Německá ekonomika se řítí ke dnu a vezme s sebou český průmysl,...

Německá ekonomika se řítí ke dnu a vezme s sebou český průmysl, Berlín očekává největší ekonomickou recesi od roku 1929! Uniklá tajná interní studie KM 4 odhaluje, že cílem dosud neznámých zahraničních sil schovávajících se za dezinformací o Covid-19 bylo rozbít nejen Evropskou unii, ale především německý průmysl! Skandální analýza, kterou nechal vypracovat šéf krizového štábu Stephan Kohn, vznikala ve skutečnosti v řadách německého průmyslu a v tajné službě BND! Coronavirus napáchá na německém zdraví daleko menší škody, než jaké vzniknou politickými a anti-ekonomickými opatřeními německé vlády kvůli této zmanipulované virové hysterii!

Německá ekonomika se řítí ke dnu a vezme s sebou český průmysl, Berlín očekává největší ekonomickou recesi od roku 1929! Uniklá tajná interní studie KM 4 odhaluje, že cílem dosud neznámých zahraničních sil schovávajících se za dezinformací o Covid-19 bylo rozbít nejen Evropskou unii, ale především německý průmysl! Skandální analýza, kterou nechal vypracovat šéf krizového štábu Stephan Kohn, vznikala ve skutečnosti v řadách německého průmyslu a v tajné službě BND! Coronavirus napáchá na německém zdraví daleko menší škody, než jaké vzniknou politickými a anti-ekonomickými opatřeními německé vlády kvůli této zmanipulované virové hysterii!

Německo zažívá nevídaný skandál. Šéf vládního odboru krizového řízení Stephan Kohn minulý pátek rozeslal v emailech mamutí 192-stránkovou a hlavně tajnou interní analýzu s názvem Ergebnisse der Analyse des Corona-Krisenmanagements des Referats KM 4 [1], tedy v překladu Zpráva o výsledku koronavirového krizového managementu KM 4. Tato přísně utajovaná zpráva měla přijít na stůl pouze Angele Merkel a její vládě, nikomu jinému.

Stephan Kohn však dokument rozeslal na všechny strany, novinářům, široko a daleko. Okamžitě byl postaven mimo službu a je to největší skandál [2] a únik informací za posledních několik desítek let. Dokument ve zkratce je celý o tom, že vypočítává ztráty německého průmyslu a dochází k závěru, že počet zemřelých na Covid-19 neospravedlňuje likvidaci německého průmyslu. Veškerá protiekonomická opatření vlády Angely Merkel budou mít horší důsledek, než celý virus. Přesně toto dosud tvrdila německá alternativa. Jenže, teď se ukazuje, že tyto informace potvrzuje i tajná zpráva vládního odboru KM 4, tedy Krisenmanagements 4.

Stephan Kohn

Celé Německo míří do nejhlubší hospodářské krize od roku 1929 a vezme s sebou celou Evropskou unii, ale především Českou republiku, Slovensko a do určité míry i Polsko. V dokumentu se uvádí, že neexistují faktické precedenty pro situaci, jaká v Německu nastala v okamžiku, kdy kvůli nepodloženým informacím o smrtelnosti virové nákazy byla zastavena a de facto suspendována celá německá ekonomika, která je plícemi celé Evropské unie, a pokud tyto plíce nebudou dýchat a fungovat, Evropská unie se zhroutí.

Ekonomická stabilita Evropy je podle dokumentu závislá na německé spotřebě, a to jak přímé, tak i subdodavatelské. Německý průmysl totiž spotřebovává produkci a subdodávky mnoha evropských zemí, které jsou zcela závislé na odběrech německého průmyslu. Kdokoliv zastaví německá průmyslová kola, usiluje o likvidaci Evropy a její uvržení do krize na pokraji válečného stavu. České ministerstvo financí oznámilo, že Česko se propadne na HDP skoro o 14% do mínusu, a to je velice optimistický odhad, když německý automobilový průmysl hlásí propady do konce roku až o 70% produkce.

Tajná zpráva je v podstatě atentátem na Angelu Merkel, protože zpráva ji nepřímo obviňuje ze snahy poškodit Německo a jeho ekonomiku pod rouškou ochrany před virem

Stephan Kohn nesepsal studii sám, nechal si ji vypracovat a větší skandál, než je únik studie na veřejnost, je podle všeho to, kdo tuto studii zpracoval. Podle posledních informací za ní stoj Svaz německého průmyslu, a aby to bylo ještě pikantnější, tak údajně i německá tajná služba BND. Ta podle informací Stephana Kohna informovala o detailech koronavirového řízení v Německu, protože v analýze se argumentuje vlivem zahraničních sil, kterým podezřele vyhovuje vyvolání ekonomické krize v Německu, v celé Evropské unii, v USA a rovněž i v Rusku a v Číně. Nikde v dokumentu to slovo nezaznívá, ale autoři tím myslí Dům Sion.

Existuje jediný vítěz koronavirové krize, a tím jsou velké banky, které získají kontrolu nad zadluženými státy a národy. Ne, že by tu kontrolu neměly už teď, ale dosud nebyla tak silná a pevná, protože teprve nyní se USA, EU, Rusko a Čína začnou zadlužovat biliony a biliony EUR a USD, naproti státním dluhopisům, což není nic jiného, než zadlužení obyvatelstva, které to potom bude muset splácet z daní. A protože tyto dluhy nepůjde nikdy splatit, vznikne tím permanentní dluh a nerovné postavení věřitele a dlužníka. Národy budou donekonečna splácet sionistickým bankám něco, co nepůjde nikdy splatit.

Angela Merkel převzala zlatou medaili B’nai B’rith.

Pokaždé, když vláda hovoří o tom, že si půjčí na schodek státního rozpočtu, zadlužuje tím obyvatele a odsuzuje je k vyšším daním. Dluh má přitom jeden jediný účel v ekonomice. Jeho cílem je donutit otroka, aby ráno vstal do práce a šel vyměňovat svůj volný čas za čas v nevolnictví, tedy v robotě, od 9:00 do 17:00 apod. Ze stejného důvodu jsou drženy nízké mzdy ve společnosti, hlavně v českém Protektorátu, aby si lidé nemohli šetřit na důchod, aby si nemohli přímo koupit bydlení za našetřené peníze a věnovat se rodině, namísto práce za podprůměrnou mzdu a otrocké pozice pod úvěry a hypotékami.

Proto koronavirová krize v Německu povede ke krizi ekonomické, která s sebou stáhne ostatní státy EU. Uvnitř německé vlády jsou lidé, kteří mají stejné postoje jako alternativa, jenže je prakticky nemožné zakřičet nahlas, že císař je nahý a Coronavirus je prostě chřipkové onemocnění jako každé jiné, ale s drsnějším průběhem pro lidi s oslabenou imunitou a především pro starší lidi. I kdyby Covid-19 nákaza zabíjela stokrát více než dosud, bylo by to pořád méně, než kolik lidí ročně zemře na zápaly plic způsobené komplikovaným průběhem chřipky. Ochota vlád zastavit ekonomiky je totiž spiknutím členů B’nai B’rith.

Věděli jste, že v době Nouzového stavu drží dvě nejsilnější mocenské pozice v ČR Zdeněk Bakala skrze své dvě figurky z Aspenu?

Všichni politici, kteří se v EU, v USA, v Rusku a v Číně tak vehementně zastávaly za vyhlašování karantén a zastavování ekonomik, jsou všechno členové B’nai B’rith a podřízených zednářských spolků. Všimněte si, že i v ČR v čele koronavirového podvodu stojí členové Aspen Institutu Zdeňka Bakaly, což je operativní křídlo B’nai B’rith v Praze nad jámou Mah’ralu. Nejen Jan Hamáček jako ministr vnitra, ale i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch je členem Aspen Institut, tedy proces zednářského řízení nejvyššího podřízení B’nai B’rith. A kdo disponuje v ČR v době virové krize nejvyššími pravomocemi řízení?

Ministr zdravotnictví v ČR v Bakalově Aspenu.

No přece ministr vnitra Jan Hamáček (Aspen Institut) [3] a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (Aspen Institut) [4], kterému Andrej Babiš chce pomocí novely Zákona o ochraně veřejného zdraví posílit pravomoci i po skončení Nouzového stavu v ČR. A tím je to dané! Babiš sám přitom složil Halachu v Izraeli a myslí si, že bude ministra zdravotnictví kontrolovat. To je drsný omyl. Aspen bude kontrolovat! Aspen Institut de facto teď řídí republiku, tedy pod křídlem B’nai B’rith. Když se v roce 2017 na přelomu října a listopadu konal v Praze konvent a sjezd B’nai B’rith, byli pozváni všichni podřízení [4], všechny ovečky, všichni zástupci zednářských lóží v ČR, včetně ředitele Bakalova Aspen Institute Prague, Jiřího Schneidera. A tím je to dané. Mohli bychom vyjmenovávat další zastánce vypínání ekonomiky, třeba tady v Německu, kde nejvíce pro vypnutí průmyslu agitovala Angela Merkel, vyznamenaná členka B’nai B’rith [5]. To samé ve Francii, Emmanuel Macron. A tak bychom mohli pokračovat.

Veškeré procesy řízení v Evropě v době virové jako-krize převzali členové B’nai B’rith a nikdo si toho dosud nevšiml

Stephan Kohn tak prostě uvolnil na veřejnost výbušný dokument, který nikdo neměl dostat, jen členové zednářských lóží, rozuměj v německé vládě, členové a dekorovaní zástupci B’nai B’rith. Kdo nejvíce získá zadlužením Německa kvůli koroně? No přece banky v rukách sionistického kaganátu, který je v manažerské rovině reprezentován právě B’nai B’rith. A víte, co je největší chucpe tady v Německu? Za tím únikem výbušného materiálu je právě Stephan Kohn, který pochází z německé židovské rodiny. Chápete? Válka mezi ž a Ž ve své nejkrystaličtější podobě, kdy německému průmyslu, který kontrolují němečtí a potažmo ruští Židé, viz. Nord stream 2 sága, vadí kroky a procesy mezinárodních židů, tedy sionistů, které v procesech politických řízení zastupují členové B’nai B’rith a jim podřízených zednářských a ideologických lóží.

Úvodní strana uniklé tajné zprávy.

Víte, k čemu dojde, když fabrika na auta, kterou vlastní německý Chasid, zkrachuje a propustí lidi kvůli koroně? Fabriku spolkne banka v rukách sionistického bankéře, tedy žida s malým ž. A to je celé tajemství války mezi ž a Ž. A když to někdo práskne, že Corona je v podstatě podraz, stojí za únikem opět židovský politik, resp. manažer. A nikomu to nepřijde zvláštní, divné, podezřelé, že v době krize v ČR vládnou dva členové Bakalova sionistického Aspenu, a že v Německu největší únik informací zařídí šéf odboru krizového řízení, který pochází z německé židovské rodiny.

Nejen o těchto souvislostech budeme hovořit dnes po 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

Ja to nevidim tak tragicky, 2 mesice se moc neptacovalo ale clovek potrebuje hlavne dat neco do huby, a zatim v Evrope nikdo neumira, mozna na Ukrajine. A tak 2 mesice nikdo nic moc nekoupi, velika potreba ani neni, blbe jsou na tom lidi co musi platit najem a lidi co musi platit hypoteky. Takze kdyz se tyto platby prodlouzi, nic moc se nestane, banky jsou vetsinou napakovane nebo spise ti obrezanci, co za tim stoji a tem moc stesti ani nepreji.

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

Hlavně, že naše Pražská kavárna tolik křičí a plive na Zemana,že chtěl rozvíjet obchodní styky s východem….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vlasta
no to víte, parchanrům se nelíbí že jejich rádoby “spojenci” jdou se svým předpotopním kapitalismem do kterého nás vtáhli a zničili naši prosperující průmyslovou a zemědělsky samostatnou zemi, do kytek, zatímco čína na kterou plivou se stala nejsilnější a nejrychle se rozvíjející ekonomikou světa , rusko jde nahoru a je opět nejsilnější vojenky a všechny země které se nenechají ovlivňovat , nebo nejsou závislé na krachujících USA nebo spolku na zničení evropy EU jdou jen nahoru. Dodnes nepochopili , že klulisák a ta banda kolem něj nás nevtáhla do díky členství USA , zločinného spolku NATO a do EU. Oni to neudělali proto, že by ty spolky měli “chránit” či jakkoliv prospět naší zemi. Oni tou dělali proto, aby chránili je před národem který podvedli.

Lara
Návštěvník
Lara

Taliansky parlament o MENGELE-gatesovi či ASPEN. a o chystanom povinnom očkovaní v celej Európe
https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=JKwjh-SYN8A&feature=emb_logo

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

A našel jsem pokračování, kdy ten člověk udělal tiskovku. A jeho právník mu řekl, že vydělávat si na živobytí je jeho právo zaručené ústavou. Dobře.

https://www.youtube.com/watch?v=wW9UMA2xbBE

Jednoduše řečeno, žádné příkazy a zákony nesmí odporovat ústavním právům a základním lidským právům vůbec, z tohoto titulu jsou neplatné a je třeba vládu žalovat. V USA jsou na to lidi pohotovější, to se musí uznat.
Občanská neposušnost musí začít a ne, že těm vládnoucím rozežraností zidiotizovaným mozkům budeme dělat ze sebe plastelínu.
Jde o čas, lidi. Z policajtů obavy nemám, ale jak proti nám pošlou migranty, jsme v dupě.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Tady se podívejte na příklad z Michiganu, je to krátké video o tom, jak policie chce zatknout holiče, který potřebuje pracovat a je mu to zakázáno, prý je ohrožením zdraví lidí.
Likvidace ekonomiky USA probíhá a nabírá na obrátkách. Od března mají už registrovaných přes 35 milionů nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, to je šílené číslo a stále narůstá.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=71&v=09Z90mEzrwE&feature=emb_logo

Dávám to sem proto, aby si lidi povšimnuli, že se našlo asi 15 lidí, zákazníků,kteří se ho zastali a zastoupili policii vchod, aby ho nemohli zatknout. Takto začíná občanská válka….
Sklouzněte dolů do komentářů. Ten s nejvíce souhlasnými hlasy je tento:
Every person in this town of likemind should stand in front of this man’s shop and not allow the police access. All should be armed as well. It’s time to say enough is enough. Open all businesses.

45

Každý člověk stejného smýšlení, žijící v tomto městě by se měl postavit před obchod tohoto člověka a nedovolit policii vstup. Všichni by měli být také ozbrojení. Nastal čas říct dost. Otevřete všechny byznysy.

Jen dodám jedno slovo: konečně!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tak to se může stát akorát v Americe, u nás se holiče každý vyprdne, a poliši si ho odvedou docela v pohodě.

Marlboroman
Návštěvník
Marlboroman

Amerike je to jedno. Od vypuknutia prvej krízy tlačí ročne miliardy dolárov a dáva ich potichu do obehu. Chceli vybudovať kvázisocializmus, tým že zotrú tak markantné rozdiely medzi vrstvou chudoby a tzv. 1% menšinou a posilnia strednú vrstvu. A to nezvládli, pretože americká ekonomika stojí na petrodolároch a zbrojárskej výrobe. Ak by krajiny OPEC našli pred 10 rokmi zhodu a prešli na inú obchodovateľnú menu, Amerike by sa vrátili miliardy bezcenných dolárov a spustilo by to hyperinfláciu a občianska vojna, ktorá teraz začína, by už končila. A čo sa týka zbrojárskeho priemyslu, ten už tiež kríva. Síce rozpútali veľa konfliktov, ale spojenci už obmedzujú svoje kontingenty v Amerikou vyvolaných konfliktoch a nemienia svoje národné rozpočty míňať len na objednávky lietadiel a inej techniky od Ameriky. Takže sen o celosvetovom policajtovi a neobmedzenom pánovi, tak ako si to Amerika vysnívala už kríva. A že na to doplatí aj EU, tak to je jasné. Lebo po “nežnej revolúcii” sme uťali všetky obchody s východom a mysleli sme si že kabát je bližší ako košeľa. A teraz sa naši “rukovoditeli” čudujú, prečo Rusko z celého tohoto diania vychádza bez väčšej ujmy a nedokážu pochopiť, že vďaka sankciám a embargám, ktorými Rusko izolovali mu vlastne poskytli imunitu voči svetovému kolapsu, ktorý teraz dolieha vďaka molochu EU aj na nás.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak odkud pochází Covid 19 od člověka? https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.05.01.073262v1

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
no jistě , že “od člověka”. Oni totiž i ti židofašističtí parchanti jsou lidé, i když vzhledem k tomu jak se chovají je těžké tomu uvěřit.Protože jestliže je někdo v zoufalství ze svého neúspěchu schopen se uchýlit k takovému svinstvu,že vyvíjí biologické zbraně, nechce se ani věřit, že takového zvěrstva je člověk schopen.

Ebi
Návštěvník
Ebi

Stojí za zhlédnutí na Zoom podivuhodná věda. Darwinova teorie jako průlom elit v ovlivnění směru vědy a myšlení víry. Mnohé to vysvětluje dnešní události. Dnes byla obzvláště výživný díl.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Darwinova “teorie” není teorie, je to pouze nepodložená hypotéza.

Darwinův pamflet “O původu druhů”, který nejspíše psal někdo jiný, vůbec není vědecká práce, nemá to ani poznámkový aparát. Je to oblbovací židozednářská slátanina na úrovni náboženského blouznění.

Darvinova “teorie” – to je chtonické náboženství hmoty, židovského “Jodu”.

Pedro
Návštěvník
Pedro

Off topic
Jarek Nohavica bude hrát online dnes večer ve 22:00. A bude hrát i další dny.
http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/jarkovanocni/jarkova_nocni.htm

Alanis
Návštěvník
Alanis

Exemplární trest by měl čekat člověka, který do veřejného prostoru před několika týdny pustil informaci o tom, že do Prahy přijel ruský agent s jedovatým ricinem. Uvedl to vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček. Ohrozilo to spoustu životů a zkomplikovalo práci bezpečnostním službám, řekl v neděli v České televizi.
„Zkomplikovalo to život spoustě lidí, práci bezpečnostním službám, de facto to vyhodilo do vzduchu případné reakce našich služeb na případné hrozby a současně to ohrozilo spoustu životů,“ řekl Hamáček.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hamacek-kdo-vyzradil-tajemstvi-o-ruskem-agentovi-by-mel-byt-potrestan-106216

Spousty životů? Maximálně se 3 pražští hrdinové připosrali, jsou mladí, infarkt jim nehrozil. A Koudelka ani pražští hrdinové nemohou dostat mozkovou mrtvici, tak bych to zas tak černě neviděl. Maximálně šíření poplašné zprávy.

Koumáček Hadelka
Návštěvník
Koumáček Hadelka

No spíš to z hochů od Červenáčkových Rychlých šípů a z Bratrstva Koudelkovy pracky udělalo blbečky 🙂

Škoda že dneska neumí nikdo kreslit tak jako svého času Saudek 🙁

Alanis
Návštěvník
Alanis

Vypatlaný Tomáš Marný z placeného elfího království pod patronací BIS – z provokačního webu Tadesca si dovoluje útočit na Aeronet.
https://tadesco.org/new-york-times-fake-news-a-chazarsky-papousek-aerokoudelkanet/
Jeho kecy o nekonečném skenování a ničení tunelů už nikdo nebere vážně (v loňském roce cca 110 zemětřesení denně je standad) a i fanynky ronící slzy nad stotisíci osvobozenými dětmi denně už uvadají a začínají i slzy docházet, zvláště jsou-li už asi po šesté stále stejné články doplněny “autentickými” záběry z komerčního filmu. Rovněž “uvezněný” Bill Gates vydává denně tisková prohlášení o chystaných krocích vůbec na pitomce Marného nebere ohled. (Pouze pár lidí podalo trestní oznámení, které soudce-žid lehce smete ze stolu jako neopodstatněné). Asi by mu měl Marný napsat, že má Gates alespoň dělat, že je zavřený, nebo přijde o poslední zmanipulované ovce. Jeho důkazy jsou typu “všichni chytří to ví”, “nemám čas odpovídat”, “nepohodlné mažu”, foto z filmů nebo neozdrojované texty a kecy naprosto neznámých lidí jako je on sám.
Dokonce i papež nebere zprávy Marného o svém sesazení vážně a klidně si dne 18.5. chystá veřejnou mši.
https://www.svetlosveta.sk/slider/papez-frantisek-bude-18-maja-slavit-omsu-nad-hrobom-sv-jana-pavla-ii/
Měl by se krotit a zahájit léčbu, Bohnice pořád přijímají. A občas si zjistit fakta. Zatímco tento blbec oslavuje US armádu jako osvoboditele, Čína a Rusko se začínají obávat rozpoutání III. WW těmito dle Marného mírovými silami.

V Rusku zaznamenali náznaky začátku třetí světové války

http://www.novarepublika.cz/2020/05/v-rusku-byly-spatreny-naznaky-zacatku.html

Čtenáři AEN Tadesco ignorují, naoplátku by se TM mohl naučit zákeřně neútočit. Vyvolává to zpětnou reakci.
Jako podivení to stačí, víc se elfům nevěnujme.

brumbál
Návštěvník
brumbál

Marný/Tadesco…..uffff…to už je pro hodně nemocné pohádkáře :_)
Bože bože bože…takového vola, by nepřijala ani, ta nejzvláštnější zvláštní škola.

Henok
Návštěvník
Henok

Atlantis 👒
To co se děje, je to, co se děje v reálném čase, místě a opravdu. Navíc to jméno není tvoje. Tvoje je to, kterým tě oslovuji.😎💌