Německem se lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci...

Německem se lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci vakcínou Pfizer-BioNTech! Celkem 14 seniorů z pečovatelského domu v Osnabrücku, kteří už několik měsíců jsou v izolaci a nikam necestují a nemají ani návštěvy, se nakazilo britskou mutací SARS-Cov-2 až poté, co obdrželi druhou dávku vakcíny Pfizer! Nákaza nepřišla od personálu, ten britský virus nemá! Senioři mají mírný průběh nemoci, ale lékaři nechápou a diví se, jak se mohl britský virus do izolovaného pečovatelského domu dostat! Hádejte, co se stane v ČR a na Slovensku, až se začne na jaře masivně očkovat?

Německem se lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci vakcínou Pfizer-BioNTech! Celkem 14 seniorů z pečovatelského domu v Osnabrücku, kteří už několik měsíců jsou v izolaci a nikam necestují a nemají ani návštěvy, se nakazilo britskou mutací SARS-Cov-2 až poté, co obdrželi druhou dávku vakcíny Pfizer! Nákaza nepřišla od personálu, ten britský virus nemá! Senioři mají mírný průběh nemoci, ale lékaři nechápou a diví se, jak se mohl britský virus do izolovaného pečovatelského domu dostat! Hádejte, co se stane v ČR a na Slovensku, až se začne na jaře masivně očkovat?

Celým Německem v těchto hodinách otřásá zpráva, která se lavinovitě šíří mezi lidmi, přeposílají si informace po telefonech, na sociálních sítích, německé úřady mají pohotovost a masivně cenzurují Facebook a Twitter, ale příliš to nepomáhá, i já jsem dostal od kolegů na mobil informace o kauze, která je opravdu děsivá a Němci mají rázem ještě větší pochybnosti o vakcínách, než měli dosud. Informace už včera dorazila i na česká mainstreamová média, ale zpráva ihned zapadla a nebyla nijak rozmazávána. Celý víkend se nesl v duchu této kauzy a je potřeba, abyste o ní věděli.

Pečovatelský dům pro seniory. Ilustrační foto.

Situace eskaluje, lidé začínají o kauze mluvit i mezi sebou v zaměstnání a nelze se tomu prostě vyhnout. K čemu tedy došlo? Před několika dny byla v pečovatelském domě pro seniory v Belmu na předměstí Osnabrücku identifikována nákaza britskou mutací viru u celkem 14 seniorů, kteří přitom již 25. ledna obdrželi 2. dávku vakcíny Pfizer-BioNTech [1]. Tahle informace by nikoho nezajímala, kdyby nebyly známy okolnosti celého případu. Nakazily se totiž osoby, které už 3 měsíce neopustily izolovanou budovu a nikdo osoby ani nenavštívil.

V pečovatelském domě v Osnabrücku dostalo 14 seniorů britskou mutaci viru po druhé dávce vakcíny Pfizer

V Německu je již od prosince lockdown v pečovatelských domech se seniory a jsou zakázány návštěvy. Komunikace s příbuznými probíhá online přes Skype a senioři jsou dokonce izolováni i sami od sebe na jednotlivých pokojích. Nikam nevychází, nikam necestují, do zahraničí už vůbec ne a jediní lidé, kteří s nimi přichází do kontaktu, jsou pečovatelé, tedy personál pečovatelského domu. A ten nakažený není, jak uvedla německá média. Britská mutace viru se u všech 14 seniorů objevila několik dní po 2. dávce vakcíny Pfizer-BioNTech!

Pečovatelské zařízení pro seniory. Ilustrační foto.

Jelikož senioři jsou v izolaci, nikam nevychází a jediný kontakt s nimi má personál, který britský virus nemá, zůstává jedinou možností, že britská mutace u 14 seniorů vypukla po 2. dávce vakcíny. Jiná možnost ani nepřichází v úvahu. Na sociálních sítích vypukl povyk, protože u těchto seniorů je na rozdíl od ostatních Němců prokazatelné a nepochybné, že nikam poslední 3 měsíce necestovali, že neopouštěli pečovatelský dům a nikdo se s nimi nestýkal, kromě personálu, který ale britskou variantu viru nemá.

Pfizer si de facto udělal ze seniorů v izolaci referenční skupinu pokusných pacientů v rámci 3. fáze klinické studie

Německá vláda spustila už o víkendu mohutnou cenzuru a Facebook spolu s dalšími sociálními sítěmi kauzu umlčují, příspěvky jsou mazány, celé účty jsou blokovány, aby Němci nemohli tuto informaci sdílet a šířit. Mutace totiž prokazatelně vzniká v interakci lidského organismu a vakcíny Pfizer-BioNTech. Vakcína podle všeho spouští v lidském těle modifikovaný průběh nemoci, která odpovídá právě britské mutaci a najednou je i logické, proč jako první pro očkování jsou určeni důchodci a senioři.

Vakcína od Pfizer-BioNTech

Je to součást 3. fáze klinického testu Pfizeru na populaci, kdy očkování seniorů v izolaci dává farmaceutické firmě k dispozici tzv. referenční vzorek reakce vakcíny, přičemž vzorek je oddělený od zbytku populace. Kdyby se jednalo o lidi v produktivním věku, nebylo by možné určit, jestli osoba získala britskou mutaci z vakcíny, anebo mutaci chytla někde venku ve volném prostoru. Izolovaní důchodci v pečovatelských domech jsou dokonalé pokusné myši pro Big Pharma, protože splňují podmínky izolované referenční skupiny v klinické studii.

Senioři onemocněli po druhé dávce vakcíny mírnou formou Covidu, ale ten způsobila britská mutace, která musela přijít pouze z vakcíny

Kolega z firmy mi dnes s vyděšením říkal, že jeho manželka je s nervama úplně pryč, že chce z Evropy pryč a hučí do něho celý víkend od chvíle, kdy se o kauze dozvěděla od kamarádky v práci. Když se britský virus dostane i do izolovaného prostoru pečovatelského domu, který je už 3 měsíce v brutálním lockdownu a personál virus nemá, potom je jasné, že ty stařečky a stařenky ti dobytkové těmi vakcínami infikují a dělají z nich laboratorní myši, aniž by jim farmaceutické firmy zaplatily jediný cent za účast ve 3. fázi klinické studie. Samozřejmě, že lidé nejsou tupí, pokud se k nim dostane taková informace, je naprosto zjevné, že senioři v pečovatelském domě, kteří jsou nepohybliví, používají vozíček anebo chodítko a žijí v lockdownu už 3 měsíce, se mohli nakazit jen jedinou cestou, z vakcíny Pfizer.

Očkování seniorky. Ilustrační foto.

Dobrou zprávou je, že průběh nemoci je u nich mírný, takže by vlastně nebyl důvod k nějaké panice, mírný průběh nemoci je typickým projevem vakcín, v tom tedy vůbec není problém. Jenže, problém je v tom, že po vakcinaci u těch osob propukne mírná nemoc v důsledku britské mutace viru, která by se rozhodně ve vakcínách nacházet neměla, a neměla by se nacházet ani u seniorů, kteří už 3 měsíce jsou v izolaci.

Tato zpráva prostě znamená naprostý šok, že vakcína Pfizer na seniorech pokusně jako na myších v laboratoři vyvolává nemoc způsobenou mutací, která údajně pochází z Velké Británie a neměla by se nikdy do uzavřeného pečovatelského domu dostat, a to tím méně, když u personálu pečovatelského domu hygienici žádný virus, ani britský, ani jiný, nezjistili. A německá média na mainstreamu mlčí a snaží se, aby kauze nikdo nevěnoval pozornost.

Německá vláda po onemocnění seniorů v Osnabrücku vyzvala k důslednější kontrole hranic… éto děbily!

Naprostým vrcholem je potom reakce německé vlády, která na informace o nákaze 14 seniorů v Osnabrücku reagovala způsobem, že by si jeden pomalu zaklepal na čelo. Vláda totiž v reakci na nákazu seniorů vyzvala k ještě přísnější kontrole na státních hranicích! To asi kvůli tomu, aby nepohybliví důchodci s chodítky necestovali z izolací do zahraničí a zpět, aniž by si toho personál pečovatelských domů všiml? Ne, tohle prostě už je krize a naprostá ztráta soudnosti německé vlády, protože už i Němcům dochází, že se tady hraje neskutečná komedie, protože to jsou vakcíny, které stojí za šířením této britské mutace.

Covidová kontrola na německé hranici

A teď si představte, co se stane na jaře v ČR a na Slovensku poté, až se začne masivně očkovat těmito americkými vakcínami. Pokud si myslíte, že po naočkování dojde k uvolnění lockdownů a restrikcí, jste na omylu. Krátce po naočkování se začne v obou zemích masivně šířit britská varianta, a protože tito lidé naočkovaní vakcínou jsou infekční během mírného průběhu nemoci, bude se z očkovaných osob britská mutace šířit na neočkované lidi. Přesně to je součástí plánu globalistů a Big Pharma.

Český profesor to předpovídal už dopředu, že to přesně takto bude dopadat

Jak už nedávno ve videu upozorňoval český profesor Omar Šerý, očkovaní lidé se budou moci nakazit, to teď vidíme u těch seniorů z Osnabrücku, a budou infekční pro své okolí. To zkrátka není tak, že po naočkování člověk bude zdravý a současně bezinfekční pro své okolí, tak to nefunguje u těchto vakcín. Tyto vakcíny zajišťují pouze rezistenci, že člověk neonemocní těžkým průběhem nemoci, ale jinak očkovaná osoba bude pro své okolí pořád infekční a bude šířit virus. Je to ďábelský plán, čím více bude naočkovaných lidí, tím více se bude v populaci šířit britská nebo jiná mutace, která bude přímo spojená s těmito vakcínami.

Jaká je pravděpodobnost a korelace faktorů náhod, že v izolovaném domě s pečovatelskou službou pár dní po druhé dávce vakcíny vypuknou u 14 seniorů mírné nemoci způsobené stejnou britskou mutací viru? Není potřeba vysvětlovat, že taková náhoda neexistuje. Pfizer si prostě na vzorku seniorů vyzkoušel, že jejich vakcína úspěšně vyvolává britskou mutaci. A zamyslete se, kolik takových mutací v budoucnu přinesou tyto mRNA vakcíny. Nekonečné množství variací a kmenů. Covid forever!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ctibor
Návštěvník
Ctibor

Zajímavé.

McVitas
Návštěvník
McVitas

Pane VK. vysvětlete mi prosímvás proč zde nemáte uveden ani jeden ZDROJ této prý lavinovitě se šířící informace?? Já jsem o tom nenašel NIC na Google ani DuckDuckGo, takže pardon ale vaše kredibilita tím u mě dost utrpěla. Pokud mi nějaký zdroj dodáte tak to možná trochu spravíte, ale mělo to být sakra v článku!

xmarek
Návštěvník
xmarek

Německem (a nejenom) se šíří i věci: https://bit.ly/31jY24y co píši, ale pravda, že STRACH má větší dopad na ty co mají být MANIPULOVÁNI, ne?
Nevěříte? Věřte.

Karel Koryntka
Návštěvník
Karel Koryntka

podle dr.Pekové není britská mutace mutací ale NOVÝ kmen, nově zavlečený druh (a není důvod jí nevěřit, nejste-li kovidový propagandista)
v Osnabrucku byli infikovaní senioři prokazatelně po očkování Pfizerem touto tzv.britskou mutací.

to znamená že Pfizer ZNÁ britskou mutaci. ZNAL ji ještě dříve než se u Londýna poprvé objevila. Však také propaganda spěchala ubezpečit že Pfizer na britskou mutaci zabírá… A tak se spolu s dr.Pekovou můžeme (ale nemusíme) ptát odkud, z jaké “jeskyně” ty nové kmeny, ty nové potvory vylétají?

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Porton Down nebo Salisbury

čáp Cvíbrk
Návštěvník
čáp Cvíbrk

Tajné laboratoře USA.
Některé jsou v: Ukrajina, Gruzie, Arménie, Kazachstán.

Situace je o to nebezpečnější, že laborky nejsou vždy podřízeni ani prezidentu USA, protože většina laboratoří je soukromá. Takže jsou podřízeni sponzorům – a těmi jsou soukromé americké korporace.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tak bych řekla, že je na čase začít trénovat k šíření zpráv a informací holuby.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/facebook-oznamil-ze-zacina-mazat-dezinformace-o-vakcinach-za/r~c003afd26af311eb80e60cc47ab5f122/

Mary
Návštěvník
Mary

To by mě zajímalo, jestli by smazali i příbalový leták vakcíny nebo dokument SÚKL nebo oficiální dokumenty CDC či WHO, protože ty všechny obsahují informace, které se podle nich nesmí říkat 🙂

Jana
Návštěvník
Jana

?? “V zariadení Arcus v Košiciach zomrelo na COVID-19 v priebehu týždňa 16 klientov. Pilotné očkovanie pre nepriaznivú situáciu prerušili

Faktom tiež je, že práve v tomto zariadení sa začalo s pilotným očkovaním proti Covid-19, a to len 21. januára tohto roku. Druhým zariadením v rámci pilotného očkovania bola DSS-ka v košickej mestskej časti Barca, kde začaliočkovať 19. januára. Očkovanie kvôli nepriaznivej situácii v zariadení Arcus však následne prerušili a presunuli na inokedy. Nie je jasné, či kompetentní medzi očkovaním a húfnym umieraním klientov vidia nejakú súvislosť.

https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-arcus-v-kosiciach-zomrelo-na-covid-19-uz-16-klientov/2418442

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nějen ve zprávách , ale už i zde bylo zveřejněno , že zemřelých už bylo 25, 102 dalších nakaženo a 52 členů personálu. Přitom zařízení je a dodržovalo naprostou izolaci bez návštěv a vnějších styků. K nákaze došlo po očkování vakcínou Pfitzer. Jestli po tomto ještě někomu nedojde, že židofašista pracuje na svém plánu na vyvražďování populace , tak má v hlavě hnědo.

Ent
Návštěvník
Ent

Hezký zprávy, ale nevidím jedinou žalobu na očkujícího lékaře, firmu, zařízení a samozřejmě soudní posudek pitvu, takže vlastně tím, že si pozůstalý jen postěžují někde v diskuzi, tak jdou na ruku těm travičům!!! Opět a zas zbabělost.

Jana
Návštěvník
Jana

Zajímavé :

“Největším šokem v genomické vědě bylo zjištění, že lidský genom
obsahuje více virových než „lidských“ genů. To znamená, že lidský genom
zahrnuje tisíce virů, kterými byli nakaženi naši vzdálení předci.
Dostaly se tam tak, že pronikly do vajíčka nebo spermie a vložily do
nás vlastní DNA.

Viry jsou zvláštní věci, které při zkoumání pod mikroskopem, mohou, v
závislosti na druhu viru, vypadat velmi pěkně nebo přímo strašidelně.
Virus může mít DNA nebo RNA, a typ genetického materiálu závisí na
funkci a povaze viru. Některé jsou velmi nakažlivé, jiné jsou nezbytné
pro život. Existuje například gen, který kóduje protein, který umožňuje
plodům spojit se s matkami během těhotenství – a je to virový gen.

Největší genetická rozmanitost se nachází ve virových genech. Vědci
odhadují, že v oceánu je asi 1 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000
(jeden nonillion = 10^30) virů a geneticky si nejsou v téměř ničem
podobné s geny z jakéhokoliv mikrobu, zvířete, rostliny nebo jiného
organismu – dokonce ani z jakéhokoliv jiného známého viru .

https://naseveru.org/2021/02/05/covid-a-hromadny-ockovaci-experiment-pr
ipravte-se-na-nejhorsi-s-timto-lecebnym-postupem/

čáp Cvíbrk
Návštěvník
čáp Cvíbrk

Pan Hamaček a jemu podobní chtějí špejlovat/testovat naše děti každý týden. Mám podezření na genocidu českého národa a protože na nás vláda čr útočí, máme možnost a plné právo se bránit.
Řekněte dvojčíslo připohledu na toho zmetka.

comment image

neočkovaní
Návštěvník
neočkovaní

my, neočkovaní, říkáme NE očkování
https://ne-ockovani.webnode.cz
pro zachování základní integrity lidské společnosti

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Snad to tu ještě není,

tak doktor Beran říká, že se testuje špatně. Správné testování je tehdy, když vytrysknou slzy!!!!!

Premiér jede do Srbska se učit.

Začíná stále více vystupovat na světlo Cína.
Proč dostala klíče od Prahy?
Proč sbírá vzorky testů?
Dalo by se dlouze pokračovat.
Zajímavé jsou informace o novém druhu testů, oněch výtěrů. Jsou už i foto o tom, že se takto testují i děti a ty potom podivně chodí?
Těch otázek je mnoho, třeba jaký dokument podepsala naše vláda s touto mocností?
Proč se naši vládci jezdili k nim učit? a co?
Myslím, že naše fantazie nemá na to co se chystá.

Nově, vak cina Sputnik je na stejném principu jako ostatní.

Ovšem to nejzákladnější, Dokáže se člověk vůbec postavit za svoji věc???????
Myslím, že opravdu už není schopen.

Vše je rozebíráno a každý kdo jen trochu chce tak informace má. Dalo se na začátku mluvit o strachu, neznalosti, dnes už to nejde.
Společnost je na cestě do pekel a to takových, že se nedá ani mluvit.

Toto moje zamyšlení ale není o zoufání, strachu, konci.
Cesta je.
Cesta nevede přes bitevní pole, přes nadávání a napadání, ta cesta je informační, je o tvorbě, je o tom nejlepším co si každý člověk opravdu nejvíc přeje.
Každý z nás bez ohledu na všechny další aspekty našeho života si přeje
být zdravý
mít kde složit hlavu a uspokojit své základní potřeby
vědět, že není sám / spolupráce, pomoc, /
radost ze života, tvorby a to ve všech směrech
zdá se to naivní. Je to Pravda, je to to jediné. Je to Svoboda.

Jediné co opravdu musíme je, budeme důsledně hájit svá práva, aktivně. Jen spolupráce na tom nejzákladnějším.
Pokud ani tohoto nejsme schopni. No co, budeme mít to co si vytvoříme
Hodně štěstí bojovníci, já do sebe štourat nenechám a ty ohrožené, staré, děti, budu bez ohledu na důsledky hájit. Ostatní si můžou vybrat a vyberou.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Také mne udivilo, když jsem si přečetla, jak kterýsi z našich kovidníků (možná to byl ten Beran) sdělil, že se musí testovat odborně, tak, aby nedošlo ke zranění nosohltanu. Nesmí to být bolestivé, ale zase na druhé straně je normální, když při úkonu testovanému vytrysknou slzy. Slzy přece vytrysknou, když něco hodně bolí.
A ke všemu ještě prý musela být operovaná paní, která si krvácení do nosohltanu špejlí způsobila údajně sama, když se neodborně samotestovala.
Dobrovolně si přece sám nikdo nosní přepážku nepropíchne.

angel
Návštěvník
angel

beran v tom jede s nima… možná mu vyhrožujou…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
jenže dle renomovaných a známých odborníků, na rozdíl od těch matlalů kteří se v tom angažují, právě o tom tyto invazní “testy” PCR a antigenní jsou. Protože k detekci covod19 nejsou vůbec určeny, reagují na všechny viry pro které byly vyrobeny, jako SARS, všechny druhy chřipek, HIV ale právě u kovidu nefungují a mají až 98% chybovost. Ale zato spolehlivě při aplikaci poškoují a překonávají důležitý prvek imunitního systému člověka což jsou sliznice nosohltanu, které
zachycují viry a vše špatné, aby se nedostaly do hlavy, kde je zvýšený krevní oběh do mozku. A při nešetrné aplikaci pitomci, které pozbírali z ulice a o zdravotnictví vědí akorát to, že existuje poškozují i blánu nad sliznicemi ochraňují mozek.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír
MindControl
Návštěvník
MindControl

Môžem potvrdiť, že nejde o žiadne konšpirácie, ale o krutú realitu.