Národní odpor sílí! Hrubou demonstraci síly doprovází porušování ústavy. Přidejte se k...

Národní odpor sílí! Hrubou demonstraci síly doprovází porušování ústavy. Přidejte se k sobotnímu pochodu „Zastavme americké okupanty“

Národní odpor sílí! Hrubou demonstraci síly doprovází porušování ústavy. Přidejte se k sobotnímu pochodu „Zastavme americké okupanty“

AE News přináší výzvu Národní Demokracie, kterou nám tato strana zaslala do naší redakce. Je to další z protestních akcí proti Dragounské jízdě americké armády.

Česká vláda ohnula ústavu, když schválila vstup amerických vojenských konvojů na české území. Podle ústavního zákona č. 300/2000 Sb. nejde o přesun, nýbrž o pobyt vojsk, protože se na našem území budou zdržovat déle než 48 hodin. Americké vojenské konvoje budou na našem území po dobu čtyř dnů, ve dnech 29. března až 1. dubna. Pobyt vojsk proto musí odsouhlasit nadpoloviční většina členů obou komor, což se v tomto případě nestalo, a došlo tím k závažnému porušení Ústavy České republiky.

Vláda samotná má právo rozhodnout o pobytu ozbrojených sil jiných států na našem území – a to nejdéle na dobu 60 dnů – pouze v případě, že by se jednalo o „plnění závazků mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení“. O tento případ jednoznačně nejde, neboť Česká republika není nikým napadena a není ji tedy třeba bránit cizími vojsky. Tentokrát máme co do činění nikoli s prostým přesunem techniky, který mohl a měl (tak jako vždy) proběhnout po železnici do 48 hodin, ale s tupou demonstrací síly, s testováním „pružnosti“ českého právního řádu a trpělivosti našich občanů.

Zapomíná se i na to, že nad nimi pozemními jednotkami poletí vzdušný „ochranný“ doprovod v počtu několika desítek bojových helikoptér. Američtí soudruzi si z našich dálnic hodlají prostě udělat testovací polygon. Rozhodnutí vlády o povolení přesunu amerických konvojů je nezákonné, a tudíž neplatné. Bude se jednat o prachsprostý průnik cizích vojsk na naše území. Čeští občané proto mohou tento fakt chápat jako akt agrese a adekvátně na něj reagovat.

[FOTO] Česko není na americké tanky zvědavé

Národní demokracie se rovněž rozhodla uspořádat protestní pochod Prahou s názvem „Zastavme americké okupanty“. Začne tuto sobotu 28. března v 17.00 v dolní části Václavského náměstí na Můstku a přes Národní třídu a Karlův most projde na Malou Stranu před americké velvyslanectví, kde už v minulých měsících pořádala Národní demokracie každý týden protestní shromáždění. Je otevřen všem občanům bez ohledu na jejich politické přesvědčení!

Kromě sobotního průvodu naše strana organizuje protestní shromáždění v Náchodě, Plzni, Rokycanech a ve středu opět v Praze u ruzyňských kasáren. Národní demokracie vyzývá české občany, aby se nejen zúčastnili pochodu Prahou, ale podpořili též další protestní akce – nejen naše. Průběžně aktualizovaný seznam akcí odporu naleznete zde: http://narodnidemokracie.cz/protesty-proti-presunu-americkych-vojsk-po-nasem-uzemi/.

Jsme s vámi, buďte s námi!

Ladislav Zemánek, místopředseda Národní demokracie

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan
Návštěvník
Dan

to byl masakr, těch lidí protestujících proti proti US okupantům. soudruh Vyvadil to ani nestíhal organizovat.

Honza
Návštěvník
Honza

A nebylo by lepší namísto článků na web obrátit se na soud? Pokud je někdo přesvědčen, že Washingtonská smlouva není „ smlouvou o společné obraně proti napadení“ a ústavní činitelé se dopouští vlastizrady, tak by to měla být jeho občanská povinnost.

Michal
Návštěvník
Michal

Americke okupanty ? Je az zarazejici ze se najde tolik primitivu co tady pisou takove sracky a vyrvavaj takove nesmysly, bleju z vas !!!!

wiKing
Návštěvník
wiKing

Blejt klidně můžeš. Ovšem až budeš zasažen radioaktivním zářením – protože budeme díky vašim nynějším tzv.”kamarádům” legitimní cíl pro ISKANDERY (mají to sem 15 minut letu) – BUDEŠ BLÍT MNOHEM VÍCE. To je poslední co uděláš. Pokud se ovšem rovnou nevypaříš!

Toscana
Návštěvník
Toscana

AŽ na to, že sem nedoletí, protože budou sestřeleny ještě na jejich území. Kromě toho by museli asi zabít Putina, protože v EU pobývá jeho dcera s přítelem.

Upozornění dnešním demonstrantům
Návštěvník
Upozornění dnešním demonstrantům

Upozornění k dnešní demonstraci na Václavském náměstí ! Podle dostupných informaci bude v době konání demonstrace opět organizován hlasitý průjezd asi 200 motorkářů na západních, velmi drahých strojích ve vlastnictví dětiček zbohatlíků s cílem narušit průběh demonstrace. A tak jako v minulosti se na tuto dobu VEŠKERÉ UNIFORMOVANÉ POLICEJNÍ SILY Z OKOLÍ Václavského nám. STÁHNOU, ABY NEMUSELI PODLE PLATNÉHO ZÁKONA ZASAHOVAT. Jde tedy o zjevnou organizovanou provokaci ve spolupráci s bezpečnostními složkami ! Což je akce jasně nařízená z vládních míst a nikoliv z vlastní vůle policistů ! Účastnící demonstrace s touto možností musí počítat a náležitě se na ní připravit ! Nedoporučuji poškozovat jejich motorky, neb jsou to drahé stroje ! Pozn. nevím, zda se to zakládá na pravdě, našel jsem takové varování na serveru PL. Dávám ho sem jen pro informaci.

Toscana
Návštěvník
Toscana

Na průjezd se jdou podívat tisíce lidí a jistě by jich bylo víc, ale ne každý má čas cestovat za nimi. Pro lidi v ČR, je to něco jako letecký den, ale komunisti z toho udělají okupaci. Nojono, Rusáky byste vítali, co, ksindle komunistický?

Roman
Návštěvník
Roman

Každý by měl hledat radu a hlavně poučení v dějinách. Naposledy jsme byli nezávislí a zároveň i shopní prosadit svojí vůli za vlády Karla 4. Pouze bratr Žižka se dokázal vojensky postavit nepříteli. Doplatil na zradu vlastních. To je v našich zemích zcela obvyklé. Nebo se mýlím? Platí to jednoznačně do dnešních dnů. Je zcela jedo kdo je na Hradě. Jsme prostě malí češi a přeme se a ničíme stále sami sebe v prospěch koho? Na to si musí každý odpovědět sám za sebe. Neumíme si vládnout jsme prostě slaboši. Když se najde nějaká skupina s jiným pohledem na skutečnost, tak se na ní vrhneme jako hlupáci. Byl bych strašně spokojen, aby si ti největší křiklouni s červenými kartičkami, v dějepisu a v přímých dokladech našli odpověď na otázku, kdo byl ve skutečnosti náš národní přítel. Myslím, že jsme žádného nikdy neměli. Všechny tzv. prátelé měli vždy ve vínku vlastní prospěch ať politický nebo územní či vojenský. To platilo od bratra Žižky a bohužel platí do dnešních dnů protože jsme jako národ nepoučitelní a je mi líto že to musím opakovat, prostě si neumíme vládnout a máme vždy ve svém čele nějakou tzv. osobnost, která se z historie nepoučila a ani se poučit nechce. Pokládám si vždy otázku, proč nemají takové problémy ve Švýcarsku či v Rakousku? Osobně vím, že politické strany, které mě prostřednictvím svých zástupců přesvědčují o tzv. příteli, který mě v historii zradil nesmím volit proč? No prostě proto.
Nazdar všem,kdo tento příspěvek přečtou a alespoň na čas se zamyslí budou se chtít poučit z naší historie.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Každý je slabý i silný do té míry, do jaké sahá jeho víra. Nejsme slabí, to je hloupost. Nesmíme jen věřit každému přizdisráči, co si hraje na úspěšného a silného. V boji se karta obrací každou minutu. Musíme být bojovníky a spoléhat se každý jen sám na sebe. Jinak to nejde. Hinduisté už mnohokrát dokázali, že se umějí zvednout i z podzemí. Od těch je třeba se učit. Já se to naučil a nelituji. Ghándhí zvítězil také zdola. Z pozice podčlověka, kterou mu přisoudila britská koloniální nadvláda.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Čechy a Slovensko od 36.58min. https://www.youtube.com/watch?v=RN2k8a70l_8

xerox
Návštěvník
xerox

pjakin má nejosobitější pohled na mezinárodní dění co znám , v současné době je to pro mě nejzajímavější analýza současných dějů …

na stránkách – http://leva-net.webnode.cz/ je ve slovenštině možnost studovat jeho učení , ale to asi víte …

xerox
Návštěvník
xerox

tanks ? / no thanks

░░░░░░░░░I ⚈▲
░░░░░░███████]▄▄▄▄▄▄▄▄
⬤⬤▅█████✪████▅▄I⚈▃▂
Il███████████████████]
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..

Harley
Návštěvník
Harley

Ano, taky si nepřeji Ruské tanky na Ukrajině

Libor
Návštěvník
Libor

Zúčastníme se akce v sobotu včetně pochodu. I se slovenskými přáteli, kteří projevili zájem a přijedou podpořit Čechy. Slovenský prezident Kiska údajně vystavil USA bianco šek na vojenskou základnu v Popradu. Převážná většina společnosti je proti a jsou politiky i médii dehonestováni stejně jako my. O masivních demonstracích proti základně česká média jako obvykle skoro vůbec nepíší.

Raďa
Návštěvník
Raďa

Škoda, že nevíme o podobné akci v Ostravě !
Vím o spoustě lidí, kteří by se rádi zúčastnili …

AMI, GO HOME !!!

Libor
Návštěvník
Libor

pro Raďu: na stránkách narodni demokracie jsem našel akci v Ostravě.
Podjezd D1 – Hlučínská, Ostrava Přívoz, neděle 29.3., čas máte sledovat na FB: https://www.facebook.com/events/1430300963933998/.

Raďa
Návštěvník
Raďa

Díky … 🙂
R.

jana
Návštěvník
jana

Dnes byla demonstrace v Bohumíně, třeba bude i zítra.

Harley
Návštěvník
Harley

Jen pojďte. Zkuste vytáhnout ruskou vlajku Harley Ostrava se s vami srat nebude, vy gizdi. Dostanete po pysku a pojedete dom s hnedym v gatach. 🙂

Harley Ostrava jsou teplouši
Návštěvník
Harley Ostrava jsou teplouši

Jak demokratické…

Kodl
Návštěvník
Kodl

Drž tlamu