Největší slovenský deník je napojen na organizační strukturu americké neziskovky, kterou spolufinancuje...

Největší slovenský deník je napojen na organizační strukturu americké neziskovky, kterou spolufinancuje George Soros a v jejíž radě sedí ředitel největšího vydavatelství na Slovensku. Už je jasné, proč SME a TREND oznámily, že už nebudou otiskovat další ožehavé výroky Roberta Fica o vlivu maďarsko-amerického finančního mogula na destabilizaci Slovenska!

Největší slovenský deník je napojen na organizační strukturu americké neziskovky, kterou spolufinancuje George Soros a v jejíž radě sedí ředitel největšího vydavatelství na Slovensku. Už je jasné, proč SME a TREND oznámily, že už nebudou otiskovat další ožehavé výroky Roberta Fica o vlivu maďarsko-amerického finančního mogula na destabilizaci Slovenska!

Redakce Aeronetu ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přináší čtenářům v České republice a zejména na Slovensku v tomto článku zásadní informace o systému organizačního propojení největšího mediálního vydavatelství v zemi pod Tatrami na americkou neziskovkou v New Yorku, která byla v Ruské federaci zařazena na seznam nežádoucích organizací. Přinášíme informace, které odhalují mohutné prorůstání vlivu amerického finančníka maďarského původu George Sorose nejen do neziskového, ale už i do mediálního sektoru na Slovensku.

Tyto informace, se kterými vás seznámíme, jsou pouze špičkou ledovce událostí, které byly odstartovány na Slovensku s cílem provedení řízeného státního převratu a resetu slovenské zahraniční politiky a nastartování procesů “polandizace” v zemi, kdy zahraniční politika nové vlády bude mít za úkol koordinovat své kroky v souladu s americkými zájmy v Evropě a méně v souladu se zájmy Evropské unie. Všechny procesy, které byly na Slovensku nastartovány brutální dvojitou vraždou ve Veľkej Mači, mají za úkol změnit nejen vládu, ale především její zahraniční orientaci. Na Slovensku byla spuštěna barevná revoluce a souvislosti, které vidíme ze získaných informací, pouze odhalují děsivá chapadla mohutné mocenské chobotnice, která mají svůj původ za oceánem v USA.

Největší slovenský deník zahájil cenzuru Roberta Fica, ředitel vydavatelství je v představenstvu americké neziskovky spolu s ředitelem Sórošovy nadace.

Hlavním mediálním organizátorem státního převratu na Slovensku a mohutného útoku proti vládě Slovenské republiky a proti demokraticky zvolenému premiérovi Robertu Ficovi je největší slovenský deník SME. Za tímto deníkem stojí vydavatelství Petit Press, kterému šéfuje Alexej Fulmek. Majoritním akcionářem ve vydavatelství je Prvá slovenská investičná skupina a.s., menšinovým akcionářem je potom Penta. To jsou všeobecně známé informace. Jenže Alexej Fulmek, generální ředitel vydavatelství Petit Press, je ovšem také jedním z ředitelů a členem představenstva Media Development Investment Fund (MDIF), což je podivná nezisková organizace [1] registrovaná ve Spojených státech amerických jako non-profit organizace. Tato americká neziskovka byla v roce 2016 označena Ruskou federací za nežádoucí organizaci v zemi [2]. Podle ruského Úřadu Generálního prokurátora jde o organizaci, která provádí rozkladnou činnost a diverzní operace na území Ruské federace proti ruské vládě. A nyní, jak se ukazuje, dokonce i proti vládě slovenské republiky. A tady začíná jít do tuhého.

Generální ředitel vydavatele největšího slovenského deníku sedí v New Yorku v neziskovce s pravou rukou George Sorose. A někdo se potom diví, proč SME nechce publikovat výroky Roberta Fica o Sorosovi?

Spolu a Alexejem Fulmekem je totiž v představenstvu MDIF [3] také jistý a nám velmi dobře známý Houston Spencer [4], ředitel strategických operací Open Society Foundations George Sorose, takže je jasné, proč Rusko označilo MDIF za nežádoucí organizaci v Rusku. Spencer je v hierarchii Sorosovy neziskovky jedním z hlavních organizátorů mediálních strategií Open Society Foundations a je Sorosovou pravou ruku v oblasti investic. Mnoho občanů na Slovensku si právem položí otázku, jak je vůbec možné, že majitel a šéf největšího vydavatelství v zemi sedí jako člen ředitelského výboru v americké neziskovce v New Yorku spolu s lidmi, kteří pracují pro lobbistické nátlakové organizace jako je OSF, které prosazují změny režimů v různých zemích světa.

Alexej Fulmek, generální ředitel Petit Press a člen představenstva ředitelů americké neziskovky Media Development Investment Fund.

MDIF má dvě sídla, centrála je v New Yorku na adrese 37 West 20th Street, Suite 801, New York, NY 10011, USA. Druhé sídlo MDIF je v Praze na adrese Salvátorska 10, 110 00 Praha 1 [5]. Jak vyplývá z obchodního rejstříku, pražská adresa reprezetuje dceřinku americké matky. Jednatelkou pražské pobočky je Marie Němcová, sídlo Praha – Bubeneč, Verdunská ul., PSČ 160 00. Marie Němcová je jednatelkou nejen české divize MDIF, ale byla i jednatelkou předchozí subjektivity MDIF v ČR před přejmenováním, konkrétně organizační složky americké společnosti v ČR, Media Development Loan Fund, inc.

Jak název napovídá, jednalo se o nadaci, která poskytovala půjčky. A právě na jednu takovou půjčku dojde v tomto článku ještě řeč. Adresa sídla této americké neziskové organziace byla jiná, 45 West 21st Street, New York, NY 10010 [6]. Marie Němcová je kromě toho zároveň členkou správní rady Open Society Fund Praha, Verdunská 724/25, Bubeneč, Praha 6. Chápete už propojení této chobotnice? A tato Marie Němcová kromě jiného koordinovala mezinárodní rozvojové projekty pro americkou federální neziskovku USAID, pro Nizozemské ministerstvo zahraničních věcí a pro Evropskou unii. Znovu se potvrzuje, že Praha je centrem světového chazariátu a operace amerických neziskovek v Evropě jsou často soustředěny do Prahy, odkud potom řídí své operace v celé Evropě.

Americká neziskovka nalévá peníze do mediálních projektů v zemích celého svět s cílem prosazování amerických zájmů, a to i pomocí revolucí a převratů z ulice, pokud je potřeba. V Rusku ji proto už označili za nežádoucí

Jenže to není zdaleka všechno. Media Development Investment Fund je svým založením nezisková investiční společnost, což je specialita anglosaského práva, kdy neziskový sektor může podle amerických zákonů provozovat investiční činnost pro subjekty 3. stran v zahraničí bez jakéhokoliv kapitálového zdanění výnosů ve třetích zemích. Proto na oficiálním webu MDIF najdete i seznam investorů [7], kteří do této “neziskovky” nalévají peníze. Kromě Alexeje Fulmeka jako fyzické osoby najdeme zcela logicky v seznamu investorů i Open Society Foundations George Sorose. Za pozornost stojí i společnost Geosor Corp [8], což je firma založená v New Yorku v roce 1990 se sídlem 888 7th Avenue, Floor 33, New York, NY 10106 a jediným majitelem a společníkem v této firmě je George Soros, od jehož jména a příjmení je název firmy odvozen.

Takže George Soros investuje do MDIF ze dvou zdrojů, z Open Society a ze zdrojů Geosoru. A co vlastně tato americká investiční neziskovka MDIF dělá? Nalévá peníze do projektů tzv. médií v desítkách zemí celého světa, kde sledují američtí neokonzervativci své zájmy a potřebují ovlivnit procesy a veřejné mínění v zemích ve prospěch zájmů systému Pax Americana. Proto tyto neziskové organizace jako je MDIF se aktivizují pokaždé tam, kde jde o zachování nebo posílení zájmů americké zahraniční politiky. A k čemu došlo na Slovensku?

Když slovenský premiér Robert Fico otevřeně odkryl na tiskové konferenci [9] karty a ukázal prstem na George Sorose, lidé napojení na jeho neziskovky a investiční organizace okamžitě vystartovali na ochranu finančního mogula a přistoupili k bezprecedentnímu rozhodnutí, které vzbudilo pozornost i v médiích v Ruské federaci. Nejprve časopis TREND a vzápětí po něm i deník SME oznámily, že od této chvíle již nebudou informovat a publikovat jakékoliv zmínky a projevy premiéra Slovenské republiky, pokud se v nich bude nacházet jméno “George Soros” [10].

Oba dva deníky se tak veřejně přiznaly, že budou provádět autocenzuru výroků premiéra Slovenska na 1. stupni opdorového gradientu (ignorace), aby se k občanům a předplatitelům obou tiskovin nedostaly prý “závadové” informace. O stupních odporového gradientu v procesech řízení se více dočtete uprostřed v článku zde. Toto rozhodnutí přišlo pochopitelně od majitelů TRENDu (News and Media Holding, a.s.) a SME (Petit Press), protože mediální profilace a finanční dotace vedou ke strukturálním fondům neziskových investiček, za kterými stojí finance nejen George Sorose, ale především americké státní moci, která je finančně napojená na organizační složky světového chazariátu pod křídly domu Rockefeller a domu Rothschild.

Propojení největšího deníku, Toma Nicholsona, Gorily a 28-letého novináře, který to odskákal svým životem za někoho jiného? Tohle dole na obrázku je skutečná Gorila!

Rozkaz zněl jasně, Ficovy zmínky o Sorosovi už nesmí více projít! Tragédie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové má i jeden velice podivný rozměr, po kterém naše redakce usilovně pátrá. Je to úloha novináře kanadského původu Toma Nicholsona, který přinesl kauzu údajné východoslovenské mafie Jánu Kuciakovi na stůl a dva týdny před jeho vraždou ze Slovenska zmizel. Tom Nicholson je autorem slavné knihy Gorila o prorůstání korupce na Slovensku do nejvyšších struktur státu, ale předmluvu [11] k jeho knize nenapsal nikdo jiný, než právě dnešní šéf Petit Press a vydavatel SME, Alexej Fulmek. Existuje minimálně důvodné podezření, že mladičký Ján Kuciak byl někým delší dobu připravován do role budoucí oběti, protože celé 3 roky, kdy pracoval pro Aktuality.sk (Ringier Axel Springer), tak dostával na stůl ty nejvýbušnější kauzy, ale nikoliv z pozice novináře, který by je sbíral v terénu, ale pouze z pozice analytika, který informace a tipy na stole obdržel od jiných zdrojů, informace vyhodnotil a svým jménem o nich napsal a publikoval je.

Opravdu je velmi zvláštní, když Tom Nicholson nasbíral informace o údajné mafii na východním Slovensku, ale sám o tom nic nepublikoval, nasbírané informace totiž položil na stůl 28-letému klukovi, aby informace publikoval on pod svým jménem. Náhlý odjezd Toma Nicholsona ze Slovenska dva týdny před Kuciakovo vraždou by potom mohl vysvětlovat určitý obrat v událostech, nad kterými Tom Nicholson už neměl kontrolu. Není totiž normální, aby velké kauzy a tzv. sólo-kapry dávali novináři někomu jenom tak na stůl, aby je dotyčný publikoval pod svým jménem.

To je za prvé nesmysl, to žádný novinář nikdy neudělá a za druhé takový postup smrdí, protože se dá interpretovat i tak, že někdo nechce informace pustit ven pod svým jménem, ale raději pod jménem nějakého redakčního analytika, jako byl právě Ján Kuciak. Jestliže ředitel největšího vydavatelství na Slovensku napíše Tomu Nicholsonovi do jeho knihy předmluvu, potom vznikají otázky, jaké existuje propojení mezi Tomem Nicholsonem, největším deníkem na Slovensku a Georgem Sorosem, jehož ředitel Open Society pro strategické plánování sedí v téže americké neziskovce v New Yorku s ředitelem vydavatelství největších novin na Slovensku.

SME si půjčilo peníze na stavbu vlastní tiskárny. Půjčku poskytl Media Development Investment Fund, kapitál George Sorose

Alexej Fulmek byl válečný novinář, který spolu s Karolem Ježíkem v lednu 1993 založili deník SME. Alexej Fulmek byl nejprve zástupcem šéfredaktora, potom předsedou představenstva a nakonec byl generálním ředitelem Petit Press, kde je až dosud. V roce 1995 si SME postavilo vlastní tiskárnu a vzalo si úvěr od… zkuste hádat. Od společnosti Media Development Loan Fund, viz. pražská pobočka MDIF. A jsme doma. Chápete už, jak fungují háčky a udice? A tento Alexej Fulmek je od ledna 2013 členem této Media Development Loan Fund, která se mezičasem přejmenovala na Media Development Investment Fund. Tato společnost vznikla v roce 1995 a sama o sobě na svých stránkách prohlašuje, že je neziskovou organizací, která pomáhá financovat opoziční média. A úvodní financování pro start této společnosti Media Development Investment Fund, která poskytla několik úvěrů deníku SME, poskytl kdo jiný než George Soros.

Alexej Fulmek z Petit Pressu a prostřednictvím něj i deník SME má tak zajištěné krytí pro své aktivity, protože zmíněný Alexej Fulmek se účastní mnoha aktivit nadace Otevřené společnosti na Slovensku, tedy opět v dikci George Sorose. A když si uvědomíme, že Petit Press má dnes pod sebou více jak 30 regionálních periodik, prostřednictvím kterých ovlivňuje veřejné mínění, je to obrovská chobotnice. Beata Balogová, šéfredaktorka SME, se rovněž účastnila pochodu v pátek 2. března 2018.

Kdo organizoval demonstrace v pátek 2. března v Bratislavě? Lidé napojení na SME, Petit Press vydavatelství a Open Society. Státní převrat koordinovaný mainstreamem a nevládkami!

V pátek 2. března 2018 se konal pochod k úřadu vlády a organizátoři tohoto pochodu byli manželé Peter Nagy a Katarína Nagy Pazmány. Peter Nagy je projektovým manažerem nakladatelství Petit press, tedy lidé z vydavatelství deníku SME. Jaká náhoda. Peter Nagy i Katarína Nagy Pazmány se holedbali tím, že při organizaci nespolupracovali s žádnými politickými stranami. Jenomže lidé z okruhu SME a lidé z okruhu nakladatelství Petit Press mají a měli vždy velmi blízko k pravicovým politickým platformám, např. při oslavě 25. výročí založení deníku SME v lednu 2018 se vyfotili redaktoři SME společně s Andrejem Kiskou.

Andrej Kiska, prezident SR si podává ruku s šéfredaktorkou SME Beátou Balogovou. Prezident přijal pozvání na oslavy 25. výročí založení SME.

Andrej Kiska navíc navštěvuje večírky spřízněných redakcí zejména Týždeň, Deník N a deník SME, navíc Mikuláš Dzurinda i Ivan Mikloš se nechali slyšet, že deník SME vždy stál na jejich straně barikády. Ivan Mikloš byl tvůrcem těch nejdrastičtějších neoliberálních reforem Dzurindovo vlády. Dále se pochodu v pátek 2. března 2018 zúčastnil Lukáš Fila, šéfredaktor Deníku N, stejně jako Marek Chorvatovič, vedoucí editor Deníku N, který opakovaně vystupuje v českých médiích s komentáři o Slovensku. Známe spojku George Sorose na Slovensku, novináře Ondreje Starinského z Deníku N, který od roku 2005 pracoval v Sorosově nadaci Otevřené společnosti na Slovensku, nejprve jako koordinátor soutěže Novinářská cena, potom jako manažer mediálního programu. Krátce figuroval také v nadaci Petit Academy.

Organizátoři údajně nezávislých protestů v Bratislavě nejsou vůbec nezávislí. Všichni, do jednoho, pracují pro mainstreamová periodika a pro neziskový sektor napojený na Open Society George Sorose!

Zajímavé také je, že Open Society Fund Bratislava označuje jako ideálního komika současnosti Jána Gorduliče, který podporuje protesty před bytem Roberta Fica v rezidenčním komplexu Bonaparte v Bratislavě. Dále protesty spolupořádá Beata Balogová, šéfredaktorka SME, Martin Milan Šimečka, publicista z Deníku N, Arpád Soltész z Noviny.sk, Christophe Deloire, tajemník mezinárodní nevládní organizace Reportéři bez hranic, chtějí protestům vtisknout mezinárodní publicitu, nebo herečka Petra Polnišová, ale i Táňa Pauhofová, které se podílely na kampani Ivety Radičové, tvrdé stoupenkyně organizací George Sorose na Slovensku. Herečka Petra Polnišová je vidět v každé reklamě, zejména na banky, mobilních operátorů, prostě tam, kde tečou velké peníze.

Andrej Kiska na oslavách 25. výročí SME, vpravo Alexej Fulmek, generální ředitel Petit Press, vydavatele SME.

Dále vyjádřila podporu této demonstraci v pátek 2. března 2018 Tereza Nvotová, ta řeší celou dobu pouze Mečiarismus, patří k té generaci, která je pokračovatelem adorující neoliberální politické kruhy a směřování. Dále Ján Orlovský, ředitel nadace otevřené společnosti, tedy George Sorose, potom také Michal Hvorecký a další. Vidíme mohutnou sérii článků vydavatelství News and Media Holding a.s., pod které spadá např. deník Trend, které začaly útočit na Roberta Fica, když odhalil v neděli 4. března 2018 propojení Andreje Kisky s Georgem Sorosem, resp. jeho setkání 20. září 2017 v New Yorku.

Co se odehrálo vloni v září v New Yorku? Utajená Kiskova schůzka s Georgem Sorosem nebyla zase až tak utajená, minimálně ne pro Roberta Fica. Tehdy ale netušil, že mu neziskovky a Soros začnou o půl roku později jít po krku

Andrej Kiska se s Georgem Sorosem sešel na 5. Avenue v New Yorku, a to 20. září 2017 na schůzce konané od 10:00 do 11:00 podle harmonogramu, a spolu s ním George Sorose navštívili podpředseda vlády za SMER, Ing. Peter Pelegrini, státní tajemník ministerstva zahraničních věcí a zástupce Miroslava Lajčáka, Ivan Korčok, mluvčí a poradce expremiérky Ivety Radičové Rado Baťo, ředitel zahraničního odboru kanceláře prezidenta Andreje Kisky Vít Koziak a vedoucí odboru regionální politiky kanceláře prezidenta Andreje Kisky, šestadvacetiletá Vladimíra Ledecká. Tu jsme třeba mohli vidět s luxusní kabelkou od Chanelu za 5.000,- Eur během služební cesty v Gruzii. To je tzv. Kiskova zlatá mládež, kterou si s sebou přivedl od roku 2014 do úřadu kanceláře prezidenta.

Andrej Kiska a Vladimíra Ledecká.

Průvodce v New Yorku jim dělal ředitel odboru protokolu prezidentské kanceláře Andreje Kisky Tomáš Ferko, obchodní poradce slovenského velvyslance v USA Miroslava Ivana Peter Petian, ale také prezidentský fotograf Marián Garaj. Sám ministr zahraničí Slovenska Miroslav Lajčák se spolu s Andrejem Kiskou setkali s Georgem Sorosem už v roce 2016. Navíc, sám George Soros podle uniklých e-mailů z Wikileaks, v roce 2011 doporučil Hillary Clintonové jako vhodného vyjednávače v Albánii právě Miroslava Lajčáka ze Smeru.

A právě Miroslav Lajčák povede zasedání OSN v New Yorku od října 2018, kde se má odsouhlasit dokument Globální dopad migrace (Global impact of migration), ve kterém jsou stavěni ekonomičtí uprchlíci na stejnou úroveň jako uprchlíci před válkou. Jenomže proč Fico vytáhl Sorosovu kartu až teď, kdy mu hrozí pád vlády, když o této schůzce věděl už v září 2017, kdy tam s Andrejem Kiskou odjel i Miroslav Lajčák ze Smeru, stejně jako jeho státní tajemník Ivan Korčok za Smer, i podpředseda vlády za Smer Peter Pelegrini? Navíc speciál, kterým všichni do USA odletěli, patřil ministerstvu vnitra Roberta Kaliňáka za SMER. Kromě toho, SMER vůbec nepodpořil zákon na omezení vlivu neziskovek financovaných ze zahraničí, ale najednou Robert Fico zjišťuje, že mu ty samé neziskovky jdou po krku.

Největší noviny v zemi si hrají na ochránce třeskuté pravdy, rozhodli se cenzurovat premiéra vlastní země, pokud začne občanům předkládat informace o vlivu Sorosovy chobotnice na slovenská média

Co si mají občané Slovenské republiky myslet o tom, když největší deník v zemi veřejně oznámí, že bude cenzurovat výroky premiéra, pokud budou obsahovat jakékoliv zmínky o Georgi Sorosovi? Vždyť to je do nebe volající autocenzura! A deník SME to může klidně tisíckrát omlouvat dobrými úmysly o veřejné blaho, ale to není úkolem médií. Tedy, není to úkolem poctivých médií, abych byl přesný. Média mají informovat o tom, co se stalo a kdo co řekl a mají analyzovat, pokud dělají publicistiku a investigace. Média nemají utvářet lepší společnost, lepší svět, lepší zítřky, proboha! To není totiž práce pro média, to je práce pro propagandu. A je smutné, že slovenský mainstream už dávno rezignoval na zpravodajství, protože to, co z něho každý den vytéká jako zapáchající hnis, to nemá se zpravodajstvím naprosto nic společného. To je čirá propaganda a umlčování kohokoliv, kdo má jiný názor, i kdyby to měl být třeba i premiér.

Jenže naše investigace nekončí u šéfa a ředitele vydavatele SME, zvláštní stopy vedou i k vládnoucí straně SMER. Robert Fico má uvnitř vlastní strany lidi, na které se nedávno zaměřilo operační křídlo Open Society Foundations George Sorose s cílem získat je pro spolupráci v Evropském parlamentu. V listopadu minulého roku přinesla redakce Aeronetu výbušný dokument [12], který unikl z emailových serverů společnosti Open Society Foundations v Londýně. Jedná se o dokument popisující rozkladnou činnost OSF při získávání vybraných poslanců Europarlamentu ke spolupráci na cílech, které George Soros plánuje realizovat a prosadit v Evropské unii.

Na seznamu jsou tři politici z vládního SMERu Roberta Fica, jsou to Monika Flašíková-Beňová, Monika Smolková a Boris Zala. Open Society Foundations je uvedla ve svém utajovaném materiálu jako osoby, které by bylo dobré získat pro spolupráci na projektech OSF v Evropské unii. Tento uniklý dokument je důkazem o rozkladné činnosti Sorosovy nadace proti bezpečnosti a integritě poslanců Evropského parlamentu a konkrétně proti morální integritě lidí z Ficova vládního SMERu. Kauzu přešla slovenská média mlčením, ignorací, tzn. na 1. stupni odporového gradientu, nikdo tudíž situaci neřešil.

Rukopis barevné revoluce je vidět v těchto hodinách ve všech slovenských médiích. Nedovolte cizí moci provést na Slovensku státní převrat s pomocí mainstreamového tisku!

V tomto investigativním článku mají naši čtenáři reálné důkazy a faktografické údaje o propojení slovenského mainstreamu s orgranizacemi George Sorose, nejsou to žádné konspirace, ale tvrdá novinářská fakta, která se nebojíme publikovat. Slovenská mainstreamová média zažívají krizi a stejný odliv čtenářů, který postihuje mainstreamová média i v ČR. Lidé začínají vnímat, že mainstream už přestává plnit roli zpravodajství, které informuje o tom, co se stalo a kdo co řekl, ale stává se postupně propagandistickým strojem na budování jiného obrazu světa, světlých a lepších (rozuměj podle jejich představ) zítřků. Slovenský občan se dozví, že největší deník v zemi nebude informovat o tom, co řekl premiér na adresu někoho jiného. To je naprostý rozvrat novinařiny na Slovensku. A občan se podívá na náš článek a uvědomí si, že ředitel vydavatelství tohoto největšího deníku sedí jako ředitel v představenstvu americké neziskovky v New Yorku, do které investičně pumpuje peníze Open Society Foundations George Sorose a dokonce od této neziskovky si Petit Press půjčil peníze na stavbu vlastní tiskárny. Slovensko snese fšecko?

I’m reaching for your country… George Soros.

Slovenský občan se podívá na hrob Jána Kuciaka a jeho snoubenky a cítí smutek. A potom se podívá na náš článek a zjistí, že pan Kuciak nebyl novinář v terénu, ale jenom analytik, který publikoval pod svým jménem kauzy, které mu na stůl často nosili jiní lidé. Lidé jako Tom Nicholson, který dva týdny před jeho vraždou narychlo odjel ze Slovenska. Ten samý Tom Nicholson, jemuž do jeho knihy Gorila napsal předmluvu šéf vydavatelství SME, který sedí v jedné neziskovce v USA spolu s ředitelem strategického plánování Sorosovy Open Society Foundations. Novinařina není o budování lepších zítřků, to je úkolem lidu, národa a politiků! Běda národu, ve kterém se novináři stávají revolucionáři! Novinařina je o přinášení informací, souvislostí, spojení a kontaktů, bez ohledu na to, jestli se tím buduje lepší svět, anebo se tím jenom odhaluje nepřehledné prostředí, kde média plní úlohu propagandistických nástrojů pod kontrolou ředitelů, kteří sedí v představenstvech různých neziskovek a fondů kdesi za mořem. Nenechávejte si tyto informace pro sebe a sdílejte prosím tento článek na soicálních sítích, v emailech a v diskusích na internetu, ať se lidé dozví, jak je to doopravdy s vlivem George Sorose na slovenská média.

Nejen o dramatickém vývoji situace na Slovensku budeme hovořit dnes v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:00 hodin. Probereme aktuální vývoj na Slovensku, probereme autocenzuru slovenského tisku, který oznámil, že nebude psát o výrocích Roberta Fica, pokud půjde o výroky na adresu George Sorose, probereme demonstrace v ČR proti Andreji Babišovi a Zdeňku Ondráčkovi a dostaneme se i na otázky a odpovědi v rámci telefonických dotazů. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kabek
Návštěvník
Kabek

Zločiny kisky jsou zřejmě v souladu s letorou mentora a nejvyššího skutce evropy sorose, a proto si navzájem obsahují rit

Elo
Návštěvník
Elo

Je to ozaj len Sorosovská čvarga…

napisy
Návštěvník
napisy

aký najväčší denník?- to nie je pravda! je to najväčší stačkomet v slovenskom mediálnom priestore s vysokou kadenciou triedy 1A.

lentak
Návštěvník
lentak

VK tiez povedal v SV, ze globalisti sa usiluju o to, aby zanikli jednotlive staty v Europe a ich hranice. Ze staty budu spravovat iba spravcovia z radov manazerov, ludi z bankoveho sektoru a podnikatelov. A teraz sa pozrime na Macrona- z bankoveho sektoru, Babis – podnikatel, manazer, nastupujuci premier SR – Pellegrini – vystudoval Financie, bankovníctvo, investovanie a hned bol “vystreleny” do politiky
Dosadil ho v minulosti do politiky Juraj Draxler, ktory ma veeeelmi zaujimavy zivotopis…
Juraj Draxler vyštudoval integrované spoločenské vedy na súkromnej univerzite Jacobs University Bremen v Nemecku a komparatívnu politológiu na University of York v Spojenom kráľovstve, kde získal magisterský titul.[1][4] Pracoval ako výskumník v Centre for European Policy Studies (CEPS). V rokoch 2007 až 2013 bol vysokoškolským pedagógom na University of New York v Prahe a na Angloamerickej univerzite v Prahe.[1] V minulosti pracoval tiež ako novinár agentúry Reuters.[5]

Politická činnosť
V lete 2014 pôsobil v rezorte školstva ako poradca, od 11. septembra do 25. novembra 2014 bol štátnym tajomníkom.[1]
Vo funkcii bol zodpovedný za regionálne a vysoké školstvo. Za svoju
prioritu tiež určil „sfunkčnenie grantového systému a pritiahnutie
väčšieho objemu peňazí z úrovne EÚ do slovenskej vedy a výskumu“.[6]
Do funkcie ministra bol vymenovaný prezidentom SR Adrejom Kiskom 25. novembra 2014. Draxlerov predchodca Peter Pellegrini nahradil vo funkcii predsedu parlamentu Pavla Pašku, po jeho odstúpení v súvislosti s kauzou nákupu CT prístroja v piešťanskej nemocnici.[7][

K CEPS sa ani vyjadrovat nemusim…
Reuters – to je hlasna truba GLOBALISTOV. Vsetky spravy v nasich Spravach su preberane z Reuters. Hadajte preco???
Pridelovanie grantov na skolach…hadajte, kto to ma zo zahranicia pod palcom?
Takze poskladajme si to…prisli 3 clennna komisia z EP – ludia vyslani globalistami “poradit” Robkovi, ako to ma urobit a koho ma dosadit namiesto seba za predsedu.
A teraz maju Robka globalisti pekne v hrsti. – Nebudes posluchat, tak ta potopime.! Ale koniec koncov Robko je ich clovek…

raspberry
Návštěvník
raspberry

Peter Pellegrini byl jedním z účastníků soukromé schůzky Kisky se Sorosem loni v bytě George Sorose 1060 Fifth Avenue. A jéje. Sorosův převrat se podařil.

Dnes slovenský prezident Andrej Kiska přijal demisi premiéra Roberta Fica a pověřil dosavadního vicepremiéra Petera Pellegriniho (SMER-SD) složením nového kabinetu.

Odstoupil prezident Hollande v roce 2015, když muslimové s francouzským občanstvím zavraždili 9 novinářů v redakci Charlie Hebdo? Vyzývali demonstranti k demisi vlády? Ne.

Karin
Návštěvník
Karin

Inu, je potřeba vyvolat ten správný humbuk a morální pobouření. Na podporu studentstva a kulturní fronty je tradičně spoleh. Následně uvidíme boj za to, aby odešel oligarcha AB, a byl nahrazen oligarchy C, D, E, kteří posléze vymění politické loutky, které zklamaly, za lepší modely. A jede se dál, liberální demokracie bude zachráněna. Ilona Švihlíková – Hřiště – časopis Argument.

Roman
Návštěvník
Roman

tu to pise mainstream:
Kisku preto Fico vyzval, aby verejnosti vysvetlil, čo robil 20. septembra 2017 v New Yorku, “kde prebehlo stretnutie, na ktorom nemal Kiska so sebou žiadneho zástupcu slovenského ministerstva zahraničných vecí”.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1909522_fico-vytiahol-georgea-sorosa-naznacil-ze-stoji-za-prejavom-kisku

Roman
Návštěvník
Roman

V roku 2017 sa so Sorošom stretol Kiska iba sám. Tak povediac “na štyri oči”. Stretnutie s celou delegáciou bolo práve o rok skor, t.j. v r. 2016. Fico nevyčítal Kiskovi, že sa s ním stretol, ale že sa stretol súkromne a delegáciu vylúčil.

Alexander Novák
Návštěvník
Alexander Novák

Môžem sa spýtať: kto financuje Vás? Len pre objektívnosť

lentak
Návštěvník
lentak

Pan VK, pozorne som si vypocul vas pravidelny piatkovy komentar v Slobodnom vysielaci. Hovorili ste, ze vznika mocenska os Berlin – Moskva – Peking. Tieto velmoci spolupracuju na NWO, kde bude globalizacia a zmyznu hranice medzi statmi v Europe a staty budu spravovat zmocnenci z radov podnikatelov, alebo manazerov. Proti nim stoji americka statna elita, ktora chce destabilizaciu a rozbitie EU. Dovolim si poukazat, ze Moskva robi samostatnu politiku, mimo globalistov. Tak su na scene az tri sily, globalna elita, americka statna elita a samostatny vnutorny prediktor Ruska. (vnutorny prediktor Ruska nieje zavysly od globalneho prediktora). Pan Pjakin neraz hovoril v otazkach a odpovediach, ze Rusko ma samostatnu politiku, tak prosim nespajat politiku Ruska s globalistami a NWO.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

lentak – musíte si hledat informace také jinde, ne pouze výhradně
vycházet z informací p. Pjakina! Globalizace je totiž proces světový,
a můžu vás ubezpečit, že Rusko je rovněž do tohoto procesu a NWO
zahrnuto. Pokud umíte Rusky, je mnoho skvělých analitiků, kteří
upozorňují na to, že Rusko v rámci NWO hraje “národní” úlohu, ale
v žádném případě nestojí mimo proces, jehož cílem je univerzální
světová vláda! To by byl velký omyl!

lentak
Návštěvník
lentak

Ja sa nesustredim iba na Pjakina. To nie! Mam toho hodne precitaneho, ale tu sa o tom nebudem vyjadrovat. Viem, ze su tri svetove sily a Rusko kona samostatne. Politiku sledujem nejaký ten rocik a to intenzivne.
Ale nazor vam neberiem. Neviem ale z akych zdrojov cerpate vy? Viete mi svoj nazor dolozit?

lentak
Návštěvník
lentak

A navyse, preco by vobec vznikol vnutorny prediktor Ruska, ked ekzistuje globalny prediktor? Preco Rusi 40 rokov sledovali a rozoberali stopu GP v KSB a DVTR? Preco sa Putin podpisal pod DBTR a KSB a riadi sa tym? Preco je zvlastny splnomocnenec VPR Ruska p. Zaznobin a ten zastupuje pri jednaniach s globalistami Rusko?
Myslite, ze by to Rusom stalo za to sa tak namahat?
Preco GP spolupracuju s Ruskom iba z nutnosti, ked maju spolocny ciel, ale ked mozu tak Rusov potapaju?
To su nezodpovedane otazky, na ktore mi dajte odpoved…

lentak
Návštěvník
lentak

Ak viete, ako sa robi politika na vysokej urovni, iste viete, ze Rusko musi vstupit do procesov nastavenych GP z vnutra a otacat ich vo svoj prospech. To je umenie vysokej politickej hry. Takze ano, zvonka sa zda, ze Rusko je sucastou globalistov, ale ak sa pozriete na procesy vo svete a dokaze ich posudit retrospektivne , tak Rusko kona samostatne.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

“Tak su na scene az tri sily, globalna elita, americka statna elita a samostatny vnutorny prediktor Ruska” – souhlasím s Vámi. Osa “Berlin-Moskva-Peking” je sice plánem Globalistů, ale až s tím, že Rusko projde procesem “SSSR 2:0”, tzn. bude ještě menší, než po rozpadu SSSR a na tom pracuje Komunistická strana Ruska (proto komunistický prezidentský kandidát Grudinin).

A v současnosti proti sobě stojí dvě koncepce globalizace – koncepce Globalistů: projekt “Astana” a koncepce Ruska: KOB, DOTU, přičemž projekt “Astana” počítá s tím, že propojení Čína-Írán-Kazachstán-Kaspické moře-Černé moře-Evropa v rámci nové Hedvábné stezky (hlavní současný ekonomický projekt Globalistů) zcela obejde Rusko. A to je jeden z důvodů, proč si Rusko 1) přivlastnilo Krym a 2) má zájem na získání Bosporu a Dardanel, až bude porcováno Turecko. Nemluvě o tom, že Rusko si na svou stranu získává všechny země, se kterými Globalisté počítají proti Rusku a nemluvě o jeho projektu “Sever-Jih”.

Ideologicky se obě koncepce pak liší v tom, že projekt “Astana” počítá s islamizací Evropy (a nejen Evropy) s tím, že vůdcem celého islámského světa se stane Írán a že islám nahradí všechna náboženství, zatímco koncepce Ruska chce islám pouze respektovat, ale pouze a jen v rámci všech dalších náboženství. A jsou samozřejmě další rozdíly mezi oběma koncepcemi, ale tuto vidím jako zásadní a jsem přesvědčená, že hlavní dění je vedeno Vatikánem (a proto také význam RPC).

A že propojování osy “Ćína-Írán-Kazachstán-Evropa” naplno běží, do toho mi zapadá i současné dění na Slovensku, které přišlo zakrátko poté, co Arménie (mimochodem, velmi blízká k Íránu a Írán má dokonce v plánu, aby se s ním spojila, čímž by Turecku už opravdu zvonila hrana) jako poslední podepsala směr k EU.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Cílem Globalistů (tedy sionistů) je samozřejmě kontinentální integrace, která má ve finále vyústit v univerzální vládu nad lidstvem. V tomto
procesu má islám úlohu pouhého beranidla, které používá globální
sionismus jako svěho nástroje k ničení především Evropy, kam je už
po desítky let židovskou mocí záměrně implantován. Role islámu
jako žoldáka globálního sionismu je fundovaně popsána v těchto
pracích:
Johannes Rothkranz; Kdo skutečně řídí islám?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf
P. Curzio Nitoglia; Odkud pochází islám?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odkud_pochazi_islam.pdf

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zcela spravne, Antisione. Take to rikam, ze nechtena muslimska migrace je pouzivana ke spinave praci vladychtivych zidu. Nemecku zidi nikdy 2.sv.valku nezapomenou a jejich msta bude trvat tak dlouho, pokud nezlikviduji posledniho germanskeho Nemce.
Jak pravdiva je veta ‘tam kde vladne zid, tam narod hyne’. Verim, ze vloby v Nemecku byly manipulovane a silne pochybuji o tom, ze Nemci jsou invazi primitivnich mohamedanu nadseni, jenze jsou drzeni doslova a do pismene mezinarodnim zidem.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ano, v této studii je jasně popsáno jak židovská moc
prostřednictvím zednářských lóží natahala už před
desetiletími muslimy do celé západní Evropy!

lentak
Návštěvník
lentak

Treba si uvedomit, ze zidia su len vykonavatelia vole niekoho za tym…ten NIEKTO niesu zidia. Zidia su pouzivani len ako nastroj. Biblicky projekt.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Mnoho z těch germánských elit byla překvapivě nečistá
https://uloz.to/!GTrooKYbc/klimov-bozi-narod-final-pdf
strana 39, 44, 49,..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Da se rici, ze mezi ‘germanskou elitu’ patri i Merkelova, Gaucke. Kahane a mnoho jinych j/elit.

lentak
Návštěvník
lentak

Projekt globalistov je (bola) Velka Armenia. Islam je len prechodne nabozentvo. Konecny ciel je zaviest celosvetovo scientologicke ucenie. Iran mal byt jeden z hlavnych statov na zavedenie umierneneho islamu v Europe. Ale to mala byt prechodna faza. Iran sa globalistom vymkol z riadeia, aspon tak sa to javi a priklonil sa k Rusku. Rusko sikovnym tahom ho dostava pod svoje vedenie.

tana
Návštěvník
tana

Nezlobte se, ale proč Arménie? Již po staletí tady máme staré, dobré Švýcarsko s jeho dokonale vychovaným obyvatelstvem a servisem přizpůsobeným potřebám těch “nej”. Navíc jsou Švýcaři odhodláni si svou zemi bránit aníž se zatěžují nějakým humanismem /po Anschlusu Rakouska do prchajících Židů nemilosrdně stříleli, pustili jen ty hodně bohaté/, a řečičky o holocaustu a naloupeném židovském zubním zlatě přetaveném do zlatých mincí se tam moc nenosí, natož aby to byl “důvod” nějakých mládežnických nepokojů. S Židy se vždycky nějak dohodnou, aby byly spokojené obě strany. Bakala tam klidně sídlí dál, jen Švýcarská konfederace zase trochu zbohatla z nám ukradených peněz.
Co víte o Kavkazanech? Jsou to prchliví divoši, raději loupí, než pracují. Servis srovnatelný se Švýcarskem nebudou schopni poskytnout ani za 1 000 let.
Švýcarsko je dokonale vyvážené – cizí lumpové si tam koupí bezpečí pro sebe za odevzdání části lupu, kterou stát rozdá svým občanům.
Kavkazané řeční nekonečné hodiny, pořádají hostiny, slíbí cokoli komukoli, ale pracovat nebudou ani rukama, ani hlavou. Maximálně tak běhat se zbraněma po horách /ale i ten běh moc rychlý nebude/. Švýcar mlčí, pracuje a v duchu si přepočítává stav svého konta. A těší se na každého lumpa, který si svůj lup sková do jeho banky, protože ten lump už žádná % nedostane, ale Švýcarovi úroky utěšeně rostou.