Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si...

Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout! Dohled nad cenzurou v Německu bude mít neziskovka bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!

Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout! Dohled nad cenzurou v Německu bude mít neziskovka bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!

Psali jsme už o tom před několika dny, resp. byla o tom reportáž na RT, kterou otitulkoval náš šéfredaktor. Objevilo se ovšem další video. Pan Zdeněk Chytra na svém YouTube kanálu však připravil zajímavé video (viz. výše) s českým překladem celé tiskové konference německého ministra spravedlnosti Heiko Maase. Novinářům pan ministr vysvětluje, jak Německo vytvořilo ve spolupráci s Googlem, Twitterem, Facebookem a tzv. NGO’s (neziskovkami, resp. nevládními organizacemi) speciální pracovní skupiny, doslova “zásahové oddíly” Task Force na monitoring, vyhledávání a mazání nenávistných příspěvků na těchto sociálních sítích.

rapefugees.jpg
Takovéto transparenty jsou v Německu od 1. 1. 2016 zakázané.

Zajímavé je, že toto, co se teď děje, bylo připravováno už mnohem dříve. Dozor nad německými sociálními sítěmi bude totiž mít Anetta Kahane, bývalá kamarádka Angely Merkel z mládí, ovšem také bývalá spolupracovnice východoněmecké Stasi. VK o tom psal už minulý rok v září v tomto článku. Všechno to najednou pěkně zapadá do sebe. Německo tak už dopředu připravovalo konec svobody slova na internetu dlouho dopředu, a současné zoufalé protesty obyčejných Němců jsou jenom záminkou, aby jim německá vláda mohla vzít o to nejzákladnější, totiž možnost otevřít si ústa. A tragikomické je, že ti uprchlíci jsou v EU nelegálně, porušili zákony, vnikli na území Schengenu protiprávně. Ale za jejich kritiku si půjde sednout spořádaný německý občan.

„Imigrace je budoucnost! Nemůžete žít a pracovat v globalizovaném světě, uprostřed světa, Evropy, bez imigrace a pohybu populací…” – Anetta Kahane.

A jak ukazují uniklé tajné materiály Bohuslava Sobotky z jeho emailu, vláda připravuje jako přes kopírák stejná opatření i v České republice. Protože německý národní bezpečnostní zákon, který tuto cenzuru v Německu zavádí, je předlohou pro českou koncepci návrhu tzv. protiteroristických opatření. Když vám Arab znásilní dceru a udeříte ho, půjdete si sednout. Když na něho zařvete, půjdete si sednout. Když o něm něco napíšete, půjdete si sednout.

woQDPFA.jpg
Současná situace v Evropě…

Video z tiskové konference připomíná, že když občané nechají věci zajít příliš daleko, vláda se utrhne a vymkne se kontrole. V Holandsku se teď říká, že Německo už je ztracené. Že už ho nejde zachránit. Průměrná porodnost arabské rodiny je 8 potomků. Arabské prvorodičky mají obvykle 16 let věku, protože podle Koránu jsou dospělé v 9 letech. Během jedné generace vzroste populace arabů v Německu geometrickou řadou. Společnost si zvykla na Turky a od toho bude jen krůček, aby si Němci zvykli i na Islám, Šariju a jiné arabské laskominy. Není to radostná vyhlídka.

-Administrator-

Zdroj videa: Zdeněk Chytra [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
clay
Návštěvník
Ra
Návštěvník
Ra

Lék na pro-černou cenzuru.Vkontakte Ruská sociální sít http://www.vk.comcomment image

styx
Návštěvník
styx

ci to nahodou nebude karmicka pomsta na germanii za dve svetove vojny a miliony zivotov

styx
Návštěvník
styx

ci to nebude nahodou karmicka pomsta za dve svetove vojny na tych germanov

MM
Návštěvník
MM

“Když vám Arab znásilní dceru a udeříte ho, půjdete si sednout. Když na něho zařvete, půjdete si sednout. Když o něm něco napíšete, půjdete si sednout.” – Z čehož vyplývá, že to nejlepší, co může Němec udělat, je toho Araba za tu znásilněnou dceru rovnou zabít. Sedět půjde tak jako tak, tak ho aspoň vezme s sebou. Asi to tak dobroseři nezamýšleli, ale přesně takhle to dopadne: když nebude smět někoho veřejně kritizovat, tak ho místo veřejné kritiky někde ve skrytu rohne. Za kritiku by ho lízli v každém případě, kdežto u vraždy má reálnou šanci, že ho nechytnou. 😉

r.m.
Návštěvník
r.m.

Kaganová se přeškolila z rudé agentky na Chazarku. Oprášila zapomenuté vyvolené kořeny. Jednou kolaborant, vždycky kolaborant.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chazarsk%C3%A1_%C5%99%C3%AD%C5%A1e
Chazaři byli jediným nehebrejským etnikem, které hromadně přijalo židovské vyznání.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Prý je Putin také Chazar!

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Vrtá mi lebkou,co se děje v hlavinkách té paní Kahane i třeba i Spectre https://www.youtube.com/watch?v=-pyeocEZK5w Že by ten vtip ŽÍD HORNÍKEM již NEBYL VTIPEM? http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nenoste-na-ulici-jarmulku-nabada-po-utoku-v-marseille-hlava/r~3fac15c0b96111e590ec0025900fea04/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Katastrofa! Takze se nesmi protestovat “nevhodnymi transparenty”. Tim ovsem protesty ztraci smysl, ze? Co si to ty zidacke filcky vubec dovoluji! Maji strach, ze jejich plany budou prekazeny. Budou! Lidem zbyva uz posledni reseni – do zbrane! Vsechny pro-globalisticke chazarske vlady v Evrope sundat a potrestat. Uz te tyranie bylo presprilis! Jedine bez vas se muze Evropa vratit do puvodnich a normalnich koleji, jak to bylo pred timhle idiotskym projektem zalozeni diktatorske EU. Schyluje se k revoluci a jedine tak se da rozervat obojek, ktery nasilne drzi evropske zeme pod diktatem chazaru a jejich pucfleku. Clovek ma pravo a povinnost branit zajmy sve vlasti uz kvuli dalsim generacim a nikoliv za nejake cizacke zajmy! Vsechna slova byla vycerpana, filcky se tam drzi jak en ono kosile, tudiz nezbyva nic jineho nez fyzicka sila. A vezte vy dobroserove z EU parlamentu ! Nas je vic a s vami zametem! Treste se!!!

Bruk
Návštěvník
Bruk

Německo žádno svobodu slova nezrusilo, ta tam dávno není, stejně jako e většině evropa.Pokud si tady nekdo njivne mysli ze je snad v Holandsku tak je dost mimo.
https://makrofagblog.wordpress.com/2015/08/29/vysly-prednasky-o-holocaustu-a-mainstream-tajemne-mlci/

r.m.
Návštěvník
r.m.

…většina současných Židů jsou etničtí Chazaři, což zveřejnil britský spisovatel Arthur Koestler roku 1976 v knize The Thirteenth Tribe. Toto tvrzení podpořila studie DNA, kterou vypracoval roku 2012 genetik Eran Elhaik ze školy veřejného zdravotnictví na Johns Hopkins University v americkém Baltimoru. Na genomu 1287 Židů pocházejících z osmi židovských a 74 nežidovských populačních skupin vyplynulo, že většina z nich pochází geograficky z oblasti mezi Kavkazem a Kaspickým mořem, kde se ve středověku rozkládala Chazarská říše.
ANI TO NEJSOU SEMITÉ, jsou příbuzní Turkům

Montisan
Návštěvník
Montisan

Ono na tom nezáleží. Krev nezabíjí. Co je zásadní? Jak řekl F. M. Dostojevský – je to “samotná židovská idea” z níž vyrostl židovský výrobní způsob jedním jejich významným odpadlíkem nazvaný “kapitalismem”. Kdyby byla současná světová vláda židů předána nežidům, těm nejlepším, celý mechanismus světovlády by se naprosto jistě rozpadl, protože nežidovi chybí určitá vlastnost, kterou má jenom žid, Židé, vládnoucí světu, stojí na vrcholu své moci (kromě jiných věcí) na základě vlastností židovské podstaty… Každý žid má tyto vlastnosti, i když ne každý v plné míře. Není patrně možné chápat mezinárodního žida bez chápání základů židovského charakteru a jeho psychologie. Nežidé nemyslí sami o sobě jako nežidé a nikdy nepociťují k jinému nežidovi žádné závazky. A tak se stávali agenty židovských plánů v dobách a v místech, kde židé nechtěli být poznáni jako držitelé finanční a politické moci. A to bylo veřejně známo. Ale na poli světovlády nebyli nikdy úspěšnými soupeři židů. Od jednotlivých židovských obcí se sbíhala moc k ústřední obci, kde seděli hlavní bankéři a ředitelé obchodů. Z centrály zpět proudily poukazy, rady, zprávy a peníze všude tam, kde jich bylo zapotřebí. Tak bylo zřejmé, že národ, který se k židům nestavěl příznivě, byl šikanován a naopak národ, který vyhověl všem jejich přání, byl jimi protěžován. Je zcela věrohodně prokázáno, že několika světovým národům (Francie, Německo, Španělsko) dali pocítit svou nenávist. Tento systém, vytvářený celá staletí, existuje dnes ve světovém měřítku. Ale předám slovo klasikovi:

Montisan
Návštěvník
Montisan

“Žid všude tam, kde se usadil, usiluje o to, aby byl národ rozvracen, vtlačován do tmy nevědomosti a aby šířena byla nelidská a bezradná bída mravní i hmotná a s ní ovšem i zoufalství. Na okraji ruské říše můžete se otázati domácího obyvatelstva: „Jaká je ta síla, která pohání Židy po všechny časy?“ Dostane se vám jednomyslné odpovědi: „Bezcitnost a chtivost nalokati se našeho potu, naší krve!“ A skutečně, veškerá činnost Žida směřuje k tomu, aby domácí obyvatelstvo setrvávalo v plné odvislosti od Židů, z níž není východiska. Využívají k tomu i – zákonů. Ano, to Židé dovedou, těžiti z práva a zákonů. Dovedou se přáteliti s těmi, od nichž a na nichž závisí národ. Neměli by proto stále reptati, že mají málo práv. Vše je v jejich rukou! Banky, obchod, průmysl – ba už i půdy se zmocňují. A přece je zapotřebí, aby národ žil skutečným životem i plnil své přirozené poslání a nebyl pouhým galvanisovaným trupem v rukou Židů a bursiánů. Připouštím, není snadné pochopiti a popsati čtyřtisícileté dějiny takového národa, jako je židovský, ale to rozhodně a určitě vím, že jistě není národa na světě, který by tolik bědoval a žaloval na svůj osud, stále, za každým slovem i skutkem, na své podřízení, na své utrpení, na své mučednictví. Pomyslíš si nakonec, že to nejsou oni, kteří vládnou v Evropě, že ne oni spravují a ovládají bursy, stejně jako politiku, vnitřní záležitosti a morálku států.
Vezměte ruské Židy. Stále volali po právech, kterých neměl ani ruský národ, naříkali a žalovali, že jsou odstrkováni a mučeni a že teprve pak, až jim budou přiznána větší práva, bude možno od nich žádati, aby plnili povinnosti ke státu a domácímu obyvatelstvu. Pak ale přišel car Osvoboditel, zrušil nevolnictví a osvobodil ruský národ. Kdo se však vrhal první na něj jako na svojí oběť, kdo těžil z jeho slabostí, kdo jej spoutal svými zlatými pouty, kdo vystřídal na tak mnohých statcích statkáře, kteří sice značně těžili z národa, ale přece jen neničili sedláků, byť i z důvodů sobeckých – aby neničili pracovní síly. Co je však Židu do pracovní ruské síly? Vezme si svoje a jde dále! Žid, který vloží své peníze do zakoupení statku, aby si vrátil investice i s úroky, vymýtí lesy a vysaje všechnu sílu a mízu zakoupené půdy. Zkuste to však ozvati se proti Židům. Jaký pokřik se ozve hned v zápětí z řad Židů a židofilů, co to bude řečí o porušování zásady hospodářské svobody a občanské rovnoprávnosti! Jaká však rovnopráv nost, je-li tu zjevný talmudský „stát ve státě především vždy a všude“? Co udělali Židé v Americe? Sotva byli černoši osvobozeni, vrhli se Židé na ně a zotročili je sobě, svému průmyslu, svému obchodu, svým potřebám. A jak dovedou prostý lid opíjeti kořalkou, aby snadněji dokončili lichvařením dílo zkázy!? Židé ovšem vykřikují do světa, že jsou mezi nimi dobří lidé. Můj Bože, copak v tom spočívá otázka? Ano, jsou dobří lidé. Byl snad pařížský J. Rothschild špatným člověkem? My tu však mluvíme o celku a o ideji židovství, která zaplavuje celý svět. Ne nadarmo vládnou v celé Evropě na bursách Židé, ne nadarmo uvádějí v pohyb kapitály, ne nadarmo ovládají úvěry, ne nadarmo jsou pány mezinárodní politiky a nenadarmo věří, že blíží se jejich království! Ano, Evropa stojí na okraji propasti, všeobecné, společné, strašné záhuby.” F. M. Dostojevskij, Deník spisovatele

Pepi
Návštěvník
Pepi

Ty tzv. vlády nejsou obsazeny “hlupáky”,kteří ničemu nerozumí a neví,která bije,jak si někdo velmi naivní ještě myslí. Oni pouze plní svůj úkol,a tím je zlikvidovat Evropu jako takovou,zničit národní státy a plíživou ekonomicko-sociální genocidou vyhladit v krátkém časovém horizontu původní bílé obyvatelstvo.
A plní ho setsakramensky dobře.Všichni dopadneme velice špatně,jestli se jako národy neprobudíme a nepošleme je tam,kam všichni vlastizrádci od jakživa patří,tj. na šibenici!