Neoconi zahájili ničivou destrukci Trumpova Helsinského summitu, kongresmani chtějí bez souhlasu Donalda...

Neoconi zahájili ničivou destrukci Trumpova Helsinského summitu, kongresmani chtějí bez souhlasu Donalda Trumpa protlačit zákon, který by Rusko označil za zemi sponzorující terorismus! Kreml je zděšen, USA jsou nevypočitatelný partner. Stíhačka NATO vypálila v Estonsku raketu, ta není k nalezení! Lezete nám k hranicím a ztrácíte rakety, zaznělo z Moskvy!

Neoconi zahájili ničivou destrukci Trumpova Helsinského summitu, kongresmani chtějí bez souhlasu Donalda Trumpa protlačit zákon, který by Rusko označil za zemi sponzorující terorismus! Kreml je zděšen, USA jsou nevypočitatelný partner. Stíhačka NATO vypálila v Estonsku raketu, ta není k nalezení! Lezete nám k hranicím a ztrácíte rakety, zaznělo z Moskvy!

A je to tady. Bohužel, jak jsem předpověděl už 16. července v článku zde, američtí neoconi v kongresu právě vhodili Donaldu Trumpovi vidle do jeho schůzky s Vladimirem Putinem, a to s veškerou silou a parádou. Tehdy jsem v článku napsal: “Donald Trump to bude mít opravdu velmi těžké a dá se očekávat, že neoconi nebudou marnit čas a už za pár dní přijde krok, který opět vztahy USA s Ruskem zhorší. Můžeme se dohadovat, jaký krok to bude, ale jisté je, že neoconi nedovolí Trumpovi faktické zlepšení vztahů s Ruskem a míč tak definitivně zůstane na Trumpově straně a nebude ho moci odehrát.

A přesně k tomu po zhruba 3 týdnech nyní dochází. USA prý dostaly z Londýna od vlády Theresy May dostatečné důkazy o tom, že za útokem v Salisbury stojí Rusko a přímo Kreml. O jaké důkazy se jedná, to není dosud známo, prý se jedná o utajované informace. Počínaje 22. srpnem tak budou na Rusko uvaleny sankce v tzv. 1. vlně, která se bude týkat prodeje sofistikovaných výrobků do Ruska, vesměs z oblasti leteckého průmyslu a elektroniky a během těchto 3 měsíců se má Rusko přiznat, že v rozporu s mezinárodními smlouvami použilo v Salisbury nervový plyn Novičok jako zbraň hromadného ničení a současně má důvěryhodně slíbit, že už tyto zbraně nikdy nepoužije [1]. Rusko ostře odmítá, že by mělo s kauzou Skripal cokoliv společného a je jasné, že Moskva se k ničemu přiznávat nebude, protože není k čemu.

Důkaz Theresy May o ruském novičoku…

Pokud se Rusko nepřizná, potom po uplynutí 3 měsíců nastoupí 2. vlna sankcí, která už by byla opravdu značně nebezpečná s ohledem na mezinárodní bezpečnost. Druhá vlna sankcí by měla zakázat ruským leteckým dopravcům přistávat v USA, to by postihlo zejména Aeroflot. Jenže spolu s tím by ve druhé vlně přišly i diplomatické sankce, konkrétně přerušení diplomatických styků USA s Ruskem, což by bylo poprvé v historii, protože k něčemu takovému zatím nedošlo v minulosti ani v dobách nejhlubší Studené války.

Neoconi zničili Trumpův most k Rusku z Helsinek a vzápětí přichází incident na ruské hranici. Náhoda nebo zpackaný pokus NATO o vyprovokování Ruska k odvetě?

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov dnes uvedl, že ukončení diplomatických styků dosud pokaždé v historii znamenalo předehru k válce. Američané jsou podle Peskova nečitelní partneři, protože přátelské schůzky Trumpa s Putinem střídají ostré americké sankce proti Putinovi a Rusku [2]. “Lezete nám (vojska NATO) k hranicím a ztrácíte rakety…”, zaznělo na tiskové konferenci v Kremlu dnes dopoledne. Americký kongres pod kontrolou neoconů jedná tak, aby bylo možné s Ruskem vyprovokovat vojenskou konfrontaci. A že taková varianta není nereálná, o tom přinesla média informaci dnes, že během vojenského cvičení NATO v Estonsku došlo na španělské stíhačce Eurofighter k poruše anebo k chybě pilota, která vedla k odpálení rakety vzduch-vzduch [3] ve směru “NNE”, to znamená severo-severo-východ.

Raketa se podle agentury TASS ztratila ve vyznačené oblasti několik kilometrů východně od města Tartu v Estonsku, jen několik stovek metrů od ruské hranice, vpravo na mapě dělící čára na Pskovském jezeře. Celá oblast je nyní uzavřená.

Ruské jednotky nyní provádí ve vojenském okruhu jižně od Petrohradu masivní pátrání po této střele, velení NATO je také v nejvyšší pohotovosti na opačné straně hranice. Bruselská centrála NATO dnes nařídila, aby v oblasti města Tartu bylo rozhlášeno z amplionů, že občané se nemají pokoušet raketu hledat, je to prý zbytečné, protože po dopadu explodovala. Jenže to zřejmě není pravda.

Celou oblast podle ruského rozhlasu už od rána pročesávají helikoptéry, na místě operuje více než 500 vojáků německého Bundeswehru, pouhých 500 metrů od ruské hranice. Na druhé straně je více než 10 tisíc ruských vojáků připravených bránit se agresi NATO. Když si k tomu připočítáte, co se právě teď děje v americkém kongresu, kde uvalují na Rusko sankce a hrozbu přerušení diplomatických vztahů, tak je zcela jasné, že vystřelená raketa v Estonsku není žádná chyba pilota nebo porucha stroje, ale pokus o vyvolání konfliktu na čáře doteku. Podívejte se na mapu, kde došlo ke ztrátě rakety a podívejte se, jak blízko je ruská hranice.

Americkému kongresu nejde o nic menšího, než o přerušení diplomatických vztahů s Ruskem, aby se už Trump nesměl s ruskými politiky stýkat, ani s Putinem!

V takovéto těsné blízkosti cvičí NATO obranu? Rusko je jaderná velmoc a pořádat vojenská cvičení pár kilometrů od ruské čáry doteku a střílet rakety vzduch-vzduch nebo vzduch-země, to nelze nazvat jinak než jako projev čirého šílenství. Proč vůbec NATO pátrá po vystřelené raketě, když tedy prý byla zničena? Co je to za klauni? No, to je jednoduché. Autodestrukčním mechanismem jsou vybaveny pouze rakety vzduch-vzduch, ale nikoliv rakety vzduch-země.

Španělská stíhačka tak zřejmě odpálila nějakou americkou protibunkrovou AGM raketu, která se nesmí dostat Rusům do rukou. Jednoznačně však napětí na ruské hranici v Pobaltí eskaluje a americký kongres hledá cesty, jak přerušit s Ruskem diplomatické vztahy a jakou záminku si pro toto zrušení najít. Ruské údajné ovlivňování amerických voleb na to zjevně nestačilo, takže neoconi ve spolupráci s Theresou May nachystali novičok a pokusí se Rusko vykreslit jako zemi sponzorující terorismus, která používá zbraně hromadného ničení.

Americká intervenční vojska v Pobaltí.

A něco takového už v kongresu bez problému projde, přerušení vztahů s Ruskem jako zemí, která dodržuje mezinárodní závazky, je prakticky nemožné obhájit. Ale jakmile bude Rusko obviněno z terorismu a chemického útoku, přerušení diplomatických vztahů s Ruskem už nice nebude stát v cestě. A teď odbočíme. Všimněte si, že američtí neoconi se snaží všechny procesy řízení v USA přesunout úplně dolů na 6. prioritu, na válečnou prioritu. Je to logické, protože na vyšších prioritách nelze Rusko porazit, to už neoconi zjistili, když Rusko v minulých letech provedlo tato opatření uvedená níže.

Na Rusko už nelze zaútočit v podstatě nijak jinak než na 6. prioritě. Rusko může předejít válce jenom tak, že nebude na americké provokace reagovat. Jenže agrese USA se bude stupňovat a Putin bude muset nečinnost obhájit před občany
  • Na 1. prioritě Rusko zakázalo působení neziskového sektoru ve školách v Rusku. V Rusku mohou ve školách působit jen organizace s licencí a prověrkou ruského ministerstva školství a ministerstva vnitra. Na této prioritě tak nemohou Američané Rusko přeprogramovat.
  • Na 2. prioritě Rusko znovu zavedlo politiku vlastenectví, dochází k obnově tradic na školách, média podporují vštěpování historie a výkladu o původu ruské státnosti. V Rusku se proto nedaří západu přepisovat historii, na rozdíl od zemí Střední Evropy.
  • Na 3. prioritě Rusko zamezilo západnímu zpravodajství působit na ruské obyvatelstvo skrze programovací schémata. Rusko reguluje soukromé televize a ani skrze tuto prioritu nemůže západ v Rusku vyvolat povstání a státní převrat.
  • Na 4. prioritě ovládají ruské banky Židé. To je pro neocony hotová tragédie, protože banky na západě ovládají sionisté, židé s malým “ž” a to znamená chazariát. Ruské bankovnictví je úzce propojeno s lidmi z okruhu Světového židovského kongresu a Izraelem, jeho hebrejskou (nikoliv chazarskou) částí. Neoconi proto nemohou na Rusko útočit ani přes bankovní sektor, protože v cestě stojí hebrejský blok. Tohle štve neocony úplně nejvíce.
  • Na 5. prioritě Rusko přísně reguluje léčiva a potraviny. Na základě ruských protisankcí už Rusko do země nepouští západní potraviny, ani velké množství léčiv. Na této prioritě proto také neoconi nemohou na Rusko nijak tlačit.
Tohle je válka, vojáci už umírají, jenom zatím ne v Pobaltí, ale v Sýrii na proxy válčišti mezi Ruskem a USA!

Zbývá tak pouze 6. priorita, válečná. Neoconi vědí, že válka s Ruskem by se dala vyhrát, pokud dojde k pádu Vladimira Putina v Moskvě. K moci by se po něm dostal buď liberál typu Dmitrije Medveděva nebo naopak jestřáb z okruhu generality. Obojí by neoconům vyhovovalo, protože liberála by si neoconi koupili podobně jako Borise Jelcina a jestřába by neoconi vyprovokovali k vojenské odvetě, k agresi, takže západ by mohl Rusko regulérně označit za agresora a bylo by tak možné spustit další válku s Ruskem. Žádná domluva s Ruskem, žádná diplomacie, žádné vztahy. To je plán amerického kongresu. Když si uvědomíte, že Rusko je jaderná velmoc a největší národní stát na světě, tak se nám před očima odkrývá šílené představení na hraně jaderné katastrofy.

Američtí vojáci si zkouší v Estonsku hru na Stalingrad…

Tyto kroky neoconů mohou skončit jen dvěma scénáři. Ničivou válkou s Ruskem v Evropě, anebo naprostým pádem USA do izolace od zbytku světa, který začne považovat USA za sobě nebezpečný element, se kterým nikdo nebude chtít mít nic společného. Rozpory mezi EU a USA ohledně cel a také ohledně jaderné dohody s Íránem jsou dva prubířské kameny, jestli zvítězí neoconi anebo globalisté. Evropa už nemůže z dohody s Íránem couvnout jako celek, ale mohou od dohody couvnout jednotlivé členské země EU, podobně jako v případě přerozdělovacích kvót na migranty. Tam také Evropa není jednotná, takže si nemyslete, že bude jednotná ve smyslu vztahů k Íránu poté, co Washington odstoupil od dohody s Íránem. Některé země EU se připojí k USA a odstoupí od smlouvy s Íránem. Jiné země se připojí k Bruselu a zachování smlouvy s Íránem. A tyto země tak ztratí dobré vztahy s Washingtonem.

Sankce proti Rusku a Íránu se setkají v listopadu, kdy vstoupí do 2. kola amerických sankcí. Evropu čeká sebevražda anebo rozvod s americkou fúrií

Americké sankce proti Íránu mají také dvě kola s odstupem 3 měsíců. Takže nás čeká opravdu horký listopad, protože právě v té době vstoupí v platnost druhé kolo amerických sankcí jak proti Íránu, tak proti Rusku. Neoconi si vezmou za rukojmí evropskou bezpečnost, konkrétně NATO, do kterého USA přispívají nejvíce penězi. Pokud se Evropa trhne a bude spolupracovat s Íránem i navzdory americkým sankcím na Teherán, rozhoří se největší diplomatická a ekonomická válka mezi USA a Evropou v novodobých dějinách. A americký ministr obrany James Mattis v úvodní fotografii bude držet klíč k Moskvě. Diplomatický i válečný. V této fázi se rozhodne, jestli se Donald Trump stane hrdinou nebo hrobařem amerického národa.

Stíhačka Eurofighter. Právě tento typ stroje ztratil v Estonsku raketu v těsné blízkosti ruské hranice.

Všechno americké se v EU stane nepřítelem. Od amerických telefonů a laptopů Apple, které se v EU přestanou prodávat, až po neziskovky, které jsou sponzorované z amerických fondů. Amerika se stane pro evropské země nepřítelem a budou to přesně ti politici, kteří před několika lety hlásali nezlomné přátelství a partnerství s USA. Neoconi tak svým tlakem na Rusko, Írán a Evropu izolují sami sebe, svoji vlastní zemi.

Neoconi totiž zapomněli, že nejsou hlavou globalizace, nikdy jí nebyly. USA byly vždy jen údernou pěstí a nástrojem globalistů ve světě. To, co vyrobila Čína, to měla americká ekonomika spotřebovat. A tím byl zajištěn ekonomický růst globalizace. S příchodem Trumpa toto skončilo a Čína potřebuje nová ekonomická střeva pro spotřebu své produkce. Těmi střevy se nově stane EU a celý prostor Euroasie a Euroafriky. Američtí neoconi nic nepochopili. Rusko nejde porazit ani na 6. prioritě, protože když spojenci Američanů ztrácí z letadel v Pobaltí rakety, tak je jasné, že invaze do Ruska by skončila naprostým výpraskem a blamáží nedozírného charakteru.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Trump bude mať ešte veľa práce s touto háveďou. Ale verme že ich nakoniec všetkých dá do smútku. Lebo ak sa mu to nepodarí dajú oni do smútku celý svet.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Som z teho volačo zmetěný. Neokonzervatismus je politický směr, který se prosadil v USA a v Republikánské straně v posledních zhruba 20 – 30 letech jako reakce na levicový radikalismus šedesátých let. Musím si vybrat, buď levicový teror, nebo tradici pro bílé daňové poplatníky…

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Zločiny neoconské pakáže budou tvrdě ztrestány a to tak, že ještě tisíc let si všichni anglosasové budou dobře pamatovat, že nikdy neměli vztáhnout své špinavé pracky na slovanský národ. To opravdu, ale opravdu ne.

9/11 Is the Litmus Test https://www.youtube.com/watch?v=p6O4LE0eTYc

insider
Návštěvník
insider

Jestli tím tvrdým ztrestáním anglosasů myslíte, že budou muset odklízet hnijící mrtvoly miliónů Rusů tak to je omyl. Určitě si na to najdou nějaké otroky, třeba nás.

NATO nereklo Rusku
Návštěvník
NATO nereklo Rusku

Naprosto zasadni je skutecnost, o ktere mainstream i alternativa mlci jako hrob, a to, ze NATO neinformovalo ruske vojenske veleni obvyklymi komunikacnimi kanaly. Veleni NATO po incidentu nemelo vubec tuseni, kde by raketa mohla dopadnout, jestli se podarilo aktivat samodestrukcni proces rakety, zda mohlo dojit k ohrozeni civilniho leteckeho provozu a oni se vubec neobtezovali kontaktovat Rusko. To je naprosto nehorazna nezodpovednost a nabubrelost teto utocne teroristicke organizace. Lze se pouze dohadovat, jestli to byl umysl utocniku ci nikoliv a ktera varianta je vlastne horsi. Pryc z NATO!

http://tass.com/defense/1016496

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Takže TERACT USA/NATO proti Rusku? A navíc se k evidentnímu ani nepřihlásili?
Jsem zvědavá na reálné vyhodnocení této skutečnosti z ruské strany …
ZATÍM žertují… : “Lezete nám (vojska NATO) k hranicím a ztrácíte rakety…”
😉

Tak uz ji nasli
Návštěvník
Tak uz ji nasli

comment image

jop
Návštěvník
jop

pozorovatelka

máš vela energie. Určite máš omnoho väčší prehľad v “politike” ako ja. Vieš čo ti to pomôže? Hovno!
Vieš ako pomáha tvoj prehľad tomu, aby sme prestali byť kolóniou Západu? Nijako.
Vieš ako pomáhajú tvoje príspevky, nech sú akokoľvek analytické v politike? Nijako a nikomu.
Tri roky som sa na nwoo.org snažil, aby sme začali vytvárať svoj “ľudský program”, čo my plebejci vlastne chceme. Tri roky k hovnu, nikto nič nechce, každý sa bojí, každý len píše príspevky, ktoré sú o tri dni zabudnuté. Či sa mýli, nemýli, je master sveta v politickej analytike alebo nie, šumák, o tri dni zabudnuté!

Poďme si vytvoriť svoj program, nie politický, ale národný, ľudský.
Čechov je 10 miliónov, Slovákov je 5 miliónov. Napíšme si body, ako chce žiť 15 miliónov ľudí v našich dvoch kolóniach.
Pozorovatelka, pomôž presvedčiť ľudí aby sme začali písať čo my chceme.
Aby sme potom deviantom vo vládach dali zoznam, čo majú splniť, a ak nesplnia, tak ich vyženieme s vidlami!
Pridáš sa?
Ak sa pridáš, budem ťa uznávať.

citujem ťa: “A víte, co nedávno na Blízkém východě dojednával Pompeo?”
Neviem. Ani ma to nezaujíma. Ak by som aj vedel, hovno mi to pomôže.
Ty možno vieš. Možno nevieš. Možno si len myslíš že vieš ale mýliš sa!
V každom prípade, či vieš, nevieš alebo mýliš sa, hovno ti pomôže Pompeo a nejaká informácia o ňom.
Pompeo a informácia o ňom nepomôže nikomu z tých 15 miliónov Čechov a Slovákov.
Je to strata času pre všetkých diskutujúcich a čítajúcich, či o Pompeovi vedia alebo nie.

Jediné čo nás zachráni, je nahlas, verejne a jednoznačne povedať, čo chceme, ako chceme žiť, čo požadujeme od tých, ktorých volíme.
Kým to nahlas a verejne nepovieme, dovtedy si budú robiť čo chcú.
Poďme spolu napísať a premyslieť na papieri, čo vlastne nás 15 miliónov chce.
Dajme to najprv na papier, potom pred držky vládnych deviantov.
Dovtedy kým to neurobíme, nič nezmeníme.
Máš určite väčší “politický prehľad” ako ja. Úplne v pohode ti to priznávam. Ale nikomu to nepomôže, lebo je to úplne šumák. Ani ty nikomu nepomáhaš, keď tu vypisuješ o tom, že ty vieš o Pompeovi a ja nie!

Celá tvoja energia, čas, kus života sa po troch dňoch strácajú do zabudnutia! Nie je ti to ľúto? Alebo ti stačí sama sebe takto dokázať, aký máš prehľad?
Ty naozaj nechceš, aby tvoj život, tvoj čas, tvoja energia sa pretvorila do niečoho, čo pomôže aj tebe, aj mne, aj všetkým okolo?

To čo robíš, dlhé roky tu vypisuješ príspevky, sa pretvára na NIČ!
Bez výsledkov, zabudnuté NIČ.
Roky života, výsledok NIČ.
Chceš alebo nechceš to zmeniť?
Chápeš alebo nechápeš, že alebo začneme niečo reálne robiť, a dáme na papier aby sme mali výsledky ktoré sa o tri dni nazabudnú, alebo máme NIČ?

Chápeš alebo nechápeš, že celá politika je divadlo, aby sme o ňom diskutovali práve a iba práve preto, aby sme si nevytvorili presne ten program čo ja navrhujem? PROGRAM TOHO, ČO KURVA CHCEME MY? OBYČAJNÍ PLEBEJCI?
Rozumieš, že tvoje nekonečné komentáre pomáhajú elitám, lebo namiesto toho aby sme napísali čo chceme my, tak namiesto toho len stále diskutujeme o Putinovi, Zemanovi, Babišovi, Okamurovi, Pompeovi??????????

ĽUDIA? AKO CHCETE ŽIŤ?????
Dáme to na papier, aby sme mali výsledky a mohli to žiadať od deviantov navrchu?

Alebo vám stačí len písať príspevky a čítať “alternatívu”, ktorá tiež nemá žiadne výsledky?

Prosím, neklikajte mi plusy a mínusy, to nepomôže!
PÍŠTE!
Chcete niečo zmeniť alebo vám stačia diskusie?
Ak vám k vášmu pohodovému “alternatívnemu životu a mysleniu” stačí, že si prečítate pár článkov na AE alebo dokonca napíšete aj príspevok, tak nám ani pánboh nepomôže!

Pozorovatelka
Autor

jop
Tak si vezměte kalašnikova a jděte střílet – víte-li koho a víte-li, co dál a hlavně víte-li, že tím uděláte záslužnější věc, než šířit informace. Párkrát si možná vystřelíte, než Vás zruší a pak po Vás ani pes neštěkne, protože lidem bude úplně jedno, o co Vám šlo. Zatímco moje texty si možná jednou přečtou a s odstupem času si – někteří -možná řeknou, jak byli blbí, když nadávali na židy a na Putina …

jop
Návštěvník
jop

pozorovatelka

?????
ja navrhujem dať na papier naše požiadavky, naše potreby a strčiť to pred nos tých, ktorých ste volili.
Ty hovoríš o strielaní.

Ešte raz.

Dajme na papier to čo požadujeme od elít, od “politikov”, od vlády.
Žiadne slovo “strielanie” v tej vete nemám.
Ak to neurobíme, tak nemáme právo nazývať sa ľudia, lebo bez vyjadrenia našich požiadaviek ostaneme pre elity len bojazlivým a neschopným dobytkom.

Nekončiace sa drístanie o elitách nikomu nepomôže. Podla tvojej reakcie vidím, že ty máš záujem len o nekončiace sa drístanie.
Ty, pozorovatelka, si presne tá, ktorú elity potrebujú. Odvádzaš pozornosť od toho, aby sme prestali byť pre elity dobytkom, aby sme sa stali “občanmi”.
Lebo len zabíjame čas v nič neriešiacich diskusiách, a nič skutočné neriešime. Len posudzujeme divadelné prejavy hercov v divadle, určenom na ohlupovanie plebejcov.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Máš pravdu.
Ty neustálé diskuze mi něco připomínají….:

https://www.youtube.com/watch?v=vg8SfTgDbdE

Jen nevím, kdo je tady ta Judita?
Že by Ty?

Voda
Návštěvník
Voda

Jope, jako prvořadý požadavek pro záchranu je zákaz vstupu migrantům a zrušení členství v NATO. Jenže EU už předala NATO spoustu pravomocí, a to na konci roku 2017. President je tím pádem úplně mimo rozhodovací práva na obranu země. Nic víc než šašek není. Doslova. Nemá ani na to, aby to lidem sdělil. On se akorát vysmívá a blábolí nacvičené fráze. Neexistuje už opozice ani v parlamentě, Okamura je k ničemu.

Polozašifrovaný zápis ze zasedání komise EU je v angličtině, četl jsem to. A je tam řeč i o nepravidelné armádě z přivandrovalců. Nakonec v Neměcku je barevných v armádě už 25 procent.

Přivandrovalci nás likvidují, protože dostávají prachy. Kdyby jim dali životní minimum, tak vypadnou z Evropy. Ale oni berou tisíc eur. A naši lidi živoří za 3 tácy korun měsíčně. Všechno stojí a padá s prachama. Neustálé zbídačování lidí je paralyzuje, víš na kolik vyjde takový výlet z nějaké vesnice do Prahy? V jednom dni se nezvládneš vrátit, musís přičíst nocleh. Podívej se na to, jak jsou zředěné všechny spoje.
Včera jsem se díval na videa z Ruska, jak si tam dokonce řidiči z povolání stěžují, že nemají na to, aby používali vlastní auta, jak cena benzinu už vylezla. V zemi, která ho má plno! To je výsměch těm lidem, a to chce putínek, aby ho lidi za to milovali?
Zdražování a zvyšování DPH je likvidací lidí, to prostě nejde hodit za hlavu, jak to dělá paní P.
Je tady článek o neziskovkách a napsala tam pani (Neklid) svůj příběh. Něco strašného. A kdyby ji paní P na to napsala, at nenadává na židy, asi by ji to dorazilo. Přitom je to jejich dílo!
Necháváme chcípat jeden druhého pod židem a ještě se najdou takové osoby, co nás přesvědčují, že jsme blbí, když na ně nadáváme? Co s tím? To je konečná. Vystupovat..Vlastně už jsme ze života vystoupili.

Pozorovatelka
Autor

jop
Promiňte, ale Vy jste asi spadl z višně, když si myslíte, že jedna generace může najednou a ze dne na den změnit systém, který je celosvětově! zaváděn a zaveden po tisíciletích a staletích fungování. Jako protireakce na tento systém je možný pouze opět jen několikagenerační proces s tím,že lidstvo bude probouzeno a bude se zajímat více o souvislosti dění než o slevové akce či počet tv programů.

A jediný politik, který takový směr nabral, je Putin a co děláte Vy? Voláte po jeho odstranění a po fyzické likvidaci politiků v Česku a na Slovensku. A co myslíte, že tím docílíte? Odpovím Vám, že vůbec nic! Řešení totiž není v odstraňování těch, které si národ zvolil, ale v politické gramotnosti lidstva. A jestli si myslíte, že tu vyřešíte kalašnikovem nebo sepisováním toho, co lidé mají chtít, tak spěte dál a sněte si své sny, jak to změníte násilím …

A to, co vysvětlujete mě “Ty, pozorovatelka, si presne tá, ktorú elity potrebujú. Odvádzaš pozornosť od toho, aby sme prestali byť pre elity dobytkom, aby sme sa stali “občanmi”. – to jděte vysvětlovat občanům v Kauflandu a ne mě. A až úspěšně pochodíte, dejte mi vědět a pak se Vám i omluvím za to, že mě dnes stačí jen pozorovat, kam svět kráčí a revolucionářsky-vůdcovské postoje přenechávám těm, co ve skutečnosti nemají jiné ambice, než stát se příštími mocnými….

Voda
Návštěvník
Voda

Kdy už konečně přestanete přejímat ty Pjakinovy děbilní generalizace a manipulace? Podle Vás jsou všichni lidé úplně stejní a blbí? Celá generace stejných? A až další generace bude ( zase celá) schopnější pod vlivem KSB, Pjakina nebo Vás,? To Vaše černobílé a rozdělené vidění je něco příšerného. To jako celou generaci zajímají slevy a počet programů TV? Jak si to můžete vůbec dovolovat takové urážky lidem vmetat do očí.

Nejsem sám, co TV přes 20 let vůbec nemá a slevy mne nezajímaly nikdy! Nakupuji jenom co potřebuji a řídím se kvalitou, ne cenou. A jsou nás statisíce takových a vy klidně nás přehlížíte jako neexistujicí pod tíhou svého získaného zvyku generalizovat?

To samé je s inteligencí lidi, není pravdou, že by si neporadili, kdyby všechny vlády padly i s Vašim Pjakinem či Putinem.
Jop Vám to napsal dobře, jste přesně to, co elity potřebují. Hlasná trouba, že lidí jsou blbí a nedokáží si sami vládout ! Ten účel je vidět, jde jim jenom o to, aby zůstali u koryt a zbavili se většiny lidí, aby to vládnutí měli co nejpohodlnější. To vidí i Rusové, vážená paní. Jenže Vy to odmítáte číst, tak tady máte další potvrzení:

https://www.youtube.com/watch?v=MFARKBhj8CI

Proč si nepřečtete ty diskuze, abyste viděla, jak jste mimo mísu v úsudcích o lidech?
Tak Vy jste vypozorovala, že jop má ambice se stát příštím mocným?? Víte, co tím prozrazujete? Nic jiného než to, že kopete tolik jenom za to, aby u moci zůstali ti dosavadní a podle toho nahlížíte na ostatní. Je to nesmysl. Požadavky lidí, nepožadavky jopa! Já prosazuji, aby si lidi vládli sami, na urovni celků, do kterých se sami přidruží podle svého zaměření nebo i víry, pokud bez ní nemohou žít, aby existovala svoboda a ne žádná globalizační diktatura. Vy ji prosazujete a kdo nesouhlasí je u Vás děbil, protože to říká Pjatkin.Už hodně lidí ho mají za blázna, jen si to přečtětě, to není že to říkám já sám.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Paní Pozorovatelko, obdivuji Vaše sebeovládání – k tomu tleskám.
Stále platí ten obrázek, že někdy je lepší nechat stékat h…. po igelitu… 😉
Osobně jsem alergická na hysterické a nekonstruktivní plivance omezenců, tak to také řeším tímto způsobem.
Mimo to, že nečetli ani Pravidla tohoto webu ( nenapadání Autorů) – a to mnohdy velmi nevybíravě, chybí i základní respekt pro práci a úsilí někoho, kdo dobrovolně a nezištně věnuje SVŮ SOUKROMÝ ČAS a ENERGII ve prospěch jiných (redakce/autoři AEN, i když se může třeba někdy mýlit..).

Zrovna včera jsme rozebírali v diskusi se známými figuru “kritik”… 😉
(závěr: nekdo, kdo nikdy nic konkrétního a hmatatelného či pocítitelného nevytvořil – tedy ani neví, jak se to dělá, kolik úsilí to dotyčného realizátora stojí, ale dovolí si kritizovat = posuzovat, nebo dokonce odsuzovat – jednostranně a bez dialogu s možným pochopením jemu neznámého..)
Tuším, že většina “kritiků” bude původem z těch, co nepracují, protože se cítí “nadřazení” pracujícímu (a tvořivému!!!) “plebsu”. 😉

Shaggy
Návštěvník
Shaggy

Petice se přece podepisují, podepisují je desetitisíce lidí a k čemu to je…??? Petice jsou přece tím požadavkem na papíře, který se předkládá vrchnosti jako hlas lidu…)) Směšné! Nefunkční! Nezávazné!!!

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Jen tři roky?
Já už před Islámem varuji na netu od roku 2000, a výsledek je, že mají sluníčkáři préééé a je to čím dál horší!
Měl bych to už taky vzdát, když vidím, že efekt nikde?

Voda
Návštěvník
Voda

To jste se tedy obrátil na tu “pravou”! Paní P jetady od toho, aby kopala za židy, a ti potřebují dokončit své dílo zkázy a zůstat u koryt. Nemá svědomí ani empatii, tak s ní nemůžete mluvit o řešení. Její víra a posedlost, to není k ničemu dobré.

Ta její poslední věta, že si odstupem času někdo její texty přečte a řeknou si, že byli blbí když nadavali na židy a nebo Putina, ta je jasným důkazem, že neví o světě, ani o tom, co ji čeká.
Nevnímá co vidí, jenom kopíruje cizí manipulaci a nedokáže kvůli tomu ani spát, píše i po půlnoci.

Věří, že budeme žít díky židům a Putinovi, zatímco jsme dnes a denně jimi likvidováni.
Ona neví, že mrtví nemohou číst a že odstavení židů od moci je nutnost k záchraně života?

Bral bych Putina za chlapa čestného, kdyby nepodporoval likvidaci lidí. Kdyby nelhal. On to dělá a chová se jako floutek. Nic mu nehrozí, protože k nim patří. Pjakin taky byl někdo jiný před 5 lety. Ted kope za vládu za za svůj chleba od vládní neziskovky. To jí nevadí.

Jak může vůbec veřejně napsat, at vezmete kalašnikov, když mluvíte úplně o něčem jiném? Vyjadřuje strach židů. Ale ono to jde i bez střílení. Na židy se musí požidovsky, jak to psala Jaris.
To jediné na ně platí. Hadí styl. Snipery až jako poslední možnost.

Alan O
Návštěvník
Alan O

na začiatok by stačila taká slabšia verzia projektu Venus, tam je všetko napísané aj zdokumentované stačí si len vybrať.

Dan
Návštěvník
Dan

Perfektní anylýza. Taky jsem názoru, že údajný “přehled” paní P. nám je tady v kolonii tak nějak k ho*nu.

Dan
Návštěvník
Dan

Pardon, analýza (holt Y je hned pod A a já moc na klávesnici nekoukám).

Voda
Návštěvník
Voda

Už se vyjádřila, že jsme politicky negramotní, to je výrazivo, co?

SMVH
Návštěvník
SMVH

Asi sis ještě nevšiml, že většina lidí chce žít jako doteď a neměnit na tom nic. Když se jich budeš ptát, co chtějí jinak, budeš je obtěžovat a srát. Chtějí žrát, čumět na telku a bulvárně blábolit. Nechápou o čem mluvíš a co chceš. Hezký den.

yoshi
Návštěvník
yoshi

Nezvyknem písať komentáre lebo to považujem za stratu času. Sem na aeronet chodím, lebo mainstream absolútne nesledujem, neverím im. Pozorovateľku som si zvykol prečítať, prehľad teda má ale v poslednom čase som si uvedomil, že všetky tie veci čo opisuje, že mám v tom trochu chaos ale hlavne ako si ty jop napísal, je mi to akosi k ničomu… Ja by som veľmi rád niečo zmenil, nechcem aby tu boli cudzí ľudia ktorí tu nemajú čo hľadať, chcem aby moje deti vyrastali v bezpečnej krajine, aby jedli zdravú stravu, aby sa podporovala tradičná rodina, aby boli ľudia k sebe ohľaduplní, ale ako jedinec nevidím žiadnu možnosť niečo zmeniť a preto sa priznám, akosi som na všetko rezignoval a snažím sa iba pracovať a žiť pre svoju rodinu…

Pozorovatelka
Autor

yoshi
V jednom článku,který už je dnes nedostupný, jsem citovala tento text:
„…nouze investičních příležitostí“ může mít značný dopad i na politiku, i tu domácí. Lidé byli po dlouhou dobu zvyklí, že dobrý politik „uměl“ zajistit ekonomický růst, a zvýšit tak voličův příjem. Když to náhle nikdo z politiků neumí, nevidí za tím volič „nouzi investičních příležitostí“, nýbrž politikovu neschopnost či korupci. Nebohatneme, protože politici jsou zkorumpovaní, protože žijeme v morálním bahně, domyslí si volič. A zvolí někoho jiného. Někoho, kdo slibuje nápravu. Ovšem pokud je problém ve své podstatě ekonomický, pokud je opravdu jeho podstatou „nouze investičních příležitostí“, neudělá s tím nic ani Bohuslav Sobotka, ani Andrej Babiš, ani Tomio Okamura, ba ani Karel Janeček se všemi dalšími bojovníky proti korupci.”

Ten text je o tom, že dnes žádný stát nemůže existovat bez fungující ekonomiky. A fungující ekonomika naší doby a obzvláště v případě Česka (i Slovenska) je o tom, co se jmenuje investiční příležitosti. A investiční příležitosti, to je export – to jsou trhy, bez kterých budou firmy bankrotovat a propouštět. A je to také import – nedovezeme-li ropu a plyn, skončíme jako Kuba a S. Korea za jejich ropných krizí.

Nemluvě o další provázanosti každé země na export-import. To, co navrhuje jop, to je sice boj proti něčemu, bohužel tam už ale není nic o tom, co dál. Jestliže totiž chceme izolaci od ostatního světa, pak by se nemělo zapomínat, že to je také izolace od Kauflandů a Lídlů, ale také například od internetu.

Až jop vysvětlí, jak si představuje, že tohle národ přijme, pak můžu nad jeho návrhem přemýšlet, protože ale pochybuji, že nějaké řešení v tomto směru má, tak já zůstanu u toho, že budu pozorovat a přitom fandit tomu, aby se zhroutil celý ten lichvářský systém. Protože dokud ten se nezhroutí, všechno ostatní jsou jen utopické revolucionářské kecy. A jediný, kdo ten systém může zrušit, je Rusko a ba co víc, právě je lidstvo na křižovatce (viz i krize dolaru), kdy systém může být poražen.

Shaggy
Návštěvník
Shaggy

Objektivně informovat a burcovat veřejné mínění nebo popadnout cepy, vidle a sudlice… toť otázka!? Osvětou a sametem to je běh na velice dlouhou trať, kde s největší pravděpodobností nikdy neuvidíme na cílovou rovinku v tomto životě. Radikální rázné řešení přinese okamžitý výsledek, který se však velice snadno může zvrtnout v něco, co vlastně nechceme… To jsou zase poznatky a poučení z historie. Co tedy dělat? Jak to vybalancovat? Generální časově neomezená stávka s předložením jasných požadavků vládcům!? Kdo do toho půjde s obavou o práci, s hypotékama, atd.??? Obávám se, že nikdo. Jsme pohodlný národ sedící u TV, kterému stačí ke spokojenosti kus žvance a pivo! Ten pravý čas na revoltu nastane až tehdy, kdy dojdou v marketech potraviny, nepoteče voda nebo nepůjde elektřina!!! Pak to má šanci na úspěch, dříve ne. Do té doby si každý upouští páru dle svého uvážení a to i za cenu toho, že jeho příspěvek za 3 dny zapadne v zapomění. Svoji funkci i tak splnil.

Shaggy
Návštěvník
Shaggy

Další volání po petici??? Kolik petic již bylo sepsáno, podepsáno a v listinné podobě předáno vládcům??? Nemá to větší efekt než tyto příspěvky a diskuse. Dokud budou markety plné zboží a žrádla, v TV vysílány pokleslé seriály, poteče voda a elektřina, tak se nic převratného nestane. Národu stačí ke spokojenosti párek s hořčicí a pivo! Řešením by byla časově neomezená generální stávka, ale kdo do ni půjde? Obavy o zaměstnání s hypotéčním zatížením do ulic mnoho lidí nepřivede a pro úspěch je třeba lidí vírazně nad 50% všech obyvatel Evropy.

M.C.
Návštěvník
M.C.

V tom Salisbury je poslední dobou nějak rušno:

Ze Seznamu:

7:24 Výbuch v továrně v Salisbury zabil člověka, dalšího vážně zranil

Výbuch v továrně na výrobu vojenského vybavení v jihoanglickém městě Salisbury zabil v pátek jednoho člověka, další osoba byla hospitalizována s těžkými zraněními. Exploze zasáhla objekt společnosti Chemring Countermeasures, která dodává techniku na ochranu vojenských lodí a letadel před nepřátelskou palbou, napsal deník The Guardian.

Podle webu společnosti se konkrétně jedná o klamné cíle a rušiče chránící nejen letadla, ale i pozemní a námořní objekty proti útokům naváděnými raketami.
https://operationpegasus.com/chemring-countermeasures-ltd/

Ještě že nevybuchlo něco v Porton Down, to by byl větší průšvih.

Pozorovatelka
Autor

M.C.
U té zprávy mě jako první napadlo, že je to vzkaz Rothschildům (navíc je dnes 11.) a že to souvisí s děním na Blízkém východě a s Hamásem a Katarem a samozřejmě s Ruskem. Katar je nejbližší blízkovýchodní spojenec Británie, Katar sponzoruje Hamás, účelem Hamásu je zlikvidovat Izrael, Rusko Izrael chrání, Rothschildové si Izrael nepřejí. Před pár dny Hamas bombardoval Izrael, hned na to je Rusko označeno za podporovatele terorismu – a víme, jak se nedávno Katar vlísal do přízně Ruska a obnovil s ním vztahy a hned na to Trump prohlásil, že Katar je největším podporovatelem terorismu na Blízkém východě. Katar dle mého plní dvě role, ale není zájem, aby plnil britské zájmy, proto dle mého ten výbuch.

jop
Návštěvník
jop

pozorovatelka

už sa prestaňte hrať na astrológa.
“Je to vzkaz ročildom, dnes je 11.”
Nebláznite ˇľuďom hlavu, nehladajte v každej náhodnej veci mystické odkazy nejakej časti GP inej časti GP.
Pri písaní tohto príspevku som si uprdol. To je môj odkaz komu? Ročildom? Zemanovi? Ficovi? Trumpovi? Putinovi? Pjakinovi? Pozorovatelke?
Dnes je predsa 11., tak moje uprdnutie je jasný vzkaz …

Vy keď nemáte argumenty, tak aby ste si uchovala predstavu sama o sebe, aká ste skvelá, ako všetko chápete, tak si už vymýšlate mystické kraviny

Pozorovatelka
Autor

jop
Ta jedenáctka je úplné nic vedle argumentů, které k tomu mám a které by se mi sem ani nevešly! Že Vy je nevidíte, to není můj problém a že jsou jó! aktuální, k tomu stačí si přečíst například zprávu, která dnes vyšla na mainstreamu a která je od bývalého.spolupracovníka Zemana
https://zpravy.idnes.cz/trump-aliance-komentar-hynek-kmonicek-dxt-/zahranicni.aspx?c=A180810_122632_zahranicni_bur

A tady máte Katar a Trumpa v dubnu letošního roku
comment image
A víte, kde má Británie největší blízkovýchodní vojenskou základnu (spolu s USA)? A víte, na čí straně je Katar? A víte, jak nedávno dopadla katarská Al-Džazíra? A víte, co nedávno na Blízkém východě dojednával Pompeo? Až mi odpovíte alespoň na to málo, pak mi pište, že nemám argumenty!
Ta “jedenáctka”, to je totiž jenom dovětek k podstatě – k argumentům!

Pozorovatelka
Autor
Voda
Návštěvník
Voda

Absolutně všeobecný a bezvýznamný kec, a ještě k tomu starý. Na jeho účet chodím a padají z něj jenom falešné, nadřazené a emotivní výkřiky. Mám Vám sem dát, co tvrdil o NATO na začátku své kariéry? Odchod, který se proměnil na dvojnásobné vydíráníčko! A jak drze si přivandroval do Jevropy pro prašule, i Vaše. Nezájem, že?

A kde jsou Putinovy sliby? Otáčí je mistrně do protisměru, ale lidi mu to už nebaští, stejně jako Trumpovi.

Voda
Návštěvník
Voda

Paní P. tak Vy jste na alternativě kvůli tomu, že mainstream lže, ale přitom sem dáváte jako argumenty mainstreamové odkazy, a to opakovaně. A přijde Vám to normální. Hm…
A fotka Katara a Trumpa vůbec není žádný argument. Argument by bylo, kdybyste dala přepis toho, co si skutečné domluvili a bez obecenstva.
Na čí straně je Katar nevíte a i kdybyste věděla, tak to zítra může být jinak.

Viz Turecko, viz Severní Korea, viz i naši šašci, kteří nevědí, zda se vydržet vděčit páníčkům v USA a nebo nabrat kurz východní, kde jim ještě nic nekáplo.

Dan
Návštěvník
Dan

Jako první mě napadlo, že P. napíše něco o vzkazech, datech atd., nemýlil jsem se 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Video: Schroth: Uprchlická krize skončila, další si Evropa nemůže dovolit, migraci z Afriky ale zvládne
https://video.aktualne.cz/dvtv/na-migranty-se-nabalil-obrovsky-byznys-uz-presahuje-zisky-z/r~9224b1f870a311e89879ac1f6b220ee8/
Namátkou jsem si pustil video pod článkem o novém “náboru” migrantů lodí Aquarius. A respondent této TV je jako obvykle chazar. Že já se pořád divím se divím.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Holandská antimigračná politička spáchala samovraždu. Na sociálnej sieti pred tým priznala, že ju uniesol a znásilnil moslimský gang
http://www.infovojna.sk/article/holandska-antimigracna-politicka-spachala-samovrazdu-na-socialnej-sieti-pred-tym-priznala-ze-ju-uniesol-a-znasilnil-moslimsky-gang
“Chcem, aby svet poznal pravdu. 15. marca 2017 som bola napadnutá, unesená a znásilnená skupinou moslimov, pretože chceli, aby som v mestskej rade v Haagu mlčala,” uviedla vo videu. Uvedený dátum 15. marca minulého roka bol dňom parlamentných volieb. Ako uviedla, o udalosti pred tým s nikým nehovorila. Dodala, že z politiky odchádza, pretože sa bojí, že niekto môže ublížiť jej deťom. “Nedokážem s tým viac žiť. Preto som sa rozhodla ukončiť všetko.” Uvedené video bolo odstránené krátko po zverejnení.

Brunero
Návštěvník
Brunero

Nechcela, aby niekto cudzí ublížil jej deťom, tak im ublížila radšej sama svojou samovraždou.

.lak
Návštěvník
.lak

To se učí na školách pověsit se nepříteli na vrata jim pro radost.

profesor
Návštěvník
profesor

Díky za podávané informace,zajímalo kolik procent naší populace chodí na alternatívu jako je tato???
Mainstreem nato nestačí už asi ani reagovat.
Velice ,by mne zajímalo nějaké vyšetření případu ,kdy u voleb kdy napadla příslušnice feme fatale pana presidenta,který novinář jí tam protlačil a nese za to snad nějakou trestní zodpovědnost. A dále by mne zajímal natočený fejk rozhovor na Tv Barandov Preziden ,Soukup a vexslák kandidující na presidenta.