Německá firma s pobočkou na Slovensku požadovala účast na celoplošném testování i...

Německá firma s pobočkou na Slovensku požadovala účast na celoplošném testování i po zaměstnancích, kteří už pracují z domovů rámci Home Office! Za splnění “občanské povinnosti” firma nabízela dárkový poukaz ve výši 30 EUR! Slovenský premiér přišel s novým nápadem, Slovákům zakáže noční vycházení, které dosud bylo jako jediné povolené, a nově povolí denní vycházení! Certifikáty od příštího pondělí už nebudou potřeba! K čemu tedy byly? Slovenská vláda na lidech testuje “Covidový jev” a na Slovensku vzniká prototyp společenského systému “Pracovního tábora” nového věku!

Německá firma s pobočkou na Slovensku požadovala účast na celoplošném testování i po zaměstnancích, kteří už pracují z domovů rámci Home Office! Za splnění “občanské povinnosti” firma nabízela dárkový poukaz ve výši 30 EUR! Slovenský premiér přišel s novým nápadem, Slovákům zakáže noční vycházení, které dosud bylo jako jediné povolené, a nově povolí denní vycházení! Certifikáty od příštího pondělí už nebudou potřeba! K čemu tedy byly? Slovenská vláda na lidech testuje “Covidový jev” a na Slovensku vzniká prototyp společenského systému “Pracovního tábora” nového věku!

Naše redakce je doslova zaplavena tisíci emailů od slovenských čtenářů, kteří nás průběžně informují o neuvěřitelných a doslova otřesných reáliích ze země pod Tatrami. Před několika dny jsme dostali do redakce email od paní, přičemž z bezpečnostních důvodů nebudeme uvádět ani její křestní jméno. Zaslala nám ofocený papír z nástěnky z podniku slovenské pobočky německého koncernu Krauss Maffei se sídlem v průmyslovém parku v Sučanech nedaleko Martina.

V podniku se totiž na nástěnce objevil papír s neuvěřitelným obsahem, který znovu potvrzuje fenomén společenského nátlaku a útisku obyvatelstva a zaměstnanců v éře experimentální pandemopolitky, kterou na Slovácích testuje vláda Igora Matoviče. Zástupci firmy totiž v papíru na nástěnce informují své zaměstnance, že pokud nechtějí přijít o práci, musí se nechat otestovat v celoplošném testování a musí přinést ukázat covidový certifikát.

To by nebylo už ani tak překvapivé, protože slovenská veřejnost na toto vydírání v tichosti přistoupila a kromě pár demonstrací s účastí několik tisíc lidí se žádný všelidový odpor proti laboratorním pokusům na 5 milionech Slováků nezvedl.  Jenže, v redakci nás tato informace zaujala z úplně jiného důvodu. V dokumentu na nástěnce se totiž uvádí, že osoby, které se nenechají v celoplošném testování otestovat, nebudou moci vykonávat práci ani z domova v rámci tzv. Home Office, protože na ně bude pohlíženo jako na osoby s neplaceným osobním volnem z titulu překážky v práci na straně zaměstnance.

Jenže, jak nás náš zdroj do redakce upozornil, ve zmíněné firmě už delší čas lidé pracují z domova, především tedy administrativní pracovníci této firmy. A jak se právě dozvěděli, tedy nejen z tohoto papíru na nástěnce, ale i osobně od vedoucích pracovníků, firma požaduje testování po všech zaměstnancích, a kdo se nenechá plošně testovat, nemůže pracovat ani z domova v rámci Home Office. Firma na to explicitně v papíru upozorňuje, že neotestovaní lidé nebudou moci pracovat v Home Office. Čtenářka nám k tomu napsala:

Dobrý deň, v nadväznosti na Vaše predchádzajúce články, ktoré poukázali na nezodpovedných a vydierajúcich zamestnávateľov na SK v súvislosti s “dobrovoľným” testovaním, si dovoľujem zaslať ďalší tip. Jedná sa dokonca o medzinárodnú DE firmu pôsobiacu u nás – Krauss Maffei. Napriek tomu, že mnohí administratívni zamestnanci počas pandémie bežne pracujú z domu, počas plošného testovania im firma oznámila, že nie je možné čerpať dovolenku ani pracovať z domu, ako to bolo doteraz (viď príloha).

Doslova nátlakovým spôsobom od zamestnancov vyžaduje testovanie (áno, nič nové, bez modrého papiera sa asi človek nedostane nikam) ALE! Náš zákonník práce bol na jar novelizovaný (novela zo 4.4. v nadväznosti na pandemické opatrenia) a jedno ustanovenie spomína aj možnosť práce z domu: “…sa ustanovuje právo zamestnanca na výkon práce z domácnosti, a to za podmienky, že to povaha práce umožňuje a že tomu nebránia vážne prevádzkové dôvody”.

Myslíte, že je možné, aj Vašou pomocou, poukázať na ďalšieho “otrokára”? Článok o Prievidzkých pekárňach, vďaka Vám, ľuďom do značnej miery pomohol. Zároveň si Vás dovoľujem požiadať o zachovanie anonymity, nakoľko som “blízkou osobou” spomenutej firmy. Vďaka za Váš čas aj za podporu, ktorú ľuďom v týchto časoch dávate.

Krásny deň.

p.s. Dnes bola zamestnancom zaslaná ďalšia informácia o nasledujúcom testovacom víkende, kde aj napriek okresom, kde už nie je povinnosť sa testovať a ani sa testovať nebude, zamestnávateľ testy vyžaduje. dokument zatiaľ nemám, ale pokúsim sa získať na požiadanie.

Jak sami vidíte, už to není jenom Matovičova vláda, ale do vynucování testování se už zapojují i firmy na Slovensku, které jsou v německém vlastnictví. Vytváření útlaku a útisku na pracovníky, aby se nechali testovat pořád dokola testy, jejichž spolehlivost je sporná, je pouze předehrou pro příští rok, až bude na trhu vakcína. Tyto papíry na nástěnkách zůstanou, jenom se změní jediné slovo, namísto “testovat” tam bude “vakcinovat”.

Nejprve to začíná vynucováním testů, což povede k tlaku na celoplošná očkování, která sice nebudou “povinná”, ale kdo nebude očkovaný, bude se muset do konce života nechat testovat. A to vydrží jen málokdo, nakonec akceptuje vakcínu

A to zdaleka není všechno. Firma totiž nabídla zaměstnancům dárkový poukaz ve výši 30 EUR za to, že se nechají otestovat. V redakci nás doslova přelil studený pot, protože přesně toto jsme předvídali už na jaře. Pamatujete si, jak jsem o tom tady psal a také hovořil na rádiu SVCS? Ten plán je takový, že na lidi použijí metodu cukru a biče, že lidé bez testu, později bez vakcíny, a ještě později bez čipu, se prostě do práce nedostanou, nenakoupí si, nepustí je do obchodu. To je ten bič.

A na straně druhé, kdo se nechá poslušně otestovat, naočkovat a očipovat, dostane za to i zaplaceno. To je ten cukr. Tahle hysterie s testováním však nebere konce. Slovenský premiér Igor Matovič chystá za 14 dní další dvě kola celoplošného testování na Slovensku, i když prý už v menším rozsahu, jenom na úrovni obcí, kde je vyšší reprodukční číslo nakažených. Očkování sice nebude povinné, ale neočkovaní se budou muset nechat pravidelně testovat, zřejmě každý 3. týden [2], a to až do konce života, anebo do chvíle, než “dostanou rozum” a nechají se očkovat.

Igor Matovič, premiér SR

Přesně takto to plánuje Igor Matovič a lidé, kteří za ním stojí v pozadí, tedy farmaceutická lobby. Na Slovensku končí Nouzový stav v sobotu 14. listopadu/novembera, ale Igor Matovič chce nový Nouzový stav, a to až na 90 dnů. Jenže, ten nemůže vyhlásit ihned po skončení současného Nouzového stavu, bylo by to v rozporu se zákonem a Ústavou, jednalo by se totiž o tzv. řetězení výjimečného opatření, které je v rozporu s právním státem, a proto na 14 dnů skončí na Slovensku přes den zákaz vycházení a lidé se na 2 týdny budou moci svobodně pohybovat bez Matovičových certifikátů. Po uplynutí 2 týdnů chce Igor Matovič vyhlásit nový Nouzový stav, který by naprosto na Slovensku paralyzoval Vánoce, oslavy Silvestra a Nového roku a trval by až do února/februára roku 2021.

Nouzový stav na 90 dnů a Vánoce nejdou dohromady, zákazy vycházení se ze dne přesunou na noc

Na Vánoce se lidé schází a navštěvují a je zcela jisté, že Igor Matovič bude chtít Slovákům toto setkávání omezit, je velmi pravděpodobné, že má v rukávu i úplný lockdown těsně před Vánoci, protože do redakce dostáváme už několik dní podivné informace z okruhu slovenských řetězců o tom, že obchodní řetězce na Slovensku nechystají žádné rozsáhlé vánoční akce a redukují objednávky přímého prodeje zboží, které byly nasmlouvány už na jaře tohoto roku.

Objednávky na vánoční trh se pro velké nadnárodní řetězce dojednávají ve velkém předstihu, ale mnoho lidí si všímá podivné věci na Slovensku, že v obchodech není tradiční a bohatá vánoční výzdoba, na rozdíl od loňského roku. Pokud Igor Matovič opravdu za 14 dní vyhlásí nový Nouzový stav až na 90 dnů [3],  potom to bude pouze předehra k zákazům vycházení okolo Vánoc, napsal nám do redakce zdroj seznámený s tamní situací. Naprosto jistě a určitě dojde k dalším plošným testováním, které chce premiér provádět pravidelně, podle informací slovenských médií by to mělo probíhat každé 2 až 3 týdny, ale ta testování by měla již probíhat v dikci místních samospráv a také zaměstnavatelů.

Testování na Covid-19 se brzy změní a plynule přejde na vakcinování, o tom není pochyb.

V sobotu tedy skončí Nouzový stav a zákaz vycházení, ale nově bude uveden v platnost zákaz vycházení v noci, který dosud je na Slovensku jako jediný povolený. Pokud se v tom nevyznáte a jde vám z toho hlava kolem, tak nejste sami, protože tomu nerozumí většina lidí na Slovensku. Jediným důvodem těchto pokusů a manévrů je otestování poslušnosti obyvatelstva, nakolik lze lidi omezit na osobní svobodě ve dne, a nakolik v noci. Oni to totiž přesně neví, neznají odezvu obyvatelstva a potřebují ji ověřit.

Proto se nejprve provede zákaz denního vycházení a povolí se vycházení v noci, provede se vyhodnocení a poté to obrátí, povolí denní vycházení, ale zakážou pohyb v noci, a opět provedou vyhodnocení odezvy obyvatelstva. Podobné testy prováděl v Chile generál Augusto Pinochet po vojenském převratu v roce 1973, kdy střídal v zemi celoplošné zákazy vycházení ve dne a v noci, přičemž hledal rovnováhu, aby zamezil protestům, ale současně nevyvolal v obyvatelstvu pocit, že jsou ve vězení. Tzv. Pinochetův jev je situace, kdy lidé přijímají zákaz vycházení jako přijatelnou společenskou normu, jestliže zákaz vycházení není absolutní a obsahuje časová okna, kdy je možné vycházet.

Průkopníkem toho, co se nyní odehrává na Slovensku, je Augusto Pinochet. Proč? On byl první, kdo po vojenském puči v Chile střídal denní a noční zákazy vycházení

Na Slovensku, ale i v Česku můžeme pozorovat něco, co bych nazval jako “Covidový jev”, který s tím Pinochetovým má mnoho společného, ale přesto je jiný. Vlády během Nouzového stavu zakážou sice vycházení, ale nevztahuje se to na cesty do práce a z práce, na nákupy potravin, na cestu k lékaři, anebo na cestu na testování, očkování, nebo čipování. Nesmíte ale vycházet ven za zábavou, nesmíte se bavit, nesmíte do kina, nesmíte jezdit na chaty, na chalupy, prostě nic. A teď se vás zeptám: Nepřipomíná vám to něco? Ano, je to model pracovního tábora.

Matovičova propustka z režimu “Pracovního tábora”

Covidový jev totiž má za úkol přeprogramovat myšlení obyvatelstva do polohy, že je třeba pouze chodit do práce, z práce, na nákup potravin a domů do izolace, zatímco elity a politici se v noci setkávají v uzavřených hospodách a žijí si životy bez omezení. Je to zcela jednoduché, tímto stylem se občanská svobodná společnost v myšlení lidí přetransformuje do pracovního tábora. Do práce, z práce, nakoupit jídlo a domů do izolace. A druhý den znovu a znovu. V systému pracovního tábora dojde k mohutným změnám v sektoru služeb.

Covidový jev si vyžádá změnu fungování obchodů a živností, v systému Pracovního tábora nepřežijí, pokud se netransformují do modelu digitální ekonomiky

Obchody a prodejny, s výjimkou potravinových, v dohledné době zkrachují a zaniknou. Není to o tom, jestli, ale kdy. Zůstanou pouze ty firmy a obchody, které se transformují v rámci digitální ekonomiky pro prodej svého zboží výhradně online a dokáží se zákazníkem komunikovat výhradně online. Bude se to týkat nejen prodejen spotřebního zboží, ale i restaurací. V digitální ekonomice se budou muset transformovat do zařízení na donáškový a rozvozový prodej ve velkém, včetně nápojů, protože osobně do hospody už v budoucnu nikdo nepřijde, protože v systému pracovního tábora to nebude možné.

Slovenská verze české e-Roušky, sledování obyvatelstva pomocí telefonu. Prezentuje Igor Matovič

Restaurace tak budou fungovat způsobem, že zatímco dříve lidé chodili na oběd a na večeře do hospody, v éře pracovního tábora bude muset oběd a večeře z hospody přijít za člověkem až domů do jeho Home Office. Hospody takto přežijí a dokonce mohou i prosperovat, protože lidé si raději objednají dobrou svíčkovou s pivem ve skle nebo v plechu na donášku než nějaký fast food. Jenže jednu věc nahradit nepůjde, a to je osobní kontakt lidí. Ten úplně zmizí, posezení v hospodě se stane reliktem historie. A to je přesně cíl globalistů v rámci 4. průmyslové revoluce a její jedné z tezí, digitální ekonomiky.

Pracovní tábor jako společenský systém nového “normálu”

V době pracovního tábora před Vánoci budou praskat ve všech velké internetové nákupní portály, které doručují všechno pomocí kurýrů. Firmy jako Amazon a jejich národní derivace, Alzy a další, budou trhat rekordy, zatímco kamenné obchody živnostníků budou hledat právníky a poradce, kteří jim pomohou s vyhlášením bankrotu, protože obchody a restaurace budou poloprázdné, nebo úplně prázdné. V éře pracovního tábora ve stylu do práce, z práce, nakoupit jídlo a alou domů do izolace nemůže současná éra živnostníků, malých obchodů a služeb přežít.

Rychlotest od firmy SD Biosensor

Proto je potřeba lidi otestovat, jak budou reagovat na zákazy vycházení ve dne, potom v noci. Jakmile bude jasné, co si lze k obyvatelům dovolit, budou probíhat masivní manévry s omezováním pohybu obyvatelstva už napořád a natrvalo, protože lidé si zvyknou. Přijde chřipka, lidé začnou kašlat, okamžitě zákaz vycházení, celoplošná testování, vakcíny, čipy a už to nebude vláda, ale sami zaměstnavatelé a firmy, které budou nutit své zaměstnance, aby podstoupili dnes test, zítra vakcínu a pozítří čipování. To není malování čerta na zeď, to je pouze popis toho, co lze očekávat již příští rok.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Áno, na jednej strane ľudia majú radi víťazstvá , víťazstvo slobody a pravdy, ale na druhej strane ľudia, priznajme si tú realitu tohoto stavu, kde dospelo ľudstvo!!! Ako to vidíte, cítite? Je to čoraz horšie, už stojíme na okraji priepasti! Trump má vraj za úlohu poraziť moc Deep State a jeho doktrínu Pax Americana a pomôcť budovať veľký Izrael. No zatiaľ stále ani len nie je rozhodnuté, či vyhral voľby. Mal by drvivo vyhrať, ale vidíte tú moc, že uplatnení politici, sudci a médiá v rukách bankárov ako manipulujú so svetom. Čo je teda kameňom úrazu? Ľudstvo závislé na peniazoch! A keďže židácki slobodomurárski satanisti, čierna šľachta psychopati, sociopati majú pod kontrolu tlačenie a digitalizovanie peňazí z ničoho, teda predsa len v úvodzovkách “neobmedzenú moc”, tak si proste a sprosté kúpili a kupujú celý svet, ktorý im za tie grajciare zobe z ruky. Pokiaľ temnota má v rukách monopol na výrobu a rozdeľovanie ( korumpovanie) peňazí, tak ako si myslíte, že sa niečo zmení k lepšiemu? Takmer všetky médiá kúpené, všetky korporácie kúpené, takmer všetci politici kúpení. No čo z toho asi tak vyplýva? A občan akejkoľvek krajiny akú že má slobodu? Veľkosť jeho slobody je úmerná veľkosti jeho peňaženky. Áno nadnášam, to hej, ale dá sa to aj takto interpretovať. Pretože väčšina ľudí si zvykla za židácke grajciare, žiť týmto konzumným spôsobom, ktorý ničí prírodné zdroje a ekosystémy a nie je schopná, či skôr ochotná naučiť sa žiť a prežiť bez peňazí, tak čo z toho plynie? Že táto väčšina urobí takmer čokoľvek, aby nestratila príjem peňazí. Takže budú držať hubu a krok, nechajú sa vakcinovať svinstvom, prijmú vakcinačný elektronický ( neskôr aj platobný)pass- čip na svoje telo, nechajú si srať na hlavu, tak to je. Preto brzdite ľudia ten naivný optimizmus, že keď Trump vyhrá voľby, tak snáď postupne porazí moc zla na celej Zemi. Kdeže, ani náhodou! Už je to príliš rozbehnuté. Načo sa dá spoľahnúť? Že vznikne nejaká revolúcia a vďaka nej padnú vlády na svete? Hej, ozaj? A kedy sa tak stalo? Kedy napríklad u vás alebo u nás padla vláda, systém, a zmenila sa životná úroveň k lepšiemu? Veď aj tá posratá zamatová revolúcia bol dopredu zorganizovaný podvod a zrada na ľuďoch. Odvtedy načo sme sa zmohli? Tak čo asi tak čakáme? Ľudkovia, len jednotlivci sa každý sám môžeme zachrániť, žiadne masové zmeny k lepšiemu to asi nebudú. Každý sa zachráni svojím vnútorným postojom a odhodlaním, odhodlaním premôcť svoj strach, vyjsť zo svojej komfortnej zóny, nedovoliť odovzdať cudziemu svoje posledné zvyšky slobody. Nikto iný to za nás neurobí. Boh s nami, bratia!

Karlito
Návštěvník
Karlito

Krasne napsane a hlavne vystizne a pravdive!!!

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Souhlas

Drich369
Návštěvník
Drich369
Mila
Návštěvník
Mila

Nejen na Slovensku se dějí věci.jiste jste zaregistrovali,jak krásně nám klesají čísla nakažených.jeste pár dnů a můžeme odblokovat,a zahájit konzumní šílenství.jako čerstvě potvrzeny kovidak,vám objasním nenápadný podvod,který z nás do pár týdnů udělá premianta v poklesu nakazenych.v šoku jsem byl když mi lékařka které jsem po telefonu nahlasoval horečku,bolesti kloubů,hlavy po tom co jsem ji oznamil řekla,jestli budu chtít test na kovid nebo ne.kdyz řekněte ne,jste 10 dnů v karanténě,bez testu,potom,pokud jste fit jdete do práce.nikdo nepátrá co máte,odkud to máte,komu jste to předal,kde pracujete,zkrátka i kdyby jste nakazili půl města nikoho to nezajima.situace na odberném místě tomu odpovídala,tam kde byla před pár týdny fronta na 4 hodiny nikdo.co z toho vyplývá?netestuje se,stát má krásná čísla,ta jsou však minimálně stejná,jako před poklesem,myslím si že právě naopak,tim padem obrovská.to poznáme myslím si brzy.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Recky Mengele, Albert Burla, CEO Pfizer, bude pichat Covid vakcin gojimum. V Cesku v novinach Gojimovky (Lidovky),
https://www.lidovky.cz/domov/slibna-vakcina-uz-ma-nakreslenou-trasu-do-ceska-kdo-a-jak-se-bude-ockovat.A201111_210502_ln_domov_tmr

A jak se podivam na Internetu kdo je Albert Burla, opet stejna pisnicka – zid … Tentokrat ne chazar, ale sefardicky zid …
https://www.google.com/amp/s/enantiastonantisimitismo.wordpress.com/2020/11/11/antisemitic-targeting-of-pfizer-ceo-in-greek-national-daily/amp/

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Tady je arasid … On vi moc dobre ze ten jeho vaksin je podvod! Tak rychle schrabnout love dokud je gojim zblbly ..
https://www.npr.org/2020/11/11/933957580/pfizer-ceo-sold-millions-in-stock-after-coronavirus-vaccine-news-raising-questio

Barel
Návštěvník
Barel

Haló haló, vysílá Rádio Vakcína! Přinášíme vám přehled zpráv.

Po vakcíně od Pfizeru byli očkovaní jako v těžké kocovině, bolela je hlava, píše server Novinky. Ale to nevadí, Pfizer tak jako tak vydělá na vakcíně miliardy, má ji totiž sedmkrát dražší než AstraZeneca. A to se vyplatí. Evropská unie totiž pro členské státy zajistila již 300 milionů dávek těchto vakcín. No nekupte to. I ministr Blatný se zapojil a chce dva milióny dávek. Není to málo, Antone Pavloviči? Není, oponuje ministr, máme ještě domluveny další 3 milióny dávek od AstryZeneca. A to se vyplatí, pokud víte, jak to myslím. Pfizer zkrátka válí, a Rádio Vakcína má pro vás bombastický investiční tip: máte-li akcie Pfizeru, rychle je prodejte. Tak, jak to včera udělal ředitel Pfizeru Albert Bourla. Asi věděl proč.

Tak to je pro dnešek všechno, přátelé, a nezapomeňte, že Rádio Vakcína je tu pro vás a přináší vám pouze ověřené a odzdrojované zprávy. A hlavně, až to přijde – nechte se opíchat! Ano, pak bude líp.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/po-vakcine-od-pfizeru-byli-ockovani-jako-v-tezke-kocovine-bolela-je-hlava-40341874
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/pfizer-vydela-na-vakcine-miliardy-ma-ji-sedmkrat-drazsi-nez-astrazeneca-40341984
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/evropska-unie-pro-clenske-staty-zajistila-300-milionu-davek-nadejne-vakciny-biontech-pfizer-40341926
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/blatny-cesko-chce-dva-miliony-davek-vakciny-od-spolecnosti-pfizer-40341913
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/vakcina-pfizer-akcie-albert-bourla.A201111_155336_eko-zahranicni_mato

Karol
Návštěvník
Karol

Zlyhali všetky poistky, ktoré mali zabrániť Igorovi Matovičovi stať sa diktátorom. Prezidentka sa tvári ako v nirváne a rozpráva sa so starenkami o bryndzových haluškách. Verejná ochrankyňa ľudských práv nevidí v Matovičovom správaní protiústavné kroky. A ministerka spravodlivosti Kolíková, o ktorej som si myslel, že je strážnym psom demokracie v tejto vláde, takmer premiérovi vyhovela v jeho demontáži právneho štátu. Keď Matovič včera zahlásil, že predĺži núdzový stav o 90 dní, spočiatku mu nikto neoponoval, že je to protiústavné. Až sa konečne ozvali odborníci, nie politici, načo ministerka prepytujem spravodlivosti mykla plecom, že tak zmeníme ústavu. Behá mi mráz po chrbte, keď si predstavím, aké je to ľahké.
https://tinyurl.com/y3axpyuj

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Bratři, já nevěřím od začátku tomu, že jste si tady toto zvolili. Už tenkrát byl na vás aplikován mechanismus nynějších, amerických voleb. Ať už se jedná o maťělka nebo čaputovku (záměrně malá pismena). Stejný model byl aplikován u nás, na babiše. To je všechno tak už prorostlé, že nějaké volby, jak vidíte v nejdemokratičtější zemi na světě teď, jsou zcela jasně k ničemu. Amerika, tak dlouho vyvážela demokracii do světa, až tam žádná nezbyla. Já odmítám už nějaké burcování, ať jdeme k volbám atd. Po tomhle, teda mně může každý vykládat nahoru, dolů o tom, že si volime kokoty a muzem si za to sami! Ani hovno! Možná tam půjdu a vhodim to ANS. A pak…se dozvim, že jsem hlasoval korespondenčně pro ANO, nebo byl muj hlasovací lístek nalezen u hromady hnoje na poli, že. NASRAT! Zbytečně. Totální bojkot, to by bylo něco! Nikdo k volbám! NIKDO !

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Jo a to jsem vlastně zapomněl napsat, bratři…Ta vaše čaputovka, je prý vlastně Judr.!!! No, jestli je to pravda, tak poteš koště, protože tím pádem to smrdí vlastizradou a nééé, jen vojenským pučem! To ona MUSÍ vědět, teda!! My, se musíme zase spojit! Vlastně nemusíme, protože ROZDĚLENÍ REPUBLIKY bylo nezákonné! Toto je možné pouze na základě referenda, které neproběhlo!!! Vše, tim padem padá. Je tu anarchie a každý zakon je tim pádem neplatný! Jsme pořád Československo, bratří, s 15ti miliónem lidí, už si vytirat židovskou prdel nikdo NEBUDE !

Švejk
Návštěvník
Švejk

To nepomůže, ti šmejdi a jejich skurvené rodiny půjdou a zvolí se sami. Oni nás u voleb nepotřebujou.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kalislave,

dovolím si Vás opravit. 😉

Také jsem byla před léty přesvědčena, že … referendum … neproběhlo … tudíž …
Zvědavým pátráním a intenzivním studiem Práva speciálně v této oblasti, jsem se prokousala i archivními dokumenty PSP ( včetně ex Sněmovna ČR, Sněmovna SR, a Federální Shromáždění ČSSR), takže Vám mohu zodpovědně sdělit, že nemáte pravdu:

Zmínka o nutnosti Referenda pro rozdělení Republiky v aktuální právní úpravě je (dle mého názoru) pouze účelová a zavádějící, a “Rozdělení Československa” se VŮBEC netýká.
(Ten článek by bylo ale možné využít např. kdybychom chtěli ustanovit/vyhlásit nový Stát na nynějším území ČR – třeba Stát “Moravia”. 😉 )

Ve skutečnosti “slavné” UDÁLOSTI ROKU 1968 přinesly právě tuto “SVOBODU” a změnu v uspořádání NAŠÍ SPOLEČNÉ ZEMĚ – tedy ROZDĚLENÍ REPUBLIKY ČESKOSLOVENSKO NA 2 STÁTY VE FEDERATIVNÍM USPOŘÁDÁNÍ – ČSSR / ČESKO SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA – tedy ČSR + SSR
(ČESKOU SOCIALISTICKOU REPUBLIKU (se svojí ČNR – Česká Národní rada) a SLOVENSKOU SOCIALISTICKOU REPUBLIKU (se svojí SNR – Slovenská Národná Rada))
De facto tedy došlo v 1968 k rozvratu NAŠEHO společného ČeskoSlovenska podvratnými živly, financovanými z tehdejšího “Západu” (Soudruzi věrní JEJICH (globální) “Internacionále”), a jenom díky společné intervenci/pomoci ze zemí RVHP se podařilo NORMALIZOVAT situaci, a udržet NÁŠ BOHATÝ SPOLEČNÝ STÁT, a způsob/styl/řád/morálku života, na úrovni tvůrčího budování a rozvoje, klidu a bezpečí – jak jsme ho znali – na dalších 20 let,
namísto aktuálního chaosu, vykrádání, lží, demoralizace a dekadence.

Viz Zákony:
– 77/1968 Sb. (příprava)
a pak exe:
ROZDĚLENÍ REPUBLIKY na zákl. 143/1968 Sb. Ústavní zákon o československé federaci

Podepsali: Smrkovský, Černík a Svoboda (tehdejší Prezident)

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Děkuji za vyčerpávající informace.

Erik
Návštěvník
Erik

Nejlepší vtip, když někdo řekne, aby se při demonstracích proti opatření dodržovali opatření! 😀 😀 😀

Podvod COVID
Návštěvník
Podvod COVID

Ti “vládní” protektorátní parchanti a jejich genocidní junta musí dopadnout jako jejich kolegové v r. 1956 v Budapešti nebo Ceaušescu v r. 1989,….jiná možnost není,buď my nebo oni. Buď hrstka asociálních zlodějských zrůd nebo zánik etnických původních obyvatel Evropy.

Vaska
Návštěvník
Vaska

hele pamatuješ jak na nějaké demonstraci, kde byl i Tomio se objevila šibenice – soudruzi se z toho mohli podělat a chtěli toho maníka zavřít – vono jím z toho lepí jak sviňa (ministr vnitra byl plzeňská rychlokvaška chovanec)

Vítek
Návštěvník
Vítek

Pozvánka na konferenci Budoucnost evropského zemědělství 2020

http://www.novarepublika.cz/2020/11/konference-budoucnost-evropskeho.html

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Bratia, želám vám a nielen vám, aby nikdy sa k moci vo vašom štáte dostal taký človek akým je Matovič. Predstavte si svojho nepriateľa, ktorého jediným cieľom je škodiť vám a ešte sa smiať z toho. Taký je Matovič. Absolútne nevhodný takej funkcie. Ten človek je aj chorý osobnostne. Je ako pomstychtivé malé decko, ktorému nedali jeho hračku. Nemá žiaden súcit, vlastenectvo je pre neho neznámy pojem. Jedná s ľuďmi aj s handrami, ako so svojimi otrokmi. Niektorí ľudia veria na večné zákony. Jedným z nich je zákon príčina- následok. Zrejme je to akási karma, trest na Slovákov za to, ako sa nezaujímali o správny chod krajiny, že si nikdy neurobili poriadok vo svojej krajine a tak sa to za desaťročia naakumulovalo a vyrazilo v podobe Matoviča. Je to trest za to, aby nám bolo jasné ukázané a že sme to aj pocítili na sebe, aby sme sa konečne prebrali a urobili si tu poriadok. Nechali sme vládnuť zkorumpovancov, vlastizradcov a zlodejov a spoliehali sme sa na to, že však ich niekto odsúdi a zastaví. Omyl! Zkorumpovalo sa všetko, polícia aj súdnictvo, nemal kto chrániť štátny majetok a práva ľudí. Veľa ľudí sa napakovalo, obohatili neprávom, zradili svojich kolegov, bratov. Ľudská chamtivosť, zneužívanie moci, zrada, závisť, lenivosť a strach to doviedli do tohto stavu. Matovič raz skončí a nebude to dlho trvať, napáchal veľmi veľa zlého. No my sa musíme k tomu postaviť, že ho nechceme a nejakými skutkami to dať na javo. Nič sa samo od seba nestane!

rytier
Návštěvník
rytier

Trosku je problem v tom, ze si neuvedomujete, ze HOCIKTO by bol premierom, robil by to iste.
Pretoze ako pise VK, ide o test pracovneho lagra – pre dom sionu. A aj pre inych. Uz len socialne kredity..

Sa nepamatas, ako Teplegrini hovoril tusim v marci, ze nevylucuje plosne testovanie? Tie teple kecy, ze sa muime zomknut v tejto tazkej chvili a ine k0k0tiny. Na FB este ma ten prihovor aj pisany.
Teraz vsetko zatlka. Aj Gaspara, (prezident zboru fizlov) ktory odisiel ku 31.5.2019 a o 2 mesiace 1.8. sa zjavil ako poradca Kalisakovej a dostal ako poradca aj auto.
Vsetko co Gaspar povedal s Kalisakovou na TA3 ako “nestalo sa, urcite nie” sa teraz naplno potvrdilo.

Opakujem, hocikto by bol premier, musel by robit to iste. Posledne co Ssmerr chce su predcasne volby – nulovy kredit.
Co sa tyka ministrov, ono to bola katastrofa uz predtym. Ministerka spravodlivosti bola st tajomn za Fizza, dnes st tajomn Luciak je byvaly hlavny analytik SD-KU a st tajomn Novotny je zo sudu Dunajska Streda – hniezdo pozemkovej maaffie, pozemky okolo Dunaja, pozemky pod R7 a pozemky na skaldy okolo R7…

Jedine pozitivum je ta velka akcia – Bozie mlyny, Vichrice…
Este podstatna poznamka – pandemia ako slovo sa dostala do ustavneho zakona 227/2002 o stave v case vojny…atd. 3 mesiace pred koncom 2. Dzzurindovej vlady – uz vtedy sa vedelo, ze sa to chysta.
A Dzurinda si veselo chodi po Bratislave… Ved splu s Mikllosom a SaS isli budovat svetle zajtrajsky na Ukr a vidime ako to dopadlo.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Problém je v tom, že “hocikto” nemůže být hocikto. Už pod minulým textem jsem poznamenala, že současnost přeje duchovně postiženým, lidem bez svědomí, kteří jsou cíleně dosazováni do veřejných funkcí a jsou lidem ukazováni jako vizionáři (např. Gréta, ale ta je navíc postižená duševně). Trendem doby jsou bezskrupulózní jedinci bez elementární emoční inteligence, bez schopnosti se vcítit do druhého, navíc disponovaní k naprosté poslušnosti – takže doba přeje Plukovníkům, kteří respektují bez výhrad Generály, kteří jsou ovšem obyčejným lidem skryti.
Prostě lidi, kteří se nepozvrací nad zadanou satanskou službou, nad kterou by se normálni člověk rozplakal, protože svědomí by mu nedovolilo ji vykonat.
Mám obavu, že normální člověk se těmto informacím od pana vedoucího bude dlouho bránit, protože mu jeho vlastní nastavení odmítne nechat uvěřit, že jsou lidé, kterým budoucnost lidí na planetě na srdci neleží.