Norsko: Všechna znásilnění v Oslu jsou spáchána muslimskými žadateli o azyl!

Norsko: Všechna znásilnění v Oslu jsou spáchána muslimskými žadateli o azyl!

Norsko: Všechna znásilnění v Oslu jsou spáchána muslimskými žadateli o azyl!

Už před 3 roky uveřejnila norská policie situační zprávu, která by zejména dnes měla být alarmujícím zvonkem pro české politiky a především občany, neboť tehdy ještě žádný masový exodus Arabů do Evropy neprobíhal, minimálně ne v takovém měřítku, v jakém probíhá teď. Jak norská policie tehdy uvedla, brutální znásilnění, podle norské specifikace, měla v Oslu na svědomí ze 100% muslimská komunita. Všech typů znásilnění v Norsku se účastnilo na 50% muslimských pachatelů.

Zpráva zmiňuje [1], že ze 132 osob obviněných ze znásilnění v celém Norsku jich téměř 46% mělo africký, blízkovýchodní a asijský původ, 38% z nich bylo norských občanů (ovšem včetně muslimů a cizinců již s norským občanstvím!), 2.3% bylo Američanů a necelých 14% Evropanů a ostatních. U pachatelů, u kterých se nepodařilo prokázat totožnost, mělo 8 útočníků tmavou pleť, 5 útočníků mělo evropský bělošský vzhled a 4 měli asijský původ.

Tato zpráva a video má aktuální platnost i po 3 letech, protože Norsko od té doby přijalo změnu mediální profilace muslimské otázky a policie již takto otevřeně o problematice v Norsku nehovoří. Jak už jsem hovořil minulý týden ve vysílání Svobodného Vysílače CS, čeští občané se musí připravit i v Česku na stejnou nebo podobnou zkušenost, zejména v místě ubytoven a center, kde budou uprchlíci v ČR umístěni. Bude třeba dávat pozor na to, aby dospívající a přitažlivé dívky nechodily samy po ulicích, aby se neoblékaly obvyklým způsobem, ale spíše se zahalovaly atd.

pakistan-norway-is_1184113x.jpg
Muslimové pálí norskou vlajku

Znásilnění není v Islámu trestný čin, trestným činem se může stát po nahlášení policii, ovšem v takovém případě policie v islámské zemi vyšetřuje vinu dívky nebo ženy, jestli nevyprovokovala svým chováním nebo oblékáním muže, který ji znásilnil. V Saúdské Arábii je např. žena zodpovědná za své znásilnění, pokud vyjde na ulici bez doprovodu svého manžela nebo rodičů. Za znásilnění v některých případech může soud uložit pokutu rodičům anebo i manželovi, že ženu neuhlídal doma a pustil jí na ulici.

Žena má v islámu tzv. “směnnou hodnotu”, která v různých arabských zemích se může měnit, např. v chudém Afghánistánu má žena hodnotu 5 koz, resp. 4 ovcí, resp. 1 krávy. V Saúdské Arábii se směnný systém neuplatňuje už desítky let, používají se peníze. Tady je zajímavá paralela s křesťanskou Biblí a původem ženy. Podle křesťanské nauky byla žena stvořena Bohem z Adamova žebra, aby nebyl sám a nebylo mu smutno. Žena tedy vychází z muže a je mu účelem potěšení. Islám toto postavení ženy od křesťanství převzal. Postavení ženy v katolickém pojetí bylo revidováno již ve středověku, kdy úloha muže a ženy byla přeorganizována k podobě svaté rodiny, kdy žena sice nebyla dána na stejnou úroveň jako muž, ale byla jí přiřknuta role a podobenství rodičky Panny Marie. Rovnoprávnost přišla až ve 20. století, ale žena v křesťanském pojetí je v očích muslimů skandální, protože žena není v křesťanském pojetí věc.

Pokud v islámském světě zemře manžel, pozůstalá žena je na tom velmi špatně, protože jde o “použité zboží”. Arabové se štítí vdov, protože v nich spatřují “nečisté nádoby”, které již někdo použil. V Pákistánu a Afghánistánu lze často spatřit ovdovělé ženy sedící na ulici spolu se psy, protože rodina zemřelého manžela jednoduše vdovu vyhodí na ulici, neboť v islámu okamžikem úmrtí manžela končí sňatek a veškeré příbuzenské vazby na rodinu manžela. Dědictví se v islámu uplatňuje jen po meči, tedy po mužské rodové linii. Sekulární íránské zákony toto mění, vdova má nárok na zaopatření rodinou manžela, v bohaté Saúdské Arábii vdova dostává zaopatření a peníze na nezletilé potomky, ale ne přímo na sebe, pokud manžel ve své závěti dopředu toto nezmění a neupraví.

736430~Professional-Muslim-Female-Beggar-Holding-Card-Saying-She-is-a-Widow-with-2-Children-and-No-Support-Posters.jpg
Muslimská vdova žebrá na ulici s dopisem o tom, že má 2 děti a žádnou podporu

Není proto divu, že arabští mladíci, kteří přicházejí do Evropy, mají k ženám “věcný” vztah a podle toho se k nim tak chovají. Norsko má podobný systém rozlišování znásilnění jako v USA, kde se znásilnění posuzuje podle stupně brutality. A právě nejnásilnější formy znásilnění páchají v Norsku prakticky pouze muslimové. Toto je varování, jak by to brzy mohlo vypadat i v Česku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

Eu nechá nalozit dostatečné množství té havěti do evropy a až pořádně naštvou domorodé obyvatelstvo,příjde čas voleb a oni prozřetelně počítají s tím,že nasrané obyvatelstvo bude volit krajně pravicové strany,tudíž si sami zvolíme ty,kteří budou nabízet radikální řešení!Samosebou se mnoho občanů přidá k radikálnímu řešení nastalé situace a politici řeknou,sami jste si zvolili krajní řešení,tak teď nebrečte,že je chaos v Evropě,že je v Evropě rasová válka.Pak přizvou na pomoc udatné bojovníky z yenkess,kteří se budou stavět,tak jako na konci 2 sv. války do role zachránce….!!!Tak schválně,jestli kecám???Židomafie plánuje dlouhodobě,né krátkodobě….

Milan
Návštěvník
Milan

Obrázek žebrající ženy je z r. 1946 (https://fansinaflashbulb.wordpress.com/2010/10/06/margaret-bourke-white-women-at-work/). Pokrok je v islámském světě pomalejší, ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že v článku nejde o racionální posouzení stavu, ale o ideologii, podobnou té, kterou používají i islamisté.

Jana
Návštěvník
Jana

V popiske pod fotografiou nie je uvedené, že je to súčasnosť, to len aby sme si vedeli predstaviť takúto žobrajúcu moslimskú vdovu. Moslimská žobráčka v nikábe pred 70-imi rokmi nevyzerá ináč ako dnešná. Pokrok v niekdajšom výlučne moslimskom svete určite nastal, teda aspoň v niektorom/severná Afrika, Sýria, Libanon/, kde sa do určitej miery sekularizovali. Ale tu nejde o pokrok, ktorý spočíva v megalomanskom staviteľstve, životnej úrovni a pod., ale o pokrok v spoločenskom vedomí a o tom sa vo väčšine moslimských krajín Ázie a Afriky nedá hovoriť ani v najmenšom. Takže o žiadnu ideológiu v článku nejde.

Petr
Návštěvník
Petr

V sedmém století našeho letopočtu se vynořil kočovný beduín, který převzal z křesťanství víru a naději v nesmrtelnost. Zkarikoval ji však k nepoznání, když každou odměnu a každou naději přeměnil na sexuální požitky. Zničil pramen lidského štěstí tím, že zneuctil ženu a dovolil polygamii a za součást svého učení prohlásil zničující válku proti zbytku lidstva. V základech této nauky stojí požitkářství a násilí, tj. nadřazenost brutality nad duchovními hodnotami. Mezi křesťanstvím a islámem zuří po dvanáct století válka. A dokud bezcitná, neúprosná dogmata falešného proroka budou nacházet své stoupence, nebude na zemi nikdy mír.
(John Quincy Adams, 6. prezident Spojených států Amerických v letech 1825 – 1829)

Manicka
Návštěvník
Manicka

Bylo by naivni chybou domnivat se, ze to byl nejaky bezvyznamny kocovny beudin. Tomu bych se zasmal. Jednalo se o dobre zorganizovanou a dlouhodobe trvajici akci rizenou z tech nejvyssich mist. Ti beduini jsou pouze obetmi.

Petr
Návštěvník
Petr

Aha, taže i zde cenzura….

Administrator
Admin

Nejsem u počítače 24h denně, takže když Akismet nebo Vanguard pošle komentář ke schválení, může to trvat i několik hodin, než se k tomu dostanu a zadržené komentáře projdu.

Petr
Návštěvník
Petr

Prosím, nemluvme, ale jednejme !

Petr
Návštěvník
Petr

Tohle sem ti naši potentáti cpou!

Petr
Návštěvník
Petr

Čtvrtek, 16. července 2015, 19:28:42 | Souhlasím | Nesouhlasím | +4
Lidéřovice, Dačicko, 15.7. 2015. Skupina arabských “uprchlíků” bezdůvodně podřezalo veškerá hospodářská zvířata u našeho souseda, drobného zemědělce. Přežil pouze kůň, který byl bezpečně zavřený. Po policejní akci s termovizemi jich bylo deset pochytáno, dalších cca 80 bylo dopadeno v okolí Starého města pod Landštejnem. Tam dokonce zabrali obydlený dům. Sdělovací prostředky o tom samozřejmě mlčí.
———————————————-Jo jo….nejdříve si to nacvičí na zvířatech a pak přijdou na řadu lidi.

Janek
Návštěvník
Janek

Jde o HOAX, najděte si původní zdroj diskuse, kde to paní nakonec dementuje.
Islám je karikatura křesťanství, ale to, co píšete o Bibli a křesťanství ve vztahu k ženě je blbost, která si v ničem nezadá s jinými blbostmi mainstreamu.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Jo, je to zde, 12. strana diskuse hned na začátku stránky:
__________________
Hana Bočková, Dačice
Čtvrtek, 16. července 2015, 23:50:45 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit |
+1

Vracím se ke zprávě, kterou jsem tu uveřejnila cca v 19 hodin – není to pravda, byla jsem mylně informovaná a v dobré víře jsme zprávu šířila dál.

http://www.novinky.cz/diskuse?id=409923&articleId=/ekonomika/375231-cez-diskriminoval-bulharske-romy-umistenim-elektromeru-rozhodl-soud.html&sectionId=5&page=12#c13291370

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Dnes jsem narazil v diskusi na Novinkách na tento komentář:

__________________
Hana Bočková, Dačice
Čtvrtek, 16. července 2015, 19:28:42 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit |
+116

Lidéřovice, Dačicko, 15.7. 2015. Skupina arabských “uprchlíků” bezdůvodně podřezalo veškerá hospodářská zvířata u našeho souseda, drobného zemědělce. Přežil pouze kůň, který byl bezpečně zavřený. Po policejní akci s termovizemi jich bylo deset pochytáno, dalších cca 80 bylo dopadeno v okolí Starého města pod Landštejnem. Tam dokonce zabrali obydlený dům. Sdělovací prostředky o tom samozřejmě mlčí.
http://www.novinky.cz/diskuse?id=409923&articleId=/ekonomika/375231-cez-diskriminoval-bulharske-romy-umistenim-elektromeru-rozhodl-soud.html&sectionId=5&page=1#c13290198
__________________

Nic dalšího jsem k tomu zatím nenašel

Petr
Návštěvník
Petr

Lidéřovice, Dačicko, 15.7. 2015. Skupina arabských “uprchlíků” bezdůvodně podřezalo veškerá hospodářská zvířata u našeho souseda, drobného zemědělce. Přežil pouze kůň, který byl bezpečně zavřený. Po policejní akci s termovizemi jich bylo deset pochytáno, dalších cca 80 bylo dopadeno v okolí Starého města pod Landštejnem. Tam dokonce zabrali obydlený dům. Sdělovací prostředky o tom samozřejmě mlčí.
———————————————-Jo jo….nejdříve si to nacvičí na zvířatech a pak přijdou na řadu lidi.

gape
Návštěvník
gape

Pozoruhodný, kterak ty nejzvrácenější západní kultury přitahujou interakce s tím nejhorším z východu. Tuhle byl podobnej článek na protiproudu, jen šlo o Velkou Británii. Tyhle dvě království jsou sakra pod křídly draka.