Německem otřásá smrt 35-letého očkovaného svobodného otce, který zemřel ve spánku na...

Německem otřásá smrt 35-letého očkovaného svobodného otce, který zemřel ve spánku na zástavu srdce v důsledku krevní sraženiny a jeho 3 malé dcery s ním 3 dny žily v jednom bytě v domnění, že tatínek jenom “spinká” a je unavený! Německá cenzura zuřivě maže na Facebooku informace místních lidí o tom, že muž se nechal kvůli zranitelné matce očkovat! Když mu bylo potom špatně, raději nechodil s dětmi dolů za matkou v přízemí, aby ji nenakazil! Tragédie, která nemá obdoby! A podržte se, Pfizer začal testovat Pfizermectin! Je to obšlehnutá kopie Ivermectinu pod kódem PF-07321332 na stejném principu, ať si to přečte i Flégr!

Německem otřásá smrt 35-letého očkovaného svobodného otce, který zemřel ve spánku na zástavu srdce v důsledku krevní sraženiny a jeho 3 malé dcery s ním 3 dny žily v jednom bytě v domnění, že tatínek jenom “spinká” a je unavený! Německá cenzura zuřivě maže na Facebooku informace místních lidí o tom, že muž se nechal kvůli zranitelné matce očkovat! Když mu bylo potom špatně, raději nechodil s dětmi dolů za matkou v přízemí, aby ji nenakazil! Tragédie, která nemá obdoby! A podržte se, Pfizer začal testovat Pfizermectin! Je to obšlehnutá kopie Ivermectinu pod kódem PF-07321332 na stejném principu, ať si to přečte i Flégr!

Německem v těchto hodinách neotřásají ani tak výsledky parlamentních voleb, jako spíš neuvěřitelná tragédie spojená s očkováním, ke které došlo v Enecku v obci Halsbach v Bavorsku, kde po smrti otce zůstaly osiřelé 3 malé dívky ve věku 2, 3 a 4 roky. Jak totiž informoval [1] jako první pasovský list Passauer Neue Press, již 14. září došlo k úmrtí otce dívek, a to během noci ve spánku. Všechny 3 malé dívky tak zůstaly s mrtvým otcem samy, a to po dobu 3 dnů, protože dívky si myslely, že tatínek jenom “spinká“.

Podle informací z Facebooku jejich otec žil v jednom domě se svojí matkou. Děti po 3 dnech objevila až sestra zemřelého muže, tedy teta dívek a zjistila, že jejich otec nespí, ale že je mrtvý. Pitva podle informací na Facebooku zjistila, že 35-letý muž zemřel na srdeční zástavu v důsledku krevní sraženiny, která způsobila zastavení srdeční činnosti a smrt ve spánku.

Terapeutický roztok

Podle informací na Facebooku se 35-letý Marco R. nechal nedávno očkovat proti COVID-19 kvůli obavám, aby nenakazil svoji matku, která žije v přízemí rodinného domu, zatímco on s dcerami žil nahoře v patře. Pasovský list doslova napsal toto: “To, že si matka Sigrid ničeho nevšimla, bylo způsobeno i tím, že Marco často celé dny nechodil dolů, pokud mu nebylo dobře. Nechtěl mámu nakazit.

Podle informací na německém Facebooku měl muž po očkování blíže nespecifikované zdravotní problémy spojené s teplotami a zvracením, takže nechodil dolů v domě do přízemí, aby nenakazil matku. Smrt muže se tak dává na německé alternativě do přímé souvislosti s očkovací hysterií v Německu, kdy média dohání úplně zdravé lidi k nepříčetnosti a ti se potom staví do front na vakcíny, které mohou mladému člověku přivodit krevní sraženiny a smrt.

Virová hysterie dohnala k izolaci členy jedné rodiny ve vlastním domě, děti bydlely s mrtvolou, jejich babička se bála synova stavu po očkování

Dcery Johanna (4), Paula (3) a Isabella (2) si celou dobu myslely, že otec jen spí a dolů za babičkou nešly, protože měly od otce nakázáno, že by mohly babičku, tedy jeho matku, nakazit. Nejstarší Johanna celé 3 dny krmila a starala se o své sestry, aby měly co jíst a pít. A stejně tak matka Sigrid nechtěla jít nahoru, protože se bála, že by se nakazila. Děti tak byly s mrtvolou nahoře v patře 3 dny!!! Muž byl svobodným otcem, matka dívek od rodiny odešla, aniž by došlo ke sňatku a muži svěřila děti do výhradní péče.

Co je však zajímavé, to je informace pasovského deníku, že muž neměl pravidelné zaměstnání, což je naprosto neuvěřitelné, vzhledem k tomu, jakým způsobem německá sociální služba pro péči o děti a mládež posuzuje svěřování dětí do péče. Jenže, to se týká hlavně rozvodů rodin, ale ne případů, kdy rodina nemá manželský svazek. V takovém případě se sociálka začíná o děti zajímat jen na základě podnětů a pokud žádný není, tak matka prostě odejde od dětí a přenechá je do péče muže, který nemá ani zaměstnání.

Lidé čekající na terapeutický roztok způsobující tečku za… třeba za životem.

Podle pasovského deníku byl však Marco milující otec a kvůli ochraně dětí by udělal cokoliv, a tak podle všeho i kvůli nim se nechal očkovat. Tato informace však v článku Passauer Neue Press zcela chybí. Informace se objevily na Facebooku, kde tyto podrobnosti uveřejnili místní lidé, že Marco se nechal koncem srpna naočkovat kvůli Sigrid (své matce), aby ji ochránil, protože žijí spolu v jednom domě.

Stejně tak i na Facebooku bylo potvrzeno to, co napsal pasovský deník, že Marco nechodil dolů do přízemí, aby matku nenakazil a místní na Facebooku potvrzovali, že mu bylo po očkování opravdu špatně a zvracel, stěžoval si na to prodavačce v místní prodejně potravin a ptal se, jestli prodejna zajišťuje donášky potravin, aby nemusel chodit osobně nakupovat, protože matka kvůli nohám nemůže a jemu není dobře. Prodavačce se svěřil, že se nechal očkovat Pfizerem, druhou dávku měl první týden v září.

Facebook začal zuřivě mazat Němcům všechny komentáře od místních usedlíků, příspěvky vrhaly světlo na celý případ, co asi tak stálo za smrtí otce

Než jsem se však dostal k napsání článku, abych komentáře z Facebooku zálohoval, Facebook byl rychlejší a účty jsou již smazány. Takže jediné co zůstalo, je ten článek v Passauer Neue Press a ta zmínka v něm o tom, že Marco nechodil dolů za matkou, aby ji nenakazil. Takhle se dnes zamlčují fakta o očkování v Německu, dámy a pánové. Vezme se velké kladivo a s ním se zatlučou na sociálních sítích veškerá svědectví, aby po nich nezbyly ani památky. Jenže místo toho se Facebook angažuje jinak.

Tečkování v Praze za účasti premiéra

Prostřednictvím Facebooku byla spuštěna kampaň na pomoc dětem. Zejména obyvatelé Halsbachu začali okamžitě jednat. Není to prý poprvé, co rodinu zasáhl osud. V létě 2015 rodině vyhořel dům v Enecku, na který se nevztahovala žádná pojistka. Starosta Martin Poschner zorganizoval pomocnou kampaň s výzvami k darům, koncertem a charitativním fotbalovým zápasem. Za získané peníze mohla rodina dům přestavět. Krátce nato však Marcův otec Sepp zemřel na rakovinu. A nyní je mrtvý i syn Marco a 3 malé dcery osiřely. “Je to neuvěřitelná tragédie,” říká starosta obce. Sestra zemřelého muže Bianca F. již požádala úřady o svěření dětí do péče, takže výsledkem vakcinace jsou podle všeho 3 osiřelé děti, které přišly o jinak zdravého 35-letého tátu.

Totální cenzura a čtení mezi řádky jako v dobách největší totality. Pfizer vyrobil macaté chucpe, bude vyrábět vlastní Ivermectin! A to není Apríl!

A jediné, co globalistický nepřítel umí, je mazání svědectví ostatních obyvatel Enecku a obce Halsbachu na Facebooku. Syn prostě nechtěl nakazit mámu, nechal se očkovat a vakcína mu zařídila krevní sraženinu a smrt ve spánku. A média okolo toho našlapují a maximum, co uveřejní, je zmínka o tom, že Marco měl strach jít dolů za matkou, aby ji nenakazil. Čtení mezi řádky, jako za největší totality.

Nic jiného už Němcům nezůstane, než je čtení mezi řádky, protože svědectví a fakta se už na sociální sítě brzy nedostanou vůbec, ani na vteřinu, protože se chystají digitální identity, ověřené přístupy na internet, síťové karty v počítačích odemykané přes bankovní identitu, prý opatření proti teroristům, atd. Nosatý kaganát vezme lidem právo mluvit a psát. A navrch si Pfizer dělá z lidí už totálně srandu, pustil se totiž do testování vlastního Ivermectinu.

Pfizer okopíroval funkci Ivermectinu

Naprostým vrcholem je totiž zpráva Reuters z úterý [2], že farmaceutická firma Pfizer začala 2. fázi testování léku proti koroně pod označením PF-07321332, což ale není nic jiného než generické a laciné antiparazitikum Ivermectin fungující na stejném principu proteázového inhibitoru [3] proti COVID-19. První zmínka o novém léku se ale na webu Pfizeru objevila již v březnu tohoto roku [4]. Ano, dokonce i Pfizer začal zjišťovat, že lidé si načerno shání Ivermectin, a proto Pfizer chce vyvinout vlastní variantu Ivermectinu s vlastním logem, aby se tento lék podával a prodával oficiálně a za drahé peníze všem nemocnicím na světě, které budou mít zakázáno používat laciný Ivermectin, ale budou pojišťovnám účtovat předražený Pfizermectin.

Pfizer začal testovat svůj vlastní Ivermectin, protože už příliš mnoho Američanů se léčí Ivermectinem a Pfizer tak přichází o miliardový business

V pondělí společnost Pfizer oznámila, že zahajuje zrychlenou fázi studie profylaktické pilulky proti COVID-19, která má odvrátit nemoc u těch lidí, kteří mohli přijít do kontaktu s touto nemocí. Shodou okolností sdílí lék společnosti Pfizer přinejmenším jeden mechanismus účinku s Ivermectinem používaným u lidí již desítky let, který funguje jako inhibitor proteázy proti Covidu-19, což by podle spekulací vědců “mohlo být biofyzikálním základem jeho antivirové účinnosti“, více ve vědecké studii zde. Nový lék je farmaceutickým gigantem popisován jako “silný inhibitor proteáz“. Takže jsme se dočkali dalšího neuvěřitelného chucpe.

Po té neuvěřitelné diskreditační kampani proti Ivermectinu, po té hromadě pomluv a posměchu o tabletkách pro koně, se přímo samotný Pfizer pouští oficiálně do testování svého vlastního Ivermectinu, protože ty vakcíny Pfizeru nestojí ani za zlámanou grešli a navíc vyrábějí mrtvoly z mladých lidí a z otců, kteří po sobě zanechávají osiřelé děti. Takže i Jaroslav Flégr by se měl brzy připravit na nový lék od Pfizeru na bázi Ivermectinu, tedy léku, který masivně blokuje virovou proteázu, tedy enzymy štěpící bílkoviny. Jenom už nepůjde o krabičku s nápisem Ivermectin za pár šupů, ale bude to nést logo Pfizeru s cenovkou za pár tisíc korun.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 79% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá poslední den. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
apollon
Návštěvník
apollon

Přeposílám komentář jednoho zočkovaného kolegu, kterého manželka dostala Covid:

“hyg. stanice nyní volala manželce a potvrdila, že v mém případě, pokud jsem plně očkovaný (což jsem) a pokud nemám příznaky (což nemám) tak dokonce nemám ani povinnost chodit na testy (takže nepůjdu), hygiena mě kontaktovat ani nebude a karanténa se na mě nevztahuje, jinými slovy jsem pochopil, že mám absolutní „beztrestnost“. Takže se vlastně nic neděje 

Uvidím tedy, jestli se nějaké symptomy u neprojeví ještě přes víkend a pokud budu asymptomatický, tak mohu normálně dojíždět do práce (od pondělí).

Zuz
Návštěvník
Zuz
vese
Návštěvník
vese

“…nechal se naočkovat kvůli své matce, aby ji ochránil…”
Tak tohle když čtu, stejně jako výlevy očkovanců o nás jako nezodpovědných, tak se mi vaří krev.
Jsem očkovaný proti klíšťové encefalitidě. Znamená to tedy, když v rodině někoho kousne klíště, tak nemůže onemocnět, protože já jsem očkovaný? 😮

Ellegua
Návštěvník
Ellegua

Debity lidí je možno dobře využít, třeba na nich vydělat peníze nebo je použít na nějakou špinavou práci nebo je třeba proti někomu postvat. Možnosti, na co hovada použít, je nepřeberně .

Vladimír
Návštěvník
Vladimír
zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Vladimír,

můžete stručně napsat o co jde, musel bych se přihlásit a už nemám na tokové stránky chut vstoupit. Děkuji

Vixl
Návštěvník
Vixl

Čína propadá panice: Peking nařizuje energetickým firmám “zajistit dodávky za každou cenu”
Čína oficiálně panikaří.

Nyní, když globální energetická krize zasáhla čínskou ekonomiku, což vedlo k prvnímu poklesu indexu PMI od března 2020 v důsledku rozsáhlého zastavení továren a výroby, nemluvě o stovkách milionů čínských obyvatel trpících pravidelnými výpadky elektřiny, agentura Bloomberg uvádí, že představitelé čínské centrální vlády “nařídili předním státním energetickým společnostem v zemi, aby za každou cenu zajistily dodávky pro letošní zimu”.

V překladu: “V současné době je třeba zajistit, aby dodávky energií z energetických zdrojů byly co nejrychlejší: Peking již není ochoten riskovat sociální hněv a do budoucna bude Čína dotovat cívky a zemní plyn, což povede k ještě vyšším cenám, což povede k ještě vyšším cenám dalších “náhradních” komodit, jako je ropa, což je důvod, proč ropa po této zprávě prudce vzrostla.

Tato zpráva následuje po středeční zprávě, že Čína umožní, aby se prudce rostoucí ceny uhlí promítly do cen elektřiny pro továrny. Připravte se však na prudký nárůst PPI, který pravděpodobně nebude moci být promítnut do CPI kvůli “společné prosperitě”. Což logicky znamená propad marží a zavírání – tedy ještě větší strukturální nedostatek. Ledaže bychom se dočkali nějakých státních dotací nebo rozdílných cen pro zahraniční a domácí trh. Kdysi se takovému typu ekonomiky říkalo. Wall Street předstíral, že se mu to nelíbí.

Podle agentury Bloomberg přišel příkaz přímo od vicepremiéra Han Zhenga, který dohlíží na národní energetický sektor a průmyslovou výrobu, a byl vydán během mimořádné schůzky na začátku tohoto týdne s úředníky pekingského úřadu pro regulaci státních aktiv a agentury pro ekonomické plánování. Podle zdrojů agentury Bloomberg je hlavní myšlenkou, že “výpadky proudu nebudou tolerovány”.

Což jednoduše znamená, že se úzká místa v dodavatelském řetězci ještě zhorší, protože Čína bude ještě agresivněji usilovat o to málo uhlí a zkapalněného zemního plynu, co je k dispozici. Není jasné, zda to také znamená, že se Peking chystá vzdát své směšné snahy o dekarbonizaci.

Mimořádná schůzka podtrhuje kritickou situaci v Číně. Zemi zachvátila vážná krize nedostatku energie a několik regionů muselo omezit dodávky energie pro průmyslový sektor a některé obytné oblasti se dokonce potýkaly s náhlými výpadky proudu. Ironií osudu je, že, jak bylo řečeno včera, je čínská krize v dodávkách elektřiny způsobena bezprecedentním nedostatkem uhlí, takže pokud Peking nebude ochoten ustoupit od svého omezení emisí uhlíku, lze očekávat, že pekingská panika povede pouze k mnohem vyšším cenám, zatímco výroba tepelné energie bude nadále prudce stoupat, což bude výsměchem čínské “zelené” ctnosti.

Mezitím agentura Bloomberg poznamenává, že na znamení toho, jak jsou čínští představitelé znepokojeni, “premiér Li Keqiang přes noc přislíbil, že bude vyvinuto veškeré úsilí k udržení hospodářského růstu. Čína zajistí uspokojení potřeb základních životních zdrojů a udrží stabilitu průmyslových a dodavatelských řetězců, citoval Liho čínský státní rozhlas během čtvrtečního setkání se zahraničními diplomaty.”

Sečteno a podtrženo, Čína konečně narazila na hranici toho, jak velké zpomalení je ochotna tolerovat, a Peking se chystá rozpoutat měnovou a fiskální stimulační tsunami. Znamená to také, že ceny komodit budou tuto zimu naprosto šílené.

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Vixl,

díky. Nepustí mě to protože nechci odsouhlasit ochranu údajů. Prostě se mi to provokativně hodí doprostřed a nepustí, to já nedokáži přijmout.
Ted je to pomalu všude.

Metatron
Návštěvník
Metatron

…jen ještě jednou zopakuji můj dle mého mínění velmi podstatný intuitivně-kunceptuélní povšim: snad ještě horší než smrt toho otce, je dle mě to, že nastalo to, co by bývalo dříve nemyslitelé: že totiž matka opustí tři nebohé malinkaté děti a nechá je na krku otci, který navíc v tomto režimu nemá práci..to co udělala těm dětem ta “matka” /nikoliv matka, pouze macocha-poroditelka/, to je pak příčinou toho všeho ostatního, neboť když takhle klesne žena, tak už hlouběji nemůže klesnout ani celá společnost…čili je to odraz úpadku celé společnosti…a navrch zabít toho otce, který se dětí ujme..to už je hotové peklo na Zemi…tam už se rozum zastaví…a pokud se opravdu nechal /byl donucen/ tím sérem smrti opíchat kvůli tomu, aby mu pak milostivě poskytl stát podporu pro ty děti..tak tam už končí všechna sranda a následovat už může jedině velká katastrofa dopuštěná z vrchu jako za Sodomy…

Tonda
Návštěvník
Tonda

Prosimvas dlabte na to ze nemel praci, nic o tom nevite. V Nemecku jsou velmi velkoryse materske roky trvajici, a pokud zustal sam na 3 male deti tak je pravdepodobne ze proste byl prave proto “v domacnosti” nebo “na materske”, misto matky. Deti 2 3 4 roky vyzaduji furu pece, tak nevim jak by stihal jeste chodit do prace, zena by byla tez na materske v Nemecku. Konkretni fakta nemate, melete fantasmagorie akorat.

Bary
Návštěvník
Bary

Skvělý postřeh…

Azor
Návštěvník
Azor

Ještě jim zbývá babička s tetou. Do “péče ” teplometů až v poslední řadě.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Metatron
dobře napsáno díky

TREX
Návštěvník
TREX

Mimo covidtéma, tak milované:-)
– plyn: 1150$ za 1000m3

Jen tak, aby jste věděli-
CO NÁS ČEKÁ – a nikdo raději neřekne:-((((

A vi víte, kolik platíte teď????

Zaplevelit informační pole, třetí, ctrvrtou- až devátou dávkou- ale ne aby jste viděli realitu:-))))

Skryta inflace kolonii je 8%!!!!

A řešte …. Kovid dál:-)))

Ale máte pravdu, primární téma!
Souhlasím s vámi, ale vidite pouze oponu- za ni je -Okrást vas až na KOST!

Za vším hledejte peníze, tento systém není o ničem jiném!!!!!!

tvďoch
Návštěvník
tvďoch

Za vším hledej žiďáka 🙂

TREX
Návštěvník
TREX

Ale to já vím:-))))
Tvrďochu, nenosím dříví do lesa, jen se snažím ukázat za oponu – co je pro nás připravené, od Ž/ž:-)))))))
Předpokládám, a věřím, ze nemusím jmenovat tento gang:-))))…každý, kdo je zde, to vi👍

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Tato inflace si neprotiřečí s konceptuální znalostí proč a kam kráčíme. A spíše to hezky doplňuje…

TREX
Návštěvník
TREX

Ano, vážil jsem slova
Ale nemohu rozdychat, ze se SUPI a green deal sletávají na NÁS!
Děkuji minulosti, ze máme ATom!!!
Děkuji všem, kterým tento národ- který AB teď prodal/ bo předseda je dvojitý agent- nebyl lhostejný ….Dekuji všem, kteří jste makali a budovali! Díky Vám, jsme ještě tady!!!!
A vy Vencové Flaskove – POLIBTE mi prdel!!!!

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Konceptuálně znalý, obyčejný člověk má barák, doma kotel na tuhá paliva, krb a nachmatáno 10 kubíků dřeva. Dále generátor, studnu, zásobu potravin na půl roku, plynové bomby, 360 litrů benzínu, zbraně. A munici v tisícovkách kusů. Nezmar auto, ostrého psa, zahradu jak fotb. Hřiště, slipky, králíky, husy, kačeny, moráky. Tomu já říkám koncptuální znalost.👍. A to je ještě málo.

Juan Matus
Návštěvník
Juan Matus

Konceptuálně znalí rozpadlíci jsou pravým požehnáním pro případ VP (velkého průseru). Polovojenské gangy, které se velmi rychle vyrojí pojedou právě k nim pro „zásoby“, a ostrého psa naloží do láku s česnekem. Nádavkem si odvezou mladé „řezivo“ bude-li přítomno v ložnici. Už se to mockrát stalo a docela nedávno. Bosna 1992 až 1995, Argentina na konci 90. let. Něco si o tom přečtěte a pak dalších několik dílů. Velmi poučné.
http://postapo.cz/soucasne-deni/postapo-zpravy-ze-sveta/jak-prezit-ekonomicky-kolaps-1-dil/

TREX
Návštěvník
TREX

Tak to zaktualizujte!
Dnes se Srbsko fakt hodně na….lo!
Kosovo !!!
Chápu vas, nemáte info ze zahraničí, …. Pro nÁs z Eurosujuza… no info-Good info:-)

Nechci urazit, ale tento týden je na hranici s ciganáma a dodavateli orgánů z nějaké zkurvené země, fakt hustý problém!
A protentokrát- žádný Venca a Miloš nezakročí!
A budete se divit a uvalovat sankce, ale svobodný slovanský národ už nikdy neustoupi!!!

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

bratři Srbové na hranici Srbsko/Uloupené Kosovo
comment image

Здраво, браћо и сестре. Моравиа воли Србију !

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

TREX,

to asi všichni víme, ovšem co si pod tím “okrást až na kost” kdo představuje je otázka.
Zatím je klid.

TREX
Návštěvník
TREX

Proto jsem psal, neutrál komentář!
1) energie!!! / děkujte vaším rodičům/ máme atom
2) plyn stoupl z 150$ na 1500$……
3) plyn má vliv na průmysl….
4) na rok a půl jsme zneškodnili sluzby( 65%HDP)
5) logistické toky jsme zavřeli / již plynou jinam- čipy…..atd, řeka si vždy najde nové koryto… s nejsme to MY!!
6) už podruhé -600milard!!!
7) .. A KDO TO ZAPLATÍ???!
8). Vy, já moji vnuci. Možná!!!
9). Větrník na střeše ….

Jen gramotný člověk (má dati, dal) …Ví, ze jedeme s tatínkem (Ussa) do bankrotu:-(

Natisknem, zadluzime i pravnuky, zastavíme průmysl, zneskodnime služby… zacnem žrát červy, topit budeme našimi bio prdnutíma ….

Svět se v prdel obrátil za oponou covidfasisma’

Příští rok – touto dobou- se zeptejte!

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

ted jsem četl článek ” stačí 3-5 dnů bez elektřiny a je konec. Pamatuji si proslov Merklové, kdy mluvila o zimním balíčku, tedy o problému, který může nastat s dodávkou el. v zimních měsících.
Dával jsem to sem už před nějakým časem. Kdy to přijde? Letos?
Oni a Madarsko jsou v pohodě, no a my? Jako vždy, už to věčné dohadování a oddalování výstavby atomových elektráren no a k tomu ted zelené šílenství.
Je to zlé, moc.

TREX
Návštěvník
TREX

Správně👍,
A to co se stane s námi!??
Budeme prosit GE a HU :-)))
To je strašný!!!!

Historik
Návštěvník
Historik

Spíš bude zajímavý, jak daleko a ještě dál dokáže propaganda zajít. Doufám, že si většina všimla, že ve všech TV mají čímdál mladší a tupější zajíčky. A neustále je obměňují.
Když je zácpa, ani Pepča Goebls to neukormidlíruje.