Nepodařilo se jim svrhnout Babiše, model sestřelení premiéra podle vzoru ze Slovenska...

Nepodařilo se jim svrhnout Babiše, model sestřelení premiéra podle vzoru ze Slovenska nevyšel! Přesto však média ovládá záhadný vnitřní nepřítel, který koordinuje mediální útoky proti Babišovi! Premiér na sebe uvalil klatbu, když Američanům uřízl ruce od dostavby jaderných bloků a globalistům zablokoval podpis Globálního kompaktu OSN!

Nepodařilo se jim svrhnout Babiše, model sestřelení premiéra podle vzoru ze Slovenska nevyšel! Přesto však média ovládá záhadný vnitřní nepřítel, který koordinuje mediální útoky proti Babišovi! Premiér na sebe uvalil klatbu, když Američanům uřízl ruce od dostavby jaderných bloků a globalistům zablokoval podpis Globálního kompaktu OSN!

Andrej Babiš dnes ustál ve sněmovně hlasování o nedůvěře vládě, opozici chybělo 9 hlasů. ČSSD se hlasování nezúčastnila a KSČM Andreje Babiše a jeho vládu podržela [1]. Velkým alarmem je, že pro svržení Babišovy vlády hlasovala i SPD, i když Tomio Okamura to zdůvodnil tím, že je to nedůvěra ČSSD ve vládě, kterou by chtěla SPD nahradit. Samotná ČSSD vyslala divný signál tím, že nevyslovila důvěru své vlastní vládě a raději nehlasovala. Pozorovatelé to vysvětlují tím, že ČSSD je ve složité situaci uvnitř strany, který je rozpolcená zhruba na dvě stejné poloviny, kdy druhá část ČSSD prudce odmítá koaliční účast strany v Babišově vládě. Pokud by nyní poslanci hlasovali pro vládu, byl by to červený hadr pro polovinu členské základny ČSSD, takže grémium se raději rozhodlo vlastní stranu neprovokovat hlasování se tedy poslanci za ČSSD nezúčastnili.

Andrej Babiš při jednání sněmovny o vyslovení nedůvěry vládě.

Zmanipulovaná kauza s načasovanou reportáží z Ženevy, kde Sabina Slonková a Jiří Kubík natočili skrytou kamerou Babišova nemocného paranoidního syna, byla použita jako rozbuška pro vyvolání nepokojů v době 17. listopadu a ve chvíli, kdy premiér byl v zahraničí. Tento nachystaný puč byl vedený s obrovskou mediální razancí. Všechny mediální servery, které nekontroluje Andrej Babiš skrze svůj svěřenecký fond, odpálily kauzu společně se Seznam Zprávy serverem a hlavní mediální kotvu poskytla Česká televize. Andrej Babiš nic neukradl, nikde nikomu nic nechybí, Čapí hnízdo je v provozu, státu žádná škoda nevznikla, nevznikla škoda ani Evropské unii, ale přesto je Andrej Babiš médii a opozicí vykreslován jako miliardový tunelář, který okradl babičky nebo horníky. A pokud mluvíme o hornících, nejsme daleko od tématu.

Bakala si omotal Havla okolo prstu a to mu zajistilo nedotknutelnost. Tedy do chvíle, než se k moci dostal Babiš a Bakala musel odejít do Švýcarska

Zdeněk Bakala udělal svého času majstrštyk. Tím nemyslím OKD, ale navázání osobního přátelství s Václavem Havlem a jeho rodinou. Zdeněk Bakala totiž zaplatil vybudování a dodnes hradí provoz Knihovny Václava Havla, což je hlavní stan pražské havlérky. Spojenectví Bakaly s Havlem vytvořilo z tuneláře a uhlobarona nedotknutelnou osobu, na kterou nikdo z Demobloku v poslanecké sněmovně neútočí, nikdo z havlérky si nedovolí proti němu vytáhnout jediné křivé slovo. Když se potom podíváte, jací novináři puč Palermo odpálili a kdo natáčel v Ženevě nemocného Babišova syna, zjistíte, že jde o novináře napojené na Zdeňka Bakalu, psali jsme o tom zde. Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi. Andrej Babiš je vykreslován jako největší zločinec v české politice kvůli tomu, že jeho dcera a syn čerpali dotaci od EU.

Osudové foto, Václav Havel a Zdeněk Bakala.

Načasování na období 17. listopadu nebylo náhodné. Andrej Babiš jen pár dní předtím prosadil ve vládě rozhodnutí, že ČR nepodepíše Globální kompakt OSN, který činí z migrace lidské právo. Tím vyhlásil válku globalistům, sionistickému chazariátu, který usiluje o islamizaci Evropy, aby Izrael mohl vládnout světu poté, co bílého muže v Evropě podřežou muslimové v jeho vlastním domě, obrazně řečeno. A druhým osudným krokem bylo odřezání dosahu americké lobby na dostavby jaderných bloků v českých jaderných elektrárnách.

Podle posledních informací ze včerejšího dne by chtěl Andrej Babiš takové řešení, aby nový blok v Dukovanech postavil přímo ČEZ skrze svojí dceřinou společnost [2]. ČEZ má podle Babiše obrovské zisky a není důvod, proč by ze svých zisků nemohl výstavbu bloku financovat, bez cizí zahraniční účasti. ČEZ začal řvát, že malým akcionářům se to nebude líbit. Prostě Andrej Babiš v poslední době překvapuje svými pronárodními kroky, až mne to překvapuje. Nejprve zrušení podpisu Globálního kompaktu a teď tohle.

Andrej Babiš si začal vyrábět nepřátele na straně globalistů i neoconů. Informace o jeho rodině unikají z živých policejních spisů

Tyto kroky ovšem znamenají, že si Andrej Babiš začal vyrábět mohutné nepřátele a v ČR se začíná aktivizovat vnitřní nepřítel. Snaha o odstavení Babiše je organizována z bunkru ve Švýcarsku, z místa, kde bydlí Zdeněk Bakala. Tzv. “bunkr” je hlavním operačním sídlem, odkud proudí peníze pro novináře typu Sabiny Slonkové, je to hlavní řídící centrum pro koordinaci Demobloku, ale i pro koordinaci státních zástupců a police, které zdaleka nejsou pod kontrolou ČSSD, jak se často traduje, ministr vnitra Jan Hamáček má problémy uřídit i vlastní stranu, natož policejní plukovníky.

Sami si položte hloupou a naivní otázku: Jak je možné, že se novináři Seznamu dostali k živému policejnímu spisu v kauze Čapí hnízdo a posléze i k informacím o Babišovu synovi? Někdo z elitních policistů nebo vyšetřovatelů musel tyto informace pustit novinářům. Pamatujete na kauzu Beretta, ve které šlo o skandál vynášení informací z vyšetřovacích spisů ÚOOZ do rukou novinářů a soukromých osob? Tak ta kauza dodnes nebyla spolehlivě objasněna, ale její chapadla nadále fungují. A fungují proti Babišovi.

Demonstrace proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi.

Kauza Palermo ukázala, že Andrej Babiš má citlivý bod, svoji rodinu a vnitřní nepřítel bude nadále zkoušet, jak využít jeho syna proti němu. Tím, že vláda dnes nepadla, to zdaleka nekončí. Jestliže Bakalovi novináři mají přístup k vyšetřovacímu spisu, pokud informace unikají do rukou novinářů, kteří pracují a mají napojení na Zdeňka Bakalu a jeho bunkr ve Švýcarsku, potom se nejedná o nějakou mediální kauzu, ale jde o práci mafie, která usiluje o svržení premiéra ČR a jeho vlády za použití médií, novinářů, poslanců opozice a ochotných policejních plukovníků.

Útoky a demonstrace proti Babišovi budou pokračovat

Petr Nečas nebyl posledním premiérem, kterého tito plukovníci svrhli, stejný osud může postihnout i Andreje Babiše. Tentokrát to nevyšlo, protože Sabina Slonková a Jiří Kubík to nezvládli a navíc provedli neoprávněné vniknutí do objektu ve Švýcarsku (odcizili PIN kód pro otevření dveří) a nelegálně natáčeli skrytou kamerou osobu, která jim k tomu nedala souhlas, což je ve Švýcarsku trestný čin. Jenže příště to může být něco jiného. Pokud unikají informace z živého spisu, potom za pokusem o puč nestojí jen novináři, ale i vnitřní nepřítel, který je řízený z jednoho bunkru jistého uhlobarona ve Švýcarsku.

Hlavním tématem dnešního pořadu na Svobodném vysílači CS budou další informace o puči Palermo, ale dostaneme se určitě i k dalším tématům. Všichni jste srdečně zváni k poslechu dnes o 19:00 hodin.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 75% a do konce měsíce zbývá už jen 7 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pijack
Návštěvník
Pijack

Mimochodem – dnes se objevila informace, že policie konečně vyslechla hlavní podezřelou (tu, kterou zmiňovala i zpráva Olafu). Média si ihned neodpustila poznámku, že šlo o bývalou náměstkyni primátorky Českých Budějovic za ANO, ale už jaksi nezdůrazní, že kauza je z roku 2008 – tedy z doby, kdy žádné hnutí ANO ještě vůbec neexistovalo…takže uměle spojovat tuto kauzu vůbec s hnutím ANO je opět další lživé dezinformace dezinformačních webů pod kontrolou Bakalových médií a ČT 🙂

http://ppmagazin.com/vybusna-vypoved-ctverice-vysetrovatelu-promluvila-kauza-capi-hnizdo-vznikla-na-prikaz-chovance-tvrdi/

On snad někdo pochybuje o tom, že gradace čapáku pár týdnů před volbami byla náhoda?

Kadlik
Návštěvník
Kadlik

Tak na Bakalu taky jednou dojde pred karmou se ve svycarsku neschova !

Denon
Návštěvník
Denon

Mozna v pekle. Havel se taky vyhnul spravedlnosti i kdyz ta rakovina by se dala brat jako karma. To je fakt.

Diktatura EU
Návštěvník
Diktatura EU

jede naplno, v Německu již zavírají bezdomovce a krimigrantům staví nové domky

https://www.freeglobe.cz/Articles/25836-imigrantum-bydleni-bezdomovcum-vezeni-evropsky-socialni-stat-v-praxi.aspx

hirameki
Návštěvník
hirameki

fuj, jací hlupáci ti Němci jsou… a tedy hlavně jejich politici.
i když… kdosi z české alternativy tuhle vynadal Bystroňovi ( Čech v čele bavorské AfD ), že se dojal nad osudem jihoafrických bílých farmářů genocidněných “pracovitými” neg.y, nemá se prý dojímat v JAR, ale doma! a je to.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo v černém moři je složitá situace na pomoc ukrnáckům a jejich lodí se vydal na pomoc samotný pre-porošenko…comment image

Ambrož
Návštěvník
Ambrož
LOSTRIS
Návštěvník
LOSTRIS

Není to zase taková legrace jak to vypadá. Ukrajinské lodě vpluly do Azovského moře, které je dle platných dohod vnitřním mořem mezi Ukrajinou a RF, prostě tentokrát pluly přes čáru. Prasečenko se chystá vyhlásit vyjímečný nebo dokonce válečný stav, což by mu mohlo umožnit zavléct do konfliktu a azovského moře třetí stranu, v tomto případě NATO – rozuměj americké válečné lodě . Závěr ať si a každý udělá sám.

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

Ukrošům začíná mrznout držka, protože letošní mrazy budou na Ukrajině apokalyptické a zkapalněný plyn z USA se kvůli ceně zadrhnul někde v jiné dimenzi.
Žrádla bude taky nedostatek, protože dosazené sionácky do loutkové vlády víc zajímá jak Ukrajinu vyplundrovat, místo podpory potravinářské soběstačnosti, tak se rozhodli toho hnusného Rusa, kdysi svého bratra, vydírat na ústupcích.

Hlavně že mají nastěhovanou vojenskou techniku NATO na svém území, ale měli jim v tom Amíci poslat i konzervy, aby měli o žrát, protože jídla má Ukrajina tak na půl roku, ale jen pro Porocha a jeho bandu.

A nejraději by Ukroši byli, kdyby OSN nařídila Rusku, aby jim plyn dal Rus zdarma, když si vzal zpět svůj Krym.

To co se děje na Ukrajině za komediantské výstupy, se už nedá nazvat ani Kocourkovem, protože i radní v Kocourkově byli proti Porošenkovi géniové…!

RRR
Návštěvník
RRR

Mám pocit, že ty dvě vepředu na fotce za zábradlím jsem vídal i na fotkách z dřívějších jiných demonstrací, at už byly o čemkoliv.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Důchodkyně, které pálí dobré bydlo, páč jim Babiš přidává nejvíc v historii. Zřejmě touží zase po Kalouskovi a Drábkovi u vesel, aby jim přistřihli křídla, přidusili zdroje. A ti důchodci – muži na fotce na tom nejsou o nic líp.

Nebo jsou to zoufalci, co se chtějí zavděčit vnoučatům, kteří jim vyhrožují, že když podpoří Babiše, nebudou s nimi mluvit.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Za dvě stovky ponesou klidně plakát s fotkou hovna. Kdo myslíš, že jim zaplatil? No přece Kalousek, dočkala se dvou stovek… 🙂

Lele
Návštěvník
Lele

Valerij
hlavně se neuBabišuj.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Jak říkal opakovaně pan VK, drahé Lele, musíme pracovat s materiálem, který máme k dispozici. Nikoli stavět vzdušné zámky. A Babiš je v současnosti nejmenším zlem, co je na skladě. I Zeman. Bohužel, ale lepší materiál není. A není k dispozici ani lepší svět.

Karel
Návštěvník
Karel

Valerij – tak si doma pověš tu sionistickou svini Zemana nad hlavu a zapal sedmiramenný svícen.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Karel a Lele – dva avatarové téhož elfa. Ve stejný čas, na stejný příspěvek. Že ti to elfe není trapné.

Lele
Návštěvník
Lele

ZPHR
Ty jsi celé elfo, kašpare.

.lak
Návštěvník
.lak

Ale dobře víš že ten se nikdy nezapaluje, viť. Tedy nevím proč ale neužitečné věci od věci mám schopnost nasávat jak houba odkukoliv. Definuj .-))))))))))

r.m.
Návštěvník
r.m.

Kousek od nich je nějakej ukrajinskej hadr. Buď jsou to ukrajinské snižovačky českých výplat nebo skutečně prosté křoví z řad demoblbek.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Ja nejsem kdo vi jaka ctitelka pana Babise, ale posledni dobou mu fandim, protoze ta afera s jeho nemocnym klukem byla uz moc prez čáru. A dochazim k zaveru, ze zbohatly miliardari prasaci a kanalove typu Babis, nebo Trump, muzou byt pro lidi svoji zeme prinosnejsi a muzou vic ochranit jejich bezpecnost, nez kultivovani, korektni a seriozni slusnaci, kteri jsou krasni, slusni, mily a tolerantni, ale lidi sve zeme pred migranty a jejich nasilnostmi neochranej.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

http://prekladyodlesa.sk/arcizlocinec-netanjahu-hlada-imunitu-tym-ze-vytahuje-informacie-na-svojich-panov

Jinak Benjamin Fullford je mluvčí Společenství Bílého Draka. Tak ho tu máte jako nášup.

Milada
Návštěvník
Milada

Neni dlouho, co jsem cetla, ze odstoupil Bibiho ministr obrany Hned naro dalsi tri ministri, nevim ovsem ceho a tak BIBI nelenil a prevzal vsechny 4 ministerstva. Ztraci oporu. Diky za dobrou zpravu od spolecenstvi Bileho draka.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Imrich
Návštěvník
Imrich
lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

Nevěřím ničemu, co se zveřejňuje na tadesco.cz , protože to patří darebákovi a je to podvodný server…!
Vyžadoval na lidech osobní údaje o nemovitostech a plnou moc, aby je mohl zneužít a navíc všechny strašil, že o ně mohou přijít na základě zákonů z minulého století.

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Za to, ceho se tento ozraly ex-komous, karierista a kolaborant ve sve pozici presidenta dopousti, az jednou, da-li Buh dojde k uctovani typu “ma-dati-dal” (jeden pan s malym knirkem tomu rikal “abrechnung”), by mel byt zadrzen z podezreni ze zrady ceskeho naroda, a s nim nalozeno podle zakona.
Videt tohoto poloozraleho stvora s cmoudici cigaretou, jak se plazi pred Satanovou Synagogou, je na zvraceni. Takova zradna zruda se snad neda porovnat ani s Gottwaldem.
Kdyz se nekolikrat prohlasil pred zidovskym kongresem, Mielikowskim-Natahnimuji, etc., v ponizeni plazeje se pred nimi po koleno za zida (tj., takovym gestem poprel ze je Cech), proc i s tim asiatickym ultrasionistickym mutantem Okamurou (ktereho Japonci vykopli, ze krizence nechteji) nevyuzije tzv. “zakon o navratu” a neeimgruje do rakovinoveho nadoru (pred par dny tak identifikovan iranskym presidentem) na Strednim Vychode, do tzv. Izraele?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Přesně to sedí na vencu flašku aneb kašparovo letiště ruzyně ten byl taky komouš, ožhrala, zrádce pro kgb, bnd, atd….

Iva
Návštěvník
Iva

Co na tom zalezi
vy jste tak plný zloby a nenávisti, že byste měl vyhledat odbornou pomoc.
Tohle, co tu předvádíte – NENÍ ŘEŠENÍ!!!

Michael
Návštěvník
Michael

Iva
a vy si zde neustále hrajete na mravokárce vážená! Několikrát jste zde sama použila na jednotlivé figurky slovo hnus atd! Ale to šlo třeba o Schwarzenberga nebo jiné. Kde berete tu drzost “umravňovat” někoho jiného pokud se tvrději vyjadřuje o jiné figuře než vy?! Nebo zde budete určovat o jaké figuře se smí mluvit ostře a o jaké ne? Už jste s tím “umravňováním” trapná!!!

J.V.
Návštěvník
J.V.

Michael………/Neurážejte p. Ivu, já její příspěvky moc ráda čtu. Je to rozumná a inteligentní bytost .

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Jak rikavala ma babicka: “Potrefena husa nejvic kejha”. A ejhle, jedna prave zakejhala za souhlasneho kvakani jinych z demokratickeho “Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knodel”.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Co na tom zalezi, vitejte v padesatych letech demokraticke žumpy v ČR. Nevim, kolik tehdy panovalo nenavisti, ale horsi, nez u dnesni demožumpy to byt nemohlo. Dukaz jste vy.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Dalsi potrefena husa zakejhala. Doufam, ze ne obarvena na blond.
Lituji ty moralni ceske payrioty, kteri se necpali a necpou do riti, at jiz to bylo za zidobolsevika ci dnes za globalniho Jew World Order, a pred 1989 nevzali drahu. Cim driv, tim lip. Cim dal, jeste lip. Lituji jeste vic ty z jmenovane skupiny, kteri se po 1989 ve vlastni naivite navratili. Dnes do radne zidolsevismem odkrestanstele kotlina ceske, evropska ateisticka jednicka v zrejme velke casti po usi zamilovana do moderniho zidstva (Zjeveni Sv. Jana, 2:9 & 3:9: “A ti co tvrdi ze jsou Zide, nejsou, lzou a jsou Satanova Synagoga), dnes — “Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel” pod hrdinnym vedenim vrchniho shabboz goje, Moishe Zemana a dalsich.
Od 1989 na vrchni politicke pozici nebyl jeden jedinny, ktery by za neco stal po moralni strance. Jen byvali bolsevici, ex SSjugend funkcionari, zlodeji, lhari, tunelari a shabboz gojimi cekajici jen na to “co pro ne kapne”, ci co si ukradnou .. Snad i ten Milous Jakes, ac komous, a (zrejme ve sve neznalosti) tez slouzici agende zidobolsevismu, v dobe pred soucasnym Jew World Order, mel vyssi moralni a eticke hodnoty nez dnesni sebranka.

jops
Návštěvník
jops

Co na tom zalezi
“Videt tohoto poloozraleho stvora s cmoudici cigaretou, jak se plazi pred Satanovou Synagogou, je na zvraceni.”

Přesně tak!!

J.V.
Návštěvník
J.V.

Co na tom zalezi:
Nerada se prezentuji, ale ten váš ODPORNÝ komentář mě donutil k tomu, abych vám odpověděla. Jste ubohý člověk, který soudí aniž by NĚCO věděl . Možná jste provokatér. /Kdy nás náš p.prezident poškodil ? Já jsem přesvědčena, že pan prezident Zeman jedná v našem zájmu ,pro naši vlast . Jak se mnohokrát z minulosti můžeme dozvědět…..byla spousta osobností ,které věděly ,a činily pro dobro národa co bylo v jejich moci, jen lidé jim nevěřili. Byli zabiti- umlčeni a po x letech těm lidem došlo, že to byl ten největší bojovník za jejich vlast.
Někdy mi to na těchto stránkách připadá, jako hon na čarodějnice. LIDÉ už úplně ztratili soudnost, nechají se ovládat a kymácejí se při větru, jako stébla na poli. Jeden den nadáváme na toho, druhý den na jiného, další den ten určitý politik udělá jisté kroky, kterým nerozumíme, ale musíme mu nadávat, protože jsme si přečetli, že to neměl dělat. Jenže na druhý den se ukáže, že udělal to nejlepší co mohl!! A poučí se z toho někdo ?Uvědomuje si , takový bijec bez rozumu ,nadhledu , který dělá předčasné závěry , že v tom falešném zapálení může vlastně škodit…..

Parven
Návštěvník
Parven

J.V.
jste neuvěřitelně naivní! Zeman je zapálený sionista a proto vždy bude jednat ve výhradně židovském zájmu! A protože je Česká republika kolonií mezinárodního Židovstva, je také Zeman na tom správném místě.

J.V.
Návštěvník
J.V.

Parven : neurážejte, nic o mně nevíte. Vy vůbec nemůžete vědět nic o nadnárodním řízení
,vy vůbec nemůžete vědět co dělají politici a proč. Vy soudíte ani nevíte ….

Parven
Návštěvník
Parven

J.V.
jste naivní kašpárek milostivá. Na jedné straně tvrdíte, že o vás nic nevím, ale o mě automaticky zřejmě víte všechno, když tvrdíte, že nemůžu nic vědět o nadnárodním řízení. Jak to můžete tvrdit, když mě neznáte?! Jak to můžete tvrdit, když nevíte nic o mě a o tom, odkud čerpám informace a jaké jsou moje zdroje?! Příště než napíšete takovýto směšný komentář, srovnejte si to napřed v hlavě.

J.V.
Návštěvník
J.V.

Kašpárek jste vy, protože mě urážíte,místo toho , aby jste mě přesvědčil, že jste na stejné straně jako já, na straně dobra. …..

Parven
Návštěvník
Parven

J.V.
proč já bych vás měl o něčem přesvědčovat. Já jsem vám logicky prokázal (vysvětlil), proč jste kašpárkem vy. A na jaké jste straně je v této souvislosti irelevantní.. A pokud obhajujete Zemana, ten prokazatelně obhajuje sionismus. A sionismus nemá s dobrem absolutně nic společného, sionismus je zlo!!!

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

To není o naivitě. Některé věci spravedlivě posoudí až čas. A tak to bude i s působením Miloše Zemana na prezidentském postu. Někdo ho ze svého úhlu pohledu vidí jako sionistu a jiný jako vlastence, který raději poklonkuje jedné skupině židů, než aby nechal ty druhé židy zaplavit republiku černou špínou.

Parven
Návštěvník
Parven

ZPHR
Zeman nepoklonkuje jedné skupině Židů, aby (domněle) druhé skupině Židů zabránil v zaplavení republiky černou špínou. Zeman je skutečně už od devadesátých let zapálený sionista, nic nehraje. A pokud by skutečně tyto kruhy chtěly zaplavit republiku černou špínou, tak to udělají, to si buďte jistý. I Zeman je pouze řízenou figurou. Už v roce 1991 ho dobře informovaný člověk: M. Dolejší označil spolu s dalšími
za zednáře. A o informacích tohoto pána absolutně nepochybuji.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Možná je zapálený sionista, možná jenom lavíruje, protože ví, že někde se prostě klanět musí, aby dosáhl svých cílů. Do jeho hlavy nevidíme, proto ho budeme moci objektivněji zhodnotit až po delším období. Dolejšího analýzu dobře znám a Dolejší tam Zemana celkem 4x zmiňuje, ale nikdy ne v souvislosti se zednářstvím.

Parven
Návštěvník
Parven

Já jsem nemluvil o tom, že to M. Dolejší uvádí v “Analýze”!
Ale minimálně v tomto citátu:

Miroslav Dolejší cit. podle: Steinhauser, 185. Dále tam čteme: „Bezprostředně po svém zvolení prezidentem v roce 1989 rehabilitoval Václav Havel dosud zakázané zednářské lóže, k jejichž členům patřili téměř všichni vedoucí představitelé Charty 77 a Občanského fóra… Klíčové pozice v parlamentě dostali bývalí komunisté Lis, Šabata a Dubček. K nim byli přiděleni zednáři Zeman, Kučera, Stanko a mnoho dalších… Premiérem České republiky se stal Petr Pithart, bývalý komunista a zednář…“

A toto bylo uvedeno v Týdeníku Politika (který byl židovskou mocí zlikvidován) v článku: “Kdo vládne Československu”.

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Kdyz uz cloveku nezbyva vic v jeho silach, co jineho mu pak zbyva?
Snad jen uverit v slib Pana Jezise Krista.
A ten slib, at jeden si preje ci ne, jednoho krasneho DNE (ES KOMMT DER TAG) se naplni ..

Matouš, 13. kapitola
24. Jiné podobenství předložil jim, řka: Podobno jest království nebeské člověku, rozsívajícímu dobré semeno na poli svém.
25. Když pak lidé zesnuli, přišel nepřítel jeho, a nasál koukole mezi pšenici, a odšel.
26. A když zrostla bylina a užitek přinesla, tedy ukázal se i koukol.
27. I přistoupivše služebníci hospodáře toho, řekli jemu: Pane, zdaližs dobrého semene nenasál na poli svém? Kde že se pak vzal koukol?
28. A on řekl jim: Nepřítel člověk to učinil. Služebníci pak řekli mu: Chceš-liž tedy, ať jdeme a vytrháme jej?
29. On pak odpověděl: Nikoli, abyste trhajíce koukol, spolu s ním nevytrhali pšenice.
30. Nechte ať obé spolu roste až do žně. A v čas žně dím žencům: Vytrhejte nejprv koukol a svažte jej v snopky k spálení, ale pšenici shromažďte do stodoly mé.
36. Tedy propustiv zástupy, šel domů Ježíš. I přistoupili k němu učedlníci jeho, řkouce: Vylož nám podobenství o koukoli toho pole.
37. On pak odpovídaje, řekl jim: Rozsevač dobrého semene jest Syn člověka.
38. A pole jest tento svět, dobré pak símě jsou synové království, ale koukol jsou synové toho zlostníka.
39. A nepřítel, kterýž jej rozsívá, jestiť ďábel, žeň pak jest skonání světa, a ženci jsou andělé.
40. Protož jakož vybrán bývá koukol a ohněm spálen, takť bude při skonání tohoto světa.
41. Pošle Syn člověka anděly své, i vyberouť z království jeho všecka pohoršení, i ty, kteříž činí nepravost,
42. A uvrhouť je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a škřipení zubů.
43. A tehdážť spravedliví stkvíti se budou jako slunce v království Otce svého.Kdo má uši k slyšení, slyš.

Ano, presne, jak Pan Jezis Kristus rekl: “Kdo má uši k slyšení, slyš.”

Timto Pan Jezis Kristus dava jasne najevo, ze ne vsichni (jaka oskliva diskriminace! Jeste je treba zjistit ci Jeho diskrimance je na zaklade rasy, etnicity, sexualni orientace/disorientace, nabozenstvi / satanismu, etc., a pak Ho obzalovat!) jsou schopni “slyset”, tj. porozumet.

Ta ohnivá pec, pláč a škřipení zubů – je toto mineno Panem Jezisem Kristem ten PRAVY HOLOKAUST, kterym je svet gojimu krmen za poslednich 40 let ???

Pro zvidave by mohlo byt zajimave indetifikovat kdo je:
1. TI LIDE CO ZESNULI
1. NEPRITEL SEJICI KOUKOL MEZI PSENICI
2. KOUKOL

Kdo jsou ti, co dnes jako kobylky napadaji Evropu, a jine zeme (viz nedavna “karavana” smerujici k hranicim USA) zalozene a zuslechtene bilym lidem evropskeho krestanskeho puvodu?
Je to ten “koukol”, “synove zlostnika” o nemz se pred 2000 lety zminuje Pan Jezis Kristus?
Kdo je ten “nepritel”, ten zlostnik, dabel co seje koukol mezi “psenici”?
Jsou to ti, co o sobe tvrdi dnesnimu svetu byti Z/zidy (Zjeveni Sv. Jana, 2:9 & 3:9: “Ti co budou tvrdit ze jsou Zide jimi nejsou, lzou, a jsou SATANOVA SYNAGOGA” — slova Krista, posledni vyskyt v Novem Zakone na terminus “Zide”) – ale jimi nejsou a lzou?
Jako arch organizer a financier, madarsky chazaroid George Soros (Georg Schwartz — jiz vzledem dabelskeho puvodu, Maticka Priroda a Buh se neozidi), jehoz se boji, podle US zakonu, obvinit ze zlocinu i sam Donnald Trumpeta?
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Dalsi zakejhala.
Jen videt ci slyset tuto trosku, zradce ceskeho naroda Moishe Zemana, “I’m a jew”, ktery posila Palestince (zijici na uzemi Palestiny od nepameti) “at si tahnou nekam do Saudske Arabie”, mluvi samo za sebe.

Dnes na Zvedavci i editor Stwora, ktery se pred casem jevil jako podpurce Zemana, vyjadril zhnuseni jak Zeman se plazi v teroristicke chazarske talmudisticke entite (pro zmateni gojimu, kteri veri v Boha a Pana Jezise Krista) nazvane “Izrael” pred hrobem otce zlocinneho sionismu, — bohateho (co jineho? Zlato je b-h judaistu) madarskeho chazara Teodora Herzla.
Existuje podezreni, ze Herzl byl autorem, ci jednim z autoru dabelske mnoholetky Satanovy Synagogy — Protokolu Starsich Zionistu.

Prestanete-li kejhat, a rozumite-li neco anglicky (dnes v Jude Protektoratu Shabbez Deckel & Knoedel vidim jak mnozstvi gojimu co chce byt “in”, papouskuji a komoli anglicky jazyk, ale dojde-li k veci, angl. textu nerozumi), muzete si na Internetu vyhledat sama co napr. industrialni genius (ktery na rozdil od dnesnich zlodeju neco dolazal a stvoril), krestan Henry Ford (holandakeho a norskeho puvodu, tusim), rekl v 1921 ohledne Protokolu.
A pokud je pravdou, ze Herzl byl autorem, ci spoluautorem tohoto zlocinneho a dabelskeho planu, verite, ze je cest pro cesky narod (pokud jeste nejaky existuje), ze tato alloholicka kreatura & troska Zeman mu poklada kvetiny na hrob?

Jeste s vasim kejhacim svolenim, ci bez nej, rad bych pripomel fakt, ze Zeman byl komunista (jednou komous, vzdycky komous) a v dobe kdy “vyvoleni” rozhodli skoncovat se starozidobolsevismem, (pred 1989) a nahradit konsumnim globalnim NWO, smichat bilou rasu s barevnou haveti, etc.., byl pripravovan pro svoji nadchazejici roli v Prognostickem Ustavu, plnem komunistu, Stbaku a samozrejme s temi “zidovskeho puvodu” (za ktery smozrejme ti nemuzou, neb se “tak narodili”).
Zde me jen napada, jsou v moralne zubozene Czechii stale takovi, co jsou komunistickeho puvodu, a nemuzou za to, neb se tak narodili? A co v Nemecku? Jsou tam stale takovi, nacistickeho puvodu, a “nemuzou za to , neb se tak narodili”?
Moishe Zeman je hanba ceskeho naroda, a zradce.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen.

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Tak tohle nemá chybu: na novinkách píšou Premiérovi Andreji Babišovi (ANO) nedůvěřuje 60 procent lidí. Naopak důvěru má u 37 procent
https://www.novinky.cz/domaci/490167-babisovi-neduveruje-60-procent-lidi.html

a v anketě přímo v článku je toto: 67,7 důvěřuje a 32,3 nedůvěřuje a tak to je se vším něčím nás krmí ale opak je pravdou

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

A jelikoz Suchoji tech 37 % lidi, co duveruji Babisobi, chodej k volbam, tak je Babis za vodou :- ))

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Blondyna z Londyna: prosím čti, a přečti si článek a jeho hlasování, hlasování je obráceně(zrcadlově) k tomu co píše článek. Chápeš?

Pijack
Návštěvník
Pijack

Jste svědkem klasické propagandy. Ovšem autoři propagandy asi netuší, že lidé nejenom umí počítat, ale i myslet vlastní hlavou. Blbínkům totiž nedochází, že 40:60 také znamená 40:(11+10+9+8+6+5+5) + zbytek zelených a jiného póvlu 🙂 Dělat takové průzkumy znamené dokazovat veřejnosti, že jsem blb a blbem zůstanu. Podobně ostrakizují ve Francii Le Penovou, nebo v Itálii Salviniho. Tihle oblíbení vůdci vyhrávají s většinou, ale jak víme, když se socani spojí s lidovci a marxisty včetně odpasu, tak demokracie zapláče. To je cílem dnešní propagandy. Jim nejde o demokracii, protože by skončili.

Iva
Návštěvník
Iva

Nedivte se – objektivita Novinek v přímém přenosu.
Dělají z lidí idioty.

Alanis
Návštěvník
Alanis

To je ta “inteligence” krejčího Bakaly a jeho poskoků. Co mají dělat, když s nedaří a na víc nemají? Pololži, úmyslné překlepy. Cokoli je dobré k oklamání ovčana.