NATO počítá s útokem na ruské ozbrojené síly

NATO počítá s útokem na ruské ozbrojené síly

NATO počítá s útokem na ruské ozbrojené síly

Politici z Washingtonu a Bruselu počítají s přímým nasazením vojáků Severoatlantické aliance na území Ukrajiny proti ukrajinským východním povstalcům a proti ruské armádě na území Ruské federace.

Američtí, ale i evropští experti neustále poukazují na to, že válka mezi Ruskem a Západem je nevyhnutelná. Na totéž poukazují i leckteří novináři. A bohužel i někteří čeští žurnalisté. Tlak na prezidenta USA Baracka Obamu je velmi silný. Přední američtí zákonodárci a senátoři neustále tlačí na svého prezidenta, aby silovým složkám kyjevské vlády dodal smrtící zbraně a potažmo na Ukrajinu poslal i ozbrojené síly Spojených států, což by mělo za následek rapidní přiblížení konfliktu mezi Ruskem a Severoatlantickou aliancí.

Dohody Minsk II jsou dodržovány ze strany povstalců. Žel musíme konstatovat, že kyjevská vláda tyto dohody nedodržuje, což potvrzuje i francouzská strana [1]. Francouzská rozvědka oznámila, že ruská armáda nikdy neměla své jednotky na Ukrajině a že neplánuje provést invazi na území Ukrajiny. Bohužel zprávu  francouzské rozvědky ignorují jak ve Washingtonu, Bruselu, tak i  vojenští velitelé NATO.


Například bývalý velitel NATO Wesley Clark avizoval [2], že zanedlouho může Evropa očekávat ruský útok na Mariupol. A pokud k tomu dojde, tak západní síly nezůstanou pasivní.

I na tomto příkladu vidíme, že západní vlivní politici se nezaobírají fakty z Ukrajiny. Oni se těmito fakty ani zaobírat nechtějí.

Co se stane, pokud nastane útok na Mariupol tak, jako ze dne 24. ledna 2015? Tohoto dne střílelo dělostřelectvo na město Mariupol. Několik desítek lidí zahynulo a další přibližně stovka jich byla zraněna. Zajímavé jsou ale záběry kameramana místních televizních zpráv. Na nich vojáci v uniformě NATO mluví anglicky [3][4][5]. Očití svědkové událostí v Mariupolu vyprávějí, že i rozkazy dávali velitelé v některých vojenských útvarech v angličtině.

[VIDEO] Anglicky mluvící žoldák v Mariupolu

Takže s největší pravděpodobností opět můžeme očekávat, že zanedlouho nastane bombardování Mariupolu (kyjevskými jednotkami) a ihned nato kyjevská vláda, NATO a Evropská unie obviní z útoku na Mariupol ukrajinské východní povstalce a Ruskou federaci. A po obvinění východních povstalců a Ruska přijdou na řadu jednotky NATO, které zaútočí na Ukrajině na východní separatisty. A podle rétoriky představitelů NATO, Evropské unie a Washingtonu, se nemusí zastavit u hranic s Ruskem…

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Čtenář
Návštěvník
Čtenář

Počítat s útokem na ruské ozbrojené síly může, ale to je asivšechno,,,

dodik
Návštěvník
dodik

ten kdo “psal jak nastane svetová krize – ten mezi rádky psal o vojne…!!!

Swon
Návštěvník
Swon

Tentoraz to nebude vojna medzi Ruskom a Západom ako si predstavuje Washington ale aj vojna medzi USA a Ruskom. Je načase aby USA “zažili” čo je to vojna na vlastnom území. Doposiaľ vojnu “exportovali ” mimo ich územia. Teraz budú na rade aj oni.

lovec demagogů
Návštěvník
lovec demagogů

Prosím vás, pane Cvalín. Můžete ty svoje domněnky nějak dokázat? Batalion Azov je mimo jiné složen i ze zahraničních “civilistů”. Že je slyšet angličtina neznamená, že jsou tam oficiální jednotky. Zbytek je ale jen vaše očekávání, zbožné přání, kdo ví. Rozhodně to ale není seriozní žurnalistika

Emil
Návštěvník
Emil

Batalion Azov je mimo jiné složen i ze zahraničních „civilistů” – Ano u nás se to přesně nazývá : skupina teroristů …
Zde si kladu otázku, kdo je svolal a kdo jim dal zbraně ?

kocman
Návštěvník
kocman

Dle autora clanku, udajne NATO pocita s utokem proti Rusku. Pritom neclenske zeme NATO – Finsko a Svedsko se prave boji agresivniho Ruska (ne NATO) a pomoc hledaji prave ve spolupraci s NATO. Kdepak asi soudruzi z Moskvy a pan Cvalin udelali chybu….?

Ivoš
Návštěvník
Ivoš

Pane Kocman, blbost je virus, jež napadl dnes hodně lidí. Při této viróze nerozeznává významy slov, jako agrese, lež je pravda a pravda lež. Prý agresivní Rusko. A Nato i USA jsou co? Podle vaší hlavy jsou tyto dva spolky ti hodní, viďte.

Jak to tedy je?
Návštěvník
Jak to tedy je?

Tak proč nepožádá to Švédsko a Finsko o ochranu mírumílovné Rusko. Aby je ochránilo před NATO? Nějak to kulhá na obě nohy. 🙂

Pavel
Návštěvník
Pavel

Predposranost zname jiz z dob komunismu. Dnes je zase v mode protoze se metody komunismu /ty osvedcene / prestehovali na zapad…

Pavel
Návštěvník
Pavel

Vona totiz PRAVDA je nejle-psi propaganda na svete vubec. Proto je Putin vsude a ve vsem nejpopularnejsi a vsechny nadeje na mir nas vsech se upinaji prave na nej. kancelarsky generalove NATO_US prave uprchli z Afganistanu kvici , ale ani jeden vojak nedostane slovo ! A ted chteji utocit na Rusko …Ale ani nevedi proc ! Protoze jim to nekdo rozkazal. Idioti ,darebaci a zradci ,jecici svine , kteri se nechteji zucastnit oslav osvobozeni Rudou Armadou by tady bez ni nebyli /ani my ne/.!!!

sibolet
Návštěvník
sibolet

Takže zbývá opožděná předpověd Edgara Cayce o PATNÁCT LET http://energieupramene.blogspot.cz/2015/04/rusko-usa-jednoduse-levne.html

jjkm101
Návštěvník
jjkm101

Pane Cvaline, byl jste uz u lekare? Vase projevy plne chorobne nenavisti a zakomplexovanosti je uz nemoc.

J. Hruška
Návštěvník
J. Hruška

Kdosi z domobranců Novorosie nedávno poznamenal, že tanky USA budou hořet stejně dobře jako ukrajinské.

Antikomunista
Návštěvník
Antikomunista

Věřím, že všichni proruští bojovníci jsou připosraní jako Cvalín. Na tom video to bylo super, důchodce na Cvaldu troušku houkl a Cvalda utíkal, jen smrad po něm zůstal 🙂 Nemám obavy, pokud jsou všichni tito hrdinové ze stejného těsta. A jsou

Atlan
Návštěvník
Atlan

Ale notak, pokud by se tam skutečně chtěla přesunout vojsko OTAN a provádět provokace tak je velká praděpodobnost že by Berlín opět navštívilo ruské vojsko. Paní Merkel to dobře ví takže ikdyž na ni tlačí tak pochybuji že by si podobný scénář vzala na triko.
A Rusové už rozhodně nebudou čekat jako v 41tém až si USA a jeho vazalové v klidu přesunou vojska na Ukrajinu, s tím nikdo nemůže počítat. A pokud to zkusí tak přijde preventivní úder který to rychle zarazí. Evropští členové NATO pak v tváří tvář ruským JZ budou žádat mír a vypoví Američany.
Zatím je to pořád hra kdesi za hranicí EU, byť už dost krvavá, ale pokud se to dostane do popsaného stádia tak se EU ještě ráda Američanů zřekne. Z radioaktivní pustiny nikdo žádný zisk nemá. Ani USA které se snaží zotročit EU novou “ekonomickou” dohodou.

Atlan
Návštěvník
Atlan

a abych nezapoměl, do toho by mohla říci své i Čína tím že pořádně zatlačí na dolar a zřejmě by Rusko vojensky podpořila blokací amerických sil v Tichomoří. Dobře ví že by pro ně porážka Ruska byla konečnou…