Nenáviděná migrace v Evropě vyvolává emoce a reakce, jenž se nápadně podobají...

Nenáviděná migrace v Evropě vyvolává emoce a reakce, jenž se nápadně podobají radikalizaci předválečného Německa, která vynesla na vrchol moci Adolfa Hitlera!

Nenáviděná migrace v Evropě vyvolává emoce a reakce, jenž se nápadně podobají radikalizaci předválečného Německa, která vynesla na vrchol moci Adolfa Hitlera!

Téměř denně jsme „bombardováni“ informacemi o imigrantech, co dělají, co nedělají, co chtějí nebo by měli dělat, kdo o nich co řekl. Většina výroků jsou, bohužel, s odpuštěním „žvásty“. Ba co hůře, radikální žvásty. Ti z vás, kteří jsou proti přijímání imigrantů, mne nyní proklínají za mou drzost. Ti, kteří stojí na druhé straně, mi blahořečí a čekají, jak se můj monolog rozvine. Zklamu tedy rovnou obě strany, protože obě křičí do světa hlouposti.

Pro mne je až zarážející, jak málo rozumu lidé projevují. Pochopím obyčejného člověka, který denně prožívá mediální masáž. Který má strach, protože neví. A on po něm vlastně nikdo nechce, aby věděl, jen aby se rozhodl. A člověk je tvor společenský, takže se prostě přidá na jednu nebo druhou stranu, jen aby někde byl. Nepochopím ale politiky, kteří by měli být „těmi nejlepšími z nejlepších z nás“. Tak, teď už jsem, myslím, urazil všechny, takže to můžu rozvést.

Part-DV-DV2156292-1-1-0.jpg
Radikalizace a odpor v Německu proti migrační politice Angely Merkel

V první řadě mne děsí podpora protiislámských aktivistů. Ne proto, že mají strach z teroristických útoků. Ne proto, že jsou vystrašení z islámu jako takového. Ani proto, že s tímto náboženstvím a od něj se odvíjejícím zákonodárstvím nesouhlasí. Ale pro tu obrovskou zášť, kterou dávají na odiv. Zášť, která v drtivé většině případů nemá řádné opodstatnění – kdo z nich má osobní zkušenosti s muslimy? Přesto je považují za póvl, verbež a člověk se v internetových diskusích dočte i horší výrazy. Stále častěji slýchám, jak je třeba je všechny postřílet. Přitom to samé vštěpují do mysli mladých muslimů instruktoři IS. Nějak si lidé nevidí do úst, zdá se mi.

Stoupající počet členů takových skupin a hnutí je zarážející a připomíná až nebezpečně Hitlerův vzestup. Také USA často řešili vnitřní krize válkami. I my, Češi, máme řadu vnitřních nedořešených problémů. Rétorika pana Konvičky a jemu podobných dává tušit, že pokud by se dostal k moci, každý, kdo nevyrazí na hranice s puškou v ruce a cestou nezastřelí každého, kdo nosí plnovous, bude souzen za velezradu. Není to ale jediná osobnost, jejíž popularita staví především na nenávisti k muslimům. Ani v České republice, ani v Evropě. Všude se radikalizuje nacionalismus a začíná povážlivě připomínat nacismus, byť v širším měřítku, než je nám znám z minulého století. Zatímco nacionalismus je v podstatě zdravé vlastenectví, nacismus je už radikální odnoží, která chce expandovat a podrobovat si každého, kdo je jiného názoru. Evropa má nakročeno právě k tomu, po vzoru Spojených států.

0,,18777876_303,00.jpg
Demonstrace Pegidy proti politice Angely Merkel

Každý, kdo se trochu zajímal o islám, ví, že to není tak prosté, jak nám někteří předkládají. Výklad islámu není prosté A nebo B, je to AB, BA, ale také radikální AA nebo BB. Náš zákonodárný systém také vycházel z křesťanského učení. Stejně tak je tomu u islámu, kde ale ještě nedošlo k rozdělení na moc náboženskou a zákonodárnou. Také je třeba si uvědomit, že budovat zákonodárný systém v zemích složených z menšin, kde se neustále bojuje, není jednoduché. Zvláště, když ve chvíli, kdy je stát „jakžtakž“ stabilizován a lidé mohou konečně rozvíjet své myšlenky a vnitřně se na základě své kultury někam dopracovat, vtrhne k vám jiný stát a chce po vás, abyste přijali jejich kulturu, byť na to nejste intelektuálně a ekonomicky připraveni. Což je i důvod radikalizace muslimů. Toliko na obranu islámu a muslimů obecně.

Pokud souhlasíte a navíc zastáváte heslo „do každé rodiny uprchlíka zdarma“, pak vás také zklamu. Já totiž zcela souhlasím s tím, že si k nám imigranty brát nemůžeme. Ale ne proto, že vyznávají islám, podle některých náboženství nutící k zabíjení a znásilňování. Ale proto, stručně řečeno, že stát, který se nedokáže postarat o své vlastní občany a doposud nezvládl začlenění menšin, které už obsahuje, si nemůže dovolit přijímat další a už vůbec ne v plánovaném množství. Jsou tu dva hlavní body, proč to prostě, mírně řečeno, není dobrý nápad.

_83879127_027713418-1.jpg
Uprchlík s plakátem: “Nevrátíme se, otevřete cestu!”

Za prvé, jedná se o zcela jinou kulturu. Nezaujatě nemůžeme říci, zda lepší, či horší, ale rozhodně jinou a v současnosti (a zřejmě ještě několik dalších století) s tou naší neslučitelnou. Mimo jiné už pro nejasně formulovaný výklad práva, respektive několik výkladů, kterýžto problém ale známe i u nás. Dojde-li někdy ke sloučení těchto kultur, musí to být drobnými, téměř nepatrnými krůčky a proto to bude trvat mnoho generací. Toto násilné „začlenění“ ve jménu morálky a humanismu je proti přírodě, evoluci i zdravému rozumu. Podporuje nenávist a válkychtivost obou stran.

Druhým bodem je ekonomika. Stát, který není schopen zaměstnat a dostatečně ohodnotit vlastní občany, nemůže přijímat další. Zvláště, když je zadlužený. Zvláště, když je nepřijímá s tím, že jim zajistí zaměstnání. Zvláště, když tito lidé neznají jazyk, poměry ani zákonodárný systém. Ano, když budou chtít, tak se všechno naučí. Za jak dlouho? A kolik z nich bude chtít? Kdo je do té doby bude krmit? Kdo je do té doby bude šatit? A kdo je do té doby bude ubytovávat? A abychom nezapomněli – kdo je bude učit? Tohle všechno stojí peníze a čas.

Takže ne, určitě není dobře přijímat uprchlíky. Ne že by to od nás nebylo hezké, ale my jako stát ani my jako občané si to zkrátka nemůžeme dovolit. A to platí pro uprchlíky jakéhokoli vyznání či barvy pleti. Ale také není dobře odůvodňovat to nenávistí. Dělat dobrou věc ze špatných důvodů se sice vymstí později, než dělat špatnou věc, ale vymstí se to dvojnásob. Viz již zmíněný Hitler, který zachraňoval Německo tak dlouho, až málem zničil Evropu.

Svatoslav Kontroš

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Amus
Návštěvník
Amus

Autore článku, nepodléhejte mediálnímu vymývání mozků. Jednoznačně se ukazuje i u nás, že obyvatelstvo je tak “radikalizováno” proti muslimům, že si česká policie ty tzv. nácky musí sama vyrobit, aby mediální vymývači mozků měli čím odstrašovat lidi zúčastňující se demonstrací proti migraci. Kdyby jste se více zajímal o organizátory demonstrací, zjistil by jste, že všichni jedním hlasem varují před násilnostmi na demonstracích. A k těm muslimům, chcete snad popírat násilnosti, kterých se tzv. uprchlíci dopouští na obyvatelích Evropy, vytváření ghet, do kterých je policejními složkami i politiky místním doporučováno raději nevcházet? Radikalizace místních se neobávejte, mějte strach z toho, že se dostatečně nezradikalizujeme tak, abychom zabránili přílivu dalších parazitů z Afriky (ano, parazitů, protože to nejsou žádní uprchlíci před válkou) a zachránili sami sebe, tedy i vás.

Forever
Návštěvník
Forever

Pro pana autora:

Pro ty, co snad stále ještě věří na umírněný islám:
Musím vás zklamat, ale islám je netolerantní vražedná totalitní ideologie. Mohamed sám vyvražďoval nemuslimy jako klaté. A ty řeči o lásce v Koránu pocházejí z doby, kdy bylo muslimské hnutí slabé. 🙂
Jakmile ale bylo muslimské hnutí silné, tak začínají nemuslimy vraždit.
Islám byl jen nástrojem Vatikánu na zničení skutečných prvotních křesťanů, Židů a všech těch, co se odmítli podřídit papežské církvi. Zkrátka, islám je kopií Vatikánu. A co dělá Vatikán, dělá i islám. A současné vládnoucí světové elity v čele s Vatikánem (vládne mu jezuitský generál – černý papež, pozn.: papež František je členem jezuitského řádu)
Doporučuji vám jedno, studovat. Čtěte níže:

http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-zakladni-principy-islamu-jsou-neslucitelne-s-nasi-spolecnosti-islam-se-nachazi-v-podobne-fazi-jako-krestanstvi-ve-stredoveku-kazdy-muslim-je-proto-potencionalni-terorista/

http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-egyptsky-knez-zakaria-botros-varuje-muslimove-predstiraji-ze-jsou-hodni-az-poznate-pravdu-bude-uz-pozde-islam-chce-ovladnout-cely-svet-je-to-jeho-program-jste-dalsi-na-rade/

http://www.ragauian.cz/jsou-dobri-a-zli-muslimove-je-islam-dobrym-nebo-spatnym-nabozenstvim-originalni-pohled-ktery-poodkryva-zakulisi-vztahu-v-islamem-formovane-spolecnosti/

http://www.ragauian.cz/islamsky-dzihad-a-jak-to-s-nim-vlastne-je-02/

http://www.ragauian.cz/prava-tvar-islamu-dzihad-je-nabozenska-povinnost-kazdeho-muslima-svedectvi-byvaleho-ceskeho-muslima-dzihad-se-samozrejme-praktikuje-i-v-ceske-republice/

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-vznikl-islam-doopravdy-kdo-stvoril-koran-a-proc-papezsky-vatikan-kamaradi-s-muslimy/

Mimochodem, co znamená vlastně slova islám. Muslimové často tvrdí, že “islám znamená mír”. Slovo islám pochází ze stejného arabského kořene (slm), jako slovo “salaam”, mír. Je to ovšem typické pokrytectví a překrucování: „Islám přesně řečeno ve skutečnosti znamená podřízení se vůli Alláha“ — a to prostřednictvím jeho božského a věčného zákona, šaríi.
Islám znamená pokoření, podřízení. To je totalitní způsob. Stručně shrnuto: islám je neslučitelný se svobodou. Islám je totalitní politický systém, co skrývá své politické zájmy za fasádu víry. Islám staví na politických zájmech. Kdyby nebylo papežské církve a islámu, tak by nebyl temný středověk. A to o něčem svědčí. Islám není víra, ale totalitní ideologie.

comment image
My Slované už máme zkušenosti s papežskou církví. A islám je jen ke kopií Vatikánu.
Nám stačila už ta christianizace, co probíhala od začátku kolem 9. století až přibližně do 13. století. My Slované máme pořád v krvi Holocaust, kdy papežský Vatikán vyvraždil během christianizace přes 9 000 000 Slovanů a vypálil celé naše vesnice a města a zničil naši kulturu, zabil celé rodiny a některé děti, kterým před tím před jejich očima zabili celou jejich rodinu, poslal na převýchovu. A samozřejmě došlo i na další hrozné věci a s tím přišel temný středověk. Zkrátka, byla a je tato událost jednou z největších tragédií pro Slovany podobně, jako je tragédií pro Židy vypálení Jeruzaléma, pogromy ve středověku a holocaust za druhé světové války.
Není náhoda, že Slované se islámu brání a cítí k němu odpor. My Slované prostě nechceme, aby se holocaust Slovanů znovu opakoval. A nechceme, aby se opakoval temný středověk.
Papežský Vatikán během temného středověku povraždil více než 80 000 000 lidí. A my jsme si s Vatikánem po celá ta staletí užili už dost. Máme mnoho zkušeností a nechceme temný středověk znovu zažít. Prostě se nechceme vrátit zpátky do temného středověku.
Islamizace Evropy a instalace islámu v Evropě a tím pádem zničení tradiční původní evropské kultury je jen krok zpátky do temnoty. Vatikán a islám jsou jedny z nejzrůdnějších politických systémů, co povraždily sta miliony lidí. A my Slované říkáme na rovinu:
“NE, DĚKUJEME, O TYTO SYSTÉMY NEJEVÍME NEJMENŠÍ ZÁJEM.”

Josef
Návštěvník
Josef

Pane Forever,vy to máte nějak popletené ve své hlavě.Pro svou nenávist k jezuitům jste pravděpodobně obřezanec.

VM64
Návštěvník
VM64

Pane Autore, jestli bylo účelem rozproudit diskuzi, tak to se povedlo. Jinak si myslím, že Vás pokus vysvětlit, jak jste nad věcí řešit věci radikálně, mne opravdu pobavil. Stačilo by, kdyby v Kolíně na ,, obchytávačce arabů,, byla středobodem Vaše dcera nebo manželka. Jo panečku, to by jste se kousal do prstů, aby jste nenapsal to, co by jste jim vyvedl. Pokrytče. Tahle banda inženýrů a doktorů je prostě jiná od základů a integrace není možná. NENÍ. Prostě není.

VM64
Návštěvník
VM64

Jo a zapomněl jsem to hlavní. Dobrovolně neodejdou, takže s láskou jim můžete akorát….

pavjan
Návštěvník
pavjan

Souhlasím s Vámi. Nevím, proč autor tak zdlouhavě rozebírá, co každej ví. To, že má naděláno z Hitlera celkem chápu, ale to mu k ničemu nepomůže. A s tou nenávistí ať jde do hajzlu; dneska někdo řekne, že něco nechce a už se vytahuje nenávist, extrémismus a co já vím co ještě. Trochu myslet: Tady se s předstihem obsazuje území, které bude později dobyto. Není divu, že lidé protestují.

Argor
Návštěvník
Argor

Dlouho jsem nečetl větší bludy. Děsí mě, že lidé můžou uvěřit takovým nesmyslům namířeným proti jejich intuici. Každý si přeci může zjistit, že náš národ se za posledních více jak sto let třikrát v nejklíčovějších historických událostech nezmýlil, zatímco celý svět byl pomýlený. Kdyby západ poslechl Čechy, nemusela být vůbec druhá světová válka. Historie se opakuje, vše se opakuje, síly, které začaly třetí světovou válku přílivem vetřelců do Evropy, používají stejnou taktiku. Vytvoří ideologii, ovládnou co největší počet lidí, kteří nemají aktivní určitá energetická centra, a jsou tudíž velmi sugestibilní, a jakmile ideologie naroste do potenciálu globální hrozby, je zneužita k válkám, násilí a utrpení. Opakuji: Náš národ se nemýlí!!! S tou záští a Hitlerovo vzestupem to snad autor nemyslí vážně? Islám je nový vzestup fašismu, a multikulturalismu, který s ním kolaboruje, je nacistická ideologie, která nadřazuje nenávistné a zločinné mu. Naprostá většina lidí má odpor k islámu, protože vyciťují, že islám je nová maska fašismu a nacismu. Radikalizuje se pouze hrstka občanů, kteří jsou pod stejným vlivem jako muslimové. Extremisté proti extremistům – loutky proti loutkám, které řídí jeden loutkovod. Naprostá většina našich lidí se aktivizuje, protože chtějí mír a bezpečí! Samozřejmě je i mnoho takových, kteří se skutečně bojí, protože vnímají to neuvěřitelné nenávistné zlo islámu a jeho zrůdný potenciál uvrhnout celý svět do starověké klerofašistické totality. Jak může autor napsat, že Konvička vše zakládá na nenávisti vůči islámu? Cožpak autor nevidí, jak se temné síly snaží na Konvičku útočit ze všech stran? Jiní si nevidí do úst, a kam si tedy nevidí autor? Zapomeňte na mírumilovné směry islámu, ty již byly za potoků krve nevinných zlikvidovány. To, před čím nyní stojíme, je naprostá neúcta k životu. To, že lidé považují muslimy za póvl a verbež je pouhé nastavování zrcadla realitě. Muslimové, kteří přicházejí do Evropy, jsou militantní a kriminální živlové, cítí se silně nadřazeni, intenzivně nás nenávidí, nenávidí naši kulturu a životní styl, a přicházejí z puzením dobyvatelů. Označovat je za uprchlíky, je urážka skutečných uprchlíků a obětí válek! Minimum chudáků mezi nimi slouží pouze pro fotoaparáty médií. Není rozdílu mezi muslimem a islamistou – oba jsou naprogramováni tak, že je lze kdykoliv aktivizovat. Lidé budou bojovat proti islámu, právě proto, že úcta k životu a druhým je integrální součást většiny Evropanů. Autor se prý děsí. Po přečtení tohoto článku se již děsím i já. Vyplývá z něj, že máme pasivně a dobrovolně předávat svoje území zcela bez boje, že nemáme bránit naše hodnoty, z nichž největší je úcta k životu a rezistence vůči ideologiím, tedy i všem náboženstvím. Pro pána Boha! Kdo koho napadl? My je, nebo oni nás? Oni nás přišli postřílet, a my nesmíme ani pomyslet na svoji ochranu, protože střílet imigranty je prý neetické! Ještě jedna věc. Autor jaksi zamrzl v pravěku, podobně jako mentalita muslimů, války se vyvíjejí, a nastal nejvyšší čas použít nové typy válek. Existují totiž hybridní války, které od míru vůbec nerozeznáte. Využít zfanatizované muslimy jako bojový prostředek k zaplavení území nepřítele, to je dobrý tah. Já tvrdím, že každý, kdo bagatelizuje současnou situaci s tím, že to není válka, a že válka nebude, a že odmítá jít do války za svou vlast a předky, je posera, který se bojí jít do války!

To je jedno
Návštěvník
To je jedno

1*** Já nejsem tedy Konvičkovec, ale Okamurovec – již jen proto, že Okamura prosazuje model přímé demokracie a má pozitivní politický program, zatímco u Konvičkovců je vše, mám takový dojem, založeno na tom, že něco nechceme… Jinak Konvička je v politice nováček, zatímco Okamura si již lecčíms prošel.

Argor
Návštěvník
Argor

V politice také podporuji výhradně Okamuru a budu ho volit. Mimo politiku vítám jakékoliv protiimigrační, protiislámské a antimultikulti aktivity mimo skutečné extremisty. Konvička mě nikdy moc neoslovil, navíc si pohoršil tím, že se dal na stranu pučistů z Úsvitu. Uvítal byl alespoň formální sjednocení sil a společný postup, ale chápu, že někdo mnohem mocnější je proti. Sjednocení asi bude až v nejkrizovější době.

Amus
Návštěvník
Amus

Se vším souhlasím.

Sváťa
Návštěvník
Sváťa
Sváťa
Návštěvník
Sváťa
albatros
Návštěvník
albatros

Právě že ne. Zapadá to skvěle do toho čemu se říká Kalergiho plán.
http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

Rychlovka
Návštěvník
Rychlovka

Bleskocenzúra:
404 – Stránka nenalezena
Při provádění Vašeho požadavku došlo k této chybě: 404 – Stránka nenalezena.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
.B.
Návštěvník
.B.

Není to kladivo, co vám rozbije hlavu. Je to ruka, která ho drží. kladivo je pouhý nástroj. Stejné je to i s migranty.
Svou pozornost zaměřme tedy na ty, kdož nástrojem vládnou.

tdjh
Návštěvník
tdjh

v první chvíli musíme odrazit to letící kladivo, teprve potom dejme pěstí do xichtu útočníka…

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Nebudu to teď rozvádět, jen že s vámi naprosto souhlasím, taky to tak vidím a určitě je nás víc, co se nepřikláníme na žádnou stranu.. Stavím se k tomu spíš pozorovatelsky, nepanikařím, doma se zatím neozbrojujeme a opravdu mě zajímá, co se z toho nakonec vyklube..

hanns
Návštěvník
hanns

ty jsi ovce ! až příjde čas, podříznou tě tak !

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

A proč? Protože nevyřvávám na náměstí “Islám v ČR nechceme!”? Protože nestrhávám muslimkám šátky a nenadávám sprostě holce, která se stala muslimkou, vzala si muslima a přihlásila se do “Prostřeno”? Řídím se heslem “Žij a nech žít..”

Samozřejmě, že si taky myslím, že islám do Evropy nepatří a nelíbí se mi, co se děje, ale taky si myslím, že se to děje z nějakých příčin a někdo si mne ruce, jak se mu to daří..

albatros
Návštěvník
albatros

Prostě čekáš jak to dopadne a kdyby něco tak nasadíš fousy, kuklu a allahu akbar. Gratuluji jsi čech 😉 To malé č je schválně.

Tchabes
Návštěvník
Tchabes

S heslem “Žij a nech žít” lze jen souhlasit. Bohužel Korán nařizuje muslimům něco jiného. Nenávist k muslimům není rasistické, ale ideové.
Vaše podezření, že je invaze “imigrantů” řízená a podporovaná kýmsi je založené na faktech. Ten “kdosi” je ten, komu to přinese prospěch. Rozvrat Evropy, amerického spojence, asi nebude v zájmu USA. Proč by ničili spřátelenou velmoc? V případě Ruska je zničení Evropy velmi žádoucí, proto tady má mmjiné nasazenu pátou kolonu, ktrá má veřejné mínění Západu obrátit proti USA. Nebo, že by to řídil někdo třetí? Zatím není vidět, že by rozvrácená Evropa prospěla někomu třetímu.

Autor
Návštěvník
Autor

Musím s Vámi nesouhlasit. Neříkám, že někdo chce s pomocí imigrantů rozvrátit Evropu, spíše vidím současný stav jako následek nepromyšlených intervencí USA a EU. Co se týče Vašeho výkladu Koránu, je to jeden z několika, doporučuji Vám se touto tématikou více zabývat, nebo ji nepoužívat jako argument. Zaujal mne ale především Váš předpoklad, že pokud už by rozvrat Evropy měl být řízený, stojí za ním Rusko. Nějak nechápu, proč by Rusové chtěli likvidovat Evropu. Jsou na stejném kontinentu a mají tu zásadní obchodní vazby. Já spíše věřím, že rozpad Evropské unie, pokud k němu dojde, bude důsledkem nelogického úsudku a neschopnosti mnohých politických “špiček”. V evropských státech jsou stále velké kulturní i ekonomické rozdíly a sladit je všechny dohromady je práce spíše pro boha, než pro politika. 🙂

Venny
Návštěvník
Venny

Jsi si jist, že se stejným heslem – totiž Žij a nech žít – bude řídit i ten přivandrovalec, který sem přišel hlavně kvůli vysávání evropského sociálního systému? Je spousta příkladů, že to bude problematické. Já ti odpovím jiným pořekadlem: Štěstí přeje připraveným.
Tak jako Hitlera nedostal k moci jen řvoucí germánský dav, tak tzv. uprchlíky nevrhnul do Evropy syrský konflikt. Za oběma paralelami stojí stejné,jen v čase posunuté kruhy s mocí, vlivem, penězi.

pavjan
Návštěvník
pavjan

No tak jste nám vyjmenoval co neděláte, tak teď ještě co děláte. Přečet jsem si, že jste se pasoval do role pozorovatele. Myslíte že to stačí pro zabránění islamizace Evropy a likvidace národních států v Evropě?

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Čekejte pane, čekejte, v lidu na zápraží čekejte, co se z toho vyklube. V minulosti byly predikce první a druhé světové války a lidé taky v klidu čekali až je to semele. A sláva Bohu, ono je to semlelo. Stejní “lidé”, nemělo by se jim tak říkat, ale jsem tolerantní, tak prosím, lidé, mají nachystánu další akci likvidace Slovanské rasy a to nuceným osídlením a vzájemným smíšením ras. Jde o konečnou likvidaci Evropské populace S tímto se již přistěhovalci ani netají co tu jdou dělat. Proto bych viděl tento postoj vyčkávání jako velmi střízlivý a rozumný. Přesně tímto se například řídí Vladimír Putin v konfliktu v Sýrii. Autor článku mi připadá, že buď dostal dobře zaplaceno, nebo je naprosto mimo současné reality. Ten konflikt prostě bude pane autore. Já se zase řídím koncepcí sociální bezpečnosti a odpovídám, že štěstí přeje připraveným. A já hledím abych připraven byl.

Autor
Návštěvník
Autor

Dobrý den, pane Jarku*. Jsem rád, že můj článek hodnotíte jako natolik zdařilý, že Vás napadlo, že jsem za něj placen. Jen ze zvědavosti – za kterou konkrétní myšlenku jsem měl být ohodnocen..? Co se týče Vámi udávané druhé možnosti, považuji se za velkého realistu. Proto také vím, že z války (alespoň z té útočné) nikdy nic dobrého nevzešlo. Myšlenkou článku není vyzývání k všeobecné zdrženlivosti, ale varování před rozvíjením radikalismu. Každá válka byla postavená na tom, že se lidem předhodil nepřítel a aby bojovali, byl tento až démonizován. Vy chcete bojovat? Já bych se tomu rád vyhnul. Je třeba uvažovat střízlivě a snažit se jít mírovou cestou. V první řadě je to naše vláda, která sem chce migranty pustit. Ve druhé řadě je to EU, která jí říká, že to musí udělat. Nezapomínejme ale, že tento stát je náš, občanů ČR, tak si nenechme diktovat zcela očividné nesmysly. Tento článek je varováním před slepou nenávistí. Jen ten, kdo chce válku, potřebuje nenávidět. Bohužel, jak se již opakovaně ukázalo, naši vládu (či spíše naše vlády) příliš nezajímají referenda a demonstrace. Rozumný, slušný a nenásilný člověk má tedy dvě možnosti – buď neustále obesílat naše vládní činitele, respektive politiky, které volil, a apelovat na jejich rozum tak dlouho, až ho začnou používat ve prospěch ČR, nebo opravdu vyčkávat do nejzazšího bodu a teprve potom se rozhodnout, co s tím. Já jsem ale zastáncem prevence, obvykle to stojí méně peněz, času a mnohdy i životů, než řešení vzniknuvšího problému. Válka je stavěná na nenávisti. A válčit, aniž by se zkusil domluvit, chce (a za tím si stojím) jen blbec.

Knoll
Návštěvník
Knoll

Ja Vam nerozumim… S clankem souhlasite a zaroven napisete ze se neozbrojujete. Jenze v clanku pisou, jak se formuji dve znepratelene strany proti sobe a muze z toho byt pekna mela(o to taky tem pasakum ovci jde). Zajima Vas co se z toho vyklube? No to je velka sance ze jim to vyjde a my si zavalcime, neni teda lepsi se ozbrojit?

Avari
Návštěvník
Avari

V Evropě začala válka. Žoldáci IS čekají na iPhonech na povel Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl nedávno pro egyptský deník Al Ahram autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů tzv. Islámského státu (IS) v oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník IS (chalífátu). Sám označuje IS jako podvod řízený zahraniční tajnou službou. Ve vedení IS jsou lidé trénovaní v zahraničí a někteří dokonce i takoví, kteří byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná. Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou válkou připravovanou IS (na převezení armád IS do Evropy). Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity. Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci IS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených arabských emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z IS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli tzv. chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic. Příkazy jdou přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se tzv. uprchlíci snažili sami rozhodovat, kam mají být umístěni. Jejich taktika má začít tzv. guerillovou válkou