Norský soud: Maminka bratrů Michalákových se o chlapce nedokáže postarat a navíc...

Norský soud: Maminka bratrů Michalákových se o chlapce nedokáže postarat a navíc prý zneužila média! A přitom ministerstvo školství čerpá z Norských fondů dotace, jako by se nechumelilo a Valachová chce žalovat alternativu za pravdu!

Norský soud: Maminka bratrů Michalákových se o chlapce nedokáže postarat a navíc prý zneužila média! A přitom ministerstvo školství čerpá z Norských fondů dotace, jako by se nechumelilo a Valachová chce žalovat alternativu za pravdu!

Někdy nestačí akceptovat fakta, ale člověk si musí opravdu zanadávat a zaklít tak mohutně, až se hory zelenají. Před časem jsme přinesli několik článků [1][2] o kauze bratrů Michalákových, které jejich mamince ukradla norská soukromá sociální služba Barnevernet. Ve věci se angažoval kdekdo, ministr zahraničí, premiér a dokonce i prezident republiky. Výsledek nula. Určitý čas bylo ticho po pěšině, ale včera krajský soud v Oslu měl další jednání o celé kauze a výsledek už není ani šokující, jako spíš naprosto skandální, který lze označit za sprosťárnu, ale bude jich ještě mnohem více, pokud budete číst dál tento článek.

CR_NORSKO_RODINA_SOBOTKA_DETI_6_452.jpg
“Barnevernet krade děti” – Paní Michaláková s posterem.

Soud v Oslu rozhodl, že paní Michaláková je neschopna péče o oba syny, kteří už rychle odrůstají a pomalu podle zdrojů zapomínají česky, hlavně ten mladší [3]. Zároveň soud obvinil paní Michalákovou, že zneužila média ve svůj prospěch a poštvala je proti norskému státnímu zřízení. Aby tohoto arogantního vyjadřování nebylo málo, tak ten samý soud drze uvedl, že děti mamince nevrátí, protože už si u pěstounů zvykly! Ne, opravdu čtete správně. Děti nebudou vráceny, protože si tak nějak už zvykly, protože norské soudy kauzu natahují už několik let a děti odrůstají, a hlavně odrůstají bez kontaktu s maminkou. Norský neolebensborn tak v praxi ukázal své zuby a vzhledem k tomu, že nepomohl nátlak ani vrcholných činitelů ČR, potom se ptám řečnickou otázkou, jestli ta věta uvedená v každém cestovním pasu ČR, že “Držitel tohoto cestovního pasu je pod ochranou České republiky”, jestli má opravdu právní platnost, anebo je to jenom fráze, se kterou si lze vytírat, v pravidelných intervalech menší či větší české státnosti, své ctěné pozadí.

České děti se ve školách učí podle not norských sociálních inženýrů

Uděláme teď filmový střih a přeneseme se do České republiky, a to zcela účelově. Minulý týden náš server AE News přinesl článek o skandálních nástěnkách v jedné ze tříd základní školy ve Zlíně [4]. Článek získal mohutnou popularitu a odezvu u čtenářů, paradoxně ale ne kvůli islámu, ale kvůli kvalitě českého jazyka na škole, protože slovo “notlidba” a nepozornost učitelky, která toto dílo vyvěsila na ideologickou nástěnku, vyvolala v občanech oprávněné obavy o vzdělávání dětí, a to nejen na zmíněné škole. Naše redakce disponuje mohutným počtem fotokopií materiálů a dokumentů MŠMT, které jsme získali od zdrojů blízkých ministerstvu a z nichž vyplývá, že ministerstvo školství již od roku 2004 koordinuje výukové osnovy a metodologie výchovy a vzdělávání dětí na základnách a středních školách s mnoha subjekty nejen českého neziskového sektoru, ale i se zahraničními institucemi, vládami, organizacemi a fondy. Asi ne shodou náhod právě v roce 2004 začaly v ČR působit dnes již nechvalně proslulé globalizační Norské fondy.

mars-norvegia-3-Copy.jpg
Demonstrace proti Barnevernetu.

Právě Norské fondy jsou jednou z hlavních cizích institucí, které se podílejí na ovlivňování chodu českého státu skrze granty a dotační tituly hned několika ministerstev ČR. Norské fondy jsou pod přímou kuratelou Norského království jako cizího státního subjektu. Dokumenty, které MŠMT zpracovalo v uplynulých letech v rámci tzv. partnerství a spolupráce, odhalují přímo propojení některých klíčových osob norské sociální služby Barnevernet na Úřad komisaře pro péči o rodinu a děti při norském ministerstvu sociálních věcí, který je mentorem metodologického grantového rámce dotačních titulů Norských fondů pro sektor školství, ze kterého české ministerstvo čerpá dotace a na základě čerpání koordinuje osnovy a výukové plány základních a středních škol v ČR, a to již od školního roku 2004/2005.

Ministryně chce žalovat alternativu za upozornění na skandál ve Zlíně

A co jsme se dočetli dnes? Nastala snad nějaká zázračná sebereflexe na ministerstvu školství? Vyvodil někdo důsledky z toho, co se děje ve školách s výukou o islámu? Vyvodil někdo důsledky z toho, že učitelka vyvěsí na nástěnku papír, kde jsou chybná česká slova a ani to neopraví žákovi? Ne, nic takového se nestalo, právě naopak. Paní ministryně namísto sebereflexe začala zpravodajským serverům alternativy, které o kauze informují, vyhrožovat žalobou [5].

Koho chce paní ministryně žalovat? A za co? Za to, že jsme ukázali veřejnosti, co se učí jejich děti a jakou úroveň jazyka mají v 7. třídě? Za to, že MŠMT prokazatelně čerpá peníze od cizí mocnosti a koordinuje s ní výukové a metodologické rámce pro základní a střední školy? Pouze můžete vidět strach paní Valachové o vlastní křeslo, protože pokud rodiče křičí, že se jim nelíbí to, co se vyučuje na školách o Islámu, je to hlas lidu, hlas boží. My o tom pouze informujeme, že na škole běží výuky podle not Norských fondů. MŠMT může na svojí obhajobu udělat jediné: vzdát se okamžitě všech grantů Norských fondů a odstranit metodologii vzešlou z těchto grantů ze škol, a to všude tam, kde se děti učí multikulti tezím, kulturní a sociální inkluzi a srovnávání neporovnatelného, tedy křesťanství a zločinné ideologie (Islámu).

katerina_valachova_pardubickykraj.jpg
Ministryně školství Kateřina Valachová

A právě na tomto místě můžeme uvést výzvu redakce AE News směrem k vládě ČR a zejména jednotlivým ministerstvům. S okamžitou platností ukončete čerpání peněz z Norských fondů a vypovězte s Norským královstvím všechny smlouvy týkající se dotací a grantů všech typů! Pokud to neuděláte, zcela vědomým způsobem tím vyšlete k občanům ČR signál, že prodáváte české děti českých maminek norskému státu za peníze z grantů Norských fondů.

Bude to signál, že obě děti paní Michalákové jsou rukojmími ve špinavé hře o přízeň norských politiků, aby i nadále sypali do českých ministerstev a neziskovek další miliony EUR. Budete muset potom vysvětlovat svým občanům, proč dotace od Norských fondů kromě MŠMT čerpá i ministerstvo kultury, ministerstvo vnitra, ministerstvo spravedlnosti, složky policie a další. Až do roku 2021 to bude 5 miliard korun, více čtěte zde! To stojí za držení kroku a úst o dvou ukradených chlapcích české maminky, že? To je drzost neskutečných rozměrů. Seberou vám vlastní děti a když se ozvete, ještě vám začnou vyhrožovat, když jim zkritizujete multikulti kreslení mešit v 7. třídě.

1691758-f201509141051401.jpeg
Stop Norským fondům v českém školství! Stop neziskovkám ve školách!

Občané ČR musí vědět, že jejich děti a jejich výchova do podoby “Nového euročlověka” je předmětem mezistátních smluv s Norskem, ve kterých jsou tím podmíněny miliardy korun pro český státní rozpočet každý jednotlivý rok. Mainstreamová média o tomto mlčí, my jsme alternativa a nemáme strach o těchto věcech psát a informovat české občany o tom, že není všechno zlato, co se třpytí a peníze z norských fondů jsou vykoupeny krví našich ukradených dětí a budoucností našich potomků, kterým české školství systematicky deformuje pohled na cizí kultury a etnika v rámci zvráceného inkluzivního “odvzdělávání” založeném na všeobjímajícím multikulturalismu. Ve školách v ČR nesmí působit cizí fondy jako v českých neziskovkách, protože děti se ve školách nedokážou této propagandě bránit.

Ministryně školství má okolo sebe orloj neziskovkářů

Velké obavy potom vyvolává napojení ministryně školství na neziskový sektor, především pak na Open Society Fund George Sorose. Znepokojivý článek vyšel zde. Kateřina Valachová je velkou zastánkyní školní inkluze, což je hlavní stavební útvar Nového světového řádu. Její vyjádření na blogu ke kauze Zlín to jenom potvrzuje. A rodiče reagují: “Posílat děti do škol, kde probíhá výuka se stejným šíleným nábojem jako v Malenovicích, to je pomalu lepší dát dítě na soukromou česko-německou školu v Drážďanech, kde kvůli placení studia člověk nenarazí na Turky, ani nikoho z Blízkého východu!”, napsal nám do redakce pán, který zažil nepěkné zkušenosti v jedné základní škole v Liberci, kde děti “nepřizpůsobivých” mu šikanovaly dceru a škola od toho dávala ruce pryč, ze strachu z pogromu. Taková je realita ve školství. Jakmile jsou někde neziskovky a Sóroš, je zle.

2634577_katerina-valachova-inkluze.jpg
Propojení ministryně školství Kateřiny Valachové na neziskový sektor. Koláž: BLESK

Lidé si musí uvědomit, že ministryně školství plní (ať už vědomě, či nevědomě) konceptuální zakázku globalistů na likvidaci českého vzdělávacího systému skrze mohutnou dezintegraci vzdělávání pomocí snižování požadavků na učitele a ti pro změnu snižováním požadavků na žáky a studenty. Fotografie ze školy ve Zlíně to pouze potvrzují v naprosto drtivém patosu, který vyvolává úžas a děs, že žijeme v době, kde děti v 7. třídě neznají třeba podobu slova “modlitba” a podle všeho ani učitelka, která má děti vést jako pedagog k obecnému vzdělání, ke kterému patří nejen malování mešit, ale i znalost českých slov.

O kauze paní Michalákové, o sumě 5 miliard z Norských fondů na likvidaci národní svébytnosti, o tisícovkách emailů, které jsme dostali v reakci na kauzu ve Zlíně, o školství a jeho likvidaci, o skandálu Člověka v tísni na Donbase, o tom všem a o mnoha dalších věcech budeme hovořit dnes večer v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

S pani Michalakovou nejak nesoucitim. Prestehovala se do jiné země a tam je třeba se prizpusobit tamnim zvykum. Jestli to nekomu vadi, tak at se nestehuje do Norska. Je to vlastne to stejne, co chce po muslimech a Cikanech tady v CR. Chceme, aby dodrzovali nase zakony, pravidla a moralni kodex. Norove mají podivne zakony a moralni kodex, ale do toho nam nic není a ten, kdo se chce do Norska prestehovat, musí vzit na vedomi, ze mu jednou mohou odebrat dite za nejakou prkotinu. Tak to proste v Norsku je. Nam se to nemusi libit, ale je to jejich země, kde pati jejich pravidla, jejich zakony.

Nuny
Návštěvník
Nuny

Problém teprve muže začít , věřte že naše zákny jsou dosti šílené a zákonodárci ještě šílenější , když už pan Bělobrádek by rád multikulti a předpokládá, že české ženy budou jednou ročně oplodněny Somálcem nebo Eritrejcem takže aby nakonec časem nepřišlo i na naše děti , nechci nikoho strašit ale neskutečně pitomých lidí kteří vubec nepřemýšlí co tady po nás vlastně zustane muslimská zem ? Mám veliký strach jak nakonec dopadnou volby 2017 , protože strana ANO rozhodně proti imigrační není a dost lidí jí pořád fandí a bude jí určitě i volit a v tom případě mužeme čekat migranty a ve velkém i u nás , už ted to pomaličku začíná a stupnuje se , islám je nutné ze zákona zakázat jinak se máme nač těšit , no go zony všude samé utoky , výbuchy a jiné teroristické akce krom toho znásilnování všude možně .

znechucený
Návštěvník
znechucený

Nuny, v souvislosti s multikulti výchovou si vzpomínám na dobu někdy už před 20ti lety, kdy si ženy začaly vyholovat klín. Tehdy jsem si říkal, že bych s takovou ženou nemohl nic mít, protože bych si připadal, jako pedofil. Tento názor jsem nezměnil a nezměním. Vím, že mnoha lidem se to líbí. Dnes se normálně vyholují i chlapi. Jde už nejen o intimní místa, ale o celá těla. Vypadají, jako “holátka”. Kdoví, jestli už tehdy ten trend nebyl uměle vyvolaný, v rámci budoucí islamizace, aby si postupně lidé zvykli na pedofilii. Další souvislost s multikulti (třeba i s mnohoženstvím) by mohla být v nedávném oznámení, že v Anglii chystají umělé oplodnění z 3 lidí. Je to konečná, nebo budou pokračovat v ještě větším počtu rodičů na jednoho jedince? Kdo je bude vychovávat? Všichni rodiče, kteří k němu budou mít všichni plnohodnotný rodičovský cit? Nebude to dítě zmatené z tolika rodičů? Budou žít všichni “na jedné hromadě”? Nebo se postará stát? Vidím to jako další krok k rozbíjení rodiny.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Je nutné vyvraždit komplet celou politicko-ekonomickou samozvanou tzv. “elitu”. Zmrdům kulka do hlavy a smrt!

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Je nutné vyvraždit komplet celou politicko-ekonomickou samozvanou tzv. „elitu“. Zkurvencům kulka do hlavy a smrt!

Markéta
Návštěvník
Markéta

Nezlobte se na mě, ale mám trošku opačný názor na paní Michalákovou.
Případ sleduji od začátku a nemůžu se ubránit dojmu že paní Michaláková kauzu zmedializovala aby se jí od veřejnosti dostalo zadostiučinění že je přece ,,dobrá matka”. Pokud bych takovýmto zavrženíhodným způsobem přišla o děti, ani ve snu by mě nenapadlo to medializovat a plýtvat energií na nicneřešící rozhovory do novin a soustředila bych se pouze na soukromá jednání se soudy popř. s kompetentními vládními orgány.
Nějak se mi to celé nezdá, všichni se na to v diskusích dívají velmi jednostanně a s odpuštěním pod vlivem tvrzení paní Michalákové.
Ale upřímně kdo potřebuje svoje soukromé starosti sdílet s celým národem který na jejich řešení nemá žádný vliv?
Ten komu záleží pouze na svém obrazu?…
Nechci paní Michalákové křivdit, třeba zvolila cestu která jí přišla nejlepší.

Dědouch
Návštěvník
Dědouch

Máte děti? Co byste dělala na jejím místě? Nezkusila byste podporu veřejnosti? Nechtěla byste zveřejnit co se ve vaší věci děje (neděje)? Nezkusila byste všechny dostupné prostředky?
Spokojila byste se s prvním odmítavým blábolem úřadů a své děti odepsala?

kindo
Návštěvník
kindo

Vážená dámo Markéto, asi jste se nikdy nedostala do situace, kdy již nemáte sílu a možnosti bojovat s někým takovým jako je justice. Vím, o čem hovořím, sám se nyní chystám obrátit se na média o pomoc a vůbec mi nejde o zlepšení svého image. Není jiná cesta. Přeji Vám, abyste se nikdy nedostala do situace paní Michlákové.

Saabmaster
Návštěvník
Saabmaster

Paní Michaláková kauzu medializovala, aby se vůbec začalo něco řešit. Bez medializace by se tím soudy vůbec nezabývaly. Ona se nejprve snažila několik let dosáhnout svého bez medializace. Nestalo se nic. Dnes soudy v Norsku argumentují chybnou medializací, bez níž by se to ovšem k soudu vůbec nedostalo.

styx
Návštěvník
styx

mate ministerku skolstva kravu

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Tomáš Zdechovský, poslanec Evropského parlamentu, zdůraznil, že praktiky norského Barnevernu budí stále větší pozornost i v mezinárodním měřítku. „Evropský soud pro lidská práva začíná vážně řešit celkem osm případů norských rodin, které přišly o děti. Mezi důvody figurují nucená adopce, odmítání kontaktu dětí s rodinou a upřednostňování placených pěstounů před vlastní rodinou,“ uvedl Zdechovský a doplnil. „Stále věřím, že nelidský norský systém ochrany dětí nakonec zkolabuje. Měl by nás určitě zajímat, protože jsou tu snahy o jeho zavedení v Česku.“

Zdroj: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=174639

sibolet
Návštěvník
sibolet

René Koukal,alias skvělý nick TOMÁŠ MARNÝ se vytasil s novým webem..Po přečtení TRADIČNĚ negativních zpráv jsem opět UJIŠTĚN,že TOMÁM MARNÝ http://tadesco.cz/zachovejte-paniku-vyvlastnovanim-uz-je-tady/

sibolet
Návštěvník
sibolet

Milá MÁŠO,takže znovu a holllywoodsky a nikoliv RUTUBE…Ted to OTEVŘEŠ..Doufám,že to nenazveš DUCHOVNÍ PODVOD,jak jsem to nazval posledně https://www.youtube.com/watch?feature=youtube_gdata_player&v=M5Lfy8LPsVM Jak se přiměřeně bránit ilegálním diverzantum,aniž by EVROPAN šel za to do basy https://www.youtube.com/watch?feature=youtube_gdata_player&v=M5Lfy8LPsVM

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Ja bych mel na pana VK jednu otazku. Spis to souvisi s jeho vyroky na svobodnem radiu. Tam rikal, ze v Nemecku jsou lide „mezigeneracne“ zadluzeni, ale zaroven často tvrdi, jak jsou v CR tretinove platy naproti tem nemeckym, při srovnatelnych zivotnich nakladech. Jak mohou teda Nemci byt zadluzeni na několik generaci, když dostavaji o tolik vetsi platy a mají tak nizke naklady? Na co si potrebuji tolik pujcovat, když tam jsou srovnatelne naklady s CR a mají o tolik vetsi platy?

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

na consum

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Maji vetsi naroky a mnozi si nedokazi spocitat, co si mohou dovolit. Nesmi se zapominat, ze oproti ceskému cloveku, “zapadni” nemci maji 40 let naskok v cilené debilizaci.

Sesam
Návštěvník
Sesam

Při svých cestách světem jsem často podléhala údivu, jak je možné, že ta skvělá západní civilizace obsahuje naprosto s odpuštěním blbé jedince, kteří si nevědí rady v nejzákladnějších životních situacích od otevření konzervy bez toho speciálního super-duper otvíráku, přes zatopení v kamnech až po praktické řešení celkem běžného průšvihu v laboratoři (o opravě vodovodní baterie či rozbitého vypínače vůbec nemluvě). Vysvětlení, kterého se mi dostalo tam i tu, tkvělo ve zdůrazňování západních úžasně specializovaných schopností. Já vím, ono je vždy ošidné a dokonce obecně nehezké generalizovat. Ale osobní setkání převedená na procentuální poměr super specialistů a “těch druhých” přece jen o něčem vypovídá. Právě při podobných cestách a setkáních jsem se utužila v názoru, že ta krásná země Česká se svou trošku svébytnou, ale nesmírně šikovnou a tvůrčí populací, je úžasný fenomén, který nezahyne, neboť, jak přece jen doufám, mnohé je i v genech (na které je školní docházka krátká).

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

I nad tim jsem uz mockrat premyslel. Dlouho jsem si nedokazal vysvetlit, jak je mozné, ze debilzovana spolecnost tak dobre funguje. Vysvetleni je v celku jednoduché. Kazdy se venuje pouze jedné veci, ve které se snazi vyniknout. S ostatnim si neporadi. Je to jako kdyz se veskera energie se koncentruje pouze do jednoho jediného bodu. Tak vznikne vysoce produktivni “roboticka” spolecnost, ve které je vsestrannost povazovana za exkluzivitu, ktera je vyhrazena pouze ridicim elitam. Nasinec to v tavéhle cizine nema jednoduché. Mezi elity se nedostane a s debily se neni o cem bavit!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Musim poopravit ten nestastny vyraz “debil”, z kterého nemam dobry pocit. Nejak mi to ujelo a uz to neslo vratit. Vhodnejsi by bylo rict, jednoduchy clovek. Naprosta vetsina jednoduchych lidi je hodna a bezelstna. Najdou se mezi nimi i zli lidé s pokrivenym charakterem, ale to jsou jen vzacné vyjimky.

Ted se nechci nikoho dotknout, ale pricina mych obav byla vzdy prilisna vychytralost a lstivost. Bohuzel, s tou jsem se nejvice setkaval prave u nas.

Martin
Návštěvník
Martin

Navrhuji podat na soudružku přisluhovačku žalobu… myslím že by nebyl problém dokázat že páchá vlastizradu a likvidaci národa… rád přispěji, pokud někdo vyhlásí sbírku

sibolet
Návštěvník
sibolet

Vzpomínám na jeden francouzský film z doby soudruhu….Sbor elitních soudcu ale již v DUCHODU vedl zasedání v přísném soukromí,kde se projednávaly případy,které zkorumpovaná justice záměrně oddalovala…Týkalo se to špinavcu, kteří byli touto skupinou duchodcu odsouzeni k trestu smrti…Vždy to byla většinou autonehoda,NEVINOUČKA…Tuším,že si tam zahrál i Jean Gabin.. Takže jsme tady milovaný ZÁPAD nejen dohnali,ale předehnali…..

charon
Návštěvník
charon

Dnes som našiel tuto knižku v obchode tak so sa skoro povracal http://www.martinus.sk/?uItem=155217

RRR
Návštěvník
RRR

To je ten svěží dech Havlovské společenské kultury – žádná pravidla, žádný řád, ale jen všeobjímající anarchie a láska.

Máša
Návštěvník
Máša

Je ta stranka nedostupna.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Milá Mášo,jsem internetový ignorant,ale otevírá se mi vše…Mám Operu a http://en.browser.baidu.com/

sibolet
Návštěvník
sibolet

osvědčená a letitá medicína na ilegální diverzanty https://cs.wikipedia.org/wiki/Šibolet