Německá ZDF se Američanů nebojí, tvrdá satira ohledně amerického imperialismu by ale...

Německá ZDF se Američanů nebojí, tvrdá satira ohledně amerického imperialismu by ale v ČT tvrdě narazila!

Německá ZDF se Američanů nebojí, tvrdá satira ohledně amerického imperialismu by ale v ČT tvrdě narazila!

Satirický volnomyšlenkářský pořad “Die Anstalt” (Blázinec, resp. Ústav pro choromyslné) německé televize ZDF je naprosto bizarním úkazem v celé EU, protože komické scénky Maxe Uthoffa a Clause von Wagnera jsou pohledem českého mainstreamu doslova jako vystřižené z té údajné kremelské propagandy, ze které české neziskovky dostávají záchvaty vzteku. Pamatujete na Českou sodu v první polovině devadesátých let? A pamatujete na léta utahování šroubů a pendrekové paragrafy všeho druhu, zejména §355, §356 a dále §403-405 Tr. Z., které následně zcela zlikvidovaly svobodu slova a spolu s ní i ostrou satiru v médiích? Cikanizace české společnosti nebyla tou hlavní příčinou. Tím hlavním důvodem byl vznik neziskového sektoru v ČR v 90. letech, který pomocí cizích mocností dodnes razí zájmy NWO a modely implementace jednotlivých opatření a instalace řídících procesů NWO v zemi. Česko o svoji svobodu tak už dávno přišlo.

1280x720-NCP.jpg

Německo je na tom mnohem lépe, svoboda slova a nekonformní satiry stále žije a poslední díl pořadu Die Anstalt, který byl vysílán 20. října, tvrdě zaútočil na americkou administrativu způsobem, který doslova vyděsil i otrlé volnomyšlenkáře v Německu. Video je k dispozici zde (ZDF ho bohužel zablokovala pro přehrání z našeho webu) a v sehrané scénce tvůrčí duo hlavních protagonistů vylíčilo USA jako hlavního strůjce světových válek, architekta ISIL a zakladatele terorismu, předvedlo jednání americké vrcholné administrativy ve věci uprchlické krize, války v Sýrii a amerického pohledu na svoji vlastní superioritu.

Video je naprosto zásadní, příklad tvrdé a nekompromisní satiry. Záznam opatřila českými titulky Irena Aneri, za což jí patří pochopitelně velký dík. Takový pořad na České televizi zaručeně neuvidíte. Protože takový pořad by ČT odvysílala jenom jednou a ten poprask, který by nastal poté, ten si ani nedokážeme domyslet. Dokument “Ukradené Kosovo” je potom doslova čajíček v porovnání s posledním dílem Die Anstalt, který můžete zhlédnout v odkazu výše.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývají 2 dny a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 15% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
facitoris
Návštěvník
facitoris

To je tiež sila že to vykričal a označte my toho kto je ten GP čo dohliada na nich aj na dovolenke?

https://youtu.be/lRjMo84_p5E

SuchyM
Návštěvník
SuchyM

Jaaaj, nesplašil by pls někdo ruské titulky?

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Írán zvažuje zrušení hotových peněz. Kdo vlastně vládne v Íránu?
http://www.zvedavec.org/vezkratce/11474/

Pozorovatelka
Autor

Ve Vídni se jedná o Sýrii, výsledky zatím žádné, pokračovat se bude ve čtvrtek a v pátek. Zúčastní se Lavrov a Kerry a dále Británie, Francie, Německo, Jordánsko a Spojené arabské emiráty, účastnit se má Egypt, Irák, Libanon a také Evropská unie. Pozván byl i Írán a pozvání přijal. Dnes se USA měly vyjádřit, že Rusko v Sýrii bojuje špatně a že ony se k bojům v Sýrii spojí s Íránem.
Probíhá tahanice o Írán mezi USA a Ruskem, ale stále více mi to přijde, že Írán má být tím, který USA a Rusko má spojit a to včetně Evropy. Což určitě není podle ruských představ, otázka ale je, jestli to není podle čínských představ. Roli Íránu považuji za velmi důležitou a budu se opakovat, ale vztah mezi Izraelem a Íránem podle mě vůbec není tak nepřátelský, jak to vypadá.

Administrator
Admin

Mám velkou otázku ohledně toho, co by dělal Tel Aviv, kdyby hrozba z Íránu pominula a spolu s ní i každoroční dotace z amerického státního rozpočtu na pomoc a rozvoj průmyslu a obrany Izraele.

Takže ta myšlenka, že Izrael si udržuje Írán za nepřítele jen naoko, aby měl nepřítele, aby mohl zbrojit, čerpat neomezenou pomoc z amerického rozpočtu a vlivných lobby skupin ve Washingtonu, může být docela reálná. Americký kongres už začíná chystat uzavření kohoutů pro Izrael, nenápadně, jakmile dojde k normalizaci vztahů s Íránem. Nebude to hned, ale jednou to přijde a co potom? http://www.jpost.com/Middle-East/Iran/Ambassador-Dan-Shapiro-on-Iran-deal-Israel-needs-to-prepare-for-the-day-after-congressional-vote-411662

Pozorovatelka
Autor

Tak ten odkaz mi do toho zapadá. Já mám stále silnější dojem, že roli, kterou na Blízkém východě plnil Izrael má převzít Írán, ale mým pohledem to není proti Izraeli, ale v rámci nenápadné spolupráce. Ono také Izrael, až na nezasvěcené (nebo naoko), nijak moc neprotestuje, že “spadl z lopaty”. Když se to tak vezme, tak Izrael má původ na území Íránu (Sumer, Babylon, město Ur, kde se narodil Abrahám) a je to místo původu árijské rasy. Nad islámem držel kontrolu Izrael tím, že spolupracoval s jeho radikální sunnitskou podobou (SA),která je právě hnána do Evropy, zatímco slovo dostává Írán a šíitská mírná forma islámu, se kterou může árijská rasa jistě vyjít snadněji.
Když si to shrnu, tak jde o nějaké sjednocení Blízkého východu, na kterém Izrael a Írán nejsou nepřátelé, ale naopak spojenci v globálních zájmech.
Před pár lety se snad největší odpůrce Izraele chlubil židovským původem http://zpravy.idnes.cz/ma-zidovske-koreny-ukazaly-doklady-iranskeho-vudce-ahmadinezada-pxu-/zahranicni.aspx?c=A091003_210615_zahranicni_abr
Je to s tím Íránem nějaké divné a celé to velmi připomíná plány o Velkém Izraeli a jeho mapucomment image

Vabio
Návštěvník
Vabio

Čiště k Die Anstaltu: celou dobu je to velmi vtipné … ale ten závěr, ten je …. prostě geniální (a přitom tak prostý a jednoduchý, logický, a teoreticky i předvídatelný), to člověka (možná překvapí), ale zcela určitě rozřehtá smíchy … mě tedy ano.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Je nám tady zima, chceme zpátky do Německa …Doufejme, že bude nejstudenější zima za 100 let 🙂
http://www.hlavnespravy.sk/utecenci-vo-svedsku-odmietli-vystupit-z-autobusu-je-tu-zima-chceme-ist-spat-do-nemecka/701401

bantustan
Návštěvník
bantustan

Asi je zdeptala ta tvář lesbické farářky…

sinhu
Návštěvník
sinhu

Dnesnich demonstraci za reseni uprchlicke krize se z 10 milionu obcanu zucastnilo ve vsech mestech republiky celkem na 3000 lidi.
Zbytku je to asi uplne jedno…bohuzel s timhle se neda nic delat a neni to nedostatkem informaci, je to jejich chybnym zpracovanim. A ta chyba mi prijde zamerna, cosi jako “ceska ulicka”- vedome nepostaveni se problemu s tim, ze to nejak dopadne. Obavam se ale, ze tohle nedopadne “jako obyvkle”, preci jen globalni cisar ma dnes zcela jine moznosti (metody a nastroje), nezli mel Franz Josef I, anebo soudruh Husak ci Breznev.

Administrator
Admin

Přesně o tomto hovořil náš šéfredaktor v pořadu na SVCS minulý pátek. To je ta typická česká “nedělní pohoda” podtržená dnem volna v půlce týdne, prázdniny ve školách až do pátku, všichni jsou pryč na prodloužené víkendy až do neděle. A pokud nejde o majetky lidí, nebo jim nikdo nevyhrožuje zabitím, tak každý se stará jen o sebe a politici v Praze a elity tak mají ten potřebný “klid na práci” pro NWO. Kdo se čemu potom diví?

To nechce klid
Návštěvník
To nechce klid

Je třeba se připravit. V červnu 2016 ČR vystoupí z EU. Nedělní pohoda je jen zdánlivá.
Pamatujte, že Češi jsou pod útlakem skoro už 400 let, ale vždy se na poslední chvíli vzchopili. Jenom se obávám, že se do června stane něco významného, ale snad ne krvavého. Vzpomeňte na listopad 89 a na fingovanou smrt studenta. Po té se teprve vzedmula vlna odporu k režimu.

sinhu
Návštěvník
sinhu

Tak pojdme poslouchat, diky za tip…a souhlasim s tim, co rikate.
Ale jeste poznamenam, ze tahle ceska situace je v podstate k zlosti, protoze Cesi maji oproti Zapadanum docela slusny naskok ve “svobode mysleni”. Zatimco tem na Zapade vymyvali mozky hned od valky, Cesi toho byli usetreni a absolvovali jen sem tam nejakou schuzi a zustali zcela bez nasledku. Dederoni podobne- ne nahodou je Pegida vychodonemecka zalezitost.
A je to nejen k zlosti, ale take smutne: narodem dokaze velmi dusledne zahybat zavedeni 30- ti korunoveho poplatku u doktora, ale ohrozeni vlastni existence jej uz nezajima.
Cesi nedokazi sehnat ani par podpisu pod nejakou petici, natoz se nekde sejit ve vetsim poctu, osobne to nevidm dobre, vlastne je to vsechno jen cekani na to, co se stane v Nemecku.
Jedina moznost jak je rozhybat, je sahnout jim na majetek (uspory) a to zcela konkretne, tedy prijit a ty penize jim fyzicky odebrat pod pohruzkou policejniho nasili, S Cechy totiz uz nehne ani vysoka pravdepodobnost uskutecneni nejakeho nezadouciho deje, treba exekuce jsou mnohem vetsi zverstvo, okate bezpravi, ktere s velmi vysokou pravdepodobnosti muze zasahnout kohokoliv (i nevinneho), ale to davy nerozhybalo. Ovsem i zde slo (a jde) o pouhou moznost a s tou se, jak pisi vyse, nepocita.

Proc ale do ulic vysly davy v roce 1989? Protoze Cesi byli presvedceni, ze komunisti jim z kapsy prubezne tahaji penize, ktere by mohli pouzit na nakup zapadnich hadriku a hi-fi souprav. Tehdy nemoznost pristupu ke konzumnimu zbozi brali jako kradez, to je myslim podstatne, proto vyrazili na barikady. Dnes nevim, neznam zadny subjekt, ktery by byl schopen Cechy okrast tak, aby to Cesi jako kradez pocitovali. Jedine az budou v supermarketu zmoulat svych tezce vydelanych 500 euro a vedle nich bude postavat nekolik azylantskych rodin, kazdy se stejnym objemem penez v ruce, pak by to cechem mohlo pohnout, ovsem to uz bude pozde na jakykoliv vzdor.

b.k
Návštěvník
b.k

Všechno špatně..Fakt mě vytáčí,když Čech o Čechovi mluví hanlivě..
Jako,že Češi jsou svině,zloději , jde jim jen o prachy,neví co je vlastenectví a za příklad se dá vlastně kdokoliv…Češi nevylezou z postele,jsou líní ,jsou zlí ,závidí…,jsou rasisti..
Ne ,nesouhlasím..
Já neznám nikoho takového
Ba naopak..Já znám Čechy hrdé,soběstačné,chytré a takové ,co si pomůžou.. nejen v nouzi…
Vždyt se rozhlédni …

sinhu
Návštěvník
sinhu

Nic z toho, co mi tu podsouvate, jsem nerekl. Cesi jsou stejni lide, jako vsude jinde na svete, jen zvolili odlisnou skupinovou taktiku. Nevycitam jim ji, ani ji neopovrhuji, pouze upozornuji na to, ze nastaly takove podminky, ze nemusi vyjit. A pokud ano, pak jedine coby privesek Nemecka.
Osobne mi je ceska taktika cizi a nechci s ni mit nic spolecneho, ovsem kdo jsem, abych soudil, sice ji odmitam, ale nehodnotim ji. Kdyz jsem byl v zivote asi 3x v opravdove nouzi, tak mi Cesi nikdy nepomohli, ackoliv byli prvni po ruce, vzdy to byli prislusnici jinych narodu, zvyklych na to, si opravdu pomahat. Na ceskem zpusobu spoluziti uz nechci participovat, ale jelikozu krev neni voda, stale mi prijde lito, ze cesi svoji komparativni vyhodu jiste dusevni svobody nedokazi nijak vyuzit.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Podle mě je česká taktika celkem dobrá. Docela to funguje. Když se něco přikáže, Češi se to nehrnou vykonávat, ale čekají až to “vyhnije”, nebo dělají, že nerozumí, nebo to odignorují atd. Někdy je nejlepší nedělat nic…Např, když se mladých lidí ptali na nový branný zákon, odpovědi byly vesměs: nešel bych bojovat, utekl bych, nebo, kdyby mi dali zbraň obrátil bych ji nejdříve proti tomu, kdo mi ji dal. Naši politici vědí, že kdyby nás chtěli nutit bojovat proti Rusům, většina lidí by se jim na to vyp.dla… raději by si šli sednout do basy… Prostě vše, co MUSÍME, se snažíme nějak “odšvejkovat”. Rozdíl je pak, když CHCEME a máme pádný důvod postavit se za sebe, ne za korporátky… Zatím jsme všechny “nájezdníky” s touto taktikou přežili a máme ji zažitou, jako zatím fungující strategii…My musíme postupovat jinak, než jiné početné národy… Ne silou, ale chytrostí… 🙂

sinhu
Návštěvník
sinhu

Ano, to jste napsal dobre, Asale. Tak to vzdycky vychazelo…ovsem znate ono prislovi “Tak dlouho se chodi se dzbanem pro pivo…”. Podle meho ta doba “utrzeneho ucha” nastala a mam velmi vazne obavy, ze ted to uz nevyjde. Dnesni rozdil oproti minulosti je totiz v tom, ze nyni nestojime proti lidem stejneho kulturniho okruhu, se kterymi se samozrejme “da vzdycky nejak dohodnout”, ale proti opravdovym cizincum se vsim vsudy, tedy i se snahou nas totalne potrit; ne si z nas udelat otroky, ale prevalcovat nas se vsim vsudy.
Habsburkove, Nemci, Rusove, Francouzove…ti vsichni byli “nasi” a s vetsi ci mensi davkou ustupku a poctu obeti se to dalo nakonec vzdy nejak uhrat, vsak jsme se znali uz nejaky ten patek a prez tisic let byli soucasti stejne rise.
Podminkou nejake plodne obrany by musela byt premena zdola a to premena vedomi a celkoveho pristupu obcanu (uz jsem doposlouchal patecni rozhovor) ve smyslu chyceni se za spolecny provaz a tahnuti smerem od spolecne prijate definice nepritele. Bohuzel nevidim ani jedno, ani shodu nad definici, ani spolecnou snahu.

Aksal
Návštěvník
Aksal

No, myslím, že se na tom pracuje. Uprchlíkům se k nám moc nechce, stěžují si na kde co. Důsledně se po nich chce dodržování zákonů, a i když jim dal Evropský soud za pravdu, tak jsme je vyhostili. Myslím, že tady se ta švejkovina projevuje. EU potentátům kýváme hlavou, že teda jo, ale pak si to uděláme po svém. Netvrdím, že to vyjde, ale určitá naděje tady je… Když jsem se dívala na mapku pro běžence, naše země a Slovensko tam byly mimo… Myslím, že běženci si navzájem řeknou, tam nééé, tam je to blbý… Další věcí je, že Praha je pro chazary hlavním celosvětovým okultním místem a možná si ho nebudou chtít “ušpinit”… Vždyť za tím exodem v pozadí stojí právě oni…Shromáždění na náměstích můžou mít určitý dopad, ale přece naše vláda z oficiálních i neoficiálních průzkumů ví, jaká je nálada mezi lidmi a také náš lid znají. Guma se nedá natahovat do nekonečna…

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

A tohle taky považuji za velmi účinnou strategii. Našinci ji vesměs mají velmi dobře natrénovanou.:)

Jinak na Protiproudu vidí situaci velmi hrozivě a už i mluví o tvorbě domobrany, či o nevyhnutelnosti fyzického střetu (že po dobrém to asi nepůjde).

bantustan
Návštěvník
bantustan
rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

Mozna vliv pana Hlavky z SVCS, podle neho demonstrace nemaji zadny smysl 🙂

b.k
Návštěvník
b.k

To není pravda – v Brně bylo na 1500lidí,v Praze 5000

sinhu
Návštěvník
sinhu

Ale celkem, na vsech demonstracich dohromady, treba proti NATO, anebo Zemanovi 🙂
Pokud se mylim, tak je to stejne jedno, bud 3 tisice, anebo 6,5 tisc z 10 milionu neni zadny rozdil.

bantustan
Návštěvník
bantustan

a dnešní PRAV DIVÁ objektivita TV NOVA k demonstracím zpusobila,že mi málem vypadly z leknutí z huby třetí zuby….

Aksal
Návštěvník
Aksal

100 bodů, chechtám se už dobrých 10 minut 🙂 🙂 🙂

albatros
Návštěvník
albatros

Myslim si, že oraganizátoři demonstrací prostě nezvládají dlouhodobě něco jako informační pole a vztahy s veřejností.
Často se spoléhají jen na hysterické výkřiky na alternativních serverech a uniká jim tak očividná věc jako malá sledovanost těchto médií ve srovnání s mainstreamem.
Nechápu, proč se alternativci nepoučí od sluníček v tom jak se dělají veřejné kampaně a demonstrace, které jsou profesionální, marketingově a psychologicky zvládnuté a i když stojí strašný miliony dolarů, tak pořád jde o zvrácenosti typu gay pride atd.

Například pan VK by tohle měl vědět, že je potřeba budovat vztahy s ovčí veřejností. Pokud chcete lidi na demonstracích, musíte rozjet facebook kampaně, virály na youtube, reklamy, zapojit mladý přes hudbu atd.
Prostě profi kampaň. Klidně bych přispěl na sbírku pro profesionální reklamní agenturu, která by zapracovala na kampani pro další demonstrace.

No a hlavně, alternativci by si měli uspořádat nějaký sjezd a vytvořit něco jako Radu národní shody nebo něco podobnýho a přestat s těma žabo myšíma válkama, kde si přetahujou voliče aby se dostali přes 5% do parlamentu.

Honza Honza
Návštěvník
Honza Honza

2 albatros: absolutni souhlas, hlavne s prostrednim odstavcem. Setkavam se s tim dnes a denne. Kdo rozjede kvalitni digi marketing, guerilla kampan a hlavne Vami zminene “budovani vztahu s ovci verejnosti” ten ma uspesny projekt. At prodava hracky, kola, bizuterii nebo svobodu. Ale v kontrastu navozene duopole nazoru – nazorne representovane napr. duopoli Hlavka “vs” Kapal je to boj s vetrnymi mlyny. A tak si dale tyto druhy medialnich kampani budou dopravat nejen politicke strany, ale i auto bazary, hrackarstvi a hodinovy manzele, nikoli nasi mladi nadejni vlastenci.

Duvod je take to, ze dnesni organizatori techto akci a vyzev si mysli ze kampan je to malo co delaji.

I kdyz T. Okamuru uplne nemusim, mohl by v teto oblasti pomoci, poradit, podporit. Za tym specialistu kolem sebe, pokud nepocitame ty politicke, se neni treba stydet.

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Chci si tady trochu rýpnout do p.Cvalína, který sem občas přispívá. Proč KSČM neorganizuje demonstrace ( jako to dělá opozice v Černé Hoře )? KSČM se ozývá v parlamentu a v diskuzích v mediích. Ale to je zoufale málo. KSČM je v parlamentu, tudíž má fin.prostředky. Proč nedělá osvětovou činnost v duchu jako p.Pjakin? Proč nevysvětluje, co lidem hrozí, když se zruší hotové peníze? Proč nepodá výklad agendy 2030, NWO atd.? Nebo je to s KSČM jinak?,

rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

Ano, je to naprosto skvele video! Upozornoval jsem na nej uz vcera v diskuzi u jineho clanku.
https://aeronet.cz/news/polske-volby-eurohujeri-se-tresou-ale-mame-se-radovat-polsko-jako-nova-velmoc-ukrajina-jako-polska-kolonie/

bantustan
Návštěvník
bantustan

skvělý skeč,jen starej DIDI by tomu dal JINOU ŠTÁVU https://www.youtube.com/watch?v=3wngBdSa6xE

bantustan
Návštěvník
bantustan

To není RUDÝ ŘÍJEN,paní Mullerová https://www.youtube.com/watch?v=hsB9aTWCaEg

bantustan
Návštěvník
bantustan

Svoboda je STAV MYSLI…Nedávno vysílala naše slovutná televize zajímavý příběh,zvaný Případ Stone http://www.uloz.to/xpzuatFm/pripad-stone-2010-czdab-avi Milí AMIS se občas probudí a po letech opakují kliše,které je ČECHUM v zaprdlém kráteru vlastní v JAKÉMKOLIV SYSTÉMU https://www.youtube.com/watch?v=e9-6l9izhZc