Není co slavit, je pouze nejvyšší čas začít se změnami ve společnosti....

Není co slavit, je pouze nejvyšší čas začít se změnami ve společnosti. Výročí 17. listopadu jako memento zrady, podrazu a zločinného vývoje v naší zemi! Zinscenovaný Majdan z listopadu 1989 jen tak nezapomeneme!

Není co slavit, je pouze nejvyšší čas začít se změnami ve společnosti. Výročí 17. listopadu jako memento zrady, podrazu a zločinného vývoje v naší zemi! Zinscenovaný Majdan z listopadu 1989 jen tak nezapomeneme!

Dnes si připomínáme 27. výročí tzv. Sametové revoluce. Všechny servery mainstreamu mluví o jakýchsi oslavách 17. listopadu, já bych se ale v této souvislosti nedotkl slova “oslava” ani desetimetrovým klackem. Nevidím důvod oslavovat datum výročí události, které odstartovalo rozkradení republiky, vyvedení národních zdrojů do zahraničí, likvidaci průmyslové infrastruktury a hospodářské soběstačnosti. Za asistence estébáků a různých Zifčáků byla na občany Československa ušita bouda, nafukovací, páchnoucí, děravá a nesoběstačná. Milion lidí bez práce (úřady státu přiznávají jen strukturální nezaměstnanost, ne plošnou a ne sociálně-demografickou) a k tomu 100,000 lidí bez domova. Právě teď mají na stole exekutoři v ČR celkem 4.5 milionu exekucí [1]. Více než 120,000 lidí má na krku více než 10 exekucí. V roce 2016 bere průměrný dělník v průmyslu jen 32% toho, co na stejné nebo srovnatelné pozici bere dělník v Německu. Ovšem ceny potravin, zboží a zejména ceny nemovitostí, nájmů a bytů jsou s Německem plně srovnatelné.

191355-original1-jaslf.jpg
Zásah SNB na Národní třídě 17. listopadu 1989.

V roce 1989 statisíce lidí cinkali na náměstích v celé zemi klíči. Byly to klíče od bytů. Mnozí z nich dnes ty klíče už dávno nemají, protože o byty přišli. Lidé měli ideály. Jenže ty rychle vzaly za své. Ne každý má dnes odvahu si připomenout, jak vznikl 17. listopad. Bylo to stejné jako v roce 2013 na kyjevském Majdanu. Cizí služby a zahraniční operátoři (KGB) již celou druhou polovinu 80. let připravovali ve spolupráci se státní bezpečností StB nové vládnoucí elity pro chystaný převrat. Když po vrcholných schůzkách prezidentů Ronalda Reagana a Michaila Gorbačova v Rejkjavíku na Islandu a v Ženevě ve Švýcarsku nastal proces demise mocenských sil Sovětského svazu ve Střední Evropě, když padaly berlínské zdi, když Budapeští pochodovali maďarští národovci, v Československu byl pořád klid. Nedělní knedlíková pohoda. Československo bylo spokojeno s tím, co mělo. Lidé sice brblali, ale měli byty, auta, chaty, chalupy. Šedá ekonomika sice bujela a na byt se čekalo 10 let, na auto skoro 5 roků, bez známosti to prostě bylo těžké.

Československo nechtělo revoltovat

Nikde však nebylo z občanského hnutí patrno, že by někdo chtěl svrhávat režim. A to velice znepokojovalo lidi okolo StB, kteří měli s republikou už dlouho jiné plány. Byly to plány na privatizaci, na převedení obrovských majetků do jejich privátních rukou, ne přímo, ale přes založené firmy, offshore struktury, joint venture organizace, ve kterých seděli zahraniční investoři ze západu a (všeho)schopní lidé z okruhu StB. Jenže k revoluci v Československu se nikdo z lidu neměl a dokonce ani disidenti. Když přišel 17. listopad 1988, rok před sametem, v Praze demonstrovalo pár stovek lidí napojených na tzv. disent.  Pár stovek lidí. O rok později se ale něco změnilo. Ústřední svazácká organizace SSM přichystala studentský pochod a shromáždění na pražském Albertově. Tzv. pochod Prahou nebyl spontánní akcí studentů, ale organizovanou akcí SSM.

1342704-img-vasil-mohorita.jpg
Vasil Mohorita, foto z roku 1989.

Právě SSM sehrála v demontáži režimu klíčovou roli. Svazákům tehdy šéfoval Vasil Mohorita. Ten patřil mezi tzv. mladou gardu uvnitř stranických struktur KSČ. Snažil se o změny ve společnosti skrze svojí mládežnickou organizaci. Nebylo toho moc, ale třeba právě za Mohority si někteří vzpomínají na to, jak na zábavách a diskotékách, které byly pod patronací SSM, se začaly pouštět skladby Depeche Mode nebo Sandry. Byl to jasný signál uvolňování. Jenže Mohorita brzy narazil na funkcionáře tzv. staré gardy. Rozpovídal se o tom zde. Nakonec to byl právě Mohorita a jeho SSM, kterého si StB vybrala za svůj nástroj státního převratu. Byla to pojistka. Pokud by to nevyšlo a pokud by např. ministr obrany a armádní generál Václavík vyslal do ulic armádu na potlačení demonstrací, StB by pokus o převrat svalila právě na SSM, resp. přímo na Mohoritu. Podle indicií 17. listopad koordinovala StB přímo s KGB, Mohorita promluvil a vyvolal tím poprask, více zde.

StB potřebovala pojistit státní převrat pro případ nezdaru

To je velmi zajímavé, protože klid v Československu byl tak značný, že ani StB si nebyla jistá, jestli lid a občané Československa se nepostaví za KSČ a neodmítnou pád socialismu. Právě proto si StB chtěla nálady ve společnosti pojistit. Pověřila agenta StB Zifčáka, aby během průvodu studentů a během zásahu policejních kordonů sehrál inscenaci usmrceného studenta Šmída. Této úlohy se opravdu Zifčák zhostil bravůrně a ihned poté se začaly dít neuvěřitelné věci. Generální ředitel Československé televize Zelenka dostal přímo od Úřadu pro tisk a informace (tehdejší cenzurní odbor státu) příkaz, že musí umožnit přístup do vysílaní lidem a zástupcům studentů. Ihned poté začala Československá televize 15 milionům šokovaných občanů Československa předávat informace o zabití studenta Šmída na Národní třídě v Praze. Stejný příkaz od úřadu dostal i Československý rozhlas.

TAI2f2b99_husak.jpg
Vasil Mohorita a Gustáv Husák, prezident ČSSR.

Právě tento moment spustil celonárodní demonstrace. Vyšetřování událostí 17. listopadu se nikdy nedozvědělo, kdo dal příkaz z Úřadu pro informace a tisk k tomu, aby televize a rozhlas najednou začaly informovat proti příkazům z ÚV KSČ. Vzhledem k tomu, že StB zinscenovala úmrtí studenta Martina Šmída, je i naprosto jasné, kdo ovládl tiskový úřad a skrze něj převzal kontrolu nad vysíláním Československé televize a rozhlasu. Ihned v následujících dnech následovaly obrovské bouře ve společnosti, protože lidé byli rozeštváni proti režimu. Lidé dlouhá desetiletí tolerovali KSČ lecos, ale ne zabíjení jejich vlastních dětí v demonstracích. Právě tento moment odstartoval lidové protesty, spouštěcí mechanismus zafungoval.

Disidenti najednou dřepěli bok po boku s elitními kádry KSČ

V následujících dnech byly ustaveny studentské hlídky, následovalo založení Občanského fóra, v jehož středu se objevili bok po boku disidenti a představitelé establishmentu, kteří v rámci Prognostického ústavu byli dlouhá léta za pomoci StB připravováni na řídící procesy v zemi. Václav Havel, disident. Václav Klaus, prognosťák. Jiří Dienstbier starší, disident. Vladimír Dlouhý, člen KSČ, prognosťák. A tak bychom mohli pokračovat. Elity, které pod krytím Prognostického ústavu si minulý režim vychoval, si sedli do jednoho vlaku “demokracie” spolu s disidenty, kterým šel ten samý režim původně ještě nedávno po krku. Následovalo dosazení Václava Havla do funkce prezidenta. Udělali to tak narychlo, že mu ani nestačili ušít pořádný oblek, protože kalhoty mu neseděly. Fotka z hradního nádvoří, jak si Václav Havel nadzvedává nohavice, obletěla svět.

301859-top_foto1-7xc5n.jpg
Václav Havel v prosinci 1989 po jmenování prezidentem ČSSR. Dlouhé kalhoty měl založené moc nakrátko, takže vypadaly jako sražené po praní.

A potom to začalo jet z kopce. Václav Havel po jednání s premiérem Ladislavem Adamcem slíbil KSČ beztrestnost a možnost politického pokračování strany. Lidé z prognosťáku prosadili tzv. Kontinuitu práva, takže nová ČSFR převzala komunistické zákony. Tím bylo znemožněno žalovat komunismus a jeho éru. Koneckonců, byl to lid, který KSČ věřil a držel stranu u moci celých 40 let. KSČ se opírala o Národní frontu. A ta držela KSČ u moci. Roli hrály i restituce. Bez kontinuity by nešly spustit restituce a kšefty s restitucemi. Protože co nebylo trestné tehdy, nemohlo být trestné ani po roce 1989, když nový státní režim převzal kontinuitu práva. Následovala malá a velká privatizace.

Transformace, privatizace, tunelizace a rozbití Československa

Aby nedocházelo ke sporům při porcování kořisti mezi českými a slovenskými elitami estébáků a mocipánů, bylo rozhodnuto rozdělit si kořist na dvě půle a rozbít republiku. V Brněnské vile Tugenhadt si Václav Klaus a Vladimír Mečiar po volbách v roce 1992 plácli a 1. ledna 1993 společná federace zanikla. Československo se rozpadlo. Nikdo se lidí, těch lidí, co cinkali v listopadu klíči, na nic neptal. Lukrativní podniky v už rozdělených obou státech byly privatizovány vybranými elitami. Do procesu se nešlo dostat zvenčí. O co nebyl primární zájem, to skončilo v tzv. Kupónové privatizaci. To byl největší státní tunel na světě.

Odkupování kupónových knížek, spuštění privatizačních fondů, vytunelování fondů, Harvardské fondy a Viktor Kožený. Ale tím to nekončilo. O chvíli později krachly kampeličky. Vytunelovány. Krachly banky. Vytunelovány. Kauza IPB. Vytunelována a peníze odkloněny. Mostecká uhelná. Manažeři si koupili doly za peníze samotného podniku. A nikdo nekřičel, čeští politici mlčeli. Proč? Nikdo neví. Švýcaři kauzu znovu otevřeli po mnoha letech a zjistili neuvěřitelné manipulace. Kdo byl namočen z politiků v kauze MUS? Legendární seznam mafiána Mrázka na to prý znal odpověď, ale Mrázek skončil v roce 2005 s kulkou v čele a seznam se nenašel.

1009465-613982.jpg
Gustáv Husák si připil se členy Občanského fóra, resp. se členy Prognostického ústavu. Vladimír Dlouhý, Walter Komárek, Marián Čalfa a Václav Klaus.

A co taková kauza OKD? A co byty OKD? Jistý Zdeněk Bakala koupil OKD a slíbil, že tisíce bytů převede na nájemníky. Neudělal to. Místo toho založil realitní firmu RPG Byty a začal jednotky pronajímat. Lidé se k bytům nedostali. Vláda to kritizovala, ale nic s tím neudělala. A čas plynul. Před několika měsíci OKD zkrachovala, podnik bude teď zachraňovat stát. To znamená daňový poplatník. Mezi nimi i nájemníci bytů OKD. Pan Bakala se OKD zbavil a prý se bude věnovat jiným podnikatelským aktivitám. Třeba financování svého vydavatelství Economia, které je sice stále ve schodkovém rozpočtu, ale OKD asi panu Bakalovi vydělalo za ta léta dost peněz, takže provoz všech těch Respektů, Hospodářských Novin, Aktualne.cz a dalších může vesele dotovat. Jinde by tomu říkali “Divoký východ”, ale já tomu říkám český národní koloryt s heslem “Česko snese fšecko!”

Listopad přinesl dluhy, půjčky a exekuce

Celkové zadlužení českých domácností se pohybuje okolo 1.5 bilionu korun a stále meziročně roste [2]. Je krásné jezdit 1x ročně k moři, je pohodlné nakupovat v supermarketech. Ale je smutné dívat se na ruiny SONP Poldi Kladno, na zničené a zbourané provozy OP Prostějov. Je tragické sledovat v televizi tu záplavu reklam na půjčky, úvěry, hypotéky, převody půjček, snížení splátek půjček, sloučení půjček, protože před 15 nebo 20 lety žádné reklamy tohoto typu v televizi nebyly. Byly tam reklamy na stavební spoření. To už je dávno pryč. Dnes už se jede jiný proces v ČR, zběsilý úprk rodin a domácností za co největším zadlužením. Země přišla o 200,000 armádu a schopnost vlastní obrany. Dokonce i stíhačky máme jenom půjčené od Švédů. Armáda se smrskla na expediční sbor, který nedokáže ochránit hranice ani před migranty. Merde!

2850609_.jpg
Václav Havel a předseda federální vlády Ladislav Adamec. Tady se dohodlo předání moci a podmínky odchodu KSČ z vedoucí úlohy země.

Do škol je nasunována inkluze. Cikáni a muslimové sedí v lavicích spolu s českými dětmi. Bylo by krásné si myslet, že svět je sluníčkem zalitý, ale není. Když dítě přijde s pláčem ze školy, že mu cikáni ze třídy kradou svačiny a musí jim platit každý den 50 korun za odchod ze školy, protože jinak ho zamknou v šatně a nepustí domů (kauza z Liberce, o které nás informovala jedna z našich čtenářek), tak prostě je něco špatně. Je určitě špatně, když stát převedl výkon majetkového práva a výkon pohledávek na soukromé subjekty, na soukromé exekutory. Lidé na ně už dokonce střílí ze zbraní. To dříve nebylo. Jakmile začnou docházet zdroje ve společnosti, těchto incidentů bude přibývat. Zanikla Varšavská smlouva, ale NATO zůstalo. A dokonce se rozšířilo. A dokonce se bývalé země Varšavské smlouvy staly členy NATO. A co slyšíme v televizi? Rusko je prý agresor a rozpíná se. Tak určitě…

Knedlíková pohoda je dnes stejná jako před 27 lety

Mohl bych pokračovat donekonečna. Ale nemá to význam, protože 17. listopad je a zůstane pouze mementem jednoho Majdanu, který proběhl už před 27 lety. Jaká je dnes demokracie? Nic moc. K volbám do krajů přišla sotva třetina voličů. K volbám do Senátu jen 12% voličů. Místo toho lidé jeli na chaty a chalupy shrabovat listí na zahradách a pálit nať z brambor. Nějaké volby se obejdou bez nich. Jasně, obejdou. Ale potom se nesmí národ divit, že na oplátku jeho zájmy obchází politici, kteří z těch voleb, ke kterým jste nešli, vzešli. Občanská uvědomělost a politická aktivizace musí vycházet z každého člověka. Vaše bydliště je vaše bojiště. Politicky se aktivizujte stejně, jako lidé ve Velké Británii a v USA. Změna nepřijde sama. Změnu nezajistíte sledováním dezinformačních zpráv České televize nebo čučením na Ulice a Ordinace. 27 let po Sametu je země v rozkladu. Rozhodují o nás, bez vás. V Bruselu. A svojí neúčastí u voleb jim k tomu dáváte mandát. Dáváte jim klid na práci.

Čert vezmi “cinknutý” 17. listopad 1989. Ten skutečný listopad ještě nenastal, ten teprve přijde! Otázkou ale je, jestli nám ho bude muset opět někdo zinscenovat, protože my jako Češi máme na všechno času dost. Zdálo by se, že za 27 let musí lidé pochopit a prozřít. Když se ale dívám okolo sebe, vidím lidi, kterým je všechno jedno. Jenže dnes už nejde o otevření hranic a cesty za nákupy, ale o přežití Evropy a evropských národů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jokles
Návštěvník
Jokles

Je od samého počátku, i díky panu Dolejšímu, jasné, kdo to a jak organizoval a jaké byly skryté cíle. ! Všichni jsme nalítli pád darebákům ze samotného vedení KSČ i nekotrolované StB ! A jaký je překvapivý výsledek dneška ? Vymyváním mozků bylo docíleno a stále se v tom pokračuje, že vinu nesou především ti obyčejní, podvedení a zrazení komunisté, Kteří svou víru v socialismus neopustili dodnes ! Otázkou je, zda to není kvůli tomu, jak současné vedení KSČM fakticky kolaboruje se současným režimem a drží řadové členy v tvrdé diktatuře i dosud. Kdy se ozvou prostí členové strany, kteří vzhledem k věku již nemají co ztratit? Jen své okovy !

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

“Oslavy” 17. listopadu – těm lidem z mainstreamu asi definitivně ruplo v bedně. Oni tu za poslední dobu předvedli takový hon na ruské agenty a opoziční média, že jasně překonali i tu nejdebilnější komunistickou propagandu a nedošlo jim, že veškeré ideály sametovky teď už definitivně popřeli a doničili…

Tarch
Návštěvník
Tarch

Ty kalhoty u Havla byly v pořádku,je to zednářská symbolika a konkrétně u žida Havla je to jeho stupněm v ritu ;rytíř kádos/bosák služebník židů.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Na poslední fotce je více lidí a bude dobré je identifikovat ,
například v čele stolu dva culíci …
nebo zcela vpravo dvě hlavy …
snad se lidičkám rosvítí ….

M.C.
Návštěvník
M.C.

V čele stolu vpravo je podle mě Kocáb, vlevo bych si tipnul na Vondru.
Ale už jsem tuto fotku viděl někde i s popiskama kdo je kdo.

voloďa
Návštěvník
voloďa

vlevo od Kocába je prase Horáček

Kolda
Návštěvník
Kolda

Mám vše zažité a vyzkoušené. Poslední fáze socialismu u nás byl ve skutečnosti trockistický korporátní fašismus. Státní podniky a STRANA byl jeden nerozlučný celek. Člověk, který neměl šanci, protože byl “označen” jako nepřítel režimu a to třeba jenom tím, že jezdil na vandr do přírody nebo odmítl jako dělník vstoupit do strany a vzteklý předseda podnikového stranického výboru před vámi roztrhal vyplněnou přihlášku do strany mohl vykonávat práci, kterou mu soudruzi dovolili. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Takové bylo heslo tehdejšího režimu. Měli jsme plné zuby toho jejich šmírování a zapisování, jednomu z tehdejších prominentů se ztratil Zápisník stranického funkcionáře a ten jsem si schoval na památku, aby mi jednou lidé uvěřili, jaké to bylo. Svoboda a to ještě jen virtuální pro establišment a udavače. A v takovéto atmosféře, kterou jsem osobně zažil je potřeba posuzovat tu takzvanou sametovou revoluci. Se současným režimem nesouhlasím, jsou to většinou zloději a podvodníci, ale čemu se můžeme divit, když zvolení představitelé politických stran se nezodpovídají svým voličům, ale vyššímu “patru” zednářské lóže. Na své voliče většina z nich kašle. Ano, byl jsem tenkrát zvonit klíči a myslel jsem, že vytvoříme spravedlivější společnost pro naše děti. Neměli jsme dostatek informací KDO A KAM skrytě naší zemi směruje! Nyní máme příležitost tehdejší chyby neopakovat.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ano, Koldo. Lidi rychle zapominaji. Byl to v te dobe samy praskac a lide se bali vyjadrit proti rezimu, ktery se utahoval od sedmdesatych let. Vsichni drzeli hubu a krok. Ten, kdo ji nedrzel, tak mel opletacky s vedenim a kadrovakem, ktery mu do posudku pripsal tri tluste cerne cary. Zlost lidi se stradala a ja se vubec nedivim, ze nakonec cinkali klici na Vaclavaku netusic, ze to co prijde bude akorat prechod z deste pod deravy okap.
Zda se mi napriklad velice nefer, ze lide, kteri platili cely zivot najem bytu a o ktery se starali jako o vlastni, byli nakonec donuceni jako penzisti byt koupit za statisice nebo se vystehovat. Jine cesty nebylo. To byl jedno z prvnich drastickych probuzeni Cechu do tvrde reality kapitalizmu. O nasledujici inflaci snad nemusim psat, jelikoz to, co stavalo stovku stoji dnes 10x tolik. Samozrejme jsou lidi, kteri nesmirne zbohatli na podezrelych kseftech a nikoliv poctivou praci. To co patrilo statu je davno pryc. Sice muzeme brblat proti rezimu, ale dulezite veci jako socialni zabezpeceni, prace na kazdem rohu, neni. Clovek si asi nevybere. Vsude je neco.

martin473
Návštěvník
martin473

A potom to začalo jet z kopce. Václav Havel po jednání s premiérem Ladislavem Adamcem slíbil KSČ beztrestnost a možnost politického pokračování strany.
Z toho kopce to jelo od sobotní rádoby celonárodní demonstrace na Letné, místo studentů a v té době ještě disidentů se na tribuně střídali kreatury z roku 68 a spousta lidí, které před tím na Václaváku vidět nebylo. Ten den jsem odešel do hospody a udělal dobře, už to nemělo se studentskou revolucí společného nic jen kádry vycítily příležitost opět si šáhnout na moc za asistence opilého Vaška a toho nejhoršího co se podařilo vybrat z Chartistů a Prognostického ústavu,

voloďa
Návštěvník
voloďa

zajímavý článek,ale smutný,zvlášť poslední odstavec. Články z domácí kotliny tady poslední půl rok chybí.Nějak zkusit vyburcovat lidi

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mimo téma: GLOBÁLNÍ DEBILIZACE úspěšně pokračuje:

Finsko se jako první země zbaví školních předmětů.
“Finský vzdělávací systém se dlouhodobě považuje za jeden z nejkvalitnějších na světě.”

…” A kupříkladu v rámci kurzu „Práce v kavárně“ si studenti zlepší znalosti v angličtině a ekonomii, a zároveň si vytříbí komunikační dovednosti.”….:-)
“Celou dobu bude moci mít na paměti heslo „K čemu to potřebuji umět?“.”

https://www.novinky.cz/veda-skoly/421022-finsko-se-jako-prvni-zeme-zbavi-skolnich-predmetu.html

voloďa
Návštěvník
voloďa

už ta věta “Práce v kavárně” nahání husí kůži

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zřejmě to bude výchova nových kádrů do multinárodních kaváren, včetně té Pražské… 🙂

voloďa
Návštěvník
voloďa

a premiér zrádce národa Sobotka tomu ve skrytu duše tleská,to jen na oko odvolal Dienstbiera

vendas
Návštěvník
vendas

jen pohled na seznam,kdo do kavárny dochází,je zřejmé,že se jedná o bandu lenochodů akriminálních čekatelů!..Měli by být vzati všichni do ochrané vazby.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Z toho jsem se málem osypal po celém těle.

Zapomenutá anylýza
Návštěvník
Zapomenutá anylýza

Je zajímavé a každým rokem zajímavější, přečíst si již dávno zapomenutou analýzu Miroslava Dolejšího, který si za své názory odseděl před rokem 1989 řadu let (a ne ve fešácké cele) a po roce 1989 ho opět honili k soudu.¨
http://casodej.cz/analyza17.htm
Za zmínku stojí, že text byl uveřejněn v roce 1990, kdy si internet cvrnkal do plenek.
Poslední věta z dané analýzy:
Národní ekonomiky neexistují, existuje pouze světová ekonomika, jejíž řízení je určováno konsorciem 14 světových bank. Tento jediný fakt rozhoduje o suverenitě států a nezávislosti jejich politiky, protože toto konsorcium vlastní, řídí, nebo alespoň kontroluje 72 % veškerého světového oběživa.
M. Dolejší:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Dolejší

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Za zmínku stojí, že Dolejší se nebojí pravdivě formulovat: „Československo je tradiční pevností židovského vlivu v Evropě…“

Jak nežít ve lži?
Možná by nebylo špatné pro začátek alespoň zhodnotit úlohu chazarstva v sametových „revolučních“ procesech.
Protože jak VK správne v závěru poznamenává „Otázkou ale je, jestli nám ho bude muset opět někdo zinscenovat“…
…a odpověď je ano, inscenovat bude opět světový revoluční žid, žádná jiná možnost tady není. (Což VK zamlčuje. Jestli taktně, nebo účelově, to si domyslí každý sám.)
Světový revoluční žid je úspěšným globálním revolucionářem s letitu praxí v umění revolučním a vrozenou zálibou v revolucích.

„Je nesporná souvislost mezi židovsko-mezinárodním finančnictvím a válečnými a revolučními událostmi. Pro minulost je tato souvislost zcela zřejmá očividná a jasná, pro přítomnost platí neméně.“
Henry Ford – Mezinárodní žid – 1920
comment image

M.C.
Návštěvník
M.C.

Úžasné umění. Marně přemýšlím, co by mohlo lidi vést k tomu, dělat ze sebe takovéto kašpary – peníze?

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

comment image

Argor
Návštěvník
Argor

Četl jsem výstižný příspěvek: “Za komunistů dobře nebylo, ale teď je to ještě horší.” Osobně často provokuji pragokavárenské ovce a důvěřivce současného režimu, když říkám: Máme holé ruce! – křičeli jsme. Nyní máme holou prd.el! – přesto držíme hubu.