Náplava z Kazachstánu kritizuje našeho prezidenta Miloše Zemana a chválí ministerstvo vnitra...

Náplava z Kazachstánu kritizuje našeho prezidenta Miloše Zemana a chválí ministerstvo vnitra za útvar, který bude od 1. ledna monitorovat tzv. proruské weby!

Náplava z Kazachstánu kritizuje našeho prezidenta Miloše Zemana a chválí ministerstvo vnitra za útvar, který bude od 1. ledna monitorovat tzv. proruské weby!

     Nevážená osobo Stehlíková, ano, musím Vás tak neutrálně oslovit, neboť nepociťuji žádnou morální, etickou nebo snad společenskou povinnost Vás oslovit jinak. Nemám totiž nejmenší důvod si Vás jakkoliv vážit či Vás jinak společensky uznávat. Naopak vždy, když se objevíte s nějakým rozhovorem na některých z webových portálů, pak kromě toho, že se mi ježí vlasy na hlavě, se mi také, obrazně řečeno, otevírá kudla  v kapse. Sice bych tu kudlu nikdy proti nikomu nepoužil, ale ve Vašem případě bych na Vás s chutí vychrstnul kýbl Vašich hnusných páchnoucích zvratků, které vyblijete vždy, když někde otevřete svá nevymáchaná ústa.

Jako naturalizovaná Češka, když jste k nám přes tolik Vámi nenáviděné Rusko (kde jste ale úspěšně vystudovala VŠ) přivandrovala z Kazachstánu a jako taková jste na naše poměry nezvykle brzy, proti běžnému standardu a na úkor jiných (zřejmě díky osobním kontaktům a stykům s Václavem Flaškou Havlem, které přesahovaly jen rámec podání rukou, že?) cca za 5 let získala české občanství a stejně neobyčejně rychle (tedy rovněž nestandardně) se vypracovala mezi VIP, mj. také až na post (neúspěšné) ministryně vlády ČR.  Nicméně, tím jste si také získala nemalou přízeň a významnou pozici mezi havloidy, sluníčkáři a zcela nepochybně i mezi příslušníky Pražské kavárny s.r.o. To Vám také dodnes umožňuje se významně a neomezeně, jak sama říkáte v rámci svobody slova, otevřeně vyjadřovat a kritizovat vše, co svým slepičím mozkem uznáte, že je  hodno kritiky.

cvdzamila_galerie-980.jpg
Džamila Stehlíková.

     Co či kdo Vám však  nejvíce leží v žaludku a snad nedá ani klidného spánku je Vámi tolik nenáviděný prezident Miloš Zeman. Proč zrovna Vám, naturalizovaná Češko, vadí český, občany v přímé volbě řádně zvolený, prezident Miloš Zeman? Nemyslíte, že je to poněkud drzé a nevděčné vůči české společnosti se takto vymezovat prezidentovi země, která Vám umožnila v ní nadstandardně pracovat a žít? Myslíte, že byste  stejného uplatnění, postavení a uznání dosáhla ve Vašem rodném Kazachstánu? Jaké tedy máte faktické a relevantní důvody pana prezidenta Zemana dehonestovat osobními, zcela nesmyslnými a lživými výpady  a urážkami?

    Proč také stále názorově upřednostňujete a vyjadřujete své sympatie v přímé volbě zkrachovalému intrikánovi, politickému přivandrovalci, nemorálnímu, po majetku toužícím vyžírkovi knížeti Schwarzenbergovi? Je Vám snad bližší tento  nevzdělaný, promiskuitní politik, který má stejně  pochybnou rodinnou minulost, jakou měl Václav (Flaška) Havel tedy, že se jejich rodiny paktovaly s nejvyššími fašistickými pohlaváry? To Vám imponuje či je bližší německý fašismus víc, než post prezidenta, zastávaný  českým občanem Zemanem, hájící české zájmy? Jestli ano, pak jste nevážená osobo, zabředla do hodně, ale opravdu hodně  hlubokých morálních, etických a společenských sraček.

[VIDEO] Džamila Stehlíková na přednášce o transsexuálech

     Osobo Stehlíková, ocituji Vám názor člověka, který svým způsobem patří také do stejné kategorie Vašich kolegů a příznivců, významného člověka působícího v ČT:

 Miloše Zemana jsem jako mnoho jiných nevolil. Pro mě byla volba mezi hospodským, lesníkem + knížetem (vlastní slova K.S.) a důchodcem z Vysočiny (také vlastní slova) tristní. Když nastupoval do úřadu, napsal jsem, že bude kontroverzním prezidentem, který lidi rozdělí. Stalo se. Společnost je dnes rozdělená na dva tábory a vzájemná nevraživost začíná přerůstat v nepochopení a napětí. Ale.

Miloš Zeman udělal pro tuhle zemi jednu úžasnou věc. On dal naději lidem, kteří jsou životem odsouzení k práci, spotřebě, přežívání. Naději, že by mohlo být lépe. Že se jich někdo zastává, někdo za ně mluví a někdo se jim snaží pomoci. Jde tedy o sociálně slabší lidi, důchodce, dělníky, proletariát a městskou chudinu, nezaměstnané, opuštěné, staré lidi, svobodné maminy s dětmi, učitelky, úředníky, prodavačky, živnostníky. Normální lidi. To je hlavní proud příznivců  prezidenta Miloše Zemana. Jsou to ti, kdo nemají v životě to štěstí, že mohou sedět  někde v redakcích, pracovat v divadlech, mít vlastní firmy, řídit korporace, nebo zakládat start-upy. Jsou to lidé, kteří tohle neumí a možná ani nechtějí. Chtějí mít svůj normální život, normální práci, svůj volný čas, rodinu, děti. A teď pozor. Tihle lidi jsou úžasní! Tihle lidé jsou solí země. Bez nich by žádná společnost nebyla.

     To jsou slova, která byste si měla, nevážená osobo Stehlíková, zapamatovat pro zbytek svého života. Protože jakkoliv má prezident Miloš Zeman spoustu lidských chyb a nedostatků (je to přece jen člověk a ne nějaké fluidum), má však také řadu předností a kladných vlastností které, pokud jste dobře četla, jsou výše dostatečně zřetelně a jasně popsány. Ty Vaše takříkajíc „svobodomyslné“,  účelově vyblité názory, pochlebující Vašemu „pro elitnímu“ okolí kolegů a sympatizantů kolem „noblesně“ senilního Schwarzenberga, si můžete vykládat na svých kultovních seancích či čajích „o iksté“, kde se můžete navzájem utvrzovat a ukájet v naději, že  ta Vaše upachtěná „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“ přece musí jednou zvítězit nad Vámi tolik nenáviděným, ale pro občany váženým, lidsky pracovitým a poctivým prezidentem Zemanem. Pokud byste snad nevěděla o čem je řeč,  osobo Stehlíková, tak Vám některé Vaše zvratky zde připomenu. Jsou to slova z Vašeho rozhovoru [1] pro Parlamentní listy.cz :

Ona ta lidová láska vůči prezidentu Zemanovi není určitě až tak hodně rozšířená. To je jen jeho záměr vytvořit takový umělý problém, bloky, či terče, kde by se dala nasměrovat zloba větší části veřejnosti. Vytvořit tak určité skupiny a s tou většinovou se pak identifikovat.

Otázka PL.cz: Jak posuzujete návrh zákona na ochranu prezidenta? Souhlasím s tím, že si za to prezident může sám hulvátským překročením pravomoci či spíše zneužitím pravomoci. A uvažovat o zákonu na ochranu osobnosti prezidenta by bylo protiústavní, jelikož máme v naší Ústavě zakotvenou svobodu slova. To jen příznivci Miloše Zemana chtějí být „papežštější než papež“.

– Máme svobodu slova, takže i prezident si může zanadávat. Svoboda slova by mohla být v ohrožení, pokud by prošel zákon zakazující hanobení prezidenta, ale vzhledem k tomu, že by byl protiústavní, tento scénář nehrozí.

Od nového roku začne fungovat útvar ministerstva vnitra, který bude odhalovat „ruskou propagandu“. Nebude prý nic cenzurovat, jen napravovat dezinformace. Ano, ministerstvo vnitra funguje zcela správně, odborníci vědí, kde číhají hrozby. Pokud je šířena nepravda a lež, musí to být uvedeno na pravou míru. Čeští lidé mají právo na pravdivé informace.

     Ano, máte pravdu osobo Stehlíková, čeští lidé mají opravdu právo na pravdivé informace, ale od Vás a Vašich proamerickými ideály přeidealizovaných a za loajalitu odměňovaných přátel se jich nedočkají. Vy máte svoji pravdu, máte svoji lásku, ale stejně tak máte přehršel lží a otevřené nenávisti. Vy však vidíte pouze svou (falešnou)  pravdu a (snad často i přihřátou) lásku, ale hlavně jak se říká, že „pro stromy nevidíte les“, tedy, že pro svou zhrzenost vůči jiné pravdě nevidíte své lži a do očí přímo bijící patologickou nenávist. A to nejen vůči prezidentovi, ale i poctivým lidem, kteří jsou na jeho straně. A ty Vaše žvásty o rozdělení společnosti si Vy cizorodá Češko,  napřed nechte v klidu projít hlavou a dobře posuďte a zvažte, kdo vlastně národ a lidi rozděluje. Nakonec mám pro Vás jednu malou, zato dobře míněnou upřímnou radu. Než příště zase něco pro veřejnost řeknete, vzpomeňte si na přísloví mistra tesaře: „Dvakrát měř a jednou řež“. Jste vzdělaná, snad to pochopíte!

To je, nevážená osobo, všechno a nemusíte mi ani odpovídat (ostatně to ani nečekám)!

Jiří   B a ť a, 7. 12. 2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

давай петь песню о Джамиле / pojme si raději zazpívat o Džamilce písničku 🙂
https://youtu.be/L5O0A8R4qbY?t=1m52s

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Zřejmě se pase na alpských loukách, že je tak chytrá…

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Havlofašistická pakáž se skutečně od Hitlera a Goebbelse moc neliší. Oni vědí, že Rusko je zlé, a to je vše, co jim stačí k životu. Nějaké myšlení – k čemu, když za námi stojí velký brácha z Jůesej?

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Naplavenina je ten správný výraz pro tzv. “lekařku”. To má mimo jiné dva významy od slova lekat, děsit, či distributora léků, to jest posledního článku farma-koncernů. Tato hmota představující negativní energii splňuje oba významy na plný úvazek. Pane autore, nevěnujme tomu amorálnímu balastu jakoukoliv pozornost. On na tomto právě staví a jakákoliv “popularita” tomu svinstvu dává k dispozici informační pole. Sejde z očí, sejde z mysli. A o to jde.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Paní Džamila opět v akci. Postavička z domu smutky opět vystoupila se svou noblesou sebe vlastní. Přijde odejde a opět se zjeví. Ignoruji tyhle typy co se objeví vše pohaní a ničemu řádně nerozumí. Někdo kouká pořád na západ a jiný na východ. Já osobně vítám východ , jelikož tam vychází slunce. Západ stihnu maximálně v autě při cestě domů. Jen taková zpráva pro všechny pro západní: když půjdete pořád na Západ, jednou zjistíte, že jste na Východu. Země je kulatá a blbců je tu dost. Kázat něco ohledně českých lidiček od člověka co nemá České kořeny je urážející.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Naturalizovana Dzamila, to byla jen prvni faze v procesu destrukce narodni identity. Ted se pripravuje nasledujici faze. Chteji nechat volit do narodnich zastupitelskych organu i zbloudilé poutniky, kteri se u nas zastavili, aby se zorientovali nabrali trochu sil.

hlásná trouba
Návštěvník
hlásná trouba

A druhá fráze byla: ” nikdo nesmí děti ve škole nutit se přezouvat. “

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Seznam

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Myslím, že nejsem první, kdo to tady zmiňuje, ale články pana Bati nemají kvalitu ostatních autorů. Je snadné něko pranýřovat za urážky a “kydání hnoje” a přitom se vyjadřovat v úplně stejném, neli horším duchu. Když to srovnám s odbornými rozbory pana VK a Pozorovatelčiným rozhledem a nadhledem, tak je to docela ubohost. Nemyslím si, že je potřeba nového autora hledat za každou cenu. Mnohdy tady má větší výstupní hodnotu obsáhlejší komentář některého z diskutujících.
Ale abych také jen “nekydal” na pana Baťu. Ano paní Stehlíková není sympatická osoba, ano nedělá nic pro blaho naší země, ano je to čistě dosaná persona. Nejlepší je podle mne ji úplně ignorovat.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Anděl světla Lucifer klam V MEŠITĚ
Angel Ghost Captured On Video In Mosque In Azerbaijan [HD]
https://www.youtube.com/watch?v=c2tQXio9_uY
2. Korintským 11,10-15
10Jakože je při mně pravda Kristova, tato moje chlouba nebude v achajských končinách umlčena!11Proč na tom trvám? Snad proto, že vás nemám v lásce? Bůh ví, že mám!12Ale jak to dělám, budu dělat i nadále; nechci dát příležitost těm, kdo by se rádi chlubili, že si počínají jako my.13Jsou to falešní apoštolové, nepoctiví dělníci, přestrojení za apoštoly Kristovy.14A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;15není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti. Jejich konec bude jako jejich skutky!

Obcan
Návštěvník
Obcan

Pane Baťa klobouk dolů, konečně někdo v klidu a bez urážek ukázal co jsou ty dzamily, stetinove, Pánkové, Tachecí, dientsbieraci a spol zač! Zkáza lidstva a soudnosti!