Nejdražší a největší prádelna v historii lidstva

Nejdražší a největší prádelna v historii lidstva

Nejdražší a největší prádelna v historii lidstva

Není to tak dlouho, co jsme četli, že v Německu se vystěhovávají kostely a místo hledání cesty k Bohu se používají jako prádelny pro imigranty. Už tehdy mi to přišlo zvrhlé a šílené, ale netušil jsem, že to bude mít pokračování. Nyní se místo prádelen pro imigranty zřizuje kolosální prádelna imigrantů

Jistě je docela známý pojem o praní špinavých peněz. Pokud to dobře chápu je cílem takové operace ,,zajistit hodnověrný původ“ peněz, jejich zlegalizování, nebo, můžeme i říci ,,opatřit je správnými doklady“. Je vlastně jedno, jaký je původ těchto peněz, důležité je ,,jaké mají papíry“.

Turkey-refugee-migrant-crisis-638x427.jpg
Na ceduli stojí: “Nepotřebuji vaše jídlo a vodu… Potřebuji mírumilovně projít přes hranice do Evropy!”

Když jsem slyšel výsledky jednání posledního summitu EU, hned jsem si vzpomenul na praní peněz a uvědomil si, jak snadné je to provést i s lidmi. Není ani třeba žádný speciální prací prášek, stačí ,,dobrá prádelna“ a výsledek je zajištěn. Zvláštní je, že informace o tom, že Turecko se stane nejdražší a největší prádelnou imigrantů, prošla médii bez většího povšimnutí a přece, pokud se toto schválí, bude to dramatický zlom v imigrantské krizi, ale K HORŠÍMU PRO NÁS. Naučili jsme se přijímat výsledky summitů jako zábavné, i když poněkud nudné a stereotypní, ale výborně placené, kulturní vyžití europoslanců. Podle hesla Přijel – viděl – pojedl a odjel, aneb žádné řešení je dobré řešení, protože neublíží, nám byla tato představení jen k posměchu a kritice. Jenže po tomto summitu můžeme s nostalgií vzpomínat na ,,příjemné časy“, kdy se k ničemu nedošlo. Protože poslední ,,výsledek řešení imigrantské krize“, je přesným opakem toho, co bylo slibováno.

V zábavné rovině se můžeme usmívat mechanizmu, kdy si Turci vezmou jednoho imigranta z Řecka, jednoho nám místo něj dají zpět a budeme to nazývat ,,zmenšením krize“. Méně zábavné je, že toto prohození kus za kus má stát miliardy euro. Jakýkoliv humor však končí, když se nad výsledkem této operace trochu zamyslíme.

Dnešním pádným argumentem proti imigrantům je, že jde o protiprávní akt. Imigranti přicházejí protiprávně, násilím se tlačí přes hranice, proti všem platným zákonům Unie. Jen to, že eurovládci pevně zavřou oči a dívají se jinam, případně o tom zakážou veřejně mluvit, umožní, že to i nadále probíhá – ale to nesmaže skutečnost, že je to protizákonné. Co však bude nyní? Imigrant bez dokladů se za mnoho peněz odveze do Turecka, tam bude ,,přeprán“, tedy dají se mu doklady a jako regulérní ,,běženec“ bude vrácen do EU. Tím již přestane být ,,nelegálem“, ale stane se řádným a zákonným žadatelem, kterého budou plně chránit evropské zákony. Neubude ani jeden jediný imigrant, protože každý odvezený bude ihned nahrazený jiným.

_85230347_izmir_street_976.jpg
Chcete si brzy vydělat majlant a koupit si sedmičkového bavora v plný palbě ze skromného platu pouličního stánkového prodejce? Jeďte do tureckého Izmiru a začněte migrantům prodávat záchranné vesty… za půl roku jste eurový milionář!

Mluvit tedy o ,,řešení“ proudu imigrantů, nebo o snížení množství není jistě pravda. Jestliže ani jeden jediný neubude, jaké je to snížení počtu? Takže nic se nezlepší, naopak stávající protizákonné se tímto ,,posvětí“ a stane se řádným. A za tento akt, který bude ,,výhodný“ jen pro imigranty a ty, kteří to budou organizovat, ale nikdy ne pro občany států EU, zaplatí tito občané miliardy euro. Není to ,,neuvěřitelně šílené“? Stáváme se tím ,,největším sdružením masochistů“ v historii lidstva. Dobrovolní flegmatičtí trpitelé….s puncem nedobrovolných spasitelů. Ve všech takových pojmenováních se skrývá tolik protikladů a paradoxů, že jistě stojí za hluboké přemýšlení.

Jenže šílenostem ještě není konec. Turecko, veliký stát s většinovou muslimskou populací s dlouhou a krvavou historií nájezdů na Evropu, současně žádá o téměř okamžité zřízení bezvízového styku. Takže když si tedy shrneme výsledek tohoto úspěšného summitu:

1/ Dáme miliardy za to, že imigranti, kteří dosud byli nelegální a proto bylo možné je vypovědět -budou legalizováni a už proti nim nebude možné právně zakročit. Jejich počet se nezmenší.

2/ Turecko bude moci jednak volně vypouštět nejen ,,vracené zlegalizované imigranty“, ale i další libovolné imigranty, kterým uzná azyl a dále i své vlastní muslimské obyvatelstvo. Takže množství ,,putujících muslimů Evropou“ se může zmnohonásobit a my kromě toho, že se o ně budeme muset po všech stránkách starat, ještě si tučně zaplatíme i to ,,že k nám jdou“. Budeme tedy platit vrátnému, který je sem bude pouštět. A toto se nazývá ,,slibným řešením imigrantské krize“ a má to přinést snížení počtu imigrantů – což se, ale jen jako slovní hříčka stane, protože už se nebudou nazývat imigranti, ale běženci, nebo podobně.

merkel%20mother.jpg
Frau Merkel má mnoho ctitelů mezi arabskými migranty…

Má to také přinést mír a klid, ale tomu přece nelze uvěřit, jedině snad po předchozím napadení virem Zika, který by člověka konečně zbavil posledního zbytku nesprávné přítěže, tedy mozku. Pak se konečně dostaví štěstí. Znám osobně jednoho takového člověka, on ,,nechytil virus Zika“, jen je prostě ,,slabomyslný“. Když ho někde uvidím na rušné ulici – je to úžasné. Mezi stovkami jdoucích, běžících a klopýtajících lidí se jediný neustále usmívá, on jediný ze všech vypadá jako šťastný.

Je tedy naší poslední nadějí, že snad pozbudeme rozum a že už nebude jen známé filmové pořekadlo ,,my všichni jsme Gogo“, ale štěstí přijde až s výrokem ,,my všichni jsme Zika“?

560d9bb61400002900bfbe9c.jpeg
Uprchlíci nepotřebují vodu a jídlo, ale prodlužovačku… hodně prodlužovaček.

Jako humorný obrázek z kategorie černého humoru/…šmankote, není to rasistické? Ale když řeknu bílý humor, není to také zase rasistické?/, si představuji následující vizi blízké budoucnosti.

Z Turecka vyjíždí autobus, dojede do Řecka, naloží 50 imigrantů. Dojede zpět do Turecka. Je tam vybudována krásná moderní firma za peníze ,,přátel z EU“. Vše je moderní, hala pojme statisíce lidí. Na běžícím pásu projíždí sekcemi, kde je převléknou, předloží jim seznam identit, aby si vybrali, která se jim líbí. Ono už to bylo trošku na ostudu, když do nedávna měli všichni jedno jméno, stejné datum narození a část z nich s plnovousem tvrdila, že má jen 15 let. Jo dnes už je to něco jiného. Štáb lidí, vybavený počítači z EU, vytváří nádherné nové doklady se všemi razítky a vodoznaky. A na konci haly nasednou všichni do stejného autobusu a hurá zpět do Evropy, ale pozor nyní už jako ,,správní Evropané“. Tak si nedovolte na ně nějak nesprávně ani pomyslet – to by se Vám mohlo trpce vymstít, protože na lid musí být přísnost. To se vědělo už ve středověku a platí to stále…

Z. Fritz

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
albatros
Návštěvník
albatros
Nobody
Návštěvník
Nobody

Ach jo. Omlouvám se. To je jen u Nicku Kazatel.mt24. Takže z toho vyplývá, že text nebyl napsán, ale vložen jako velmi nekvalitní obrázek. Nebo zkopírovaný text z nekvalitní předlohy.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Teda dámy a pánové, co jste to provedli s tou úpravou grafiky v diskusi??!!!. Nevím, jak komu, ale mně se ty diskusní příspěvky zobrazují strašně. Mám PC Lenovo, rok starý, používám Firefox, připojení kabelem 250 MBps, do dneška jsem viděl vše OK, teď to takřka nemohu přečíst. Udělal jsem screen jednoho náhodně vybraného příspěvku, jak se mi zobrazuje na monitoru – http://www.topcz.net/images/diskuse-screen.jpg.

Kazatel.mt24
Návštěvník
Kazatel.mt24

Vlada podporuje Isis 5 Strategie
comment image

Kazatel.mt24
Návštěvník
Kazatel.mt24

Vlada podporuje Isis 4-5
comment image

Kazatel.mt24
Návštěvník
Kazatel.mt24

Vlada podporuje Isis 3
comment image

Kazatel.mt24
Návštěvník
Kazatel.mt24

Vlada podporuje Isis 2
comment image

Kazatel.mt24
Návštěvník
Kazatel.mt24

Vlada podporuje Isis
comment image

TAK JE TO
Návštěvník
TAK JE TO

BUDÍČEK V 5:00 V HAMBURKU
31.01.2016—Hamburg—Prvá výzva na modlitbu v Hamburgu –
Alarm, který nemůžete vypnout – Díky Bohu, že tam v doslechu nebydlím…
Raději to nekomentuju…
https://www.youtube.com/watch?v=Orl_veE-Vm4

spravce
Návštěvník
spravce

mohl tam nějaký Němec pustit z pořádný techno, chtěl bych vidět ty reakce. 🙂

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

A koho svolával, když už byli všichni dole nastoupeni?
Měli by nějak chytře vyrazit do “protiútoku”. Založit nějaký spolek na podporu menšiny – nějaké, která je v kurzu, ale zároveň aby se nemohli ozvat její stávající členové – takže něco jako “transgenderismus” – lidé, kteří se cítí býti uzavřeni v těle opačného pohlaví, ale nechtějí podléhat tlaku společnosti a přeoperovávat se na klasické transsexuály. No a když bude spolek vytvořen, tak se začít dožadovat svých práv na kulturu, kterážto bude spočívat v hlasitém veřejném poslechu písní skupiny Sin with Sebastian… a zrovna v době, kdy se svolávají muslimové k modlitbě, protože je prokázané, že z hlediska biorytmu jejich transgenderových těl jsou to nejlepší časy pro poslech jejich hudby…… nic, trocha fantazie (berte s humorem)