehož návrh již leží v Národní radě! Koronavirová “krize” přišla do Evropy, aby ospravedlnila napumpování stovek miliard EUR do zpomalující evropské ekonomiky?

Nová doba virová: Chytré telefony, chytré hodinky, chytré wristbandy a data mobilních operátorů mohou být brzy nasazena na určování karanténních seznamů osob, které přišly nebo se přiblížily do styku s nakaženým člověkem! Česká i slovenská vláda již oslovily mobilní operátory s žádostmi o poskytnutí pohybové lokalizační historie mobilů vytipovaných obyvatel za posledních 30 dnů, na Slovensku k tomu dokonce vláda použije zmocňovací zákon, jehož návrh již leží v Národní radě! Koronavirová “krize” přišla do Evropy, aby ospravedlnila napumpování stovek miliard EUR do zpomalující evropské ekonomiky?

Před pár dny v Česku a dnes na Slovensku. Takto rychle se přenáší procesy a nápady z jedné země do druhé, když česká vláda před několika dny informovala, že bude používat údaje českých mobilních operátorů a informace z bank o použití platebních karet na zjištění historické mapy pohybů vytipovaných nakažených osob, aby bylo možné zjistit, s kým přišly do styku a uvalit na ně karanténu. V Česku se tomu říká “Chytrá karanténa”, více v článku zdeMnoho lidí v této chvíli netuší, že za pár dní možná skončí v karanténě na základě souřadnic a lokalizačních dat mobilů a platebních karet nakažených pacientů, kteří třeba před 2 týdny s vám jeli ve stejném autobusu MHD, čekali s vámi na stejné zastávce, nakupovali ve stejném obchodě jako vy.

Tento proces se dnes okopíroval i na Slovensko, jak nás do redakce upozornilo několik čtenářů. Nová vláda Igora Matoviče měla v noci krizové zasedání a výsledkem jsou mohutná opatření [1], přičemž jedním z nich je i zákon, který má umožnit vládě používat data mobilních operátorů ke zpětnému mapování pohybu nakažených osob a k vytipování všech lidí, se kterými tito nakažení přišli do styku.

Igor Matovič, nový slovenský premiér

Jedná se o bod č. 4 nočního jednání slovenské vlády a dopředu je upozorňované, že nejde o odposlechy občanů, ale o zpětnou projekci pohybů mobilních telefonů podle souřadnic, aby epidemiologové podle ostatních mobilních lokací a jejich majitelů zjistili, kdo mohl s nakaženým člověkem přijít do styku. Všechny telefony, které určitou dobu staticky setrvávaly na jednom místě, anebo se společně pohybovaly s číslem mobilu nakaženého, budou z databáze ztotožněny, komu mobilní telefony patří a dotyčné osoby budou, s velmi vysokou pravděpodobností, uvrženy do karantény.

Slovensko chce zastavit nárůst pacientů, tzv. špičku, která se u Coronaviru objevuje ve všech zemích tradičně 3. týden po vypuknutí nákazy v podobě prvních případů. Na Slovensku toto období přijde počátkem dubna, tedy 3. týdny od prvních případů. Vláda již zná model šíření a ví, že této špičce se nedá prakticky vyhnout, a proto slovenská vláda přijala další opatření.

Sledování lidí zpětně, kde chodili se svými mobily v minulosti a koho z nakažených potkali

Od 30. dubna se při vstupu do všech obchodů a obchodních center budou měřit zákazníkům teploty, to je novinka okopírovaná z Číny, v ČR toto opatření zatím není plošně uplatněno. Chybí totiž bezkontaktní teploměry a spektrokamery. Důchodci nad 65 let věku na Slovensku si budou moci nakoupit od 9:00 do 12:00, v neděli potom budou všechny obchody zavřené a bude v nich probíhat sanitární den. Nová slovenská vláda se snaží bojovat s nákazou stejně striktními metodami jako v ČR, některé modely přebírá z Číny, jiné nápady jsou čistě slovenské, ale i na Slovensku bude platit, že počet nakažených lidí poroste spolu s tím, jak se bude testovat více a více lidí.

Rouškomat ve Vyškově

Používání trasovacích metod pohybů mobilních telefonů v minulosti u vytipovaných pacientů je ale velmi děsivým znamením, že se očekává velmi kritický průběh od počátku dubna. Není jasné, jestli slovenská vláda už má neoficiálně a tzv. pod rukou nějaké údaje od slovenských operátorů, ale řekl bych, že ty údaje už slovenská vláda má, ví přesně, kolik Slováků bylo v Itálii a v nakažených centrech v Lombardii, ale i v Rakousku, a zřejmě existuje i epidemiologická projekce toho, s kým vším tito lidé za 14 dní inkubace a do chvíle, než se na Slovensku objevil první případ, přišli ve skutečnosti do styku.

Na Slovensku začnou měřit teplotu všech lidí, kteří půjdou nakoupit do obchodů

Toto číslo se dá vypočítat a měření teplot při vstupu do obchodů, které se tedy plánuje na Slovensku od 30. dubna, je znamením, že vláda tuší, že to nebude žádná legrace. Měření teplot je opatřením, kdy se má zamezit tomu, že lidé si chodí nakupovat v závěrečné fázi inkubační doby, obvykle 8. až 10. den, kdy ještě člověk nemá příznaky kašle, ale již má zvýšenou teplotu. Tento průběh zmapovali čínští lékaři, že v tomto časovém okně jsou lidé extrémně nejvíce nakažliví. Zvýšená teplota přitom u mnoha lidí nemusí být postřehnuta, protože často jde o teplotu 36,9 stupně Celsia anebo 37,0 stupně.

Měření teploty ve veřejné dopravě v Číně. Na Slovensku budou měřit teplotu nakupujících v obchodech.

To jsou totiž hraniční teploty, které znamenají zvýšenou teplotu, ale jde o natolik nízké zvýšení, že člověk to ani nezaregistruje. Člověku se totiž mění tělesná teplota během dne poměrně dramaticky, a to v závislosti na metabolismu. Při spalování cukrů se tělo zahřívá, takže tradičně po jídle zhruba hodinu až hodinu a půl má člověk zvýšenou teplotu až o tři desetiny stupně Celsia. Naopak ráno může teplota po probuzení u člověka klesnout až pod 36,2 stupně Celsia. Měření teplot pomocí spektrografie tak bude mít za úkol vytipovat lidi, kteří jsou nakažení a v posledních dnech inkubace.

MS v hokeji nebude, Olympiáda bude odsunuta na rok 2021 a co nám ukázala nákaza SARS v minulosti? Celé dva roky karantén, roušek, omezených provozů podniků atd.

Sledování pohybů mobilů je ale pouze začátek. Některé vlády v zahraniční chtějí získat ke spolupráci společnosti jako jsou Apple nebo Google, kdy vlády by se rády dostaly k přesným polohovým informacím pomocí GPS modulů. které jsou mnohem přesnější, než triangulace mobilních signálů telefonů. Chytré hodinky nebo wristbandy jsou jedním z nástrojů, které sbírají informace o pohybu a lokalitě uživatele a tato data mohou být použita pro účely karantény dané osoby.

Není to žádná legrace, když váš telefon vás může přivést do problémů kvůli tomu, že před 2 týdny okolo vás prošel člověk, které je dnes pozitivně testovaný. Jistě jste zaregistrovali, že bylo zrušeno MS v ledním hokeji a na spadnutí je zrušení i letní olympiády v Japonsku, hovoří se o odkladu olympiády na rok 2021. Nákaza SARS v minulosti trvala 18 měsíců a zcela odezněla až po 2 letech. Nechci nikoho děsit, ale pouze konstatuji, že Coronavirus pochází z rodiny SARS virů a bylo by naivní si myslet, že epidemie SARS-Cov-2 bude trvat nějak dramaticky kratší dobu než v době SARS nákazy.

Porovnání rychlostí šíření virů.

Dostali jsme do redakce i interní materiál z okruhu české vlády, který je velmi zajímavý. Ministerstvo školství neuvažuje o zrušení letních prázdnin pro děti z toho důvodu, že je více než pravděpodobně, že ani léto nebude v jiném režimu boje proti nákaze, než je současná chvíle nyní na konci března. Pokud by se mohly děti v červnu vrátit do škol, znamenalo by to, že nákaza pominula.

Zcela realisticky platí, že v dubnu stoupne počet nemocných v ČR přibližně na 7 000 až 10 000 pacientů, polovina května může přinést 15 000 až 25 000 pacientů. Je naprosto vyloučené, aby děti minimálně do konce září se vůbec přiblížily do škol, protože virus 6 měsíců po vypuknutí nákazy bude na vrcholu první vlny, což je klasický cyklus virů z rodiny SARS. To je prokázaná charakteristika těchto virů. Virus má opravdu agresivní průběh v lidském těle, ale mnohem horší jsou podle mého názoru procesy spojené s propagací roušek a respirátorů jako módních doplňků Nové doby virové.

Ochrana před virem povede k masivní redukci emisí skleníkových plynů na celé planetě. A to nejen kvůli zavřeným fabrikám, ale i kvůli nižším exhalacím CO2 lidí s rouškami a respirátory. Ne, to není vtip!

Pokud si nasadíte respirátor FFP2 nebo FFP3, do několika minut cítíte malátnost a stav podobný lehké opilosti, cítíte rozostřené vnímání, zpomalují se reflexy a reakce. Je to samozřejmě způsobeno vdechováním vlastního vydechnutého CO2 v masce nebo v roušce, je to klasický jev známý z plynových masek, kdy dochází v krvi k deficitu kyslíku na jedné straně, ale na druhé straně stoupá acidóza, tedy kyselost krve, protože z plic se do krve dostává CO2, který se rozpouští v krvi a okyseluje ji. Tento stav navozuje hypoxii a odezvu organismu, který reaguje rozšířením tepen, dochází ke snížení tlaku krve v mozkových lalocích, člověk pociťuje omámenost, malátnost, zpomalují se reflexy a velmi zásadně se zpomaluje myšlení a řešení logických úloh.

Někteří lidé se chrání před virem postaru, plynovou maskou.

Prudce klesá pracovní výkonnost, protože mozek při hypoxii se přepíná do režimu WATCH, což je termín označující v neurologii stav mozku, který se přepne při hypoxii do režimu řešení jediné úlohy, sledování (watching) vlastního dechu a čekání na obnovení dodávek kyslíku v plné míře. Mozek po přepnutí do režimu WATCH není schopen řešit komplexní úlohy, myslí jenom na svůj dech a na dýchání a kyslík. Lehká hypoxie není fatální, ale způsobuje okyselování krve, což je jeden ze spouštěcích mechanismů vzniku karcinomů, leukémie, nádorů a dalších nemocí, jejichž živnou půdou je kyselý lidský organismus při poklesu pH v lidské krvi.

Stroj kapitalismu se zadřel a napumpování peněz do evropských ekonomik by bez “krizové události” nebylo průchodné? Modlitba v pražském Knessetu?

Pokud tedy musíte nosit roušky, noste je pouze z maximálně průdušného materiálu, přes který se snadno vydechuje a nadechuje, ideální je šátek volně visící přes nos a ústa dolů, takže dýcháte vzduch zezdola pod visícím rohem šátku a vydechujete CO2 taktéž volně dolů z nosu. Tato forma zakrytí obličeje minimálně ovlivňuje dýchání a nevytváří tak vysoký objem zpětného nádechu CO2. Opravdu se zdá, že hysterie okolo roušek a respirátorů má sice společného jmenovatele, kterým je nákaza virem, ale výsledkem může být, že republika bude do konce roku nosit roušky a respirátory, zatímco vědecké studie najednou zjistí, že v Evropě klesla produkce CO2, a že tu planetu možná fakt zachráníme!

A co přijde hned poté za myšlenku? Nechte ty fabriky zavřené napořád! Nechte ta auta odstavená napořád! Když Angela Merkel říkala o migrantech, že… Wir schaffen das, tak jsme se jí smáli, že je na hlavu. Když ale totéž řekl o virové krizi Andrej Babiš, že… To zvládneme, přeběhl mi mráz po zádech. Jakmile politici začnou používat tyhle výrazy, většinou je zle a chystají se strašné věci. A číst křesťanskou modlitbu z esemesky [2] ve sněmovně plné přátel židovského státu, to je znamení toho, že někdo opravdu bude brzy tlačit na pilu tak moc, až budou zuby lítat… a nejen z té pily. Politici se zbláznili, pasují se do rolí mesiášů, kteří zachraňují své národy před Coronavirem a náhle prosazují stamiliardové schodkové rozpočty.

Německo si Coronanvirus doslova vymodlilo, kvůli jeho “krizi” si teď bude moci vláda v Berlíně začít půjčovat jako smyslů zbavená v rámci “krizového řízení”. Bez “krize” by to nikdy nebylo politicky průchodné!

A co když… co když vrtění ekonomickou krizí? Co když Coronavirus má ospravedlnit mohutné zadlužování dosud nezadlužených států? Vidíte tu ochotu? FED rozdává peníze, Babišova vláda rozdává peníze, všichni pumpují mezi lidi peníze. Stroj na nekonečný růst se zadřel a Coronavirus má ospravedlnit velké deficity? Sledujte hlasování české sněmovny dnes večer [3], schvalují 200 miliardovou sekeru jako dodatek zákona o státním rozpočtu. A to je teprve malá, první sekyrka v řadě, počítám, že na sklonku léta a na podzim další sekyrky budou následovat. Zadlužování u bank Rothschildů právě započalo, držte si kloboučky, bude to jízda, ovšem na čí účet? Zkuste hádat. Nejprve přišla krize a teď přichází krizové řízení. V Berlíně jsou štěstím bez sebe a odborníci radí, nenoste roušky! Čím více nakažených, tím více Adidas! Tím více krize! Tím více důvodu se zadlužit, ve jménu krizového řízení! Mazeltov! Adonai!

Angela Merkel při přebírání medaile nejvyššího židozednářského řádu B’nai B’rith

A díky komu? Díky viru, který přišel ve chvíli, kdy evropská ekonomika mířila do recese a německý průmysl začal brutálně zpomalovat a bylo potřeba do evropských ekonomik nasypat na subvencích a dotacích miliardy EUR. A hlavně do německé ekonomiky. Ale jak to prosadit, aby to prošlo v Evropské komisi? No přece.. přišel virus a s ním “krize” a ohledy na EU komisi jdou stranou… a zbytek vám napoví třeba článek zde. Virus přišel zachránit německou ekonomiku v hodině dvanácté? Teď se bude jménem Coronaviru zadlužovat a zadlužovat Německo způsobem, jako utržené z řetězu. A u koho? To přece víte moc dobře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen 42% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Czech Mike
Návštěvník
Czech Mike

V příspěvku se hovoří o snaze vytvořit digitální dolar a v druhe casti o spojitosti mezi virem a 5G. https://www.takebackyourpower.net/surveillance-5g-fast-tracked-under-coronavirus-pretext/?fbclid=IwAR11gLfLYWx2RVs_q9fcoS5IlvPGxFtFDF9rNfXnsq-i2L5Kp-L5TeEggsY

anonymka
Návštěvník
anonymka

Bydlím ve věžáku, kde na malém prostoru žije cca 400 lidí. To je jako malá vesnice, ovšem s tím rozdílem, že na té vesnici má každý k domu aspoň kousek zahrádky a nějaké soukromí. Zde 400 lidí jezdí několikrát denně dvěma výtahy, kde jsou v ranní špičce namačkané jak sardinky. K téhle radosti ještě pejskaři, co vyčumují hulí a prskají bacili před vchodem domu a dvě romské familie. Zhruba polovina bytů je pronajatá, některé cizincům.
Tak a do téhle radosti se dnes odpoledne vylíhla rodinka na společné chodbě v uzavřeném prostoru společném pro 8 bytů, a to v době celostátní karantény a zákazu cestovat, tedy dvě osoby starší kolem padesátky a dvě mladší osoby. Celkem 6 kufrů, a tři páry lyží vyskládaly na chodbě a šly si nakoupit do marketu naproti přes ulici. Pak ještě běhali po domě a sháněli klíče od sklípků. Ať už přijeli odkudkoliv, je vysoká pravděpodobnost, že nejsou zdraví a každopádně by měli být v karanténě.
Ti lidé samozřejmě nebudou sedět doma na prdeli a půjdou se minimálně občas projít, nakoupit si atd. Možná mají i karanténu nařízenou, ovšem karanténa bez olepených dveří páskou zvenku od hygienika, kdy courají sem a tam nacpaným výtahem, a vůbec než se za nimi zavřou dveře, mohou nakazit desítky lidí.
Za takových podmínek, kdy se prostě nepočítá s lidskou bezohledností a nezodpovědností, vyhlašovat celostátní karanténu a omezit deset milionů lidí na pohybu, je naprosto nesmyslné.
Osobně sledování přes mobil a platební kartu u těchto jedinců vítám, je to nejspíše jediný způsob, jak lidskou bezohlednost zarazit. Přidala bych k tomu ještě doprovod do bytu desinfekční jednotkou,
zapečetění dveří a oznámení spolubydlícím, vývěskou na dveře, že se jedná o byt v karanténě.

Já je náhodou viděla a mohu si aspoň jakž takž dávat pozor, na co sáhnu, a nelézt s nimi do výtahu, ale co ti další lidé v domě? Ti prostě nevědí nic, a jsou vystaveni enormně vysokému riziku. A to k vůli nějakým lidským právům na soukromí.

Takže tady máme volbu, právo na soukromí, právo volného pohybu atd. versus právo na život a zdraví. Už ve středověku věděli, že nakažený jedinec je pro společnost nebezpečný, a umístili ho do nějakého leprosária. Jedině tím se dala lepra vymýtit ze zdravé populace. Zde stát vyhlásí karanténu, ale nakažení se stejně pohybují mezi zdravými. Sledování potenciálně nakažených je jen na místě. Opatření by mohla klidně být ještě tvrdší, ve prospěch té nenakažené části obyvatel. Karanténa není rozsudek smrti, pokud jsou zdravý, nic jim nehrozí a pokud nejsou, je jen na místě. Vyhledání takových jedinců, kteří přišli do styku s potencionálním přenašečem je naprosto ve prospěch většiny, ať už to stát zařídí jakkoliv, třeba i přes mobil.

Když se začal šířit AIDS lidskou promiskuitou a nezodpovědností, nikdo si neuměl představit, jakých rozměrů toto onemocnění dosáhne. Kecy o tom, že se nemoc nepřenáší jinak než pohlavním stykem a nemocní, že jsou poučeni jak se mají chovat, zcela zřejmě nepostačilo k zamezení rozšíření nemoci. Prostě jsou poučení a stejně na to serou a chorobu roznáší dál. Již na počátku rozvoje onemocnění měli být tito jedinci izolováni ze společnosti. Ono hodně lidem je jedno, když mají smrtelnou nemoc, kolik lidí vezmou s sebou. Poučení prostě nefungují.

Martin
Návštěvník
Martin

A mrzáci dělají pořád to samé závidí světlu a otravují mu život 🙂

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Ja nevim, zda to dobre vsichni chapou.
1) Nakaza zde jiz byla v rijnu 2019. Bez pochyb. Neni v lidskych ani virovych silach, aby se behem 3 mesicu rozsirila po svete. Ale budiz. Pokud ano, nema zadna karantena jiz smysl. Je to super rychle a jsme promoreni. Vyplati se izolovat stare a nemocne.
2) obrovske mnozstvi lidi to jiz melo aniz to vime
3) populace je jiz promorena
4) v Ceske republice každý měsíc v průměru zemře téměř 4 400 lidí na onemocnění srdce či cév, více než 2 000 lidí na některý zhoubný nádor, 500 osob na úraz či následky poranění, 200 lidí na chřipku a její komplikace, 100 lidí při dopravních nehodách a 1 člověk na onemocnění AIDS. Kdyby se delal u vseho takovy kolotoc, je po republice. Ihned.
5) Misto, aby se zaizolovali stari (nemocni jsou), coz je cca 2 miliony, tak se zaizoluje i 8 milionu produktivnich, aby nemohli nic delat.
A zde je otazka proc? Zpomaleni je hloupost, stejne jsme promoreni. Tak oc jde? O mnoho. Od ovladnuti sveta po zniceni bile rasy. Myslite si, ze spehovani, kde jste byli pres mobily a platebni karty pri promorenosti a rychlosti sireni pomuze? Nepomuze. Pokud je vir tak nakazlivy a rychly, tak v zadnem pripade. A vidite take tu podobnost s uprchliky? Prchaji jen mladi. Sup a rychle tam daji mrtve dite a zeny a pridaji soucit s detmi. Umiraji jen stari, sup a rychle tam daji alespon nejake ty mlade a pridaji soucit se starymi. A apel je stejny. Znicte sve zeme. Ihned. Proto Eu mlci. I jeji to je cil. Tedy souhrn. Misto, aby se cilene pomohlo starym a nemocnym, znici celou populaci ekonomicky, znici svobodu vsech smirovanim na vsech urovnich. Vzdyt je to pro nase dobro. A posledni. Vlada statu ktera neuposlechne a neudela paniku a tyto znicujici kroky, bude potrestana, pise se ve svete. Tak oc jde?

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Lidi zboží a služby jso globální a a extremně mobilní jen z PRC do ČR bylo několik letů deně.
Ty onemocnění jsou většinou příčinou chronického stavu infekce nebo úmrtí většinou následkem infekce kdy nemoc je jen zatěžující prvek jinak na úrazi se osvětá dělá ale blbost lidská je nevymititelná.
Geronti koncetrovaní samozřejmě byli i vtom španělsku ale perzonál nebyl v izolaci jako ten SS takže o to bylo řešení otásky penzijní byl o to rychlejší i na prostou kremaci čekaj u ledu na zmnim stadionu.
ECOnomikaBANKasterů CITY a FEDu se ničí sam svou Lichvou proto jsou ciklikcké krize ale při poklesu CO2 z obyvytelstva ani hospodářství nebude třeba tolik

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Dneska na mně a na dívky ,které za mnou stály ,zařvala v penny baba za kasou ,abychom od sebe okamžitě odstoupily na metr….
bylo to úplně neskutečné,jak se vždycky najde takovej malej a hnusnej duševní trpaslík,kterymu děla evidentně dobře,jak nás zjebal….

sys
Návštěvník
sys

Bylo by fajn se vžít do její situace a uvědomit si, v jakém stresu a podmínkách musí v této situaci vydělávat na naši skvělou vládu. Bylo by dobré to pochopit.

bledule
Návštěvník
bledule

Zvykejte si. To je teprve začátek. V Číně si lidi dávali či dávají navzájem bití holemi za nenošení roušek a porušování bezpečnostních nařízení. Jinak si můžete projí opáčko ála Wuchan u Last Messages na YT. Názorová učebnice, z které naše vládydosud poctivě čerpají dodnes salámovou metodou. Např. https://www.youtube.com/watch?v=CRfQZ2PwHEQ&t=1553s

vese
Návštěvník
vese

A neměla snad pravdu?

anonymka
Návštěvník
anonymka

pražská vlaštovka
Ta “baba” za kasou denně riskuje život, aby jsi se mohla nažrat a nakoupit si. Možná to nedělá z lásky k lidem, ale prostě potřebuje zaplatit hypotéku, nebo uživit děti, ale jde a udělá, co je potřeba a vymáhá jen to málo, co jí vláda na tomhle postu hrůzy doporučí jako osobní ochranu, ale ochranu i nás dalších. Když se tam od nějakých puburtálních trdel co nedodržují odstupy, nakazíš, budeš ještě možná dva týdny chodit nakupovat a virus dál roznášet. Je mi jasné, že lidská blbost zabíjí a proto ti nejpitomější odejdou.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Sára, na mě taky hulákala prodavačka, abych zustal za čárou – jenže tahle tenká nijak extra viditelná čára na podlaze tam nikdy před tím nebyla. Prostě jsem si ji nevšiml. Nečumím po podlaze, chystal jsem si zboží a lóve.

Kdyby to nebyli debilové a patláci, tak tam vystaví před tu kasu pořádnou ceduli, a tak nastavenou a tak do očí bijící, že ji nikdo nepřehlédne. Prostě sdělit co chci, tak aby to bylo viditelné, čitelné, jasné. Takhle tam baba furt na někoho huláká.

Vot éto děbíli. Naserou zákazníka, nasíraj sebe sami.

Brzy poleze zdebilizovaná tržní demogracie po stromech.

Stačí se podívat jak i zde nejmenovaní patláci se vyjadřují. Ne aby napsal jasně, čitelně a logicky správně a strukturovaně co má mysli, co chce sdělit, a to nemluvě o pravopisu, interunkci a syntaxi. Místo toho sesmolí prasečí hatlaninu, a uráží každého, kdo ho s tou zpatlanou hatlaninou pošle doprdele.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

butto
…to víš v chobotnatce, nebo křečíkovi (plynovce) děsíš starý báby za kassou 🙂
nebo ty je nenosíš ?? Ale Ale… pán není tvrďoň ? 🙂
… a stran tvýho vopakovanýho buzzerování lidí, jak maji psát…
já sem laka přestal vnímat… je to malomocný autistický idiot …
a pak, já se tak snažim aby se ti to dobře četlo a ty mi napíšeš “dlouhý” i když je to kratší , než tvuj předchozí “výron” na kterej reaguju.
PCHE.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

No tak nebreč šmelino, holt nečtu douhé patlaniny tady po nikom, nuž což.

anonymka
Návštěvník
anonymka

brutopýr
Tentokrát s tebou musím souhlasit, dá se říci, že všude je chaos, ale věř tomu, že ty holky za kasou to mají těžký.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jasně Brutopýre, s tím souhlasím, pokud něco chtějí, mají to dát zřetelně a viditelně na vědomí, normální člověk prostě s něčím, co dřív nebylo potřeba nepočítá. Ovšem na druhou stranu musíš počítat s tím, že v marketech nepracují převážně žádní anštainové, vidí čáru u kasy v lékárnách, tak jí udělají taky a myslí si, že to stačí. Nestačí, lidi na to nejsou zvyklí. Navíc lidi jsou naprosto zblblí, z všudy přítomných reklam, takže ani cedule spíše nečtou.
Máš dvě skupiny lidí, ti co se bojí a jsou ze situace nervní, s okamžitou tendencí se kdekoliv porafat, a pak blbečkové, kterým ještě nedošlo o co jde, ze všeho si dělají srandičky a ty připosrané strachy provokují. Nad tím stojí pokladní, nebo prodavačka, která by nejraděj někam zalezla a přečkala malér někde v klidu, ale nemůže, a navíc je firmou intruovaná lidi napomínat, při tom ale stále musí myslet na to, aby jí večer nechyběli v kase peníze, protože by jí to zaměstnavatel strhnul z výplaty. Navíc ta pokladní se denně setkává se šmejdama, kteří zkouší všemožné fígle, jak tu pokladní zblbnout a připravit o peníze.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

V ALBERTu P5 Řepy jejdiná starší frenetická pokladní a jen na INFOpultu a stala v nejzaším rohu směrem k zakazníkum a řvala 2 metry 2 metry na lidi ješ po zaplacení odebírali zboží ale naopak ustopit by musela ona jelikš ani zboží si výc ani neposuouš kdyš konec pásu za pokladnou má pohých 50 cm a pak už je zem a takhle účelově zdržovala po každém zaplaceném zákazníku fak vomlátit kedlubnu o pokadnu

Martin
Návštěvník
Martin

Vidím, že Albert je pověstný svými zaměstnanci, ano banda duševních mrzáků, takže tam řvala na lidi dva metry,dva metry ? Předpokládám, že lidi jak zmatené ovce se jen pohybovali a mlčeli ? Pak se nedivte že duševní mrzák na Váš křičí dva metry 🙂

Krkowiz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowiz fonMlowitz

Pokad si chcete nakoupit a jiná pokladní tam neni nezbejvá jak zmatené ovce se jen pohybovali a mlčel.

Oldřich
Návštěvník
Oldřich

Čím větší duševní primitiv a ubožák a žebrák, to doslovně,tím agilnější tomuhle zkurvenému zlodějskému židorežimu,ale ono na ně do měsíce dojde,až nebudou mít sami co žrát a pokud onemocní rýmičkou,zavaří za nimi dveře a budou buzerovat veškeré její známé a rodinu. Ale některá ultraprimitivní a tupá ovce to nepochopí za celý svůj zbytečný otrocký život.
Měla jste té pizdě tam ty odpadky vysypat nebo nechat na pásu,poslat ji do pi..e a jít do hajzlu,takhle jsem to udělal již mnohokrát a kdysi jsem žil nějakou dobu na Slovensku s přítelkyní v Komárně a tam,když napadlo nějaké podobné hovno,že ze sebe udělá dort,lítaly návdavkem běžně i facky.
Alespoň vidíte,co je tohle za nízký panárod patolízalů a bonzáků,já osobně se stydím za příslušnost k tomuto banánovému pseudostátu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Oldřich
duševní primitiv, ubožák a žebrák za kterým by měli zavařit dveře jsi zjevně ty. Když někdo nedovede pochopit je že třeba se chovat ohleduplně k ostatním a respektovat základní hygienická pravidla v době pandemie a nutná opatření , ptaří za ty zavařené dveře. A tento stát se naopak stydí, že se v něm vyskytují takoví ubozí primitivové co nechápou kolektivní odpovědnost a opatření , která ostatně zavinili podobní volové , kteří sem to svinstvo svou bezohledností přitáhli.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Žádná “pandemie” se nekoná, to jen cabal ve WHO účelově před dvěma lety totálně předefinoval ten pojem.

Ten pojem předtím znamenal něco úplně, ale totálně jiného. Bez toho by dnes nemohli vyvolávat paniku s “pandemií”.

Blbeček
Návštěvník
Blbeček

Jaryne,ty jsi ale jednoduchý Blbeček. Jsi adeptem na nový titul ” Blbeček Roku”.Rádoby všeználek.U takových platí pořekadlo “škoda každé rány,která padne vedle” snad tisícinásobně.

Martin
Návštěvník
Martin

Pan Oldřich měl na mysli principiálně úplně něco jiného.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vlaštovko,
na mě zase jedna mezi regály nastoupila, ať si okamžitě dám roušku pořádně! – i na nos! – okamžitě! – tak jsem jí řekla, že bych omdlela, ale jestli chce, tak si můžu zapálit a dýchat přes cigaretu, a bezpečně všechny zákeřné organismy zničit žehem. 😉
Účelová panika, masivně ozvučená všemi mejnstrýmy, funguje spolehlivě, a chaos a panika panuje, takže bude velmi jednoduché pro Soudruhy všechny ovce ZACHRÁNIT VAKCÍNOU (s biočipem…)
Většina už nadšeně bečí “Čtyři nohy lepší než dvě!” (Orwell: Farma zvířat)
Stačí nechodit ven, když není JASNO, mraky a deky teď vůbec nejsou přirozený! (viz Atlas mraků)

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Nekuř, sakra. 🙁

Martin
Návštěvník
Martin

Když jsem přišel s rouškou FFP3 do alberta den před povinným nošením roušek, tak se na mě dívali závistivě a jak na exota, když jsem přišel v den vyhlášení,byli spokojený jak želvy že mají roušky, když jsem přišel třetí den s respirátorem, tak během toho dne, jim došlo, že mají jen roušky,ale já FFP3,takže znova závistivé ksichty, když Prymula řekl,nenoste respirátory, můžete být nemocní a vydechujete koncentraci viru, ( což je nonsens ) všichni najednou byli hrdí a spokojení rouškaři. Takže tady máte duševní mrzáctví a závist v přímém přenosu. Stačí pozorovat srdcem. Válka,neválka, pandemie,nepadnemie, to dobro, dobrovolnickou činnost apod. teď činí, pořád ty samé krásné a hezké duše, kteří pomáhají a jsou lidskými bytostmi každý den, ne jen v nějakých státních režimech 🙂

anonymka
Návštěvník
anonymka

Zvědavá matka
Cigáro ti spolehlivě zničí mikroogranismy žehem, to ano, ale nesměla bys mezi šluky dýchat.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Snad mne osvítil Duch svatý, že jsem se stal názorově v posledních měsících marxistou, a pomohl tomu i tento server, ač měl asi cíle jiné, ale hold ne vše u mne s omezeným vzděláním padlo na úrodnou půdu (Ne marxisté, v tomhle nejedou, i když se jim to snažíte podsunout jako neomarxismus – co tohle má společného s marxismem, prosím Vás?) – tohle vše, ten cirkus, kolem koronaviru je jen zástěrka pro MASIVNÍ MAJETKOVÝ A PENĚŽNÍ TRANSFER od chudých k bohatým, aby chudí byli ještě chudší, zotročenější a ovladatelnější a bohatí ještě bohatší a mocnější. Odporný kapitalisticko-fašistický hnus, ale lidé ho žerou a sedají Ježibabě na lopatu. Ne roušky, ty neomezují naši svobodu, jak tu někteří tvrdí, jako Brutopýr aj., ne – ty sociální dávky, dotace a ta další chystaná opatření ji omezí, nejprve je rozdají, rozdají co mohou, zadluží stát a pak jednotlivce. Ty sociální dávky, co budete pobírat, zaplatíte mnohonásobně vícekrát zpět, chytráci. Volám po rozpočtové odpovědnosti, takže asi nejsem tak úplně pitomý levičák, úplně hloupý marxista. Jediný stát, kde bude fungovat něco jako původní, nefašistický kapitalismus, bude snad Rusko. A věřte, že totalitní komunistická KLDR bude demokratičtější a svobodnější než to, v co se změní tzv. svobodný a demokratický svět. Bude jim závidět.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kde napsal brutopýr, že roušky omezují naši svobodu? Že ty zase chlastáš?

Brutopýr napsal, že je hovadina mít vlhký hadr na hubě venku, když se na deset metrů jiným vyhýbá, že to naopak zdraví člověka ohrožuje.

A další věc je, že roušku svatou není kde vzít, né každý je švadlenka.

Ale už i nasadili hamajdovci drakonické pokuty. Nemáš roušku na hubě – a prásk: dvacet tisíc!

Nezaplatíš, a poštveme na tebe soukromou pejzatou exekutorskou hyenu.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Butto
já taky porád čekám kdy mi to jako pošlou zadarmo a voni nic… šála “na lupiče” je řešení…
ale pokud radši trpíš v GUMĚ a LATEXU 🙂 tak proti guštu žádnej tento… dišputát
https://www.mhsexshop.com/p/plynova-maska-ruska-gp-5-bs41001

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Houno šmelinářu, seš vedle furt s tou gumou.

Brutopýr má na hubě lehoučký šáteček, jako princezna Popelka; mastnou pokutu mu tudíž nedaj.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Yummy … představil jsem si tě v růžovym závojíčku… s mastnou hubou 🙂
Ale v tý plynuli by si byl taky k sežrání …. vrrrr…. vrtím vocáskem 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Šmelinář a buzna k tomu!

To je Kulychu důsledek té tvojí zežidovštelosti. Dóbro dóšli…

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Presne. Nastroj Evropska unie zautocil nejdrive pokutami za CO, migranty, zelenym terorem, ale neklaplo to . Tak zautocil virozou. Shouting removed.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Anketa na Parlamentních listech ukázala,že 93% lidí je pro seškrtání rozpočtu ministerstvu obrany. Je zřejmé, že lidi chápou,že vyhazování peněz daňových poplatníků za staré krámy od USA které se jich potřebují zbavit a prodat, protože už nemají pomalu co žrát, je blbost. A taky proč nakupovat pro žoldácký expediční sbor, který místo obrany státu se účastní výhradně agrese USA v cizích státech. Ministerstvo obrany, pokud by mělo opravdu zájem na obraně státu , vyslalo by jako jiné státy jednotku v první řadě na posílení hranic v řecku kde za pomoci turků útočí muslimské směčky na evropu. Jenže my nemáme ministerstvo obrany, ale ministerstvo podpory a přímé účasti na akcích v rozporu s mezinárodním právem a bez mandátu OSN v cizích zemích kde nemáme co dělat a navíc po boku teroristů z USA, Na to jim žádné peníze daňový poplatník nedává. Ostatně veškeré ty krámy které pořád nakupují vůbec nejsou využívány k obraně státu , ale v agresivních akcích mimo republiku. A přitom stát nechávají zcela bez ochrany. Nikdy za existence samostatného státu ještě nebyla země tak bez obrany, jako nyní.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Jenže vyvolený Metnar bude předvadět škrtaní prkotin a stvky miard ale šrotu made in USArmy či s ISlamsakého/židovského dvojstátí velký JjIZRAEL se to zásdně týkat nebude

azby
Návštěvník
azby

Nova doba virova, nektere holky nosi kalhotky na hlave :))comment image?fl=cro,48,31,1183,665%7Cres,2560,,1%7Cwebp,75

r.m.
Návštěvník
r.m.

jestli jsou tohle její kalhotky, tak musí mít obrovskej pekáč ))

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

No toto, fuj tajxl…

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Butto
… a to říkáš ty? Velký smegmátor ?
Co je na pekáči s vypečenou kachničkou sakra špatnýho…. the bigger the better 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ovládej se, šmelinářu, jsou tu i dámy.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Ta πča je nechala trochu zmenšil jelikoš nemá tak velkou hubu jak pekáč

Motopes
Návštěvník
Motopes

No ale hlavně si chlapci všimněte, že jakmile má ten svůj klofan zakrytý krytem, tak najednou už se objevují její fotky i zešikma. Ne jenom z ánfasu. . .

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Motopes
všimli . Hlavně i těch fotek než je těm fografům zarazili. Tam bylo zřejmé, že když holka řekne, že jí ujel vlak před nosem, tak je ještě pět minut od nádraží.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

škoda že se neobjeví její fotky i v jinejch polohách 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Budravej, tobě by to v rašeliništi s tím tvým tlustým panděrem na hromadě s oplácanou Čaputkou teda ale slušelo.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Kurwa , čovek se tady nezavděčí… vychrtliny , špatný, voplácený , špatný…
dlouhý , španý… nesrozumitelný , špatný…
Bony nechcete, tak co vlastně chcete?
Bídu na Vás holoto…

vladimir81
Návštěvník
vladimir81

CITUJI:
Když mi před pár dny poslal můj dlouholetý kamarád z italského Bergama toto video pochopil jsem, že to není jen jedno z mnoha, která zaplnila veřejný prostor. Originál videa v italštině byl uveřejněn 18.3. a k dnešnímu dni má více než 3,4 miliónů shlédnutí. Nejdříve jsem začal ověřovat relevantnost osob, zdrojů a dokumentů na něž se toto video odvolává. A čím víc jsem šel do hloubky, tím více na mně doléhaly pochybnosti, které jsem měl již před samotným shlédnutím tohoto videa. Jistě jste také viděli některá videa a rozhovory s majitelkou laboratoře Tilia Mudr.Soňou Pekovou, PhD, která taktéž vzbuzují pochybnost o tom, že tento virus je čistě dílem přírody… Překlad z italštiny pro mně nebyl problém, ale titulky jsem vyráběl poprvé a tak se za případné malé nedostatky předem omlouvám. Přeji nám všem ať tohle opravdu zvládneme ve zdraví.

https://www.youtube.com/watch?v=gPniquta6kU

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vladimír81
perfektní a další potvrzení toho co padlo už z mnoha stran a je očividné a zhlediska toho,komu
jedinnému to může být ku prospěchu , naprosto jasné.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

díky vláďo!!!!!😘

mike123
Návštěvník
mike123

vladimír 81,
děkuji za titulky. Skvělé video.

Lana
Návštěvník
Lana

Vladimír 81
Moc děkuji i za rodinu a přátele!
Diskuze jsou skvělý zdroj informací.

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Připojuji se s poděkováním za video a překlad. Zároveň jedna prosba.
Ve videu je zmíněno také video o studii univerzity z Dillí
https://www.youtube.com/watch?v=QTbmPmiN07E
šlo by udělat překlad?

Několik odkazů k již přeloženému videu, které se v něm objevují:

Preparedness for a High-Impact Respiratory Pathogen Pandemic
http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/about
https://www.wsj.com/articles/bridgewater-bets-big-on-market-drop-11574418601

azby
Návštěvník
azby

Stoji za to si poslechnout tuto informacni bombu od Davida Wilcocka “On The Great Pandemic II What’s Really Going On!!!”
Je to sice dlouhy, ale Mazec!!
https://www.youtube.com/watch?v=ledYqGhF0Qc