Nebezpečná Hillary Clintonová se těší na válčení s Ruskem, až bude prezidentkou....

Nebezpečná Hillary Clintonová se těší na válčení s Ruskem, až bude prezidentkou. Tedy, jestli bude!

Nebezpečná Hillary Clintonová se těší na válčení s Ruskem, až bude prezidentkou. Tedy, jestli bude!

     Tím jsou míněny USA, které válčili, válčí a jak všechno nasvědčuje, válčit chtějí a budou. Pokud má někdo o USA jiné mínění, je naprostý diletant, člověk, nemající soudnost, nebo těžce zaujatý. Rozvádět, popisovat nebo snad dokazovat všechny vojenské, resp. válečné iniciativy USA nejen za poslední léta, ale v historii 200 let (více zde), by bylo nošením dříví do lesa. Ke zmíněné realitě i budoucnosti je třeba započítat svéráznou kandidátku na prezidenta(ku) USA za demokratickou (!) stranu Hillary Clintonovou, která se už dnes mnohým pozorovatelům a komentátorům jeví jako „jestřáb s kozama“. Její minulost dává dost důkazů na to, aby bylo takové hodnocení opodstatněné. K potvrzení tohoto v její prospěch ne příliš sympatického mínění  mohou sloužit rozsáhlé záznamy, které předkládá Foreign Policy zde.

     Kromě těchto faktorů Hillary Clintonová oplývá výraznou nezdvořilostí, lidově řečeno hubatostí. Jak prohlásil známý americký politolog a odborník na Rusko Stephen Cohen v pořadu Larryho Kinga, Hillary Clintonová měla svou kandidaturu stáhnout poté, co si dovolila analogii mezi Putinem a Hitlerem. Pravda, přímo ruského prezidenta a vůdce nacistů s Hitlerem sice nesrovnávala, ale situaci na Krymu porovnala se situací v 30. letech, kdy Hitler hovořil o potřebě chránit německou menšinu v Československu a dalších zemích.

hillarysoros.jpg
Hillary Clinton a George Soros na jejím dobročinném fundraiseru. Zdá se z fotografie, že Hillary je globalistka. Ale to není tak jednoznačné, viz. další foto níže. Pozn. VK.

     Cohen okamžitě upozornil na vystoupení Clintonové a již tehdy tvrdil, že při takové analogii se sama připravila o právo účastnit se prezidentských voleb. Jenže to neznáte, chtělo by se analogicky říct Hadimršku, ale jde o Hillary, která tyto skutečnosti s typickou americkou arogancí a s přehledem ignoruje. Je přece dáma, která si může dovolit leccos. Všechno nasvědčuje tomu, že tato demokratická komediantka, pardon kandidátka, ztratila veškerou soudnost, kontrolu nad svým zbytnělým egem. Její vystupování v rámci předvolebního mnoha klání a stranických sjezdech nemá  ve srovnání se světem obdobu. I to dokumentuje, jak jsou američtí představitelé domýšliví, neskromní  a velkohubí. Scény z předvolebních masových shromáždění, na kterých se Clintonová jako kandidátka prezentuje, je ze strany jejich demokratických podporovatelů neskutečně zfanatizované, zprofanované, zdramatizované, jedním slovem je to komediální show za miliony dolarů, které jdou mj. i z kapes obyčejných Američanů.

     Vystupování samotné Hillary Clintonové je až tristně neskromné, její bohémské gestikulace jsou trapné a směšné současně. A to ještě není zvolena prezidentkou, co se bude dít, až tato „zlatokopka“, „jestřáb s kozama“ nedej bože, volby vyhraje?Podle dosavadního scénáře by to mohlo (s nadsázkou) vyvrcholit i v konec světa! Pokud se tedy Hillary Clintonová stane prezidentkou, tak Spojené státy, které jsou již 15 let ve válečném stavu, budou mít v čele vůdce (vůdkyni), který v podstatě tyto tendence a záměry vždy podporoval  a je nanejvýš pravděpodobné až jisté, že bude vojenské kampaně a  válečné akce bude podporovat i nadále.

     Ve světle těchto skutečností není od věci položit otázku politikům z TOP 09, resp. ODS, jak se s těmito fakty hodlají naložit, případně vyrovnat. Nebo jsou snad pro, aby se Clintonová nejen stala prezidentkou USA, ale také, že jsou srozuměni a ochotni podporovat její  nabubřelé, neskromné, nebezpečné,  fantasmagorické, militantní plány? Není pochyb, že jí budou fandit zvláště, když se Clintonová nechává neskromně a drze slyšet, cituji: „ Jsem hrdá na podporu našich spojenců v NATO proti jakýmkoli hrozbám, jimž čelí, včetně hrozeb z Ruska“! Ty poslední dvě slova může vyslovit jen naprosto nesoudný  člověk, s naprostou neschopností reálně uvažovat a analyzovat stav věcí. Lidově se tomu říká, že „si nevidí do huby“!

160023513_wide-cc0bc8017d29f95129afcc0285d0a5455cd5fc39-s1100-c15.jpg
Hillary Clinton je totiž jedna ruka s republikánem Johnem McCainem. A to je národní elitář a válečný jestřáb. Pozor, elity v USA se nedělí na republikány a demokraty! To je pouze hra před voliči v rámci dělby moci. Clinton a Trump nejsou vůči sobě soupeři, ale komplementáři v dělbě moci. Pozn. VK.

Hillary dále velkohubě a neskromně prohlásila, že „ Země potřebuje vůdce, který bude spolupracovat se spojenci, aby udržel Ameriku bezpečnou!“ Je otázka, co si pod  tou „zemí“ představuje, zda teritorium Spojených států, Ameriku jako světadíl, nebo globální zeměkouli. Války USA ve světě za americkou “za svobodu” hovoří za vše. Zvláště drzé a troufalé je prohlášení, že tato neidentifikovaná země potřebuje „vůdce“. Má snad tím vůdcem být samotná H. Clintonová?

     Její vystupování se celé nese v typickém slibování a mazání medu kolem huby když mj. také prohlašuje, že  bude bojovat proti nepřátelům, včetně tzv. Islámského státu. Zde se kromě IS zdrženlivě vyjádřila o nepřátelích i když je nad slunce zřejmé, že mezi hlavní nepřátele považuje Rusko. K tomu  velkohubě, neskromně a sebejistě prohlásila , že „Nebude to snadné, ale věřte mi, že vyhrajeme!“ . Kolik ještě bude potřebovat medu, aby všechny své delegáty, podporovatele a sympatizanty přesvědčila, aby uvěřili lžím, které jim ve slibech nabízí?

     V tomto směru neopomíná ani pohrdat protikandidátem Donaldem Trumpem, když o něm nestoudně prohlašuje, že „ Představte si ho v Oválné pracovně, jak čelí skutečné krizi. Člověk, kterého podráždíte pouhým tweetem není člověk, jemuž lze svěřit jaderné zbraně“!  Máme se tedy domnívat, že zrovna „ona“ bude tím správným člověkem, kterému lze svěřit jaderné zbraně? Je toho skutečně dost, co dosavadním úspěchem „opilá“ Hillary Clintonová během svých extempore přehnaně, neskromně a sebevědomě slušně řečeno, nažvanila. Mj. také to, že si vytkla za úkol zmírnění klimatických změn a podporu čisté energetiky. Jsou to vesměs cíle, o kterých není pochyb, že nebudou ani z poloviny splněny. Nicméně, slibem neurazíš , nemluvě o tom, že tento způsob předvolební rétoriky je pro všechny americké (ale nejen americké) kandidáty, potažmo prezidenty typické. Ostatně nemusíme chodit daleko. Václav Flaška Havel toho nasliboval tolik, že dnes, kdyby se všechno mělo splnil vše, co Havel nasliboval. Možná bychom byli i před samotnými USA.

      Bývalá první dáma, senátorka a šéfka diplomacie se zkrátka prezentovala jako „kandidátka všech“. Ztvrdila to silnými slovy v  prohlášení, že „Bude prezidentkou demokratů, republikánů a nezávislých, strádajících, usilujících i těch úspěšných. Těch, kteří mě budou volit i těch, kteří ne!“ Příliš sebevědomé prohlášení! Jen není jasné, co je na tom mimořádného, protože bude-li zvolena (stejně jako v případě jiných prezidentů), musí být nutně prezidentkou všech, protože jí (stejně jako těm ostatním) nikdo nemůže odepřít, ať už s ní bude či nebude souhlasit. Co je však velmi nebezpečné  je její konstatování, že nehodlá zapovídat (v USA) žádnou  víru. Tím chtěla odsoudit Trumpovy úvahy o tom, že v USA zakáže Islám. Že by šla ve šlépějích Merkelové?

      Mohlo by se říct, že je to záležitost samotných občanů USA, ale není to tak úplně pravda. USA jsou hegemony geopolitického dění ve světě. Jejich vazby a vliv na ostatní země a státy včetně Evropy je nemalý. Při vědomí, že řada evropských, včetně některých českých politiků, kteří jsou ochotni nadále lézt Američanům s upřímnou oddaností do zádele, je to pro Evropu a její občany velké roziko. Za eventuáního prezidentství bláznivé, chamtivé, neskromné a ctižádostivé Hillary Clintonové je to riziko mnohem větší. Dilema, zda Clintonová nebo Trump? Rozhodně menší zlo, ale i riziko bude v případě, že prezidentem se stane Donald Trump. Nebo se mýlím?

Jiří  B a ť a , 1. srpna 2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Především považuji za nezbytné upozornit na článek: “Vědci sdělili, jak si USA spletly sluneční erupci s agresí SSSR a omylem mohla nastat jaderná katastrofa”. Uvedený článek byl zveřejněný např. na: http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8526-vedci-sdelili-jak-si-usa-spletly-slunecni-erupci-s-agresi-sssr-a-omylem-mohla-nastat-jaderna-katastrofa
Událost podobná události popisované v článku může nastat kdykoliv a nemusí skončit bez následků. Článek v podstatě upozorňuje na skutečnost, že třetí světová válka, v níž budou používány jaderné zbraně, může být rozpoutána nešťastnou shodou okolností, aniž by si tuto válku některá velmoc skutečně přála.
Popsanému nebezpečí je možné čelit jedině tak, že se všechny státy světa dohodnou na nastolení globálního míru. Jednu možnou cestu k nastolení globálního míru popisuje článek DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevsem-lidem-na-planete.html
Uvedenou problematikou se zabývá také článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

LCZ
Návštěvník
LCZ

Prezidentská kandidátka Hitlary C. trpí neuro – logickým ” nepořádkem”….
Lékaři se vyjádřili, že by měla přestat s tím, co dělá ….
https://youtu.be/7JHSNK5f6As

LCZ
Návštěvník
LCZ

A Putin komentuje :
K takovým úkolům je potřeba mít HLAVU!….

LCZ
Návštěvník
LCZ

Vyjádření Putina v: https://youtu.be/gD6Q5kv94nE

Železník
Návštěvník
Železník

“Země potřebuje vůdce.”

Ja mein führer(in).
Jedním ze znaků fašismu je tzv. vůdcovský princip. Kromě jiných ještě např.
– Nadřazuje zájmy celku (národa, státu) nad zájmy jednotlivce – viz tzv. americké zájmy
– K potlačení opozice využívá násilí a moderní metody propagandy a cenzury, viz např. střílení černochů
– Zavádí korporativismus – ten už tam je od počátku
– Podporuje klientelistické a mafiánské vazby vyhovující ekonomickým a politickým zájmům režimu a s jejich pomocí upevňuje ekonomickou a politickou kontrolu země
– Demagogicky zneužívá možnosti propagandy, manipuluje s fakty a idejemi a zvyšuje kontrolu médií

hnůj usraele
Návštěvník
hnůj usraele

Židovská piča,co víc o tom napsat.Dementi v Usraeli byli vždy trochu mimo realitu.Včetně jejich přisluhovačů ve zdejší kolonii.Čím to je,že všichni ti lžidodemagograti jsou tak těžce “sympatičtí”??? Sympatičtí provazu.

kari
Návštěvník
kari

nepodarilo se mi presne odeslat clanek. je to na prvnich zpravach : Poplach v EU ” tureckym proudem” muze Rusko obejit Ukrajinu

kari
Návštěvník
kari
kari
Návštěvník
kari

pani Pozorovatelko nechcete napsat clanek o americkych volbach?

Pozorovatelka
Autor

K americkým volbám můžu říct jen tolik, že Clintonová je 1) nevyhraje, což je moje dlouhodobé přesvědčení s tím, že kauza maily byla vyrobena právě proto a stále je nedořešena právě proto, aby v patřičné chvílí mohla vygradovat a 2) vyhraje, ale ne na dlouho, protože bude odstraněna jakýmkoliv způsobem, a to i za cenu občanské války v USA. A s případným jiným politikem jejího typu to bude stejné, protože jiné řešení není – mezi volbou “americká občanská válka” a “světová válka” bude dána přednost první možnosti. A ještě jinak – buď Američané dobrovolně pochopí, že jejich hlavní role ve světě skončila a budou se řídit Trumpem anebo k tomu budou donuceni dříve, než svět přivedou k válce.

kari
Návštěvník
kari

No, je to smutne, ale je to tak

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Na první fotce jsem se jí lekla. Vypadá tam dost staře, bílá jak stěna…

kari
Návštěvník
kari

analytycka pani Spencrova o Clintonove napsala, ze ona je skolni priklad agresivniho uvazovani, ktera nepremysli o dusledcich sveho jednani.. A urcite to nebyla kdo vi jak dobraUS ministrine zahranici. Takze je jasne, ze by to nebyla kdo vi jaka prezidentka.