Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem...

Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem láká na novou multikulti propagandistickou inscenaci, rodiče dětem zakazují vstup do divadel! Proč potichu mizí z Vatikánu kříže?

Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem láká na novou multikulti propagandistickou inscenaci, rodiče dětem zakazují vstup do divadel! Proč potichu mizí z Vatikánu kříže?

Obrovská lavina stížností a emailů se nám nashromáždila v uplynulých dnech v naší redakci kvůli neuvěřitelné provokaci v brněnském divadle Reduta, ve kterém Národní divadlo Brno zve diváky na novou inscenaci “Strach jíst duši” takovým způsobem, že to překračuje všechny meze. Minulý týden divadlo pustilo do médií pozvánku, aby si lidé přišli do divadla Reduta udělat selfie se sochou muže s hlavou jednorožce,  s kopyty místo rukou a se ztopořeným penisem [1]. Oficiální plakát na webu NDB sice vypadá jinak [2] a Bafomet tam není, ovšem plakát také stojí za pozornost. Mutlikulti sameček na obrázku s podtitulem “Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?” napovídá, o čem to celé asi bude. Multikulti agitka o tom, jak evropská žena najde spásu v posteli a v rukách Araba z Maroka. Celá socha je natřena růžovou barvou a na první pohled připomíná Bafometa, biblické ztělesnění satana, ve stejném posedu, ve stejné choreografii, pouze na soše chybí křídla. Desítky čtenářů nám napsali do redakce rozhořčené dopisy, abychom jim napsali, kde si mohou stěžovat.

Socha Bafometa v brněnské Redutě.

Tak především, Národní divadlo je příspěvková organizace a zřizovatelem je český stát skrze ministerstvo kultury. Pokud scéna Národního divadla Brno propaguje směrem k veřejnosti rekvizitu, kterou můžou vidět i děti a svoji tvorbu propagují způsobem, která odpovídá propagaci satanismu, potom je třeba se obrátit na ministerstvo, aby zjistilo, kdo za takovým mediálním úletem stojí. Jestliže se jedná o rekvizitu, která se objevuje v rámci divadelní inscenace na jevišti, tak s tím asi nikdo problém nemá, ale pokud divadlo do světa a na sociální sítě pouští výzvy, aby se lidé přišli k této soše do divadla fotit, tak to už je problém.

Oficiální plakát inscenace.
V Brně už mají dva vztyčené pyje

Několik čtenářů nám s jistou dávkou sarkasmu napsalo, že to je v Brně normální, protože už několik let tam mají jiný penis, dokonce vztyčený na hlavním náměstí v Brně a dokonce se z něho prý sypou jakési koule v pravidelných intervalech. I když brněnský časostroj na náměstí vyvolal protesty a pobavení, Národní divadlo opravdu přestřelilo. Propagace Bafometa rozčílila obyvatele Brna natolik, že lidé nám naspali, že se bojí své děti pouštět se školami do brněnských divadel a na podobné akce, protože nechtějí, aby tzv. umělci jejich dětem indoktrinovali do hlav satanismus. Globální elity si v propagaci Bafometa totiž opravdu libují.

Pyj na Náměstí Svobody v Brně je maskovaný jako časostroj.

Minulý rok při slavnostním otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku proběhl podivný oslavný ceremoniál, který byl prostoupený satanismem a symbolikami Bafometa, přinesli jsme o tom články [3][4][5][6]. Globální elity se v symbolice Bafometa vzhlížejí a umělecká fronta jejich modely kopíruje. V dnešní době pošlete děti do školy a neziskovka AIESEC je tam natvrdo indoktrinuje pro muslimskou integraci, dokonce rodilí mluvčí z islámských zemí učí české děti psát arabsky a učí je základní arabská slova. Článek o neziskovce AIESEC jsme přinesli zde. Ale to prostě nestačí. Škola v rámci kulturní výuky zajistí výlet do divadla a děti tam uvidí narůžovo natřeného Bafometa ve vstupní hale. Mužská postava s kozlí hlavou a rohy (nezáleží na tom, jestli je to hlava kozla nebo kozoroha), kopyty místo rukou a vztyčeným penisem.

Bafomet a jeho pyj je symbolem globalistů

To není umělecká tvorba v rámci “divadlování” kulturní fronty, to je propagace satanismu. Jestli tím divadlo chtělo rozpoutat kontroverzi a přitáhnout na sebe pozornost, tak se jim to opravdu povedlo. Ovšem ve výsledku je potom to, že rodiče nám píšou, že děti mají v plánu návštěvu divadla se školou, že je tam ale nechtějí pouštět, protože divadelníci prý nejsou normální a jsou úchylové (doslovná citace z několika emailů). My tyto obavy chápeme, ale zrovna právě Brno a brněnští občané by si měli sáhnout sami sobě do svědomí, protože to jsou oni, kteří třeba do městského zastupitelstva volí takové exoty, jako např. zástupce z hnutí Žít Brno, kteří prosazují migraci a spolu s nimi i tyto úchylné koncepty kulturní fronty v divadlech. Jinak v americkém Detroitu postavili příznivci satanismu Bafometovi dokonce chrám a umístili do něho jeho sochu. Porovnejte podobu s “kozorohem” z brněnské Reduty.

Socha Bafometa v americkém Detroitu.

Díky našemu článku [7] se o neziskovku AIESEC a projekt EDISON začal zajímat i mainstream [8], ale úplně stejné procesy probíhají nejen na úrovní procesů vzdělávání, ale i na úrovni kultury. To nejsou jenom divadla, která propagují satanskou postavu Bafometa, ale to jsou i televize, které na podprahové úrovni nasunují do pořadů a filmů propagaci multikulturalismu a zároveň i propagaci tezí, před kterými varuje Bible a Desatero. Cti otce svého a matku svou. Dnes? V době, kdy úloha tradiční rodiny je všemi nástroji a organizacemi pošlapávána? Prakticky téměř nazí homosexuálové pochodují každý rok v obrovských průvodech západními metropolemi a nikdo se nad tím nepozastavuje. Gaypride nikoho neděsí, ale Bafomet ano? Koho potom mohou překvapit pyje na náměstích nebo sochy Bafometa v divadlech?

Kontrolu nad Vatikánem převzal Antikrist

Tyto procesy propagace satanismu vycházejí z Vatikánu, kterému vládne Antikrist. Všechny katolíky vyděsila audience předchozího papeže Benedikta XVI. ze dne s velmi podivným datem 13. 02. 2013. Vatikánský úřad připravil pro papeže pódium s děsivým pozadím pekelného ohně, tzv. inferna. Nový papež František v započaté cestě pokračuje. On také sedá pod skulpturou pekelného ohně a podivné postavy nad ním.

Audience papeže Františka.

Nikde není na scéně žádný kříž. Přímo nad křeslem papeže se vznáší v plamenech postava člověka, zřejmě napůl muže a napůl ženy. Podle démonologie by mohlo jít o pána ohně pekel, Baala. Ten vládne ohni a zjevuje se v plamenech jako žena i jako muž současně. Jestli někdo pochyboval, jakou roli plní Vatikán na rozbíjení křesťanství, když současný papež migrantům umývá nohy, tak tyto fotografie jsou zcela jasným vzkazem, koho reprezentuje Vatikán. Ne Boha, ale Satana.

Papež František pod skulpturou ohně a podivné postavy v plamenech.

Skulptura s pekelným ohněm a démonem na jeho vrcholu ve Vatikánu po Benediktovi zůstala a audience pod touto bizarní kulisou nadále pořádá i papež František. Všimněte si, že zmizely kříže, tedy symbol Krista. Jsou pryč. Prostě nejsou. Všimli si toho vůbec věřící? Ano, někteří si zmizení symbolu a ochrany proti zlu a démonům všimli. Kříž je prostě nově ve Vatikánu nežádoucí. Všimněte si kříže otočeného vzhůru nohama, který visí na krku kardinála sedícího vlevo na obrázku výše. Kardinál vpravo žádný kříž ani nemá.

Papež František umývá rituálně nohy uprchlíkům.

Skulptura za zády papeže je vzkazem, že Vatikánu vládne Baal, pán ohně a satan skrze něho jako protektora a vyslance. Baal znamená ve starém aramejském překladu “pán”, “vladař”, takže toto ztělesnění démona může být vnímáno jako forma přítomnosti satana na Zemi. Papež je jeho loutkou a poddaným. Žádný jiný symbol v tom ani nelze najít a je jasné, proč křesťanství je likvidováno po celém světě a namísto něho je importován islám, který se propaguje skrze neziskovky i v českých školách.

Nezájem obyvatel o politiku pomáhá importu globalismu a satana do ČR

Když nemá jeden brněnský herec problém na České televizi vyprávět zmanipulovanou pohádku o multikutli Sněhurce [9] anebo jiný pořad ČT nemá problém dětem vykreslovat nikáb pro ženy jako fajn věc [10], ale když ke komunálním volbám v roce 2014 přišlo v průměru jen 44% voličů [11], tak se prostě nikdo nemůže divit, že do zastupitelstev se dostávají strany a hnutí, které nereprezentují zájmy lidu, ale naopak zájmy různých neziskových skupin a kulturní fronty, která prosazuje multikulti, pozitivní diskriminaci, integraci a inkluzi ve školách, propagaci islámu a satanismu. U voleb do krajů, které rozhodují o dotacích pro divadla a školy zejména, tam byla vloni účast dokonce jenom něco přes dvacet procent [12]. Co to znamená? Že o penězích, které ovlivňují vaše životy na úrovni škol, kultury, dopravní infrastruktury, ale také o případných uprchlických kvótách a migraci, rozhodují lidé, které jste nikdy nezvolili, kteří zvolili sami sebe, díky nízké volební účasti.

Vatikán je centrem satana a okultismu.

A pokud mluvíme o volbách do Senátu, tam je úplně zbytečné o něčem hovořit, protože k nim vloni přišlo jen 15% lidí [13]. Takže o schvalování ústavních zákonů, ve kterých Senát nemůže být přehlasován Sněmovnou, rozhodují senátoři, které do křesel dostali jejich příbuzní a kamarádi. Ze stovky oprávněných voličů jich k volbám dorazí 15 a výsledek potom je o tom, kdo ze senátorů si obrazně řečeno přitáhne k volbám více příbuzných a kámošů. Potom se někdo diví, že ti lidé a politici nemají kontakt s realitou obyčejných lidí. No proboha, jak by mohli mít, když obyčejní lidé k volbám ani nechodí?

Nechodit k volbám a čekat na spasitele? Ne!

Takže socha Bafometa v Národním divadle Brno na scéně Reduty je pouze důsledkem tohoto tristního stavu rezignace občanů na demokratický proces na všech úrovních společnosti. V Brně rozhoduje pan Holan z hnutí Žít Brno, o krajích rozhodují hejtmani, kteří se točí okolo dotací EU a v senátu sedí senátoři s nejrozvětvenějšími rody příbuzných. Kde potom chceme hledat politiky, kteří by nebyli odtrženi od reality obyčejných lidí? Všechny procesy jdou proti tradiční rodině, proti klasickým křesťanským hodnotám a sochy Bafometa jsou pouze důsledkem těchto procesů, ne příčinou. Společnost musí mít snahu chránit základ státu a zajímat se o politické procesy zezdola. Vy, občané se musíte zajímat o politiku zezdola. Skrze své děti můžeme vybudovat jinou společnost, ale aby to bylo vůbec možné, musí občané se zajímat o politiku dolních procesů. Města, obce a z nich poté posouvat nové kádry nahoru, do krajů a potom až do čela státu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek
XXX
Návštěvník
XXX

A co takhle jit do pr……..

milanko
Návštěvník
milanko

ziaden obrateny kriz nikto nema, je to fotomontaz :
comment image

Martin
Návštěvník
Martin

možná je to fotomontáž, nicméně ve skutečnosti je to s Vatikánem DALEKO HORŠÍ, Vatikán se stal Antikristem už ve 4. st. kdy ne-svatý Konstantin překroutil a zcenzuroval původní Kristovo učení a vyrobil státní katolicismus jako nástroj zotročení oveček… a ano máme důkazy!

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Panna Maria v La Salettě roku 1846 ohlásila: „Řím ztratí víru a stane se sídlem Antikrista. … Církev upadne do temnoty, svět do chaosu.“
A současná satanská judaizovaná vatikánská sekta s jejími zednářskými pseudopapeži je toho korunovaným dokladem!
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

jarka
Návštěvník
jarka

Jsem otresena jak satanismus a dabelsky islam se siri v nasem MORAVSKEM narode.
Nasledky budou opravdu Pekelne jestli se lide neobrati zpet k BOHU
Zlocinci kteri manipuluji s lidmi a nuti jim satanismus a muslimske vetrelce patri obesit

Jojo
Návštěvník
Jojo

Jarka, súhlasím

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Válka nekončí Makedonie je určena k likvidaci a budem jezdit do Islámského státu na dovču
https://youtu.be/OVhNg-mhVlk

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Tohle může zajímat!!!!
Marek16,20

11Ti, když uslyšeli, že žije a že se jí ukázal, nevěřili.12Potom se zjevil v jiné podobě dvěma z nich cestou, když šli na venkov.13Ti to šli oznámit ostatním; ale ani těm nevěřili.14Konečně se zjevil samým jedenácti, když byli u stolu; káral jejich nevěru a tvrdost srdce, poněvadž nevěřili těm, kteří ho viděli vzkříšeného.15A řekl jim: „Jděte do celého světa a kažte evangelium všemu stvoření.16Kdo uvěří a přijme křest, bude spasen; kdo však neuvěří, bude odsouzen.17Ty, kdo uvěří, budou provázet tato znamení: Ve jménu mém budou vyhánět démony a mluvit novými jazyky;18budou brát hady do ruky, a vypijí-li něco smrtícího, nic se jim nestane; na choré budou vzkládat ruce a uzdraví je.“19Když jim to Pán řekl, byl vzat vzhůru do nebe a usedl po pravici Boží.20Oni pak vyšli, všude kázali; a Pán s nimi působil a jejich slovo potvrzoval znameními.

Ilona
Návštěvník
Ilona

„Lucifer k nim opět promluvil a řekl: Já jsem světlo světa; kdo mě následuje, nebude chodit ve tmě, ale bude mít světlo života.“

Lucifer – Addelaide Cruel

Když temná hvězda zazáří z nebe, a padlý anděl rozevře křídla, svou zhaslou auru hodí za sebe v hynoucí noci, která dnem zřídla.

Svatozář shodil, odřek’ se Pána, co jenom lži mu daroval. Nechal zem zemí, jež byla mu dána a sám nebesa si vzal.

Usedl na trůn, k zděšení davu, toho, co zatratit jej chtěl. Až vyjde hvězda, tak zvedni hlavu — není to Bůh, toť Lucifer.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

Karel234
Návštěvník
Karel234

Lidstvo jede od extrému k extrému. Buďto se všechno zakazuje anebo se všechno povoluje. Zlatá střední cesta vždy funguje jen určitou omezenou dobu, než se extrém přehoupne do protipólu. A upřímně – tohle je přesně ten moment.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Každý Kazatel Krista ví že to je špinavé pokolení!!!
Vždyť v Brně je to špinavé židovské pokolení mají tam svoji obec.

TESALONICKÝM 1,2-3-Vytrpěli jste stejné věci od svých vlastních krajanů jako církve v Judsku ((od židů))

14Nesete podobný úděl jako církve Boží v Kristu Ježíši, které jsou v Judsku. Vytrpěli jste stejné věci od svých vlastních krajanů jako církve v Judsku (od židů).15Ti zabili i Pána Ježíše a proroky a také nás pronásledovali;nelíbí se Bohu a jsou v nepřátelství se všemi lidmi,16když nám brání kázat pohanům cestu spásy. Tak jen dovršují míru svých hříchů. Už se však na nich ukazuje konečný hněv Boží.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Papež

Technicky, papež, který vystoupil na Westminster Hall byl Benedikt XVI (Joseph Ratzinger ) , který byl údajně donucen k rezignaci, protože byl na pokraji zatčení za zločiny proti obchodování s dětmi ze strany státních zástupců z určitých evropských jurisdikcích

(666-Satanska koruna Tiara napis dole na koruně předek (Vicarius Filií Dei)

Lucifer a P.František nasledovnik ktery zemře dne J.Zjeveni 17,11:18 on schvaluje vraždy ve světě a také brzo zemře!!!!!

2. Tesalonickým 2: 4
Ten se postaví na odpor a povýší se přes všechno, co se nazývá Bůh, nebo je uctíván, tak že on dá sebe v Božím chrámu, prohlásí se za Boha
.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

kazatelovi uz nic nepomuze ten uz ji ma

Damasa
Návštěvník
Damasa

Nesúhlasím s Vaším vyjadrením, že Vatikán je centrom Satana. Veľmi ma prekvapilo, ako odvážne interpretujete umelecký výtvor, citujem:
“Nikde není na scéně žádný kříž. Přímo nad křeslem papeže se vznáší v plamenech postava člověka, zřejmě napůl muže a napůl ženy. Podle démonologie by mohlo jít o pána ohně pekel, Baala. Ten vládne ohni a zjevuje se v plamenech jako žena i jako muž současně. Jestli někdo pochyboval, jakou roli plní Vatikán na rozbíjení křesťanství, když současný papež migrantům umývá nohy, tak tyto fotografie jsou zcela jasným vzkazem, koho reprezentuje Vatikán. Ne Boha, ale Satana.”
Musím Vás v tomto poopraviť, pretože pravda je niekde inde. “Ide o priestory Auly Pavla VI. Aula, postavená zo železobetónu, pojme až 12 tisíc ľudí a jej parabolicky klenutý strop smeruje pozornosť publika k pódiu, na ktorom Pericle Fazzini vytvoril v roku 1977 bronzovú sochu Vzkriesenia.” Teda aký Satan? Je to socha vzkrieseného Krista, ktorý víťazí nad smrťou. (porov. https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20110826020)

Administrator
Admin

To je pouze informační legenda Vatikánu. Skulptura původně vznikla pod názvem “Purgatorium” (očistec) a postava nad plameny ohně má polovinu obličeje mužskou a polovinu ženskou. Pravá polovina sochy měla dokonce ženské ňadro, levá byl čistě mužská. Papež Jan Pavel II. s instalací souhlasil, ale nařídil sochu přepracovat a vznikla tak legenda o tom, že je to postava Krista. Benedikt XVI. je ale první, který 13. 02. 2013 pronesl pod touto skulpturou vzkaz národům o počátku Nového věku (věk Baala). Vyznavačství Baala se datuje ve Vatikánu už od konce II. sv. války, kdy Vatikán začal veřejně používat pro papeže berlu s ohnutými rameny kříže směrem dolů jako symbol satanismu. Vatikán to vysvětluje symbolem tíhy Krista na kříži, ale to je prostě výmluva.
comment image

Vatikán je centrem institucionálního statanismu a je tím naplněno písmo Bible o tom, že modlářské chrámy farizejů budou centrem ďábla. Purgatorium v centru Vatikánu je symbolem vlády ohňového Baala nad svatým stolcem, nemá to nic se symbolikou vzkříšení, protože symbolem vzkříšení je Panna Maria, která sejmula Krista z kříže a zabalila ho do roucha. To je symbol vzkříšení, ne plameny pekla a model purgatoria. Kdyby chtěli ve Vatikánu symbol vzkříšení, postavili by panence Marii sochu s Kristem v náruči, což je jediný symbol vzkříšení. A právě Panna Maria je další, kterou Vatikán také usilovně odstraňuje ze scény.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

No, každý si v oné bronzové plastice ”The Resurrection” může vidět, co se mu zlíbí. Ale normální šlověk v ní vidí muže (má vousy), který se podobá typickému zobrazení Ježíše. To, že koluje jiná legenda je pěkné, ale důkaz žádný. Za mě je to trochu pochmurné, ale proti tomu, že jde o vzkříšení z prachu v kráteru po výbuchu atomové bomby nic nemám, vypadá to zhruba tak.
Je fascinující, že lidé neznalí chodu církve a běžného církevního roku (kde je třeba Panna Maria hodně přítomná, až to třeba evangelící kritizují) se vyjadřují k takovým věcem 😉 Potom vidí znamení satana v kdečem, třeba jako Erich von Däniken viděl v skoro každém historickém obrazci mimozemšťana 🙂

Damasa
Návštěvník
Damasa

Rada by som videla, z akých zdrojov čerpáte tieto informácie. Nepáči sa mi, ako interpretujete a znevažujete Cirkev. Myslím, že nemusíme za všetkým hľadať niečo zlé, až satanské, ale každý si to vysvetľuje po svojom. Pre mňa ma kríž sv. Jána Pavla II. symbolický a umelecký charakter. A navyše, kde ste počuli o tom, že symbolom vzkriesenia je Panna Mária? Veď ona zložila Ježiša z kríža a vložila do hrobu na Veľký piatok. Vzkriesenie sa udialo až na tretí deň. A okrem toho, nikto Pannu Máriu neodstraňuje z Vatikánu. Je považovaná za Spoluvykupiteľku sveta, čo Vám dosvedčia aj viaceré exhortácie.

.B.
Návštěvník
.B.

Já nevím, ale už představa, že by Kristus povstal z plamenů pekla je naprosto šílená. Vám to přijde normální?

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Kristus nikdy nepovstal z plamenů jak je ve falešném náboženství Koránu či slova té pomatene paní!!!
Kristus je po pravici Boha od svého vzkříšení si přečti evangelium Matouše a Lukáše!!!Či Zjevení Janovo!!!!

Služební Satana budou říkat cokoliv aby vás zmatli.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

b -nereaguj na ty blazny

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Mylá damo ty církve na zemi cti 7den.Nedělni den uctu ke slunci ne Kristu to se ctí 6den.Vy co chodíte 7dne dne odpočinku do kostelů jste synové a cery pekla a jdete do záhuby.Protože už dávno jste měly se probudit a nechat vás spasit těmi co cti pravý den J.Krista.od Pátečního západu slunce do Soboty západu slunce ten je den 6 den Páně.A končí sobotním západem.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Drahý kazateli, tvé slovo a tvé vyjadřování ukazuje na fanatickou a slepou víru ve tvé učitele. Adventisté sedmého dne mají ve Vídni svatostánek, který je plný zednářských symbolů. Ač jako společenství oplýváte mnohým poznáním, přesto lpíte na dogmatech, které Písmo vyvrací. Ty nemůžeš reprezentovat Krista, protože se nad druhé povyšuješ. Měl bys ze svých slov činit pokání a přestat se naparovat. Říkám ti to jako bratr v Kristu. Sám sebe pasuješ do postavení farizee.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

od Západu do Západu 6 den

A keď už bol večer, keď bolo zapadlo slnce, nosili a vodili k nemu všetkých nemocných i posadlých démonami. (Mar 1,32) A bol deň pripravovania, a nastávala sobota. (Luk 23,54) Potom v prvý deň týždňa, skoro ráno, keď ešte bolo tma, prišla Mária Magdaléna k hrobu … (Jan 20,1) A keď už bol večer, pretože bol deň pripravovania, to jest deň pred sobotou … (Mar 15,42)

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

A co řekl vám ten váš farny že na zemi sou falešný Mesiaši nebo se furt drží tradice s Vatikánu notiček jak všichni Farizei 7dne!!!!Protože oni nic nevijou loutky Satana a vy taky ne oni by měli vědět a varovat ovce ale ne!!!Ani nevijou která evangelia budou následovat když už Satan koná ve Vatikánu a proroctví!!!!Schválně zeptejte se v Kostelů co vám odpoví výsměch vám dá protože nevěří a klame své stado!!!!

Ross
Návštěvník
Ross

Doporučil bych ti Kazateli číst listy apoštola Jana k sedmi sborům, kde se každý najde. I mě bylo stydno, kolik hříchů někdy vědomě a inevědomky dělám…. pokora a potlačení zlosti je také jedna z nich.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

legrace uz se hadaj cernoprdelnici

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Bod pro tebe 😀

KADARKA
Návštěvník
KADARKA

Ty jsi coby JEHOVISTA ten pravý, co má co mluvit o fanatické a slepé víře. Raději necháte nevinné dítě umřít, než byste mu zachránili život transfuzí.

Jojo
Návštěvník
Jojo

Váž. pán Kazateľ,
ale veď čas, o ktorom tu píšete je šábes, nie? A keď to je šábes, tak je to potom židovký sviatok a ako viem, židia (okrem iného), neuznávajú Pána Ježiša Krista… pre nich to nie je Syn Boži… bol to pre nich “iba” rabín. A pokiaľ viem, Boh stvoril svet za šesť dní a siedmy odpočíval. Preto potom máme nedeľu a prikázané sviatky svätiť…. Alebo to čo som napísal, je blbosť?

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Nejsem jediný služebny J.Krista na zemi.Ale budu předveden před Šelmu s těma co také káží.Protože nepokleknem a vydáme svědectví.Jinac osud země vše bude rozmetano.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

To roucho leží ve Vatikánu uzamčeno.A na rouchu tvar těla jak Kristus tam ležel.

Forever
Návštěvník
Forever

comment image
Tahle ta příšera je Ježíš Kristus? To si snad děláte legraci.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Ti chudáci dosud nepochopili, že se Vatikán po II. vatikánském koncilu stal
hereticko-apostatickou judaizovanou sektou, která postupně stále častěji bude používat satanskou symboliku! Kdo by chtěl tuto problematiku studovat hlouběji, tomu vřele doporučuji pravověrné katolické stránky:
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

ivet
Návštěvník
ivet

Súhlas!

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek
MILAN
Návštěvník
MILAN

comment image

A TOHLE JE CO??toto je normální umělecká skulptura?Možná do hororu.