Na webu ČSÚ si někdo hraje na “Bidenovu křivku” a manipuluje s...

Na webu ČSÚ si někdo hraje na “Bidenovu křivku” a manipuluje s grafy úmrtnosti lidí v ČR v jednotlivých týdnech roku! Graf za 40. týden nejprve ukazoval pokles úmrtnosti, jenže potom někdo zasáhl ze shora a 40. týden z grafu zmizel! A po několika hodinách se zjevil upravený graf a 40. týden vyskočil nahoru a další dva týdny přibyly s obrovským raketovým nárůstem zemřelých, aby to asi sedělo a souhlasilo s mediálním narativem o smrtnosti Covidu-19 v nemocnicích! A to všechno jen pár hodin předtím, než Andrej Babiš oznámil plán na celoplošné testování na Covid-19 v České republice! Jenom náhoda, že někdo čaruje se statistickými grafy ČSÚ jen pár hodin předtím?

Na webu ČSÚ si někdo hraje na “Bidenovu křivku” a manipuluje s grafy úmrtnosti lidí v ČR v jednotlivých týdnech roku! Graf za 40. týden nejprve ukazoval pokles úmrtnosti, jenže potom někdo zasáhl ze shora a 40. týden z grafu zmizel! A po několika hodinách se zjevil upravený graf a 40. týden vyskočil nahoru a další dva týdny přibyly s obrovským raketovým nárůstem zemřelých, aby to asi sedělo a souhlasilo s mediálním narativem o smrtnosti Covidu-19 v nemocnicích! A to všechno jen pár hodin předtím, než Andrej Babiš oznámil plán na celoplošné testování na Covid-19 v České republice! Jenom náhoda, že někdo čaruje se statistickými grafy ČSÚ jen pár hodin předtím?

V souvislosti se zfalšováním amerických voleb jsme už před několika dny psali, že podobně se falšuje i v mnoha dalších zemích a příznaky jsou všude stejné. Náhlé výpadky sčítacích serverů, prasklé vodovodní řady v den sčítání výsledků voleb, podivné skokové změny v průběžném sčítání při zobrazení dat v grafech atd. A přesně toto všechno s největší pravděpodobností probíhá i v ČR a pokaždé se okolo toho točí Český statistický úřad (ČSÚ). V roce 2017 došlo při sčítání výsledků parlamentních voleb v ČSÚ k výpadku sčítacích serverů, podle ČSÚ šlo o hackery [1].

Prasklá voda v budově ČS, zatopené garaže, šachty výtahů, odpojená elektřina kvůli riziku zkratu… v den sčítání hlasů v senátních a krajských volbách, v sobotu 3. října 2020

Po naskočení serverů se zázračně do parlamentu dostala i TOP-09, která se jasně do parlamentu dostat neměla před výpadkem serverů. Tento rok v říjnu opět v budově ČSÚ při sčítání výsledků senátních a krajských voleb pro změnu praskl vodovodní řad [2], mimochodem úplně stejně jako při sčítání výsledků amerických voleb v noci ze 3. na 4. listopadu v Atlantě v Georgii, kde jim rovněž praskla voda [3] a vyhnali všechny lidi z budovy. Potají potom sčítali v budově hlasy při zhasnutých stropních světlech a svítili si lampičkami. Jenže, jak se tak zdá, čaruje se nejenom se sčítáním hlasů, ale i s daty o zemřelých.

Ještě minulý čtvrtek úmrtnost v ČR překvapivě klesala, navzdory děsivým informacím o Covidu. Jenže pár hodin před Babišovým oznámením o celoplošném testování graf úmrtnosti někdo přepsal

Naše redakce byla včera upozorněna našim čtenářem, který si všiml neuvěřitelné podivnosti. Ve čtvrtek 19. listopadu si pořídil snímek statistického grafu na webu ČSÚ, který zobrazuje počet zemřelých lidí v ČR za jednotlivé týdny v roce. A je to opravdu naprostá bomba a pecka. Minulý čtvrtek totiž graf ukazoval pokles počtu zemřelých oproti 39. týdnu, a to pod hranici 2 300 zemřelých za týden. Jenže, co se nestalo. Včera ráno 24. listopadu před 6. hodinou náš čtenář zjistil, že záznam o 40. týdnu z grafu prostě najednou zmizel, nebyl tam. Někdo tedy záznam o 40. týdnu vymazal a data odstranil.

Graf úmrtnosti pořízený 19. listopadu 2020

Ale o pár hodin později, dopoledne 24. listopadu před 11. hodinou, když se podíval na web ČSÚ znovu, nestačil se doslova divit. Na grafu se znovu objevil 40. týden, ale už nikoliv pod hranicí 2 300 zemřelých za týden, ale nad ní. A současně s tím skokově přibyly najednou i záznamy za 41. a 42. týden s raketovým nárůstem na hranici až 3 000 zemřelých, včera ráno tam tyto týdny přitom vůbec zaneseny nebyly. Včera ráno na grafu byl jen 39. týden a ten 40. dokonce předtím někdo smazal.

Zásah zaměstnanců ČSÚ nebo práce profesionálního hackera s objednávkou?

Co to má všechno znamenat? Proč by ČSÚ manipuloval a “doktoroval” vlastní grafy a statistiky? Nebo to byli hackeři? A proč zrovna k tomuto došlo včera? Nabízí se celkem logická odpověď. Andrej Babiš totiž včera těsně před obědem oznámil [4], že v ČR proběhne celoplošně testování na Covid-19, a že se v současné chvíli ladí detaily. Okamžitě se začalo argumentovat tím, že v ČR je situace kritická a umírá mnoho lidí na Covid-19, takže je potřeba otestovat občany.

Graf úmrtnosti, snímek ráno 24. listopadu

Jenže, jak ukazují staré statistické grafy ČSÚ ještě z minulého týdne, počet zemřelých v ČR dlouhodobě nevystupuje z normálu v jednotlivých týdnech, sami se podívejte na ten první obrázek s grafem, to je prostě neuvěřitelné, kde v tom grafu chcete najít ty stovky a tisíce údajně zemřelých na koronáč. Kde jsou? Já je tam nevidím, ať se dívám, jak se dívám. A tak je velmi pravděpodobné, že někomu to začalo vadit, protože občané ČR nejsou všichni až tak tupí, jak by se mohlo zdát. Když totiž vidím grafy ČSÚ o zemřelých, které nevystupují z normálu předchozích let, potom něco někde nehraje.

Jak je možné, že grafy ČSÚ až do včera nezobrazují v ČR žádnou krizi se zvýšenými údajnými úmrtími na Covid-19? Pomalu to vypadá, že ti lidé by zemřeli tento rok tak jako tak, grafy to potvrzují

A pokud se ptáte, cože to tu nehraje, tak je to oficiální mediální a globalisty propagovaný narativ o nebezpečném koronáči, který chodí po lidech a zabíjí je. Ovšem jednu věc nelze ošetřit mediálním narativem, a to jsou tvrdá čísla a statistiky převedené do grafů. Grafické znázornění je skvělé v tom, že opticky snadno odhalí podvrh a manipulaci. A když se podíváte na původní graf ze dne 19. listopadu a na ten ze včerejšího večera, jediné co vás napadne při pohledu na ty dva grafy, je manipulace. Někomu stálo za to, aby včera 24. listopadu smazal 40. týden v grafu a později dopoledne nahradil data vyššími údaji o zemřelých. Takto upravený graf totiž už není v normálu s ostatními roky, tento graf ukazuje krizi, dramatický nárůst zemřelých, bu bu bu, bojím, goyim!

Graf úmrtnosti, snímek pořízený krátce před 11. hodinou dopoledne, dne 24. listopadu

Bez krize a bez grafu, který by zobrazoval krizi, se jen těžko budou čeští goyim přesvědčovat pro testování, protože když by zůstal na místě původní graf, někdo by si toho mohl všimnout, stejně jako náš čtenář, že počty zemřelých jaksi vůbec nijak dramaticky nepřevyšují počty z minulých let. Nevíme v redakci, jestli tuto “Bidenovu křivku” náhlého a včera do grafu upraveného skoku zanesli samotní zaměstnanci ČSÚ, nebo se jedná o práci hackera, který si pohrál s daty v databázi ČSÚ, ale každopádně to vyvolává velké znepokojení, že ve stejný den, kdy premiér české vlády oznámí celoplošné testování, tak jen o pár hodin předtím někdo přepíše statistické grafy o počtu zemřelých v ČR na serveru ČSÚ.

Jaká je pravděpodobnost, že při sčítání voleb ve dvou zemích praskne ve sčítacích centrálách voda? “Bidenova křivka” jako nový fenomén “ošéfování” nepohodlných dat

Na takovéto shody náhod já rozhodně nevěřím, protože nic jako náhoda neexistuje, všechno je důsledkem kritického determinismu v procesech řízení, stejně jako jsou důsledkem determinismu ty výpadky serverů a prasklé vodovody ve sčítacích volebních centrech v den voleb. Pravděpodobnost, že v den voleb praskne voda ve sčítacím centru, je nižší než výhra jackpotu v loterii. Pravděpodobnost, že se to stane ve více státech na světě při volbách krátce po sobě, je nižší, než že byste ten jackpot vyhráli 10x v řadě po sobě.

Vidíte, a přesto se to děje, při volbách vypadává elektřina jako na zavolanou, praskají vodovody a všichni se tváří, že je to náhoda, ale ujišťují vás, že na výsledek voleb to nemá vliv. Tak určitě, když to říkají. Jak sami vidíte, procesy řízení nejsou náhodné. Ve stejný den, kdy premiér oznámí celoplošné testování na koronáč, tak najednou dojde k přepsání dat a grafů o úmrtnosti na serveru ČSÚ takovým způsobem, aby graf občany vyděsil a utvrdil v tom, že kvůli covidu umírá v ČR těsně před Vánoci celá fůra lidí, daleko a skokově více než ve stejné době v předchozích letech.

Modrá křivka s typickým a náhlým skokem, tzv. “Bidenovka”

Takto skokově upravená “bidenovská” křivka (tzv. Bidenovka) vykresluje úplně jiný příběh a jiný narativ. Původní graf byl doslova “trumpovský”, žádná změna, setrvalý stav, žádná krize s počty mrtvých, prostě nic. Najednou data z grafu zmizí, trumpovská čísla někdo smazal a nahradil bidenovským skokem, který najednou vyjadřuje příběh o děsivé krizi, kdy najednou v ČR raketově a prudce přibývá mrtvých, samozřejmě kvůli covidu, jak jinak.

Nemyslete si, že data a statistiky se falšují jenom u voleb, že se zpětně mažou data jenom Trumpovi a nahrazují se daty pro Bidena. Kdepak, mažou a přepisují se i statistiky o mrtvých, které mají tu drzost, že nereflektují mediální narativ o děsivé krizi a o vysokém počtu mrtvých. Nepřepisují se tak jenom školní učebnice, nepřepisuje se jenom historie, nově se už přepisují i data a statistiky o populaci. Za bílého dne, nepokrytě, jako by se nechumelilo. Velký reset si žádá velké změny, velké bourání, velké přepisování dat, faktů a dějin. A toto je důsledek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 56% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirek
Návštěvník
Mirek

Tedy podvod.

Petr
Návštěvník
Petr

No to, že se data za konkrétní týden “mírně” opraví budiž.
ALE když se člověk podívá pozorněji na více zdrojů:
42. Týden ( 12.-18.10) nám web Min. Zdrav. tvrdí, že za tento týden zemřelo 488 lidí “na covid”. A data ČSÚ tvrdí, že za tento týden umřelo o 800 lidí více proti průměru.
I kdybych přijal myšlenku, že těch 488 umřelo fakt na covid a jinak by neumřeli, kde je těch více než 300 dalších?
Pro puntičkáře – dnes se KAŽDÝ mrtvý testuje na covid.

Darina
Návštěvník
Darina

Není to pravda, všichni mrtví se netestují. Např. náhlé úmrtí na infarkt (tak mi nedávno umřel doktor ve věku 63 let). Víme, že daný koronavir způsobuje vyšší srážlivost krve a tím i infarkty a mrtvice. Jenže ne každý případ úmrtí na infarkt je prověřován na Covid.
Podle brněnských patologů provedli v jedné nemocnici od října 32 pitev v případech nejasného domácího úmrtí a jen u 3 z nich nebyla prokázána souvislost s Covidem.
https://iweb3.fnusa.cz/onemocneni-covid-19-muze-vest-i-k-nahlym-a-neocekavanym-umrtim/

Král Miroslav
Návštěvník
Král Miroslav

Paráda, našel se někdo další,který sleduje tu šaškárnu. Mám k parlamentním volbám v r.2017. Sledoval jsem to na Nově, kde plynule běžel aktuální stav. ANO a SPD měli +- po 30 % a třetí KSČM 28%. Drtivá převaha 88%. Pojednou běžící titulek ymizel.Po nějaké chvíli hlasatelka oznámila hackerský útok na ČSÚ. Op+t po n+jaké chvíli oznámila,že ČTÚ se ohradilo, že to nebylo na něj, ale na soukromou !!! firmu hlasy sčítající. A že se toto musí toto prošetřit, jak je možné, že soukromá firma sčítá tak důležité volby. Asi po dvou hodinách se titulky opět objevily. ANO 28%, SPD 11,5%, KSČM 9%. A bylo vymalováno,že….
Jsem pamětník. Po volbách v r.1998 u u kulatého stolu řekla předsedkyně US-DEU Hromádková, že v ústředí nikdo nekontroluje sčítání a že volby jsou tímto zfalšované. nikdo nereagoval, ani v médiích později.
Když byl prezident po svém zvolení na cestách, zeptal jsem se ho na mítinku na to falšování voleb v r.1998,. kde ty volby vyhrál. Se státnickou vážností odpověděl : Já si nemyslím, že volby byly zfalšované. A víte, kde skončila paní Hromádková a kde jsme skončil já ? Jel v tom také !!!
Po prvních volbách v r.1993 jeden generál z generálního štábu armády řekl, že až přijde čas, tak tu vládu vyměníme. Sovětský velvyslanec v Praze v březnu 1990 řekl, že si jen myslíme, že nám Slovensko nechají.
Bez Trumpa by se nic nezměnilo. Zaplaťpánbůh za něj.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Je někde statistika onemocnění a úmrtí na chřipku v 2020 a příp. srovnání s předcházejícími lety?
Vůbec bych se nedivila, kdyby nám COVID vymýtil chřipku … 😉

Historik
Návštěvník
Historik

Zeptejte se V.Klause ml. Jako asistent mi dával zápočet ze statistiky.
Chodilo tam tehdy dost podivných lidí, kteří tam neměli, co dělat.

Alessi
Návštěvník
Alessi

Nyní je u grafu ČSU hláška: “prezentovaná data za rok 2020 jsou předběžná”!!!
https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr

Josef Kucirek
Návštěvník
Josef Kucirek

Clovek se muze divat na tento problem z ruznych uhlu. Tady je odpoved zamestnance CSU k dotycnym grafum.
Dobrý den,
děkuji za dotaz. Ano, také se to ke mně dostalo.
Zveřejněná data za týdenní počty zemřelých se postupně zpřesňují i za předchozí (už dříve zveřejněné) týdny roku 2020, podle toho jak přicházejí poštou další statistická hlášení od matričních úřadů z celé ČR. Všechny údaje roku 2020 jsou předběžné a tímto způsobem se postupně zveřejňují zpřesněná čísla.
Z toho důvodu mohou počty zemřelých v grafu narůstat i za dříve zveřejněné týdny.
Konečná data za všechny týdny roku 2020 budou k dispozici až příští rok.

Tato předběžná data jsou zveřejňována většinou v úterý v 9:00, kdy se ke zpřesněným datům zveřejňují i předběžná data za další 1 týden. Tento týden se podařilo validovat a zpracovat nová data za 2 následující týdny (41. a 42.), proto došlo rovnou k jejich zveřejnění.

V úterý 24.11. před 9:00 došlo z pohledu uživatelů skutečně ke “zmizení” posledního údaje za 40. týden z grafu a to z důvodů technické nedokonalosti prezentačního systému při aktualizaci zpřesněných dat. Pracujeme na nápravě, aby se všechna data v grafu prezentovala bez časového výpadku, který nastal před zveřejněním zpřesněných a nových dat.
S pozdravem,
……..ČSÚ

Scorpion
Návštěvník
Scorpion

Takže jim chodí zpětně data i za leden? Už v lednu jsou ty data změněné mám to vytištěné, v některých týdnech jsou dokonce ty data menší než uváděli původně….. každý jednotlivý týden má jiné číslo než mělo

ladislava pavlasová
Návštěvník
ladislava pavlasová

Svoji logiku by to možná mělo. Jenže… to zpracovatelé dat nemají termín, kdy tato data MUSÍ odeslat? Vždyť jde o takovou neskutečnou pohromu, někdo tomu říká dokonce PANDEMIE. Někdo nám chce kvůli tomu dokonce do těla narvat vakcínu s takovým složením, že člověk alespoň s malým zbytkem mozku v lebce to nemůže udělat. To mám věřit tomu, že nemocnice si dovolí statistiky odfláknout, a že kašlou na nějaké termíny, kdy mají podklady odeslat? Ale, ale. A proč mně na tom něco “smrdí” a proč se mi nějak nechce té srozumitelné a věcné odpovědi věřit? No asi proto, že jsem statistické výkazy zpracovávala také.

marty
Návštěvník
marty

COVID
Ono jde taky o to, kolik tahle cela sranda vytvori bezdomovcu a socialnich pripadu s rukou natazenou ke statu. Pokud stat neco zavre, tak pak musi existovat socialni system, ktry se o ty bezdomace a socialni pripady, kteri drive meli norml byznis postara. Kdyby na 1000 mrtvych melo bejt 100 000 tisci socek a bezdomacu, tak jsem pro ty mrtve, protoze tenhle stat se na vas vysere a nebo papirujete do nekoncna a prakticka pomoc zadna v rozumne dobe neprijde, takze se zaridite i treba nelegalně. ( pěstovani a prodej marihuany)

A kdyz mi stat nenabidne rozmnou alternativu prace, jako socilanimu pripadu, tak at me zase necha pracovat a da mi licenci na domaci pěstovani, abych zaplatil slozenky a nemusel jit loupit nebo vykrast banku.

Ja jsem normalně pro celkovou globalni legalizaci marihuany, pod kontrolou OSN a WTO a kazdy stat by měl mit maximlani povolenou vyteznost marihuany pod nejakou organizaci jako napr. OPEC pro ropu.
A ne aby na mě litali Black Herlicopters a votravoli mi svojma mimozemskejma akcema zivot a nicili mě financně.

Prece neni mozne, abyy to tady na svete bylo nekde leglane, nekde nelegalne a nekde pololegalně, to musi mit statni pravila globalně.

Ja za to odmitam byt kriminalizovan a budu zadat do budoucna odskodne, za provedeni mezinarodniho teroristickeho utoku v lete roku 2015 v Praze Libni na moji osobu pod tatktovkou OSN ve Svycarsku a dalsi podobne mensi ci vetsi terorosticke utoky, ktere byli provadeny az do soucasnosti.

Perzekuce ze strany CR a tahni po soudech. Ja tohle nemam opravdu zapotrebi, pak nekde zebrat na socialce, dyt je to na hrane lidske dustojnosti.

NWO-reality
Návštěvník
NWO-reality

M I M O Ř Á D N Á Z P R Á V A ! ! !
Šok pre demokratov!
Súd v Pennsylvanii zastavil vyhlásenie Bidena ako víťaza, prijal argumenty obžaloby a
začal vyšetrovanie volebného podvodu.
https://www.hlavnespravy.sk/sok-pre-demokratov-sud-v-pennsylvanii-zastavil-vyhlasenie-bidena-ako-vitaza-prijal-argumenty-obzaloby-a-zacal-vysetrovanie-volebneho-podvodu/2361316

max
Návštěvník
max

Proboha nebuďte naivní a doslova posedlý. Biden i Trump jsou marionety.

NWO-reality
Návštěvník
NWO-reality

Souhlasím.
Ale je lepší vybrat si menší zlo. Biden je předtavitel Deep State a globalistů.

Lostris
Návštěvník
Lostris

Nesmysl. Kandidátem GP- alias globalistů je Trump. Proto je tam taková řež – Deep State nemá ánung proti komu stojí…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Lostris
Deep state = globalisti. Trump je pro suverenitu vsech statu, tudiz stoji proti globalizaci. Spolek globalistu neovlada pouze Ameriku, ale je rozlezly po celem svete. K temto globalistickym kreaturam patri Kissinger, Cheyny, Rumsfeld, Biden, Merkelova, Olbrajtova, Lejnova, Conte a jini zmetci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

max
pravdu má NWO-reality
Trump je sice také šašo na niti a navíc chorobnej narcis a lhář , ale to co stojí za šaškem Bidetemjjsou psychopatičtí váleční štváči v čele s feťačkou Clintnovou.

Maxi
Návštěvník
Maxi

Prečo by Trump mal byt marionet? Verím že to nakoniec všetko zvráti a ukáže sa pravda

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

NWO-reality
to spíše ukazuje na to, že zkorumpovaní soudci demokratů si začali uvědomovat , že jsou malí páni na to aby to udrželi na svých stolech. Po snaze jejich kolegy z jiného státu žalobu odmítnout se republikání okamžitě odvolali k federálnímu soudu, takže ti soudci v jednotlivých
státech prostě pochopili, že by si mohli akorát způsobit potíže, protože tíha důkazů o rozsáhlých
podvodech je velká.

Jurij Orlov
Návštěvník
Jurij Orlov

Já si myslím, že statistika o počtu zemřelých je v pořádku, viz “Metodický komentář s vysvětlením časové prodlevy ve zveřejnění dat”:
https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr
https://www.czso.cz/documents/10180/138290018/obypzcr112420m.pdf/db81626c-e606-43a8-bc29-ccafde2baa4b?version=1.1
cituji:
“Snahou ČSÚ je publikovat takové údaje, které se od těch definitivních nebudou výrazně lišit, resp. nebude se již výrazně měnit úroveň úmrtnosti pro dané období. Výsledné načasování zveřejnění jednotlivých týdnů je tak výsledkem vybalancování potřeby dostatečné úplnosti údajů a snahy o co nejvčasnější zveřejnění předběžných výsledků (odhad úplnosti zveřejněných dat:
poslední zveřejněný týden (T) 97–98 %”
Počet mrtvých ve 40. týdnu byl nejdříve cca 2280, poté to změnili na cca 2360, což je úplnost dat 96,6%. Metodický komentář byl stejný i před týdnem, kdy jsem na to koukal.
V oficiálních statikách v medicínské branži někdy bývají závažné nesrovnalosti, ale v případě statistiky řešené ve článku problém nevidím.
Rád čtu aeronet, děkuji redakci za jejich práci, ale tento článek se myslím úplně nepovedl.

Scorpion
Návštěvník
Scorpion

Mě naopak utvrdili v tom že se tu nepíší konspirace. Vytiskla jsem si podrobnou statistiku s konkrétními čísly už 16.11. a taky 26.11. ještě než jsem vůbec tento článek četla a čísla nesedí v roce 2020 už od začátku roku nejen v posledních 3 týdnech. Ano za 10 dní se změnila statistika i v lednu únoru atd…