Následky leteckého útoku na rezidenční oblast v Šachtersku (Reportáž, V původním znění)

Následky leteckého útoku na rezidenční oblast v Šachtersku (Reportáž, V původním znění)

Ukrajinská armáda už nasadila proti civilistům i těžké letecké pumy. Video ukazuje záběr na obrovský kráter po dopadu jedné z nich. Nikdo nechápe a nerozumí, proč Porošenkova junta zaměřuje své útoky na civilní zóny namísto pozic povstalců. Je to genocida, pouze genocida má za cíl útoky proti civilistům. Donutit obyvatele ruského původu k útěku, k vyklizení území a k etnickému vyčištění prostoru, který potom obsadí ukrajinci z Kyjeva.

S tím souvisí i ďábelský plán Kyjeva ohledně chystaného útoku na skladiště chemického odpadu v Krasnoarmějsku [1]. Toto video běžte ukázat českým politikům, jejich manželkám, jejich dětem, aby věděly, koho v Kyjevě podporujeme. Proč vyhlašujeme sankce Rusku a ne raději Porošenkovi a jeho juntě v Kyjevě? Kdo páchá genocidu na východě Ukrajiny? Putin? Kdo shazuje bomby na domy starých lidí? Putin? Kdo dělostřelecky ostřeluje sídliště a bytovky? Putin? Pojmenujme zlo: Porošenko, Junta, Kyjev a servilni česká vláda, která se bojí postavit likvidační mašinérii a intrikám černého mafiána z Bílého domu a panákům z Brusele!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pozorovatelka
Autor

Česká média:
Ukrajinská armáda hlásí úspěch v postupu na Doněck
http://www.blesk.cz/clanek/live-zpravy/266927/ukrajinska-armada-hlasi-uspech-v-postupu-na-doneck.html
http://www.lidovky.cz/ukrajinska-armada-uspela-v-boji-o-doneck-luhansku-hrozi-katastrofa-1do-/zpravy-svet.aspx?c=A140805_135302_ln_zahranici_msl
Tož radujme se – obyčejní a nevinní lidé umírají, to je přece úspěch!
V této chvíli velmi postrádám blijícího smajlíka.