Německá AfD je infiltrována sionisty? V čele strany po odchodu Frauke Petry...

Německá AfD je infiltrována sionisty? V čele strany po odchodu Frauke Petry bude bývalá bankéřka Goldman Sachs, která je navíc lesbičkou. Šokované členy ohromila svým coming outem pár dnů před volbami. Co se stalo s Frauke? Potkalo ji to samé, co Tomia Okamuru v Úsvitu!

Německá AfD je infiltrována sionisty? V čele strany po odchodu Frauke Petry bude bývalá bankéřka Goldman Sachs, která je navíc lesbičkou. Šokované členy ohromila svým coming outem pár dnů před volbami. Co se stalo s Frauke? Potkalo ji to samé, co Tomia Okamuru v Úsvitu!

Naprosto všechny voliče AfD v Německu šokovala zpráva z vedení strany, když do té doby hlavní ideologická a oblíbená postava ve straně, Frauke Petry, oznámila den po volbách odchod z parlamentní frakce AfD v Bundestagu. S nikým o tom nemluvila. Šokované spolustraníky s tímto seznámila na tiskovce, kde se to její spolupracovníci dozvěděli bez upozornění stejně jako novináři. Vyvrcholili tím vnitřní rozpory uvnitř strany a zmatek je dále živen tím, že Frauke Petry mlčí, vyhýbá se novinářům a nechce o ničem hovořit. Z kuloárů strany už ovšem před volbami probublávaly informace o mohutných rozporech mezi ní a dvěma šéfy AfD, Alicí Weidel (38) a bývalým politikem CDU Alexanderem Gaulandem (76). Strana má tandemové vedení, přičemž Gauland je ostřílený mainstreamový politik a funguje v roli mentora a poradce na politiku. Alice Weidel je máma od dvou dětí a straně dávala punc mámy od tradiční rodiny. Všechno vypadalo super. Jenže potom přišel výbuch.

Alice Weidel, spolušéfka AfD.

Pouhé 4 dny před volbami v německém Viernheimu odpálila Alice Weidel před plnou halou voličů AfD mediální bombu, když se jako matka 2 dětí přiznala, že je homosexuál. Média ihned zjistila, že žije v homosexuálním vztahu se Sarah Bossard, která je po svém švýcarském otci židovka (matka pochází ze Srí Lanky, kde se také Sarah narodila). Pracuje jako filmová producentka. V Německu letos v červnu byly uzákoněny adopce dětí homosexuálními páry [1] a strana AfD spustila po Německu reklamní kampaň v podobě smutečního oznámení k úmrtí tradiční rodiny v Německu. Alice Weidel tak 4 dny před volbami plivla celé straně do očí, protože celá strana AfD teď v médiích v Německu vypadá jako strana plná pokrytců, kteří hlásají ochranu tradiční rodiny a přitom strana má ve svém čele lesbu. Je to podraz na voliče a zesměšnění AfD. Podle informací AE News, které máme z Drážďan přímo od našeho kolegy z tamního realizačního týmu AfD, právě toto zesměšnění celé strany a jejích hodnot bylo důvodem odchodu Frauke Petry z klubu AfD, protože došla k názoru, že strana byla rozvrácena a uchopena zevnitř lidmi, kteří budou pracovat na likvidaci strany.

Uvnitř AfD probíhá řízený rozvrat

Na ARD proběhla včera debata, kde mj. zazněl i názor, že AfD přišla až o 5% hlasů, protože v reakci na coming out Alice Weidel reagovaly hlavně ve Východním Německu desítky tisíc voličů tím, že nešli k volbám, protože podle nich AfD ztratila na důvěryhodnosti, že si dělá z voličů blázny. O co šlo? Jak zaznělo na ARD od diváka v pořadu: “Co můžete čekat? Já jsem táta od rodiny a věřím, že tohle okolo nás, ten homosexualismus ve školách, ve firmách, že to je plán na rozbití tradiční rodiny. AfD v červnu měla kampaň s pohřebním oznámením o smrti tradiční rodiny v Německu. A teď pár dnů před volbami paní Weidel řekne, že je lesba? Takže nám lhali? Takže AfD teď podporuje homosexuály? Proto jsem nešel volit. Zradili nás. Už jim nevěřím a nedivím se, že paní Petry odešla. Ta by na tohle lhaní žaludek neměla.” Názor diváka do značné míry popisuje přesně to, k čemu došlo. Frauke Petry pochopila, že celá strana je zevnitř prolezlá škůdci.

Poslední šance! Reklamní poster, který zval voliče do haly ve Viernheimu na projev Alice Weidel.

Jenže to není všechno. Alice Weidel měla velmi ne-alternativní kariéru, pracovala totiž v čínské pobočce sionistické banky Goldman Sachs. Pracovala tam 6 let a mluví plynule čínsky [2]. Takže si to shrňte. Nejprve AfD v červnu, za souhlasu samotné Alice Weidel, změní web AfD na smuteční formu a navíc nakoupí v německých médiích tiskovou reklamu, kde symbolicky publikuje smuteční parte o úmrtí německé tradiční rodiny. Německá média to komentují a AfD je hrdá, že se zastává tradiční rodiny. Komentují to i západní média. A potom přijdou volby a 4 dny před nimi ta samá šéfka strany, která se podepsala pod smuteční parte v reklamě o úmrtí tradiční rodiny, provede teatrální coming out a zkoprnělým voličům v hale ve Viernheimu řekne, že je homosexuálka. Z davu se ozve sice po určitém šoku potlesk, ale slyšet je i bučení. Lidem nedošlo, k čemu došlo. K popření všeho, co strana dosud prosazovala. K zesměšnení strany, k odhalení pokrytectví, že strana kupuje reklamu, bije se za tradiční rodinu a přitom ve svém čele má strana nasazenou lesbu, která si počkala 4 dny před volbami, aby s tím vyplula na povrch.

Plivnutí do tváře alternativy: AfD vede žena, která je bankéřkou Goldman Sachs, je lesba a její přítelkyně je židovka! Německo snese fšecko?

Nebál bych se to nazvat atentátem na AfD. Je to stejná likvidace hlavní postavy AfD, kterou Frauke Petry bezpochyby je, protože ona definovala volební plán, ona válcovala v televizi v diskusích své soupeře, ona se bila jako lev za tradiční rodinu. A potom přijde Alice Weidel a 4 dny před volbami plivne Frauke a všem voličům do tváře odhalením, že je lesba a tím zesměšní celou kampaň AfD postavenou na tradiční rodině. Něco takového je neakceptovatelné. Frauke Petry musela odejít. A něco podobného známe i z Česka. Úspěch politické strany Tomia Okamury, jehu Úsvitu, byl vzápětí torpédován skupinou samozvanců, kteří stranu unesli, uchopili do své moci, politicky zničili a Tomia Okamuru vyštípali. Bohužel, to samé se nyní stalo Frauke Petry v německé AfD. A opět za tím stojí kůň sionistů, bývalá bankéřka Goldman Sachs, globalistka každým coulem a navíc členka LGBT hnutí, lesbička. Dovedu si představit, co si pomysleli stovky a stovky tisíc voličů AfD. A stejně tak si dovedu představit, nakolik to AfD ve volbách poškodilo.

Alice Weidel se stane hrobařem AfD.

Jsem přesvědčen, že cílem tohoto mediálního atentátu a nasazením štěnice do čela AfD byla volební likvidace AfD, aby se vůbec nedostala do Bundestagu. Lidé v pozadí tohoto atentátu očekávali, že voliči AfD jsou homofobně naladění, a že když se dozví o tom, že šéfka AfD je lesba, že nebudou AfD volit. Voliči AfD to překousli a řekli si, že sice je tam lesba ve straně, ale pořád je tam Frauke Petry a další, budeme proto AfD volit. Jenže teď po odchodu Frauke Petry to nevypadá dobře, strana bude ztrácet podporu, protože vedení strany Weidel-Gauland povede AfD k diskreditaci a k likvidaci. Strana bude prosazovat politiku, aby AfD poztrácela voliče, aby nepředstavovala pro Německo už nikdy více hrozbu pro plány globalizace. Tohle je i varování pro Tomia Okamuru. Stejně tak i jeho SPD bude čelit hrozbám o rozbití strany zevnitř, protože tohle oni umí. Systémové strany nastrkají do opozičních subjektů své lidi a pokud se strana dostane do parlamentu, začnou ji zevnitř rozebírat na součástky.

Všechno bylo připraveno dopředu, diskreditace a zesměšnění hodnot AfD pár dnů před volbami

V květnu tohoto roku řešily německé soudy stížnost Alice Weidel, protože jeden z komiků v televizi ji nazval “Nacistickou děvkou” a ta se proti tomu ohradila. Soud rozhodl, že v rámci satiry je takové označení akceptovatelné. Nicméně pohledem zpět se zdá, že toto byla pouze zastírací hra Alice Weidel, aby získala důvěru, že je na správném místě. Nálepka ji totiž vyhovovala jako maskování před spolustraníky. Po jejím coming-outu je však najednou všechno úplně jinak a je zcela jasné, že toto byl dokonale zpracovaný a připravený plán, jak unést politickou stranu a její vedení jako se unáší letadlo s cestujícími. Voliči AfD jsou teď v roli pasažérů a letadlo řídí sionistka, bankéřka kmenové banky FEDu a navíc lesba. Je snad nějaká jiná a horší kombinace na odpuzení voličů alternativy? Snad jedině informace, kdyby na ní uniklo info, že se vyspala s Georgem Sorosem. Nic horšího by se asi stát nemohlo, protože to, co předvedla Alice Weidel ve Viernheimu, pro to zkrátka nenalézám slov.

Frauke Petry, donedávna hlavní tahoun AfD a celé německé alterantivy. Když zjistila, co se uvnitř AfD odehrálo těsně před volbama, odchází ze strany. AfD teď řídí sionisté a Goldman Sachs.
Bývalý kádr CDU chce dělat alternativu a stavět pomníky vojákům Wehrmachtu

Pokud se podíváme na roli Alexandera Gaulanda, tomu lze věřit snahu o návrat země do dob Helmuta Kohla. Bohaté Německo, které je pro Němce a pro lidi, kteří chtějí v Německu pracovat, ne pobírat dávky a ne stavět mešity. Alexander Gauland je navíc podporovatelem politiky konce plivání na vlastní minulost, podle jeho názoru by Německo mělo stavět pomníky vojákům Wehrmachtu, protože bojovali za vlast. Německá média to obrací do pozice, že AfD chce stavět pomníky nacistům, ale Gauland několikrát zopakoval, že ve Wehrmachtu neumírali nacisté, ale Němci. Vojákům SS nikdo pomníky stavět nechce, protože šlo o vojenské oddíly, které spadaly přímo pod NSDAP, nešlo tedy o jednotky pod velením armády, Wehrmachtu. Gauland k tomu uvedl, že vojáci Wehrmachtu nemohou za to, že Německo prohrálo válku. Své vojáky prý uctívají Japonci, kteří prohráli válku, Italové, kteří prohráli válku pod Mussolinim. Pouze Německo neuctívá své padlé řadové vojáky. Na tohle téma slyší v Německu velké množství lidí a právě tam AfD čerpala mnoho voličských hlasů.

Alexander Gauland, spolušéf AfD.

Nedovedu si představit, jak někdo staví v Německu pomník vojákům Wehrmachtu v dnešní době. O to méně vidím naději, že AfD zůstane tou stranou, kterou byla pod ideologickým vedením Frauke Petry. Ideologii AfD teď bude určovat lesbická bankéřka Goldmanu a lehce naivní ex-politik CDU. Frauke Petry chtěla dělat politiku, která by našla kompromisy pro větší koaliční potenciál, aby AfD mohla jednou do vlády jako partner. Jenže s tím mají problém v předsednictvu strany, kde o kompromisech nechtějí nic slyšet, což je na druhé straně logické. Kompromisy znamenají ústupky z bodů programu a záleží, o jaké ústupky půjde. Bez kompromisů ale zase nejde dostat se do vlády. A znovu jsme u toho, stejné dilema bude možná řešit i SPD Tomia Okamury. A jeho podmínky, přes které nejede vlak (odvolatelnost politiků, osobní finanční zodpovědnost politiků a obecné referendum), budou pro většinu stran v parlamentu jen těžko akceptovatelné. Přesto ale je třeba si dát pozor na krtky ve vlastní straně. Události v AfD by měly být varováním!

*České titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
phoneeazy
Návštěvník
phoneeazy

Okamuro, ty si myslíš že ti nadnarodní bankeři dovolí vyhrát v čr volby a nebo vladnout? opravdu jsi tak hloupý a naivní jako tvojí voliči? Podivej se jak dopadl JFK i Trumpowich vyměkl, a už radši zobe sionistům z ruky, podivej se jak dopadla LePen u žabožroutů a Afd v Germanistanu … teflonová “židovka” Merkel bude kancleřkou i kdyby padaly trakaře natož rajčata nebo hvizdající lůza … protože kak zkažou soudruzi z Kill Avivu, tak budět … a Orban a Poláci jsou uplně jiná liga na kterou Ty nemáš, protože oni s židy tajně spolupracují… sionisté nikomu nedovolí demokraticky vladnout aniž by s NIMI byť jen potencionálně spolupracoval … Demokracie je totiž ten největší podvod jaký se kdy židům povedl, tak mu dal věřte a spěte dal … Islamský Stát = USA = Israel … naivní nevěřící troubové …

Karlsbader
Návštěvník
Karlsbader

Vidím, ze nekterí komentátori jsou prílis zamilovaní do Frauke Petry: ona je inteligentní, hezka’na pohled a má úzasné diskusní schopnosti a to bez prípravy. Znám ji od zalození Alternativy v roce 2013 na kterém se podílela. Ale pozor: Petry je velice neprístupná radám, má o sobe vysoké mínení a naprosto není ochotná k práci v týmu. Spoluzakladatele profesora Luckeho dokázala vystípat z partaje, ale on tomu prispel svou osobní arogancí a myslel si ze je nenanhraditelný.
To je ale velmi houfný problém politikú kterí úspesne stoupají v partajní kariére. Nejen v Nemecku.
Frauke svúj odchod pripravovala uz delsi dobu ale nikdo to nevedel. Jen její druhý (jeste cerstvý) manzel Pretzell, se kterým má spolecné miminko. Pretzell je z Porýní-Westfálska (séfoval tam) a je poslancem za AfD v Evropském parlamentu v Bruselu.
Ted je jasné, ze ten odchod pripravovali spolecne. Pretzel nebyl ve své zemské sekci v Porýní oblíben. Uz v minulém roce mel problémy s partají, ale prestál je. Ted je taky venku ale mandát vrátit nechce.

AfD mela od pocátku typické problémy nove vznikajícich partaji. Napríklad Zeleni meli v sedmdesátých letech dalko více skandálú nez AfD ale prestáli to a dnes patrí k “politické smetánce Nemecka” , nové nápady ale nemaj: zakrneli stejne jako Sociální demokraté a Krestanstí demokraté. Nemecký parlamentní systém je v hluboké krizi a to je nebezpecné. Také pro okolní státy. Proto je vznik Alternativy dúlezitý a jejich úspech ve volbách o to víc, protoze ted nastane debata v berlínském parlamentu ktera uz nejméne 10 let NEEXISTOVALA! Veliká koalice je pro parlamentní systém zhoubná.

K Alice Weidelové: Ona se objevila na spicce strany dosti náhle. Myslím, ze séf Baden-Würtemberské sekce AfD, prof. Meuthen, ji pritáhl. Nevím presne jak to bylo protoze jsem sice clenem ale neaktivním, nebot pracuji desítky let v zámorí (Latinská Amerika a od 90. let také v Evrope v rozvojove pomoci a mezinárodním poradenství).

Ze je lesbicka se v interních kruzích strany vedelo ale nevedela to celá strana (30.000 clenú). Ze to pro cleny a nekteré volice byl sok, nekolik dnú pred volbami provést outing, si múzeme predstavit.
Jinak ale v Nemecku to uz dnes není nic zvlástního a temer nikdo diskriminaci kvúli sexuální orientaci nekritizuje nebot nechce kritizovat protoze uz je prevychovaný nebo má strach z represálii.,

Nejsem si tak jistý pane VK, jestli to je zacátek konce strany AfD jak ve vasem clánku písete, nebot to, ze ona pracovala v Goldman-Sachsu v Cine neznamená nutne, ze je zaprísahla globalistka nebo sionistka s vymitým mozkem. Nemúze naopak taková zkusenost s globální sionistickou bankou zpúsobit, rozhodnout se ke vstupu do politiiky s opacným znamínkem? Pritom me napadá jak to vlasnte je s Kurzem v Rakousku? Je to rakouský Macron nebo jeho budoucí úhlavní neprítel?

Na záver vám dekuji pane VK za tuto webowou stránku a jeho velice zajímave clánky, s informacemi, které se velmi tezko dostanou odjinud a od mainstreamu uz vúbec ne.

phoneeazy
Návštěvník
phoneeazy

No, tak to vypada když gojimové skoušejí si vladnout sami bez Sionistů, … V Bibli v knize Izaiáš je jeden text na kterém je postaven Sionismus : A přijdou všechny národy světa k hoře Sion v Jeruzalemě a budou chválit Boha Izraele a přinášet dary a oběti Bohu a synům Izraele… no a když to nejde po dobrém … tak je třeba rozsevat Chaos aby národy měli důvod přijít a ONI mohli ustanovit řád v Chaosu neboli stará zednářská mantra ORDO AB CHAO … a nebo řidit a kontrolovat chaos? ve vysledku to výjde nastejno …

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

No já jsem úplně v šoku a mám docela strach o Okamuru,aby mu také něco neprovedli.Nemám slov.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Tómio se s Frauke zná osobně, určitě ví jaké buzerantské tyhlety techtle-mechtle v AFD proběhly.

tana
Návštěvník
tana

Musíme si uvědomit, že být v Německu politikem AfD vyžaduje osobní statečnost.
Paní Petri asi nevěří , že ji a její rodinu stát dokáže ochránit. Kdž si vzpomenu na záběry z doby voleb, jak rozzuřená lůza útočila na volební štáb AfD, tak se jí nedivím.
Paní Weidel má děti asi dobře skované v nějaké švýcarské internátní škole.

Trumpofilní diskutér
Návštěvník
Trumpofilní diskutér

Věřte ženskejm v politice že? Paní Merkelová, paní Clintonová, tahle bába, paní Parkanová, ….

farmmily
Návštěvník
farmmily

Frauke Petry byla zneuzita. Vime dobre, ze byla ve vysokem stadiu tehotenstvi, porod a dalsi 5te dite. Nevime, zda ji bylo vyhrozovano. Co udela mama?? Volila jsem AfD, ovsem jsem v Bavorsku a tedy Petra Bystrone. Verim, ze zdrave jadro strany se postavi za Frauke, bude to chvili trvat, ale zdravy rozum zvitezi.

desgusting
Návštěvník
desgusting

Nesledovala jsem je, nevolila, nebylo co.Ale ten obrazek te osoby, to jeji modre pozadi, ktere ten zbytek nemecke vlajky ,,požira”a nemecka vlajka se na adequatnich obrazcich v googlu rozplyva a měni v duhu ,to je desive.Ten elitarsky ksicht… a copak myslela tim sloganem? Zni to spise :Wir f..ken Deutschland. Tahle modra, ci je barva, … Elita,rotary klub, zluta k tomu….

heron
Návštěvník
heron

Muze mi nekdo kdo sleduje vnitrni chody strany AfD rict, jak se to dela, aby jste donutili odejit Frauke a dosadili tu lesbu ze dne na den do cela ze vsech moznych alternativ? To se jako na tomhlenctom shodli je? To se jako prijde a reknou si tajnej plan: Tadyhle lesba bude mit coming out. Tak a ted te mame v hrsti, protoze jak ji zname, tak pak odejde. No a az odejde. tak tu nasi lesbu “zvolime?” (nebo dosadime?) do cela. Proste tam prece musel byt v te strane obrovskej rozkol, nejaky volby a tak ne? Jak se to dela? Cela ta strana je a byla fiat. Vsichni co jsou v parlamentu jsou provereni a ta jedina Frauk, i kdyz mozna cestna, tak to vsechno musela celou dobu vedet. Pak si ale vemte jak dobre svoji roli zahrala. Videt to na ni nebylo. A musela vedet, ze je sama samotinka. Ze ta strana uz je rozezrana a ze je to spatny. Prece neodejdu kvuli jedne lesbicce? Coze? A nato okamzite vedeli kdo ji nahradi? Moc nahod najednou. To se neda nejak se oddelit? Mozna nebylo s kym. Kde tohle ma clovek vedet. Ale to ji prece neomlouva- tak tam asi nebudu a nebudu tomuhle pomahat. To celou dobu co byla v te strane nevedela, ze je ta strana prozrana cvervotocem a ze v tom elitnim tymu s kterym se pocita do parlamentu jsou sami dacani? Tak to prece nechodi ani na okresni urovni. Hned vidite s jakymi sibry budete tu politiku realizovat. To nam chce namluvit, ze jeden comming out a utika pryc z politiky? Fakt ne. A tu lesbu snad museli zvolit ne? Rikam cely to uzsi vedeni v tom musi byt namoceno a Frauke u vseho musela byt. Ta zenska neni zadna naivni slepice. Pokud je cista jal lilie, tak moc se omlouvam, a taky je mi moc sympaticka a libi se mi jako zena, ale aby to nebylo jak rikal sef mjr. Zemana zkusenej kamuflaznik. Ta strana je proste nezdrava a jen to podporuje to co vsichni vime a to je to, ze cestnej clovek v politice nevydrzi. To nejde psychicky zvladnout denne se stykat s takovymi upiry. Uz na okresni urovni ucpou vzdycky vsechna mistecka, kde o neco jde a muze jit treba o stranu milovniku pivniho moku. Klidne me poslete nekam, ale tim ze mi vysvetlite, jak nic nemohla tusit. Jak by se to mohlo stat. Me to nestymuje

Pozorovatelka
Autor

Přečtěte si tento článek
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449344-budme-pysni-na-uspechy-nasich-vojaku-za-valky-vyzval-nemce-predak-afd.html
A spojte si to s tímto
“Petryové, ale i dalším, v poslední době vadily mimo jiné výroky volebního lídra Alexandera Gaulanda, který hovořil například o tom, že Německo má právo být hrdé na to, co němečtí vojáci ve dvou světových válkách vykonali. Ve druhé světová válce se přitom řada z nich podílela na válečných zločinech i vyvražďování židů.”
“Spory uvnitř AfD jsou podle pozorovatelů především projevem rozdílných pohledů konzervativního a národoveckého křídla strany. Petryová je představitelkou konzervativců, kteří původně straně dominovali a požadovali zejména jinou politiku v eurozóně. Postupně ale narostla síla národoveckých a pravicově radikálních členů, kteří se profilují na migrační politice.”

A když si to spojíte s tímto
“Zároveň se Gauland stal spolu s Alicí Weidelovou jedním ze dvou úspěšných vedoucích kandidátky AfD ve volbách do spolkového sněmu v roce 2017, čímž došlo k dalšímu oslabení vůdčí stranické pozice Frauke Petryové.” , tak Vám z toho vyjde, že škůdci byli dva a nepřišlo to ze dne na den.

A další zprávy říkají, že F.Petry zvažovala odchod už v červenci,když si založila doménu pro (údajně) vznik nové strany s názvem “Modří”
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/450332-odchazejici-sefka-afd-petryova-pripravuje-zalozeni-nove-strany-modri.html

Když to vezmu ještě jinak, tak to vidím asi tak, že AfD byla svým způsobem “východoněmeckou” stranou, kde se americký (sionistický-neomarxistický-trockistický) vliv ještě tolik neusadil, proto bylo třeba ji v rámci amerických (sionistických) zájmů rozbít zevnitř. A pro F. Petry logicky musely být výroky proti židům nepřijatelné (židé s malým “ž”, protože myšleno jako judaisté/pokrevní židé, zatímco ti ostatní jsou sionisté/chazaři)

Pozorovatelka
Autor

“Alice Weidel se spolu s Alexandrem Gaulandem stala vůdkyní úspěšné stranické kandidátky pro volby do spolkového sněmu v roce 2017. Pár hodin po tomto stranickém volebním úspěchu dala najevo, že by měla její stranická kolegyně a zároveň předsedkyně strany Frauke Petryová stranu AfD opustit, poté co již předem deklarovala, že nehodlá býti členkou poslanecké frakce”.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Alice_Weidelov%C3%A1

heron
Návštěvník
heron

Diky, ale porad jsem z toho nepochopil, proc s tou stranou dosla tak daleko. Z toho naopak vypliva, ze ty rozpory uvnitr trvaly. A nejen tedy ledajake rozpory. Ja vim, ze to neni jen tak zaridit se podle sebe a ze je rozdil mezi tim co by clovek chtel a co je mu dovoleno. Proste ji asi nebylo dovoleno se odstepit zavcasu.

heron
Návštěvník
heron

A co kdyz je to vsechno domluveny. Ze vedeli, ze s tou lesbickou by nemeli sanci, tak nechali udelat spinavou praci tu hezkou, sympatickou Franke a pak v presnej domluvenej moment na pisknuti odesla. Jak nechtela poskodit stranu? Jaka posledni kapka? A co poskozeni volici, ktere natahala na sebe a pak preda agendu Goldman Sachs. No tak to je fakt reseni. Proc hledat slozitosti, kdyz jednodussi je si predstavit, ze od sameho zacatku to bylo domluveny. Stejne jako vedel ten Farage, ze odejde, kdyz Brexit vyjde. Uplne stejny- zradil volice. A to same- vynikajici vyridilka, ktera nema konkurenci, zadna May by nikdy nic takoveho nedokazala. Je to uplne stejnej princip. Dost divny. A jeste divnejsi je, ze nejakou domluvenou Frauke VK srovnava s Okamurou- ted pred volbama. To fakt ted nerozhodnuti volici potrebuji slyset….

Ladič
Návštěvník
Ladič

tak tak herone. Také mám dojem, že tam proběhlo pěkné svinstvo hóóódně dlouho předem připravované. Však se není co divit. Politika je už dlouho taková. No a to propojování s Okamurou se mi také nelíbí. Myslím, že je to špatný tah. Dobře jsi to napsal.

desgusting
Návštěvník
desgusting

Jen tak mimo: Mluvci biskupstvi Kolina napsal na Twitter po volbach,,Tschechien,wie wär’s: wir nehmen Euren Atommüll und Ihr nehmt Sachsen?” Byl poprask,ale odmitnul omluvu, protoze je to jeho privatni vyrok. Frauke Petry a jeji kolegove, vyhrali v Sasku a maji primy mandat.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

“Je to stejná likvidace hlavní postavy AfD, kterou Frauke Petry bezpochyby je, protože ona definovala volební plán, ona válcovala v televizi v diskusích své soupeře, ona se bila jako lev za tradiční rodinu. ”

Tu bych zdvořile opravil pana Vedoucího:
Jako lvice se bila Frauke.

heron
Návštěvník
heron

To se bil i Farage a pak nadherne vycouval s usmevem na tvari dacan

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Frauke není Farage, Frauke je možná něco jako naše lvice blahoslavená Zdislava z Lemberka.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

comment image