Německý vicekancléř vyzval ke vzniku 2-rychlostní Evropy, což by ale znamenalo konec...

Německý vicekancléř vyzval ke vzniku 2-rychlostní Evropy, což by ale znamenalo konec Lisabonu a s tím i konec EU v dnešní podobě. Německý projekt “Das Neue Europa” nabírá reálné obrysy. Brusel končí?

Německý vicekancléř vyzval ke vzniku 2-rychlostní Evropy, což by ale znamenalo konec Lisabonu a s tím i konec EU v dnešní podobě. Německý projekt “Das Neue Europa” nabírá reálné obrysy. Brusel končí?

Je to trochu příznačné, ale německé politické vedení v Berlíně má zřejmě stejné informační zdroje jako naše redakce. Právě včera jsem zde na AE News uveřejnil článek o dopadech oslabování pozice globalistů v USA a v Evropě a o snaze globalistů transformovat současnou EU do nového subjektu, kterým je německý model IV. Říše, který v Berlíně v několika pracovních verzích koluje v Bundestagu jako projekt “Das neue Europa”. V centrále EU tento německý výraz opravdu neslyší rádi (hlavně Francouzi) a tamní úředníci projekt nazývají jako “2-rychlostní Evropa”. Tento termín jste už určitě někdy slyšeli i z mainstreamových médií. Pravidelně se vrací, pokaždé, když Evropa je v krizi a když řídící procesy EU nefungují.

Sigmar Gabriel

Vicekancléř Sigmar Gabriel (SPD), druhý nejmocnější politik v Německu hned po kancléřce Merkelové, vyrukoval s dosud nejtvrdším prohlášením pro list Handelsblatt [1] ohledně osudu dnešní EU, a to v jasné reflexi na hroutící se globalistický chrám v Evropě a v USA. Jde o jedno z nejdůležitějších prohlášení v EU za několik posledních dnů a dopady může mít toto stanovisko opravdu dalekosáhlé. Pouze tím ale Sigmar Gabriel potvrzuje informace, které naše redakce získává z USA ze zdrojů okruhu realizačního týmu Donalda Trumpa. Současná EU je zbytnělé těleso, které se musí transformovat stejně, jako se transformují USA pod Donaldem Trumpem, jako se transformuje Rusko pod Vladimirem Putinem. Pokud nedojde k transformaci, těmto celkům hrozí nekontrolovaný rozpad a chaos, což hrozilo právě v Rusku v roce 1999, když Boris Jelcin pochopil, jakou roli mu přisoudili globalisté a že cílem je rozbití Ruska. Dosazení Vladimira Putina bylo zatažením národních elit za záchranou brzdu před globalizací. Tu samou roli a tou samou brzdou bylo zvolení Donalda Trumpa do pozice amerického prezidenta.

Německo chce “další Evropu”

Podle Sigmara Gabriela, který pracuje i jako ministr hospodářství Německa, je naprosto nevyhnutelné, že se země musí přeorientovat na asijské trhy a Čínu, ale zejména šokoval výrokem, že nepotřebujeme více Evropy, ale další Evropu, uvedl v rozhovoru pro list Handelsblatt. “Když všechny země nechtějí pokračovat v integračních krocích EU stejně rychle (tzn. společná měna, společná migrace, společné daně, společné rozpočty, společná armáda a hlavně společná vláda a ústava), tak potom je třeba přemýšlet o dvourychlostní Evropě”, dodal Gabriel. To by prý vedlo ke snížení napětí v Evropě, ale jádro EU by to ohromně posílilo. Tím pouze potvrzuje to, o čem jsem tady včera psal. Globalisté se rozhodli de facto “zahradničit”, tzn. ořezávat suché větve globalizace, odřezávat škůdce (Velká Británie, USA) a šlechtit globalistický strom, který bude mít sice v nové podobě méně větví, méně košatou korunu, ale bude plodit větší jablka.

Zasedání Bundestagu, v čele Sigmar Gabriel a Angela Merkel.

Dnešní EU je jako nemocný strom, který má mnoho větví. Potřebuje proto mnoho živin, ale toto přerozdělování nevede k větším plodům, úrody jsou skromné a malé, neboť strom spotřebuje spoustu živin na růst větví, které nerodí žádné plody. Na některých větvích bují dřevní mor, který se rozšiřuje do dalších větví. Odpor vůči migraci, proti německému multikulti. Posilování morových ideologií, Le Pen ve Francii, Wilders v Holandsku, Hofer v Rakousku, strana Právo a spravedlnost v Polsku, Orbán v Maďarsku. Morová rána zasahuje další a další větve evropského globalizačního stromu. Brexit lze přirovnat k větvi, která se odlomila vlastní tíhou od stromu poté, co její ukotvení ke kmenu stromu bylo oslabeno anti-migračním morem.

Začalo odřezávání suchých větví globalizačního stromu

Německo vždy mělo velké dominanční ambice a snaha o dvourychlostní Evropu je pouze rétorickou zástěrkou, aby partneři ve Francii a v dalších zemích se nezděsili, že v německém kancléřství se už plánuje, jak realizovat model Das neue Europa, což bude model pod kompletní kontrolou Berlína. A rychlost bude udávat kancléřství. Tou rychlostí jsou myšleny evropské integrační kroky. Das neue Europa bude chtít všechno hned. Nebo ve velmi krátké době. Kdo bude chtít být součástí Nové Evropy pod správou Německa, bude muset obětovat vlastní státnost, suverenitu a národní identitu, protože nic z toho nebude Das neue Europa povolovat. Společná migrační politika a kvóty mandatorně stanovené společnou vládou Nové Evropy. Společná fiskální politika. Společná ústava.

eu_constitution_web.jpg
Evropská ústava byla už dříve zeměmi EU zamítnuta.

Odřezávání suchých větví již začalo. České republice bylo dovoleno uvolnit kurz koruny, Berlín už s ČR nepočítá pro účast na projektu Nové Evropy. Ustávají také snahy Berlína vynucovat migrační kvóty na zemích, se kterými se pro projekt Nové Evropy nepočítá. Praha ještě plně nechápe, k jakým událostem došlo po Brexitu a zejména 8. listopadu v USA po zvolení Donalda Trumpa. Ty procesy mají určité zpoždění, ale nebude to dlouho trvat, změny začnou být pociťovány celkem záhy. Jakkoliv to bude znít děsivě pro sluníčkové a rusofobní organizace v ČR, Praha se stane centrem smiřování s Moskvou a vliv Ruska na Střední Evropu posílí, a to zejména na východní část. Z tohoto vlivu bude vyčleněna ČR a Polsko, které zůstanou v roli antiglobalizačního klínu mezi Německem (které bude řídící silou Nové Evropy, nebo chcete-li dvourychlostní Evropy) a Ruskem. Tento klín bude tvořit “zónu klidu”, kterou bude kontrolovat transatlantická moc.

Vstup do Nové Evropy bude bez referend

Dluhové ukotvení a dluhová past dovede Řecko k účasti na projektu Nové Evropy proti jejich vůli. Německé penzijní fondy utopily během hypoteční krize v roce 2008 v řeckých dluhopisech veškeré úspory německých důchodových fondů. Berlín umožní Athénám dluh zvládnout, ale pouze pod podmínkou integrace Řecka s Evropou v jeden federální celek, pod jednotnou evropskou ústavou. O Řecku tak bude rozhodovat v budoucnu některý z úředníků německého kancléřství, který bude do Řecka nasazen jako místodržitel např. v řecké národní bance.

Ze stejného důvodu se počítá s automatickým členstvím v Nové Evropě i pro Španělsko, Portugalsko a také Itálii. Tam ovšem došlo na konci roku k zádrhelu, Mario Renzi v referendu neuspěl a nepovedlo se mu převést z parlamentu na stranu vlády potřebné pravomoci. V Itálii dnes musí mezinárodní smlouvy dodatečně schvalovat parlament, ale nikoliv ratifikací, ale zákonodárným procesem. V ostatních zemích EU to tak není, mezinárodní smlouvy jsou platné podpisem vlády a nesouhlas parlamentů nemá na jejich platnost vliv. Renzi potřeboval “narovnat” situaci, aby i italská vláda mohla mezinárodní smlouvy podepisovat bez obav o jejich pozdější zrušení parlamentem.

image-73784-galleryV9-ptiw.jpg
Zde děti z tureckých rodin na hodině islámu v německé škole. Hodiny islámu jsou i s podporu německé vlády. Hodiny hradí německé ministerstvo školství.

Realizace vstupu zemí do Nové Evropy proběhne stejně, jako při podpisu Lisabonu v ČR. Tzn. proces přistoupení proběhne podpisem vlády, bez referenda. Země, které mají ukotvené referenda pro tyto úkony, budou muset zákony obejít, anebo jim bude hrozit, že se do Nové Evropy nedostanou. Globalisté nebudou už riskovat blamáže s Irskem a s opakováním referenda o Lisabonu. Přesně podle teze o globalistickém stromu bude docházet k odřezávání těch větví, které globalistickému projektu neprospívají, anebo mu dokonce škodí. Z těchto procesů jasně vyplývá, že globalisté v této chvíli operují v záchranném režimu, protože prohrávají s národními, patriotickými a také nacionálními tezemi řízení jednotlivých států. Národní zájmy jsou pořád velmi silné a výsledek EU po podpisu Lisabonu je žalostný. Podpisem Lisabonu nejenom, že nedošlo k posílení evropanství, pocitu nadnárodní příslušnosti mezi obyvateli zemí EU, ale naopak Lisabon vyvolává problémy a otázky, se kterými se nepočítalo.

Nová Evropa bude federalizovaným útvarem

Ne všechny země EU chtějí integraci za “bod nula”, kterým je v Bruselu označována Evropská ústava, která nikdy nebyla dosud schválena, protože její podpis by znamenal právní zániky národních států. Bod nula jsou ochotny překročit v dnešní době 3 státy v Evropě. Německo, Francie a Švédsko. Všechny tři země jsou masivně islamizované, multikulturně zohýbané, školní inkluze dosahuje stavu 100% a ve všech třech zemích platí nejpřísnější zákony na držení zbraní na světě. Tyto 3 země jsou připraveny zbavit se národních identit, národních států a stát se Evropany, občany Nové Evropy jako příslušníky nadnárodního globalistického útvaru. Ostatní země budou do projektu Das neue Europa přijaty z nutnosti, protože jiné cesty pro ně nebude, protože např. jejich ekonomiky jsou úzce propojené s jádrem Nové Evropy.

Sigmar_Gabriel.jpg
Sigmar Gabriel je socialista a plní v tandemu s Merkelovou plán na plné nasunutí řídícího modelu neomarxismu do Německa. Ten je nezbytný pro fungování projektu Das neue Europa.

Silné propojení Česka s německým průmyslem bude postupně zpřetrháno. To není dobrá zpráva pro české firmy vyrábějící subdodávky pro německý průmysl, ale pomůže to naopak vývozu zboží do zemí, které se projektu Das neue Europa účastnit nebudou a také do Ruska, do Velké Británie a do USA. A spolu s Čínou budou příležitosti pro český průmysl i tam. Ovšem na Čínu je třeba se dívat tak, že ta sleduje vlastní zájmy v Evropě a může se stát, že Čína bude upřednostňovat globalizační Novou Evropu před tou druhou, kterou budou kontrolovat transatlantické elity ve spolupráci s Ruskem. Projev Sigmara Gabriela však odhalil, že Německo nepotřebuje více Evropy v současné podobě, ale potřebuje nějakou další Evropu v její “hardcore” verzi. Je dobře, že Česko, Slovensko, Polsko a další země se projektu Das neue Europa účastnit nebudou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tarch
Návštěvník
Tarch

“Boj mezi lidmi a nenávist mezi nimi jsou živeny velice specifickými zůčastněnými stranami. Je to malá mezinárodní klika bez kořenů, která štve lidi proti sobě, která nechce aby měli mír! Jsou to lidé, kteří nejsou doma nikde a zároveň jsou doma všude! Kteří nemají žádnou zemi, se kterou by byli spjati, ale kteří dnes žijí v Berlíně, zitra v Bruselu, další den v Paříži, potom v Praze, Vídni, nebo Londýně a kteří se cítí doma všude! Jsou ti jediní, kteří mohou být považováni za mezinárodní elementy protože podnikají naprosto všude!”

romgator
Návštěvník
romgator

Není to jeden z projevů Adolfa Hitlera?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ano, je.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Sice lehce mimo téma, ale Zvědavec velmi elegantně odpálkoval polskou Ambassy, která ho chce cenzurovat přes naše nové Ministerstvo Pravdy…;-) Tleskám!
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/01/7159-polske-velvyslanectvi-me-zada-aby-stahl-nepravdivy-clanek.htm

Pozorovatelka
Autor

Zvědavá matko, tato věta v odkazu říká snad všechno:
“Na území Polska bude velitelství NATO. Co vlastně chcete, pane tajemníku? Co čekáte? Zapomněli jste, že jste Slované a Rusové jsou také Slované? To chcete, aby Slovan vraždil Slovana?”
Zvědavec udeřil na hlavičku a já se velmi, velmi přidávám k Vašemu potlesku!
Ale teď si k tomu přidejte, že pro Trumpa je Polsko zemí s maximálním významem …

styx
Návštěvník
styx

samozrejme anglosasi chcu aby slovan vrazdil slovana. To je aj dovod preco slovania neaju podnes den jednotne dejiny.

kosec
Návštěvník
kosec

brusel bude držať hubu keď si bude amerika a rusko rozdelovať onedlho Európu

.B.
Návštěvník
.B.

Tak nevím, jestli Rusko Doníkovi a jeho sbírce šílených neoconů zas až tak věří, dnes ukázali náhodou tohle:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rusove-vyjimecne-ukazali-jednotku-posledniho-uderu-povel-k-boji-odtud-by-byl-pro-svet-smrtici-12331

Jistě, musíme si počkat na ovoce, ale jedno na Trumpmánii nechápu. V USA se nezměnilo nic, všechny složky státu tvoří stále titíž lidé.
Mám věřit, že volbou Trumpa do pozice prezidenta se mávnutím proutku změní paradigma? Že Trump a pár lidí okolo něj mají moc něco změnit? Že Američanům (obyčejným) najednou přecvakne a začnou myslet úplně jinak?
Trump může být třetí cesta, jak píše VK, ale k tomu samému cíli.
Osobně mám USA po krk a o jakýkoli vliv zpoza Atlantiku nestojím.

Vesna
Návštěvník
Vesna

S tým ukázaním jednotky posledného úderu rusmi môže súvisieť aj to, že Kongres USA chce Trumpovi zakázať preventívny jadrový úder.
https://cz.sputniknews.com/svet/201701254602343-kongres-usa-trump-jaderny-uder/

Amus
Návštěvník
Amus

Vnímáte tu manipulaci? Trump prohlásil, že chce použít jaderné zbraně proti islámským teroristům, pokud to skutečně prohlásil a Kongres mu tuto možnost vezme a schválí přenesení pravomocí z prezidenta, který chce urovnat vztahy s Ruskem a společně zatočit s islámskými radikály na kongres, který je ve většině vůči Rusku naladěn nepřátelsky a nepochybně vytvoření ISIL schválili nebo o tom alespoň věděli. Přemýšlím o tom, jestli vy, kteří tak brojíte proti Trumpovi, neděláte Rusku medvědí službu.

Amus
Návštěvník
Amus

Prosím vás, nevěřte tomu, co publikují v mainstreamu. Pokud by toto byla pravda, pak by jednotku posledního úderu ukázali již poněkolikáté. Tuto jednotku ukázali Rusové světu již v době, kdy probíhaly kritické boje na východní Ukrajině. Pozvali tam zahraniční média a snad i některé velvyslance, pokud si to pamatuji dobře. Jistě je možné vyhledat videa této prezentace i na youtube a jinde. To se opět média snaží Rusko prezentovat jako světovou hrozbu a poškodit tak současně i Trumpa s jeho snahy urovnat vztahy s Ruskem. Jinak Trump je v naprosto stejné pozici v USA jako Putin v Rusku a Zeman v Česku.

.B.
Návštěvník
.B.

To mluvíte o systému Perimeter, alias Dead Hand.

Amus
Návštěvník
Amus

Ani já nestojím o jakýkoliv vliv zpoza Atlantiku a že mám Američanů plné zuby jsem napsala nesčetněkrát, ale ještě méně stojím o vliv Německa a islamizaci Česka. A buďme realističtí, na rozdíl od migrace, je ve vztahu k Rusku tato země rozdělena přibližně na poloviny a urovná-li Trump vztahy USA s Ruskem, může to v této zemi Rusku jenom prospět a Trump tak napraví škody svých předchůdců s jejich protiruskou propagandou u nás.

.B.
Návštěvník
.B.

Vliv Německa a islamizace je zase jiná píseň. To opravdu raději toho Donalda. Jakýmsi ideálem, nevím, zda -li dosažitelným, je aliance zemí V4 minus Polsko plus Rakousko (s otazníkem), Slovinsko, Srbsko….V partnerství s Ruskem a neutrálními vztahy se Západem.

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Soros na Světovém ekonomickém fóru v Davosu vyprávěl, že on za ten “rozvrat jeho globalistických plánů pro svět” prezidenta Trumpa zničí, a tak zahájil kampaň za impeachment D.Trumpa:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9703-soros-zaloba-trump-impeachment

piskoř
Návštěvník
piskoř

Poslední diskuze jsou plné antisemitismu

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

comment image

albatros
Návštěvník
albatros

Ste si alespoň vědom toho, že většina židů není semitského původu? A už vůbec ne chazaři.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

V šichni ŽIDI sou vrazi zabijeli před Kristem a aji po Kristu.Zabijeli děti,ženy,Křestany a nekřestany.Židé mužou za tohle G.Soros,Rockefelr,Rodschild,atd.

mantid
Návštěvník
mantid

Dobrý den Vám přeji.

Omlouvám se, že to vkládám sem, zvláště k tak pozitivnímu článku, ale docela dlouho jsem hledal článek, ke kterému se vztahuje můj dotaz.

Tedy ve zkratce:
Uveřejnili jste někdy seznam Emergency Survival Kit?

Reaguji citaci… :
“Redakce AE News přinese v příštích dnech seznam věcí, doporučení a opatření pro případ vypuknutí války NATO s Ruskou federací. Inspirujeme se jednak německým seznamem doporučených zásob a použijeme i manuály civilní obrany FEMA v USA.”

… z článku:
https://aeronet.cz/news/vladimir-putin-svet-stoji-na-pokraji-valky-a-ja-uz-nevim-jak-mam-s-vami-jednat-nemecko-chysta-domacnosti-na-vojensky-konflikt-na-ruskych-hranicich-je-40000-vojaku-a-prijizdeji-dalsi-cz-titulky/

Já samozřejmě chci věřit, že vaše nadšení z Donalda Trumpa a jeho budoucích kroků má pevné základy ve znalostech, ke kterým se já bohužel nedostanu. Nicméně přetrvávající masová (ne)legální migrace, současný stav sousedních zemí (Francie, Německo – linky vašich reportáží snad není nutno vkládat), ambice nejen paní Merkelové a současné složení naší vlády ČR, znepokojivé zprávy ze strany T. Okamury a Národní demokracie a také úvaha Pozorovatelky mně osobně nedovolí se tou důvěrou příliš inspirovat. (To neznamená, že bych tvrdil, že Váš článek nenabude fyzické podoby – žádnou kritiku v tom tedy nehledejte, protože tam žádná opravdu není).

Sice mě trochu zaráží Vaše citace o dva řádky níže ve stejném článku:
“Když vám politik říká, že bude dobře, znamená to, že dobře nebude.” – a to pouze v tom smyslu, že u Donalda Trumpa asi ta citace tedy neplatí… i když u věty: “My to zvládnem!”, se to potvrdilo.

Tedy můj dotaz: Zda jste nakonec seznam doporučení uveřejnili? A pokud ne, tak zda bych mohl poprosit o článek – toto téma “přežití” mě opravdu zajímá (a možná nejsem jediný). A vůbec nevadí, že to nebude vypuknutí války NATO s Ruskou federací – takové rady jistě docením v “obyčejné” občanské válce s agresory jakéhokoliv typu.

Děkuji moc.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Pridavam se take….takovy clanek by byl urcite hodne zadany …
Na netu se da najit uz dnes spoustu jinych souhrnu na toto tema, ale kdyz uz se to jendou slibilo…

S pozdravem
NoName312

mantid
Návštěvník
mantid

@NoName312:

Je to pravda, net je i tímto přesycen a to právě je trochu problém, není nad spolehlivý zdroj, který se zároveň nebojí říci věci natvrdo. Já jediné co mám, tak Záškodníka a Vlkodlaka od Marka Chlíbka. Jsou vůči němu sice výhrady, ale mně ty knihy sedly svou přímočarostí – i to, jaké problémy mu pak dělala PČR bylo nepřehlédnutelné.

Jinak nevím o ničem.

Sesam
Návštěvník
Sesam

Prozatím např. http://www.prepper.cz/

mantid
Návštěvník
mantid

@Sesam:
Nevypadá to vůbec špatně – prostuduji a děkuji za tip.

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Když si nevíte rady tak naťukejte -blogovnik.cz
Tam najdete rady jak přežít. Ani p. KK by to nesvedl líp.

mantid
Návštěvník
mantid

@Jan Grohman: Podívám se na to. Děkuji.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Pro případ, že by opravdu začala válka s Ruskou federací, pokud nebudete v armádě, doporučuji se sesednout s rodinou a začít:
Otče náš, jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno Tvé, přijď království Tvé, jako v nebi, tak i na zemi. Chléb náš vezdejší dej nám dnes a odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme svým viníkům a neuveď nás v pokušení, ale zbav nás od Zlého. Amen.

Pro Rusko by jakékoliv zaváhání bylo sebevražedné, proto váhat nebudou.
Proto je už dva roky (od února 2015) uveden v činnost výše zmíněný systém Perimetr, zaručující odpal celého raketového arzenálu na předem určené cíle bez ohledu na vnější situaci a i při přerušení běžných komunikačních kanálů a zničení velitelských stanovišť nějakým diverzním útokem.
Tohoto si jsou velitelé na obou stranách velmi dobře vědomi a proto na ruské straně zůstávají v klidu, i když jim různě brnkají na nervy a na druhé straně se snaží (spíše snažili), aby válka vypukla ,,nějak jinak”. Že, Mrs. Nuland, že Mr. Kerry?
Staré římské pravidlo: Chceš-li mír, připravuj se na válku zatím nikdo nezrušil.
A proto ničivý, o generaci modernější a kdykoliv ke startu připravený ruský arzenál je zárukou nevypuknutí třetí světové války v plném měřítku.
Nejbližší týdny a měsíce ukáží, jak si změnu role USA ve světě a přenastavení vztahů se zbytkem světa představují ti, kdo protlačili Donalda Trumpa do Bílého domu.

Vedista
Návštěvník
Vedista

Mate to jedno nabalte si par veci a vychutnejte si konec sveta nevidi se to kazdy den 😉 vsechny balicky atd pocitaji s tim ze se system obnovi ale nebude to tak jakmile k tomuhle dojde tahle civilizace se zhrouti vetsina lidi ve velkych mestech umre do par tydnu, u nas je realne ze velka cast lidi porad ma chaty tak se zdekuji tam pryc z mest ale co se tyka takovych mest kde uz zijou miliony lidi tak tam nemaji sanci zvlast se tam vytvori ruzne gangy ktere pujdou po tech co budou chtit prezit normalne…pokud nastane jaderny uder i oplaceny tak otazka zni chcete v takovem svete vubec prezit? A pokud teda nebude valka takhle civilizace se zrouti tak i tak kriticky bod uz je davno za nama tak pokud se lidstvo neukonci samo tak zasahne vyssi sila a ukonci to kataklyzmou v takovem pripade je to lepsi pro preziti staci knizky o prirode nejake nastroje seminka a pak staci jen vybrat vhodne mistecko kde budete chtit zit ale neprezijou jen tak vsichni proto doporucim krom osvojeni zakladnich stavitelskych a zahradkarskych schopnosti taky se zamerit na duchovni vyvoj protoze zeme bude ocistena od necisteho a egoisticky materialismus a invidualismus zrovna preferovany nebude je to na kazdem z nas jak si vybere 🙂

xmarek
Návštěvník
xmarek

ANO konec mého spamování: https://goo.gl/iKiiV3 Byli by tady jen potřební a slávas maria a bude Vám odpuštěno. 😀 Pravda stalo by se z toho tak trochu peklo, ale proč se snažit ne? Viz: https://goo.gl/CDEHll (Můj dopis “Internetu”).

okal
Návštěvník
okal

Pane jasnovidče, definujte, již konečně termín “globalisté”, ať obecný lid ví s kým má tu čest. Abych třeba o sousedovi mohl říci ” říkal to ten a ten globalista.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Téměř dva tisíce let nazpátek to pregnantně definoval Jana Evangelista:
“sami o sobě říkají, že jsou Židé, ale nejsou, nýbrž jsou synagogou Satanovou.”
comment image

Sesam
Návštěvník
Sesam

Kaple zámku Hrádek u Nechanic – krásný oltář…a copak to tam na nás juká v nejvyšším patře tak běkně barevného okna?
comment image

albatros
Návštěvník
albatros

Prosim vás vy radši tomu sousedovi nic neříkejte. Napáchal byste víc škody než užitku.

2GQO28XMne
Návštěvník
2GQO28XMne

Ak niekto nerozumie a potrebuje definovať vyraz globalista, a naviac v otazke pouziva zrejme nevedome aj iróniu, tak je zbytočné uz niečo vysvetlovat, pretože je dopredu isté ze nema kapacitu porozumieť..
Stačí sa ho opýtať “myslíte si ze existuje aj dnes nepriatel ktorý hľadí iba na svoje záujmy ktore su globálneho charakteru a v konečnom dosledku v rozpore s národnými hodnotami?”

Jirka
Návštěvník
Jirka

Zóna klidu, sedět v ušáku u krbu.