Německá vláda oznámila, že 96% všech evidovaných případů Omikronu v Německu pochází...

Německá vláda oznámila, že 96% všech evidovaných případů Omikronu v Německu pochází od očkovaných osob, pouze 4% případů Omikronu bylo evidováno u neočkovaných osob! Vládní institut Roberta Kocha publikoval poslední čísla den před koncem roku a potvrzují údajnou konspiraci Aeronetu, že čím více očkovaných, tím více nakažených! Rakouskem otřásá tragédie děsivého úmrtí 12-letého fotbalisty, kterému se týden před Vánoci zastavil dech a následně i srdce! Chlapec byl 10 dní předtím očkován 2. dávkou vakcíny Pfizer, zástava dechu a srdeční činnosti je podle lékaře podobná mechanice účinku nervově paralytické látky!

Německá vláda oznámila, že 96% všech evidovaných případů Omikronu v Německu pochází od očkovaných osob, pouze 4% případů Omikronu bylo evidováno u neočkovaných osob! Vládní institut Roberta Kocha publikoval poslední čísla den před koncem roku a potvrzují údajnou konspiraci Aeronetu, že čím více očkovaných, tím více nakažených! Rakouskem otřásá tragédie děsivého úmrtí 12-letého fotbalisty, kterému se týden před Vánoci zastavil dech a následně i srdce! Chlapec byl 10 dní předtím očkován 2. dávkou vakcíny Pfizer, zástava dechu a srdeční činnosti je podle lékaře podobná mechanice účinku nervově paralytické látky!

Přestože jsem plánoval, že na Nový rok si dám oddech a počkám s publikací nového článku až do neděle, situace se na informačním poli natolik dramaticky změnila, že je potřeba zpravodajsky urychleně pokrýt 2 zásadní události, které pronikly do informačního prostoru v závěru minulého roku a už jsem nestihl je na Silvestra zpracovat. Ve čtvrtek 30. prosince 2021 totiž německá vláda skrze Institut Roberta Kocha, což je vládní německá organizace, publikovala opravdu neuvěřitelná čísla.

Robert Koch Institut

V tomto posledním reportu německé vlády o pandemické situaci v zemi v závěru roku se nachází šokující a naprosto nepopiratelné odhalení, které je potřeba omlátit o hlavu všem Covidiánům v ČR a na Slovensku, aby se konečně probrali z hypnózy a začali konečně chápat, co se okolo nás všech děje, i když asi by to bylo stejně zbytečné. Temná síla je totiž s vakcínou. Institut totiž vypustil čísla o nákaze Omikron v Německu a z těch čísel někomu asi vyletí pojistky, protože čísla potvrzují další údajnou konspiraci Aeronetu.

Report německého vládního institutu

Ve čtvrtek zveřejněná zpráva [1] Institutu Roberta Kocha (zkratka RKI) totiž uvádí, že registruje 6788 případů Omikronu. Z toho 4 206 Němců má v registru řádně uvedenou informaci o očkovacím statusu, přičemž 95,58% (4 020 případů) pochází z řad plně očkovaných Němců a 28% (1 137) z nich mělo dokonce posilovací 3. dávku, tzv. booster, zatímco pouze 4,42% (186 případů) Omikronu je z řad neočkovaných Němců. Znovu došlo na potvrzení údajné konspirace Aeronetu. Čím více očkovaných, tím více nakažených! Publikované údaje [2] ve zprávě prostě znovu a znovu potvrzují, že zdrojem mutací a hlavní obětí mutací jsou právě očkované osoby, protože mutace potřebuje ke svému šíření podněty.

Výtah z reportu RKI

A těmito podněty jsou očkovací roztoky, které vnáší do těla spike proteiny, které vytváří v organismu toxické prostředí, ve kterém jsou viry nuceny se adaptovat a měnit svoji proteinovou strukturu. Po každém očkování proti chřipce se viry v reakci změní a další sezónu už jsou zmutované a mají jinou strukturu. Čím více se očkuje proti covidu, tím více se bude covid mutovat a měnit, bude se adaptovat a pandemie se bude rozvíjet a prohlubovat. Vzhledem k tomu, že institut RKI může být vládou a politiky dotlačen ke zpětnému pozměňování a přepisování reportu, tak originál PDF souboru jsme zálohovali a uložili zde.

Čím více očkovaných, tím více nakažených… a nyní již oficiálně s potvrzením od německé vlády

Pokud jde o mutace virů, tak ty probíhají dvěma způsoby. Prvním způsobem jsou mutace způsobené chybnými transkripcemi RNA v buňce, kdy RNA nemá kontrolní mechanismus a při expresi RNA v buňce dochází k chybám virových kopií. Druhým způsobem mutací je reakce viru na agresivní prostředí. Virus se snaží adaptovat a unikat imunitnímu systému tím, že mění svoji proteinovou bázi, dochází ke změnám s-proteinů. A proto i očkování, nejen proti Covid-19, musí mít své limity, protože časté očkování přináší paradoxně přesný opak, než je likvidace viru, proti kterému se očkuje. Časté očkování vede totiž k tomu, že virus se tím podněcuje k sebeobraně a k tomu, aby mutoval. A důkaz teď máte na talíři a před očima přímo z Německa. Celých 96% nakažených Němců s detekovanou mutací Omikron pochází z řad očkovaných. Chápete?

V těchto lidech virus zmutoval, protože reagoval na očkovací podněty. Zatímco u lidí, kteří očkování odmítají, se virus Omikron uchytit moc dobře nechce a neumí, protože pro něj v těle neočkované osoby není bezpečné prostředí, pro které by byl Omikron adaptovaný. Neočkovaný člověk má totiž silnou přirozenou imunitu, která viry likviduje a neumožňuje přežívání a následné mutace těchto virů v těle, což naopak umožňují koronaviru současné covidové vakcíny.

Ty totiž neposkytují imunitu a bezinfekčnost, ale pouze rezistenci, při které virus v těle přežívá a dostává tak prostor ke svým mutacím a změnám, namísto toho, aby byl virus co nejrychleji imunitním systémem zabit. Přesně proto teď v Německu více jak 9 z 10 lidí s Omikronem je z řad očkovaných. Toto jsou tvrdá a neoddiskutovatelná fakta přímo ze zprávy německé vládní agentury. Žádná konspirace, ale tvrdá fakta. A nejhorší na tom je, jak krutou daň si tato očkování těmito roztoky se spike proteiny vybírají.

V Rakousku druhá dávka vakcíny Pfizer zabila 12-letého chlapce, projevil se u něho děsivý příznak jinak známý jen u nervově paralytických látek – přestal najednou dýchat, i když se sebevíce snažil

Rakouská místní média a po nich i mnohé alternativní servery v Itálii a v Německu přinesly ve čtvrtek a v pátek zprávu o naprosté tragédii, ke které došlo již 16. prosince nedaleko rakouského Innsbrucku v Tyrolsku. V tamním městě Inzing došlo k děsivému úmrtí 12-letého chlapce a nadějného fotbalisty jménem Leo Forstenlechner [3]. Přesně týden před Vánoci se mu zastavil dech, přestalo mu spontánně fungovat dýchání a zkolaboval, přičemž krátce poté u něho došlo i k srdeční zástavě. K tragédii došlo doma.

Rychlá záchranná služba ho převezla do nemocnice v Innsbrucku, kde po několika dnech hospitalizace zemřel [4]. Chlapec pouhých 10 dní před smrtí obdržel 2. dávku vakcíny Pfizer. Rakouský tisk uvalil na případ informační embargo, zpráva se dostala ven jen díky regionálním a malým novinám a serverům v Tyrolsku. Chlapec podle názoru našeho kolegy lékaře utrpěl akutní syndrom paralytické apnoe, který se ale projevu pouze u osob vystavených nervově-paralytickým látkám. Zástava dechu doprovozená srdečním selháním je typický popis příznaků účinků nervové bojové látky.

Leo Forstenlechner (†12), fotografie z klubového fotbalového webu

Nervově paralytická látka typu VX, Sarin nebo Novičok fungují na principu inhibice receptorů nervových drah, takže dojde k selhání nepodmíněných reflexů jako je právě dýchání. Člověk se začne dusit a nemůže dýchat, protože nervové impulsy pro řízení plic, srdeční činnosti a nádechů přestanou fungovat. Jenže malý Leo nepřišel do kontaktu s bojovým nervovým plynem, ale zkolaboval doma. Kamarádi a členové fotbalového klubu uvedli na Facebooku [5], že malý Leo byl očkovaný necelé dva týdny před svou smrtí druhou dávkou, podle informací to bylo 10 dní před smrtí, ale ze zpráv není jasno, kolik dní strávil v Nemocnici v Innsbrucku.

Každopádně to však znamená, že Leo začal mít problémy s dýcháním již dříve než 10 dní po očkování, protože zemřel až několik dní po první zástavě dechu. Podle fotbalového klubu v Inzingu byl Leo naprosto zdravý a neměl žádné srdeční problémy, protože děti v Rakousku procházejí zdravotními prohlídkami nejen v rámci školy, ale i ve sportovních klubech, a to kvůli pojištění zodpovědnosti, kterou musí mít každý fotbalový klub. Podmínkou pojištění jsou právě i pravidelné prohlídky hráčů, především kontroly tlaku a činnosti srdce.

Vysoký fyzický výkon s vysokým krevním oběhem zřejmě nažene uvolněné spike proteiny v těle do tenkých a úzkých cévek a vlásečnic v mozkovém kmeni

Všimněte si, kolik za poslední rok bylo ve zprávách a na internetu informací o smrti fotbalistů, kteří se skáceli na zem a měli infarkt a problémy s dýcháním poté, co byli očkováni proti covidu. Podle všeho to vypadá, že srdeční infarkt a zástava dechu nemusí spolu souviset jako projev jednoho projevu vedlejšího účinku vakcíny, ale může se jednat o dva oddělené vedlejší projevy. Srdeční zástava nastává v důsledku koagulace a vytvoření cévních ucpávek, trombů, kdy přestane proudit krev, a to můžou způsobit s-proteiny z vakcíny buď tím, že napadnou krevní buňky, které se začnou srážet a vytvářet tromby, což vede k ucpání cév srdce, anebo s-proteiny napadnou výstelky cév a vznikne zánět, cévní otok a stěny cév se nafouknou a ucpou průtok, takže znovu dojde k zastavení průtoku krve a tím i k infarktu.

Leo Forstenlechner (†12), fotografie z klubového fotbalového webu

Jenže, podle těchto událostí okolo fotbalistů se zdá, že existuje ještě třetí cesta, jak vakcína může člověka zabít, a to je zablokování či selhání nervové transmise z mozku k srdci a do plic, kdy u člověka nastanou příznaky doslova jako okopírované z učebnic o obětech nervových paralytických látek. Spike proteiny z vakcíny se totiž podle všeho opravdu umí dostat i do nervových buněk, umí se napojit na nervové dráhy a podle všeho se umí dostat i do mozku, který řídí činnost nervového a svalového systému.

A potom by to znamenalo, že covidové roztoky disponují stejnou vlastností vypínání nervových svalových signálů a drah, jako jí disponují bojové nervově paralytické látky. Dýchání je nepodmíněný reflex, který je zakódovaný přímo hluboko v mozkovém kmeni, v samotném centru lidského mozku. A to je právě místo, kde je hlavní centrum účinků nervově paralytických látek.

Spike proteiny v mozkovém kmeni zřejmě způsobují doslova katastrofu, otok kmene vede k selhání nepodmíněných svalových funkcí, dechu a stahování srdce

Pokud se do tohoto místa v mozku dostanou s-proteiny z vakcíny, mohou způsobit v mozkovém kmeni totéž, co způsobuji v srdečním svalu a v cévách srdce, totiž otok, zánět a odezvu imunitního systému. A otok v mozkovém kmeni, i třeba jen velmi malý a miniaturní, velmi snadno může vést k poruše a zablokování nervových signálů ovládajících nepodmíněné reflexy jako je právě dýchání, anebo stahování a povolování srdečního svalu.

Všechny tyto operace řídí nervové signály z mozkového kmene. A dovedete si představit ten skandál, kdyby se tato informace rozšířila do mainstreamu, že vakcína u některých obětí zafungovala stejně jako Novičok, Sarin nebo bojový plyn VX? Podle mého názoru to embargo na informace okolo mrtvých fotbalistů je právě kvůli tomu, že farmaceutické firmy mají strach, že by se tento vedlejší projev mRNA vakcín ukázal jako obrovská hrozba pro reputaci mRNA vakcín.

Očkování předškolního dítěte

A to především pro lidi s vysokým oběhem krve kvůli sportu, kdy srdce zvyšuje srdeční tlak a průtok krve a mohutně okysličuje mozek a mozkový kmen kvůli maximální aktivaci dechu, činnosti srdce a plic. Při této námaze se zřejmě uvolňují potulující se spike proteiny v těle a dostanou se až do mozkového kmene, kde se uchytí a následně po několika dnech způsobí zánět a poruchu transmise nervových signálů ovládajících nepodmíněnou činnost dechu (plicních svalů) a srdce (sval myokardu).

Pokud lidé nesportují a nemají vysoký výkon srdeční činnosti, s-proteiny se zřejmě tak snadno do mozkového kmene nedostanou. Toto by podle našeho kolegy lékaře vyžadovalo klinické studie, dlouhá léta zkoumání a testů vedlejších projevů, aby se zjistilo, jak přesně tento vedlejší projev vakcinace funguje. Jenže, toho se nedočkáme. Vakcíny byly narychlo po 2 měsících klinických studií prohlášeny za svaté, za bezpečné a glorifikované, a kdo křivého slova o nich pronese, ten budiž věčně proklet a zatracen! Covidiánství jako nová víra se postarala o to, aby všechny zvěsti o děsivých vedlejších projevech mRNA vakcín byly na mainstreamu maximálně potlačeny.

Aktualizace článku: Jak jsme dopředu správně tušili, německá vláda dne 3. ledna 2022 report ze dne 30. 12. 2021 v tichosti zpětně přepsala a teď v reportu v PDF dokumentu na webu Kochova institutu figuruje číslo 1097 neočkovaných, namísto původních 186 osob. Ano, přesně takto se zpětně přepisují statistiky, podle toho, jak se jim to hodí. Jako v Česku. Originál PDF souboru s původním údajem si můžete v záloze stáhnout z odkazu v článku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan2
Návštěvník
Dan2

Doktori uz opravdu opustili sve povolani a stali se z nich pokracovatele Mengeleho. Byl jsem u doktora kvuli ridicaku a ptam se na Ivermektin. Je to blbost, ze pusobi proti covidu vyjel na mne, jedine vakciny pomahaji. Chtel jsem rici do hrobu, ale udrzel jsem se.
Je otresne, ze tito udrzbari naprosto odmitaji zpravy jako zde v clanku a kopiruji mainstream a politiky.
Tady je podobny pripad – 53 lety Slovak pred a po AZeneca. Ten prezil, zatim…
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiEuV4NpMyq8hQlRnR3IYVUUT64k4H-mcTcbQOQfBdshKWKXKjiJOVEaGsIxhTccM54YuC6jBcwRuO1cEia2YQh7bEF7V4CqXQ6Arp-QDc9mEzz4eVywNz-h84cnjrE6aFpTQ0HGemOBCN-N6KV-k3JVp0AYBrDu2KibFdXqzzH4Yiy6xj6a_N411le=w711-h711
Ty naklady na JIP a rehabilitaci brzy privedou pokladnu k bankrotu.
AZ ve Svycarsku neni povolena.
Cely clanek:
https://www.luciinedvere.sk/osudna-vakcina-od-astryzenecy-roman-53-po-nej-kompletne-ochrnul-a-skoncil-na-aro-dnes-je-z-neho-invalid/

karpiCz
Návštěvník
karpiCz

Ředitelka – jenom plní rozkazy. Ale názory má svoje.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216237446048266&id=1816120960

raspberry
Návštěvník
raspberry

„Napadneme 7 muslimských zemí do 5 let Irák, Sýrie, Libanon, Libye, Somálsko, Súdan, Írán“- v těchto zemích si obyvatelstvo na Kosher Nostra Covid nehraje.

martin
Návštěvník
martin

Časopis SALVO 11/1992
Předkládám zde čtenářům aeronetu výpis z článků z 90.let věnující se medicíně a
týkající se definice viru.

Viry nemají buněčnou stavbu.
Viry jsou tvořeny jednotlivými MOLEKULAMI nebo agregáty MOLEKUL, které se k sobě mimo živý organismus dokonce vážou v podobě KRYSTALU!

Přes tuto svou strukturu se viry mohou rozmnožovat. Pronikne-li do jádra buňky, silně se ,,rozmnoží“ a to prostřednictvím identické reduplikace, přičemž substance k reduplikaci je dodávána samotnou buňkou a virus tvoří pouze MATRIX, která vtiskne novému viru svůj OBRAZ.

Část virů patří k původcům určitých onemocnění, ale kromě toho jsou takové druhy, které mají veliký význam pro normální metabolismus a tím pádem pro jeho zdraví.!
Konec citace.
Rozdíly ve významu slova virus, které jsou v dnešních dobách ,,vědci” a mnohými lékaři prezentovány, jsou snad jasné.
Šílení vědci mohou v podstatě na základě kombinací molekul a jejich sloučenin a reakcí živé buňky na tyto molekuly, vytvářet nepřeberné množství nemocí, projevujících se různými symptomy.

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

Při vyhledávání statistik na počty opíchaných jsem narazila na blokování států s menším procentem zabodaných. Pokud zadáte státy např. Bulharsko nebo Rumunsko, tak se s ostatními státy v porovnání nezobrazují, musíte je zadat samostatně. Podle mne je to úmysl, aby tolik nevynikaly státy s menším procentem zabodaných. Můžete sami zkusit na : https://ourworldindata.org/covid-vaccinationscomment image

Stanislav Vozka
Návštěvník
Stanislav Vozka

Pozor! 3. ledna změnil Institut Roberta Kocha ve své zprávě počet neočkovaných, kteří onemocněli Omikronem, ze 186 na 1097.

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Léčba kovidu může být v různých koutech světa různá, takto se “preventizují” v Indii. Až si to začnou píchat do svalů…: https://politikus.ru/video/139660-kak-v-indii-lechatsya-ot-koronavirusa.html

Dan
Návštěvník
Dan

Kravské lejno (zvenčí těla) a mléko je počítám méně škodlivé, než ten neznámý sajrajt vpichovaný do těla, na který lidé stojí fronty – viz Hamburk:

https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/coronavirus/Mehr-als-1300-Menschen-bei-Impfaktion-im-Hamburger-Rathaus,impfen852.html

PaVo
Návštěvník
PaVo

Tohle je správný krok, ale chybí tomu ultimatum a sddělení, kdo to převzal a kdy a kde, a s tímto by se mělo tapetovat všude, i po ulicích a dorazit na jednání sněmovny při projednávání všeho, bez toho se nepohneme.

Proto vyzýváme Vládu ČR a Parlament ČR, aby okamžitě projednaly a přijaly naše níže uvedené návrhy:

1. Přijmout zástupce nejsilnější mimoparlamentní opozice k jednání se zástupci vlády.

2. Zrušit veškerá omezení pro podnikatele a živnostníky.

3. Zrušit veškeré výhody pro očkované občany. Mezi očkovaným a neočkovaným občanem nesmí být žádný rozdíl. Nejsme proti dobrovolnému očkování, jsme proti povinnému očkování.

4. Zahájit diskusi se všemi odborníky v ČR bez vlivů politické reprezentace. Začít chránit nejrizikovější skupiny obyvatel.

5. Zrušit vyhlášku o povinném očkování proti Covid 19.

6. Zastavit cenový nárůst energii, který je vyvolán cenami emisních povolenek a nesmyslnou „zelenou“ politikou Evropské unie.

7. Do 30. dnů vypsat referendum o (ne)setrvání v Evropské unii.

8. Sestavit mimoparlamentní vyšetřovací komisi za účasti zástupců z lidu k prošetření porušování Ústavy v ČR a k rozkrádání státního rozpočtu během covidových opatření.

9. Zpřístupnit odborníkům s jiným než oficiálním názorem vstup do medií, jako je veřejnoprávní Česká televize a Český rozhlas.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ruské ministerstvo zahraničních věcí na svém webu 17. prosince zveřejnilo dva dokumenty týkající se bezpečnostních záruk, které Moskva požaduje od Západu. Zásadním požadavkem je „návrat k hranicím z roku 1997“, tedy do stavu, kdy Česko ještě nebylo členem NATO.

Tohle by lidi mělo zajímat víc než nějaké pindy okolo vymyšlených mutací, lidi, nehrajte s nimi hru na debily, žádné mutace nejsou!

Dokud budete reagovat na jejich dementní výroky, budete stejní dementi, postavte nad věc a netahejte sem nesmysly z MSM, prosím, jenom zbytečně plýtváte energií.

Ještě sem kopírujte diskuzní příspěvky z MSM, vždyť vám musí být jasné, že ty normální, lidské a spravedlivé jsou blokovány, a pak máte mylný dojem, že všicnni jsou zdebilizovaní covidem. Je to stejné jako se statistikami, jsou vylhané od počátku celé komedie.

Žádná demokracie neexistuje. Vy ji někde vidíte? Demokracie je matka tyranie.
Máme fašismus a ten se zlomit jinak než silou nedá.

Administrator
Admin

PavVo, ty dva dokumenty pan VK publikoval tady na AEN již před Vánoci:

https://aeronet.cz/news/exkluzivni-dokumenty-obou-navrhu-ruske-federace-predlozenych-usa-a-severoatlanticke-alianci-jako-instrumenty-posledniho-smiru-pred-prijetim-vojenskych-a-bezpecnostnich-opatreni-moskvy/

Lidi principiálně zajímá více košile než kabát, a když dojde na lámání chleba, zajímá je spíš to, co vidí okolo sebe, než aby se starali o geopolitiku. Total Control lidem zasahuje do života každý den, a proto každý den se mluví o covidu. To je prostě realita.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ano, díky admine, to jsem četl, ale údajně dalo Rusko lhůtu do 31.1.2022, to hledám, a to by podstatně měnilo situaci a teď se do toho začala montovat Francie, což smrdí, a hodně. Co mi to jenom připomíná..
NATO požadavky nesplní, takže My i Slovensko máme na územích vojsko včetně techniky a pokud Ukrajina vstoupí do NATO, vidím to dost zle. Zaplatíme za to, očkovaní neočkovaní, toto je vážná situace pro všechny. Opět, nemáme opozici, která by do tohoto bila a lidi taky ne.

Já jen chci říct, že opravdu jsou důležitější a opravdu vážné věci k diskuzi, a dementní články MSM a stejně tupé tamní diskuze jsou o ničem než o ztrátě času.

Navíc MSM si platí trolly, kteří tam píší pod několika jmény, a to budí dojem, že mají u mnoha lidí podporu. Je to hra.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Rusko je na svém území a nikoho neohrožuje. A to že židofašisty štve zdravé sebevědomí ruska které si je dobře vědomo, že se nemusí nikam rozlézat a židofašistu klidně zničí kdykoliv ze svého územi, nebo z ponorek a jaderných třorpéd “Poseidon” v mezinárodních vodách, či raketami útočícími z kosmu a hypersoniky, nebo z letadel nad mořem , dokazuje jen jedno. Židofašisté jsou si vědomi své slabosti a technické zaostalosti ,proto lezou stále blíž k hranicím ruska a jestli někdo někoho ohrožuje tak je to amík. A to už jen svou přítomností všude tam kde jej blbé vlády evropských zemí pustili. Protože až je bude muset rus likvidovat, odskáče to mnoho neviných
lidí ze zemí kde vlády zalezlé v židofašistické řiti, dovolily jejich přítomnost. Rusko nemá
zapotřebí lézt pořád někam kde má prd co dělat jako USA které se neustále snaží někde krást, ve snaze zachránit se před krachem svého předpotopního kapitalismu. A na pár promrzlých a hladových banderovců na tom ubohém zbytku ukrajiny už rus není zvědavej vůbec.

Dan2
Návštěvník
Dan2

USA na bankrotujici Ukrajine plne rusofobnich nacku nema zajem a tech 5 miliard co je puc stal si natisknou. Rusko tohle dobrodruzstvi zvane Majdan take hradit nebude. Ukrajinci kradou zase plyn z potrubi do Evropy a Kijev organizoval s britskou MI6 puc v Kazachstanu. Komik Zielenskij je oddany poskok zapadnich fasounu.

tehu
Návštěvník
PaVo
Návštěvník
PaVo

tehu

Přesně tak, jak to říká i tady ten farář v 1.odkazu:

Odchytat je, v malém a celku to bude velké, jiná cesta není, jsem rád, že nejsem sám, kdo k tomu nabádá. Už jich mám pár sám vytrasovaných. Oni nechodí kanálama a jso to psychopati, nečekají přepadení, a zavření. Pomoci mohou policajti, co se nechcou nechat zapíchnout šmejdy. Nebojte se spolupracovat s cikány, mají toho taky plné zuby.

Nejde o nic protiprávního, jde o záchranu života, v ohrožení jsme všichni, počtěte si návrhy zákonů, to je hrůza, co se a nás chystá, jednou větou australský likvidační systém.
Z lágru nikdo neuteče, to je konečná, tam strávíte jenom tolik času než stihnou spálit ty odvlečené tam před vámi.
Za 2.SV byly v lágrech lidé potřeba na práci, tak měli někteří šanci k přežití, ale dnešní lágry jsou pouze k likvidaci, to si uvědomme a hlavně hned, čas nemáme, letí jak pták a pracuje proti nám.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Romanovi (53 let) aktivnímu sportoci, AZ takzvaně nesedla. Dnes jej z něj invalida. Ještě do dubna 2021 byl zcela zdravým člověkem:
https://www.luciinedvere.sk/osudna-vakcina-od-astryzenecy-roman-53-po-nej-kompletne-ochrnul-a-skoncil-na-aro-dnes-je-z-neho-invalid/