Nela Lisková odpálila bombu na Svobodném vysílači CS, odhalila zdroj informací o...

Nela Lisková odpálila bombu na Svobodném vysílači CS, odhalila zdroj informací o tom, že SPD nabídla vybraným členům Národní domobrany místa na kandidátkách do podzimních voleb! Praskla informace i na Tomia Okamuru, že dal ruce pryč od Donbasu ze strachu, že mu BIS půjde po krku! Marek Obrtel na Donbas neodjel, protože mu to zakázala manželka a tchyně! Nela Lisková se půl roku nemohla přihlásit na email ND, tvrdili jí, že to byla technická závada! Šokující palba odhalení a faktů ze zákulisí Národní domobrany, která vámi naprosto otřese, co se děje v zákulisí ND a SPD!

Nela Lisková odpálila bombu na Svobodném vysílači CS, odhalila zdroj informací o tom, že SPD nabídla vybraným členům Národní domobrany místa na kandidátkách do podzimních voleb! Praskla informace i na Tomia Okamuru, že dal ruce pryč od Donbasu ze strachu, že mu BIS půjde po krku! Marek Obrtel na Donbas neodjel, protože mu to zakázala manželka a tchyně! Nela Lisková se půl roku nemohla přihlásit na email ND, tvrdili jí, že to byla technická závada! Šokující palba odhalení a faktů ze zákulisí Národní domobrany, která vámi naprosto otřese, co se děje v zákulisí ND a SPD!

Nela Lisková dnes večer na Svobodném vysílači CS vrátila Marku Obrtelovi tak mohutný a zdrcující úder, že to otřese i mnohými otrlými čtenáři Aeronetu. Když jsem poslouchal vysílání SVCS, doslova jsem lapal po dechu, protože takto otevřenou zpověď a svědectví bývalé členky Rady Národní domobrany jako nejvyššího orgánu této domobranecké skupiny jen tak někde jinde neuslyšíte. Toto vystoupení bylo reakcí Nely Liskové na pořad na SVCS minulé pondělí, kde vystoupil Marek Obrtel a nenechal na Nele nit suchou.

Nela Lisková (uprostřed) v době práce v roli vyslankyně DLR v ČR.

Ta se tedy rozhodla bránit a v dnešním vysílání odtajnila svůj zdroj informací o tom, že SPD nabídla vybraným členům Národní domobrany místa na kandidátkách do podzimních voleb. Tuto informaci Nele Liskové neposkytl nikdo jiný, než další člen nejvyššího orgánu, tedy Rady Národní domobrany, Alois Konečný. Podle Nely Liskové to byl on, který Nele Liskové řekl, že je mu de facto špatně z toho, co se v ND děje a jakým způsobem je vyvíjena snaha o zbavení se Nely Liskové výměnou za možnost poskytnutí míst pro vybrané členy ND na kandidátkách SPD. Informace je tedy venku, zdrojem tohoto tvrzení je tedy Alois Konečný. Jenže, to zdaleka není jediná výbušná informace, která v pořadu na SVCS zazněla.

Zablokovaný Facebook, nedostupný email přes půl roku, nepublikování článků

Nela Lisková oznámila, že minulé pondělí, těsně po odvysílání jejího pořadu na SVCS, došlo k zablokování jejího soukromého Facebooku na 30 dní. Nejedná se o Facebook v administraci Národní domobrany, je to soukromý a privátní Facebook Nely Liskové. Ona sama dnes v pořadu uvedla, že je přesvědčena, že to není náhoda. Jenže stejně tak odhalila, že se půl roku nemohla přihlásit na svůj email v Národní domobraně, a to poté, co se v srpnu minulého roku nepohodla s Markem Obrtelem ve věci navrhovaných stanov spolku. Půl roku potom žádala Marka Obrtela, aby zjistil, co je za problém, že se nemůže přihlásit do emailu. Ajťák Národní domobrany se prý pokoušel její email zprovoznit, ale spíš to připomínalo komedii. Někdo prostě nechtěl, aby Nela používala email Národní domobrany, přesně tak to prostě působí.

Pplk. Marek Obrtel, šéf Národní domobrany.

V poslední době zároveň přestaly vycházet články Nely Liskové na oficiálním Facebooku Národní domobrany. Marek Obrtel jí podle jejích slov řekl, že jí je všude moc a zastiňuje ostatní představitele Národní domobrany. Zároveň ji upozornil, ať tolik nepíše, že je toho moc. Podle Nely Liskové má Marek Obrtel komplex z toho, že Nela Lisková má 6 000 sdílení článku a Marek Obrtel jenom 25. V tomto ohledu to vypadá, že Nela začala v domobraně vadit jako kádr, který přerůstá všechny ostatní muže v popularitě u veřejnosti.

Přitom právě ženský element dával Národní domobraně pořádný šmrnc, protože organizace měla v čele odvážnou bojovnici, která neměla strach pobývat a žít na bojových liniích v Donbasu, kde místní lid čelil brutálním dělostřeleckým a raketovým útokům ukrajinské armády, která se nerozpakovala střílet do paneláků a bytovek v Doněcku tříštivé projektily a používat dokonce zakázaný bílý fosfor.

Manželka a tchyně nedovolili šéfovi ND odjezd na Donbas

V minulém pořadu v pondělí ji Marek Obrtel obvinil, že svůj odjezd na Donbas s nikým nekonzultovala, a že tam vystupovala jménem Národní domobrany bez souhlasu vedení ND. Toto Nela Lisková označila za lež. Nejenom, že podle jejích slov před odjezdem na Donbas vše konzultovala s vedením Národní domobrany, ale bylo od začátku dohodnuto, že tam jede jménem Národní domobrany. A dokonce tam Nela zvala i Marka Obrtela, ale ten tam neodjel na návštěvu, protože manželka a tchyně mu to zakázaly.

Jeho manželka byla údajně v té době v jiném stavu a rodina se zřejmě o něj obávala, a tak ho na Donbas nepustily. Tato informace pouze vykresluje velmi zvláštní otázku toho, jestli by Národní domobrana šla bránit svoji vlast v případě nějaké bezpečnostní krize, jestli by náhodou manželky velitelů ND nezakázaly svým mužům bojovou aktivaci a odjezd do akce. Nemusím snad zdůrazňovat, jaké světlo to vrhá na velitele domobrany, kterému cestu na Donbas zakazuje manželka a tchyně, byť důvody mohou být opodstatněné.

Nela Lisková spolu s delegací Národní domobrany v Doněcku.

Na Donbas nakonec odcestoval František Krejča místo Marka Obrtela a z poslanců tam byl jenom Zdeněk Ondráček z KSČM. Jenže nejvýbušnější odhalení dnešního pondělního pořadu bylo o SPD. Nela Lisková se totiž rozpovídala o tom, že po návratu z Donbasu hledala politiky, na které by se mohla obrátit s žádostí o pomoc. Česká vláda prokazatelně dodávala kyjevské armádě těžkou vojenskou techniku, která potom byla zachycena a identifikována povstalci na Východě Ukrajiny, že pochází z ČR. Nebyla to jenom obrněná bojová vozidla pěchoty BVP2 československé výroby, ale jednalo si o samopaly SA-58, raketomety RPG 7 a další výzbroj ze skladových zásob po bývalé ČSLA a v majetku AČR. Nela proto hledala někoho, kdy by politicky téma vyzbrojování kyjevské junty proti vlastnímu obyvatelstvu na východě Ukrajiny pozvedl.

Tomio Okamura odmítl zvednout téma Donbasu na politické scéně v ČR kvůli obavám z BIS

A tak se Nela obrátila na Tomia Okamuru v naději, že on se tématu ujme, když česká vláda dodává Kyjevu zbraně, které potom Kyjev používá proti vlastním občanům na východě Ukrajiny. Jenže Tomio Okamura poslal Nelu do háje se slovy, že k tomuto tématu se nikdy jako politik veřejně vyjadřovat nebude, protože nechce mít pořád za zadkem BIS. Toto téma je prý podle Tomia Okamury v SPD naprosté tabu. A toto byl přesně okamžik, kdy se Nela Lisková s Tomiem Okamurou rozešla a skončila s ním, protože pochopila, že ani on nemá odvahu toto téma v ČR politicky otevřít, tedy téma vyzbrojování kyjevské vlády českými zbraněmi, kdy česká vláda musí vědět, že zbraně jsou používány v občanské válce na Ukrajině proti ukrajinským občanům na východě země.

Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky v ČR, tisková konference.

Nela tak odhalila, že tématu genocidy ukrajinského obyvatelstva na Donbasu ukrajinskou armádou se prostě SPD rozhodně zabývat nehodlá. Kdyby se jednalo o téma Donbasu jako takové a netýkalo se ČR, tak by to nebylo tak tragické. Jenže Nela se vrátila z Donbasu právě s tím, aby našla pomoc pro lidi na Donbasu, kteří čelí útokům ukrajinské armády za použití i českých zbraní ze skladových zásob AČR. Kyjevská junta, která tehdy byla plně pod kontrolou amerických neoconů, pověřila českou vládu dozbrojením ukrajinské armády vojenskou technikou, kterou ukrajinská armáda umí používat.

Na Ukrajinu proudily zbraně i z ČR a jenom Nela měla odvahu toto téma otevřít

Nemělo smysl ukrajinským vojákům dodávat primárně americké zbraně, když s nimi ukrajinští vojáci neuměli zacházet. Proto primárně na bojové linie na čáře doteku na Donbasu byly posílány ukrajinské jednotky vyzbrojené klasickou sovětskou technikou, ale z modernizovaných zásob Polska, bývalé NDR a také ze zásob bývalého Československa. Z těchto tří zemí proudila vojenská technika na Ukrajinu k nasazení na Donbasu. A když Nela požádala Tomia o pomoc, odmítl ji ze strachu z BIS. Ze strachu z čeho? Z toho, že by SPD byla označena za proruskou? Národní domobrana se zbavila ženy, která dávala spolku prestiž a bojovou integritu. Všechno to, co dnes zaznělo na SVCS, prostě pouze ukazuje a odhaluje, že vlastenectví SPD a Národní domobrany má mezní limitu tam, kde končí konformita politických výroků a kroků.

V této rovině není možné očekávat vlastenecké kroky a rozhodnutí, protože ty vyžadují jeden krok navíc, ochotu politického vymezení se i za cenu mediální nálepky. Není potřeba si představovat lepší svět, bohatě stačí, když ten současný si dáme do reálných barev a kontur reality. Existují kádry, které nesou změnu, ale bohužel je vynakládáno obrovské úsilí na jejich odstavení, odstranění a likvidaci. Nela Lisková moc vyčnívala a zastiňovala ostatní muže v domobraně. Rozešla se politicky s Tomiem Okamurou, protože nechtěl zvednout téma Donbasu. A najednou se ukazuje, že informaci o nabídce SPD na místa na kandidátce SPD pro vybrané velitele domobrany výměnou za vyhazov Nele Liskové sdělil přímo jeden ze 3 členů nejvyššího orgánu Národní domobrany. Jak sami vidíte, nové informace dalece předstihují i ty nejčernější představy o situaci v Národní domobraně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen 45% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Mohu potvrdit a dodat dobové fotografie z nakládání této těžké vojenské techniky na ostravském letišti do ukrajinského obřího letadla Mrija. Vidělo to a fotografovalo mnoho spoluobčanů co se tam tehdy přišli podívat.

aamater
Návštěvník
aamater

Horšie ako za komunistov. Sledujú vás a dokonca vám bránia v komunikácii a vo vyjadrení slobodného názoru!!! za toto ste v novembri roku pána 1989 šantili na námestiach? Ozaj za toto? Tak potom si to teraz užívajte!!! inak takéto praktiky treba obísť a to takým spôsobom, že treba mať dobrého priateľa alebo priateľku čo ti umožní publikovať na svojej stránke. A tak isto požiť svoju webovú schránku. Treba si za týmto vytvoriť zálohu na kľuč a by ste nemuseli pracne vypisovať adresy svojich známych s ktorými si dopisujete pravidelne a zdieľate veci. Netreba sa nechať šikanovať. Treba bojovať!!! Bojovať za slobodu slova!!!

Henoch
Návštěvník
Henoch

Jak jistě víte, tiká v Yellowstonském národním parku bomba zvaná Žlutý kámen. Magma pod povrchem se rozkládá pod všemi okolními státy. . Nějací hlupáci v Texasu odpálili nálože v pěti kilometrech pod povrchem s magnitudou 3,5. Pokud to vybuchne, očekávejte výbuch i v Čechách. Celý sever bude v plamenech. Rázová vlna stratosférické sopky má prostě tuhle možnost. Počítejte s tím a připravte na to lidi na severu. Měli by okamžitě odejít, protože výbuch lze čekat každým okamžikem. To, co mají Američané pod nohama, dávno vědí. Že neznají účinky stratosférických sopek, je jejich věc. Tamní seismologové jsou již s rodinami v Evropě. Již šestý rok je varují, ale marně. Proto asi šest amerických států vyletí do vzduchu. V Evropě čekejte sopečný popel v síle až 20 cm. Čína bude mít mrazivé jaro asi tak -50 stupňů Celsia. Tam bude nejvíc zatemněná obloha až do zimy. Evropa bude mít bahenní koupele. Zásobuje se vodou a potravinami aspoň na dva měsíce a hlavně si sežeňte semena. Vlády nebudou. Aspoň jedna dobrá zpráva.

Henoch 😎✔️ henoch.ahoj@gmail.com

karlos
Návštěvník
karlos

Už jste vyhledal doktora, nebo dáváte přednost léčbě doma?

josef
Návštěvník
josef

Ještě k Nele.
Zde je falšný účet fc, kde bylo zveřejněno ono diskutované video!
comment image

Zde je pravý účet fc, kde je vidět jasný rozdíl!

comment image

goj
Návštěvník
goj

prave posloucham live dr Obrtela u p. Kapala, zaverecna slova o ovoci podle ktereho je poznate k tomu ctu AE o tom jako temer jedina pani Nela projevila velkou statecnost a lidskost a doslova zariskovala zivot pri navsteve Donbasu. Pan doktor a vrchnost SPD s totalne svesenymi ocasy ohledne Donbasu. Tak to je to ovoce pane doktore, trochu jste se strelil do nohy. Ale tchyne i pan K vas podrbou za ouskem….

josef
Návštěvník
josef

Lži Kapala i Obrtela! A dnes v 19.00hod. pokračování, to snad nemá konce!
https://youtu.be/UtucXufATKI

Radek
Návštěvník
Radek

josef

Video je vševypovídající, jak ten Obrtel lže, že ani schopen se podívat Kollerovy do očí, jeho oči a ruce ho usvědčují. Mentalista Patrick Jane by ho rozebral na prvočinitele.

Henry Rollins – Liar (text je všeříkající)
https://youtu.be/5E-qlXKVdaY

https://www.zvedavec.org/2020/01/8161-postoj-veleni-zemske-domobrany-k-pripravovanemu-zakonu-proti-domobranam.htm

Božena
Návštěvník
Božena

Čus kolaboranti.

Ne to vážně nemá konce. Oni jsou šílení! Ježidědek má pořád něco s WC, které má dokonce i umyvadlo. Super studio – ten obývák nepřežije.

20.02. tam byl znova Kobza, v pondělí dědek sám prskal ohně na AE, v úterý znovu Obrtík, dnes bude guru T. O. a pak už mu asi praskne cévka a bude klid. A to může být rád, že pan VK si nevzal na paškál toho “mediálního partnera SPD”, kterého teď zase pro změnu kapalovirus popřel. Pokaždé mluví jinak. Ani pozdravení mu nevěřím.

Každý kdo poslouchá SVSC je kolaborant. Volal posluchač na SR.

Azor
Návštěvník
Azor

Jak jsem tady už psal : ve věku Býka vládnou ženy – Amazonky. Není snadné si na to zvyknout, ale přes dva tisíce let to tak bude platit.
Už dlouho se chystám napsat, že prezentovat na internetu vlastenectví, dokonce bojem politickým či fyzickým ,je nesmysl. Všechno, co se na internetu objeví – každý článek, fotka nebo nechtěný a “smazaný “překlep se archivuje u globalistů, protože celý virtuální prostor je jejich majetek. Je to jako zazvonit u (pomyslné )hlavní brány sídla globalčíků a do daleka halekat : Tak jsme tady , to jsme my, vlastenci, dobře si nás prohlédněte, tady jsou kopie našich OP i s telefony a mejly. Už zítra v pololedne vám to nandáme,to budete čubrnět ! Nebo jako vstoupit do “Metra ” a machrovat před “Strojvůdcem “. Ten ale zákonitě dá vlastencům do sanice jako Nýjovi, poněvadž je to JEHO metro a platí tam JEHO pravidla.
Pokud se najde někdo, kdo by chtěl vést skutečné patrioty, pak se musí odstřihnout od všech elektronických komunikátorů,počítačů, tabletů, tiskáren, skenerů, mobilů, zajít do muzeí a oprášit tam staré dobré cyklostyly (jako sejmour skinr ). Vsadit pouze na osobní kontakt v bezpečném prostředí a osobně předávat kopie jen důvěryhodným osobám. Prostě založit nefalšovaný andrgraunt. Je to pracnější a pomalejší nábor členů, ale bude to mít pevně v rukou.
Každý vlastenec dostane na webu( i na Aeronetu ) hudlana smrti, protože takhle si k němu géčka cestičku vždycky najdou. A každý má svou cenu. Někomu stačí odpustit hypotéku, někdo rovnou sáhne po paklíku řezaných papírků a ti tvrdší změknou před fotkou členů rodiny. Nelze se na ně zlobit.
Paní Liskové přeji úspěch, pevné nervy, a mnoho dobrých nápadů jak se prosadit.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Jak jsem tady už psal : ve věku Býka vládnou ženy – Amazonky. Není snadné si na to zvyknout, ale přes dva tisíce let to tak bude platit.
:))))) Sexmisia?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Juliusz_Machulski
No to je skutocne, ale skutocne velmi neprijemne.

Marketka
Návštěvník
Marketka
Azor
Návštěvník
Azor

Velmi dobrý film, škoda že podceňovaný.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/povinna-vasektomie-pro-muze-nad-50-navrhuje-americka-politicka-40313829
Pokud nebudou ženy bránit své muže, bude Sexmise navíc velmi prozíravý film.😕

Marketka
Návštěvník
Marketka

Ako je mozne, ze fikcie sa stavaju realitou? By ma zaujimalo, odkial maju informacie o riadeni sveta desatrocia dopredu.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Tento svět řídí ti kterým je zatím povoleno lidstvo zkoušet a pokoušet ,přináší to i ovoce mimo těch útrap v určitých specifických obdobích ve spirále se opakujících.

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Tento svět tak moc mentálně zlenivěl, že se z většiny staly ovce, které se dají ovládat kdejakým psychopatem co dovede bouchnout do stolu, případně vyvolat nějakou hysterii podobnou té koronavirové, lidé se pak bojí ještě více a onemocní právě z toho – strach oslabuje a každá nemoc má svůj psychický základ. Chovejme se zodpovědně, ohleduplně, nebojme se, buďme aktivní, ověřujme informace z různých zdrojů a nenechme se ovládat. Koronaviry tu jsou to je fakt. Ale někdo z toho chce profitovat. Estébáci ve státní správě také doposud jsou – http://www.ibadatelna.cz – a většina společnosti z toho však neprofituje, oni stále škodí a říkají si čím hůř tím líp…

Azor
Návštěvník
Azor

Sybilu (“Až bude svět vzhůru nohama, muži budou ženy a ženy muži, přijde konec světa “) i všechny ostatní můžete brát jako proroky s jasnozřivostí a nebo za astrology s chladným kalkulem.

https://hledani.gnosis.cz/platonsky-rok-a-velika-zmena-lidstva/

Zatím nevím, jestli se elity nevědomě nechávají vést pohybem vesmírných těles, nebo pohyb sledují a podle něj vědomě řídí dění na Zemi. Spíše se kloním k druhé variantě. (Spravují Zemi podle boží vůle )Pak máme všichni kdo tohle zná kliku ,protože můžeme také předvídat co na nás chystají. Je dobré alespoň trochu ovládat typologii jednotlivých znamení zvěrokruhu. Na dohlednou dobu si vystačíme s Beranem, Býkem a maximálně Blíženci.

Azor
Návštěvník
Azor

https://ac24.cz/-/predpovedeli-simpsonovi-zase-jednou-budoucnost-desiva-podobnost-s-koronavirem

Alenka v Říši divů s džonym deppem.

Elysium

To jsou takové podrobnější manuály .

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Marketka
Protoze ONI, na rozdil od nas, AKTIVNE planuji, a to, co ce deje, je realizace JEJICH OBRAZU. Je to JEJICH hra, kterou my, Lidi, jen pasivne a nevedomky hrajeme… Oni maji CIL jasny!
ONI, na rozdil od NAS davno vedi, KAM a KDY chteji dojit, a klidne i pres mrtvoly…
Je to jejich AKCE (projekt), ktere, bohuzel, z nasi strany (Lidí)
CHYBI RE-AKCE! (ProtiAkce)
Jsme lini, pohodlni, (omezeni?) abychom si namalovali NÁŠ VLASTNÍ OBRAZ (projekt NASI budoucnosti), a zacali ho REALIZOVAT…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Marketa
oni nemají informace, oni se snaží ty fikce vytvořené různýzmi pošuky a blázny naplnit což je jasným důkazem, že jsou pošuky a blázny rovněž. Prostě si z výmyslů kdejakého magora historie udělali program.

Otazník
Návštěvník
Otazník

Mám tu takovou teorii, co když to video,které Lisková poslala příteli tajně stáhnuli BIS a poslali na net,tím by se dost dokazovalo,jaký je Koudelka p*raný úchyl a že si klidně může i někoho natočit,jak třeba masturbuje u porna a také i to,že Tomio má také nějaké tajné erotické video. Jen úvaha. 🙂 😀

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Nela to video komentuje , že je to fake. Nela je nepřítel státu. FB má okupovaný fy BIS CYA.
Mám věřit Al Chamajdímu nebo Koudelkovi CYA.
Věřím Nele.
Dodávka zbraní na Ukrajinu bude ten důvod silného jekotu. Vyslovené ženou s zvláštní hlasovou tóninou.

Vašek
Návštěvník
Vašek

To video jsem viděl. Fake to nebyl,možná jen informace o tom videu , ale na tom videu je to opravdu ona.

Motopes
Návštěvník
Motopes

” Sorry jako” za překlepy, vnutil se mi na stůl kocour a pochoduje sem a tam a okolo klávesnice a musím ho mezi psaním drbat. . . Teď se usadil přímo před monitorem a líže si packu.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Chtělo by to pojmout už trochu konstruktivně. Ty informace “kdo je kdo” jsou užitečné. Už to víme.
Proč ty lidi dál trápit? Obě zúčastněné strany se již staly politickými mrtvolami a to, že do sebe navzájem kopou jim nijak nepomůže. Obrtel je mrtvý, Nela je mrtvá, Domobrana je mrtvá, SPD je mrtvá. A ano, můžou si za to sami. To je smutná realita. Pojďme dál…