Nejsou kádry? SPD Tomia Okamury nasadila na komunální kandidátku v Praze člověka,...

Nejsou kádry? SPD Tomia Okamury nasadila na komunální kandidátku v Praze člověka, který figuroval v tunelářské kauze Mostecké uhelné společnosti! Bývalý šéf ČEZu napojený na Appian Group kandiduje v Praze za “alternativu” a voliči SPD už jenom nevěřícně zírají, co se to děje uvnitř strany, která měla změnit politický éthos v České republice! Po zednáři Beranovi je Vacík dalším kádrem na pražské kandidátce, který bourá iluze o SPD jako alternativní straně!

Nejsou kádry? SPD Tomia Okamury nasadila na komunální kandidátku v Praze člověka, který figuroval v tunelářské kauze Mostecké uhelné společnosti! Bývalý šéf ČEZu napojený na Appian Group kandiduje v Praze za “alternativu” a voliči SPD už jenom nevěřícně zírají, co se to děje uvnitř strany, která měla změnit politický éthos v České republice! Po zednáři Beranovi je Vacík dalším kádrem na pražské kandidátce, který bourá iluze o SPD jako alternativní straně!

Tohle už není dobré ani jako kanadský vtip, tohle je doslova noční můra. Včera prosákla v českých médiích na povrch neuvěřitelná informace, nad kterou zůstává rozum stát. Pokud jste se rozčilovali před několika týdny, že Tomio Okamura dosadil v Praze na čelo komunální kandidátky SPD bývalého velmistra židozednářské lóže Ordo Pragensis Hynka Berana [1], tak potom tato zpráva nebyla nic ve srovnání s tím, co přichází teď. Pokud stojíte, raději si sedněte. Pokud sedíte, raději se něčeho držte, aby to s vámi neseklo.

Vedení SPD totiž buď úplně a dočista zešílelo a pomátlo se na rozumu, v lepším případě, anebo to bylo plánované a chystané dopředu, a v tom případě budou lidem pukat srdce zklamáním. Není mi úplně jasné, proč toto předvádí jediná alternativní strana ve sněmovně, ale kroky a posuny ukazují, že o alternativě už tady nemůže být ani řeč. K čemu došlo?

Ladislav Jakl s mikrofonem, vzadu vpravo Hynek Beran… kandidáti do komunálu za SPD v Praze.

Vedení SPD nasadilo v Praze na tu samou komunální kandidátku na 14. místě bývalého generálního ředitele ČEZu Jana Vacíka [2]. Ano, je to přesně ten Jan Vacík, který figuruje uprostřed jedné z největších polistopadových tunelářských a privatizačních kauz v ČR, konkrétně v kauze Mostecké uhelné společnosti. V roce 1999 vláda Miloše Zemana rozhodla o prodeji státního podílu v konsorciu Mostecké uhelné americké skupině Appian Group skrze její dceřinku Investenergy, která za 46,9% Mostecké uhelné zaplatila 650 mil. korun. Posléze Appian Group ovládl i Škoda Holding. Za touto americkou společností Appian Group stála pětice manažerů Mostecké uhelné, konkrétně se jednalo o Antonína Koláčka, Marka Čmejlu, Jiřího Diviše, Oldřicha Klimeckého a Petra Krause.

Bývalý šéf ČEZu namočený do půlmiliardové operace MUS kandiduje v Praze za alternativu Tomia Okamury

Tato pětice vládě Miloše Zemana za nákup státního podílu Mostecké uhelné zaplatila z peněz té samé kupované společnosti, kterou v té době manažovali, tedy z peněz Mostecké uhelné. Jenomže v souvislosti s touto kauzou figuruje i ČEZ. V souvislosti s ČEZem šlo o smlouvu na odběr uhlí od MUS, kterou ČEZ podepsal s touto Mosteckou uhelnou společností. K odběru uhlí ale za podivných okolností nikdy nedošlo a Koláčkova Appian Group obratem požadovala po ČEZu penále. A ten se nebránil a ochotně zaplatil to, kolik Appian žádal!

Na jedné ze smluv byl podepsaný Jan Vacík, a na základě této smlouvy musel pak ČEZ vyplatit Mostecké uhelné 457 milionů kvůli urovnání tohoto obchodního sporu. Podle právníků v roce 2003 měl ČEZ za neodebrané uhlí zaplatit MUS maximálně 20 milionů korun, jenže ČEZ poslal na účet MUS nepochopitelně skoro půl miliardy korun. Byla to malá domů. Proč?

Jan Vacík, vlevo. Dobové foto z přelomu tisíciletí.

Poté, co tato horentní penalizační transakce proběhla, Jan Vacík ČEZ opustil a mávnutím kouzelného proutku se stal manažerem právě společnosti Appian Group, které Mostecká uhelná, resp. tehdejšímu vlastníkovi dolů na severozápadě Čech, patřila. Hlavními postavami této půlmiliardové “malé domů” byli Jan Krenk a právě Jan Vacík, manažeři ČEZu, kteří po vyplacení pokuty ve prospěch MUS skončili právě v Appian Group. A právě Jan Vacík nyní kandiduje za SPD v Praze za SPD do komunálu. Česko snese fšecko? Tady prostě je znovu potřeba připomenout prorocká slova Valerije Pjakina o tom, že nejsou kádry.

ČEZ v době kauzy MUS zaplatil ve prospěch těžaře nesmyslně vysokou pokutu za neodebrané uhlí. Pokuta byla vyplacena obratem, bez otálení, skoro půl miliardy, i když podle právníků ČEZu byla smluvní sankce jen necelých 20 milionů.

A protože nejsou kádry, strany a politici se uchylují k naprosto zoufalým krokům, pro které nejde prakticky nalézt žádná vysvětlení. Jestliže jsme se rozčilovali z toho, jak je možné, že SPD nasadila v Praze na čelo komunální kandidátky zednáře Hynka Berana, tak někdo to mohl omlouvat třeba tím, že zednáři v Praze jsou fajn kluci, se kterými se dá zajít na pivo. Jenže ve chvíli, když za svoji stranu pošlete na kandidátku člověka, jehož jméno figuruje v jedné z největších polistopadových korupčních kauz po roce 1989, tak už to nelze označit za nějaký omyl, nedorozumění, náhodu nebo přešlap. Jde totiž o plivnutí do tváře alternativě a voličům alternativy.

Vacík poslal SPD 50,000,- Kč už vloni na jaře, při sestavování kandidátek SPD jsou někteří lidé “odejiti” nebo “odsunuti”, na jejich místech se záhy zjevují buď neznámí lidé, anebo zednáři, nebo dokonce lidé napojení na tunelářské aféry

Můj páteční pořad [3] na SVCS vyvolal mnoho emocí a rozjitření, ale dnes, o několik dnů později nyní všichni vidíte, že dochází na potvrzení mých slov o rozvratu SPD zevnitř, dochází totiž k totálnímu rozvratu morální a politické integrity tohoto hnutí a je úplně jedno, kdo je autorem a architektem těchto procesů uvnitř SPD. Sami se zeptejte, jestli je možné nadále důvěřovat straně, která do čela kandidátek dosazuje zednáře, a teď už dokonce i lidi proslavené největšími tunelářskými a korupčními kauzami v ČR. Copak SPD nedokáže najít lepší kádry? Proč není v Praze na čele kandidátky v komunálu pan Kobza, který dělá spoustu kvalitní politické práce a jistě by si zasloužil být v čele? Proč je až na 2. místě a v čele je naopak bývalý zednářský velmistr? A proč za SPD v Praze kandiduje člověk namočený do skandálů okolo MUS? Copak je tak těžké najít osobnosti s pevnou a čistou morální integritou?

Dar Jana Vacíka SPD vloni na jaře.

Jan Vacík už minulý rok na jaře, tedy před volbami do Poslanecké sněmovny, poslal na transparentní účet SPD rovných 50,000,- Kč [4] a nikdo z SPD se neozval, neprověřil platbu a neoznačil ji za problematickou, protože peníze tohoto typu mohou, čistě teoreticky, pocházet třeba právě z kauzy Mostecké uhelné společnosti a ze skandální finanční operace mezi ČEZ a MUS z té doby, po níž se Jan Vacík stal vzápětí manažerem Appian Group pana Koláčka a dalších 4 společníků, kteří ovládali skrze tuto americkou matku Mosteckou uhelnou.

Jenom od včerejšího dne jsme do redakce dostali přes 2000 emailů, které se dotazují nebo upozorňují naši redakci na to, že SPD zešílela, že se pomátla na rozumu, proč to prý dělají v SPD atd. Nezlobte se, nemůžeme z pozice naší redakce na tyto emaily odpovídat jednotlivě a ani nebudeme k ničemu nikoho vyzývat nebo někomu radit. Nejsme fan klub, ani poradenská společnost. Snažíme se být nezávislým serverem, který pouze přináší informace a vy sami si musíte umět učinit závěry, jak dále postupovat.

Globalizace kladivy rozbíjí vzdušné zámky a sny o změně a o záchraně národa. Kde ale chcete hledat záchranu národa s kádry, které ke zděšení nás všech najednou nabízí SPD?

Když dojde ke zhroucení vzdušného zámku, lidem hrozí deprese a upadnutí do stavu totální skepse a apatie. Lidé měli a žili nadějí, představou, myšlenkou změny, alternativy, myšlenkou procesů, které vzejdou z pronárodního ukotvení lidí, kteří žijí pro vlast, pro svobodu a pro ochranu zájmů národa a můžeme říct i zprofanované označení, pro ochranu slušných lidí, kteří dali důvěru SPD a dali důvěru lidem okolo Tomia Okamury. Nejhorší, co vás v životě může potkat, je čelní srážka s realitou. Mnozí lidé se z ní do konce života nevyrovnají, jiní pochopí, co se stalo a ještě jiní upadnou do stavu popření reality, odmítnou čelit pravdě, protože ji neunesou a budou dál věřit snu, který už zkrátka není. Rozpad morální a etické integrity politické strany začíná nenápadně, na počátku si toho ani nevšimnete.

Detail Vacíkovy transakce pro SPD.

Postupně však začnete registrovat slova, výroky a posléze i činy, které nemají s alternativou a změnou naprosto nic společného. Armády všehoschopných vám začnou kladivy rozbíjet vzdušný zámek a vy můžete jen do rukou chytat ty padající střepy ze skla, které se vám budou zabodávat do rukou, jak je budete chytat. Jak zámek bude bourán, budete krvácet tím víc, čím více se budete snažit zachránit kolaps něčeho, co už vlastně ani nejde zachránit. Nemusíme nic říkat, nemusíme nic psát, mohli bychom jenom stát, dívat se a sledovat pomalý kolaps vzdušného zámku představ, které jsme si vybudovali o jediné alternativní partaji ve sněmovně.

Mohl bych teď s pocitem uspokojení říct: “Vidíte, já jsem to říkal!”, ale pocit uspokojení mít nemohu z toho, že jsem už před volbami vloni na podzim zpozoroval počátky hroucení vzdušného zámku SPD. Protože tentokrát bude zhroucení ideálů alternativy a lidí hledajících změnu opravdu bolet a pád důvěry v SPD poškodí celou alternativu v ČR způsobem, že už se z toho nemusí vzpamatovat. Stáhne nás to spolu s nimi dolů. Tentokrát to bude natvrdo, dopad rozdrtí obrovské zástupy lidí, kteří dnes podporují alternativu. Čelní srážka s realitou bude pro mnohé lidi konečnou pro veškeré další politické snahy. Jediné, co můžeme udělat je, udržet si vlastní integritu a nezávislost jako zpravodajské médium a čelit pravdě, jakkoliv ta pravda trhá srdce a bourá krásný sen, ze kterého jsme všichni žili.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Chce to mít oči otevřené a důkladně přemýšlet nejen v Praze, kde si různé odejité fosilie nalezou do různých nových spolko-hnůťo-sdrůžo a tváří se jako čisté novicky.

pepekvyskoc
Návštěvník
pepekvyskoc

Pane Návštěvník, otevřené oči nepomůžou . Vím jak probíhal výběr kádrů na vedoucí posty kandidátní listiny v Č.Budějovicích . Na druhé místo si tam dřepnul a vedením SPD byl schválen celoživotní sběratel titulů a vlastník ,,vymejvárny mozečků,, vysoké školy Evropských studií a Bezpečnostně právní university Doc. Lubomír Pána. Ta strana je infiltrována fízly už od chvíle ,kdy jako šetřili Okamuru kvůli nejasnému účetnictví . Ideálně položená otázka zní ,, Proč zlikvidovali Národní demokracii Adama Bartoše a Okamuru nazývají konstruktivní opozicí ?,,

Radek
Návštěvník
Radek

Nemohu si pomoci,ale to už jsem říkal před posledními volbami,že jsem zvědavý,koho bude SPD stavět dále na kandidátky!Nasledne jsem ji volil! V současnosti o ní pochybuji! Pro me osobně je pan Beran nepřijatelný,jelikož velmistr zednářství je do konce života!Nikoliv hlouposti,které vyprávěl na Svobodném rádi.S úcty k panu Kapalovi,v tomto případě pochybyl a ona dehonestace ohledně pana VK a Aeronetu na S.R. je také poněkud mimo. Moc mě nebaví neustále poslouchat neustále narážky na Svobodný vysílač,V.K.,Vítka atd!Každý si to musí srovnat v hlavě sám!Jen je potřeba přátelé používat mozek!

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Bývalý zednář je stejné jako bývalý černoch nebo bývalý komunista.

Ivana
Návštěvník
Ivana

Jen pro zajímavost, psala jsem to tady. Čeští svobodní zednáři mimo jiné, třeba TG Masaryk, Jan Masaryk, Eduard Beneš, Jan Evangelista Purkyně, Alfons Mucha a jiní význační lidé, ještě abych nezapomněla Rastislav Štefánik, neví proč tolik hysterie.

Jenovéf Bok
Návštěvník
Jenovéf Bok

Ivano, Ivano. Právě proto! 🙂 Chytrému napověz… Tito hrdinové ČS měli plná ústa národovectví, ale realita byla jiná. Kdy už si je lidé přestanou idealizovat? Tomáš G. Redlich, superstar vyrobená na objednávku. Beneš, s TGM jedna prdel, asi největší vlastizrádce v našich dějinách. Štefánik má postavenou mohylu, že by se i v Egyptě divili… to nejsou a nikdy nebyli naši lidé, naopak, stále nám vládnou ti samí a vězte, že naše dobro je poslední co je zajímá ;ú

Neznama
Návštěvník
Neznama

O explozi se mlci, hlavne se keca o krepcici kapele Toten Hose v Chemnitz ktera oslavovovala vrazdu Nemce tancem a pisnickami v ulici. Nechutne slavit misto mit smutek a jeste se chlubit po celem svete. Nemecko stat predpisu a razitek najednou svola megakoncert pritom to bezne trva 6 mesicu nez se byrokracie nakrmi:
https://cz.sputniknews.com/svet/201809017997957-bavorsko-exploze-rafinerie-pozar-konvicka-kolabs-stat/

JA ZE JSEM NACISTKA? Nemecke deti sedi ve skole vedle fousatych muzu. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Ja-jsem-nacistka-Jsme-normalni-lide-Ve-skolach-sedi-s-detmi-imigranti-s-vousy-to-klidne-napiste-sjela-novinarku-Nemka-z-Chemnitz-550035

Sociolog Hampl :
Na událostech v Chemnitz je vlastně nejzajímavější to, s jakou samozřejmostí počítá politicko-intelektuálská třída s tím, že “ znásilňovat a vraždit místní obyvatele je normální. “ !!!!! ….
Ještě před generací by to tomu bylo tak, že kdyby dovezli imigranty, kteří by vzápětí spustili teror proti místním lidem, následovaly by rezignace a nejspíš i nějaká forma trestního stíhání úředníků, aktivistů a možná i politiků. Dnes naopak vidíme jen nesmírný údiv: Ono se to těm lidem nelíbí! Oni si stěžují! To musí být nějací nebezpeční extrémisté! ……
… to nejvýznamnější, co se na Západě změnilo, je vytvoření tak obrovských rozdílů mezi lidmi různých sociálních vrstev, že už se přestali cítit být stejnými bytostmi.
Termínem “nová aristokracie” vyjadřuji, že se jedná o uspořádání velmi podobné tomu, jaké Evropa znala před průmyslovou revolucí (a před nástupem kapitalismu). I proto přestaly dosavadní …..

hirameki
Návštěvník
hirameki

jo, blbečci z mladé generace se na FB náramně radovali kolik pro-migrantskych šašků včetně zfetovaných hudebníků skákalo do vejšky! hnus.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Náboženská ideologie je jedna věc, další problém je v rozdílu inteligence mezi etnikami, což je téma, o kterém si málokdo dovolí mluvit:
https://cs.wikipedia.org/wiki/IQ_and_Global_Inequality
https://www.youtube.com/watch?v=iF8F7tjmy_U
Kdysi jsem cetla studii ze nejlepe se uci v Asii tj Cina, Singapur.. pak v Evrope ( s evrop. koreny samozrejme) a na uplne nejnizsi urovni IQ ( 60-75 IQ mentalne …. jsou v Africe, hlavne z Etiopie, Sudanu… proste plavacci z clunu co maji Merkelovske diplomy jaderny fyzik a lekar.
S nema se neda diskutovat ani jim neco vysvetlovat. Proste Vas nechapou. Ucitele v Rakousku nevedi jak je neco naucit i kdyz to dokola porad opakuji tak mnozi to proste nepochopi. Oni mozek nikdy netrapili ucenim proto nema jejich mozek potrebnou kapacitu na vedomosti. K tomu se propracuji az za 10generaci. Vysledky vyzkumu byly zakazane sirit protoze to je …ehm,vite co.
Ti co pochybuji o tom proc Afrika nema Nobelove vedce, tak jediny vynalez Africanu jak premistit tezky naklad je hodit si ho na hlavu a jit. Nejake kolo a trakar, auto, je jeste nenapadlo ani ve 20. stoleti dokud to tam nedostali cestovatele ze sveta.

ČTETE CELE ?? : ANALYTIK KUNŠTĚK o armade, policii i zakonech:
Není možné se tvářit, že v naší zemi nechceme migranty a současně souhlasit s dokumenty jako Marrákešská deklarace, v níž se evropské státy zavázaly usnadnit převody peněz z Evropy do afrických zemí. Včetně ČR!!! Souhlasem s takovým dokumentem vláda dává Afričanům signál, že jí migrace nevadí. A nejen africkým vládám, ale především obyvatelům afrických zemí, z nichž do Evropy proudí zástupy migrantů. V Evropě by se většina lidí o Marrákešské deklaraci nikdy nic nedozvěděla. V afrických zemích však sdělovací prostředky o každém takovémto dokumentu, který migraci vyjadřuje podporu, obšírně informují. Což přispívá… super ?https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Evropa-plna-migrantu-Zde-jsou-rady-politikum-kteri-to-nechteji-Fakta-o-mezinarodnich-dohodach-ktere-mohou-zrusit-ci-odmitnout-550253

VIDEO ROZCILENEHO NEMCE S REDAKTORKOU : SIRTE DOKUD NEVYMAZOU https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chemnitz-a-Ester-Ledecka-Vaclav-Klaus-mladsi-se-s-tim-opet-nemazal-550286

BABIS CHTEL IMIGRANTY DO TOVAREN NEZAPOMENTE (odkaz v clanku): https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Babisi-to-vubec-neni-dobre-Vyplavalo-na-vas-neco-o-uprchlicich-z-minulosti-co-se-lidem-asi-moc-libit-nebude-Okamura-Filip-knize-Keller-ci-Benesik-promluvili-550165

Trocha historie: Když „profesor Amerikán“ konečně u Wilsona prosadil československou věc. S historickým publicistou Zdeňkem Čechem :
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kdyz-profesor-Amerikan-konecne-u-Wilsona-prosadil-ceskoslovenskou-vec-S-historickym-publicistou-Zdenkem-Cechem-o-klicovych-krocich-ke-vzniku-statu-550149

Marketka
Návštěvník
Marketka

prebraty dolezity prispevok od Rajka

Rajka 4.9.2018 o 13:26

Návrh európskeho náhubkového zákona, šíri sa na FB.

,,V mene tolerancie
Na oficiálnom internetovom sídle Európskeho parlamentu sa už niekoľko dní nachádza dokument, ktorý pre budúcnosť Európanov neveští nič dobré. Vypracoval ho akýsi »Výbor EU pre toleranciu a zmierenie« (European Council on Tolerance and Reconciliation).
Za nič nehovoriacim nadpisom »dokumentu o tolerancii« sa ukrýva požiadavka, aby Európsky parlament prijal »konkrétne opatrenia«, aby »eliminoval« rasizmus, predsudky na základe farby pokožky, etnickú diskrimináciu, náboženskú netolerantnosť, totalitné ideológie, xenofóbiu, antisemitizmus, homofóbiu a »antifeminizmus«.
S tým cieľom má byť v krajinách EÚ obmedzená sloboda názoru, sloboda umenia ako aj sloboda vedy a sloboda tlače. Namiesto toho má byť zavedená »povinná tolerancia« a nový superúrad EÚ, ktorý bude dohliadať na zavedenie a realizáciu zodpovedajúcich opatrení.
Návrh zákona o. i. zavádza veľmi široké a tvárne pojmy ako tolerancia, skupina, skupinové ohováranie a zločin z nenávisti…
Niekoľko citácií:

(b) „Skupinové ohováranie“ znamená hanlivé komentáre vykonané na verejnosti a zamerané proti skupine v zmysle odseku (a) alebo jej členom s cieľom podnecovať k násiliu, osočovať skupinu, vysmievať sa skupine, alebo ju falošne obviňovať.

Článok 2 – Účel zákona

Marketka
Návštěvník
Marketka

Účelom tohto zákona je:

(e) Prijatie konkrétnych opatrení pre boj proti neznášanlivosti, najmä s cieľom odstrániť rasizmus, predsudky založené na farbe pleti, etnickú diskrimináciu, náboženskú neznášanlivosť, totalitné ideológie, xenofóbiu, antisemitizmus, antifeminizmus a homofóbiu.

Článok 7 – Sankcie

(a) Nasledujúce aktivity budú považované za zločiny postihnuteľné ako trestná činnosť s priťažujúcimi okolnosťami:

(i) Zločiny z nenávisti v zmysle definície podľa Článku 1(c).

(ii) Podnecovanie k násiliu proti skupine v zmysle definície podľa Článku 1(a).

(iii) Skupinové ohováranie v zmysle definície podľa Článku 1(b).

(iv) Zjavné schvaľovanie totalitnej ideológie, xenofóbie alebo antisemitizmu.

(v) Verejné schvaľovanie alebo popieranie holokaustu.

(vi) Verejné schvaľovanie alebo popieranie akéhokoľvek iného aktu genocídy, ktorej existencia bola určená medzinárodným trestným súdom alebo tribunálom.

(b) Mladiství odsúdení za spáchanie trestných činov uvedených v odseku (a) budú musieť podstúpiť rehabilitačný program, ktorého cieľom bude vštepiť im kultúru tolerancie.

(c) Trestné činy uvedené v odseku (a) sa nepovažujú za politické trestné činy pre extradičné účely.

(d)

Marketka
Návštěvník
Marketka

(e) Obete trestných činov uvedených v odseku (a) budú mať právne postavenie, ktoré im umožní predkladať veci proti páchateľovi súdom, ako aj uplatniť právo na odškodnenie.

(f) Obetiam trestných činov uvedených v odseku (a) bude ponúknutá bezplatná právna pomoc, a to bez ohľadu na kvalifikáciu ich zámožnosti.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Tiež vás mrazí? Nuž, pozrime sa na autorov tohto skvostu demokracie a takzvaný Výbor EU pre toleranciu a zmierenie.

Tento text bolo pripravený pod záštitou Európskej rady pre toleranciu a zmierenie skupinou expertov pozostávajúcich z nasledujúcich osôb: Yoram Dinstein (predseda), Ugo Genesio, Rein Müllerson, Daniel Thürer a Rüdiger Wolfrum.

Ak by ste si mysleli, že ide o nejakú inštitúciu Európskej únie, ste na omyle. Podľa tohto dokumentu nejde o nič iné ako mimovládnu organizáciu, ktorú spoluzaložil Európsky židovský kongres. Ak vám to nič nehovorí, predstavitelia Svetového židovského kongresu bombardujú a doslova otravujú morálku Slovákov zvrhlosťami v programovej skladbe TV Markíza, donedávna pod patronátom a osobným úsilím akejsi Ťapákovej, predtým akéhosi Miku, ktorý toto všetko išiel robiť do verejnoprávnej televízie, ktorú si povinne platíme.

A kto je pán Dinstein? Podľa chazarskej encyklopédie je to emeritný profesor prednášajúci na univerzite v Tel Avive, ktorý sa očividne špecializuje na vojnové právo.

Je komické, že demokraciu nám idú zavádzať práve zástupcovia komunity, ktorá si založila štát bez oficiálnych hraníc na cudzom území, ktorá medzinárodné pravidlá a dohovory dodržiava iba vtedy, keď jej to vyhovuje, ktorá vykonáva pirátstvo v medzinárodných vodách, ktorá zriadila Palestínčanom na ich vlastnom území najväčší koncentračný tábor na svete, ktorá nemá problém vraždiť deti chemickými zbraňami (biely fosfor), skúšať na zajatcoch nové lieky, ktorá sa oficiálne vyhráža vojnou suverénnemu štátu, v ktorej ženy v autobuse musia sedieť vzadu, ktorá dáva slovu rasizmu celkom nové odtiene…

Ťažko povedať, v akom štádiu schvaľovania sa nachádza tento návrh zákona. Média mlčia. Ak však prejde, je to koniec slobody názoru. Kritické a alternatívne médiá zaniknú. Ustanovenia a výklad tohto paškvilu demokracie sú otvorené a naťahovateľné a som presvedčený, že každý vláde oddaný sudca s viacerými pasmi s radosťou odsúdi každého blogera, ktorý ukáže prstom napríklad na neľudskú politiku Izraela (zločin z nenávisti!), ktorý nebude chcieť sexuálnu výchovu predškolákov (skupinové ohováranie!), ktorého poburujú homosexuáli przniaci deti im zverené do opatery (skupinové ohováranie!), ktorý si myslí, že odrezávať malým chlapcom dôležitú časť pohlavného údu je rovnako ako v prípade dievčenskej obriezky mrzačenie ľudskej bytosti (skupinové ohováranie!)

Na strane druhej, má to aj dobrú stránku. Ak zákon prejde, ako prvé budú musieť spáliť všetky chazarské náboženské knihy, nenávistné voči všetkému nežidovskému (zločin z nenávisti)!

Samotný návrh takzvaného zákona sa nachádza na serveri Európskeho parlamentu.“

pod komentar od Rajka sa podpisujem

Michael
Návštěvník
Michael

ladav
Volím SPD Tomia Okamury, jako posledně a přes to vlak nejede.

Nezapomeňte si pak při té “volbě” symbolicky obléknout zednářskou zástěru!
Ať žije řízená opozice!!

.lak
Návštěvník
.lak

Nejsou kádry? Šel bych na to z druhé strany. Která sqvadra není ukrainózní? Mám dojem že to bude jak v pohádce ovčí babičky, zazvonil zvonec a pohádky bude konec. S mlácením pantem tedy opravdu se nedá čekat kultura a nakonec se domorodci přizpůsobují 14. století neměnnému islamismu sedmého století sami ale ať zapomenou na civilizaci která je dopřávána jimi cestovkou dokonalými komunistickými servisy států z čeho že? Trhu? No to mi potěš koště.
Věřit můžete čemukoliv.

https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ
https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0 5:18
Výdobytek?, snu o západním blahobytu a majdanu s eu a nato.
https://tadesco.cz/rada-katastrofa-ukrajina/

Neznama
Návštěvník
Neznama

Starikov https://m.youtube.com/watch?v=ZEyOFmJm87U
Ja se divim ze u nas to neprobehlo stejne jako na Ukrajine!!!

Jeste porad je co krast napr. Zamky, hrady a korunovacni klenoty .
Myslim ze sidla se jim budou vracet podle toho jak mluvil Schwarzenberg jednou kneznou jejiz rod kolaboroval a chtela vratit zamek: udajne rekl: az tu bude takovy chaos ze Cesi nebudou mit co zrat tak se nikdo nebude starok komu se co vraci!! Slysel to kastelan zamku ktery dostal prikaz provest je vsude. Byl v soku tak to rekl na PL

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Začínám stále více pochybovat, zda jde radikální vlasteneckou pronárodní změnu provést DEMOKRATICKOU cestou. Zda naše česká státnost, pokud někdy bude obnovena, bude muset znovu být také založená na vyvraždění určitých vládnoucích a významných elit, jako kdysi v minulosti – v čase budování raného českého státu. Viz:

Vyvraždění Slavníkovců
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Vyvraždění_Slavníkovců

Vyvraždění Vršovců
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Vršovci

Atd. Tohle jsou nejznámější případy vyvraždění nepřátel českého panovníka a našeho státu.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

V případě Slavníkovců se jednalo o “konkureční rod” a navíc značně bohatý. Ovládal celé Východní Čechy a navíc vlastnil Kutnou Horu a její stříbrné doly. Dá se říci, že se jednalo o jejich zmasakrování z ekonomických a zištných důvodů. Svatý Vojtěch Slavníkovec měl radši Poláky a Maďarony (Uhry) než Čechy. Traduje se, že Slavníkovci prokleli Přemyslovce touto větou:” Češi budou vždy svárliví mezi sebou, jenom v dobách zlých budou držet při sobě.”

Iva
Návštěvník
Iva

Vyvraždění se mi zdá trochu drsná metoda. Taky kdo by to prováděl? Jsem pro to odstavit je totálně od vší moci i prostředků a postavit je před soud. Trest smrti obnovit. Dál se uvidí.

.lak
Návštěvník
.lak

Je to proxi válka proti evropě a obyvatelům.
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw 7:00 / 9:25
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
Roboti, někde jsem zahlédl vyjádření že kalegri byl větší rasista než hitler a prý bylo jako článek smazáno, no bodejť.
https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
Stát jako fiMRa, jo. Okamžitě hodí přes palubu dorost a seniory z důvodu nemožnosti zisku z nich a jako od posedlých nepříčetných alkoholiků máte jejich bažení po lidských zdrojích / mi granti a odpověď dění v režii posedlých kapitálem který nesnese jiné modly než zisk a z koho-že, no z hadrů jednoho užití – lidské zd(st)roje. To co je dnes není koncept pro lidskou společnost ale pro posedlé workoholiky mamonem kteří samozřejmě jako budulínci vše sežerou z podstaty jejich principiálních založení panovačnosti bez hranic ochlokrátem – vládou peněz. Které si ovšem majitelů banksterů jako z udělaní samozřejmě tisknou. 1% neoliberálové, ale je jich mnohem méně ale kdy se k nóblese hlásí ovšem neuvěřitelné množství pomatených kdo ví čím.comment image

Hexn
Návštěvník
Hexn

Skoro to vypada, ze uz si vas koupil Babis nebo Bakala. Na mainstreamu neni dne kdy by ti prolhani radoby novinari nehazeli spinu na Rusko, Zemana a SPD. Jedinej efekt je ten, ze kdo ma aspon trosku rozumu uz neveri tomu lidskymu odpadu(novinarum) ani slovo. No jste na dobre ceste pane tajemny a celkove ae je dostihnout. Pokud tahle chcete pokracovat tak nejspis uberete par hlasu spd, ale stejne tak prijdete o ctenare a sponzory. Protoze clanky tohoto formatu kdy resite 14 misto kandidatky muzete psat X na lazdou stranu v cr protoze svine se najdou vzdy a vsude. No treba se casem dockam na aenews clanku od Peheho nebo Saši Mitrofanova, docela by sem ted zapadli ti umej chrlit hodne spiny. No nic asi bude lepsi necist ani mainstream ani alternativu a zit svuj zivot a srat na vsechno okolo kdyz vidim kam to speje. Rip

hirameki
Návštěvník
hirameki

myslím, že to vidíte zbytečně rudě.

rasputin
Návštěvník
rasputin

Ještě v tady máme alternativu k alternativě, Pozorovatelku.

Pozorovatelka
Autor

rasputin
Napsala jsem komentář k poslednímu článku pana VK, ale protože skončil v processingu, vložila jsem jej i pod svůj článek, kde mě processing neblokuje

Neznama
Návštěvník
Neznama

Hm, Zkopirovala jsem si delsi zpravu a dala tady a rychle odeslala a proslo to bez processingu. Jsem rada protoze jsou tam odkazy ktere by meli lidi zaujmout. ?
Pod vasim clankem jsem mela reakci a otazky na Vas o okamurovi v TV. Nedate mi nazor?

Václav
Návštěvník
Václav

Pozorovatelka není žádná alternativa k alternativě, ale fabulace a slátaniny na alternativě – alá likvidace Izraele 15. května tohoto roku a další bláboly!

rasputin
Návštěvník
rasputin

Václave, změň antidepresiva, za méně halucinogenní. Držím ti palce.

jan
Návštěvník
jan

Václav

Alternativně je rovnou je vysaď.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Tak ji nectete clanky a v diskusi ji dejte znamenko a je to vyrizeno! Tez nesouhlasim se vsim ale nekdy ma pravdu a i mala informace je dulezita a ja jich cetla 3x a mavla vzdy rukou ale za par dni na to upozornila Poz. A spojila ji s jinou unformaci a ja pochopila ze neumim tridit zpravy.

Dnes- info o Babisi s Mamou Merkel na PL … a tam je jedina veticka co me zarazila: mluvili o prezbrojeni armady ( jiste te nasi) a nakupech (jiste u nemeckych firem). Proto Merkel pochvalila vztahy s Babisem a usmivala se.
Sledujte ted nase zakazky hlavne na predrazene nemecke špatne a težke tanky,ktere nikdo nechce. Metnar podepise vse.
Jo a Metnar nezucastnuje se ted zadnych jednani ani s NaTO, protoze neumi pry anglicky. To nevadi hlavne jak podepsal makares a nahore je odkaz co to znamena pro Afriku. Budeme krmelec pro africky lid ktery budeme krmit v evrope i v africe a nadnarodni firmy i vlady muzou vesele dal korumpovat, utiskovat lidi a odklanet zisky z tezby nerostu, diamantu… a plundrovat jejich zeme. My to zadotujeme miliardami do Afriky rekl Babis a nasim lidem snizime standart a asi lekarskou peci zpoplatnime. Ministr zdravotnictvi jede se ucit do VB kde lide nemaji prevenci.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Neznama, to je zajimava informace, ze Metnar neumi anglicky…
To podepsal tu “Marakes” v cestine??
Nebo podepsal, a ani nevedel co? 😉
To by stalo za zjisteni…

Neznama
Návštěvník
Neznama

Matko zde:
Novináři z Lidových novin nedávno testovali členy nové vlády z angličtiny. Ministrům volali, vydávali se za zahraniční žurnalisty a kladli otázky. Většina ministrů bez nejmenších problémů prokázala, že anglicky mluví. Jediný Lubomír Metnar podle LN zřejmě nebyl schopen porozumět ani opakovaně položeným otázkám, na jeho straně telefonu se většinou ozývalo ticho nebo odpovídal nesouvisle a jednoslovně.
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Co-delal-ministr-Metnar-kdyz-se-v-Evrope-resili-uprchlici-a-dalsi-zasadni-temata-Tohle-jsme-zjistili-550175

snehurka
Návštěvník
snehurka

Ústavní soud zamítl stížnost deseti senátorů na neoprávněné zasažení státu ve věci snížení odměn exekutorům. Senátory zastupoval advokát Zdeněk Koudelka, známý z Klausovy amnestie.
Většinová společnost nechválí řádění exekutorů, kteří si na jedné straně myslí, že jsou v pozici soudců ( s právem na vysoký fixní plat) a ve skutečnosti se pohybují jako podnikatelé, kteří se derou o co nejvyšší vytřískání zisku od dlužníka bez ohledu jak ho poškodí. Když jim byla vyhláškou Ministerstva spravedlnosti v r. 2016 snížena účtovaná odměna, najednou našli oporu v deseti senátorech, kteří podali v jejich zájmu a Exekuční komory v r. 2017 stížnost k Ústavnímu soudu. (senátor Jiří Oberfaltzer a údajně i Ivo Valenta parlamentní listy, další neznámo)
http://kraken.slv.cz/Pl.US14/17