Neuvěřitelné? Šéf CIA William Burns odletěl tryskáčem z Jeruzaléma po skončení návštěvy...

Neuvěřitelné? Šéf CIA William Burns odletěl tryskáčem z Jeruzaléma po skončení návštěvy Izraele rovnou do Kábulu a tajně se setkal s vůdcem Talibanu Abdulem Gháním Baradarem, aby probrali další postup Islámského Emirátu Afghánistán při přebírání kontroly nad zemí a detaily evakuace západních zbraní! Taliban nemá nic společného s mudžahedíny, ani co by se za nehet vešlo, podle všeho jsou nejen na tučné výplatní pásce CIA, ale skrze Langley jsou úkolováni zřejmě přímo Mossadem z Izraele, který chce sunnitský Taliban využít jako destabilizační páku na šíitský Írán!

Neuvěřitelné? Šéf CIA William Burns odletěl tryskáčem z Jeruzaléma po skončení návštěvy Izraele rovnou do Kábulu a tajně se setkal s vůdcem Talibanu Abdulem Gháním Baradarem, aby probrali další postup Islámského Emirátu Afghánistán při přebírání kontroly nad zemí a detaily evakuace západních zbraní! Taliban nemá nic společného s mudžahedíny, ani co by se za nehet vešlo, podle všeho jsou nejen na tučné výplatní pásce CIA, ale skrze Langley jsou úkolováni zřejmě přímo Mossadem z Izraele, který chce sunnitský Taliban využít jako destabilizační páku na šíitský Írán!

To už ani není možné nijak rozumně komentovat, jakým způsobem se v posledních hodinách odkrývají procesy globálního řízení a jejich aktéři už ani nic neskrývají, protože ve chvíli, kdy je hotovo a vymalováno, už není potřeba nic skrývat a maskovat. O to je to horší. Americký bezpečnostní server AXIOS [1] a ve spolupráci s ním list The Washington Post [2] dnes přinesly šokující informaci, že včera v pondělí se šéf a ředitel Ústřední zpravodajské služby (CIA) William Burns setkal v Kábulu na tajné osobní schůzce s vůdcem Talibanu Abdulem Gháním Baradarem [3] a probírali spolu v přátelském rozhovoru současné politické události v zemi a diskutovali detaily postupující evakuace “západních zbraní“.

William Burns, šéf CIA

To je zajímavý mluvnický eufemismus, který pochází z dob III. Říše a nacistického Německa, které v oficiálních dokumentech a svodkách nikdy nepoužívalo označení “německá armáda” nebo “Wehrmacht“, ale v podstatě pouze zástupným označením “německé zbraně” a rovněž “zbraně SS“, aniž by se tato tělesa personifikovala jako armáda, ale pouze jako zbraně. Joseph Goebels to vysvětloval tím, že když se mluví o postupujících armádách, lidé si představí vojáky v těch armádách, kteří umírají v boji. Když se ale mluví jen o postupujících zbraních, dochází k odosobnění a lidé to lépe přijímají, protože zapomenou na lidský faktor války, zdůrazňoval Goebbels v jednom ze svých článků ve Völkischer Beobachter.

Šéf CIA přiletěl do obklíčeného Kábulu na tajnou osobní schůzku s vůdcem Talibanu. Izrael bije na poplach, Írán prý dělí 10 týdnů od získání dostatku štěpného materiálu na výrobu jaderné bomby

A podívejte se na CIA, velice ochotně nyní v Langley přebírají tento slovník a už to není stahování americké armády a armád spojenců z Afghánistánu, ale dochází k evakuaci západních zbraní. Návštěva Williama Burnse v Kábulu je o to pikantnější, že na ní přiletěl rovnou z Jeruzaléma [4], kde byl na návštěvě Izraele a předtím se zastavil v Káhiře v Egyptě a na Západním břehu Jordánu na okupovaných palestinských územích. A navštívil i Bejrút v Libanonu. Hlavním bodem cesty byla návštěva Izraele a jaderná hrozba Íránu. Šéf CIA se od izraelského ministra obrany Bennyho Gantze dozvěděl, že Írán bude mít již do 10 týdnů dostatek štěpného materiálu na výrobu první jaderné bomby [5]. A hned z Jeruzaléma vyrazil šéf CIA na Západní břeh Jordánu mezi sunnitské Palestince.

Abdul Ghání Baradar, vůdce Talibanu

Na americké alternativě okamžitě mají jasno, šéf CIA přijel do Izraele a Egypta dělat nábor do Afghánistánu, do výcvikových táborů proti Íránu, které budou provozovány na základě rozpočtů CIA a pod maskovací ochranou Talibanu. To je tak průhledné, až je mi trapné o tom psát, protože každému musí být naprosto jasné, co asi tak šéf americké CIA má ve své agendě, když navštíví během 6 dnů Egypt, Libanon, Izrael, Západní břeh a šéfa Talibanu v Kábulu. Co asi tak mají tyto země v agendě šéfa CIA společného? Ano, tím pojítkem a společným jmenovatelem jsou zájmy CIA a rovněž izraelského Mossadu proti Íránu. Pokud vám to pořád nedochází, tak vám to vysvětlím.

Verbování sunnitských bojovníků na Blízkém Východě do výcvikových táborů v Afghánistánu proti Íránu?

Palestinci jsou v drtivě většině Sunnité, na rozdíl od jihu Libanonu, kde je velká komunita Šíitů. A tak není vůbec bez překvapení, že mnoho assetů Mossadu a CIA, kteří operují v Íránu, je naverbováno z řad Palestinců. Spolupráce Palestinců s Íránem je vůbec velmi zvláštní a nemastná a neslaná, protože Írán má velký vliv právě v Libanonu, ale pokud jde o Izrael a Palestinu, jmenovitě prostor Západního břehu, tam jsou Palestinci výhradně Sunnité a nepřátelé Íránu

Verbování CIA proti Íránu probíhá zásadně v sunnitských zemích, takže kromě Západního břehu není překvapením, že se šéf CIA zastavil i v Egyptě, v jedné z největších sunnitských zemí na světě. A navštívil i Bejrút, kde je početná sunnitská komunita, na rozdíl od jihu Libanonu. Když šéf CIA ve služebním tryskáči si udělá kolečko na trase Egypt, Libanon, Izrael, Západní břeh a Kábul v Afghánistánu, kde 6-denní cestu po Blízkém Východě zakončí schůzkou z oči do očí s vůdcem sunnitského Talibanu, tak jenom tupému člověku nedojde, o co se vlastně jedná.

Šéf CIA William Burns s izraelským premiérem Naftali Bennettem v Jeruzalémě 11. srpna 2021

Jak už jsem psal v minulých článcích, CIA potřebuje Nový Afghánistán k novým úkolům. A novým úkolem jsou záškodnické operace CIA proti Íránu v první řadě a ve druhé řadě i proti Číně. Ale tato schůzka šéfa CIA nyní potvrzuje, že primárním cílem zájmu CIA jsou operace proti Íránu. Velká cesta šéfa CIA po Blízkém Východě, která je zakončena vrcholným summitem s vůdcem Talibanu v Kábulu prostě zapadá do dokonalé skládačky nových úkolů a plánů, které má CIA s územím Afghánistánu.

V Bílém domě je u moci dementní stařík, který včera dokonce znovu zapomněl jméno své manželky, takže pro CIA je to dokonalý stav neomezených operací, kdy Bílý dům nebude strkat CIA do ničeho nos. Neschopný prezident je požehnáním pro tajné služby. Takže vůbec nepřekvapí, že šéf CIA se rozhodne osobně setkat se svým assetem v Kábulu, naprosto v klidu si šéf té nenáviděné CIA přiletí jen tak mírnix týrnix do Kábulu a osobně se setká s vůdcem toho zlého a hrozivého Talibanu a má s ním jednání z očí do oči v soukromém klubu. Bože, takové chucpe. A jak macaté!

Taliban je loutkové hnutí řízené CIA a financované skrze Pákistán ze Saúdské Arábie

Afghánci vědí moc dobře, kdo je to Taliban. Organizace ovládaná CIA a financovaní ze Saúdské Arábie skrze kurýry a bankovní depozity v sousedním Pákistánu. Kdo je největší hrozbou pro operace americké CIA a jejich partnerů v Mossadu? No přece sousední Írán. A tak co udělá šéf CIA? Sedne na letadlo a letí navštívit Egypt, Izrael. Libanon a Západní břeh a potom informuje a předá instrukce vůdci Talibanu v Kábulu, na kolik lidí se má připravit, kolik rekrutů CIA sehnala do výcvikových táborů. Každému musí být jasné, že jde o komedii neskutečného kalibru, kdy naoko členové Talibanu pro média šlapou na podlaze po americké vlajce, ale ta samá tajná služba té země, které ta vlajka patří, ty všechny Taliby platí na svých výplatních páskách.

Izraelský ministr obrany Benny Gantz varuje, že Írán dělí 10 týdnů od získání dostatku štěpného materiálu na výrobu první jaderné bomby

Znovu se jedná o kalech na goyim, znovu a opět. Zatímco dementní černý nájemník v Bílém domě neví, kde má klika dveře, tak šéf jeho CIA dělá na Blízkém a Středním Východě vlastní tajnou politiku. A ta politika není vlastní, je to politika Izraele proti Íránu. Naprosto to z toho křičí, jak je to průhledné. Vůbec bych se nedivil, že CIA bude vydírat Peking a bude vybírat od Číny výpalné za to, že Taliban nebude Číně dělat žádné problémy v Xianjinu v oblasti s muslimskými Ujgury.

A dovedu si představit, že Čína se nechá uplatit od CIA, získá těžební práva v Afghánistánu tady a támhle, ale nebude za těžbu platit Talibanu, bude platit americké CIA, která ze zisků bude financovat své další soukromé války ve světě, a nejen proti Íránu. Čína na tom vydělá, CIA na tom vydělá, Taliban také něco dostane. Jenom Afghánistán a Afghánci z toho nebudou mít zase nic.

CIA bude napůl vydírat a napůl kšeftovat s Pekingem a financovat své soukromé války stejně jako v 80. letech

Nebylo by to poprvé, kdy se CIA udělala sama pro sebe. Skandál Írán-Contra v 80. letech byl úplně jako přes kopírák. Americká CIA načerno prodávala Íránu embargované zbraně a náhradní součástky a díly pro americké stíhačky, které po Islámské revoluci v Íránu v roce 1979 zdědila nová islámská vláda a za tyto utržené peníze od Íránu potom CIA financovala žoldáky CIA v Nikaragui známými pod označením “Contras“, kde probíhala občanská válka pro-amerických Somozovců (Contras) proti socialistickým Sandinovcům.

CIA tím financovala svoji soukromou válku v Latinské Americe. A dnes to není jiné. CIA bude bezpečnostně vydírat Čínu skrze Taliban, těžební smlouvy a Xinjiang a za utržené peníze od Číny bude destabilizovat Írán a financovat další aktivity. Toto už není na úrovni spekulací a dohadů, tady už mluvíme o faktických procesech, kdy se šéf americké CIA účastní politických procesů na Blízkém a Středním Východě a setkává se tajně s vůdcem Talibanu uprostřed Kábulu.

Protest v Íránu proti Izraeli a jeho prodloužené ruce, USA

A tak zatímco na kábulském letišti je chaos s evakuací, šéf CIA si udělá schůzku přímo v obklíčeném Kábulu s šéfem Talibanu. To nevymyslíš! A potom se lidé diví, že Michal Koudelka jako ředitel BIS pořád nemá šarži generála. Ano, jako vyznamenaný kádr CIA představuje nejen pro českého prezidenta obrovskou hrozbu, a to zejména v této době, kdy po nástupu dementního staříka k moci v Bílém domě obrovský posílí moc a vliv americké CIA na všech frontách. Podívejte se na ten proces. Joe Biden v Bílém domě civí jako vyoraná myš a mezitím šéf CIA má letecké turné po Blízkém Východě a v Kábulu. Takhle si dnes stojí americká politika. Prezident USA je vyřízený a moc v USA drží zákulisní hráči, Big Tech, tajné služby a Izrael.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 56% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 6 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Radek
Návštěvník
Radek

Vážený pane V.K, zkoušel jste si tuto analýzu dát do souvislosti s komentářem pana Krzystofa Jackowskiego z jeho youtube komentáře myslím z 28.8.2021? Tento pán je samozřejmě znám nejen v polské komunitě za sve skvělé prognózy … V tomto případě panuje neuvěřitelná shoda + neco navíc …

konzerva
Návštěvník
konzerva

A tohle je v plánu.comment imagecomment image

Romana
Návštěvník
Romana

Tak dneska psali na seznamu,že americký letadla evakuují Afgánce ne do Ameriky,ale do Německa,Itálie,Španělska,to jsou fakt ku..,tak proto k nám přijel německý prezident,aby udělal bububu a začali nám je sem ládovat,ne..ještě že sem zatím nechtějí..

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Zapomel jsem dodat, pro srovnani pak vygooglovat “Czech, Polish, German, Austrian, Italian, Spanish, Danish, Swedish, Norvegian village”. A porovnat s tim ze 3tiho sveta lidoopu … Pokud tedy rozum to povoli …

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Keďže jeseň je za dverami a Afganistan ďaleko, hádam niekomu pomôže ujasniť si pôsobenie kognitívnej disonancie na mozgy očkovaných aj pre laikov omnoho zrozumiteľnejŝím spôsobom:
https://www.nitranoviny.sk/mudr-juraj-mesik-kto-su-nasi-mrna-ockovani-spoluobcania/

Emílie
Návštěvník
Emílie

Dobrý článek a názor pana doktora.

Dejna
Návštěvník
Dejna

Výborný shrnutí! Pfizerjugend je vzhledem k počtu onáhubkovaných mladých, které potkávám, vcelku výstižné.

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Ano, Tálibán je teď velkorysý i k domácím kolaborantům. Ale to hned neznamená, že je řízen Američany. USA jsou nepřítelem, kterého Tálibán právě vyhání ze své země a o nějakých amerických základnách na afghánském území nemůže být ani řeči. Tálibán nemá žádný důvod, aby se řídil pokyny USA.
A co se týče Íránu, tak ten nemá vůbec problém spolupracovat třeba se sunnitským Tureckem, členem NATO, dokonce i ve vojenské oblasti. Obě strany spojuje pragmatický přístup a velice silná nedůvěra k USA. To samé bude nastoleno mezi táliby a Íránci. Ten trend je jasný, obě strany chtějí mír, hazárský šíita je dokonce členem tálibánského vedení.

in-formace
Návštěvník
in-formace

je vidět, že seš krůtí brko a seš konceptuálně mimo…veškerý tzv. mezinárodní terorismus je prací zejména amerických, britských a izraelských rozvědek, tajných služeb, výzvědných sítí, špionážních sil..vyber si jak toto peklo mezi národy nazvat..to je to zlo, co hýbe světem směrem do negace..co je tajné, to je temné, čili od satana…..číňané mají globalisty pro kontrolu a ovládání lidí vypracovanou ještě tu elektronickou kreditní totálně kontrolní metodu..a terorismus pravděpodobně používat nebudou…uvědom si především laskavě, že sice peníze jim jdou od saudů především, ale sami se organizovat negramotní primitivové mentálně dlící na úrovni starověku rozhodně nijak nemůžou…a o to jde…nastuduj si klidně všechny existující systémy řízení na stránkách leva-net-cz…

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

Kdo má čas, je odvážný, je zvídavý se juknout za oponu-doporučuji poslechnout:
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-08-23-j-chvatal_275_gorgona-cast-i/
Pak je otázka, co my, obyčejní s tím, že. Tady musí být hozeny vidle z tzv. vyšší moci. Těžko najdou lidi jejich hnízda,aby byla vypleněna.

Ema
Návštěvník
Ema

Babiš zase všechny ojebal. Takže důl na těžbu lithia nebude prodávat, ale lithium bude dodávat továrnám na baterie a zisky půjdou vlastníkům továren ze zahraničí. Že mu na to ti lidé skočí.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/nove-domy-vesnice-tornado-architekti-slovacko.A210825_623593_brno-zpravy_krut?zdroj=otvirak

A mezitim Satanova Synagoga pokracuje ve vyplachovani gojimskych mozku.
V dnesni ziDnes je dojemny obrazek negra, jak slape na kole po tornadem prebudovane moravske vesnici.
Asi se vraci z prace traktoristy, ci dokonce predsedy zemedelskeho druzstva, domu za diversifikovanou rodinou moravske venkovske holky a tri malych mutantu .. Na obrazku jeste chybi nejaky Afganec s povijanem omotanym kolem hlavy, jak tez se vraci z prace inzenyra agronoma z domu …
Za neco takoveho by ten architekt mel dostat poradne do rypaku, a ta p-ca Solarikova rovnez, a nebo je zavrit az zcernaji! Toto je podnecovani ke genocide, k rasove anihilaci puvodniho naroda a rasy!

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Liberalnim idiotum, kteri si nechali vyplachnout mozky zidovskymi lzemi vedoucimi k genocide naseho (alespon kdysi) naroda, a bile rasy vseobecne, doporucuju jednu vec:
Dnes mas Internet, tak nastartuj Google, ci jakykoliv browser, a vloz “African village; Nigerian village; Congo village, etc.”. Pak treba “Vietnamese village, Afganistan village; Indian, Pakistani, etc.”. A pokud jeden ma schopnost diskriminovat (mimochodem, diskriminace je znak inteligence, schopnost zaznamenat rozdily), necht pozoruje, jestli uvidi nejake rozdily .. A pokud ano – to bude co dostanete, kdyz tyto exoty si nechate nalezt k sobe … Kristus prohlasil radukrat v NZ: “A TEN, co ma usi n slyseni, necht nasloucha”. Tim dal jasne nakevo, ze mnozi jsou takovi (asi vetsina), kterym tato schopnost chybi … Pred vice jak 90 lety jeden pan s malym knirkem ve svem velkodile (dodnes po Bibli nejprodavanejsi kniha) nazvane Muj Boj napsal, ze kvalita naroda neni ve mestech, ale na venkove … Proto ty vesnice ..
Amen.

in-formace
Návštěvník
in-formace

to snad není ani pravda..a ta bába za ním je taky černá..to už je moc..zneužívat katastrofu vesničanů pro propagaci jejich budoucího vyhlazení a nahrazení negry..to jsou ale úchylové řízení démony z podsvětí..je vidět, že architekti jsou všichni upsaní ďáblu skrze satanistické zednářské spolky…

john prague
Návštěvník
john prague

a vy jste nikdo neviděli film “kurva hoši guten tag” ??? tam byl také jeden,který pracoval až zčernal….

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Rád sledujem videa ako vedia Iranci ukázat ktore svine su za vsetkym zlom, a v EU má tu modrobielu handru každý politik doma, v práci… Verejno právne statne TV ako keby vysielali z Izraela a tak by sa dalo pokračovat…

in-formace
Návštěvník
in-formace

až ti Iránci budou za rok civilizovat Evropu zapalováním kostelů..zapáleným Římem počínaje..to ti zklapne…